Nieuw winkelcentrum moet Woubrugge leefbaar houden „Leiderdorp heeft grote behoefte aan culturele raad" Wethouder Van Erp op onverkiesbare plaats Weer Sinterklaasbeurs in veilinghallen EMM LEIDEN OMGEVING EeidócQowiarit VRIJDAG 17 NOVEMBER 1989 PAGINi Gedeputeerde opent weg ALPHEN AAN DEN RIJN Ge deputeerde T. Jansen en wethou der W. de Jong van Alphen ver richten woensdag 29 november de officiële opening van het gerecon strueerde weggedeelte tussen de Rijnbrug en de Gouwsluis in Al phen. Het gaat om een wegvak dat deel uitmaakt van de secundaire weg 25 Bij de reconstructie is ook de Steekterbrug vervangen. Doel van de werkzaamheden was de ca paciteit van deze belangrijke ver keersader te vergroten. De ope ningshandeling wordt om 15.00 uur bij de Steekterbrug verricht. Ponsioen geridderd ALPHEN AAN DEN RIJN Alphenaar A.J.M. Ponsioen (63) is gistermiddag benoemd tot ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Ponsioen kreeg de bijbehorende versier selen uitgereikt door burge- mester M. Paats. Ponsioen was, tot vorig jaar directeur van zijn eigen installatiebedrijf en is nauw betrokken geweest bij de Stichting Opleidingen In stallateurs. Ponsioen is voorts tien jaar lid van het bestuur en vijftien jaar voorzitter van de beheerscommissie van de Bo- nifatiuskerk. Vooral de sociaal zwakkeren in de Alphense ge meenschap klopten bij hem nooit vergeefs aan. Minder werkstukken voor huisvlijttentoonstelling ZOETERWOUDE De jury van de Zoeterwoudse huisvlijtten- tentoonstelling moest gisteren 58 inzendingen beoordelen. In vijf categorieën werden punten toegekend. De diverse werkstukken zijn geschonken aan de bazarcommissie en dienen vandaag als prijs tijdens de bazar die om drie uur is begonnen en tot midder nacht duurt. Het aantal inzendingen was lager dan vorig jaar, 58 tegen 68. Uitslag: Meisjes t/m 18 jaar: 1. Marianne van der Voet, poppenhuis; 2. Meisjesclub MeVCe, broches van klei; 3. Club 13- 17 jaar, felicitatiekaarten. Jongens t/m 18 jaar: 1. Michel Brück- ner, vogelhuisje. Heren: 1. B. van der Waal, modelboot; 2. Leo nard Vogelaar, schilderij; 3. Arie de Jong, marmer beschilderde zuil. Dames. 1. Elly de Hoop, zijdeverf schilderij; 2. O. van der Waal-Brückner, mobile; 3. Janny de Wit, berenfamilie. Dames 65+: 1. G. F. Hulsbos-van der Loo, geborduurd schellekoord; 2., Mevr. Van der Burg, gehaakte wiegjes; 3. Mevr. Van der Lin den, gehaakt kleed. Lift krijgt zes stoppen HAZERSWOUDE Het gemeentehuis van Hazers- woude krijgt toch een lift met zes stopplaatsen. Gis terochtend kreeg de ge meente te horen dat zij de vereiste liftput niet hoeft te bouwen. Dit is ook nauwelijks mo gelijk, omdat een deel van het gemeentehuis in een vijver staat. Voor de vei ligheid komen er wel op klapbare stuitingen onder de lift. Deze extra voorzieningen kosten ruim 30.000 gulden. WOUBRUGGE Wet houder J.N. Haasbroek van ruimtelijke ordening heeft gistermiddag de of ficiële eerste paal gesla gen voor de nieuwbouw van het winkelcentrum bij gebouw De Wijk in Woubrugge. Officieel de eerste paal, want onge veer de helft van de be tonnen palen die de grond in moeten waren de door de wethouder geslagen paal al voorgegaan. Het winkelcentrum moet het voorzieningenniveau in Woubrugge weer op een aanvaardbaar peil bren gen. Met de eerste heislagen begin deze week kwam een eind aan het jarenlang plannen maken en touwtrekken over de win- kelproblematiek in Woubrug ge. Het aantal winkels was de afgelopen jaren steeds verder teruggelopen waardoor de Woubruggenaren moesten uit