Kortebaandraverij weer hoogtepunt van Stompwi jkse paardesportdagen Erik Bakker doorstaat kwalifikatie Roomburg m a >J /ft TENNIS CIRCUIT Sterke opmars van Jan Willem Gilijamse IEGI OUR IAAL Rabobank Q sport QsidoaQowuitd WOENSDAG 25 IULI 1990 PAGINj.J :n Orgelconcert Sander van Marion be speelt morgenavond het orgel van de Grote Kerk in Noordwijk-Binnen. Hij wordt bijgestaan door de Zwitserse panfluitisten Jöri Murk en Jörg Frei. Het concert begint om kwart over acht. Toegang kost f7, kinderen tot 12 jaar, senioren en houders van een CJP moeten f5 betalen. Strandloop De politiepost voor de Ko ningin Wilhelmina Boule vard in Noordwijk is m orgena von d startpun t voor de strandloop van Novo. Deelname kost f3,50. Aanvang half acht. Mime Het Mime spel theater geeft morgenavond een voorstelling in het Gat van Palace in Noordwijk. Bij slecht weer wordt uitge weken naar Evangelisch Ontmoetingscentrum De Ark aan het Picképlein 12. Aanvang half negen, toegang is gratis. Open podium The Folk Club Noordwij- kerhout houdt morgen avond open podium in partycentrum Unique aan de Leidsevaart in Noord- wijkerhout. Van half ne gen tot middernacht kun nen belangstellenden er terecht. Toegang is gratis. Tekenfilms In De Spelewey in Voor hout worden vrijdagmid dag tekenfilms vertoond. Aanvang twee uur, toegang kost fl, 75. Bridge In De Rank in Noordwijk aan Zee wordt vrijdaga vond bridge gespeeld. Deelname kost f7,50 per paar. Inschrijven bij Brid geclub De Vuurbaak kan vanaf kwart over zeven. Aanvang acht uur. Gospel Power Praise geeft vrij dagavond een concert in het Gat van Palace in Noordwijk aan Zee. Tus sen acht en elf uur wordt muziek gemaakt. Bij slecht weer wordt uitgeweken naar Evangelisch On tmoe- tingscentrum De Ark aan het Picképlein 1. Toegang is gratis. Orgelconcert (2) De Franse organiste Mi chelle Lederc geeft vrij dagavond een concert in de Nieuwe Kerk in Kat wijk aan Zee. Zij speelt „Trois Daneses" van Je- han Alain en verder wer ken van Buxtehude, Bach, Van Beethoven, Willan en Langlais. Toegang kost f8,50, houders van een CJP of Pas 65 moeten f7 en kinderen tot 12 jaar f5. Aanvang kwart over acht. H. G. Assendelft. E. J. Ettema, E. J. de Jong. D. E. G. Pater, B. R. Tjaden, C. L. H. J. Bessems, S. C. P. de Heij (met lof). J. L. C. v.d. Meulen, A. Schroevers, R. F. C. van Tol, R. J. H. Beulink, P. Molenaar, R. A. M. Sikkenk, M. I. van Waning, R. J. Deckers, A. E. de Jeu, A. J. Mosterd, A. Sudradjat. Metaal-A R. G. E. Barthel, L. Cleven, J. L. Gehé- niau, H. H. Hodes, B. Ladru, H. A. Okkin- ga, R. S. Sleders, R. H. A. van Stijn, H. J. Vertegaal, J. J. A. Upelaar, C. L. H. J. Bessems, R. J. Deckers. J. J. H. van Gleis, P. Imanse, J. L. C. v.d. Meulen, J. J. v.d. Ploeg, R. A. M. Sikkenk, B. R. Tja den, F. J. Vogel, G. Bon, E. J. Ettema, M. A. Heemskerk, E. van der Kooij, D. H. van Meurs, E. G. P. Robbers, L. Simons, R. F. C. van Tol, H. Voort, M. J. H. Borsboom, H. Fledderus, S. C. P. de Heij, M. A. Kreft, A. J. Mosterd, A. Schroevers, A. v.d. Stoel, R. Vermond. M. I. van Waning. F. C. G. de