Tien-jarige Erica 'af' in mini-playbackshow rtA.DIO /TELEVISIE £eidóe<3oiucmt VRIJDAG 8 SEPTEMBER 1989 PAGINA 19 |De Juggles zijn |uitgechoogeld HILVERSUM De Jug gles houden ermee op. Na 1 oktober zullen de vrolijke 'langoren niet meer tussen de Sterspots door hun kun sten vertonen. De Juggles waren sinds augustus 1988 te zien bij de Sterblokken in le middag en vooravond. Directeur Tom Keyzer van het tekenfilmbedrijf dat de 'uggles heeft bedacht is eer teleurgesteld over de leslissing van de Ster. Vooral omdat uit onderzoek ïbleken was dat de Juggles insloegen in Nederland, vooral bij kinderen. Ster di- teur Smeekes heeft nog geen reden gegeven voor het stopzetten van de teken- ilfilmpjes. I &ylie Minoque niet op toppop discovery 1ILVERSUM De Australi- iche zangeres Kylie Minoque tal niet, zoals eerder aange- condigd, naar Nederland ko nen voor een optreden tijdens de AVRO Toppop Discovery n de Evenementenhal in Cindhoven zaterdag 9 septem- >er. Haar plaats wordt ingeno- nen door Billy Ocean en Hol ly Johnson. AALSMEER „Je weet nog nee te zeggen. Daar om zul je het ver brengen. Je optreden is gewoon af". Lovende woorden van ju rylid Martin Gaus voor de tien-jarige Erica Groene- veld, deelneemster aan de mini-playbackshow van de TROS. Erica is dinsdag 26 september te zien op de televisie, de op namen van het programma waren al gisteren in studio Aalsmeer, het bolwerk van Joop van de Ende en zijn com merciële TV 10. Presentator Henny Huisman van de play backshow is één van zijn toe komstige coryfeeën maar voor TV 10 begin oktober de lucht ingaat maakt Huisman nog even vier shows voor de TROS. Compleet met de mini- moppéntrommel. Burense Erica is één van de vijf deelnemers die op 26 sep tember te zien zal zijn tussen zeven en acht uur. Om zo ver te komen was al een hele toer. In totaal schreven ruim dui zend kandidaten in. Daaruit werden negentig kinderen ge kozen die in de loop van het seizoen te zien zullen zijn op de televisie. De eerste twintig bij de Tros, de overigen op TV 10. Door haar uitverkiezing werd Erica eigenlijk al een beetje winnaar. Het schminken is een van de zwaarste kluiven in de mini- playbackshow. FOTO: PERS UNIE Opi namen De opnamen zijn niet niks. Al om half negen 's morgens moeten de eerste deelnemers aantreden voor de repetities. Het zijn Tim en Patty Dekker en Martijn de Haan uit Lim- men. Erica mag wat langer in haar bed blijven liggen, zij is pas om half tien aan de beurt. Na het vijfde optreden is het tijd voor een lunch in het res taurant. De 'sterren' die hier een kop koffie drinken worden niet of nauwelijks opgemerkt door de deelnemers aan de playback show. Zij zijn ieder op hun ei gen wijze bezig met de voorbe reidingen voor de echte opna men 's middags. De één zit rustig te eten, de ander dren telt zenuwachtig rond. Om half twaalf is het al aardig druk met publiek. Supporters van de deelnemers of mensen uit de omgeving die gewoon een kaartje kopen. Want voor een tientje per persoon mag ie dereen aanschuiven tot de tri bunes vol zitten. Iedereen op de tribune kijkt een beetje verwonderd naar het podium. Het winkeltje waarin Henny Huisman de jeugdige deelnemers ontmoet is lang niet zo groot als op de televisie lijkt. Ook het podium waarop de deelnemers moeten optreden oogt veel kleiner. Terwijl