ZOEK JE WAT ANDERS, KOM JE NAAR MIJNDERS SCHIPPERS VASTGOEDBEHEER is ruim 80 jaar specialist d bewaarder/penitentiair inrichtingswerker v/ bon vl Ministerie van Justitie Werkvoorbereider administratief assistent(e) tekstverwerk(st)er pml TM# HBO'er voor het uitvoeren van ballistische experimenten PAGINA 34 LEIDSE COURANT ZATERDAG 16 DECEMBB vraagt t.b.v. het Directoraat-Generaal Politie en Vreemdelingenzaken, bureau Visadienst, een (v/m) 38 uur per week Taak in hoofdlijnen: het zorgdragen voor de actuele, invoer van gegevens in het geautomatiseerde bestand van de Directie Vreemdelingen zaken; het indelen van dossiers en berichten/brieven naar de medewerkers van het bureau; het bewaken van de voortgang van in behandeling zijnde dossiers; het zelfstandig interpreteren van dossiers en binnengekomen berichten/brieven ten aanzien van de werkzaamheden van het Bureau Visadienst; het verrichten van overige bij de administratieve onder steuning van de bij het bureau voorkomende werkzaamheden. Gevraagd: MAVO/HAVO of gelijkwaardige opleiding; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; goede contactuele eigenschappen; affiniteit met geautomatiseerde bestanden. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: maximaal f 3.307,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering. Bijzonderheden: dit betreft een tijdelijke functie tot I januari 1991 I Sollicitaties onder vermelding van bovenstaand vacaturenummer binnen 14 dagen na het verschijnen van deze publicatie te richten aan het Hoofd van de Hoofdafdeling Personeel Ministerie, Postbus 203012500 EH 's-Gravenhage. Justitie wil een bijdrage leveren aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Zij worderi~(Jan ook met nadruk uitgenodigd te solliciteren. J landbouw, natuurbeheer en visserij lllllllllllll Bij het Directoraat-Generaal Landelijke Gebieden en Kwaliteitszorg is de volgende vacature 2e secretaris/secretaresse Taak; het verrichten van administratief ondersteunende taken t.bv. het secreta riaat van de Directeur-Generaal Landelijke Gebieden en Kwaliteitszorg. Maakt hierbi) gebruik van tekstverwer- kende en/of andere geautomatiseerde systemen; - assisteert en vervangt de secretaresse van de Directeur-Generaal bij de volgende werkzaamheden: beheren van de agenda, maken van afspraken en ontvangen van bezoekers, verwerken van de post t.b.v. de DG en bewaken van de voortgang in de afhandeling van zaken, concipiëren van brieven en behandelen van gerubriceerde en/of vertrouwelijke stukken; beheren van een persoonlijk archief van de DG; organi seren en notuleren van vergaderingen en bijeenkomsten. Vereist: HAVO, met secretariële opleiding of MEAO-secretariele richting; - bij voorkeur ervaring met notuleren en met geautomatiseerde administratieve systemen. Standplaats: 's Gravenhage. Salaris: max. f 2.993, bruto per maand met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevrouw H. M Terburg- Sleegers, secretaresse van de Directeur- Generaal, onder nr 070-3792613 Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummerE-500.2.4.7 binnen 14 dagen na verschijning van dit blad, richten aan Stafbureau DG-LK, afdeling Personeelszaken, Postbus 20401, 2500 EK 's-Gravenhage Mijnders Meubelen is met zes vestigingen op de diver se meubelboulevards in de Randstad, een duidelijk ex pansie-gerichte onderne ming. De sterke omzetgroei is daarbij niet alleen het gevolg van onze aktuele kollektie eigentijdse en klassieke meubelen, maar zeker ook van de kwalitei ten van onze medewerkers. Voor ons hoofdkantoor te Lisse cetten van het "meubelma komen wij graag op korte ken" zult doorlopen, waar termijn in kon- onder bijvoor- takt met een as- a beeld het im- sistent meubel- MEUBELMAKER M/V pregneren maker m/v voor de binnen- de meubels. Gevoel voor dienst. Als assistent meubel- stijl en kwaliteit is een ver maker krijgt u een interne eiste, evenals het bezit van opleiding waarbij u alle fa- rijbewijs BE. U kunt voor deze aantrekkelijke funktie telefonisch kon- takt opnemen met de heer C. Post of de heer J. van den Berg, tel. 02521-19031 of schrijf een bondige sollicitatiebrief naar: Mijnders Meubelen B.V., postbus 230, 2160 AE Lisse. MEUBELEN BEVERWIJK CAPELLE DIEMEN LEIDERDORP SLIEDRECHT UTRECHT het gebied van beheer en exploitatie van vastgoed. Wij