Beer, H. Bolljn, W. P. Helner, J. J. v.d. Linden, M. M. Zaalberg, P. G. Benschop, W J. B. Fokke. M. H. P. Hol thuis, E. R. Neugebauer, B. B. Zwaan, N. T. Besseling, W. van der Gang, D. de Jong, M. Smit, R. J. H. Beulink, P. J. Han selaar, E. J. de Jong, B. W. H. van Ven- rooy. STOMPWIJK De paar desportdagen van de Harddraverijvereniging Nooit Gedacht in Stomp- wijk worden dit jaar ge houden van vrijdag 27 tot en met maandag 30 juli. Hoogtepunt is ongetwij feld weer de kortebaan draverij, maandag op het feestterrein aan de Dr. van Noortstraat. Voor dit zomers festijn waar aan de beste specialisten van Nederland meedoen is een prijzenbedrag van ruim 10.000 gulden beschikbaar. De korte- baan in Stompwijk, enig in zijn soort omdat de hele wed strijd zich op een gestrekte baan vóór de tribune afspeelt, is de derde in een serie van vijftien die tot 15 oktober in ons land wordt gehouden. Aanvang 13.00 uur. Het vierdaagse feest begint vrijdag om 14.00 uur met een klaverjaswedstrijd voor de Stompwijkse senioren. Op 18.30 uur start aan de Knip- laan de traditionele optocht van het Fanfarekorps Juliana vergezeld door de Stompwijk se Blesruiters naar het feest terrein waar de kermis-aktivi- teiten dan al in volle gang zijn. Om 19.15 uur begint de ge bruikelijke bromfietsrace. In de feesttent is er vanaf 22.00 uur een optreden van de Rot terdamse formatie Springfield samen met Disco Firefly van Jan Groene weg. De Leidse kinderartiest Geral- dini verzorgt zaterdag vanaf 13.00 uur een anderhalf uur durende voorstelling voor de Stompwijkse kinderen. Om 14.30 uur beginnen de spring- wedstrijden voor de Stomp wijkse Pony- en Paardensport vereniging. Plaatselijke ruiter tjes strijden om de fel begeerde Cor Jansen-wisseltrofee. Za terdag om 19.30 uur is de start van de Nooit Gedacht-veld loop voor kinderen tot en met 12 jaar (2 km), dames (6 km) en heren (10 km). Westrijdlei- der is Stompwijker Wybo Le lieveld, oud-Nederlands kam pioen op de 1500 meter. In schrijven vanaf 19.00 uur in de feesttent, kinderen gratis, de overigen betalen een rijksdaal der. Arabische volbloeds Zondag worden de door Nooit Gedacht „uniek in Ne derland" genoemde pony- rennen gehouden. Ruitertjes uit heel Nederland komen naar deze rennen waarbij de paardjes naar schofthoogten en volgens het knock-outsysteem om de hoogste eer strijden. In een laatste koers wordt uitein delijk om de „Dokter Barend- sen-trofee" gevochten. In schrijven is nog tot en met vrijdag mogelijk bij P. van Bo- hemen, Dr. v. Noortstraat 91, tel. 01715-2444. Tijdens de ponyrennen is er een optreden van de voltige- groep De Nieuwe Heuvel uit Lunteren onder leiding van Judith Sanders uit Amsterdam en een demonstratie-ren van Arabische volbloeds. Zij beho ren tot de groep West Coast Arabians waarvan Lex Wolf- fers en Liesbeth Hofstede de leiding hebben. Aanvang van de ponyrennen om 13.00 uur. Een vast onderwerp van de Stompwijkse feesten, het oud- volkse katknuppelen, is defi nitief uit het programma ver dwenen. Hoewel er al lang geen kat meer aan te pas kwam is voldaan aan een ver zoek hiertoe van