Meerderheid raad Hazerswoude zwicht voor rijksweg 11 1 Reinigingsrechten Rijnsaterwoude gaan niet omhoog Jaarrekening klopt niet" CDA Alkemade zet vrouw op verkiesbare plaats LEIDEN OMGEVING Ceidac Qowuvnt VRIJDAG 15 DECEMBER 1989 PA< DEI Fietser geschept LEIDERDORP Een 21-ja- rige Leiderdorpse fietser is gisteravond gewond geraakt op de kruising Persant Snoep- weg/Acacialaan in Leider dorp. De fietser reed op de Acacialaan, komend vanaf het rijkswegviaduct. Hij ne geerde het rode licht en reed vermoedelijk ook zonder ver lichting. Een 28-jarige Leider- dorpse automobilist, die op de Persant Snoepweg reed en vanaf de Stierebrug kwam trok op bij groen licht en zag de fietser niet. Het slachtoffer werd geschept en is met onbe kend letsel overgebracht naar het Academisch Ziekenhuis Leiden. De Kleuterhof krijgt nieuwe bestemming TER AAR De voormalige kleuter school de Kleuterhof wordt verhuurd aan het nog jonge beveiligingsbedrijf Select. Toen verkoop van het gebouw niet mogelijk bleek, heeft de gemeen te een huurder gezocht en dus gevon den. Het gebouw wordt nog wel op geknapt en verbouwd. Dat zal onge veer 365.000 gulden gaan kosten. Hiervoor vroeg het college gisteren het fiat van de gemeenteraad. Omdat de raadsleden de stukken hierover op het laatste moment pas kregen, was het echter niet mogelijk om tijdens de raadsvergadering hier een gefun deerde mening over te geven. Beslo ten werd om het voorstel in de eerst volgende commissievergaderingen aan de orde te stellen. Fietsers op bon TER AAR De rijks politie van Ter Aar- /Nieuwkoop heeft van morgen 26 fietsers be keurd wegens rijden zonder licht. Dat ge beurde op het Winde- pad in Ter Aar, waar 200 fietsers werden ge controleerd. Van de be keurden waren er 21 minderjarig. De bijbe horende boetes varië ren van 10 tot 40 gul den. De politie heeft van tevoren gewaar schuwd dat er hard op getreden zou worden tegen onverlichte fiet- Tuinen Zoeterwoude weer in de prijzen ZOETERWOUDE Burgemeester Houdijk heeft gisteren in het gemeentehuis de prij zen uitgereikt voor de mooiste tuinen. Met het beoordelen van de tuinen is een com missie het gehele jaar erg actief bezig. Deze commissie nam afscheid van H. van der Hoeven. Hij maakte van af het allereerste moment, nu zo'n 10 jaar geleden, deel uit van de groep keurmeesters. Winnnars van eerste prijzen zijn: J.H. van Leeuwen, Wei- poortseweg 70; G.P.W. Belt, Weipoortseweg 51a; W. Rijnsburger, Laan van Oud Raad wijk 13; J.H. Uitendaal, Richellestraat 10; Th.J. van Leeuwen, Zuidbuurtseweg 7a; A.F.P. Atteveld, Hoogstraat 3; P.M. van Hal deren, Meerburgerwatering 2; G.C. Moret, W. Alexanderstraat 19; 3M, Industrieweg 24 Televisie gestolen ALPHEN AAN DEN RIJN Onbekenden heb ben gisteravond bij een inbraak diverse goederen gestolen Ze forceerden tussen half acht en acht uur op brute wijze de achterdeur van een woning aan de Groenestein. Ze verdwenen met onder an dere een kleurentelevisie en een videorecorder De exacte buit is nog niet bekend. Zwemabonnement niet duurder ZOETERWOUDE Het zwemabonnement in Zoeterwoude wordt niet vijf gulden duurder in 1990, zoals woensdag abusievelijk in de krant stond vermeld. Er lag een ambtelijk voorstel om de tarie ven te verhogen, maar het college van burgemees ter en wethouders heeft dat voorstel niet overge nomen. De tarieven blijven daarom in 1990 gelijk. Het college wil eerst afwachten of de bezoekers aantallen zich