1 l_ LeJI Inl MEAO-ers BA m/v HEAO-er m/v GEZOCHT: TECHNISCH K0MMERCIËLE K0LLEGA M/V Verkoper Het verschil tussen een Heao-er CE en een accountmedewerker is bij de BNG maar drie maanden \a SIEMENS I Sales Representative (m/V) SIEMENS MEDEWERKERS m/v V GROEPSLEERKRACHT fl fill cleton&meijer Hoofd Technische Dienst N.V.BANK VOOR NEDERLANDSCHE GEMEENTEN LEIDSE COURANT ZATERDAG 30 JUNI 1990 PAGIN, Bij Siemens Nederland zijn circa 2500 medewerkers actief op alle gebieden van de elektronica en de elektrotechniek. Met een omzet van ruim 1 miljard gulden behoort het bedri/f tot de 100 grootste ondernemingen van ons land Het concern (wereldwijd) besteedt per dag ruim dertig miljoen gulden aan de verbetering van bestaande en aan de ontwikkeling van nieuwe produkten, alsmede aan de opleiding en verdere scholing van medewerkers. Elektronica waarmee we dagelijks werken. Siemens werkgebied: commercieel economisch beheer Siemens Nederland N V. neemt een vooraanstaande plaats in op het gebied van elektrotechniek en elektronica. Haar kennis en ervaring, alsmede haar produkten, systemen en complete installaties dragen bij tot de nieuwste ontwikkelingen op velerlei terreinen. Uw werkkring: Binnen Siemens Nederland opereert een groot aantal gespecialiseerde verkoop- en bedrijfsafdelingen. De activiteiten van deze afdelingen worden door het Commercieel Economisch Beheer begeleid. Het Com mercieel Economisch Beheer is verantwoordelijk voor de financieel- economische en administratieve begeleiding en ondersteuning van opdrachten. Deze opdrachten kunnen verkoopopdrachten zijn of daar uit voortvloeiende opdrachten onder meer op het gebied van montage, inbedrijfstellen, reparatie of fabricage. De begeleiding en ondersteu ning spitst zich, naast de administratieve verwerking van gegevens, met name toe op kostenanalyse en -beheersing, doorbelasting, commer ciële voorwaarden en orderafwikkeling. Binnen het Commercieel Economisch Beheer komen enige vacatures voor MEAO-ers BA (m/v) voor onze vestigingen in Den Haag en Rijswijk. Voor al deze vacatures geldt, dat de medewerk(st)er de kans geboden krijgt binnen het Commercieel Economisch Beheer te groeien, zowel in verdere opleiding als in verdere ontplooiing van kwaliteiten en de daarmee corresponderendè verantwoordelijkheden. Uw prestaties in de door u beklede functie spelen daarbij uiteraard een essentiële rol. Wij vragen: - MEAO-BA. bij voorkeur aangevuld met MBA, - beheersing van de Duitse taal; - aantoonbare prestatiegerichte instelling; - leeftijd tot 25 jaar Uw sollicitatie kunt u onder vermelding van H860/09 richten aan de heer A. P. Kruse van de hoofdafdeling Personeelzaken. Siemens Nederland N.V. Wilhelmina van Pruisenweg 26, Den Haag. Correspondentie-adres: Postbus 16068, 2500 BB Den Haag. Gezocht: technisch talent Netwerk is een werkmaatschappij van Coaxis Complementary Computer Services die volop in de lift zit. Onze activiteiten zijn gericht op het snelst groeiende marktsegment van de automatiserings- branche:|netwerken en datacommunicatie. De verschillende werkmaatschappijen van Coaxis bieden ieder hun eigen diensten en producten in de automatisering aan. De maatschappijen vullen elkaar goed aan, waardoor met commerciële knobbel. de groep beschikt over eén uitgebreide hoeveelheid kennis en ervaring op automatiseringsgebied. Om de verdere groei te ondersteunen, zoekt Netwerk enthousiaste medewerkers die onze klanten kunnen adviseren bij aankoop, installatie en onderhoud van Local Area Netwerken. Als u beschikt over de juiste combinatie van commerciële instelling en technisch inzicht, komt u in aanmerking voor deze boeiende en uitdagende baan Wij zoeken mensen die: beschikken over goede contactuele eigenschappen - enthousiast zijn en hun enthousiasme op andere kunnen overbrengen een commerciële job. waarin beloning gekoppeld is aan prestatie, als een uitdaging zien vertrouwd zijn met de technische aspecten van hedendaagse automatisering In aanmerking