de Dierenbe scherming. In de plaats hier van is op zondagavond geko zen voor het kampioenschap „kermisklanten" dat met spel letjes te maken heeft met ker- misbezigheden en door een tiental teams wordt gespeeld. Dit programma begint zondag avond om 19.30 uur. De paar- desportfeesten van Nooit Ge dacht worden maandag 30 juli om circa 23.00 uur besloten met een groot vuurwerk. Een moment uit de kortebaandraverij vorig jaar in Stompwijk. FOTO: CEES VERKERK LEIDEN - Van de grote groep Leidse deelnemers, die van start ging in de kwalifikatie van Room- burgs Open Leidse Ten niskampioenschappen wist Erik Bakker zich als enige Leidenaar te plaatsen voor het hoofdtoernooi. In het B-toernooi bij de da mes verraste Connie War- naar de als eerste geplaat ste Amy van der Linden. Het C-toernooi werd door Patrick Schuyt van favo riet Ronald Lammens be roofd. Van de twaalf deelnemers in de kwalifikatieronden kwa men liefst zeven spelers uit de Leidse regio. Van hen wist al leen Erik Bakker zich voor het hoofdtoernooi van het deze zomer 35 jaar bestaande Roomburg te plaatsen. De Lei- muidenaar ontdeed zich via een moeizame driesetter van Limburger Jeroen Snijders, die na loting wel als eerste 'lucky looser' voor een open vallende plek in het hoofd toernooi staat genoteerd. Bak ker moest in de eerste set een serie setpoints tegen wegwer ken, om de tiebreak met 9-7 te winnen. Het verlies van de tweede set, werd met dezelfde cijfers, 6-2 in de derde set ge corrigeerd. Wouter van der Heijde speelde maximaal tegen Bas Wild, die er bij vlagen dan ook wild van werd, maar met minimaal ver schil in beide tiebreaks toch de winst pakte. In B, waar ook Van der Heijde nog in het schema voorkomt, won Wild rustig van Eric Bolten. In de tweede ronde wachten nu Martijn Krans, respectievelijk Stephan Ehritt, die dank zij een 'wild card' aan het spelen van de A-kwalifikatie ont snapten. Ook Marco Visser verdedigde zich heldhaftig. Eddo van Gelderen was na drie sets toch degene die door gaat in het hoofdtoernooi. In het B-toernooi klopte Van Gelderen de toch weer regel matig aan het toernooifront gesignaleerde Marcel van Rijn met 6-4, 6-1. Onno Guinau en Herman van der Capellen werkten gisteren hun uitgestelde eerste ronde af. Van der Capellen had lan ge tijd de beste papieren, maar na het verlies van de tweede set op tiebreak was het gedaan met de 'oude meester'. Onno Guinau ontmoette in de twee de ronde, Reinoud van den Broek, die vrijwel alle opzich ten 'groter' was dan de TEAN- ner. Met Kees-Jan Schuilen- burg en tegen die andere grote touch-speler, Joost van Leeu wen, gekoppeld aan vaste maat Rob van Marwijk, ver zorgde Herman van der Capel len in de avonduren en voor een talrijk publiek een heren- dubbelspel B, waarin geraffi neerde crossvolley's en vele andere hoogstandjes van per fect dubbelen werden gede monstreerd. Van der Capellen en Schuilenburg, die vandaag in het hoofdtoernooi A een ui terst pittige eerste ronde treft tegen de als vierde geplaatste Arjan van der Zande, speelden zich uiteindelijk een ronde verder. In het B-toernooi