stabiliseren. J. Markx recordhouder gemeenteraad Woubrugge WOUDBRUGGE Het Wou- brugse raadslid J. Markx (CDA) heeft gisteravond felicitaties in ontvangst mogen nemen omdat hij al 22'/2 jaar deel uitmaakt van het gemeentebestuur. Bur gemeester D. Brouwer de Ko ning vestigde tijdens de raads vergadering de aandacht op dat feit. Hoewel Markx die lange periode niet aaneengesloten zit ting had in de raad, heeft hij daarmee volgens de burgemees ter wel een absoluut record op zijn naam gezet. HAZERSWOUDE Ha zerswoude gaat akkoord met een voorstel van Rijkswaterstaat om rijks weg 11 minder verdiept aan te leggen. De fracties van de PvdA, PPR en Ge meentebelangen stemden gisteren in een vergade ring van de gemeenteraad tegen, maar CDA en VVD bleken voor te zijn. Meer dan 50 belangstellenden volgden vanaf de tribune de rumoerig verlopen ver gadering. S.J. Fransen (Gemeentebelan gen), tegenstander van het eerste uur, verweet de meer derheid van het college van burgemeester en wethouders - G. van der Lecq (PvdA) is te gen de weg - advocaat van de Duivel te spelen. „Uw argu menten plezieren Rijkswater staat, maar dienen niet de be langen van de burger van Ha zerswoude". Volgens Fransen zijn er al te veel concessies ge daan. „De eis om gelijk een weg met vier rijbanen aan te leggen is inmiddels van de baan. En nu dan de concessie voor de zogenoemde „groene bak constructie". Door RW11 maar twee meter te laten zak ken ter hoogte van de kruising met de Gemeneweg, hoeft geen dure betonnen bak te worden geconstrueerd. Het vi aduct komt daardoor drie en een halve meter boven de hui dige ligging. „Dat betekent ex tra geluidsoverlast voor de wijk Rhijnenburg", zo betoog de Fransen. Een applaus van de publieke tribune was zijn deel. G. Hoogendoorn-Oskam las een uitgewerkte verklaring voor van de CDA-fractie. Deze wil meewerken onder een aantal als eisen gestelde voor waarden. Zo moet de spoor baan tussen Leiden en Alphen aan den Rijn worden verdub beld. Als de intensiteit boven een bepaald aantal voertuigen per etmaal komt dan moet on- middelijk worden begonnen met uitbreiding met twee ex tra rijstroken. De halfverdiep te kruising mag niet meer dan twee meter boven het niveau van de spoorbaan komen. En ook zal de Rijndijk op kosten van Rijkswaterstaat heringe richt moeten worden met name ten behoeve van het openbaar vervoer. Fransen vroeg zich af hoe hard de eisen van het CDA in werkelijkheid zijn. Hij liet blij ken hier geen vertrouwen in te hebben. Vooral het feit dat van Rijkswaterstaat niet geëist kan worden dat de NS de spoorbaan verdubbelt, inspi reerde hem tot deze vraag. Hoogendoorn antwoordde dat de eisen niet voor niets op pa pier waren gezet. Hoe dat in de praktijk ten uitvoer moet worden gebracht kon zij ech ter niet duidelijk maken. Voorwaarden C.M. van Putten (PvdA/PPR) stelde dat het regeringsbeleid van het derde kabinet Lubbers gericht is op het terugdringen van de CÓ2-uitstoot. Daarin past geen neiuwe weg. Overi gens bestreed ze dat de weg er helemaal niet mocht komen. Maar alleen op de voorwaar den van Hazerswoude, zoals die al enkele jaren gelden. „Voor verkapte dreigementen van Rijkswaterstaat gaan we niet opzij". Van Putten wil dat de procedure gevolgd zal wor den die met de gehele raad was afgesproken. Dat betekent dat leden van de Tweede Ka mer in Hazerswoude uitgeno digd worden om ter plaatse kennis te nemen van de pro blematiek. Die kunnen