Noordwijkse school directeuren boos over brief van wethouder Hoogste punt scholen in Oosthout bereikt CDA Rijnsburg wil snel nota over milieu Overheid moet meer geld geven voor beveiligen woningen Oegstgeest sluit buitenbad Poelmeer LEIDEN OMGEVING £etdóc<3otnont VRIJDAG 3 NOVEMBER 1989 PAGINA If OEGSTGEESTSE OP STOEPAANGEREDEN OEGSTGEEST Een 34-jarige vrouw uit Oegstgeest is gistermiddag om kwart voor drie aangereden op een zebrapad aan de Geversstraat. De vrouw wilde samen met een metgezel de Geversstraat oversteken. Ze aar zelden toen een 16-jarige Leidse bromfietser naderde. Een van de vrouwen besloot uiteindelijk toch over te steken terwijl de 34-jarige vrouw uit Oegstgeest bleef staan. Door de aarzeling meende de brom fietser door te kunnen rijden. Door het plotselinge oversteken, vloog hij de stoep op. Daarbij reed hij de in middels in paniek geraakte 34-jarige Oegstgeestse aan die niet was overge stoken. De vrouw liep een gebroken bovenarm op. Parkeerverbod vrachtwagens VOORSCHOTEN De ongeveer 45 grote vrachtwagens, die 's nachts in Voorschoten geparkeerd staan, ver oorzaken behoorlijke hinder in de woonwijken. De gemeente Voorscho ten is van plan, te komen tot een ver bod van het parkeren van vrachtwa gens met uitzondering op de parkeer plaatsen langs de Admiraal de Ruy- tersingel. Volgens wethouder J. Vis ser van openbare werken zullen hier door hooguit 25 vrachtwagens over blijven. De leden van de commissie openbare werken vonden de plek langs de Admiraal de Ruytersingel niet erg fraai, maar zagen geen alter - Drie boetes bij bromfietscontrole LEIMUIDEN Drie eigenaars van bromfietsen uit Lei- muiden en Roelof- arendsveen zijn gis teren op de bon ge slingerd omdat zij hun voertuig had den opgevoerd. Eén bromfiets bleek zo danig te zijn aange past dat deze was veranderd in een motor. In totaal haalden motoragen ten acht brommers van de straat voor een controle op de rolbank. Inbreker laat koevoet achter KATWIJK Een po- ging om met een koe voet de etalage van een fotozaak in de Katwijk- se Voorstraat open te breken is vanmorgen mislukt. Oplettende buurtbewoners zagen de man rond half vijf in de weer en waarschuw den de politie. De man had kennelijk iets in de gaten, want toen die kwam was hij al weg. Wel lag de grote koe voet die hij had ge bruikt nog op straat. De etalage was nog heel. Controle in Katwijk KATWIJK De Katwijkse politie heeft gisteren bij een gecombineerde snel heids- en verlich tingscontrole op de Zeeweg en Tram straat 120 bekeurin gen uitgeschreven. De controle vond plaats tussen 19.00 en 21.00 uur. Van de 120 bekeuringen hadden er 70 betrekking op snelheidsovertredin gen. De hoogst gemeten snelheid was 90 kilo meter op de Tram straat. Dief loopt in armen agent VOORHOUT Een 24-ja- rige man uit Haarlem is gistermiddag recht in de armen van een politiea gent gelopen nadat hij een tennisracket had gestolen uit een sportzaak in Voor hout. De man was rond sluitingstijd de sportzaak aan de Boekhorststraat binnengelopen en nam de benen met een racket ter waarde van 500 gulden. In de auto van de man lag nog een duur racket dat was ontvreemd uit een sportzaak in Lisse. Dronken Leidenaar ramt lantarenpaal OEGSTGEEST Een 33-jari- ge Leidenaar heeft vanmorgen om twee uur de stoep en een lantaarnpaal geramd langs de S54. De man kwam uit Leiden, botste eerst links tegen de stoep en vloog vervolgens te gen de lantaarnpaal aan. Hij verklaarde uit te willen wij ken voor een tegenligger. Op het bureau in Sassenheim bleek dat de Leidenaar te veel gedronken had. Hij kreeg een rijverbod opgelegd van vier uur, een proces-verbaal en zijn rijbewijs werd ingenomen. Dit laatste gebeurde omdat hij al eerder was betrapt op alcohol gebruik. Dertig maanden vooi' overval Wassenaar r DEN HAAG/WASSENAAR Conform eis van de officier van justitie is een 