Verkoper security-systemen m/v I I Veelzijdige en zelfstandige baan voor een MTS-er m/v met gevoel voor service MONTEUR BEDRIJFSWAGENS hf SIEMENS Ingenieurs verkennen de weg naar kansrijke innovaties Adviseurs (m/v) N.V.BANK VOOR NEDERLANDSCHE GEMEENTEN ff zoetermeer «AN MARWIJK VAN MARWIJK KRAANVERHUUR Assistent®) Chef Vestigingsadministratie Holland Casino Scheveningen assistent van het hoofd van de afdeling m/v LEIDSE COURANT ZATERDAG 2 JUNI 1990 PAGINA 48 Bi/ Siemens Nederland zijn eirca 2500 medewerkers acliel op alle gebieden van de elektronica en de elektrotechniek. Met een omzet van ruim 1 miljard gulden behoort het bedrilI tot de 100 grootste ondernemingen van ons land. Het concern (wereldwijd) besteedt per dag ruim dertig miljoen gulden aan de verbetering van bestaande en aan de ontwikkeling van nieuwe produkten, alsmede aan de opleiding en verdere scholing van medewerkers. Elektronica waarmee we dagelijks werken. Siemens werkgebied: security-systemen Siemens Nederland N.V. neemt een vooraanstaande plaats in op het gebied van elektrotechniek en elektronica. Haar kennis en ervaring, alsmede haar produkten, systemen en complete installaties dragen bij tot de nieuwste ontwikkelingen op velerlei terreinen. Een van de terreinen waarop Siemens zich beweegt is de markt voor security-systemen. Binnen de snel groeiende afdeling Communicatie en Security is ruimte ontstaan voor een verkoper Security-systemen. In deze functie adviseert u klanten bij de aanschaf van beveiligings apparatuur. Deze apparatuur bestaat uit industriële televisie, toegangs controle-, inbraak- en terreinbeveiligingsapparatuur en zal voorname lijk zijn toepassing vinden bij de overheid, industrie en grote utiliteits projecten in geheel Nederland. Wij vragen: - opleiding op HTS-niveau; - bij voorkeur ervaring op het - commerciële instelling; - goede contactuele eigenschappen; - goede beheersing van de Duitse en Engelse taal; - leeftijd circa 30 jaar. van security-systemen; Wij bieden: - een jonge, enthousiaste werkkring; - arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met niveau en met de functie; -gerichte opleidingen, - goede carrièremogelijkheden waarbij commerciëje ervaring als basis gezien wordt. Nadere informatie kunt u inwinnen bij de heer C. J. Runge, telefoon 070-3332226. Uw sollicitatie, onder vermelding van H120/03 kunt u richten aan de heer W. van Batenburg van de hoofdafdeling Personeelzaken. Siemens Nederland N.V. Wilhelmina van Pruisenweg 26, Den I Postbus 16068, 2500 BB Den Haag. g. Correspondentie-. Het Centrum voor Kennisbescherming en Octrooi-informatie ICK0) is een nationaal opererend, specialistisch onderdeel van het Netwerk van Innovatie Centra. I Als adviseur van het CK0 geeft u voorlichting en adviezen over moge lijke startpunten van technische ontwikkelingen en over bescher- mingsmogelijkheden (m.n. octrooi en); ook draagt u mogeli|kheden aan ter oplossing van technische ontwik kelingsproblemen, U verricht hier voor onderzoek, waarbij u natuurlijk rekening houdt met de mogeli|khe- den van de klant en andere, voor de ontwikkeling relevante aspecten. Uw grootste bron van informatie is de octrooiliteratuur. U verwijst door naar en werkt samen met Innovatie- Centra, octrooigemachtigden en andere dienstverleners op het inno- vatievlak. Uw doel is de klant bruik bare informatie te geven, waardoor hij zo innovatief en verantwoord mogelijk kan ontwikkelen. Ter aanvulling van het huidige team van zeven man zoekt het Centrum voor Kennisbescherming en Octrooi informatie technisch opgeleide adviseurs op HBO- of academisch niveau. Ervaring op het technische adviesvlak is een pre, maar geen vereiste. Teamgeest, communicatieve vaar digheden, een analytische geest, doorzettingsvermogen, professiona liteit en het nemen van initiatieven zijn de eigenschappen die essen tieel zijn voor het goed vervullen van deze functie. Daartegenover staat natuurlijk een goed salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Uw leeftijd is maximaal 35 jaar. De standplaats is Rijswijk. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw P.J. Grollé, hoofd van het Centrum voor Kennis bescherming en Octrooi-informatie, telefoon (070)-399 08 15. Hoe u kunt reageren Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, graag binnen 14 dagen, richten aan de heer G.J. Rosenbrand, Centraal Kantoor InnovttieCentra Netwerk, Postbus 20104, 2500 EC Den Haag. Bi/ gelijke geschiktheid geven wij de voorkeur aan vrouwen en leden van etnische en culturele minderheden. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. NEDERLAND INNOVEERT De Interne Dienst verzorgt algemene diensten ter ondersteuning en ten behoeve van alle afdelingen binnen het gehele bedrijf. Uw werkzaamheden zijn in twee hoofdtaken te verdelen. Enerzijds zorgt u voor het goed functioneren van een gedeelte van de technische apparatuur in onze organisatie. U ver richt kleine reparaties, onderhoudt contacten met leveranciers in verband met onderhoudscontracten e.d. en blijft op de hoogte van technische ontwikke lingen. Anderzijds verleent u operationele assisten tie bij audiovisuele presentaties in ons kantoor en elders in Nederland. U krijgt een functie met velerlei facetten. U bent mede verantwoordelijk voor het beheer van de kantoorapparatuur, beveiligingsinstallatie, telefoon installatie en alle audiovisuele middelen, ziet toe op montage en demontage van onze voorlichtings stands en u verleent assistentie bij het gebruik van geluids- en projectie-apparatuur. Uiteraard brengen deze werkzaamheden ook enige administratie met zich mee, alsmede contacten zowel intern als extern. Al met al wacht u een zelf standige baan met veel mogelijkheden om initiatie ven te ontplooien. Wat wij vragen en bieden Wij verwachten van u een opleiding op MTS-niveau en ervaring in het gebruik van audiovisuele midde len. Uw brede, technische inzicht en uw inventiviteit stellen u in staat om storingen aan allerlei apparatuur te analyseren en indien mogelijk op te heffen. U bezit goede contactuele eigenschappen, kunt met mensen van verschillende niveaus communiceren en bent bereid om ook wel eens buiten kantoortijd te werken. Een rijbewijs BE is uiteraard onmisbaar. Een representatief voorkomen en een leeftijd tussen de 30 en 40 jaar completeren uw profiel. U kunt rekenen op goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een 13e maand, een reis- en studiekostenvergoeding, een premie spaarregeling en een gunstige pensioenregeling. Sollicitatie/informatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het Hoofd Personeelszaken van de N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten. Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer W Melsert, hoofd interne dienst (telefoon 070-483655), of met de heer J.F.L. Marselis, medewerker personeelszaken (telefoon 070-3483,534). De N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten is een bankinstelling voorde lagere overheid. Zij verstrekt kredieten en geldleningen aan of onder garantie van gemeenten, provincies en andere publiekrechtelijke lichamen. Bij de BNG werken 260 mensen. Koninginnegracht 2, 2514 AA Den Haag, telefoon 070-3483991. Bureau voor. ContractResearch bv Het Bureau voor ContractResearch BV is een professionele partner in dienstverlening. Als bureau voor sociaal beleids onderzoek met een groeiende reputatie op het gebied van milieubeheer verrichten wij niet alleen onderzoek, maar dragen wij tevens zorg voor volledige projectondersteuning, inclusief al dan niet tijdelijke voorziening van personeel. Voor een van onze relaties te Leidschendam komen wij op korte termijn graag in contact met een secretaresse m/v administratief medewerkster m/v Profiel Als secretaresse gaat u werken in een klein teamverband van merendeels academisch geschoolden U ondersteunt het management met hetzelfde gemak waarmee u gewend bent secretariaatswerkzaamheden uit te voeren. Agendabeheer en het verstrekken van telefonische inlichtingen zijn voor u routine, terwijl u niet opziet tegen regelmatige voorbereiding en verslaglegging van vergaderingen Vooc de administratief medewerkster vormen postbehande- ling, archivering en moderne tekstverwerking (WordPerfect) hoofdbestanddelen van de functie. Beide kandidaten beheersen het Nederlands zonder meer Wij bieden u een contract van een jaar, met uitzicht op verlenging van het dienstverband. Het salaris stemt overeen met de zwaarte van de functie. Wilt u meer weten? Tijdens kantoortijden kunt u bellen met de heer drs. E. D. van de Gronden, telefoon 010-4116436. Uw brief, vergezeld van curriculum vitae, graag binnen 2 weken na verschijning van dit blad te richten aan de Direc teur van het Bureau voor ContractResearch BV, Postbus 507, 3000 AM Rotterdam. lll-i.wax gemeente zoetermeer stadhuisplein 1 2711 EC zoetermeer I telefoon (079) 440 440 Bij de hoofdafdeling Milieu, Volkshuisvesting en Voorzieningen, onderdeel Reiniging is een vacature opzichter bijzondere taken (m/v) voor 38 uur per week vacaturenummer 205.110 Functie-informatie: - het nemen van monsters van het aangeleverde afval op de stortplaats Noord-West, analyseren c.q. laten analyseren van deze monsters; - organisatie van en toezicht op het inzamelen van klein chemisch