dan in de Tweede Kamer de voor waarden van Hazerswoude verdedigen. Verder stelde zij dat in het regeerakkoord staat dat in de nabije toekomst één pot gevormd zal worden voor wegen en openbaar vervoer. Daaruit trok zij de conclusie dat het niet-aanleggen van RW11 Hazerswoude een grote re kans geeft op gelden uit die pot voor de verbetering van het openbaar vervoer. Een verdubbeling van de spoorlijn, een station in Hazerswoude en verbetering van het streekver voer hebben dan de voorkeur. W. den Ouden (VVD) steunde het advies van burgemeester en wethouders. De doelstellin gen worden in zijn ogen volle dig gehandhaafd. Behalve de twee meter hoogteverschil van het Gemeneweg-viaduct. Dat stuitte bij zijn fractie niet op onoverkomelijke bezwaren. Bij de hoofdelijke stemming ble ken uiteindelijk negen leden CDA en VVD voor verdere onderhandelingen met Rijks waterstaat te zijn. Vier raads leden, PvdA/PPR en Ge meentebelangen, wilden de af gelopen procedure blijven vol gen. Overigens zal pas in de loop van volgend jaar defini tief worden beslist. Dan zal Rijkswaterstaat met een uitge werkt plan terug komen in de raad. Erepenning voor Menken Ad Menken heeft gisteren de erepenning van de gemeente Wassenaar gekregen. Tevens wordt het „Laantje van Menken" officieel Menkenlaan genoemd. Burgemeester P.H. Schoute (rechts op de foto) maakte dit gisteren bekend in kasteel de Wittenburg waar het vertrek van Menken werd ge vierd. Zoals bekend neemt Ad Menken afscheid als president-directeur van de gelijknamige melk fabriek. Bij het afscheid waren 170 genodigden aanwezig, onder wie de top van Menken van Grie ken, landbouwminister G. B.raks en de voorzitter van het produktschap voor zuivel H. Schelhaas. In zijn dankwoord stelde Ad Menken dat een deel van het glas van de erepenning afstraalt op zijn vrouw, zonder wie hij het niet had aangekund, zijn kinderen, ouders en de honderden enthousiaste werknemers bij de Menken fabrieken. Ad Menken blijft wel aan het bedrijf verbonden als voorzitter van de raad van commissarissen. FOTO: RINUS SLIERENDRECHT WOUBRUGS VVD-RAADSLID: r>r> WOUBRUGGE Het voorlo pig vaststellen van de gemeen telijke jaarrekening over 1987 heeft binnen de gemeenteraad tot meningsverschil geleid. Volgens VVD'er H. van Woer den sluit die rekening name lijk niet met een overschot van 900 gulden, maar met een tekort van een ton. Hij wilde daarom niet met de rekening instemmen. Volgens Van Woerden heeft dat verschil ge volgen voor de begroting voor het komend jaar. Van Woer den miste een reactie van B en W op opmerkingen van het verificatiekantoor Maar hij bleef alleen staan met zijn be zwaren en stemde uiteindelijk ook als enige tegen. De raad stemde gisteren in met de langverbeide aanleg van het parkeerterrein bij MMO in Hoogmade. Woubrug ge gaat de benodigde grond van de provincie aankopen voor ruim 83 duizend gulden. J. Scheelbeek (Gemeentebe langen) vroeg zich af of er bo demmonsters zijn getrokken van het stukje grond, waar nu nog een provinciaal depot is gevestigd. Burgemeester D. Brouwer de Koning zegde toe de provincie te verzoeken een verklaring betreffende de gif vrijheid van het terrein af te geven. De mening van Hoogmade- naar Ouwerkerk, dat het op nieuw plaatsen van het hek langs De Does het uitzicht op de polder zou belemmeren, werd niet gedeeld door de rest van de raad. In de praktijk wordt zo'n hek gebruikt om boten aan te leggen en