de deelnemers wat ze nuwachtig zitten te wachten worden de eerste opnamen ge maakt. Het publiek wordt ge vraagd te applaudiseren. Hard, zachtjes, kort en lang, alle soorten applaus worden op band gezet om straks tussen de beelden van de deelnemers te worden gemonteerd. Om het echte applaus op te nemen zou te veel extra camara's vergen. Dan is daar het grote moment. Presentator Henny Huisman maakt onder een daverend ap plaus zijn opwachting. Hij gaat eerst naar een klein meisje op de tribune dat een dag eerder jarig was. „Ik mag je niet zoe nen, ik ben al geschminkt", zegt hij. Maar een handkus kan er wel af. De net 6-jarige kijkt verrukt. Is alles in de uitzending een vloeiend geheel, bij de opna men worden alle gesprekjes met de vijf kandidaten achter elkaar opgenomen. Anders zou te lang gewacht moeten wor den op het schminken van de deelnemers. Henny Huisman spiekt in de briefjes die hem worden toegestopt en waar enige informatie over de kan- didaatjes op staat. Patty Dekker, optredend als Nina Simone, moet als eerste op met haar twee begeleiders. „Je doet toch nog meer men sen na", zo probeert Henny het gesprek op gang te bren gen. Sprakeloze reacties, on danks dat Henny de naam van Patty uit de serie Spijkerhoek in haar oor fluistert. Na veel denkwerk: „O dat is pas in ok tober, maar dan doen wij toch maar niet mee". Herrie Huub Roeterink uit Dinxperlo is best onder de indruk van al les rond hem heen. Hij weet zelfs niet meer te vertellen of hij nu wel of niet in Dinxperlo is geboren. „Ik denk het wel". De opnamen moeten worden stopgezet. Bouwvakkers zijn bezig te studio te verbouwen en dat maakt een geweldige herrie. „Hoor wie klopt daar kinderen", zo probeert Henny Huisman iedereen toch een beetje bezig te houden. Nadat twee medewerkers op expeditie zijn uitgezonden wordt het rustiger. Maar be gint ook het eerste geloop van kinderen die naar het toilet moeten. Een oproep om te blij ven zitten tijdens de opnamen levert weinig op. De zo rustige Huub is ineens Henny te glad af. Terwijl die in de kleding wil gaan rommelen stevent Huub recht op zijn eigen kle ding af. „Die heb ik nodig", is zijn korte maar bondige com mentaar richting Henny Huis man. Erica Groeneveld is met San- der Klijn uit Harderwijk één van de oudste kandidaten. Als dochter van een regisseur lijkt de- wereld van de televisie haar niet helemaal vreemd. Zij treedt op als Gloria Estefan met het liedje 'Rhythm is gon na get you'. Henny Huisman probeert haar te verleiden een paar regels van dat liedje in het echt te zingen. „Maar het blijft bij een parmantig 'neen'. En weer moet worden ge wacht op de bouwvakkers. Het duurt Erica allemaal te lang. „Komt er nog wat van", zo voegt zij Henny Huisman toe. Dan is ook haar beurt voorbij en verklaart Marijke van Veg- hel uit Gemert haar keuze voor Patty uit Spijkerhoek met Wonderful: „Mijn mama vond dit liedje leuk. Ik moet van haar altijd wilde liedjes zingen". Sander Klijn is de laatste kan didaat. Henny Huisman pro beert hem voorzichtig uit te horen over de vrouwelijke te genstanders. Sander reageert wat schouderophalend. En dan komt het woord eruit: hij heeft al verkering. Na enig denken durft hij ook de naam van het meisje te noemen. „Met Geer tje". Hoe lang al, daar weet hij niet precies een