Professionele medewerkers m/v voor onze vestigingen in Den Haag en Delft AIDS FONDS: GIRO 8957 Dan plaatst u toch gewoon een advertentie... Mi i H ÊcidócSoiwmit ZATERDAG 21 JULI 1990 LEIDSE COURANT PAGIN Burg De Raad Accountants- administratieconsulenten Belastingconsulenten is deel van Coopers Lybrand Dijker Van Diennationaal en i?Uernationaal een toonaangevende accountants- Burg De Raad. bedient in Nederland via een evenwichtig gespreid kantorennetwerk een Klantgericht, vakdeskundig, flexibel en met de modernste methoden en hulpmiddelen. Centraal in onze organisatie staan de mensen die de methoden hanteren. Hun creativiteit en deskundigheid bepalen, uiteindelijk het resultaat. Daarom selecteren wij uitsluitend de besten. Ambitieuze mensen die binnen een optimaal werkklimaat voortdurend werden aan nieuwe 'solutions for business' Het werkterrein van Burg De Raad Accountants-administratieconsulenten Belasting consulenten omvat alle accountants- en advieswerk zaamheden, welke specifiek zijn toegesneden op kansrijke ondernemingen in midden- en kleinbedrijf alsmede instellingen en vrije beroepsbeoefenaren. Waar staffuncties ontbreken, is een hoge toegevoegde waarde noodzakelijk. Die wordt verzorgd door mensen die zich betrokken voelen bij de materie, en daar creatief en inventief mee kunnen werken. Onze cliënten profiteren daarbij van de veelzijdige expertise binnen de totale maatschap. Als gevolg van een constante groei willen wij onze teams in de vesti gingen Den Haag en Delft versterken met nieuwe ambitieuze medewerkers. Met (toekomstige) profes sionals die hun carrière planmatig willen uitbouwen. Ervaren assistent accountant m/v Als ervaren assistent coördineert u diverse werkzaamheden van voorbereidende en uitvoeren de aard. U bent inspirerend en stimulerend mentor voor een aantal assistenten en draagt zorg voor de in terne planning. U adviseert met een grote mate van zelfstandigheid cliënten op bedrijfseconomisch en fi nancieel gebied, alsmede omtrent de inrichting van de administratie. De juiste man of vrouw beschikt (bijna) over het AA-diploma en over enige jaren relevante ervaring. U bent ondernemend, creatief, acquisitief en marktgericht. U kunt uw kennis en kunde verta len in nieuwe oplossingen en biedt aldus een toege voegde waarde aan onze cliënten. Uw analytische kwaliteiten weet u zowel mondeling als schriftelijk helder over te brengen. Vanzelfsprekend kunt u onze organisatie op passende wijze reprèsenteren. Belastingconsulent m/v Onze nieuwe collega is een ondernemen de en zelfbewuste man of vrouw. U weet dat naast uw vaktechnische vooral uw persoonlijke kwalitei- 'ten doorslaggevend zijn voor een goede praktijkuit oefening. U geeft moeiteloos leiding aan een of meer dere assistenten, bent vraagbaak vóór hen en collega professionals en stimuleert waar mogelijk vaktech nische bekwaamheden. Als belastingconsulent ver richt u met grote mate van zelfstandigheid werk zaamheden ten behoeve van een eigen cliëntenpor tefeuille. U begeleidt de aangiftepraktijk en verricht alle daaruit, én uit de accountantspraktijk voortko mende advieswerkzaamheden. U bent in het bezit vari het diploma Federatie belastingconsulent of bent hiervoor studerend. De juiste man of vrouw kan re kenen op aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden en een uitstekend carrièretraject. Gevorderd assistent accountant m/v U werkt al enige jaren op een accountants kantoor of interne accountantsdienst Naast, vak technische vormen persoonlijke kwaliteiten de basis van een boeiende carrière. We denken dan aan cliëntgerichtheid, alertheid, analytisch vermogen, accuratesse en zelfstandig initiatieven kunnen ont plooien. Die maakt u graag binnen een team jorige, professionele 