38-jai> ge Hagenaar gisteren door de Haagse recfy bank veroordeeld tot dertig maanden gj, vangenisstraf. De man zou 6 september v( rig jaar een overval hebben gepleegd op ee PTT-agentschap aan de Groot Haesebroe^ seweg. De ontkennende verdachte zou, s^ men met iemand anders, met een gewet het agentschap zijn binnengedrongen. Ot der dreiging moesten de PTT-ambtenar^ geld uit de kluis en een cassette met geld a,, geven. Hoewel hij door zijn „mededader" q mede-schuldige was aangewezen, bleef <jj man ontkennen. Er zou iemand anders het spel zijn geweest. De andere overvallt van het postagentschap is al eerder tot dei| tig maanden gevangenisstraf veroordeeld. NOORDWIJK Het Di rectie Overleg Noordwijk se Scholen (DONS) is boos over een brief die wet houder van onderwijsza ken J. Bedijn naar alle leerlingen van groep 8 van de Noordwijkse basis scholen heeft gestuurd. In de brief worden de kinde ren opgeroepen mee te doen aan een prijsvraag om de school voor open baar voortgezet onderwijs, die per 1 augustus 1990 zijn deuren opent, een naam te geven. Volgens Dons bevat de brief wer vende teksten. Dat de begeleidingscommissie voor openbaar voortgezet on derwijs een prijsvraag organi seert vindt DONS geen pro bleem. Wel de manier van presenteren en het feit dat men geheel onkundig was van het uitgaan van de brief. Vol gens de voorzitter van DONS, A. v.d. Heijden, directeur van basisschool Wakersduin, be staan er in Noordwijk goede afspraken over het werven van leerlingen. De basisscho len doen dat maar 1 keer per jaar via een gezamenlijke ad vertentie in de plaatselijke kranten. De enige Mavo die de badplaats rijk is, de Willibrord Mavo, organiseert eens per jaar een open avond voor ou ders en kinderen. „De scholen in Noordwijk zijn altijd zeer terughoudend geweest bij het werven van leerlingen. Door wat er nu gebeurd is voelen wij ons echter enigszins in het nauw gedreven", aldus v.d. Heijden. „Wij willen graag een goede samenwerking met de nieuwe school, maar dit soort wervende brieven kan natuur lijk niet". Wethouder Bedijn is volgens DONS op de hoogte van de geldende afspraken en zijn houding vindt men dan ook verbazingwekkend. Een persoonlijke brief aan leerlin gen valt buiten alle afspraken. Dat de afdeling onderwijs van de gemeente daarbij gebruik maakte van het register van de Burgerlijke Stand is vol gens v.d. Heijden ook niet ge woon. „Ik denk niet dat ik na men en adressen zou krijgen als ik er om vroeg". Te gek De inhoud van de brief gaat over het meedoen aan een „te gekke prijsvraag". „Wij van de gemeente zetten hier voor jul lie een prachtige school neer, maar wij zijn zelf niet zo slim en creatief om hiervoor een leuke naam te bedenken. Wij vinden het veel leuker als jul lie deze nieuwe school een naam geven. Stel je eens voor in je eigen woonplaats naar je eigen middelbare school waar voor jij de naam hebt be dacht". Met de komst van de nieuwe scholengemeenschap wordt de overgang van basis school naar middelbaar onder wijs, zo valt in de brief te le zen, veel makkelijker. Moes ten oudere vriendjes en vrien dinnetjes, broers en zusjes voorheen vaak kilometers af leggen naar Leiden, Oegst geest en Sassenheim, dat is nu niet meer nodig. „Jullie zijn de eersten die, vanaf 1 augustus 1990, in je ei gen dorp naar deze openbare middelbare scholengemeen schap kunnen gaan. Dus jullie krijgen de mogelijkheid de sfeer van de school te bepa len". Wervende tekst? Wet houder Bedijn vindt van niet. „We dachten gewoon een leuk initiatief te hebben voor alle leerlingen van de hoogste groepen van de basisscholen. Met de leerlingenwerving be ginnen we pas in januari, op de normale manier, dus via de basisscholen. In mijn optiek is .dit geen wervende brief". Het DONS laat het er echter niet bij zitten en heeft inmid dels een gesprek aangevraagd met de wethouder