wijken naar Alphen en Lei den. Ambitieuze plannen waarbij hele rijen huizen moesten wijken voor groot schalige winkelvoorzieningen haalden het niet omdat de plannen financieel niet uit voerbaar bleken. De gemeente Woubrugge kwam daarop tot een vergelijk met de groothan del Karsten BV uit Blocher, die op dit moment de A-Markt aan de Van Woudeweg exploi teert. De huidige vestiging van de A-Markt beschikt slechts over een tijdelijke vergunning van de gemeente. Het schoolplein en het naast gelegen grasveld bij de voor malige school De Wijk zijn door het gemeentebestuur overgedragen aan Karstens, dat op het terrein een winkel- blok en parkeervoorzieningen aanlegt. Er komt naast een grote supermarkt met een aparte slijterij ook winkel ruimte voor een lunchroom, een afhaalchinees, een kapsa lon en een doe-het-zelf rijwiel handel. Voor het winkelblok komt een glazen bloemen kiosk. Alle ondernemers ko men uit Woubrugge of directe omgeving. Het vierkante gebouw wordt opgesierd door een luifel en panelen met een afwijkende kleur in de blinde gevels. Bo men, struiken en een zitbankje moeten het plein een rustiek aanzicht geven dat past in het dorpsbeeld. De bomen die er nu al staan worden zo veel mogelijk gehandhaafd. Chef algemene zaken Ten Cate spreekt van een gunstige ruilhandel. De gemeente hoeft alleen de grond ter beschik king te stellen om de bouw van het winkelblok mogelijk te maken. Wanneer Karsten het plein heeft bestraat, be plant en verlichting heeft aan gebracht krijgt Woubrugge het terrein „aangekleed" terug van de groothandel. De win keleenheden naast de super markt worden voorlopig ver huurd. Na vijf jaar krijgen de huurders het recht hun win kelruimte te kopen van de groothandel. Karsten ver wacht dat het winkelcentrum in april volgend jaar de deuren opent. Het is nog niet bekend wat er met het huidige pand van de A-Markt aan de Van Woude weg gaat gebeuren. Sloop van het gebouw wordt niet op voorhand uitgesloten. Wethouder Haasbroek uitge dost als kraanmachinist, grond in. FOTO: WIM VAN NOORT Stichting knapt geriefhout bij Braassemermeer op RIJNSATERWOUDE De werkgroep Drechtoevers van de Stichting Oud-Leimuiden en Rijnsaterwoude knapt mor gen een 17e eeuws gerief hout bosje langs het Braassemmer- meer bij de jachthaven Het Venegat op. Het bosje werd in de 17e eeuw door het Hoog heemraadschap van Rijnland aangelegd om afkalving van de oever tegen te gaan. Een paar jaren geleden is een puin- beschoeiing aangebracht, zodat het geriefhoutbosje geen dienst meer doet. De opengevallen plekken werden de laatste ja ren niet meer opgevuld. De werkgroep gaat morgen de aanwezige rommel verwijde ren en opvullen met nieuwe aanplant. Daardoor moet er een goed broedgebied voor vo gels ontstaan. Door de inwo ners in te schakelen hoopt de stichting hen bewust te maken van dit stukje natuur zodat er zuinig mee wordt omgegaan. In januari wordt er riet ge maaid langs de Drechtoevers. Dat doet de stichting nu al weer enkele jaren om een bij drage te leveren aan het be houd van de natuurgebieden in Lei muiden en Rijnsater woude. Eigen gebouw voor Vrije School Alphen ALPHEN AAN DEN RIJN Basisschool De Vrije School in Alphen krijgt een eigen schoolgebouw. Daarmee komt een einde aan het regelmatig verhuizen naar diverse school gebouwen en noodlokalen in de stad. Het schoolbestuur had al eerder de wens te kennen gegeven -om het gebouw aan, de Hoefbladstraat over te wil len nemen. Burgemeester en wethouders hebben dat nu be krachtigd met terugwerkende kracht tot 1 augustus