C* LANDIS GYR) doedijns «J HOOFD ZETTERIJ m/v •^SIJTHOFF PERS KOMMERCIEEL/TECHNISCH MEDEWERK(ST)ER WERKPLAATS-CHEF Wij zoeken een PC-NETWERKBEHEERDER m/v die een centrale plaats gaat innemen in onze informatievoorziening. farmaceutisch produktiemedewerk(st)ers Prima functie voor een MBO'er Wtb met interesse in techniek èn mensen TELENORMA hoofduitvoerders m/v ervaren werkorganisators m/v BERGEN HENEGOUWEN BOUWERS CALCULATOR/WERKVOORBEREIDER PAGINA 28 LEIDSE COURANT ZATERDAG 28 OKTOBER Voor het vervaardigen van de dag- en huis-aan-huisbladen beschikt Sijthoff süihoh p«r« i* #«n g< Pers B.V. over moderne produktiemiddelen. In het proces van de zu ma«ki d« dagblad vormvoorbereiding zijn twee zetterijen actief. Zetterij I houdt zich Binnenhol Goudeche voornamelijk bezig met de opmaak van de dagbladen; voor Zetterij II ligt het accent op de vervaardiging van de huis-aan-huisbladen. Belangrijke Rotterdam. Nieuw.bt deelprocessen zijn: werkvoorbereiding, tekstverwerking, correctie, aan-huiabiaden uitga advertentieverwerking, pagina-opmaak en reproduktie. Binnen de zetterijen 'u* Thui«k«nt\ zijn ca. 260 personen werkzaam. DaarnaaatiasiiihoHi Als gevolg van promotie is in de sector Grafisch Bedrijf de functie vacant van documantati# an .tak Algemeen: uit.takand b.r.ikb.» Het Hoofd Zetterij maakt deel uit van het managementteam en ressorteert Totaat w.rk.n rond d direct onder de Manager Grafisch Bedrijf. Vooralsnog neemt het Hoofd de p#f§ ¥,nwj#on leiding van Zetterij II op zich, waar ca. 80 personen werkzaam zijn. Het is de v,n ono#v* bedoeling dat de funktionaris op termijn de leiding zal gaan krijgen over va.tigmgan v.r.pr.it beide zetterijen. De funktie: Na een gedegen in werkperiode zult u de werkzaamheden, die door de zetterij worden verricht, begeleiden en waar mogelijk optimaliseren. U levert een bijdrage aan de ontwikkeling van het produktie(zetterij)beleid en de te automatiseren verwerkingsprocessen. U bent verantwoordelijk voor het op basis van de geformuleerde uitgangspunten opstellen en realiseren van het afdelingsbudget. Profiel: U bent volop dynamisch en beschikt over uitstekende organisatorische en sociale vaardigheden om een breed geschakeerd orderpakket slagvaardig te laten vervaardigen. U beschikt over een persoonlijkheid met een mensgerichte stijl van leidinggeven, die op grond van aangetoonde ervaring, de spanning tussen kwaliteit en produktiviteit goed kan besturen en benutten. U heeft naast een opleiding op HBO-niveau en voldoende bedrijfskundig inzicht, kennis van en ervaring met geautomatiseerde grafische verwerkingsprocessen. Verder beschikt u over voldoende innovatief vermogen om veranderingsprocessen te initiëren en te sturen. Uw leeftijd: bij voorkeur 35 - 40 jaar. Geboden wordt: Naast de goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden bieden wij u een zeer boeiende en afwisselende funktie, waarin u te maken krijgt met diverse geledingen in het bedrijf. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de procedure. Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer A. G. I. Wever, Manager Grafisch Bedrijf, telefoon 070-190319. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Sijthoff Pers Afdeling Personeel en Organisatie t.a.v. de heer P. Hallewas Postbus 16050 2500 AA Den Haag Gaarne op brief en enveloppe het vacaturenummer T-085 vermelden □OBlXEIXp DOEDIJNS houdt zich o.a. bezig met de verkoop van proces-instrumentatie apparatuur. Voor onze afdeling INSTRUMENTATIE zoeken wij een Na een gedegen inwerkperiode zal hij/zij de verantwoording krijgen over een deel van het instrumentatie-programma. Tot zijn/haar taken behoren o.a.: - het maken van aanbiedingen en het begeleiden van orders - het technisch en kommercieel ondersteunen van de buitendienst - het telefonisch kontakt onderhouden met toeleveranciers en afnemers. Wij vragen: - MTS/HTS opleiding met kommercieel inzicht - ervaring met geautomatiseerde orderverwerking - bereidheid tot het volgen van kursussen - goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift in de Nederlandse en de Engelse taal - ervaring met proces-instrumentatie heeft de voorkeur. Wij bieden: - een zelfstandige baan - goede salariëring - 8% vakantietoeslag - 13e maand. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Doedijns Industriële- en Handelsonderneming B.V., Postbus 743, 2280 AS Rijswijk. Dhr. C.D. Korthuis. doedijns industriële- en handelsonderneming b.v. polakweg 6, 2288 GE rijswijk (zh) tel. 070 - 40 16 00, telex 3 15 26 diho nl. INC0 industrial components B.V. is een toeleverings-automatendraaierij en instrumentmakerij voor hoofdzakelijk de seismische industrie. Ter ondersteuning en begeleiding van ons team goede collega's zoeken wij op korte termijn een Onze gedachten gaan uit naar iemand met M.T.S./W.T.B. of vergelijkbare op leiding. Ervaring op conventionele en C.N.C. bestuurde automaten gewenst. Geboden wordt een goede salariëring en goede secundaire arbeidsvoorwaar den. Gelieve uw schriftelijke sollicitatie te richten aan: INC0 B.V. Rouwkooplaan 8 2251 AP Voorschoten t.a.v. dhr. F. J, Eisink Tel.: 01717-8096 na 19.00 uur 010-4675242 Wij zijn de Nederlandse dochter van het in Zwitserland gevestigde internationale concern Landis Gyr AG. In eigen vestigingen in zo'n 100 landen werken meer dan 18.000 medewerkers. De jaaromzet bedraagt ruim 2,5 miljard gulden. Landis Gyr geniet wereldwijd bekendheid als leverancier van hoogwaar dige elektrische en elektroni sche apparaten en systemen voor meting, verrekening en regeling van energie. In Nederland hebben we een hoofdkantoor in Gouda en een produktiebedrijf in Waalwijk. Samen werken hier ongeveer 350 mensen. De afdeling Informatievoorziening verzorgt de automatiseringsactiviteiten voor de interne gegevensverwerking. Voor deze afdeling bestaat een vacature. Onze organisatie in Gouda omvat naast de drie verkoop divisies enkele stafafdelingen, die de op de verkoop gerichte divisies ondersteunen met financiën, informatievoorziening, personeelszaken enz Wij vragen: kandidaten met ervaring met PC-net- werken, bij voorkeur Novell en tevens ervaring met diverse software pakketten, o.a. Framework, D-Base en Lotus; leeftijd 22 tot 30 jaar; MAVO MTS of vergelijkbare opleiding. Taakomschrijving: aanmaken en onderhouden van netwerk gebruikersprofielen; ontwikkelen van applicaties voor de verschillende pakketten; installeren van PC's en randapparatuur. Wij bieden: een goed salaris met uitgebreide secun daire arbeidsvoorwaarden; studiekostenvergoeding; premievrij pensioen; variabele werktijden; gratificatie. Voor informatie kunt u bellen met mevrouw Polderdijk van onze afdeling Personeels zaken, 01820-65436. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan: Landis Gyr B.V. Afd. Personeelszaken Postbus 444,2800 AK Gouda Knap in meten, regelen, tellen en besturen. Centocor Europe B.V. (CEBV) is een biotechnologisch bedrijf, gespecialiseerd in farmacie. In onze vestiging in Leiden vindt de produktie plaats van monoclonale antilichamen t.b.v. therapie en diagnostiek. CEBV is een jong en dynamisch bedrijf met ruim 150 werknemers, dat zich snel verder uitbreidt. Als gevolg daarvan hebben wij een vacature voor U gaat zich bezighouden met een aantal farmaceutische werkzaamheden waarmee u een bijdrage levert aan de optimalisatie van het produktieproces. U bereidt steriele vloeistoffen op industriële schaal en u bent verantwoor delijk voor het in goede staat houden van de desbetreffende ruimten en apparatuur. Wij vragen van u de bereid heid in shifts te werken. Hier staat een goede shift-toeslag en compensatie in tijd tegenover. UW PROFIEL is dat van een enthousiaste en vooral kwaliteitsbewuste farmaceutisch produktiemedewerk(st)er met een KMLO-opleiding, of een opleiding tot farmaceutisch vakman, of u bent een amanuensis op MLO-niveau. U heeft een goede spreek- en schrijfvaardig heid in de Engelse taal. Ook wanneer u niet over de juiste opleiding beschikt maar wel ervaring heeft in de farmaceu tische industrie of in een ziekenhuis, als bereider van steriele vloeistoffen op grotere schaal, bent u van harte welkom. EEN BOEIENDE BAAN Centocor Europe B.V. biedt een boeiende baan in een innoverende werkomgeving. Een job waaraan u in hoge mate zelf vorm en inhoud kunt geven. Wij bieden een goed salaris met een 13e maand en uitstekende secundaire voorwaarden (zoals studie financieringsmogelijkheden). Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u richten aan Centocor Europe B.V., t.a.v. mevrouw M.L. Röell, hoofd Personeelszaken, Postbus 2512300 AG Leiden. Gaarne met vermelding van vacaturenummer SP-28-10. CENTOCOR EUROPE B.V. ADVERTEER MEER! Telenorma Nederland is de dochter van een bekende aanbieder van concepten en pro- dukten voor Telecommunicatie, Elektroni sche Beveiliging (o.a. brand en inbraak) en Informatietechniek. Naast een divisie voor verkoop en installatie heeft Telenorma een divisie voor ontwikkeling en produktie. De grote vraag naar onze produkten en diensten resulteert in een gezonde groei. Volop kansen dus voor een (meewerkend) groepsleider Mechanica die, rechtstreeks rapporterend aan de be drijfsleider Mechanica, verantwoordelijk wordt voor de continuïteit van de uitvoe rende groepen Constructie/plaatwerken, Gereedschapmakerij, Assemblage en Op pervlaktebehandeling. U geeft leiding aan in totaal 15 medewer kers. Verder zorgt u voor het realiseren van het produktieplan aan de hand van informa tie van het Bedrijfsbureau. U stemt de verschillende produktiestromen af op een zo goed mogelijke onderlinge Bosch Telecom samenwerking en vertegenwoordigt uw groepen in het produktie-overleg. Van groot belang is verder het motiveren, stimuleren en beoordelen van de medewerkers en vooral ook de zorg voor de kwaliteit van de produkten en de werkomgeving. Wij vragen van u als groepsleider een MBO- opleiding Werktuigbouwkunde of vergelijk baar niveau en grote affiniteit met leidingge ven. Vanzelfsprekend is gedegen kennis van het vakgebied absoluut noodzakelijk Telenorma is een typisch bedrijf-in-de-groei. Dat betekent ruime mogelijkheden voor mensen die de ambitie hebben om mee te groeien. De functie van groepsleider Mecha nica wordt goed betaald en ook de overige arbeidsvoorwaarden zijn prima. Natuurlijk kunnen zowel mannen als vrouwen reage- Bel of