toonde Mar co van Trigt zich oppermach- Uitslagen Kwalifikatie Heren A: Onno Guinau - Herman van der Capellen 2-6, 7-6, 6-2; Erik Bakker - Jeroen Snijders 7-6, 2-6, 6-2; Eddo van Gelderen - Marco Visser 6-0, 3-6, 6-2; Bas Wild - Wouter van der Heijde 7-6, 7-6; Reinoud van den Broek - Onno Guinau 6-1, 6-1. Dames A: Yvonne Grubben - Connie Warnaar 6-1, 6-2; Amy van der Linden - Kyra van Bijsterveldt 6-1, 6-1; Carolien Stassen - Frouke Joos- ten 6-2, 6-3; Stephanie Gomperts - Sabine Verhaar 0-6, 7-5, 6-2. Programma 'Open Leidse' Heren A le ronde, woensdag 25 juli 1990,16.00 uur: Wim Groeneveld - Bernd Lenten; Koen Claase - Jos Koemans. 17.30 uur: Glen Schaap - Er- win Lems. 18.00 uur: Armand Custers - Mark Post; Joep van der Broek - Willem Bruin; Evert-Jan Hulshof - Joost Wijnhoud. 20.00 uur: Frank Vermeer - Erik Bakker Heren B 20.00 uur: Stephan Ehritt - Bas Wild; Wouter van der Heijde - Martijn Krans Donderdag 26 juli 1990, vanaf 11.00 uur: 2e ronde Heren A en le ronde Dames A met o.a. de partijen: Ingelise Driehuis - Lion Groenen, en Jac queline van Wijk - Suzan Gadroen. Ccidóc SouAont Erik Bakker plaatste zich, net als vorig jaar via de kwalifikatie in het hoofdtoernooi van Roomburgs 'Open Leidse'. FOTO: HENK SNATERSE tig aan Joost van Leeuwen. Dave van Romondt en Jasper van Marwijk speelden de eer ste set gelijk op. Na de verlo ren tiebreak was het gedaan met Van Marwijk. Rogier Liefbroer ondervond weinig problemen van Arthur Mol. Het duel tussen de 'ouwe ge trouwen', Berend Betz en Bub van der Zee eindigde in een nipte tweesets winst voor de eerstgenoemde. De in het HDB als tweede geplaatste koppel, Ronald Eleveld en Wouter van der Heijde handhaafde zich ten koste van het Limburgse duo Arthur Mol en Jeroen Snijders. In het C-toernooi moest de als eerste geplaatste Ronald Lam mens, die al eerder, licht ge blesseerd, het HEB had opge geven, de finalist van het Al kemade C-toernooi Patrick Schuyt feliciteren. Dezelfde Schuyt bleef met Robert Rijns burger pas in de beslissende tiebreak overeind in het HDC tegen het geroutineerde kop pel Van Dam/Janzen. De deelneemsters aan de A- kwalifikatie werken vandaag pas hun plaatsingstoernooi af. Carolien Stassen en Stephanie Gomperts speelden zich reeds in de voorlaatste ronde door Frouke Joosten, respectieve lijk Sabine Verhaar te klop pen. De niet aanwezige Yvon ne Grubben reikte zonder te spelen zover, opponente Ange lina Rammers moest de strijd in het DEB tegen Kyra van Bijsterveld op de stand 4-6, 0-3 staken en is ook voor de A- kwalifikatie verder uitgescha keld. Bionda Zonderop zal vandaag twee maal moeten winnen om zich voor Roomburgs 'Genera le voor de Nationale' te plaat sen. Tegen Amy van der Lin den, die Kyra van Bijsterveld met twee maal 1-6 terugstuur de, zijn daartoe nog reële kan sen, daarna zal voor een stun- tje gezorgd moeten worden. Het dames-hoofdtoernooi, dat morgen vanaf 11.00 uur en te- zamen met de tweede rondes van het heren A-toernooi wordt gespeeld, mist alsnog de top-twintig speelster, Nicolette Rooimans. Om die reden staan Ingeli(s)se