van dit jaar. Inbraak woning WOUBRUGGE Een wo ning aan de Bateweg in Wou brugge is gisteravond bezocht door inbrekers. De dieven bra ken de achterdeur open en maakten vervolgens sieraden en geld buit. LEIDERDORP Er is in Leiderdorp grote behoefte aan de instelling van een culturele raad waarin ver enigingen en instellingen die zich met kunst en cul tuur bezig houden zich vertegenwoordigd weten. Het wordt hoog tijd dat er in Leiderdorp een echt kunst- en cultuurbeleid van de grond komt. Aldus sprak Wik Horn gister avond namens de Leiderdorp- se Kunstkring tijdens een ver gadering van de commissie welzijn. Het verzoek van Horn om medewerking van het Lei- derdorpse gemeentebestuur de nodige stappen te ondernemen sorteerde geen effect. Wethou der C. Huigen van Boven (VVD) zei weliswaar een groot voorstander van een culturele raad te zijn maar weigerde het initiatief daartoe te nemen. Zij vond dit een zaak van particu lier initiatief. Huigen maakte een vergelijking met de Lei- derdorpse Sportraad die van uit de sportverenigingen was ontstaan. Succes had Horn wel met zijn pleidooi volgend jaar een cul tureel weekeinde te organise ren. De presentatie van de verenigingen op het gebied van de amateuristische kunst beoefening is dit jaar de mist ingegaan, omdat de gemeente niet aan de financiële eisen te gemoet kon komen. Volgens de Werkgroep Activiteiten Muzenhof was er 9.000 gulden nodig terwijl er maar een be drag van 3.200 gulden beschik baar was. Voor het jaar 1990 bleek er in het welzijnsbudget geen ruimte te zijn voor een cultureel weekeinde. Voorrang wordt er gegeven aan de on dersteuning van de opzet van een regionaal kunstbeleid en aan schoolvoorstellingen in het kader van kunstzinnige vorming. De commissieleden waren het er over eens dat een cultureel weekeinde opnieuw een kans moet krijgen. Een suggestie van R. Stam (D66) het over schot van het Kunst- en Cul tuurfonds daarvoor te gebrui ken werd overgenomen. Over de hoogte van deze incidentele vorm van financiering werd nog geen uitspraak gedaan. Of aan de wens voor een meer structurele plaats in het wel- zijnsprogramma kan worden voldaan, zo bleek uit een reac tie van wethouder Huigen, hangt af van het succes dat een cultureel weekeinde vol gend jaar heeft. Eerdere erva ringen' met de uitmarkt in 1987 en de culturele week die in 1988 werd gehouden waren wat de bezoekersaantalen be treft niet erg positief. Villa's en parkeerterrein achter raadhuis Alkemade ROELOFARENDSVEEN Achter het nieuw te bouwen gemeentehuis van Alkemade komt een parkeerterrein voor 50 auto's. Tevens worden er vijf vrijstaande villa's ge bouwd. Melkhandel Van der Poel krijgt meer stallingsruim te voor zijn rijdende winkels en ruimte voor de bouw van een centraal magazijn. Enige andere bewoners van het Westeinde krijgen de kans hun achtertuin te vergroten voor de prijs van 180 gulden per vierkante meter. Er komt een aparte voetgangersontslui ting van het parkeerterrein naar het Westeinde tussen de panden Westeinde 23 en 25. De daarvoor benodigde grond ruilt de gemeente Alkemade met Melkhandel Van der Poel zonder bijbetaling. De kavels voor de te bouwen villa's wor den 450 vierkante meter groot en de grondprijs is bepaald op 375 gulden per vierkante me ter. Deze prijs is gerelateerd aan grondprijzen in Leider dorp en Nieuwkoop. Directeur Openbare Werken van Alke made, de A. J. A. Peters liet onlangs aan de leden van de raadscommissie ruimtelijke or dening weten dat de woning bouw „verdicht" wordt als de kavelprijs te hoog