Henk Vos maakt zich geen illusies sportuitslagen lichels bereid oe te treden in schnische troïka Oostduitse topsporters worden slecht betaald" Vernieuwd hockeyteam boekt eerste succes Prijsvragen Leidse Courant: voor meer dan nieuws alleen. Een krant voor u! 10RT £eidóc@otvuvnt DINSDAG 21 NOVEMBER 1989 PAGINA 11 Drt eist e doden HAAG De sport de afgelopen dagen doden geëist. De 37- J. Koonen uit Coe- >n werd zondag tij een waterpolowed- in Smilde onwel en eed op weg naar het nhuis. In het Qpst- e Altenberg veronge- Daniel Oaida, stuur- van de Roemeense aansbob, tijdens de ing. De Zwitserse mo- ureur Marco Gentile ïgelukte bij een wed- je karting in Bor- Joegoslavische dopinggebruikers riskeren celstraf ZAGREB Joegoslavische sportlie den, die betrapt worden op dopingge- bruik, lopen het risico achter de tra lies te verdwijnen. „We zijn van plan zware straffen op te leggen", aldus Dusko Dragun, hoofd van de Joego slavische sportfederatie gisteren. „Bij herhaald gebruik van verboden mid delen zullen we aangifte doen bij jus titie. Celstraf behoort dan tot de mo gelijkheden". De nieuwe, harde maatregel gaat in januari in. Niet al leen sporters, ook trainers, artsen en officials, die met de sportlieden te maken hebben, kunnen met justitie in aanraking komen als de dopingre- gels wordt overtreden. Van Veen in halve finales NK boksen DEN HAAG Chris van Veen bereikte gisteravond de halve finales van de Nederlandse boks-kampi- oenschappen voor ama teurs. De Haagse midden gewicht won in Zaandam op punten van Sterken- burg uit Nieuwegein. De jury riep Van Veen una niem tot winnaar uit. Stadgenoot Lek werd in dezelfde gewichtsklasse uitgeschakeld. Hij verloor met 4-1 van Menten uit Maastricht. BSV wint biljart - derby tegen Celsius DEN HAAG In de eerste divisie van de strijd om de KNBB-drieban- denbeker werd gisteravond de Haagse derby Celsius-BSV afge werkt. In biljartcentrum Die Haghe aan de Nieuwstraat trok BSV met 5-3 aan het langste einde. Wim van Deventer en Louis Rijvers wonnen van respectievelijk Wim ter Hoek (35-20 in 50 beurten) en Jan Huys- man (30-22/34). De partij André Prins-Maarten Trommel eindigde in remise: 30-30/42. Jan Lommers liet tegen Rob Scholtes (40-36/50) de enige overwinning voor Celsius noteren. BSV hield hierdoor aan sluiting met de top. Basketballers moeten wijken voor Beatles WROCLA W De Nederlandse bas ketballers moesten gisteravond wij ken voor een zwart-witfilm van de Beatles. Halverwege de eerste trai ning in het multi-functionele ont moetingscentrum in het Poolse Wro claw werden de zaallichten gedoofd en een speelfilm gestart. Luid mee zingend verlieten de spelers van coach Harrewijn na een grabbeltocht in het donker naar hun spullen on der applaus van het publiek de hal. Morgenavond spelen Polen en Ne derland hun eerste kwalicatiewed- strijd voor de eindronde van de Eu ropese titelstrijd in 1991. Vitesse gaat samenwerken met CSKA Moskou ARNHEM Vitesse gaat samenwer ken met CSKA Moskou. Via voorzit ter Karei Aalbers is de Arnhemse be taald-voetbalclub in contact gekomen met bestuurders van de Russische topclub. Afgesproken is dat eert begin zal worden gemaakt met het opzetten van een samenwerkingsverband. In januari neemt een jeugdteam van Vi tesse deel aan een toernooi in Mos kou, terwijl het de bedoeling is dat CSKA in het voorjaar een trainings kamp belegt in het nabij Arnhem ge legen sportcentrum Papendal. Ook zijn er plannen om trainingstechni- sche kennis uit te wisselen. Sport op tv VANDAAG Nederland 2, 23.00 uur: Uitreiking olympische medailles. Nederland 3, 20.25 uur: Sport Studio. Veronique, 19.50 uur: Voetbalquiz. België Nederland» 2, 19.55 uur: Voetbal: FC Antwerp- VfB Stuttgart. Duitsland 1, 19.55 uur: Voetbal. TV 5, 21.00 uur Sport. BBC 1, 21.30 uur: Sportquiz. BBC 2, 20.20 uur Autorally Eurosport, 18.00 uur: Handbal. Eurosport, 19.00 uur: Weekoverzicht. Eurosport, 20.00 uur Paardesport. Eurosport, 21.00 uur Auto- en motorsport. Eurosport, 22.00 uur: Gewichtheffen. Eurosport, 23.00 uur: Paardesport. Super Channel, 20.00 uur: Ultra Sport. MORGEN Duitsland 1, 14.05 uur Tennis. BBC 2, 01.00 uur: Autorally Eurosport, 00.00 en 14.00 uur Autorally Eurosport, 00.30 en 10.00 uur: Weekoverzicht. Eurosport, 11.00 en 14.30 uur Tennis. Eurosport, 12.00 uur Handbal. Eurosport, 13.00 uur Worstelen. enk Vos: „Tijdens de rust ng mijn kop tussen mijn ihouders". foto: dijkstra EKEREN Henk Vos kwam zondag in positie ve zin in beeld. De spits van de Belgische eerste klasser Germinal Ekeren baarde opzien met drie treffers in de wedstrijd tegen Anderlecht (3-1). Hoe ver reiken de ambities van Vos? Acht hij een selec tie voor het Nederlands elftal mogelijk? Vos: „Daaraan denk ik soms wel eens, maar veel illusies maak ik me niet. Mijn reputatie van vroeger raak ik nog moeilijk kwijt, vrees ik. Er wordt voortdu rend op mijn verleden terug gekomen. Ik heb kansen ge kregen in de UEFA-jeugd en in het militair elftal, maar heb ze niet helemaal benut. Jammer, maar het is zo". „Toch kan m'n seizoen nu nog moeilijk stuk", meent de 21-jarige Brabander in Belgi sche dienst. „Mijn twee doel punten in het laatste kwar tier tegen Club Brugge, waardoor we nog een gelijk spel konden afdwingen, en de stunt van zondag hebben hier indruk gemaakt. Ik ben vooral blij met de manier waarop ik het voor elkaar heb gebracht. De eerste helft liep ik er voor spek en bonen bij, kwam geen moment in de wedstrijd en dreigde mentaal ten onder te gaan". „Tijdens de rust hing mijn kop tussen mijn schouders. Vroeger zou ik dan domme dingen hebben uitgehaald. Maar die periode is nu achter de rug. De opbeurende woorden van trainer en ploeggenoten en de aandrang niet op te geven, hebben wonderen verricht. Ik ben terug op het veld gekomen en heb alles of niets gegokt. Het werd uiteindelijk alles, ofschoon ik moet toegeven dat het vooruitbrengen van Keshi mij in de kaart ge speeld was. Een verdediging op één lijn is net wat ik nodig heb". Vos, die bij PSV, RBC en Willem II een kwalijke repu tatie opbouwde, lijkt zijn „dolle dagen" achter zich te hebben gelaten. „Stappen is er al lang niet meer bij. Mijn vriendin houdt me in de ga ten. Dat heeft niets met ja loersheid of zo te maken. Nee, ze weet gewoon wat het beste voor me is. Elke wed strijd is ze erbij en haar laat ste woorden voor de wed strijd komen steeds op het zelfde neer: „Mond dicht. Pak geen domme gele kaar ten". Zo'n gesprek heb ik no dig". Record poging Henk de Velde staat aan de vooravond van een unieke recordpoging. Met zijn reuze catamaran „Alisun Q 28", die momenteel nog in thuishaven Scheveningen te bewonderen is, begint hij op 1 december aan zijn poging om binnen 150 dagen in z'n eentje non-stop de wereld rond te zeilen. Als hij daarin slaagt, vestigt De Velde een wereldrecord met het super vaartuig, dat precies een jaar geleden voor de kust van Engeland schipbreuk leed (waarbij één bemanningslid om het leven kwam). De Velde vertrekt aan het eind van deze week naar het Zuidengelse Falmouth, vanwaar hij op vrijdag 1 of zaterdag 2 december