als steun om aan wal te stappen. Met overgrote meerderheid werd besloten het hek weer te doen verrijzen. Bewoners maken kennis met college Koudekerk KOUDEKERK AAN DEN RIJN Nieuwe inwoners van Koudekerk konden gisteren kennis komen maken met het bestuurlijk en ambtelijk apparaat in hun recent gekozen woon plaats. De nieuwe ingeze tenen waren daartoe uit genodigd door het college van burgemeester en wet houders. Omdat er in Koudekerk de laatste jaren veel gebouwd is, is de bevolking gegroeid tot meer dan 4.600 inwoners. Bur gemeester L.V. Elfers, geflan keerd door de beide wethou ders M. Vorenkamp en M. Le Large, informeerden de in groten getale opgekomen be woners over het reilen en zei len in Koudekerk. Belangstel lenden konden op alle afdelin gen in het gemeentehuis infor matie krijgen van de desbe treffende hoofden van dienst en hun medewerkers. Of Kou dekerk zich nog verder uit kan breiden, hangt af van het vinden van een nieuwe bouw locatie in de gemeente. Mo menteel bedraagt het aantal namen op de lijst van woning zoekenden tweehonderd. Over de kans van slagen van de nieuwbouwplannen in een eventuele Kerkewijk kon wet houder La Large nog geen me dedelingen doen. ALKEMADE De leden van het CDA waren gis teravond tijdens de alge mene ledenvergadering niet zo eensgezind als ge bruikelijk. Zo werd de ad- vieslijst voor de gemeen teraadsverkiezingen niet gevolgd. De leden wen sten een vrouw op een verkiesbare plaats. Dat lukte op plaatsnummer vier met C. Vermey-van der Meer uit Roelof- arendsveen, die oorspron kelijk op de onverkiesba re plaats nummer negen stond. Hierdoor schoof de rest van de lijst op, waardoor het zittende raadslid P. van der Meer, voorzitter van Woningbouw vereniging Alkemade op een onverkiesbare plaats is terecht gekomen. De andere vrouwe lijke kandidaat, A. Bannen berg schoof naar voren, van nummer 12 naar nummer 10, waardoor de overige kandida ten nog een plaatsje moesten opschuiven. Ondanks verwoe de .pogingen van een vijftal CDA-leden om op basis van argumenten het raadslid Kret terug te krijgen op de kandi datenlijst, kreeg deze directeur van de plaatselijke Woning bouwvereniging onvoldoende steun: 22 voor, 29 tegen. Ook een actie van de actiegroep Gewipt door het CDA-bestuur om het oud-raadslid J. van den Bosch terug te krijgen op de kandidatenlijst, kreeg on voldoende steun. Tot lijsttrekker werd met alge mene stemmen wethouder W. Nugteren gekozen. Tot fractie voorzitter werd met 38 stem men N. Bakker herkozen. De totaallijst kwam er daardoor als volgt uit te zien: 1. W. Nug teren (52 stemmen), 2. N. Bak ker (38 stemmen), 3. N. van Ruiten (41 stemmen), 4. C. Vermey-van der Meer (29 stemmen), 5. Jac. Verwey (26 stemmen),6. D. Nagtegaal (30 stemmen), 7. L. Olijerhoek (27 stemmen), 8. J. Duivenvoor den (26 stemmen), 9. P. van der Meer (30 stemmen), 10. A. Bannenberg (25 stemmen). De volgorde van de rest van de lijst was: 11. L. van der Meer, 12. P. van Ruiten, 13. W.P.A. van der Werff, 14. J. van der Poel, 15. J. Hendriks, 16. H. Klein, 17. G. Koot, 18. A. Zaal en 19. P. van der Poel. Grote hilariteit ontstond over de kandidatuur van laatstge- heid voorge- W. Nugteren: lijsttrekker. FOTO'S: WIM VAN NOORT noemde nieuwkomer P. van der Poel uit Rijpwetering. Een steeds groeiende groep aan hangers deed vergeefs ver woede pogingen hem een ho gere plaats op de kandidaten lijst te geven. Hij was en bleef echter kandidaat