Driehuis en Jacque line van Wijk thans als tweede en derde genoteerd achter de papieren topfavoriete Titia Wilmink. Driehuis treedt aan tegen de speelster van ELTV 2, Lion Groenen. Van Wijk ontmoet dubbelpartner Suzan Gadroen. In het B-toernooi is de als eer ste geplaatste Amy van der Linden uitgeschakeld. De bij Dekker spelende Haagse vero verde in totaal evenveel games als haar tegenstandster, Con nie Warnaar, maar kwam er in de derde set toch nog twee tekort, 7-5, 2-6, 6-4. Mirjam Siemerink ging voort op de in geslagen weg en bleef Katja Nelis in twee sets de baas. Jac queline en Saskia Paauw speelden zich eveneens een ronde verder. De loting be paalde, dat clubgenotes Irma van Seeters en Nathalie van der Voort elkaar vroegtijdig zouden treffen. De meer ge louterde Van Seeters won met 7-5, 6-4. De Boekhorst Grote verrassingen hebben zich bij het B, C, en D-toernooi van De Boekhorst nauwelijks voorgedaan. De in deze con treien onbekende Deventenaar Bezem werd van plaatsing 2 in het HEB voorzien. Een plekje in de finale zit er voor de speler uit Overijssel niet meer in. Patrick Kieboom overwon met 6-3, 6-2 de ultra geheime inbreng van buiten-af. Plaats genoot Frank Liefbroer ont deed zich met soepel gemak van Boekhorster Marco Smit. De beide deelnemende Duit sers zijn inmiddels uit het toernooi. Zowel Antón-Will van Zoelen, als Bartel Swart toonden geen ontzag voor de buitenlandse badgasten Schül- ler en Blankenberg. Swart speelde zich via een 6-2, 6-4 zege op Jelle Rinzema op nieuw een ronde verder. In het C-toernooi behoefden de favorieten, Ben de Bruin en Willem Visser niet diep te gaan om zich in de volgende ronde te spelen. De ontmoe ting tussen de beide Lissese clubgenoten Patrick Kleian en Dennis Versteeg eindigde in drie in het voordeel van de eerstgenoem. Bij de dames bleef het Boekhorst-kwartet Annemarije van Overschot, Esther van der Voort, Ruby Pennings en Arjette van Noort de Noordwijkerhoutse eer hoog houden. Arjan Stadt liet zich uit het HED slaan. De sterkte van de bij Estec wer kende Fransman was aan Stadt niet bekend, na gisteren dus wel. PETER KLEIN LEIDEN Sipko Adri- aansen en Alexander Balk, die in HED de LC Masters-ranglijst aanvoe ren, hebben er sinds kort een serieuze concurrent bij. Met zijn meest recen- telijke zeges tijdens de dis trictskampioenschappen en het zeer sterk bezette toernooi van TC Hille- gom, lijkt Jan Willem Gi lijamse een gooi naar de Masters-titel te willen doen. Bij de dames lijkt zelfs de vraag gerechtvaardigd wie Yvonne Schoordijk in die tweede week van september op de banen van Unicum van de eindzege af moet houden. Nu al immers toont de speel ster van De Merenwijk haar superioriteit door in de tussen stand, die duidelijkheid moet geven over welke acht D-da- mes aan dit evenement mogen deelnemen, een riante voor sprong te nemen. Judith Pie- tersen, afgelopen weekeinde winnares in Nieuwkoop, volgt op de tweede plaats. De vermoeidheid weerhoudt Jan Willem Lugthart in B er niet van om hier en daar zijn puntjes bij elkaar te sprokke len. Hij verstevigde zelfs