officieel aan zijn recordpoging begint. foto: sp ST Ririus Michels ft zich openlijk ge- ïgd in de discussie d de technische staf bij Nederlands voetbal- ijn column in een ochtend- verklaarde Michels zich •ren bereid te treden tot driemanschap, dat verder moeten bestaan uit bonds- h Thijs Libregts en diens itent Nol de Ruiter, sollicitatie van sectiebe- rslid Michels, belast met jortefeuille technische za- sluit volledig aan bij het de spelers van Oranje •gestelde model.. Vorige had de zogenoemde 3-raad - bestaande uit van Breukelen, Ronald tan, Ruud Gullit, Joop Jan Wouters en Adri Tiggelen - zich al uitge sproken voor een technische troika. Daarin moest Libregts de eerst-verantwoordelijke man zijn, die zou worden ge steund door vooral Michels. Gezien de opstelling van de ex-coach, die Oranje vorig jaar naar Europees goud leidde in West-Duitsland, is het aanne melijk dat Libregts gewoon aanblijft. Er waren eerder spe culaties over een eventuele gouden handdruk voor de ge plaagde en gekritiseerde bondscoach die vorige week voorlopig de kroon op zijn werk zette met de kwalificatie voor het toernooi om de we reldtitel in Italië volgend jaar. Michels in zijn column: „Al leen als er in een gezonde werksfeer, ook niet nog eens verziekt door een eindeloze stroom van smakeloze kritiek en speculaties, gezamenlijk als technische staf en spelersgroep bereid zijn de schouders onder het zeer zware karwei te zet ten. Alleen dén maken we een kans de favorietenrol aan te kunnen. In dat geval ben ik best. bereid Thijs Libregts in het dagelijks werk rondom het Nederlands team met raad en daad bij te staan. In een onder steunende rol, in een goed functionerend samenspel, waarin ook een belangrijke taak weggelegd moet zijn voor Nol de Ruiter. Aan een „su pervisor" bestaat geen behoef te. Aan een leiderschap van mijn kant evenmin. Wel ver eist het karwei een bundeling van krachten. Met Thijs, let wel, in de hoofdrol. Hoe eerder de speculanten aan dit idee wennen, hoe beter dat voor de werksfeer zal blijken OOST BERLIJN De Oost duitse topsporters vinden dat ze slecht worden betaald. In het partijblad Neues Deutsch- land wordt gereageerd op de verdachtmakingen en bedrei gingen door DDR-burgers we gens hun vermeende luxueuze levensstijl en bevoorrechte po sitie. „Voor een zesde plaats bij de Olympische Spelen kreeg een atleet drieduizend Ostmark. En dat is belachelijk weinig als je het berekent over vier jaar", aldus tienkamper Christian Schenk. Hij onthulde ook voor zijn eerste plaats in Seoul 35.000 Ostmark heeft gekregen plus een bonus van 6000 Ost mark in waardebonnen. Om zijn studie af te kunnen ma ken, krijgt hij een maandelijk se toelage van 350 Ostmark plus een olympische premie van 500. Zijn inkomen is dus 850 Ostmark per maand, of te wel ongeveer vijf tientjes in Nederland. Jochen Grünwald, drievoudig olympisch kampioen in de noordse combinatie en tegen woordig vice-voorzitter van de Oostduitse sportfederatie, voegde er aan toe dat de staat altijd het leeuwendeel van het in het buitenland verdiende prijzengeld opeiste. „We wil len dat veranderen en gaan werken met contracten die de financiële details regelen. We werken ook aan een systeem dat het mogelijk maakt DDR- spelers te transfereren naar het buitenland". Atlete Silke Möller eist ook een rechtvaardiger aandeel op in de verdiensten. „We treden op voor massa's mensen, in het stadion en voor de televisie. Die betalen allemaal. Waarom kunnen ze de atletiek niet be schouwen als mijn tijdelijke werk en me