en het hoofd van de afdeling onder wijs. VOORHOUT Het hoogste punt van de uit breiding van de openbare basisschool De Narcis en de protestants-christelijke school Oosthout aan de Distelweg is gistermiddag bereikt. Voor de bouw vakkers was er pannebier en een envelop met in houd. Geld en bier kwamen van res pectievelijk de gemeente Voorhout en van het bestuur van de pc-school Oosthout. Wethouder B. Joon zei er trots op te zijn dat de formule die men met elkaar heeft kunnen vinden om tot onmiddellijke uitbreiding van beide scholen te komen „in Nederland uniek is". Want ondanks dat de bij drage van het Rijk nog niet ze ker is, heeft de gemeente Voorhout en het schoolbestuur van de pc-school het aange durfd de resterende lokalen bij te bouwen. De openbare basisschool De Narcis bestond uit drie loka len. Vorig jaar verleende het Rijk toestemming tot de bouw van twee lokalen erbij. Hier van is nu het hoogste punt be reikt. De Oosthoutschool be stond nog maar uit twee loka len. Daarvoor zijn er nu drié in aanbouw. Na de officiële bijeenkomst toog men naar het gemeentehuis waar in de raadszaal de contracten wer den getekend over de verdere afbouw van beide scholen tot een totaal van acht lokalen voor elk van de beide scholen, tussen het gemeentebestuur, bestuur pc-school, aannemer W. Meyer en architect H. Bik B.V. te Leiden. Voor vijf groepen betekent dat een oppervlakte van 615 vier- kanter meter erbij. De totale kosten van een 8-klassige school komen op 2,5 miljoen. Wassenaar zuid heeft nu ook kabeltelevisie WASSENAAR J.C.M. Greep, de Wassenaarse wet houder van cultuur, heeft gis termiddag aansluitingen van de buitengebieden op het ka belnet officieel in gebruik ge steld. Daarvoor werd in aan wezigheid van een vertegen woordiger van kabelexploitant Casema in het clubgebouw van Sportpark Duyngheest de knop op een schakelkast om gedraaid. De circa 60 gezinnen in Wassenaar zuid hebben na jaren ook eindelijk „hun" ka bel. Met ingang van volgend jaar wordt voor de Haagse regio een nieuw ontvangststation in gebruik genomen. Per kabel net ontstaat dan een grotere vrijheid een programmapak ket naar eigen keuze samen te stellen. Wethouder Greep (links) stelt met een druk op de knop de aansluitingen van de kabeltele-. visie in Wassenaar zuid offi cieel in gebruik. Rechts de re giobeheerder van de Casema, de heer G.M. Stijf. FOTO: STEPHEN EVENHUIS ENQUÊTE OVER KINDEROPVANG SASSENHEIM Sassenheim- se ouders met kinderen tussen de 0 en 4 jaar worden binnen kort gevraagd om mee te doen aan een enquête over kinder opvang. De gemeente Sassen heim wil hiermee inzicht krij gen in de behoefte aan kinder opvang. Ook ouders met kinde ren tussen de 4 en de 12 jaar worden steekproefsgewijs ge vraagd of zij behoefte hebben aan opvang voor hun kind. Daarbij gaat het vooral om bui tenschoolse opvang of opvang tijdens vakanties. Wethouder W. Maris: „We heb ben de Stichting Bolderberg die een kinderopvang voor twaalf kinderen is begonnen aan de Kagerdreef. De gemeente heeft daar weinig mee te maken be halve dat wij geen commerciële huur berekenen voor het ge bouw. De Oortgelden komen er echter aan en wij willen weten of er nog meer behoefte is aan opvang. Daar kunnen we ons beleid op baseren". Alleen de mensen die nu al kinderen hebben, worden ge vraagd mee te doen aan de en quête. „Het bureau BOA uit Leiderdorp verzorgt de enquête voor ons, net zoals zij in War mond hebben gedaan. Daar bleek dat de respons van men sen die nog geen kinderen heb ben erg laag is. Van de mensen die al kinderen hebben tussen de 0 en 4 jaar reageert ruim zestig procent", aldus wethou der Maris die niet uitsluit dat geïnteresseerden ook mee kun nen doen met de enquête. De beslissing hierover moet nog genomen worden. De enquêteformulieren gaan in de tweede week van november de deur uit. Aan de hand van