'vakgenoten. Onder leiding van een mentor zult u zich "hier verder oriënteren'op alle fa cetten van de accountancypraktijk. U zult al snel zelfstandig diverse activiteiten verrichten ten behoe ve van de financiële administratie en jaarrekening. Daarbij leert u de modernste methoden en hulpmid delen hanteren, U hebt het diploma HEAO-AA of behaalt spoedig SPD. U drukt zich zowel mondeling als schriftelijk goed uit en kunt de leiding ondersteunen met uw probleemoplossend vermogen. Beginnend assistent accountant m/v Allereerst: u wilt zo spoedig mogelijk'ge vorderd" zijn. Daartoe beschikt u over voldoende werklust, ambitie en enthousiasme. U weet dat naast professionele met name ook persoonlijke kwaliteiten doorslaggevend zijn voor een prima carrière. Goede contactuele eigenschappen bijvoorbeeld, accurates se, zelfstandigheid, leiding kunnen geven, een cliëntgerichte instelling en .ondernemingsgeest. Als beginnend assistent zult. u in eerste instantie actief zijn op'het terrein van eenvoudige administratieve werkzaamheden ten behoeve van financiële admi nistratie''en jaarrekening. U hebt HEAO-AA of BE met succes afge rond. Dan wel üw diploma VWO of MEAO behaald en 'studeert, graag verder voor MBA/SPD. Uw sollicitatie Bent u de juiste man of vrouw voor één van deze functies, erv zoekt u een boeiende werk kring met uitstekende carrièremogelijkheden, dan verzoeken wij u schriftelijk te reageren Burg De Raad, t.a.v. de heer R.E.C.F. Verhoeff, hoofd personeelszaken Rayon West, Rooseveltplant- soen 4, 2517 KR. 's-Gravenhage. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot. de heer W.C.M. Schaap AA kantoor Den Haag, tele foon: 070-3525275 (kantoor) of02522-10028 (privé) of met de heer R.J. Winkels AA kantoor Delft, telefoon: 015-625667 (kantoor) of 079-419011 (privé). Burg De Raad aCcountants- administratieconsulenten belastingconsulenten VOORLOPIG ISGELD HET ENIGE MEDICIJN TEGEN AIDS. (Storten op bankrekeningnummer 70.70.70.228 kan ook.) rt^lant met een rubrieksadvertentie, een zoge- l^^naamd 'Kleintje' in de Leidse Courant bereikt u 25.700* koopkrachtige lezers. De aangewezen weg bij kopen of verkopen, bij huren of verhuren, voor vraag en aanbod. Wij maken het u gemakke lijk een 'Kleintje' te plaatsen. Zet uw tekst in onderstaande vakjes -één letter, let terteken, cijfer of spatie per vakje- en in een oogop slag kunt u in de laatste kolom zien wat de advei tie gaat kosten**. De prijzen zijn inclusief 6% B Als u de advertentie zonder tekstwijziging 3 plaatst binnen 7 dagen, dan hoeft u maar voi keer te betalen. Tussentijds annuleren is niet mogelijk. N.B. U kunt ons ook bellen: 071 - 1 Bron: Summo Scanner 2ekwartaal 1989 t/m le kwartaal 1990. De tarieven gelden niet voor de rubrieken: Handels- en kantoorpersoneel gevraagd, Winkel- en kapperspersoneel gevraagd, Divers personeel gevraagd, Technisch personeel gevraagd, Horeca personeel gevraagd, Onroerend goed gevraagd/aangebod Zaken en financieringen, Automarkt m.u.v. auto's' t/m ƒ3500,-, Postorders, Bedrijfsobjecten en Clubs. 1x pl 3xpl. 2x Bét. 4,35 8,70 4.35 8,70 4,35 8,70 5,22 ƒ10,44 6,52 ƒ13,04 7,82 ƒ15,64 9.13 ƒ18,26 i i i ƒ10.43 ƒ20,86 ƒ11.73 ƒ23,461/ 1 Hh ƒ13,04 ƒ26,08 De advertentiex plaatsen, bij voorkeur op_ (a.u.b. twee keuzedata invullen) in de rubriek De rekening zenden aan: telefoon:1adres:: postcode: woonplaats:.. Stuur deze bon minimaal 2 dagen voor plaatsingsdatum in een open envelop -een postzegel is niet nodig- naar: Leidse Courant, Antwoordnummer 10070, 2300 VB Leiden Brieven onder nummei (ƒ4,31) worden afgeha Brieven moeten 4,3 worden verzonden. Bewijsnummer toezenden 3,42). Kleintje plus 5,71), advertentie incl. kaderli per plaatsing. (Aankruisen wat van toepassing is).

Leidse Courant | 1990 | | pagina 18