antwoord op te geven. Plaspauze Dan is er een echte plaspauze. En gaat het ook ineens snel. Achter elkaar draven de kan didaten op om hun nummer te doen. De drie juryleden kijken toe via een tv-scherm. Zij kun nen de deelnemers verder niet zien. Jurylid zijn Marylou van Steenis (Patty uit Spijker hoek), Martin Gaus en Tonny Eyk. „Wij moeten geen harde kritiek", zegt Henny Huisman, „dan hadden wij Jack d'Anco- na wel gevraagd hier te zitten. En dan is het wachten. De jury trekt zich terug maar is snel terug. Marijke van Veghel uit Gemert mag voor haar cre atie als Patty de derde prijs in ontvangst nemen. En dan mag Sander Klijn naar voren tre den. Hij is tweede geworden. De grootste beker gaat naar Erica Groeneveld uit Buren. Zij mag de gelukwensen van haar mede-kandidaten in ont vangst nemen. NEDERLAND 1 KRO 15.45 Olie, documentaire serie over de invloed van olie op de geschiedenis van deze eeuw. Afl. 2: Op golven olie naar de overwinning, (herh.). 16.35 Anne van het groene huis (Anne of Green Gables), jeugdserie naar het boek van Lucy Maud Montgom- mery. Afl. 2: Het wees meisje Anne wil graag bij Matthew en Marilla blijven. NOS 17.30 Journaal. KRO 17.45 KRO's tekenfilmfestival. KRO 18.00 Brabant perspectief, ac tueel verslag van de activi teiten op deze manifestatie in Den Bosch. 18:25 Indonesië, een generatie in beweging (Indoneisa, a generation of change), do cumentaireserie. Afl. 3: Tannah air: zorg om land en water. NOS 19.00 Journaal. KRO 19.00 Slimme Vogels, de 90-ja- rige Vogelbescherming stuurd 3 bekende. Neder landers op speurtocht in een vogelgebied naar keu ze. Afl. 3: Ivo de Wijs op bezoek in de Biesbosch. 19.40 Tom en Jerry, tekenfilm. 19.50 Boggle, woordspel gepre senteerd door Frank Kra mer. 20.22 Wereld Muziek Concours 1989, winnaars van de showwedstrijden van dit concours: de showband Con Spiritouit Joure en het Pasveekorps uit Leeuwar den. 20.50 Brandpunt. Rechtstreeks vanaf de manifestatie Bra bant Perspectief in Den Bosch. 21.55 Drie hoog achter, (Rising damp), Engelse comedy serie. Afl.: Wilde verwach tingen. Als Rigsby gelukkig getrouwd is, wacht hem een erfenis. NOS 22.30 Journaal. KRO 22.40 Haal het doek maar op, discussie n.a.v. het Thea terfestival in Rotterdam. VARA 23.20 La Venexiana, Italiaanse speelfilm uit 1986 van Mauro Bolognini. Met: Laura Antonelli, Monica Guerritore, Jason Connery e.a. Een jongeman uit het noorden gaat naar Venetië om daar kennis te maken met de liefde. 00.44 Einde. NEDERLAND 2 TROS 16.00 Dieren in het wild, natuur serie. Afl.: De Amerikaanse das. 16.28 Heathcliff Co teken filmserie 17.00 Derrick Duitse misdaad serie. Afl. 18: Een nachte lijk telefoontje. De geeste lijke Anton Gerres wordt dood aangetroffen. Van zijn vrouw verneemt Der rick dat Gerres 's nachts telefonisch naar het zie kenhuis werd geroepen en daarna wegging. 18.03 xZoo is de dierentuin serie over dierentuinen in nederland en Antwerpen. Afl. 2: Safaripark Beekse Bërgen Dolfinarium Har derwijk. 18.39 Tros zomerparade, mu ziekprogramma gepresen teerd door Peter Teek- amp. 19.03 Knight Rider, Amerikaan se serie. Afl. 17 (slot): Knighr racer. Wanneer een race-auto gesaboteerd wordt, roept de ontwerp ster Elena Thomas de hulp in van Michael Knight. NOS 20.00 ölJournaal. TROS 20.29 Ein Abend in Wien, mu ziekavond vanuit het Am sterdamse Concertge bouw. M.m.v. het Noord- Hollands Filharmonisch Orkest o.l.v. Franz Bauer- Theussel. Solisten: Marco Bakker, Peter Minich en Melany Holliday. Werken van Strauss, Kalman, Lé- har, Eysler en O. Strauss. 