de uitslag wordt een gemeente lijke nota opgesteld die half ja nuari wordt besproken in de commissievergaderingen. RIJNSBURG In het voorjaar van 1990 moet een milieunota op tafel liggen. Zo niet dan houdt de CDA-fractie zich de vrijheid zelf met voorstel len te komen. Dat stelde CDA-fractievoorzitter G. Verheij gisteravond tij dens de behandeling van de begroting 1990 die ove rigens zonder enige wijzi ging door de raad werd geaccepteerd. Hij wees de verantwoordelijke wet houder K. Brul op het feit dat de Rijnsburgse raad ervaring heeft met toege zegde nota's, daarmee doelend op de nog steeds niet verschenensport nota. „Voor we het weten is 1990 voorbij en is er niets gebeurd", waarschuwde Verheij. De CDA-fractie wees gister avond nog eens nadrukkelijk naar de twee concrete wensen op milieugebied namelijk ex tra glasbakken en milieuafval bakken op de scholen. „Het gaat daarbij om duizend gul den. Daar kunnen wij wel de dekking voor geven", poneer de Verheij. Ook de andere fracties drongen aan op een actief milieubeleid. Wethouder Brul wilde niet vooruitlopen op het verschijnen van de mi lieunota. „Daarin worden een groot aantal activiteiten op een rijtje gezet zodat we kunnen komen tot een samenhangend beleid", meende de wethouder die verklaarde dat ook het hinderwetuitvoeringsprogram- ma moet doorgaan. Waterbos A. de Haas (PvdA) waar schuwde gisteravond tegen het ter discussie stellen van het buitenbad van het Waterbos. „Dat is kapitaalvernietiging die niet leidt tot lagere lasten", meende de socialiste. „Als we toch geld uitgeven, kunnen we er betervoor zorgen dat een groot aantal burgers er plezier van heeft". Volgens De Haas kan er beter gepraat worden over het zo laag mogelijk hou den van het jaarlijkse tekort waarvoor ze een aantal ideeën opperde waaronder het uitge ven van de grond om niet. „Boekhoudkundige grappen", betitelde CDA'er Verheij de plannen van De Haas. „Slui ting van het buitenbad hoeft geen kapitaalvernietiging te' zijn. Dat ligt er maar aan wat je met de grond gaat doen". Wethouder W. Glasbergen wilde niet vooruitlopen op een discussie over de toekomst van het Waterbos die binnenkort wordt gevoerd onder andere aan de hand van een onder- houdsrapport. De Rijnsburgse raad ging gis teravond akkoord met het be schikbaar stellen van 3.000 gulden voor de minima. H< CDA maakte er geen geheii van liever een bedrag va 10.000 gulden te willen bestï den voor dit doel. De toezeg ging van het college dat enke le instanties en kerken moge lijk bijdragen aan het fond weerhield de confessionel fractie van het doen van ee: aanvullend voorstel. „Mocfc blijken dat er onvoldoend geld in het fonds komt, dal bekijken we de zaak 05 nieuw", stelde Verheij gistel avond. Hij brak tevens eel lans voor samenwerking tus sen gemeente en kerken bij d hulp aan de minima en gin daarmee lijnrecht in tegen d wens van de PvdA om juis een scheiding tussen kerk e staat te handhaven. Wethou der Glasbergen ondersteund hem hierin terwijl hij W. va: Egmond (GPV) geruststeld dat het niet de bedoeling va: de gemeente is het werk val de diaconale instellingen ove te nemen. De Rijnsburgse raad stemd gisteravond ook in met het re serveren van geld voor de uil breiding van het gemeentehui in 1993. Ook hier maakte he CDA een voorbehoud. D fractie wilde wel akkoori gaan met het reserveren val een half miljoen in 1990 maa wilde zich niet vastleggen o het reserveren van toekomsti ge meevallers voor de uitbrei ding van het gemeentehuis. D suggestie van J. vander Graa (RPF/SGP) om de uitbreidinj van het gemeentehuis nog lan ger uit te stellen en eventueel ruimte in het Denkhuis te be nutten als noodonderkomen werd niet gehonoreerd. Met het accepteren van de be groting gisteravond ging dl raad ook mee met het college voorstel om drie extra ambte naren aan te trekken. Dit on' danks