nummer 19. Teleurgesteld De afgewezen kandidaat Van den Bosch reageerde openlijk nogal teleurgesteld en verliet demonstratief de zaal. De an dere kandidaat J. Kret droeg zijn lot waardig. Het CDA-be stuur bij monde van G. Koot had de aanwezigen in een uit voerig betoog laten weten dat Kret moest wijken vanwege zijn functie bij de Woning bouwvereniging, die strijdig zou zijn met het raadslidmaat schap. Koot zei met nadruk dat het geen kwestie is van niet goed functioneren in de raad of de fractie. „De heer Kret heeft een grote plichtsbe trachting en een overdosis energie" zo zei voorzitter Koot. Het speet de voorzitter dat W. Klerks na zestien jaar, overi gens vrijwillig, opstapt. Over de kandidatuur van de 66-jari- ge J. Duivenvoorde liet Koot weten dat er voor hem geen gelijkwaardige vervanger te vinden was. „Job gaat met de duimstok door de gemeente, daar kan niemand tegenop". Daarom staat Duivenvoorden, ondanks zijn leeftijd opnieuw op de kandidatenlijst. Gevraagd naar zijn mening over de gang van zaken gister avond zei de heer J. Kret: „Ik wil niet natrappen. Wel vind ik het oncollegiaal dat mijn functie bij de Woningbouw vereniging de doorslag gaf om me niet op de lijst te zetten. Als je een hond wilt slaan, kun je altijd een stok vinden. Dat is me duidelijk geworden. Mijn teleurstelling gaat echter ver der, omdat me zelfs in com missieverband geen functie bij het CDA is aangeboden. Als het bestuur dat had gedaan, dan had ik vanaf de zijlijn nog kunnen blijven meedraaien. De politiek is nu eenmaal mijn hobby. Nu is het doek, on danks de mooie woorden van voorzitter Koot, onverwachts gevallen. Ik had me een ander afscheid van de actieve poli tiek voorgesteld". Bezorgdheid over toename verkeer in Langeraar TER AAR De Verkeers- werkgroep Langeraar (VWL) is bezorgd over de toename van het verkeer in het dorp en over de snelheid waarmee wordt gereden over de Lange- raarseweg. Dat bleek gister avond tijdens de raadsverga dering. Woordvoerder Lange raar van de VWL sprak zijn grote bezorgdheid uit over het gebied tussen Grote en Kleine brug. Daar begint P. den Haan im mers binnenkort met de bouw van een meubelmagazijn, mid denin een gebied waar uitslui tend woonhuizen staan. Ook is de werkgroep bezorgd over de eventuele vestiging van een containeroverslagbedrijf op het terrein van Maarten Fran sen. Het wordt inmiddels ooglui kend toegestaan dat kinderen op de fiets op weg naar school gebruik maken van het voet pad om in elk geval wat veili ger op de plaats van bestem ming te komen. Hagenaar: maakte zelfs melding van en kele keren dat ook auto's over het voetpad kwamen. Burge meester P. Verhoef antwoord de dat er nog steeds pogingen ondernomen worden om Den Haan naar het industrieterrein te krijgen. Containerbedrijf Van Tol zal nog wel enkele zeer grote hinderwetdrempels moeten overwinnen voor het zich mag vestigen op de plek van Fransen, aldus Verhoef. VERKEERSREMMER HERENWEG WORDT AANGEPAST RIJNSATERWOUDE De reinigingsrechten gaan in Rijnsaterwoude vol gend jaar niet omhoog. De raad ging gisteravond tij dens de begrotingsbehan deling niet akkoord met het voorstel van burge meester en wethouders om de rechten met tien gulden te verhogen van negentig naar honderd gulden. Verder 2al de huidige ver keersremmer ter hoogte van de firma Van Iperen aan de Herenweg in 1990 worden aangepast. Op verzoek van de fracties zullen op korte termijn zodanige