^Grimbergen Grimbergen ^Grimbergen ^Grimbergen Grimbergen I)) polec m w. vertegenwoordiger Benelux representatief kontaktman Als je voor brood naar de bakker gaat, waar ga je dan voor werk naar toe? Areeids' Bureau Ministerie van Justitie Hoofd facilitaire zaken (v/m) ^Grimbergen constructie bankwerkers m/v Grimbergen ^Grimbergen brander m/v Grimbergen Smit's Milieu Advies milieu-medewerkers Grimbergen ZATERDAG 14 OKTOBER 1989 LEIDSE COURANT In opdracht van de direktie van van Rossum meubelen bv te Bergharen een gerenommeerde fabrikant van eigentijdse Engelse stijlmeubelen, dat een kompleet programma uitbrengt op een zich snel ontwikkelen de groeimarkt, zoeken wij in verband met de uitbreiding van de kom- merciële aktiviteiten een jonge, ambitieuze Tot de taak van deze kommercieel buitendienstmedewerker behoort primair het verkopen van de exclusieve kwaliteitsprodukten aan de gespecialiseerde en geselekteerde meubelzaken. Hij onderhoudt de kontakten met de bestaande relaties omtrent nieuwe produkten en hij denkt mee en adviseert ten aanzien van de ontwikkelingen in de meubelbranche. In aanmerking komt een ondernemende en die zowel op het gebied van samenwerking met de belangrijke bestaan de relaties en afnemers, alsook op het gebied van de acquisitie de mogelijkheden in de markt weet te realiseren. Leeftijd: 26 - 33 jaar. Kandidaten die qua opleiding tenminste een MBO-peil hebben, bijvoor beeld MEAO. HAVO, of MTS, die affiniteit hebben met de meubelsektor en die de ambitie hebben om als landelijk vertegenwoordiger een uitstekend produkt in een interessante markt te verkopen, worden verzocht hun sollicitatiebrief te richten aan Drs. J. de Zeeuw, onder kode "Van Rossum", terwijl telefonische inlichtingen omtrent de procedure worden verstrekt door mevrouw W. Bouwen, tel. 075 -161725. Psychologisch Instituut Drs. J. de Zeeuw Bedrijfsadviesbureau Personele Organisatie Rozengracht 72-73 - 1506 SH Zaandam Dit jaar helpen de medewerkers van het Arbeidsbureau meer dan 120.000 mensen aan een baan. Ook voor een goede opleiding kun je er terecht. Want samen met het Centrum Vak opleiding organiseert het Arbeidsbureau cursussen en opleidingen die je kans op een baan aanzienlijk vergroten. Dus als je aan de slag wilt, doe dan iets wat écht voor de hand ligt. Stap eens binnen bij het Arbeids bureau of haal de brochures bij postkantoor of bibliotheek. ARBEIDSBUREAU EN CENTRUM VAKOPLEIDING. SAMEN GOED VOORWERK. Grimbergen, een produktiebedrijf gespecialiseerd in het ontwikkelen en fabriceren van: - tanks, apparaten, drukvaten, torens, etc. - bovenloop-, portaal- en hallportaalkranen - stalen bekistingen en apparatuur voor de betonindustrie - bruggen, offshore platforms en divers konstruktiewerk Voor het projectmanagement zoeken wij een project-engineer m/v Taakomschrijving: - U knjgt de verantwoordelijkheid over één of meerdere projecten en rapporteert aan de direktie. - Naast contacten met de opdrachtgevers over de projectvoortgang bent u de contactpersoon met de diverse inspecterende instanties. - Intern onderhoudt u contacten met de inkoop, de tekenkamer en de produktieafdeling, waarbij u veel aandacht dient te schenken aan de kwaliteitsbewaking. Wij zoeken iemand met een H.T.S./W.T.B.-opleiding of gelijkwaardig, liefst met enkele jaren ervaring in projectbegeleiding, en een goede schriftelijke en mondelinge beheersing van de Engelse taal. Hier stellen wij een veelzijdige funktie met verantwoordelijkheid, een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden tegenover. Als u belangstelling heeft voor deze funktie, kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten Grimbergen Alphen aan den Rijn B.V. Bedrijfsweg 23-25, 2404 CB Alphen aan den Rijn tel. 01720-32721. telex 39969, fax 44221 vraagt t.b.v. de Centrale Hoofdafdeling Huisvesting Materieel en Beveiliging een Functie-informatie: de afdeling Facilitaire Zaken coördineert de verwerving, het onderhoud van huisvesting (ruimten, technische voor zieningen) en middelen (kantoorinventaris, -artikelen en -machines/apparatuur) en verzorgt ondersteunende diensten. De afdeling is opgebouwd uit