de brief van de mede zeggenschapscommissie waar in deze uitbreiding van he ambtelijk apparaat slecht „een druppel op de gloeiendi plaat" wordt genoemd. Ijsbaan De Rijnsburgse IJsclub krijg een nieuw terrein, grenzen* aan hetsportpark Middelmors Het nieuwe terrein moet ii 1990 in gebruik worden geno men. De komende winter kaï voor de laatste gebruik wor den gemaakt van de baan ii De Kleipetten die straks be bouwd gaat worden. De exacti lokatie van de nieuwe ijsbaai wilde wethouder K. Brul gis teravond nog niet zeggen. „He is in ieder geval een financiee haalbaar plan", vertrouwde hi de raadsleden toe na een vraa| van het CDA-raadslid J. Ten sen. De reconstructie van he kruispunt Noordwijkerweg di< het college in 1991 wilde aan pakken, wordt mogelijk uitge steld. Zowel CDA als Pvd/ maakte duidelijk de verbete ring van het kruispunt geei hoge prioriteit toe te kennen. WETHOUDER SMITH: NOORDWIJKERHOUT „Ik hoop dat u hier niets maar dan ook niets van leert. Want dan is al les bij u perfect in orde". Zo begon wethouder ruimtelijke ordening H.A. Smith van Lisse gisteren zijn inleiding tijdens een studiedag in Noordwijker- hout over „criminaliteit en bebouwde omgeving". Lisse heeft een voorbeeldfunc tie als het gaat om inbraakpre ventie. In 1988 ging in het bol- lendorp een „bewustwordings proces" van start. Inmiddels zijn 1000 nieuw gebouwde wo ningen in Lisse voorzien van deugdelijk hang- en sluitwerk volgens de landelijke NEN- norm. De plaatselijke woning bouwvereniging is druk bezig ook bestaande woningen van een betere beveiliging te voor zien. De studiedag werd georgani seerd door het Regionaal Bu reau Voorkoming Misdrijven van rijks- en gemeentepolitie. Deelnemmers waren burge meesters, wethouders en raadsleden, planologen en di recties van woningbouwvere nigingen, provinciale bestuur ders en politieambtenaren uit de regio Zuid Holland Midden. De opening van de dag werd verricht door de minister van justitie Korthals Altes. De mi nister zei in zijn openingstoe spraak onder meer, dat maat regelen om de veiligheid te be vorderen bij voorkeur niet door de burger zelf moeten worden genomen. Er moet volgens hem naar worden ge streefd dat adequaat hang- en sluitwerk bij renovatie en nieuwbouw zonder meer wordt aangebracht. Het pu bliek wacht vaak met het ne men van goede maatregelen tot men zelf slachtoffer is ge worden van inbraak. Bouw voorschriften zouden bepalin gen moeten kennen met be trekking tot criminaliteitspre ventie. Als voorbeeld noemde de minister de gemeente Haar lem die dergelijke bepalingen al in de lokale bouwverorde ning heeft opgenomen. Andere gemeenten zullen die stap, al dus Korthals Altes, navolgen. Premies Wethouder Smith vindt, zo viel uit zijn toespraak op te maken, dat de overheid meer premiegelden beschikbaar moet stellen voor nieuw te bouwen woningen. Gelden die moeten worden gebruikt voor het beter beveiligen van de woningen. Dat moet volgens hem geen sluitpost meer vor men. Het bewustwordingspro ces in Lisse kende volgens hem een aantal stappen. Het bureau voorkoming misdrij ven van de rijkspolitie startte destijds met huisbezoeken om bewoners te informeren over inbraakbestrijding. Er werden avonden belegd met eigena- v ren-bewoners van recent ge bouwde huizen. Aannemers en architecten werden erbij be trokken. Smith werd zelf door de politie benaderd, het colle ge werd geïnformeerd en er kwam publiciteit over in braak-preventie. Zowel Smith als Korthals Al tes wezen op het belang van een goed onderhoud van stra ten en wijken. „Slecht onder houden buurten lokken crimi naliteit uit". Ook sociale con trole kan, zo bleek uit Smith's voordracht, van groot belang zijn bij het voorkomen van criminaliteit. Vroeger was er volgens hem minder sprake van crimineel gedrag omdat de mensen elkaar stevig in de gaten hielden. Goed