komen HEAO'ers met gevoel voor techniek - HTS'ers (electronica/automatiseringskunde) met een commerciële instelling bij voorkeur met verkoopervaring in de automatiseringsbranche Wij bieden: een verantwoordelijke baan vol afwisseling prima secundaire voorzieningen, bedrijfsauto 'n jong. dynamisch team met enthousiaste collega's uitstekend salaris met provisieregeling gezonde financiële achtergrond en aantrekkelijk toekomstperspectief Uw sollicitatiebrief (met CV.) kunt u richten aan Netwerk Ta v. Dhr. H. Links Elisabethhof 21 2353 EW LEIDERDORP Tel.nr. 071-453670 Bi/ Siemens Nederland zijn circa 2500 medewerkers actief op alle gebieden van de elektronica en de elektrotechniek. Met een omzet van ruim 1 miljard gulden behoort het bedrijf tot de 100 grootste ondernemingen van ons land. Het concern (wereldwijd) besteedt per dag ruim dertig miljoen gulden aan de verbetering van bestaande en aan de ontwikkeling van nieuwe produkten, alsmede aan de opleiding en verdere scholing van medewerkers Elektronica waarmee we dagelijks werken. Siemens werkgebied: personeeladministratie Siemens Nederland N.V neemt een vooraanstaande plaats in op het gebied van elektrotechniek en elektronica. Haar kennis en ervaring, alsmede haar produkten, systemen en complete installaties dragen bij tot de nieuwste ontwikkelingen op velerlei terreinen. De personeeladministratie van Siemens Nederland N.V. te Den Haag verzorgt o.a. de salaris- en pensioenbetalingen voor ongeveer 2500 medewerkers. Een modern computerprogramma ondersteunt deze activiteiten. Door uitbreiding van de werkzaamheden respectievelijk door vertrek van een medewerker is een vacature ontstaan voor een HEAO-er. Uw werkgebied: De medewerker (m/v) verleent onder andere medewerking aan: - de salaris- en pensioenadministratie; - de administratie van afdrachten van belastingen en sociale verzeke ringspremies; - het samenstellen en opvragen van personeelgegevens die in de computer zijn opgeslagen. Het is de bedoeling dat de medewerker te zijner tijd één van deze taak gebieden volledig zelfstandig gaat beheren. Wij vragen: - HEAO-opleiding of vergelijkbaar niveau; -goede kennis van belastingwetgeving en sociale verzekeringen; - belangstelling in computerverwerking; - goede contactuele vaardigheden; - leeftijd tussen 25 en 35 jaar. Uw sollicitatie kunt u onder vermelding van H820/01 richten aan de-heer K. van Leeuwen van de hoofdafdeling Personeelzaken. Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact met hem opnemen; 070-3332826. Siemens Nederland N.V. Wilhelmina van Pruisenweg 26. Den Haag. Correspondentie-adres Postbus 16068, 2500 BB Den Haag. In verband met de enorme groei van onze aktiviteiten zoeken wij voor onze verkoopafdeling Het betreft de ADVERTENTIEVERKOOP voor politieperiodieken en brochures. Enthousiasme en werklust vinden wij belangrijker dan ervaring. Voor meer informatie of voor het maken van een afspraak kunt u zich wenden tijdens kantooruren tot dhr. D. Liebold POLITIE PUBLIKATIES BIERMANN CO B.V. Postbus 20 - 3925 ZG Scherpenzeel Tel. 03497-3224. Ministerie van WVC Welzijn Buro Directoraat-Generaal Welzijn Medewerker v/m voor de periode van 1 juli t/m 31 december 1990 vacaturenummer Welzijn 90-146770167 Standplaats: Rijswijk. Functie-eisen: - HBO-opleiding op bestuurlijk terrein; - goede kennis van de departementale beleids processen; - communicatieve capaciteiten, - goede redactionele vaardigheden. Salaris: max f 4.891,- bruto per maand. Inschaling is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Functie-informatie: kunt u inwinnen bij mevrouw L.H.M. van Ruyven-van Leeuwen, telefoon 070-3405605 Het ministerie van WVC streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen. Ook wil het meer leden van etnische minderheden en gehandicapten in dienst nemen. Daarom wordt leden uit deze prioriteitsgroepen verzocht te solliciteren. Uw sollicitatiebrief kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer richten aan het hoofd van de Afdeling Personeelszaken Welzijn, de heer G. van Ettinger, binnen 14 dagen na verschijning van dit blad Welzijn, Volksgezondheid ei Cultuur i l" 1 1 K S L 0 T Het bestuur van de Stichting R.K. Schoolbestuur Stompwijk vraagt voor de R.K. Basisschool „Maerten v.d. Velde" met ingang van 1 aug.'90 een voor 4 u. Het betreft een vacature voor een reguliere betrekking. Aangezien de nieuw aan te stellen groepsleerkracht aanvankelijk werkzaam zal zijn in de groepen 1/2 dienen de kandidaten bij voorkeur in bezit te zijn van de kleuterleidsterakten A+B+Appl. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij: - positief en creatief meewerken aan de verdere ontwikkeling van de basisschool (o.a. het werken in hoeken en groepen) - breed inzetbaar zijn - een goede leef en werksfeer kunnen en willen creëren - een grote bereidheid tonen om zich ook buiten de schooluren voor de school in te zetten - vanuit een katholieke levensovertuiging gestalte willen geven aan de identiteit van de school. Voor meer informatie kunt u bellen met: mevr. C. A. I. de Meljer-de Jong (directeur) 01715-1667 Sollicitaties voor 9 juli '90 zenden aan: Mevr. H. L. F. Janson-Topper, secretaris dr. v. Noortstraat 57 2266 GS Stompwijk Lees ik hier dat 'n Rus zijn koningin kwijt is. Hoe kan dat nou? Cleton Meijer is een dynamische, snelgroeiende industriële onderneming met een grote reputatie als producent van en handelaar in industriële slangen, kompensatoren en koppelingen uit vele materiaal soorten en van toonaangevende kwaliteit. De vooruitzichten zijn veelbelovend. Onze voorkeur gaat uit naar mensen met ervaring in een technische kommerciële funktie. Ervaring in de branche is niet vereist, maar strekt tot aan beveling. Na een gedegen inwerkperiode kunt u rekenen op een interessanter zelfstandige job. Telefonische kontakten met onze afnemers en leveranciers in binnen- en buitenland behoren tot de dagelijkse werkzaamheden. Een redelijke kennis van de Engelse en Duitse taal is gewenst. voor versterking van ons team in de verkoop binnendienst. Potentiële kandidaten roepen wij gaarne op voor een kennismakingsgesprek. Vertrouwelijke voor informatie is te verkrijgen via de Direktie. Wij verzoeken kandidaten hun sollicitatiebrief met C.V. te zenden t.a.v. de Direktie. I De vitale kwaliteitsverbinding Postbus 54,3130 ABVIaardingen, tel. 010-4345922. In het Stadsh; Zoetenneer is de Lieffering gevestigd. Een groep dit Enige jaren ervaring als inkel van verkoper in de electro- technische branche strekt tot aanbeveling evenals een opleiding op MDS-niveau. Uw leeftijd ligt rond de 23 jaar en u beschikt over excellente contactuele eigenschappen. U zult gaan functioneren in een team van enthousiaste verkopers die service- en klantgericht werken. housiaste inbreng zal huishoudelijk gebied. Bij de dynamische Lieffering Heeft u belangstelling va Groep werken momenteel 55 deze functie en voldoet u de gestelde eisen, sl Voor onze vestiging in het Stadshart van Zoetermeer zoeken wij een verkoper voor 38 uur pier week. De geschikte kandidaat dient in hoge mate geïnteresseerd te zijn in, en op 2700 AB Zoetermeer de hoogte te zijn van, de Voor meer informatie kunt producten in onze branche. haar bellen: 079-417611 binnen twee weken een inclusief curriculum vita Lieffering Beheer B.V. ta v. personeelszaken. Mevr. G. van Devei Postbus 73 LTD is een zelfstandig onderdeel van de dynami sche Lieffering Groep in U legt direct verantwoording af aan de Service"Manager. LTD werkt met goed gereedschap cn dc moderns* meetapparatuur. Een opleiding op minimaal middelbaar technisch niveau is een vereiste. Uw leeftijd lig rond de dertig jaar. Tegenover uw inzet cn capaciteiten bieden wij een uitdagende baan met ontplooiingsmogelijkheden cn vanzelfsprekend een uitstekend salaris cn dito indairi irbeidsx als voorde B-to-B Voor dc belangrijke functie van Hoofd Technische Dienst zoeken wij eer. enthousiaste kandidaat met naast leiding