bieden een all-round dienste pakket op administratief, commercieel en technisch gebied voor woningen, kantoorg bouwen en winkelcentra. Ons kantoor is gevestigd aan de Neuhuyskade 32 te Den Ha; Onze afdeling COMMERCIEEL BEHEER voert een aktief management van alle verhi aangelegenheden die te maken hebben met de exploitatie van het vastgoed. Ter ver king van ons team zoeken wij een enthousiast De funktie: Zelfstandig voer je een aantal admini stratieve taken uit, zoals de registratie van woningaanvraagformulieren, de archivering, het bijhouden van diverse bestanden en het verzorgen van rappor tages daaruit. Waar nodig verleen je assistentie aan de afdeling. Voorts zul je woningzoekenden gaan informeren over huurprijzen, woninguitvoering, wachttijden en beschikbaarheid van woningen. De afdeling TEKSTVERWERKING is verantwoordelijk voor het foutloos verzorgei van al het typewerk binnen ons bedrijf en de gebruikelijke aktiviteiten van eeri posi kamer. Er wordt gewerkt met Philips-5040 apparatuur. Momenteel zoeken wij een go Wij vragen: een opleiding op minimaal MAVO-4 niveau; goede omgangsvormen; akkuratesse; kollegialiteit; enige bekendheid met de PC; kennis van Lotus of Symphony strekt tot aanbeveling; representatief voorkomen. De funktie: Samen met twee kollega's verzorg je al het typewerk,met name korrespon- dentie, huurovereenkomsten, afreke ningen, deklaraties en jaarstukken, in afwisseling met diverse postkamerak- tiviteiten. Naar mate je verder inge werkt raakt, ga je zelfstandig gekom- pliceerder typewerk verrichten en kom je in kontakt met alle afde lingen. Wij bieden in beide funkties afwisselend werk in een gezond bedrijf met een goede werksfeer. Voorts een goed salaris met prima secundaire arbeids voorwaarden, w.o. een 13e maand, 25 verlof- en 12 AT V-dagen, 8% vakantietoeslag, studiekostenregeling. Wij vragen: een opleiding op MAVO/HAVO- niveau; een zeer goede beheersing van de Nederlandse taal; een akkurate typevaardigheid; een kollegiale werkhouding; verantwoordelijkheidsgevoel; enig cijfermatig inzicht; stuwkracht. Heb je interesse of wil je meer informatie, bel of schrijf dan naar onze adviseur Personeelszaken, de heer Th.J. Webbers van het APAB, Koninginnegracht 135, Postbus 85830, 2508 CM Den Haag, telefoon 070 - 3 54 22 16. Handelskwekerij P. de Groot Zn Voor ons bedrijf, gespecialiseerd in perk- en tuinplanten, zoeken wij op korte termijn een ENTHOUSIASTE COLLEGA Wij vragen: kunnen werken in teamverband goede inzet wordt door ons meer gewaardeerd dan diploma's Geboden wordt: afwisselend werk in een prettige sfeer goede salariëring Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer P. de Groot. Tel. 070-3274698. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Handelskwekerij P. de Groot Zn. Veursestraatweg 292b 2265 CL Leidschendam. Adv De Nederlandse organisatie voor toege- past-natuurwetenschappelijk onderzoek (TNO) verricht onderzoek, waarvan de resultaten toepassing vinden in de samen leving, met name in de industrie. De belangrijkste onderzoeksgebieden zijn industriële technologie, energie, milieu, voeding, gezondheid, defensie en bouwen De organisatie telt 5.200 medewerkers, die in een 30-tal instituten verspreid over Nederland werkzaam zijn. Het Prins Maurits Laboratorium TNO te Rijswijk, is een van de instituten van de Hoofdgroep Defensie Onderzoek. Bij dit instituut zijn ongeveer 275 medewerkers werkzaam. Voor de Nederlandse krijgs macht en civiele opdrachtgevers wordt onder meer onderzoek verricht naar beschermingsmethoden voor de mens tegen toxische stoffen en naar de werking, veiligheid en effectiviteit van explosieve stoffen, munitie en wapensystemen. Het instituut telt een achttal researchgroepen. Prins Maurits Laboratorium TNO tno zoekt voor de researchgroep Ballistiek en Rakettechniek van het Prins Maurits Laboratorium een hbo'er (m/v) Elektronica of Fysische Techniek. Taakstelling is het inrichten en uitvoeren van ballistische experimenten waarbij geavanceerde optische en elektronische apparatuur wordt gebruikt. Op basis van theoretisch inzicht ontwikkelt u proefopstellingen en verzorgt u de technische realisatie hiervan, onder meer met toepassing van elektronische en software-matige technieken. De uit de experimenten verkregen meetgegevens analyseert en bewerkt u met