voorzieningen aan de verkeersdrempel worden aan gebracht dat deze in het don ker zichtbaar wordt. De leve ring van de zogeheten katteo- gen kan nog even op zich wachten, vandaar dat eerst wordt gewerkt aan een nood voorziening. Verder wordt overlegd met de provincie over versmalling van het gedeelte van de pro vinciale weg over de Leidse vaart. Dit op verzoek van raadslid Boot, die stelt dat hiermee wellicht het aantal ongelukken daar kan worden teruggedrongen. Met de toe zegging van het college dat er in de Overbuurt een loopbrug wordt gemaakt om een betere bereikbaarheid te verkrijgen naar parkeerplaatsen stemde Gemeentebelangen in. De fractie nam dan ook het voor stel terug om een gedeelte van de vijver aldaar te dempen en hierop parkeerplaatsen te ma ken. Alle drie de fracties (CDA, VVD en Gemeentebelangen) hadden problemen met het voorstel om het terreintje bij de brug over de Leidse Vaart voor zestigduizend gulden op te knappen. Vooral J. Boot van de VVD, drong aan op een wat soberder inrichting. Beslo ten werd dan ook het bedrag te halveren en het terrein voor dertigduizend gulden op nieuw in te richten. Kunstwerk Architect Bob van Beek, die belast is met de herinrichting van het Domplein en het ont werpen van een cultureel cen trum, wordt gevraagd te bekij ken in hoeverre hij de Heren weg bij dit project kan betrek ken. Het idee van de VVD- fractie om een kunstwerk in de muur van het nieuw te bouwen cultureel centrum aan te brengen vond wel gehoor bij wethouder L. Bruins. Ver der wordt geprobeerd nog voor de herindeling een kunst werk in Rijnsaterwoude ge plaatst te krijgen. Het college zal de mogelijk heid onderzoeken naar de haalbaarheid van een skate- boardbaan in het Woudse Hout. Verder wordt bekeken of een crossbaan kan worden Voor een uitgebreide r ook voor de komende raadplege men „UIT", tis wekelijkse bijlage vrj krant. 'Dl Het college van burgemeester en wethouders blijft allert op de baggerstort in het Braasse- mermeer. Burgemeester M. Boelen bestreed dat door on juiste stortpraktijken ondiep ten zijn ontstaan in het meer. Naar verwachting zal in 1990 de Wet Bodembescherming in werking treden. Dit houdt on der meer in dat niet meer in gebruik zijnde olietanks moeten worden verwijderd. In verband met de vrees dat door lekkende tanks de bodem wordt verontreinigd deed Boe len een dringend beroep op de inwoners van Rijnsaterwoude te melden waar zich nog tanks in de grond bevinden. ALPHEN AAN DEN RIJN NEMA I (Van Boetzelaerstn 01720-20800): Thso en k 18.30, 21.15. za. zo. wo. zo. ook 16.00. EUROCi Theo en Thea (al); 18.30, zo. wo. ook 13.30. zo. o EUROCINEMA III: Kasi 18.30, 21.15 zo. ook 16.00, de toverketel (al); EUROCINEMA IV: Ghoal (al); 18.45, 21.15. 2 13.45. zo. ook 16.15. LEIDEN LUXOR (Station tel. 071-121239): Theo en 19.00, 21.15. za. zo. wo. qe Wi LIDO en STUDIO (Steerk,s tel. 124130): Ghostbustetj<;p| 14.30, 19.00, 21.15. Sea oir 14.30. 18.45, 21.15. Avon va' 18.45. 21.15. vr. ma. di.e-ar< 14.30. Indiana Jones anderk: crusade (al); Abyss (1Jjaar en 3?e r 18.45, 21.15. Taran en de (al); za. zo. wo. 14.30. (Breestraat 31, tel. 123 Weeks; 19.00, 21.15. wo 14.30. REX (Haarlemmer n' tel. 071-125414): Getting a 14.30. 