21.30 Jongbloed Joosten, ac- tueel programma gepre senteerd door Astrid Joos ten en Jaap Jongbloed. 22.05 TROS Sport, wekelijks sportmangazine. Van daag: Stadioncross, mo- torspectakel met com mentaar van Gerrit Wol- sink en Jaap Timmer. 22.50 TROS Weekendfilm: On raad in Los Angeles (Trou ble in the city of Angels), tv-film uit 1987 van Steven H. Stern. Met: George Peppard, Kathryn Harrold, Max Gail e.a. De detective Frank Doakey wordt bij de geheimzinnige moord van een naakte vrouw betrok ken. NOS 00.31 Journaal. 00.36 Einde. NEDERLAND 3 NOS Hier is Turkije, de zander Baris Manco bezoekt een paar Turkse steden en laat enkele bijzonderheden van die steden zien. Sesamstraat. ^Jeugdjournaal. Het klokhuis, kinderpor- gramma. TELEAC Mag het iets meer zijn?, serie over consumentenin formatie in een vrolijke fa milieserie. Afl. 3: Water zooi. NOS The Italians, documentai re serie over Italianen. Afl. 4: De ondernemende erf gename. Journaal. Avondvoorstelling: De verkochte bruid (Prodana Nevesta), komische opera in drie bedrijven van Sme- tana. Uitgevoerd door het Praags Filharmonisch Or kest o.l.v. Zdenek Kosler, m.m.v. solisten. Journaal. Studio Sport, atletiek te Barcelona. Nieuws voor doven en slechthorenden. Einde. 18.30 18.45 18.55 Gerard Joling te gast in TROS Zomerparade. NED 2 18.39 uur FOTO: DIJKSTRA 3RT 1 17.30 Sinja Moaa, Braziliaanse serie met Lucelia Santos. Afl. 5. '17.55 Nieuws. 18.00 Tik Tak, animatieserie. Afl. 11. '18.05 Mik, Mak en Mon, kinderserie. Afl. 1: De gezanten van Galac- ton. Met: Stef Danhieux, Goeie Derick, Daisy Haegeman e.a. 18.15 Speel op sport, serie jeugd programma's waarin op speel se wijze een bepaalde tak van sport wordt toegelicht. Van daag: Turnen. Presentatie: Gert Verhulst en Wilfried Mos- tinckx. 19.00 20.25 Uitzending door derden, pro gramma van de Liberale Ra dio- en Televisie-Omroep. Mededelingen en programma overzicht. Nieuws. Buren (Neighbours), Australi sche serie. Afl.187. Clive en Shane zijn nu partners en gaan tuinieren bij Beth Travers, met nare gevolgen. Op jacht naar de groen dia mant, Amerikaanse speelfilm uit 1984 van Robert Zemeckis. De succesvolle schrijfster Joan Wilder krijgt een landkaart op gestuurd met daarop de vind plaats van een schat. Kort daarop wordt haar zus in Co lombia ontvoerd. De kidnap pers eisen als losgeld de kaart op. i Intermezzo, i Kunst-zaken. I Nieuws. I Weerbericht. Aansl.: Paarden- koersen. i Filmspot, achtergrondinforma tie bij de filmactualiteit, i Citadel, 10-dèlige Engelse se rie naar het boek van A.J. Cro- 00.10 Coda. Landschap, van de Perre. 00.15 Einde. i Rudolf BRT 2 Babel, wekelijkse nieuwsbrief voor Marokkaanse migranten. Zonen en dochters (Sons and daughters). Australische serie. 