zijn leidende positie, omdat Martijn Krans de afgelopen week niet in het Leidse district actief was. Zijn opponent in de finale van Hillegom, Marco van Trigt bezet door zijn zege momen teel een gedeelde derde plaats. Hillegomse Petra Wessels ver loor in het weekeinde dan wel de DEB-finale van Zandvoort- se Petra Janssen, zij zag wel kans een drietal punten in te lopen op Bionda Zonderop. In C deden met name de heren Willem Visser en Je roen Vink goede zaken, terwijl Ben de Bruin kans zag koplo per Robert-Paul Hartwijk tot op één punt te naderen. San dra Faas liep bij de dames één punt uit op Ingrid Kruit. STAND HEREN B: Jan Willem Lugthart (Zee en Duin) 19; Martijn Krans (Unicum) 13,"Marco van Trigt (Hille gom) 9, Mare Nagelkerken (Unicum), Marco Visser (OLTC) 8; Onno van Paridon (Unicum) 7; Wouter van der Heyde (Unicum) 6; Elmar Gerth (Leeuwenbergh), Kees Heemskerk (Wateringen), Frank Liefbroer (TEAN) 5. DAMES B: Bionda Zonderop (Uni cum) 15; Petra Wessels (Hillegom) 9; Angelina Rammers (De Munnik), Miriam Siemerink (Unicum) 7; Cindy Berkhout (Hillegom), Jeanine Gele- vert-Jünger (Unicum), Petra Janssen (Zandvoort), Jacqueline Paauw (Uni cum), Elly Reeuwijk (Lisse), Irma van Seeters (De Merenwijk) 5 HEREN C: Robbert-Paul Hartwijk (Unicum) 21; Ben de Bruin (De Boek horst) 20; Mickel Verkerk (Unicum) 16; Patrick Kleian (Lisse), Jeroen Vink (Hillegom), Willem Visser (Hil legom) 13; Jan van Leeuwen (TEAN), Oscar Schoordijk (De Me renwijk) 10; Xander Hertzmann (Ca sino) 9; Ivor Bergsma (Dekker) 8. DAMES C: Sandra Faas (Lisse) 15, Ingrid Kruit (De Merenwijk) 13, Kim Dirkse (Unicum) 11; Canene Smaal (De Munnik) 10; Nancy Faas (Lisse) 8. Joan Zonnevylle (De Munnik) 7; Judith Verhoeff (Zee en Duin) 6; In grid Bavelaar (De Munnik), Inez Franke (TEAN), Marijke Kramer (Forescate), Bernadette Kortmann (Unicum), Karin Roosendaal (WOC) 26; Jan Willem Gilijamse (Hillegom) 22; Arjan Stadt (De Munnik) 15; Han- no van der Mark (Artesia) 13; Jeroen Leunisse (De Munnik), Patrick Wijf- felman (De Leidse Hout) 12; Maarten Buys (Alkemade) 10; Wouter van Tongeren (De Merenwijk) 9; Ronald Rijsdorp (Unicum) 8. DAMES D: Yvonne Schoordijk (De Merenwijk) 33; Judith Pietersen (De Munnik) 17; Céline Froma (Artesia) 14, Lisa Colson (Hillegom) 11; Ruby Pennings (De Boekhorst) 9; Nicole van Stein (Hillegom) 8; Yvonne van Hensbergen (Hillegom), Sonja Sjaar- dema (Lisse), Esther van der Voort (Sassenheim) 7; Renske Jonkeren (De Munnik) 6. HERENDUBBEL D30+: Johan van Duyn (Unicum)/Bob Logger (Uni cum); Henny van Kampen (Hazers- woude)/Chris van der Klugt (Hazers- woude); Dick van der Neut (Lisse- )/Jan Langstraat (Lisse); Loek Koek Alkemade)/Sjaak van Veen (Alke made); Ferry van Haver (De Mun- nik)/Ron de Vos (De Munnik), Lex Dittmar (Artesia)/René Holman (Schapekolk), Han Salman (Gevers- )/Jaap van der Bent (Gevers), Bob Logger (Unicum)ZHenk Feunekes (Unicum), J. de Boer (Zoetermeer)/J. Grootjans (Zoetermeer), Willem Cra- ma (TEAN)/Wim Schreuder (TEAN), Paul Graafland (Hoogmade)/Carel Wijdeveld (Hoogmade), Gerard Bak ker (Unicum)/Hein Chrispijn (Dek ker). DAMESDUBBEL D30+: Marlies Kruit (De Merenwijk)/Traudi Witte- veen (De Merenwijk); Alie Snellen berg (Artesia)/Hennie Verhage (Ar tesia); Wil van der Meer (Huis ter Duin)/Dorien de Ruyter (Huis ter Duin); Veronique van Ruiten (Alke- made)/Lieneke de Koning (Alkema de); Ineke Knol (De Munnik)/Hanny Verwoert (De Munnik), Inez Geus (TEAN)/Marianne Zuidam (TEAN), (De Munnik)/T. Boxsel (De Munnik), G. de Bruyn (Forescate)/Manan Fil- lié (Nieuwe Sloot), Wil Boom (Be Fair)/Marja Kuiper (Be Fair), Hilde de Vries (Artesia)/Joke Meeuwse (Artesia), Hedwig Fleischeuer (Fores- cate)/'Gerda Rijnders (Dekker), Els van Biezen (STV)/Hetty Bonnet (STV) »ffi] te Voor een uitgebreide agi ook voor de komende di raadplege men „UIT", de tis wekelijkse bijlage van krant. bioscopen ALPHEN AAN DEN RIJN EU ?P„ NEMA I (Van Boetzelaerstraat 01720-20800): Gremlins II (al die t/m do. 13.45, 18.45, 21.30. CINEMA II: Renegades (12); do. 18.45, 21 30 Ook honden naar de hemel (al); 14.00. E NEMA III: She's out of cqnt ma. t/m do 13.45, 18.45, 21.1 ROCINEMA IV Look who's (al); ma. t/m do. 18.45, 21.15. LEIDEN LUXOR (Stationsw4»jn tel. 071-121239): Gremlins 19.00, 21.15. LIDO en ofcll (Steenstraat 39. tel. 124'130): B u the future III (al); Look who's t enl (al); She's out of control (al); B a wire (al); 14.30. 19.00, 21.15 Orchid (16); 19.00, 21.15. i ook 14.30. Ook honden gaan nL< J hemel (al); wo. 14.30. «TRI (Breestraat 31, tel.071-123875) Durham (al); 19.00; The war i roses (12); 21.15. REX (Ha merstraat 52, tel. 071-125414): ser als Lava (16); 21.15. Cl VOORSCHOTEN GREE (Schoolstraat 69, tel. 01717- Family Business (al); ma. t/i 20.15. Shirley Valentine (al); m do. 20.15. Renegades (al); 15.4 ney I shrunk the kids (al); 14. WASSENAAR ASTRA: Family business (al) wo. 20.00. )W ido DEN HAAG* ASTA: 1 (Spui 2,pv 3463500): Gremlins 2 (al); j' c 18.45, 21.30. ASTA 2: She's >- control (al); 14.00, 18.45, ASTA 3: Cyrano de Bergera(QTV 14.00, 18.45, 21.30. BABYLd (naast Den Haag Centraal in 3471656): Pretty woman (al); W chid (16); 14.00, 19.15, 21.45. BYLON 2: Filmzomer '90: 19.00, 21.30. ma. 14.00, 20.0Qj|] abyss; ma. Another woman; avonden; wo Dangerous lis BABYLON 3: Dead poen ciety (12); 14.00, 19.00, 21.30. NEAC 1 (Buitenhof 20, tel. 363 Bird on a wire (al); 14.00, 21.30. CINEAC 2; Internal (al); 18.45, 21.30. CINEAC gulle minnaar (al); 14.00, 21.30. METROPOLE 1 (Car laan, tel. 3456756): Back to thi re III (al); 14.00, 18 45, 21.30. TROPOLE 2: Bird on a wil 14.00, 18.45, 21.30. METRt 3: Look who's talking (al); 18.45, 21.30. METROPOLE fabulous baker boys (al:); 21.30. METROPOLE 5: Ook:lue den gaan gaan naar de heml1 14.00. 18 45 War of the rose op 21.30 ODEON 1 (Herengracj hi tel. 3462400): Back to the FutLpfl (al); 13.45, 18.45, 21.30. ODfffc^ Phantasm II (16); 13.45, 18.45, Pnë ODEON 3: Look who's talkiifl g 13.45, 18.45, 21.30. ODEONo Tango Cash (16); 18.45, he] STUDIO 1 (Kettingstraat 12Ü 3656402): Un monde sans pitif 19.15, 21.30. STUDIO 2: Stad Iris (al); 19.00. Shirley Valentiir^l 21.45. STUDIO 3: Family Buj' T1 (al); 19.00. Trop belle pour to 21.15. HAAGS FILMHUIS: i L'Homme de eendree; 19.30, Zaal 2-, How to steal a million; Wait until dark; 21.45. Zaal 3:pf ken angel; ma. 19.30. 