afval; - organisatie van en toezicht op het inzamelen van koel- en vrieskasten en het aftappen van C.F.K/s uit deze kasten; - leidinggeven aan personeel; - verrichten met voornoemde taken samen hangende administratieve werkzaamheden, zonodig vervangen rayonopzichters reiniging bij hun afwezigheid. - MBO-chemie; - opleiding opzichter reiniging/stortplaatsen; - leidinggevende capaciteiten; - bereidheid tot verdere cursussen. Afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring bij aanstelling maximaal f3.736,-- bruto per maand bij een volledige werkweek. Een uitloop tot f 4.258,— bruto per maand behoort tot de mogelijkheden. Zoetermeer geeft bij geschiktheid de voorkeur aan kandidaten, afkomstig uit de groepen die tot nu toe binnen de organisatie ondervertegenwoordigd zijn, zoals vrouwen, vertegenwoordigers van culturele minderheden. Het werken in deeltijd en in duo-banen behoort tot de mogelijkheden. Daarom nodigen wij vertegenwoordigers van deze groepen en diegenen die belangstelling hebben voor het werken in deeltijd of duo-baan nadrukkelijk uit te solliciteren. Een psychologische test kan onderdeel zijn van de selectieprocedure. Zoetermeer kent een beperkte mogelijkheid tot kinderopvang. Inlichtingen omtrent deze functie zijn te verkrijgen bij de hoofdopzichter sector Reiniging, de heer W.K. Jillessen, tel. (079) 537 658. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen omtrent ge noten opleiding en werkervaring binnen 14 dagen zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Zoetermeer, onder vermelding van bovengenoemd vacaturenummeren npam van dit blad. KRAANVERHUUR VERHUUR VAN HYDRAULISCHE KRANEN VOOR: BETON STORTEN, HIJSWERK. MONTAGEWERK EN AUTOBERGING Ter versterking van ons onderhoudsteam zoeken wij op korte termijn een ervaren LEEFTIJDSINDICATIE TUSSEN 20 EN 35 JAAR. Wij denken aan een enthousiast -en energiek persoon, die een aanwinst zal zijn voor onze werkplaats. De werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit het onderhoud van hydraulische autokranen. Diegenen die tevens kennis hebben van hydrauliek en elektronika genieten de voorkeur. Voor de geschikte persoon is dit een aantrekkelijke en zelfstandige funktie met uitstekende toekomstperspectieven. Voor meer informatie of het maken van een afspraak kunt u bellen van ma. t/m vrij. tussen 8.00-17.00 uur. Produktieweg 36, Zoeterwoude - Tel. 071-899344 Holland Casino's is een organisatie met casinovestigingen in Amsterdam, Breda, Groningen, Nijmegen, Rotterdam, Scheveningen, Valkenburg, Zandvoort en een hoofdkantoor in Hoofddorp. Wij zoeken contact met kandidaten die in Holland Casino Scheveningen willen werken in de functie van-. (m/v) Leeftijd tot circa 25 jaar Taak: Hij/zij zal worden belast met het assisteren bij de financiële administratie van de vestiging, het uit voeren van controleproce dures en het verzorgen en verwerkenlvan de admini- Vereisten: - MAVO of gelijkwaardige opleiding; - in het bezit van het prak tijkdiploma boekhouden of hiervoor studerende, of MEAO-diploma; - enige ervaring in een ad ministratieve functie; - typevaardigheid; - affiniteit en/of ervaring met automatisering strekt tot aanbeveling. Geboden wordt: - goede primaire en secundaire arbeidsvoor waarden, waaronder 25 vakantiedagen, 8,3% vakantietoeslag en een 13e maand; - reiskostenvergoeding; - studiekostenvergoeding. Sollicitatie: Schriftelijke sollicitatie, voorzien van een recente pasfoto, te richten aan de heer D.J.N. Treffers, Chef Personeel en Organisatie Holland Casino Scheveningen. Postbus 84510,2508 AM 's-Gravenhage. Van Buuren-Van Swaay B V is een van de grootste werktuigkundige installateurs in Nederland, met als voornaamste activiteiten: airconditioning, centrale verwarming, sanitaire en sprinkler-installaties. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden naar Van Buuren-Van Swaay BV Postbus 220, 2700 AE Zoetermeer, t a v de afdeling Personeelszaken Voor onze afdeling Centrale Administratie te BERGAMBACHT zoeken wij een die, na een inwerkperiode, met een grote mate van zelfstandigheid de financiële maandverslaglegging gaat verzorgen en de indirecte kosten beoordeelt Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat: met vooropleiding MEAO-administratieve richting studerend voor MBA/SPD 1 werkervaring in de financiële verslaglegging is een pré leeftijd 20-25 jaar De uitvoering van de werkzaamheden kan ook plaatsvinden in Zoetermeer. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer m H .J Schoolmeester, hoofd afdeling Centrale Administratie, telefoon 01825-1844 VAN BUUREN-VAN SWAAY I

Leidse Courant | 1990 | | pagina 48