2x7, tv-spelletje met Mark Demesmaeker. Programmaoverzicht. Nieuws. Mexico, 2-delige documentai re. Deel 1. Kamerorkest Sinfonia. Het ka merorkest Sinfonia o.l.v. Dirk Vermeulen speelt preklassieke symfonieën vanuit het kasteel van Wannegem-Lede. Atletiek: Finale wereldbeker Barcelona, samenvatting. RTBF 1 Schooltelevisie. Vacaturebank. La boite aux images, kinder programma met Stripy, Comic Strip en Clémentine. Journaal. Journaal en weerbericht. Cycle: Frissons de l'été: Fires- tarter, Amerikaanse speelfilm Sauve qui peut, show gepre senteerd door Jean-Luc Leh man en Thierry Masselot. Paardenkoersen en aansl.: weerbericht. Laatste nieuws. Bourse, beursberichten. Musique balade. Einde. Paul Newman en Elizabeth Taylor vanavond te zien in de speel film Cat on a hot tin roof DLD 2 23.20 uur. FOTO: PR 18.58 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Auslandsjournal, reportages van buitenlandcorresponden- DUITSLAND 1 15.30 Tagesschau. 15.35 Papi, was machts Du eigent-' lich den ganzen Tag? Ontwer per van foto-apparatuur en muziektherapeute. 15.50 Der Tonbandfreak, Tsjechi sche speelfilm uit 1986. 17.05 Foxi...der vielgeliebte Plüsc- hhund. 17.15 Tagesschau. 17.25 Das Buschkrankenhaus, serie. Afl.: FRanks Seitensprung. 18.26 Tagesschau. 18.30 Hier und heute. 18.52 WWF-Club. 19.58 Programmaoverzicht. 20.00 STageeschau. 20.15 Vater sein dagegen sehr, Duitse speelfilm uit 1957 van Kurt Meisel. 21.45 Plusminus, economisch maga- 22.30 Tagesthemen, actualiteiten met Bericht aus Bonn. 23.00 Sportschau. Met: WK-atletiek te Barcelona, samenvatting. 00.00 Elch beichtte (I confess). Amerikaanse speelfilm uit 1952 van Alfred Hitchcock. 01.30 Tagesschau. 01.35 Nachtgedanken. Beschouwing door Hans Joachim Kulen- kampff. 01.40 Einde. DUITSLAND 2 Programma-overzicht. heute. Mach Dir ein Bild. Familienfo- tos Innen und Aussen. Foto magazine. i Freizeit...und was man daraus machen kann. Vandaag: het Schnalstal in Zuid-Tirol. i heute. Aansl.: Aus den Lën- I Tele-lllustrierte. Magazine met actualiteiten, sport en amusement. i Pyjama für drei, 12-delige se rie. Afl.: Alles Gute zum Ge- burtstag. Pyama für drei, 12-delige se rie. 20.15 Aktenzeichen: XY...ungelöst. Politie vraagt tips van kijkers, bij het oplossen van rrtisdrlj- 21.15 Tele-Zoo, dierenrubriek. Van daag: 1. Eikelmuizen, 2. Trek vogels rond een suikerfabriek. 21.45 Heute-journal. 22.10 Aspekte, cultureel magazine. 22.50 Die Sport-Reportage. 23.15 Aktenzeichen: XY...ungelöst. Reakties van kijkers. 23.20 Die Katze auf dem heissen Blechdach (Cat on a hot tin roof), Amerikaanse speelfilm uit 1958 van Richard Brooks, met: Elizabeth Taylor, Paul Newman. Burl Ives e.a. de 65e verjaardag van Big Daddy wordt gevierd en de stemming is vrolijk. Maar dat is slechts schijn, want iedereen -behalve hijzelf - weet, dat hij ongenees lijk ziek is. Bovendien kan Big Daddy zijn vrouw eigenlijk niet uitslaan. 01.05 heute. DUISLAND 3 Telekolleg II cursus econo mie. Les 13. Die Kanincheninsel, beeldver haal van Jörg Müller en Jörg Steiner. Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en Blick- punkt Düsseldorf. Landeeepiegel: Zu Gast bei- ...den Strövers - ein unbeque- mes Pfarrerehepaar, portret van een domineesechtpaar. August Mackes letzte raiaa, documentaire over de schilder August Macke. Weet 3 aktuell. ZAK, Der Wochendurchblick. Waat 3 axtra-Spial: Der Weg durch die Holle, Amerikaanse tv-film BBC 1 17.10 Children'* BBC met Andy Crane. Aansl.: Charlie Brown en Snoopy, tekenfilm 17.35 On the waterfront revisited. Afl. 6. 18.00 Newsround, jeugdjournaal. 