een bedrijfsbureau ten behoeve van een eerste lijns dienst- en opdrachtverlening en beheersing van administratieve processen, alsmede uitvoerende diensten (onderhoudsdienst, telefooncentrale/receptie, magazijn- en voorraadbeheer, personenvervoer en de pantry). Het hoofd draagt zorg voor een integrale beheersing van de dienstverlening; bewaakt het afdelingsbudget en geeft vorm aan het afdelingsbeleid. Wij vragen: een HBO-opleiding (HTS, HHS, THW); brede ervaring op de bovengenoemde terreinen. Daarnaast moet men getoond hebben een leidinggevende functie aan te kunnen. Een praktische, flexibele en klantgerichte instelling is een vereiste. Standplaats: 's-Gravenhage. Wij bieden: een salaris van maximaal f 6.107,- bruto per maand, exclusief 8% vakantietoeslag. Schriftelijke sollicitaties kunt u, onder vermelding van het vacature nummer in de linkerbovenhoek van uw brief en enveloppe, binnen 14 dagen na verschijning in de media, richten aan het ministerie van Justitie, t.a.v. het hoofd van de hoofdafdeling Personeel Ministerie. Postbus 203012500 EH 's-Gravenhage. Justitie wil een bijdrage leveren aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Zij worden dan ook met nadruk uitgenodigd te solliciteren. Voor spoedige indiensttreding gevraagd: vanaf 25 jaar i.b.v. papieren en rijbewijs Sollicitaties na telefonische afspraak W. P. Hartwijk Nieuwe Beestenmarkt 7-11 2312 GG Leiden Tel. 071-126627 NECOMIJ n Handelaren in Ijzerwaren e B.V. Nederlandse Maatschappij van Handelaren in Ijzerwaren en Gereedschappen NECOMIJ, Europaweg 1a, Zoeterwoude/Dorp. Telef. 01715-9200. heeft plaats voor een: Magazijnmedewerker m/v. Leeftijd: 18-25 jaar. Opleiding: LTO of Mavo. Bekendheid met onze branche geniet de voorkeur. Indien U bereid bent in een klein team te werken, dan zien wij Uw sollicitatie schriftelijk of mondeling (na telefonische afspraak) tegemoet. Grimbergen, produktiebedrijf 'gespecialiseerd ir - bovenloop-, portaal- en hallportaalkranen - stalen bekistingen en apparatuur voor de betonindustrie - bruggen, offshore platforms en divers konstruktiewerk heeft enkele vakatures voor: Zowel kandidaten met ervaring als aankomende metaalbewerkers kunnen solliciteren. Taakomschrijving: - Const rucliebankwerkere werken zelfstandig aan de hand van tekening ol schets aan een zeer gevarieerd produktenprogramma waarbij over het algemeen elke opdracht weer afwijkend is van de vorige - Aankomende constructiebankwerkere zullen gedurende hel eerste jaar enkele facetten van de werkplaats doorlopen, daama zal er in overleg een zekere specialisatie Funktie-eisen - Voor constructiebankwerkere geldl aantoonbare ervaring - Voor aankomende constructiebankwerkere is minimaal L.T.S. B-nivo vereist, danwel M.T.S -nivo. Gedurende de eerste 2 |aar is de SOM-dagopleiding (1 dag per week) voor L.T.S.-ere verplicht. Hebt u belangstelling voor deze funktie. schrift dan naar: Grimbergen Alphen aan den Rijn B.V. Bedrijfsweg 23-25, 2404 CB Alphen aan den Rijn tel. 01720-32721. telex 39969, fax 44221 Grimbergen, een produktiebedrijf gespecialiseerd in het ontwikkelen en fabriceren van: - tanks, apparaten, drukvaten, torens, etc. - bovenloop-, portaal- en half portaalkranen - stalen bekistingen en apparatuur voor de betonindustrie - bruggen, offshore platforms en divers konstruktiewerk Voor de afdeling inkoop zoeken wij een technisch inkoper m/v Taakomschrijving: Het zelfstandig inkopen van materialen c.q. diensten op aangeven van het projektburo of de tekenkamer. Het bewaken van de geplande leveringsdata en voortgangskontrole van afroeporders, evenals het kontroleren van prijsafspraken. U rapporteert aan de direktie. Funktie-eisen: - H.T.S./W.T.B.