daarvoor betalen? Een concertpianist hoeft toch ook niet te doen alsof hij een andere baan heeft", zei Möller, in 1987 onder haar meisjes naam Gladisch wereldkam pioene op de 100 en 200 meter. „Het geld gaat naar de staat en de atleet krijgt 25 gulden zak geld. Ik zou willen voorstellen de winstsom of het startgeld eerlijk te verdelen tussen staat, sporter en trainer. Te denken is in dat verband ook aan re clame op shirts en trainings pakken". Toonaangevend sportjournalist Volker Kluge verklaarde in het blad Junge Welt, dat pro fessionalisme in de sport in de DDR mogelijk is en dat het hoog tijd wordt dat de autori teiten ook over die hervormin gen gaan praten. „Tijd is geld", zei Kluge, „en van beide heb ben we te weinig". CUIJK Het Nederlands dameshockeyteam heeft gisteravond in Cuijk de eerste officiële interland onder leiding van de bondscoaches Roelant Olt- mans en Franklin Dik- moet in winst omgezet. Het vernieuwde Oranje, met de teruggekeerde routiniers Lisanne Lejeune en Carina Benninga in de basis, won de eerste van vijf oefenwedstrij den tegen Engeland met 3-2. De beginfase verliep stroef. De Nederlandse defensie begon afwachtend en werd compleet verrast door de erg agressieve Engelsen. Het gebrek aan ver betenheid en organisatie leid de binnen een kwartier tot een achterstand van 2-0 <joor tref fers van Karen Brown en Langridge. Keepster Jacqueli ne Toxopeus voorkwam nog erger door een strafbal te stop pen. Gaandeweg kreeg het Ne derlands team meer vat op de opponent. Dat resulteerde in een steeds grotere druk op het Engelse doel. Alleen Wietske de Ruiter profiteerde voor rust één keer van de kansen. In de tweede helft kregen de 2000 toeschouwers („Een heer lijke ambiance", zei Dikmoet, „met eindelijk eens een fanfa re voor de volksliederen in plaats van krakende of weige rende bandjes") waarvoor ze waren gekomen. Oranje, ge bouwd rond de ervaren cen trale as Lejeune-Benninga-In- grid Wolff, nam het initiatief over en stelde via treffers van Benninga en opnieuw De Rui ter de eerste zege veilig. Opstelling Nederland: Toxo peus; Koenen, Lejeune, Fokke, Van Nieuwenhuyze-Leenders; Appels (Duyster), Benninga, Holsboer; Wouters, Wolff, De Ruiter (Schipperijn-Lorijn). Wietske de Ruiter (HGC) scoorde in Cuijk tweemaal, fo to: dijkstra Baresi heeft arm gebroken MILAAN =- Franco Baresi, aanvoerder en libero van AC Milan, blijkt zondag in de der by tegen stadgenoot Inter een arm te hebben gebroken. De Italiaanse international is voor een maand uitgeschakeld en mist daardoor de wedstrijden om de Super Cup tegen Barce lona waarvan de eerste don derdag gespeeld wordt in de Catalaanse hoofdstad. Wielrennen De Engelsman Tony Doyle, die tijdens de zes daagse van München ernstig ten val kwam en drie dagen in coma lag, is gisteren van Mün chen overgebracht naar een ziekenhuis in Londen. dictatuur binnen de ijs- is voorbij. Ze is M, dat kan ik gerust zeggen, Pn fatsoenlijke bond. De lofdlijnen staan vast, hier en ar kunnen er wijzigingen >rden aangebracht. Erg lang jf ik niet aan. Ik heb zelf ijd gezegd het niet te zien ten in een stel oude bok- >orzitter Frans van Erp n de Nederlandse ijshoc- :ybond in de Haagsche rarant Vat een geniale inval: Aad Mos wordt straks, tijdens it WK in Italië, de supervi- r van Oranje. Ik weet niet ie het bedacht heeft, maar man verdient een absoluut indbeeld in Zeist. Dank je idje, dat je weer tot ons ne- rige niveau wilt afdalen, it je vorige maandag na KV echelen-Anderlecht zo ge lanceerd je eigen mogelijk- iden hebt