blijkt. Voor sociale woningbouw is de grondprijs in ieder geval te hoog. Naast melkhandel Van der Poel aan het Westeinde komt ruimte voor een eenvou dige kiosk. Meuldijk weer lijsttrekker LEIDSCHENDAM De afdeling Leidschendam van D66 heeft Dick Meuldijk weer lijsttrekker gemaakt voor de gemeente raadsverkiezingen van maart 1990. Tweede is Mieke Span en 'derde Hans van Bree. De afdeling zal in het verkiezingspro gramma blijven ijveren voor een betere verkeerssituatie ronde de sluis en de daarmee volgens D66 verband houdende extra oeververbinding, afgezien van de oeververbinding die via de Verlengde Landscheidingsweg tot stand zal komen. Bingo De supportersclub van de Zoeterwoudse voetbalver eniging SJZ houdt morgen een bingo-avond in het club huis op sportpark Haas broek. Aanvang acht uur. Toneel Toneelvereniging De Plan kenridders uit Aarlander- veen bestaat dit weekeinde 25 jaar. Dit jubileum wordt morgenavond in het Dorps huis gevierd. Na het officiële gedeelte, dat om acht uur begint, wordt de klucht ,,Veel kabaal in Clingen- daal" opgevoerd. Na afloop is er bal na. De zaal gaat open om zeven uur. De kaarten zijn vanaf zeven uur verkrijgbaar aan de zaal. Entree kost6. Afrika In het centrum Van Wijc- kersloot/Rustenborgh aan de Rhijngeesterstraat in Oegst- geest wordt morgen van elf tot vijf uur een grote Afrika- markt gehouden. Men kan er prod uk ten kopen van on der meer de Makonde stam. Er zijn ook kramen van Unicef, Ontwikkelingssa menwerking en de Wereld winkel. Benefietconcert In de St. Jan de Doperkerk in Leimuiden wordt zon dagavond een benefietcon cert gegeven door het jonge renkoor Invitation en het gemengd koor St. Caecilia. De opbrengst van het con cert komt ten goede aan de restauratie van de St. Jan de Doperkerk. Aanvang acht uur, entree/5. Voorverkoop bij C. Hillebrand, Kastanje laan 23 Leimuiden en H. Heuzen, Kruizemuntlaan 21 in Rijnsaterwoude. Reünie Een aantal oud-leerlingen van de Voorhoutse Don Bosco Mulo uit de periode 1958/1962 wil graag een reü nie organiseren. Peter Noor- dermeer, Ada de Groot, Leo van der Lans en Willy Lind- aard zoeken nu hun klasge noten en leerkrachten uit die tijd. Doel is om elkaar weer eens te ontmoeten. Zij die in die periode de Don Bosco Mulo hebben bezocht worden verzocht contact op te nemen met Willy Koster- Lindaard, telefoon 02522- Ensemble Het Voorschotens Christe lijk Vocaal Ensemble bestaat 60 jaar en ter gelegenheid van dit jubileum verleent het gezelschap medewerking aan de Eucharistieviering zondagmorgen om half twaalf in de St. Laurentius- kerk. Tijdens de Hoogmis worden uitgevoerd de Missa Brevis in D dur (KV 194) van W. A. Mozart (excl. Cre do) met medewerking van vier vocale solisten, de orga nist Kees van Dijk en een achttal strijkers. Anders De Fanfare Juliana uit Stompwijk geeft zondag een bijzonder concert in de Laurentiuskerk aan de dr. van Noortstraat. Onder de naam „Het anders dan an ders-concert" wil de fanfare leden en enkele eenheden gelegenheid geven meer op de voorgrond te treden dan gewoonlijk. Er zijn solo-con certen voor een trombone en een bugel, een kopertrio en een koperkwartet en een trombonekwartet. Het ge heel staat onder leiding van dirigent Nico Rensen. Het programma vermeldt wer ken van de Triomphmars uit Aïda van Verdi tot een mo dern werkje als Maori voor bugel en orkest van Hardy Mertens. Aanvang drie uur. De toegang is gratis. Bloembollen Het Voorhoutse Bloembol lencomité gaat morgen weer bollen planten. Dat gebeurt bij de Bartholomeuskerk, de tuin van