hang- en sluitwerk is nu een kwaliteitseis voor nog te bouwen woningen in Lisse. Plaatselijke bouwers moeten zich houden aan kwaliteits voorschriften. „Daar moet je gewoon keihard in zijn. Als je ziet dat het niet goed gaat, moet je gewoon zeggen, je hoeft voor ons niet meer te bouwen". In Lisse werd die boodschap volgens Smith goed begrepen. Na enige indringen de gesprekken met de bouw bedrijven werden alle ge meentelijke wensen overgeno men. De extra beveiliging van de huizen wordt betaald door op andere punten te bezuini gen,, bij voorbeeld het weglaten van bovenlichtjes. Om bouwers extra te motive ren woonhuizen zo inbraakvrij mogelijk te bouwen beveelt Smith aan voorlichtingsavon den te laten beleggen door de plaatselijke politie. „Het is echt een tribunekaartje waard om te zien, hoe de politie objectie kan aangeven dat een bouwer ondeugdelijk materiaal heeft gebruikt en de toekomstige be woners steeds bozer worden op die bouwer. Dat effect helpt perfect". Op de vraag of in Lisse het aantal inbraken is te ruggelopen moest Smith het antwoord schuldig bliiven. „Wel kan ik u vertellenzo zei hij, „dat het aantal pogin gen tot inbraak is toegenomen. Ze komen er dus in Lisse niet OEGSTGEEST Oegst geest sluit het buitenbad Poelmeer en heeft plan nen ontworpen om de ko men tot een recreatief binnenbad. Dit laatste heeft uitbreiding van het huidige overdekte bad tot gevolg. Dit moet worden betaald uit de opbrengst van de grond die vrij komt van het- buitenbad. Gisteravond werd tijdens de raadszitting de raadsleden ge vraagd in te stemmen met de voortgang van het ontwikke len van de plannen door het uitschrijven van een wedstrijd voor projectontwikkelaars. Het gaat erom de exploitatielasten thans rond 720.000 gulden per jaar, terug te brengen tot 500.000 gulden per jaar. Dit moet kunnen als men het bin nenbad zo inricht dat het aan tal bezoekers aanmerkelijk groter wordt. Uit een onder zoek van WVC blijkt dat het een haalbare kaart is. ,och bleken gisteravond enkele raadsleden daar niet van over tuigd en met name Van Elzen PPR en Kunzen (VVD) vroe- gen om een tweede onderzoek naar de thans bekende cijfer matige prognoses. Zoals reeds eerder tijdens de commissie vergadering openbare werken en financiën bleek is de meer derheid van de fracties toch voor een klein open trimbad. Dit echter alleen als uit de ge- gvens die men hoopt te verga ren naar voren komt dat het financieel haalbaar is. De CDA-fractie is eventueel bereid om ten aanzien van het exploitatietekort van vijf ton enige flexibiliteit ten toon te spreiden als het niet haalbaar is. Wethouder van Veen zegde toe dat volgend jaar een vier tal varianten met en zonder trimbad worden gepresenteerd waaruit de raad kan kiezen. Het is mogelijk ten van de plannen nog verande ringen aan te brengen. Dezi varianten zullen onderbouw* zijn met de conclusies van he tweede onderzoek naar de in komsten. Als uit de ontwerpei; die uit de wedstrijd naar vorei^ worden gebracht blijkt dat d*. exploitatietekort extreem ho ger is dan vijf ton dan komt er een ander verhaal, aldus Vae Veen. I Wethouder Kohlbeck: „In dj wedstrijdvoorwaarden staa dat de gemeente zich niet veit plicht ten aanzien van de ur voering van de plannen. Eei kleine schorsing van de raai op verzoek van de VVD dee< de liberalen opmerken aan dj planprocedure groen licht t* geven met de opmerking dq mocht de second opinion andej re cijfers opleveren dan me; denkt, men zich het rech| voorbehoudt rond de tafel t gaan zitten. D66 toonde ziel wederom voorstander van hq zwembad te privatisere; waarbij de gemeente een te* kortgarantie geeft van vie; ton. De discussie over het o] het vrij komende terrein ti bouwen goedkope huurwonin gen zal tijdens de behandelinj van de volkshuisvestingsnoti aan bod komen.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 12