schrijf Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer J.A. Bloem, bedrijfsleider Mechanica, of met de heer H. Slettenhaar van de afdeling Personeels zaken te 's-Gravenhage, telefoon (070) 81 44 51 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen zenden aan Telenorma B.V, t.a.v. de heer H Slettenhaar, Pegasusstraat 5-11, 2516 AR Den flaag. Heijmans Bouw B.V. is een werkmaatschappij behoren de tot de divisie Woning- en Utiliteitsbouw van de Verenigde Heijmans Bedrijven B.V. te Rosmalen. Voor de uitvoering van projekten in Zuid-Holland wor den voor spoedige indiensttreding gevraagd De hoofduitvoerder is verantwoordelijk voor de totale voortgang van meestal omvangrijke bouwprojekten. Hij geeft leiding aan het aanwezige personeel, bewaakt de produktie aan de hand van planningen en is zéér kwaliteits- en kostenbewust. Ook de administratieve begeleiding is in zijn handen. De uitvoering van het Arbo-beleid als onderdeel van een modern personeels beleid is een vanzelfsprekend onderdeel van zijn taak. Hij staat onder supervisie van een bedrijfsleider en krijgt ondersteuning van een werkorganisator, aanwezig op het bouwprojekt. De werkorganisator fungeert als rechterhand van de (hoofd)uitvoerder. Hij is op het bouwwerk mede verant woordelijk voor de organisatie, de planning, de voort- gangskontrole, input-verzorging etc. Een goede uitvoe ring van de funktie vereist een deels technische, deels administratief inzicht en een teamworkgeest. Voor beide funkties denken wij aan gegadigden met kennis, c.q. opleiding en ervaring van M.T.S.- tot H.T.S.-nivo. Sollicitanten nodigen wij uit hun schriftelijke sollici taties te richten aan: het Hoofd Centrale Dienst Perso neelszaken van de Verenigde Heijmans Bedrijven B.V., Graafsebaan 13, 5248 JR Rosmalen. Heijmans Bouw B.V. Graafsebaan 13 5248 JR Rosmalen Bergen Henegouwen Bouwbedrijf B.V. te Den Haag maakt deel uit van de Verenigde Bedrijven Janssen De Jong B.V. en is aktief in de utiliteitsbouw. In specialismen als grootschalige kantoorrenovaties, verbouwing van bedrijfs- en winkelpanden, groot en klein onderhoud en uiteraard nieuwbouw heeft het bedrijf een goede en betrouwbare naam opgebouwd. Als gevolg van een toename in aktiviteiten wordt op korte termijn kon- takt gezocht met een ambitieuze (m/v) die alle „ins and outs" van de bouwplaats kent. Uw inbreng Als medewerker van het bedrijfsbureau verricht u zelfstandig onder meer de volgende taken: - het maken van inschrijf- en werkbegrotingen; - het maken van nacalculaties; - het maken van planningen; - het ondersteunen van de projektleiders met betrekking tot de bouwplaatsorganisatie (werkvoorbereiding). Uw profiel - MTS-bouwkunde of gelijkwaardig niveau; - minimaal 5 jaar ervaring in een bouwbedrijf: als calculator en op de bouwplaats; - goede kennis en beheersing van calculatie- en planningstechnieken; - affiniteit met automatisering; - leeftijd 27 tot 35 jaar. De arbeidsvoorwaarden zijn geheel afgestemd op het niveau van de funktie. Desgewenst kan ondersteuning worden verleend bij het vinden van woonruimte. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een uitvoerig c.v., kunt u binnen 14 dagen na verschijning van dit blad sturen aan De Directie van Bergen Henegouwen Bouwbedrijf B.V., Postbus 97703, 2509 GC Den Haag. Bergen Henegouwen Bouwbedrijf B V Neuhuyskade 32, Postbus 97703, 2509 GC Den Haag Telefoon: 070-244020

Leidse Courant | 1989 | | pagina 28