Albert Heijn introduceert de Huistraiteur. DINSDAG 10 OKTOBER 1989 Nasi Speciaal. Een mini-rijsttafeltje dat u prima als complete maaltijd kunt serveren. Gebakken rijst met pikante gehaktballetjes, stukjes kip in kerriesaus, omelet met zoetzure pangangsaus en atjar tjam- poer. Of hebt u liever Bami Speciaal? Pak 400 gram f-&95~ f 5.95. Babi Katjang. Varkensvlees in een pikante (Katjang) satésaus, verrijkt met onder andere taugé, sperzieboontjes, paprika, gember en knof look. Het lekkerst in combinatie met rijst, nasi of bami. Pak 400 gram f 6.95" f 5.95. Kip in Kerriesaus. Overgewaaid uit de Indische keuken, maar Inmiddels ook bij ons niet meer weg te denken. Mals kippevlees in een zachtromige kerriesaus, met rozijnen, ananas, rode paprika, appel en taugé. Laat zich goed combi neren met rijst of aard appelen en salade. Pak 400 gram f-fe95~ f5.95. Lasagne Bolognese. Een origineel Italiaans gerecht. Recept: deegplakjes afgewisseld met 'n pikante vleessaus, lichtgerookte ham, zacht romige bechamelsaus en bedekt met kaas. Lekker met stokbrood of salade. Natuurlijk hebben we ook een vegeta rische lasagne. LasagneVerdi. Met spinazie en champignons. Pak 400 gram f-4#5~ f 4.25. Tagliatelle Bolognese. Lint-macaroni, te vergelijken met brede spaghetti, met een pikante Bolognese vleessaus, aangevuld met prei en ham en gegarneerd met kaas. Een frisse salade en een stukje stokbrood erbij en u hebt een echt Italiaans diner. Pak 400 gram f^Tfr f4.95. Als u uw boodschappen Stel u voor: een hele goeie kok maakt speciaal voor u een bijzondere maaltijd klaar. Helemaal vers. En culinair uiterst verzorgd. U hoeft 'm alleen maar op te halen, even te verwar men en dan kunt u met een royaal gebaar een perfect verzorgd, extra feestelijk diner op tafel zetten. Is dat sjiek? Of is dat niet sjiek? Zo, nou weet u meteen wat onze Huis traiteur voor u kan doen. Op zijn nadrukkelijk verzoek moeten we nog wel 'n paar dingen aanstippen. Ten eerste dat sjiek niet duur hoeft te zijn. Ten tweede dat hij er persoonlijk garant voor staat dat alle ingrediënten vers en eersteklas zijn. Ten derde dat-er niks kunstmatigs bij hem over de keukendrempel komt. Hij kookt dus zonder conserveringsmiddelen en ad ditieven, zoals dat in vakkringen heet. De gerech ten van onze Huistraiteur zijn dan ook beperkt houdbaar. U kunt ze het beste serveren op de dag dat u ze koopt. Maar een dagje in de koelkast is geen punt. Trouwens, de koelvitrine is ook de plek waar de culinaire hoogstandjes van onze Huistraiteur te vinden zijn. We willen ze zo vers mogelijk houden, ook al liggen ze maar een paar uur in de winkel. Wilt u nu onderhand wel 'ns weten wat er precies op het menu staat? Daar gaat-ie dan. meestal in de grotere winkels doet, vindt u daar nog veel meer lekkere gerechten. Te veel om hier gauw even op te noemen, 't Beste kunt u ze zelf even rustig bekijken als u toch langs de koelvitrines loopt. En kunt u't niet alle maal onthouden, dan pakt u toch gewoon even 'n foldertje mee? Nog even iets over het klaarmaken van de gerechten. Eigenlijk hoeft u niets meer te doen, want alles is kant-en-klaar. De gerechten moeten alleen nog even worden opgewarmd. En zelfs dat is in een handomdraai gebeurd. U hebt niet eens schalen nodig. Want u kunt ze in de speciale verpakking zo in uw oven of magnetron schuiven. U kunt de gerechten zelfs 'au bain- marie' verwarmen. En de verwarmings tijden staan op de verpakking. Dus: laten we maar gauw aan tafel gaan. agi icu ui i su iuivci i. ctt De aanbiedingen zijn geldig t/m 14 oktober a s.Uitsluitend bestemd voor filialen met av code 3.4. en

Leidse Courant | 1989 | | pagina 6