neergezet. Dank je ®jad, dat je ons Oranje uit de 3d wilt helpen. We kunnen itig gaan slapen". „Het intrigeert me om de za ken naar mijn hand te zetten. Toen ik in de eerste klas van de lagere school zat, had de juf rond deze tijd Sinterklaas ingeseind. Hij vroeg me: Zeg Jacques, spreek jij altijd voor je beurt?. „Ja Sinterklaas" En waarom dan wel?". Omdat ik aan de beurt wil komen, ant- woorde ik toen". Jacques Hoge woning, ex- vice) voorzitter sectiebe- stuur betaald voetbal, in De Telegraaf „Geld maakt niet gelukkig. Dat weet ik. En als ik moest schaatsen zonder er een cent voor te krijgen, dan deed ik het ook nog steeds. Maar met al die commerciële activitei ten, die er tegenwoordig bij schijnen te horen, wil ik er natuurlijk iets aan over hou den. De KNSB heeft heeft dit seizoen, wat dat betreft, een belangrijke stap in de goede richting gezet". Gerard Kemkers in het Al gemeen Dagblad „Ik heb altijd gevonden dat ik alleen naar mijn eigen presta ties moet kijken. Als ik min der goed rijd dan een ander, komt dat waarschijnlijk om dat ik een slechte dag heb. Het is elk jaar weer een kwes tie van afwachten. Van tevo ren weet je nooit of je goed Harry van der Laan. FOTO: MILAN KONVALINKA gaat rijden. Ik trek me aan niemand op. Zelfs Yvonne van Gennip is geen idool van me. Ik denk nooit: „Zo zou ik willen rijden". Dat heeft met mijn karakter te maken. Ik heb ook nooit een popidool gehad". Schaatsster Sandra Zwolle in Trouw „En wat nu? Eerst maar eens negentig minuten lang goed spelen, dat is al heel wat. Dat zijn er maar heel weinig die dat kunnen. Nog scherper omspringen met kansen, nog minder fouten maken, zonder dat je alle risico's gaat vermij den. In die dingen word ik steeds slimmer en als je het in je hebt, kun je je daarin ont- FOTO: DIJKSTRA wikkelen. Ik denk dat ik het in me heb". Harry van der Laan (FC Den Haag) in Voetbal In ternational „Je kunt ons inderdaad bijna niet vergelijken, daarvoor zijn de verschillen te groot. Vooral op de baan gedraagt John zich heel anders. Zoals je weet, kan hij furieus tekeer gaan. Ik ben wat meer ingetogen, dat geldt voor mijn hele ka rakter. Ik denk dat het veel te maken heeft met hoe ik ben opgegroeid. Ik stond al op jon ge leeftijd in de belangstelling van veel mensen, op mijn tiende moest ik al interviews geven over mijn broer en mijn eigen belangstelling voor tennis. Derhalve heb ik ook mijn eigen weg gekozen om mijn doel in deze sport te be reiken". Tennisser Patrick McEnroe in NRC Handelsblad „Van Rossum is meer dan een piskijker, of beter gezegd do- pingjager. Als hij dopingjager is, dan is hij één van de sym pathiekste ter wereld. Voor de meeste controleurs bestaat de regel: urine is urine en do ping is doping. Maar bij Van Rossum gaat dat heel anders. Van Rossum kijkt naar de bij komende factoren, vraagt zich af wat de reden is van de po sitieve uitslag. Of wat voor baat de leverancier van de „positieve" urine heeft gehad bij de ingenomen stof. Het probleem van Van Rossum: hij is te goed, te slim, te des kundig en te eerlijk. En hij houdt veel van zijn eigenlijke werk, onderzoeken". Columniste Ria Stalman in het Algemeen Dagblad „In de sport is er maar één ding belangrijk. Kampioen worden. Dat heb ik me dan ook ten doel gesteld. Mis schien te hoog gegrepen, ja. Maar als je het seizoen begint, dan moet je zo hoog mogelijk willen eindigen. Ik heb zelf lang genoeg gespeeld om dat voor ogen te blijven houden". Ties Kruize, trainer/coach van hockeyclub Klein Zwit serland, in Sport Internatio nal DEN HAAGOnze tips voor* de koersen van Nootdorp (morgen aanvang 14.30 uur) luiden als volgt: NOOTDORP le koers 1. Delvin Crown, 2. Dame of Holland, 3. Dino Ossewaard, (6-10-. 