gevende capaciteiten ook brede kennis in het repareren van beeld- en geluids apparatuur. U kunt uw Wanneer deze functie u aanspreekt cn u voldoet a; de ges n brief nedc\ irkcrs n dc n Lieffering Beheer B.V t a.v. personeelszaken, Mevr. G. van Deventer Postbus 73 2700 AB Zoetermeer Voor telefonische informatie kunt u onze Service Manager it heer de Vries bellen 079-417611 Bent u een HEAO-er CE met ambities in de bank wereld? Bij de N.V Bank voor Nederlandsche Gemeenten wacht u een even solide als stormachtige entree. De BNG biedt u namelijk de gelegenheid om in drie maanden tijd thuis te raken in alle facetten van het bankwezen. Daarna wordt u ingezet op een spilposi- tie tussen cliënten en BNG. Vanwaar deze voortvarendheid? Het antwoord kan kort zijn: de BNG, in grootte de vijfde bank van Nederland, groeit sterk. Nieuwe faciliteiten en vormen van dienstverlening maken de komst van nieuwe mensen dringend noodzake lijk. Vandaar dat niet het reguliere tweejarige oplei dingstraject wordt doorlopen, maar een gecompri meerde opleiding wordt aangeboden. Deze staat onder auspiciën van de Stichting Haagse Bankiers- school en wordt gegeven aan de Erasmus Universi teit in Rotterdam en de Haagse Bankiersschool. De kosten worden gedragen door de BNG. Wat is de BNG? De BNG is een gespecialiseerde bank voor de lagere overheid en daaraan gelieerde instellingen en sectoren: openbaar nut, volksgezondheid, volkshuisvesting, welzijn, cultuur, onderwijs en recreatie. Het aandelenkapitaal is voor de helft in handen van de staat, voor de andere helft in bezit van gemeenten en andere openbare lichamen. De BNG verzorgt kredietverlening in velerlei vorm alsmede andere diensten op financieel gebied. Denk aan betalingsverkeer voor cliënten, geld- en kapitaalmarktoperaties, behandeling eigen obliga ties etc. De BNG is een actieve organisatie, die alert inspeelt op ontwikkelingen in de markt door voort durend nieuwe produkten te ontwikkelen. Vanuit het kantoor te Den Haag - waar rond de 265 men sen werken - behartigen accountteams de belangen van vaste groepen cliënten, met wie ze voornamelijk telefonisch contact onderhouden. Ook de klant gerichte administratie, correspondentie, verslagleg ging en documentatie behoren tot hun takenpakket. De bankiersopleiding Deze begint, voorafgegaan door een kennis makingsbijeenkomst op 31 augustus aanstaande, in september. De lessen zijn veelal mondeling en worden overdag gegeven. Een greep uit het vakkenpakket: inleiding bankwezen, fiscaal recht, theorie van financiële markten, effecten en beleggingen, kredietverlening, hypotheken voor particulieren, financiële rekenkun de, commerciële vaardigheden, automatisering en privaatrecht. Voorwaar geen sinecure, deze stoomcursus van' kwalitatief hoog gehalte. Van uw kant verwachten we dan ook niet alleen een opleiding HEAO-CE. Veel waarde wordt gehecht aan flexibiliteit, initiatief, lef en doorzettingsvermogen, naast een goed com mercieel gevoel. Interesse? Een korte brief met cv kan dan aanleiding geven tot een sollicitatiegesprek. Stuur uw brief voor 13 juli a.s. naar de N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten, t.a.v. het Hoofd Personeelszaken. Als u eerst nadere informatie wenst, kunt u bellen met de heer J.C. Ramondt, Hoofd Leningen u/g en kredieten, telefoon 070-3483544, of met de heer J.F.L. Marselis, Hoofd afdeling Personeelszaken, telefoon 070-3483534. De N.V. Bank uoor Nederlandsche Gemeenten is een structuurvennootschap, waarvan het aandelenkapitaal voor de helft in handen is van de Staat en de andere helft in het bezit is van gemeenten en enkele andere openbare lichamen. In rangorde van balanstotaal is de N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten de vijfde bank in Nederland. De bank is gevestigd in 's-Gravenhage en heeft geen nevenvestigingen. Momenteel werken bij de BNG 260 medewerkers. Koninginnegracht 2,2514 AA Den Haag, telefoon 070-3483991.

Leidse Courant | 1990 | | pagina 26