21.45 V* Saga; di. 19.30, 21.45. The bad well; wo. 19.30, 22.00. IkirJ 19.30, 22.00. KINDERVOORSTELLINGEN CINEAC 2: Ook honden gaaèfr* de hemel; 14.00. METROPO Oliver Co; 14.00. METRO 5; Ook honden gaan naar de li 14.00, 18.45. g ir ;ro V lenstuerleni APOTHEKEN De avond- en j diensten van de apotheken i gio Leiden worden waargeif' door de apotheken die ook wee dienst hebben. htei ONGEVALLENDIENST ZIEKEI ZEN LEIDEN Ongevallen elke dag Academisch Zlekenhii V« halve van dinsdag 13.00 u. tot vLjr dag 13.00 u. (Diaconessenhuis o nieken tel 155543, afdeling S.C 175639) en van vrijdag 13.00 feef zaterdag 13.00 u. (Elisabeth-z' e huis). De Geneeskundige Dienst Lei Da verhuisd van de RoodenburgeiL j, in Leiden naar de Cronesteif 18a In Leiden. VERENIGING BESCHERMING, GEBOREN KIND Hulpverlenf ongewenste zwangerschap vooii der en kind. Bel «el. 071-896309'aai 897762; 033-620244 (dit laatsteht 0 mer is dag en nacht bereikbaat BEZOEKUREN ZIEKENHUIZ^1 Diaconessenhuis: Bezoekuur lijks van 14.30 tot 15.15 i 19.00 tot 19.45 uur. Kinderaijn dagelijks van 10.30 tot 19.00fr meer dan twee bezoekers per p Op de afdeling special c terecht van 10.30 tot 11.00 i van 19.00 tot 19.30 uur. Voori laatste twee afdelingen bezochHij 'olwassenen dagelijW^e{ 14.00-14.45 u. en van 18.30-19pr~ klasse-afdellngen ook 11.15-12H Kraamafdellng: dag. van 15.00{,; u. en van 18.30-19.30 19.30-21.00 u. alleen voor Kinderafdeling dag. 15.00-18.1 CCU (hartbewaklng) dag. 14.30 u. en van 19.00-19.31 sieve verpleging: dag. vi 14.30 u. en van 18.30-19.00 t Medisch Adviescentrum: Spi ma. 19.30-20.30 u. in het beth-ziekenhuis. Endegei vr. 13.00-14.30 u.; zo. 11.00-1! en 14.00-15.00 u.; eerste klas ei gehele dag. Jelgersmakliniel gerenteam: za. en zo. 14.00-11 Opname: werkdagen 16.45-17 za. zo en feestdag. 10.00-11. sse 14.00-16.30 u. Team A, C en tot 21.00 u. met uitzondering v handeltijden en etenstijden. misch Ziekenhuis: Voor alle f ten (behalve kinderen) zijn de I kuren als volgt: Dagelijks 14.15{toel u. en 18.30-19.30 u. Avondbezt t' afdeling verloskunde: 18.00-19 n De Praematurenafdellng: voor f en familie is na overleg met pal Bt doorlopend bezoek mogelijk. I htv aan ernstige patiënten: wanne ko: ernstige patiënten doorlopen (n zoek wordt toegestaan kan de j verpleegkundige hiervoor s| kaarten verstrekken. KinderljA zalen voor peuters, kleuters e kinderen 15.15-17.00, babyzi ihtf boxenafdeling: volgens afsprai (W het verpleegkundig hoofd. Bezo den kinderafdelingen: voor van opgenomen kinderen na c met verpleegkundig hoofd. Vo &1S! dere bezoekers van kinderen: neus- en oorheelkunde e 14.15-15.00 en 18.30-19.30. OoT kunde en heelkunde: 14.15-15 v 18.30-19.00. Rijnoordziek«r°u Dagelijks 14.30-15.15 u. en 6t 19.30 u. Extra bezoek hartbew Z 11.00-11.30 u. Extra bezoek kraamafdellng: 19.30-20.30 u. K afdeling 15.00-15.30 u. alleeifiei ouders 18.00-18.30 u.

Leidse Courant | 1990 | | pagina 24