3) 2e koers 1. Cobus Swagerman, 2. Count Oostland, 3. Double Trouble, 1-9-5) s koei dien du Nord, 3. Boy B, 4e koers 1. Bravo Zijpveld, 2. Yonker Ulandia, 3. Yate Middelwijk, (3-7-4) 5e koers 1. Borella W, 2. Draver Bos- zorg, 3. Dolce Vita, (3-2-10) 6e koers 1. Captain M, 2. Zanca, 3. Cobus D. (8-5-1) 7e koers 1. Cesar Uithuizen, 2. Confi dence, 3. Daros, (2-3-5) 8e koers 1. Clark Buitenzorg, 2 Casi- mir Durban, 3 Corleone Star, (1-4-7) 9e koers 1. Zorronora, 2. Arhus Cede, 3. Yoco Oostland, (3-9-6) 10e koers 1 Barbara Fox, 2. Blan- chefleur, 3. Bardana, (3-2-6) 11e koers 1. Amerie Uithuizen, 2. Winston Jac, 3. Yke Baker, (3-10-7) 12e koers 1 Cora De Bloomerd, 2. Arno Oosüand, 3. Barry Rijnstroom, (7-2-1) BOKSEN Kwartfinales NK amateurs in Zaan- Lichtweltergewicht: Vargas (Amster dam) wint op punten (4-1) van Elzinga (Drachten); Prins (Zaandam) w.o.p. (4- 1) van Donkey (Zaandam); Knaap (Amsterdam) w.o.p. (3-2) van Van London (Arnhem). Weltergewicht: Van Egmond (Hoog vliet) w.o.p. (5-0) van Madretsma (Vught); Arik (Zaandam) w.o.p. (4-1) van Van der Hoek (Leeuwarden); Hof man (Landgraaf) w.o.p. (5-0) van Lui mes (Enschede); Vos (Amsterdam) w.o.p. (5-0) van Khan (Rotterdam). Middengewicht: L. Sedney (Zeist) wint door interventie scheidsrechter in 3e ronde van Ouwerkerk (Amster dam); Menten (Maastricht) w.o.p. (4- 1) van Lek (Den Haag); Van Veen (Den Haag) w.o.p. (5-0) van Sterken- burg (Nieuwegein); Brink (Arnhem) w.o.p. (5-0) van Zieleman (Amster dam). Halfzwaargewicht: Yilmaz (Rotter dam) wint door knock out in 3e ronde van Stoffers (Groningen); Schoch (Niewegein) wint door knock-out In 2e ronde van Visser (Drachten). HOCKEY Toernooi om Indira Ghandi Gold Cup dames in Lucknow (Ind): Ier land-Malaysia 5-1; China-India 2-0. Eindstand: 1. China 4-8 (13-3); 2. Sovjetunie 4-5 (10-5); 3. Ierland 4-5 SCHAKEN Toernooi in Belgrado (Joe) 6e ronde: Kasparov (Sov)-Ehlvest (Sov) 1-0, Short (Gbr)-Kozul (Joe) 0-1, Agdesteln (Noo)-Hjardarson (IJs) 0-1, Nikollc (JoepLjubojevic (Joe) 1/2-1/2, Joesoepov (Sov)-Timman afgebroken, Popovic (Joe)-DamlJanovic (Joe) 1/2- 1/2. Stand: 1. Kasparov 5 punten, 2. Hjardarson 4, 3. Joesoepov 3 1/2 I, 4. Ehlvest 3, 5. Timman 3 1,6. Nikollc, Short 3, 8. Damljanovic, Lju- bojevic 2 1/2, 10. Agdestein 2+1, II. Popovic 1 1, 12. Kozul 1. Toernooi in Spijkenisse 6e ronde: Piket (Ned)-loseliani (Sov) 1-0, Winants (Bel)-Alexandria (Sov) 1- 0, Howell (Gbr)-Cramling (Zwe) 1-0. Eindstand: 1. Howell 4 punten, 2. Pi ket 3 1/2, 3. Cramling, Winants 3. 5. loseliani 2 1/2, 6. Alexandria 2. SQUASH Open Westduitse kampioenschap pen in Stuttgart Heren, 1e ronde: Robertson (Aus>- Robberds (Aus) 15-11, 15-9, 9-15, 3- 15, 15-9, Beeson (Eng)-Zarak Jahan Khan (Pak) 10-15, 9-15, 3-5, Khan geeft op, Norman (Nwz)-Davls (Wal) 15-13, 14-15, 15-11, 15-10, Martin (Aus)-Bodimeade (Eng) 15-11, 15-4, 15-12, Jansher Khan (Pak)-Hallstone (Sch) 15-7, 15-4, 15-6. DEN HAAG De resul taten van de verschillende sportprijsvragen van het afgelopen weekeinde zijn: Lotto 46: le prijs: geen winnaar; 2e prijs: 3 x 100.000,00; 3e prijs: 101 x 1942,30; 4e prijs: 4490 x 43,60; 5e prijs: 66.980 x 5,00. Toto 46: le prijs: 3 x 6971,80; 2e prijs': 117 x 119,10; 3e prijs: 1586 x ƒ21,90. Toto-gelijk 46: le en 2e prijs: 3e prijs: 15 x ƒ98,70; 4e prijs: 15,50.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 11