Huize Agnes, bij het broederhuis Nieuw Schoonoord en bij het ge zinsvervangend tehuis in Oost hout. De bollen zijn be schikbaar gesteld door een aantal Voorhoutse kwekers. Opbrengst De kerstkaartenactie van de leerlingen van de Voorhout se Boerhaaveschool ten bate van de restauratie van de Kleine Kerk heeft 1.100 op gebracht. Dit bedrag wordt verdubbeld door de Genera le Financiële Raad. Coopertest Op de atletiekbaan van sportpark Ter Specke in Lis- se wordt zondagochtend een coopertest en prestatieloop over vijf kilometer gehou den. De coopertesten begin nen om elf uur en de presta tieloop om half twaalf. Concert In de Hulp en Heilkerk van de Albert-Fleurystichting aan de Veursestraatweg in Leidschendam wordt zon dagmiddag een concert gege ven met medewerking van Anja van Wijk (mezzo-sop raan) en Dick de Kort (or gel). Op het programma staan werken van Joh. Seb. Bach, Max Reger, Louis Viè- re, F. Poulenc, Hendrik An- driessen, G. Balans, Flor Peeters en Camille Saint Saëns. Aanvang half drie, toegang is gratis. Ruilbeurs Hotel Royal aan de Voor straat 76 in Noordwijk-Bin- nen vormt maandagavond het decor van de postzegel veiling van de Vereniging van Postzegelverzamelaars Noordwijk. De veiling be gint om kwart over acht. Toegang kost 1 Ondernemers De Noordwijkse Onderne mers Vereniging houdt maandagavond in hotel-res taurant Het Hof van Holland haar algemene ledenverga dering. Deze begint om acht uur. De agenda vermeldt ac tuele zaken zoals de samen werking tussen de NOV- SPN-VVV. Verder staat een forum op het programma, waaraan deelgenomen wordt door de VVD, het CDA, Noordwijks Belang en de Partij van de Arbeid. Concert De onlangs opgerichte Big Band Oegstgeest geeft zon dagmiddag een concert in de grote zaal van La France aan de Rhijngeesterstraat- weg. Aanvang drie uur, toegang is gratis.. Kleding De onlangs gehouden kle- dinginzamelingsactie voor de Stichting Mensen in Nood heeft in Zevenhoven 4.700 kilo opgeleverd. Hazerswouds archief is een rotzooitje HAZERSWOUDE Het ar chief van de gemeente Hazers- woude is momenteel een rot zooi. Volgens burgemeester J.W. van der Sluijs staan er overal dozen op de vloer en is er nauwelijks te werken. Het huidige personeel heeft niet de tijd en capaciteit om aan deze rommel een einde te maken. Tijdens de commissievergade ring algemene zaken wees Van der Sluijs gisteren ook op het feit dat de kwaliteit van het historisch archief achteruit gaat. „Bovendien nemen de correspondentiemappen over de jaren 1917 tot en met 1960 veel meters in beslag", aldus de burgemeester. Ook de ar chieven van de omliggende gemeenten schijnen er niet best bij te liggen. De commis sieleden willen dan ook met Koudekerk en Benthuizen overleggen om, na een even tuele gemeentelijke herinde ling, een gezamenlijk archief aan te leggen. Als de herinde ling niet doorgaat, zal de ge meente het archief zelf sane ren of uitbesteden. LEIDSCHENDAM CDA- wethouder J.C. van Erp van ruimtelijke ordening, volks huisvesting en financiën staat op de concept-kandidatenlijst voor de gemeenteraadsverkie zingen op een onverkiesbare dertiende plaats. Aanleiding hiervoor is de onlangs inge voerde regel dat kandidaten, ter bevordering van de door stroming, maximaal drie zit tingsperioden raadslid kunnen zijn. Volgens het bestuur wordt deze regel binnen het CDA ook elders toegepast. Hetzelfde lot treft de heer C.J. van Kampen die vijftiende op de advieslijst staat. De leden komen dinsdag 28 november bijeen om de definitieve lijst samen te stellen. Van de zit