18.05 Lowdown a. Afl. 6 (slot): Jobs for the boys. Neighbours Australische se rie met Anne Charleston, Kylie Minogue, Fiona Corke e.a. Nieuws en weerbericht. Regionaal nieuws. Wogan, talkshow met Terry Wogan. Only fools and horses 6-de- lige serie. Afl. 1: Yuppie love. Challenge Anneke. Afl. 1. Nieuws. Regionaal nieuws en weekend weerbericht. 22.30 Casualty, 12-delige serie. Afl. 1: Chain reaction. 23.20 Omnibus: Architecture: a se cond chance, programma naar aanleiding van de uitspraken van Prins Charles over moder ne architectuur in een eerder programma. 00.20 Spenser for hire, Amerikaanse speelfilm uit 1985 van Lee. H. Katzin. Met: Robert Ulrich, Su san Silverman e.a. Een filosofische privéspeuder vindt dat zaken beslist niet voor het meisje hoeven te 01.55 Weerbericht. 02.00 Einde. BBC 2 14.35 Open Europese Golfkampi- oenschappen (met om 15.00 en 16.00 Nieuws en weerbe richt.). 16.50 Nieuws en weerbericht. 16.53 Regionaal nieuws en weerbe richt. 17.00 Open Europese Golf kampi oenschappen. 18.50 Wereldcup atletiek, te Barce lona, finale. (Eurovisie-uitzen ding). 20.30 Farrell in pursuit of...fame, afl. 2. 21.30 Gardeners world, tuinierstips. 22.00 The great bookie robbery. 3- delige Australische miniserie uit 1986 van Mark Joffe en Mary Cole over een beroemde overval Deel 2: Met: John Bach, Catherine Willem e.a. 23.30 Newanight, actualiteltenmaga- zine. 00.15 Weerbericht. 00.20 WK atletiek vanuit Barcelona. 00.50 Comedy double Bill: met Jack benny. Afl.: Jack writes a song. 01.15 The honeymoonera, serie met Jackie Gleason, Art Carney, Audrey Meadows e.a. Afl.: A 01.45 Einde.P a Ondertiteling via Teletekst Is) Tweetalige of stereo-uitzending E Zwart/wit-uitzending ■T Zwart/wit-uitzending met onder titeling via Teletekst 0 Bij niet-Nederlandstallge zen ders: uitzending in orginele ver sie met ondertitels KI Bij niet-Nederlandstalige zen ders: z/w-uitzending in orginele versie met ondertitels Herhaling SKY ONE Young Doctors. Countdown. Close. EUROSPORT Woman's European Volleyball Championships. Athletics World Cup Final. Panasonic European Open Golf. Australian Rugby League. Weightlifting World Cham pionships. Closedown, SUPER CHANNEL 15.30 OH the Wall. 16.30 On the air. 18.30 The Gobal Chart Show. 19.30 Foley Square. 20.00 Touristic Magazine. 20.25 Hollywood Insider. 20.50 Transmiasion. 21.50 World Newa 22.00 Chart Attack. 23.00 In Concert. 00.00 World News MTV EUROPE 15.30 Marcel Vanthilt. 17.00 The Coca Cola report. 17.15 3 From 1 at 5. 17.30 Maiken Wexe. 18.30 Club MTV. 19.00 MTV at the movies. 19.30 Remote control. 20.00 XPO. 21.00 Yo! 21.30 Ray Cokes. 22.45 The Coca Cola report. 23.00 MTV at the movies 23.30 Marcel Vanthilt. 00.00 Your scene: Erotica. 01.00 Club MTV 01.30-07.00 Night videos. L'enfant et lee sortileges. Mon Vaucluse en provence. Breves et Météo Européene. Récréation. ('Imagination au Galop. Des ChiHres et des Lettres. Montagne. L'interview. Documentaire. Journal Televise. Météo Eropéenne. Territoir**. Du cóté de chez Fred. Fin de Programme. RTL+ Netto: Ihre Wirtschaft heute. RTL aktuell. Die Springfield Story, serie. Reich und Schön, serie. Der Prei* ist heisa Radsport aktuell. RTL-aktuell. Die Zwei mit dem Dreh RTL aktuell. Karlchen. Weerbericht. Die glorreichen Zwei Flott* kkkkkkTeens beim Mi- litër Franse speelfilm RTL aktuell. AnpfiH - Die Bundesliga-Show KGB - Der geheimer Krieg e, Amerikaanse speelfilm. Mannermagazin M •- Betthupferl. Eind*. NEDERLAND 1 NOS 13.00 Nieuws 13.05 Einde. NCRV 15.30 Tegenwoordigheid van geest. 