PS verkoopsters GIORGETTI Talentvolle doorbijters met jeugdig elan (m/v) hunkemöller Administratief coördinatoren (v/m) ytimuka b.v. D) polec een WERKBEGELEIDER M/V GISTEREN M'N KOELKAST INDE KRANT. IVANDAAG VERKOCHT. bewaarder complexbeveiliging v/m bon V ZATERDAG 2 SEPTEMBER 1989 LEIDSE COURANT PAGINA 10 Hunkemöller is een grote winkelketen met meer dan honderd filialen in de Benelux en Duitsland. Het assortiment bestaat uit lingerie, foundations, bad- en strandkleding. Voor ons filiaal in het W.C. Leidsenhage te LEIDSCHENDAM zoeken wii op korte termijn enthousiaste part-time Van u verwachten we dat u over de nodige verkoopervaring beschikt. Daarnaast heeft u natuurlijk enig gevoel voor mode en kunt u taktvol met mensen omgaan. Uw leeftijd is tussen de 18 en 30 jaar. Met part-time verkoopsters worden de tijden in overleg geregeld, waarbij wij in ieder geval op de 'koopavond en de zaterdag een beroep op u zullen doen. Gezien de aard van het artikelpakket komen uitsluitend vrouwelijke kandidaten in aan merking. Denkt u dat u de juiste vrouw voor ons bent? Dan schrijft u naar: De filiaalleidster Hunkemöller, Rozemarijnhof 6, W.C. Leidsenhage, 2262 AD Leidschendam. Giorgetti, sedert 1898, een toonaangevende Italiaanse meubelproducent en ontwerper, vraagt voor het hoofdkantoor van de Benelux- dealerorganisatie, met vestiging te Den Haag, een boekhoudkundig medewerker m/v voor de financiële administratie Kandidaten dienen te beschikken over een middelbare opleiding, diploma MBA of studerend hiervoor. Een goede commerciële achtergrond alsmede kennis van de moderne talen is beslist noodzakelijk. Uw schriftelijke sollicitatie met volledig curriculum vitae kunt u richten aan: Giorgetti Benelux b.v., afd. Personeelszaken, Smidswater 20, 2514 BW Den Haag. Een vertrouwelijke behandeling van uw reactie wordt gegarandeerd. vraagt t.b.v. de Directie Vreemdelingenzaken, afdeling Asielzaken 38 uur per week vac.nr. PM 54/0167 L Herhaalde oproep. Kandidaten die reeds eerder hebben gereageerd, behoeven niet opnieuw te solliciteren. Functie-informatie: functionaris houdt toezicht op de voortgang van de dagelijkse werkzaamheden van een van de units, waarbinnen zich de administratief-ondersteunende werkzaamheden afspelen voor een bepaald deel van de behandelingsprocedure van een Asiel verzoek. Een belangrijk deel van de werkzaamheden wordt bepaald door de omvangrijke dagelijkse inkomende en uitgaande poststromen en de mede daardoor gestuurde dossierbehande ling. Bovendien is het werk van de units afhankelijk van de werk- planning door de leiding van de afdeling, die de reguliere en soms projectmatige inzet van medewerkers in de secties bepaalt. betrokkene regelt en controleert de werkzaamheden van de medewerkers binnen de unit (werkvoorbereiders, data- typistes, administratieve assistenten) en signaleert aan het hoofd Administratieve Ondersteuning van de afdeling eventuele knelpunten ter voorkoming van oplopende werkvoorraden. De leidinggevende aspecten van de functie omvatten tevens een bijdrage aan functionerings- en beoordelingsgesprekken. functionaris houdt toezicht op kritische termijnen van de behandeling van asielaanvragen (binnen de unit, binnen de secties en bij derden) en rapporteert hierover op verzoek en in het periodieke werkoverleg. betrokkene'levert een bijdrage aan het voortdurende streven naar optimalisering van de administratieve procedures en draagt zorg voor de instructie en invoering van wijzigingen binnen de eigen unit. functionaris levert periodiek aan het hoofd van de Administra tieve Ondersteuning de benodigde werkvoorraad- en produktiecijfers over de betreffende behandelingsprocedure ten behoeve van het produktie-overleg en de bestuurlijke informatie verzorging aan de ambtelijke en politieke leiding. betrokkene heeft een vraagbaak-functie t.b.v. de leiding en medewerkers over de voortgang van individuele zaken. Vereist: opleiding op MBO-niveau aantoonbare leidinggevende ervaring kennis van en inzicht in administratieve procedures goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden accuratesse in zowel routinematige als incidentele werkzaamheden ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking via PC en centraal computersysteem interesse in het vreemdelingenrecht. Standplaats: Rijswijk. Salaris: maximaal f 3.641,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering. Sollicitaties onder vermelding van bovenstaand vacaturenummer binnen 14 dagen na verschijning van deze publicatie te richten aan het hoofd van de hoofdafdeling Personeel Ministerie, ministerie van Justitie, Postbus 203012500 EH 's-Gravenhage. Justitie wil een bijdrage leveren aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Zij worden dan ook met nadruk uitgenodigd te solliciteren. Voor ons bedrijf gevestigd in de Plaspoel- polder zoeken wij op korte termijn een SNIJDER M/V voor de Polar EM 115 ALLROUND VOORBEREIDER M/V