tende raadsleden komt A.J. Paardekooper in ieder geval niet terug. Hij kreeg van de uit zes leden tellende adviescom missie wegens zijn leeftijd (68) de zestiende plaats. Paarde kooper nam daar geen genoe gen mee en haakte af. Wethouder Van Erp: bijna drie zittingsperioden achter de rug. FOTO: SP Trottoir langs deel Plantage OUDE WETERING Langs een gedeelte van de Plantage in Oude Wetering komt een trottoir. Het tracé begint bij de inrit van het parkeerterrein tegenover Restaurant De Bra sem en is voorlopig slechts veertig meter lang. De grond voor dit trottoir is eigendom van de gemeente Alkemade. De kosten bedragen tiendui zend gulden. Oorspronkelijk hadden B en W het trottoir reeds bij de Meerkreuk in noordelijke richting willen la ten beginnen. Aangezien de benodigde grond niet in eigen dom van de gemeente is, werd aan de bewoners van de perce len 24a, 24b en 24,c verzocht een één meter brede strook grond van hun voortuin te verkopen. Een bewoner wei gerde, de andere twee stonden ook niet te juichen. Het ge meentebestuur heeft daarom besloten om voorlopig van de aanleg van dit trottoirgedeelte langs de Plantage af te zien. Tegen de bewoners wordt een onteigeningsprocedure in gang gezet. ROELOFARENDSVEEN Voor het vijfde achter eenvolgende jaar wordt in de veilinghallen van EMM in Roelofarendsveen een Sinterklaasbeurs ge houden door de plaatselij ke winkeliersvereniging Raak. Het evenement vindt dit weekeinde plaats. Morgenmiddag kunnen be langstellenden er vanaf drie uur terecht. De beurs wordt om half vier bezocht door Sin terklaas. Kleurwedstrijd De goedheiligman is vergezeld van acht muziekpieten en ge zamenlijk maken zij de uitslag van een kleurwedstrijd be kend. Naast kramen van plaatselijke winkeliers is er ook weer een bloemententoon stelling en een sfeervol terras. Op de bloemententoonstelling zijn de produkten van plaatse lijke kwekers te zien. Het ter ras wordt verzorgd door de ge zamenlijke horeca-exploitan- ten van Alkemade. Muziekpieten Zoals gebruikelijk zullen de plaatselijke musici het geheel muzikaal opfleuren. Op zater-, dag doen de acht muziekpieten dat. 's Avonds treden jonge renkoor De Toekomst en blaaskapel De Aarebeyepluk- kers afwisselend op. Op zon dagochtend verzorgt muziek vereniging Liefde voor Har monie een koffieconcert, dat begint om kwart voor twaalf. De ingang is dit jaar ter hoogte van de onlangs nieuw gebouw de veilinghal, halverwege de Sotaweg. De beurs is zaterdag geopend tussen drie en tien uur en op zondag kan men tussen elf en vihf uur terecht. Voor een uitgebreide ag ook voor de komende d - raadplege men „UIT", de j tis wekelijkse bijlage krant. ALPHEN AAN DEN RIJN NEMA I (Van Boetzelaerstras 01720-20800): Indiana Jonen last crusade (al); 20.30. ook 13.30. zo. ook 16.30. El NEMA II: K—9 (al); 18.45, 21. ook 16.15. Taran en de tov (al); za. zo. wo. 14.00. EUR< MA III: Sea no evil, hear r 18.45, 21.15. za. zo. wo. ook ook 16.15. EUROCIN0 LEIDEN LUXOR (Stationsv.-d tel. 071-121239): Kassière (al); 21.15. za. zo. wo. ook 14.30.» en STUDIO (Steenstraat 3i 124130): Sea ol love (12); 18.45, 21.15. Parenthood (al); 21.15. vr. ma. di. do. ook 14.3 no evil, hear no evil (al); 14.30, 21.15. Batman (12); Indiana and the last crusade (al); 18.45, 21.15. Taran en de tov» (al); za. zo. wo. 14.30. «TFH (Breestraat 31, tel. 123875 Weeks (16); zo. ma. di. 19 21.15. Unbearable lightne being (al); wo. do. vr. REX (Haarlemmerstraat 5; 071-125414): Up and comin 14.30, 19.00, 21.15. KATWIJK CITY THEATER I straat 30, tel. 