zelf gespecificeerde programmatuur, waarna u de rapportage opstelt in het Nederlands of in het Engels. Omtrent de voortgang en de resultaten onderhoudt u contacten met de opdrachtgevers. Werkomgeving is de sectie Ballistiek 18 medewerkers) die onderzoek verricht naar de interactie tussen munitie en beschermende materialen en de processen die hierbij plaatsvinden. Het experimentele onderzoek wordt in verschillende schaalgrootten in het laboratorium uitgevoerd, zowel in Rijswijk als in de dependance op hef vliegveld Ypenburg. De laatstgenoemde vestiging wordt uw standplaats. Vereist is een voltooide hbo-opleiding Elektronica,of Fysische Techniek en een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Tevens bent u inventief in het oplossen van technische problemen en benadert u uw werk vanuit een praktische invalshoek. Informeren/solliciteren: nadere informatie over de inhoud van de functie wordt u gaarne verstrekt door de heer R. van Dijk, telefoon (015) 13 87 77, toestel 578. Uw schriftelijke sollicitatie, met vermelding van het vacature nummer hc/1804/40, kunt u binnen 2 weken na het verschijnen van dit blad richten aan de Instituutspersoneelsfunctionaris van het Prins Maurits Laboratorium tno, Postbus 45,2280 aa Rijswijk. TNO Research voor de praktijk in het Jeugdhuis van Bewaring "De Sprang" in Den Haag en salarissen zijn exclusief 8% vakantie-toeslafr,i een toelage voor het verrichten van onregt,^, matige diensten. ldi uv. Wij vragen ln het Jeugdhuis van Bewaring "De Sprang" in de Stevinstraat in Den Haag verblijven 133 voornamelijk preventief (voorlopig) gehechte jeugdige mannen (van 18 tot 23 jaar). Een aanzienlijk deel van de bevolking is voor de eerste keer m een Huis van Bewaring ingesloten. Een aantal dat inmiddels veroordeeld is, wacht op overplaatsing naar een gevangenis of T.B.S.-mrichting of is in beroep of cassatie gegaan. Wij zijn op zoek naar enthousiaste vrouwen en mannen, die interesse hebben in de baan van bewaarder/penitentiair inrich tmgswerker. Het werk De functie van bewaarder/penitentiair inrichtingswerker is in de eerste plaats beveiligingswerk, zoals het voorkomen van ontvluchtingen. Maar er is meer. Gedetineerden zijn mensen in een moeilijke situatie, die het recht hebben straks weer normaal in de samenleving te worden opgenomen. Dus bezig zijn met gedetineerden in arbeid, vormings-, sport- en ontspanmngsactiviteiten is ook een taak. Het is een baan die niet altijd even gemakke lijk is, maar die wel veel voldoening kan geven. En u krijgt er een gedegen opleiding voor. In diensttijd. Wij bieden Bij aanvang van uw opleiding begint u direct te verdienen: minimaal 2238,- en maximaal 2755,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Na die opleiding kunt u na enige jaren een salaris van 2993,- bruto per maand bereiken met een uitloop op grond van diensttijd tot 3152,- bruto per maand. Bevordering is onder bepaalde voorwaarden mogelijk. Deze bruto- een leeftijd van mm. 24 en max 50 jaar et een opleiding op MAVO-niveau, danwel eel gelijkwaardig werk-en denkniveau een MBO-IW-opleiding of studerend f hiervoor wordt op prijs gesteld |ej! bereidheid: riT in Den Haag of omgeving te wonen ow te werken in een volledige baan op tdi onregelmatige tijden ®te mee te werken aan psychologisch, genr 1 kundig en antecedentenonderzoek. Meer weten over de funcl^ Stuur dan de onderstaande bon (in een enveloppe als brief gefrankeerd) aan: de Directeur van het Jeugdhuis van Bewar 'De Sprang'Postbus 87810, r i 2508 DE Den Haag. U krijgt dan een informatiepakket met 1 sollicitatieformulier toegestuurd. Na selectie van de geretourneerde solli tatieformuheren zullen de hiervoor in aan merking komende kandidaten worden uit genodigd voor een voorlichtingsbijeenkor De bon moet uiterlijk 4 januari 1990 binnen Justitie wil meer vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen in dienst nemen. Zij worden met nadruk uitgenodicj solliciteren. Indien zij aan de gestelde eis* voldoen, genieten zij bij gelijke geschikth* de voorkeur. inzenden in enveloppe, gefrankeerd als Wilt u mij een informatiepakket toezendi Naam: Straat en huisnummer: Postcode en plaats: Geboortedatum: Project: "De Sprang" Den Haag 1990 Man O VrOUW O vacnr. 9-i9i |v| MINISTERIE VAN JUSTITIE r

Leidse Courant | 1989 | | pagina 34