De Huistraiteur Uw privékok bij Albert Heijn. DONDERDAG 30 NOVEMBER 1989 We willen ze zo vers mogelijk houden, oo al liggen ze maar een paaruurindewinkf Een paar specialiteiten van om Huistraiteur, waar onder twee nieuwe recepten, zijn tot 31 december ook nog in de aanbieding. We geven u alvast ee voorbeeldje. Nieuw. Verrukkelijke en rijkgevuld eenpersoons soepen. Porties van 300 m U kunt kiezen uit tomatensoep, groentesoe en kippesoep. Nu van 2.49 voor 1.98 Nieuw. Moussaka. Het wereldbe roemde Griekse ovengerecht van auberg nes, courgettes, aardappelen en gehakt. Nu van 5.95 voor 4.95 per 400 gram Cannelloni Verdur Originele Italiaanse pa tarolletjes, gevuld me allerlei verse groentet Nu van 5.75 voor 4.95 per 400 gram Lasagne Bolognese, een zeer popu lair gerecht van onze Huistraiteur. Nu var 4.95 voor 4.25 per 400 gram axs® Babi Katjang, een typisch oostersi specialiteit van varkensvlees in katjang saus met taugé en andere groenten. Nu van 6.95 voor 5.95 per 400 gram Onze Huistraiteur heeft verder oo nog kant-en-klare, gegarneerde rijst. Al: u uw boodschappen meestal in de grote re winkels doet, ziet u daar nog veel U weigen kookkunst, daar kan natuurlijk geen mens tegenop. Vooral niet tijdens de feestdagen. Maar decembertelttoch 31 dagen. En dan komt het soms wel eens beter uit als u even niet zelf in de keuken hoeft. In zo'n geval haalt u er gewoon onze Huis traiteur bij. Want die maakt maaltijden voor u klaardie de decembermaand waardig zijn. En die u zelf alleen maar hoeft warm te maken. In de oven, of nog vlugger, in de magnetron. De Huistraiteur van Albert Heijn is werkelijk een klasse apart. Ten eerste staat hij er persoonlijk garant Nieuw voordat alle ingrediënten vers en le klas zijn. Ten twee de komt er bij hem niets kunstmatigs over de keukendrempel. Hij kookt dus zonder conserverings middelen en andere additieven, zoals dat in vakter men heet. De gerechten van onze Huis traiteur zijn dan ook beperkt houdbaar. U kunt ze het beste serveren op de dag dat u'ze koopt, maar een dagje in de koelkast is ook geen punt. Trouwens.de koelvitrine is ook de piekwaarde cu linaire hoogstandjes van onze Huistraiteur te zien zijn. meer gerechten, te veel om hier evei gauw op te noemen. Het beste kunt u ze zelf even rusti; bekijken als u toch langs de koelvitrini loopt. En kuntu hetnietallemaalonthouden.dan pakti toch gewoon even een foldertje mee? Dan nog even iets over het opdienen van d gerechten. U hebt daarvoor niet eens schalen nodij want u kunt ze in de speciale verpakking zo ii uw oven of magnetron schuiven. Zelfs kunt i de gerechten 'au bain marie' verwarmen. Ei de verwarmingstijden staan Nieuw 0p de verpakking vermeld. Mogen we u alvast een fijne decembermaand wensen? cd Deze aanbiedingen zijn geldig t/m 30 december a

Leidse Courant | 1989 | | pagina 16