-opleiding of gelijkwaardig, met enkele jaren ervaring. - Opleiding Nevie of studerende hiervoor is een pré. - Een goede schriftelijke en mondelinge beheersing van de Engelse taal. Hier stellen wij een veelzijdige funktie met verantwoordelijkheid, een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden tegenover. Als u belangstelling heeft voor deze funktie, kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten Grimbergen Alphen aan den Rijn B.V. Bedrijfsweg 23-25, 2404 CB Alphen aan den Rijn tel. 01720-32721, telex 39969, fax 44221 gebruik van Klare Taal bevordert - bovenloop-, portaal en hallportaalkranen - stalen bekistingen en apparatuur voor de betonindustrie - bruggen, offshore platforn en divers konstruktiewerk heeft een vakature v Taakomschrijvin g: Het zelf programmeren van de brandsnijmachine en branden van onderdelen voor de diverse projekten, met behulp van een numeriek computergestuurde brandsnijmachine. Funktie-eisen: - Ervaring in machinaal brandsnijden en kennis van het maken van brandsnijprogramma's of interesse om daarvoor te worden opgeleid. - Ervaring met roestvaststaai strekt tot aanbeveling. - Bereidheid tot onregelmatig werken. Hebt u belangstelling voor deze funktie, schrijf dan Grimbergen Alphen aan den Rijn B.V. Bedrijfsweg 23-25, 2404 CB Alphen aan den Rijn tel. 01720-32721, telex 39969, fax 44221 Wij zijn sinds 1909 specialisten in het fabriceren van orthopedische produkten. I.v.m. uitbreiding van onze spreekuren vragen wij een allround orthopedisch instrumentmaker voor de functie van SPREEKUURBEZOEKER die naast goede kontaktuele eigenschappen ook moet beschikken over: diploma Bemetel diploma Flebologie paskamer-ervaring Geboden wordt: salaris overeenkomstig deze funktie goede secundaire arbeidsvoorwaarden Uw schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie welke strikt vertrouwelijk behandeld zullen worden. Telefonische informaties kunt u verkrijgen bij de heer W.Hornman, onder nr. 010 - 4807511 (na 18.00 uur 01835-4132). Smit's Milieu Advies is een adviesbureau gespecialiseerd in milieumanagement, bodemsanering en milieuvergunningen. Bij het bureau zijn momenteel veertien mensen werkzaam. Wij zoeken op korte termijn nog enkele: (HBO en MBO) Functie-inhoud: U wordt ingezet bij het verlenen van milieuvergunningen aan bedrijven (o.m. in het kader van de afvalstoffenwet) en verricht controlewerkzaamheden op de naleving van de voorschriften. Functie-eisen: Onze gedachten gaan uit naar mensen die beschikken over een milieukundige of een chemische opleiding op HBO-, dan wel MfeO-nivo. Enkele jaren ervaring in soortgelijk werk heeft onze voorkeur. Het bezit van een rijbewijs is vereist. Heeft u belangstelling? Schrijf dan naar: Smit's Milieu Advies, Waalsdorperweg 20, 2597 JB Den Haag. U kunt ons ook bellen: 070-241949 tussen 9.00 en 12.00 uur. Technisch projectenbureau zoekt t.b.v. Afüelina Elektrotechniek Calculator Elektro Autocad Tekenaar Tek./Constr. Elektro Afdeling Bouwkunde W&W Civiel medewerker MTS W&W t.b.v werkvoorbereiding Bouwkundig Tekenaar minimaal MTS-niveau Ass. Calculator Bouw Afdeling Werktuigbouwkunde Techniker AC/CV Calculator Piping Uitvoerders Piping Voor uitgebreide informatie en sollicitatie: Polec Laan van Meerdervoort 178 2517 BH 's-Gravenhage Telefoon (070)45 14 00 Polec Haagseveer 60-62 3011 DA Rotterdam Telefoon (010) 411 7111 Wij bieden een uitstekende honorering Grimbergen, een produktiebedrijf gespecialiseerd in het ontwikkelen en fabriceren van: - tanks, apparaten, drukvaten, torens, etc. - bovenloop-, portaal- en halfportaalkranen - stalen bekistingen en apparatuur, voor de betonindustrie - bruggen, offshore platforms en divers konstruktiewerk Voor de afdeling verkoop zoeken wij calculator/planner m/v Taakomschrijving: Uw taak zal voornamelijk bestaan uit het begroten van bruggen, bekistingen, apparaten en konstrukties. Verder draagt u zorg voor een juiste toelevering van materiaalprijzen die u aanvraagt bij de diverse leveranciers, in overleg met de afdeling inkoop. U rapporteert aan het hoofd van de afdeling verkoop. Wij zoeken iemand met een M.T.S./W.T.B.-opleiding of gelijkwaardig, liefst mét enkele jaren ervaring. Hier stellen wij een veelzijdige en afwisselende funktie tegenover met een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Als u belangstelling heeft voor deze funktie, kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan Grimbergen Alphen aan den Rijn B.V. Bedrijfsweg 23-25, 2404 CB Alphen aan den Rijn tel. 01720-32721, telex 39969, fax 44221

Leidse Courant | 1989 | | pagina 8