01718-74075) house (al); za. 19.00, 21.15. zo. 19.00, 21.15. ma. t/m vr. 20.,r ran en de toverketel (al); 14.45. CITY THEATER II; I (12); za. zo. 14.45, 19.00, 21.1 t/m vr. 20.30. wo. ook 14.45. VOORSCHOTEN GREENWAY: Batman (12 19.00, 21.15. za. 15.45, 19.00, zo. 15.45, 19.00. wo. 15.45. von Munchhausen(al); 21.15. za. zo. 15.45, 19.00, 21.1 '15.45. A cry in the dark (12); r do. 20.15. Scandal (12); zo. 1 20.45. KINDERVOORSTELLINGEN Junglebook; za. zo. wo. 14.00. en de toverketel; za.zo.v WASSENAAR ASTRA: Batman (al);vr. t/i 20.00. zo. wo. 14.00. DEN HAAGASTA: 1 (Spui I 463500): Sea of love (12); 18.45, 21.30. zo. 13.15, 16.00, 21.30. ASTA 2: Batman (al), 18.45, 21.30. zo. 13.15, 16.00, 21.30. ASTA 3: Blind fur 14.00, 18.45, 21.30. zo. 13.15, 18.45, 21.30. BABYLON 1 Den Haag Centraal tel. 471656 lies and videotape (al); 14.00, 21.45. za. zo. 14.00, 16.45, 21.45. BABYLON 2: New Yoi ries (al); 14.00, 19.00, 21.30. 14.00, 16.30, 19.00, 21.30. LON 3: Camille Claudel (al); 20.15 CINEAC 1 (Buitenhof I 630637): De kassière (al); 18.45, 21.30. zo. 13.15, 16.00, 21.30. CINEAC 2: See no sv^ arno evil (al); 14.00, 18.45, 21.L 13.15, 16.00, 18.45, 21.30. CI 3: K9 (al); 18.45, 21.30. vr. ma.( ook 14.00. METROPOLE 1 (C gielaan, tel. 456756): Indiana and the last crusade (al); 18.45, 21.30. zo. 13.15, 16.00, 21.30. METROPOLE 2: Pars (al); 14.00, 18.45, 21.30. 16.00, 18.45, 21.30. METR0 3: Skin deep (al); 14.00, 18.45,! zo. 13.15, 16.00. 18.45, 21.30 i TROPOLE 4: The dream tei 18.45, 21.30. vr. ma. di. do 14.00. METROPOLE 5: Licw kill (al); 14.00, 18.45, 21.30 13.15, 16.00, 18.45, 21.30. 1 (Herengracht 13, tel. 462400) ana Jones and the last crusad 13.45, 18.45, 21.30. zo. 13.30, 18.45, 21.30. ODEON 2: I weapon 2 (16); 13.45, 18.45, zo. 13.30, 16.00, 18.45, ODEON 3: De leip van TV 13.45, 18.45, 21.30. zo. 13.30, 18.45, 21.30. ODEON 4: Kick (16); 13.45, 18.45, 21.30. 16.00, 18.45, 21.30. STUDIO 1 tingstraat 12b, tel. 656402): white season (12); 19.00, 21.3 13.30, 16.00, 18.45, 21.30. STUI Marquis (16); 19.00, 21.15. 3: Rain man (al); 19.15, HAAGS FILMHUIS: Zaal 1: Tl nely passion of Judith H« 19.30, 21.45. zo. 14.00, 16.15 Window; zo. 14.00. Zaal 2: wedding; 19.30, 21.45. zo. ook 16.15. Zaal 3: 19.30, 21.45. Th friend; vr. Die drei von der Tan Ie; za. I pagliacci; zo. Limonad ma. Dreigroschenoper: di. Volga; wo. Rembetiko; do. NACHTVOORSTELLINGEN CINEAC 1: The dead pool (1 00.15. CINEAC 2: See no evil no evil (16); za. 00.15. CINE K9 (16); za. 00.15. KINDERVOORSTELLINGEN CINEAC: Jungle book; 14.00. zo. 13.15, 16.00. METR LE: Platvoet en zijn vriendje wo. 14.00. zo. 13.15, 16.00. DIO: Pinokkio; za. zo. wo. 14.3 gebroeders Leewuenhart; 14.30. Bouwen op garag is niet toegestaan LEIMUIDEN Het bon op garages van woningen de Sluisklok, het Verlaat e Grietpolderweg is niet i lijk. Dat werd gisteren l ten door de gemeentel CDA'er A. Kea wilde dat wen op garages wel worden toegestaan en toen niet haalblaar bleek te diende hij een amandemei om de goothoogte tot drie ter te mogen verhogen in ieder geval een schuin is toegestaan. Dit voo werd eveneens verworpen De raad besloot tot een herziening van het bes mingsplan Dorpskern I. I mee kan de eerstkomend! ren worden voorzien in de maire woningbehoefte in muiden. De Bondsspaarbank in muiden is nodig aan vert wing toe. Om op korte ter hiermee te kunnen begii besloot de raad in te stem tot het nemen van een voo reidingsbesluit. Het is de bedoeling dat bankgebouw in de loop 1990 zal worden geopend

Leidse Courant | 1989 | | pagina 14