ALS JE ALLES AL GEZIEN HEBT EN NERGENS MEER VAN OPKIJKT Als je één bungalowpark hebt gezien, denk je al gauw dat je ze allemaal gezien hebt. Tot nu toe was dat eigenlijk wel een beetje waar. Tot nu toe, want Gran Dorado is anders. Denk niet dat er in Gran Dorado géén bungalows, sub tropische zwembaden, tennisbanen, enz. zouden zijn. Integendeel, het is er allemaal en (bijna) allemaal overdekt. Maar bij Gran Dorado vind je daarnaast nog een attractie die - gek genoeg - voor bungalowparken nogal bijzonder is: de omgeving. Die is namelijk bij elk park anders. Houdt u van bos, dan hebben we een park in het mooiste bos dat er maar te vinden is. Haat u bos (dat zou kunnen), dan hebben we een park aan het leukste stukje Noordzeestrand. Zegt u: leuk die duinen, maar mij niet hoog genoeg, dan hebben we een park tussen schitterende heuvels, en ga zo maar door. Hoewel ook dit park ruim in de attracties zit, is het toch vooral een park voor de echte natuurliefhebber. Een tochtje door de heuvels voert al gauw langs kristalheldere kratermeertjes, door wildparken, langs hooggelegen kasteeltjes en langs de prach tige wijnhellingen aan de oever van de Moezel. ZANDVOORT U denkt dat Zandvoort alleen in de zomer leuk is? Dan moet u deze herfst of winter maar eens een bungalow in Gran Dorado huren. Of, nog luxer, een Gran Dorado Hotel studio met uitzicht op zee. In Gran Dorado Zandvoort kunt u zich, net als in alle andere parken, het hele jaar door vermaken. Wie uitwaaien aan het strand te koud vindt, neemt een duik in het subtropische golfslagbad. In het Boulevardcomplex kunt u aan sport en aan de lijn doen. En op de Gran Place zijn de terrasjes zelfs hartje winter tot 's avonds laat geopend. lOOHORST Neem bijvoorbeeld Gran Dorado Loohorst. Onlangs geheel vernieuwd: het subtropisch golfslagbad is groter en mooier, er is een overdekt centrum, Gran Place genaamd, en de bungalows hebben een nieuw interieur gekregen. Maar of de gasten alleen daarvoor komen valt te betwijfelen. Want Gran Dorado Loohorst ligt in het Noordlimburgse land en dat is zo ongeveer het mooiste wat een park kan overkomen. Er zijn niet alleen mooie bossen, maar ook ongerepte vennen en heidevelden. WEERTERBERGEN Gran Dorado Weerterbergen ligt op de grens van de Peel en de Kempen en dat is zelfs in het park te merken. Het winkelplein en het subtropisch golfslagbad liggen aan de oever van een natuurlijk meertje. Tussen de bungalows en de dennen zie je prachtige waterpartijen. En voor wie dat nog niet mooi genoeg is, zijn er rond het park vele natuurreservaten. HEILBACHSEE Voor het Duitse park heeft Gran Dorado de groenste heuvels gevonden die je je voor kunt stellen. Ze liggen op maar een paar uur rijden over de grens, in de Eifel. i PORT ZÉLANDE Aan de Brouwersdam tussen de Noordzee en het Greve- lingenmeer komt het luxueuze Port Zélande. Het nieuwste park van Gran Dorado dat zo van de Middellandse Zeekust lijkt weggeplukt: hagelwitte villa's en appartementen liggen er achter een jachthaven met een schitterende wandelpier aan het Greve- lingenmeer. Maar surfers, zeilers en liefhebbers van de Zeeuwse en Zuidhollandse eilanden moeten nog even geduld hebben, want de bungalows en de woningen kunt u vanaf mei volgend jaar betrekken. BON lk heb veel gezien, maar nog nooit zoiets als de dikke kleurenbrochure van Gran Dorado. Stuur mij die gratis thuis. Naam:. Postcode Woonplaats:- Stuur deze bon naar Gran Dorado in een ongefrankeerde envelop, Antwoordnr. 193681000 WD Amsterdam. De brochure ligt ook bij uw Gran Dorado Reisagent of Boekingskantoor.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 18