16.11 Black Beauty, serie. 16.35 Vrouwtje Theelepel, tekenfilm serie. 17.00 Passage, licht-informatief programma. NOS 17.30 Journaal. NCRV 17.45 Passage, vervolg. 10.00 I.O. op zaterdag. Overzichtpro gramma. 12.30 Einde. 15.30 De grote Caruso, Speelfilm. 17.15 De colle ga's, serie. 17.55 Nieuws-. DUITSLAND 1 10.00 Heute. 10.03 DKinder, Mütter und ein General, Speelfilm 11.50 Umschau. 12.10 Plusminus. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Heute. 13.15 Programma-weekoverzicht. 13.45 Der Zauberer von Messkirch. 14.30 Hallo Spencer, kinderserie. 15.00 s; Formel Eins, Hitparade 15 45 ARD Sport extra, met EK Volleybal da mes, WK Roeien. EK Military. 17.25 Hier und Heute unterwegs. RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.06 VARA: Radio I Vrijdageditie. 19.30 NCRV: Bulletin. 20.03 Weekend blues. 21.03 Jazz time. 22.03 NCRV Vrijdag sport. 23.05 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 De stemband. 02.02 Oh, wat een nacht. 05.02-07.00 Ook goeiemorgen. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.04 AVRO: AVRO's radiojournaal. 19.04 Hobbyvitaminen. 20.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.04 NOS: Driespoor. 19.03 VOO: Stenders en van Inkel. 22.03 Countdown Café. RADIO 4 18.02 NOS: Aspecten van de Kamer muziek. 19.00 De Bovenbouw. 20.00 Nieuws. 20.02 Musica Nova. 23.00 NOS Jazz. 00.00-01.00 Het ISCM-Festival Jour- DUITSLAND 2 09.30 s Programma-weekoverzicht. 10.00 Heute. 10 03 CKinder, Mütter und ein General, Speelfilm. 11.50 Umschau. 12.10 Nachbarn in Euro pa, magazine. 13.40 Diese Woche. weekjournaal. 14.00 Feinbild -...bis zum letzten Mann, documentaire over het ontstaan van oorlog. 14.30 EDiebe haben's schwer, Speelfilm 15.55 Eins, Zwei, Dreibein, kinder programma 16.05 Kochmos, kinder programma 16.30 15 Zauberwelt Ori gami, papiervouwen. 16.35 Jetzt bin ich zwanzig. Portret van een Grieks meisje in de Bondsrepubliek. 17.00 heute. 17.05 Unter der Sonne Kali- forniens, serie 17.35 Unter der Son ne Kaliforniens, serie. BBC 1 07 45 Open University. 09.25 Roob- arb 09.30 Up 2 U, kindermagazine 11.50 Saturday cinema: Earthbound. Ame speelfilm 13.27 Weerbericht. 13.30 Grandstand, met o.a. Paarden koersen te Chester; Open Europese golfkampioenschappen te Sunningda- BBC 2 07.50 Open University. 15.45 Net work east 16.25 ELet's make mu sic, Speelfilm 17.40 EK Military SKY ONE 07.00 The Nescafe UlCTop 50. 08.00 Fun Factory. 12.00 N.E.C. Trans- world Sport. 13.00 FRank Bough's World. 14.00 Jameson;* Week. 15.00 ALI American Wrestling. 16.00 The Bionic Woman. 17.00 The Nescafe UK Top 50. SUPER CHANNEL 07.00 Superkids. 11.00 The Mix. 12.00 Touristic Magazine. 12.30 The Mix Continues. 13.00 Hollywood In sider. 13.30 The Mix Continue*. 14.00 Charlie Chaplin. 14.30 The Mix. 15.00 Carry on Laughing. 15.30 The Goodies. 16.00 Wanted. Dead or Alive. 16.30 The Mix Continues. RADIO 5 18.10 VPRO: Het gebouw. 18.30 HOMONOS 19.00 NOS: Voor buitenlanders. 20.30 EO: Kom over en help onsl 21.00 Zicht op Israel. 