19.00, 21.15. £ze VOORSCHOTEN V GREENWAY: See no eviand evil (al); vr. 19.00, 21.15jaar 15.45, 19.00, 21.15. ma.7ptp 20.15. Do the right thing (i 21.15. zo. do. 20.45. Scroper vr. za. zo. 19.00. ma t/m <e O] Batman (12); za. zo. wo. 15oots KINDERVOORSTELLINGEtpche Pippi Langkous; Jungleboj ee wo. 14.00. rom! WASSENAAR n? ASTRA: Beaches (al); vr1 20.00. vai KINDERVOORSTELLINGEN g( Benji het pientere hondje; {e 1400 nilit DEN HAAGASTA: 1 (Spicht 3463500): Abyss (al); 14.fcre 21.30. ASTA 2: Sea ot 14.00, 18.45, 21.30. zo. 13. 18.45, 21.30. ASTA 3: lnd (12); 14.00, 18.45, 2L30. i En 16.00, 18.45, 21.30. BA&gti (naast Den Haag Cen'j h 3471656): De avonden (i. 19.15, 21.45. za. zo. 14.(J j? 19.15, 21.45. BABYLON Prde Thea (al); 14.00, 19.00, 21.10 r. 14.00, 16.30, 19.00, 21.30 wet LON 3: The cook, the thieflotp, her over (16); 14.00, 19.00/". zo. 14.00, 16.30, 19.00, 2101^ NEAC 1 (Buitenhof 20, tel.s hi Ghostbusters II (al); 14.(ik 1 21.30. zo. 13 15, 16.00, 18,l0u< CINEAC 2: De kassière l 18.45, 21.30. zo. 13.15, 161*7 21.30. CINEAC 3: See n<rn 1 no evil (al); 18.45, 21.30. i do. ook 14.00. METRl rr (Carnegielaan, tel. 34567!Lee Harry met Sally (al); 14.{i 21.30. zo. 13 15, 16.00, 181. METROPOLE 2: Parenfhp 14.00, 18.45, 21.30. zo. 13ten. 18.45, 21.30. METROPOjtoo ana Jones and the last cr;,ria 14.00, 18.45, 21.30. zo. 13:* 18.45, 21.30. METROPCT3" dream team (al); 18.45, 21.h d di. do. ook 14.00. METFVen, Sex, lies and videotape Ijdei 18.45, 21.30. zo. 13.15, 16iaa. 21.30. ODEON 1 (Hereof tel. 3462400): GhostbusUr 13.45, 18.45, 21.30. zo. 131 18.45, 21 30. ODEON Jones and the last t 13.45, 18.45, 21.30. 18.45, 21.30. ODEON Thea (al); 13.45, 18.45, i 13.30, 16.00, 18.45, 21.30. 4: Batman (12); 13.45, 18 zo. 13.30, 16.00, 18.45, 2 DIO 1 (Kettingstraat J 3656402): Torch song tA 19.15, 21.45. za. zo. wo. I STUDIO 2: Mistery train C 21.30. STUDIO 3: A dry wf (12); 19.00, 21.30. HA/ HUIS: Zaal 1: Tempos 19.30, 21.45. zo. ook 14/~»t The bad and the beautiful Zaal 2: Abschied vom falstn dis; 19.30. zo. ook 14.00. I 21.45. zo. ook 16.15. Zaê 21.45. zo. ma. 19.30, 22.00. Violette noziere; za. Ossa^d L'Ete meurtrier; ma. SUni comme moi; di. Drownin<° bers; wo. Sisters; do. aa NACHTVOORSTELLINGEt OC CINEAC 1: Chostbusteri a 00.15. CINEAC 2: Pet (16); za. 00.15. CINEAClet evil, hear no evil (16); nri STUDIO I: De leip van 1 za. 24.00. KINDERVOORSTELLINGEN CINEAC Jungle bool£r 14.00. zo 13.15, 16.00. Uis LE: Platvoet en zijn vriiijk 14.00. zo. 13.15, 16.^( ,0' Of DIO: Pinokkio; gebroeders Leeuwenhart; 14.30. Langeraar beid* overeenstem iJphl over grondaar ch TER AAR Met de lad le Charitas Instellingar geraar heeft de Par overeenstemming ber d< de aankoop van 3,one grond tussen Qen Kleine Brug vitu! 250.000 gulden. Eerbar Ter Aar al grond va I Rijn. Nu de aankojfir zijn kan snel wordëen nen met het bouwri; van het terrein. Optfoi den van de Charitaserv gen is nu nog de kalrijs rij van Oostdam gevjer: eigenaar is bereid oibe: drijf te saneren zoda' woninbouwplannén N de weg staat. Alle fracties in de r^ gisteravond bezorgd I toestand van het teij vraagd werd of de j ernstig vervuild de rioolafvoer op ofl en of dat geen met zich mee zou Burgemeester P daar minder over. „Als er veroif is, dan is dat alleen fa verontreiniging. Da J grotendeels door ij» afbraak al verdwenci// rest opruimen geeft problemen, daar zijn, minimaal van", l meester wees daarl het belang van dr* bouw waarvoor hety lijk is snel met he' maken te beginne^ het milieu-aspect z\ voor de fracties sl daarom uiteindelijk; het voorstel in. oe igit 'gd I teil Veil P

Leidse Courant | 1989 | | pagina 12