21.20-22.00 Geloven met het oog op de toekomst. REGIONAAL Radio West: (Via FM-frequentie Radio 1) 17.02-18.00 Tot zes! Avondbladen, sport, agenda en column. SOR: (via kabel: FM 92.9 Mhz) 18.00-19.00 Een uur cultuur. Omroep Rijnland: (Via FM-frequentie 105,7 MHz) 17.00 Van daag vooraf 17.30 Vandaag de dag op vrijdag 19.00 Leiden Lokaal 21.00- 22.00 Gettotone. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: 17.03 Erik Post met tv-overzicht, 'Kwis en waarachtig', sport en vanaf 18.03 Post aan de te lefoon (010-4334433). BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 BRT Ensembles. 18.45 Vakbondskroniek: ABVV. 18.55 BRT Ensemble. 19.10 Actueel. 19.33 Welkom in Vlaanderen. 20.05 Podium. 21.03 Folk 22.05 Crooners en soft music. 23.30 Nachtradio. BRT 2 18.10 Hitriders. 20.00 Zig-zag, pop- en wereldmu ziek. 22.05 Country-side, country- en wes- ternmuziek. 23.30 Nachtradio. BRT 3 17.30 Vakantieland: Scandinavië. 18.10 Actueel. 18.30 Recital. 19.00 Kroniek. 20.00 Peter Schreier, tenor Walter Olbertz, piano. Werken van Beethoven. 21.25 Orkestmuziek. 23.15 On the Bandstand: Het Chet Baker-Kwintet In Firenze (1956). 24.00 Nachtradio. 07.04 TROS: TROS nieuws show. 11.04 Music Phone. 12.04 Oud plaatwerk. 13.07 TROS Aktua. 13.30 TROS Country. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.04 VARA: Non-stop oude hits. 08.04 De opening. 11.04 Bal op 't dak. 12.04 Haagse spijkers. 13.04 Wie in hel Nederlands wil z gen 14.04 Typisch Hollands. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 NCRV: Rabarbara. 08.04 Drie voor negen. 09.04 Gospel-rock. 10.04 Popsjop. 12.04 Paperclip-Radio. 14.04 Popstation. RADIO 4 07.00 Nieuws. 07.02 AVRO: Met je ogen dicht. 09.00 Toppers van toen klassiek. 10.00 Caroline. 11.00 Kurhausconcert. 12.00 Strauss Co, operettemuziek. 13.00 Nieuws. 13.02 VOO klassiek. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS Sportief 09.25 Waterstanden. 09.30 FEDUCO: Taal van alledag 10.00 Hollandse nieuwe 10.15 EO: De muzikale fruitmand. 11.20 Het beste van orkesten 12.00 Nieuws 12.05 Meer dan een lied alleen. 12.45 Vragen naar de weg. 13.00 Nieuws. 13.10 Hallo Nederland. 13.30 Opo doro (Open deur). 14.00 AVRO: Jazzspectrum REGIONAAL Radio Weet: 09.02 Zaterdagmagazine, uitgaanstips, muziek en gasten. 11.02 DJ Wedstrijd, met een regionale dj. 12.02 Westpunt-muzlek non stop. 13.02-14.00 Jazz met Fred Racké. Omroep Rijnland: 12.00 Hindoes- taans/Surinaams programma 13.00 Noordwijk Lokaal 15.00-19.00 Van daag de dag op zaterdag Radio Rijn mond: 10.03 Rijnmonds diep. achter gronden. 11.03 Jazz met Deelder 12.03-13.00 Gezellig programma met Jan Rietman en gasten. BRT 1 06.00 Om het nieuws. 08.10 Klaarwakker 10.03 Onze keuze 11.03 Het kraaienest. 13.15 Matinee 15.03 Chansons flambees. BRT 2 06.05 Welkom weekend. 08.10 Te bed of niet te bed. 10.03 Buitenspel. Sportmagazine. 11.30 De Vlaamse top tien. 12.00 Top 30. 14.00 Radio Rljswijck. BRT 3 06.00 Om het nieuws. 07.10 Klassiek om het nieuws. 07.40 Klassiek om het nieuws. 08.15 Prelude: Danzl. C Ph.E. Bach, Myslivecek. 09.15 Vooruitblik. 10.00 Van den Vos Reynaerde-2. 11.00 Harmonies en fanfares 11 30 Koormuziek: BRT Koor 12.15 Tafelmuziek: Alblnonl. Bodln de Boismortier, Couperin, Vi valdi. 13.10 Planorecital Sylvia Traey. 14.05 Noveletten nr 2 in E opus 58 voor strijkers. Gade.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 19