montage - doka - kopie Onze gedachten gaan uit naar vakbekwame krachten met uiteraard een goede inzet. Wij bieden een goed salaris en een prettige werksfeer. Gaarne uw telefonische /^rT\ of schriftelijke reactie aan: De Bruyn Kopsstraat 10 2288 ED Rijswijk Telefoon 070-90.62.22 Technisch projectenbureau zoekt t b v. Afdeling Elektrotechniek Tekenaar Utiliteit Calculator Industrie HTS-er Telecommunicatie artng in de radiocommunicatie Afdeling Bouwkunde W&W Tekenaar Bouw Assistent Calc./Werkvoorb. Opzichter Afdeling Werktuigbouwkunde Tekenaar AC/CV y> Calc./Werkvoorbereider AC/CV met ervaring HTS-er Werktuigbouwkunde Voor uitgebreide informatie en sollicitatie: Polec Haagseveer 60-62 3011 DA Rotterdam Polec Laan van Meerdervoort 178 2517 BH 's-Gravenhage Telefoon (010) 411 7111 Telefoon (070) 45 14 00 Wij bieden een uitstekende honorering STICHTING JONKER FRANS Huisvesting - Serviceverlening - Verzorging en verpleging Newtonplein 100 2562 JZ 's-Gravenhage Telefoon 070-644944/644946 Jonker Frans is een modern verzorgingstehuis in het centrum van 's-Gravenhage. Het biedt plaats aan 141 bewoners, verdeeld over vijf afdelingen. „Jonker Frans" zoekt op korte termijn: a. bejaardenverzorgende b. ziekenverzorgende c. verpleegkundige Full-time eventueel part-time mogelijk. Heeft u interesse? Voor informatie kunt u bellen met mw. B. M. Kanters, hoofd verzorging/verpleging. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Mw J Schuurman-Pieters, directeur. \Newtonplein 100, 2562 JZ 's-Gravenhage.J De A.S.R. (Administratie Sociale Regelingen) is voortgekomen uit het Bedrijfspen sioenfonds voor de Metaalnijverheid. Hiervoor verzorgt de A.S.R. een aantal administratieve en uitvoerende diensten. Door de klantgerichte opstelling is het aantal opdrachtgevers sterk uit gebreid. Een 25-tal fondsen maakt nu gebruik van de service van onze gezonde onderneming voor de uitvoering van de diverse sociale regelingen. Het bruist hier in huis van de activiteiten. Deze zijn erop gericht onze opdrachtgevers zo perfect mogelijk van dienst te zijn. Daar hebben ze recht op. Automatisering is hierbij onmisbaar waar door wij veel aandacht besteden aan een verdere verhoging van ons niveau. Wij maken daarbij zoveel mogelijk gebruik van de jongste technieken. Investeren in ons personeel (375 medewerkers) vinden wij echter zeker zo belangrijk! Momenteel gaat een aantal ouderen met pensioen of maakt gebruik van de VUT-regeling. Daarom is er bij ons behoefte aan een aantal jonge mensen die een carrière bij de A.S.R. wel aanspreekt. De A.S. R. is op haar beurt bereid in die carrière te investeren door middel van training en begelei ding. Wij zoeken: (diploma MEAO of gelijkwaardig) Onze voorkeur gaat vooral uit naar mensen die in het bezit zijn van een diploma MEAO-informa- tica. Maar jong talent alléén is niet genoeg. Je moet vooruit willen en van aanpakken weten. Studies ga je niet uit de weg, want die bieden perspectieven voor een succesvolle carrière. Je opleiding vormt een goede basis, maar de praktijk vraagt om meer. Bijblijven is tegenwoordig niet meer genoeg; je moet op ontwikkelingen vooruit kunnen lopen. Van ons mag je een prima studiebegeleiding verwach ten. Als je na je opleiding al enige ervaring hebt op gedaan, is dat mooi meegenomen, maar geen voorwaarde. Wie zich tot deze oproep voelt aangetrokken en denkt ons uitstekende salaris (met overige condi ties) waar te kunnen maken, schrijft een enthou siaste brief (met de gebruikelijke gegevens) naar: mevrouw S. van Bebber, afdeling Personeelsza ken, onder vermelding van "sollicitatie" in de linker bovenhoek van de envelop. Burg. Elsenlaan 329, 2282 MZ RIJSWIJK, Postbus 5210, 2280 HE RIJSWIJK, Tel.: 070-16.05.91. Administratie Sociale Regelingen CASA MIGRANTES is een instelling voor gescheidenopvang en begeleiding van migranten jongens en meisjes. Voor spoedige indiensttreding zoeken wij: voor minimaal 24 uur per week onze voorkeur gaat uit naar een vrouw Functie-eisen: Inzicht in de problematiek van migranten, m.n. de jongeren; Ervaring in de hulpverlening en inrichtingswerk; Minimaal VO (bijv. O.S.D.) of universitaire studie, Sociale Wetenschap; Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden in de Nederlandse taal; Goede contactuele eigenschappen. Tot de voornaamste taken behoren: Begeleiding en ondersteuning geven aan de begeleid(st)ers; Bewaking van het begeleidingsproces; Initiëren en uitdragen van het beleid van de Stichting Casa Migrantes, m.b.t. methodische ontwikkelingen. Deskundigheid bevorderen; Het bewaken van de in-put (in-take en opname) en de out-put (out-take stroom) Wij bieden U een afwisselende functie in een dynamische werkomgeving. De aanstelling zou voor één jaar zijn, met de mogelijkheid tot verlenging. Salaris conform de salarisregeling Welzijnsinstellingen voor Culturele Minderheden en Tolkencentra van de CAO Wel zijnswerk. (schaal 24-40) Sollicitaties binnen tien dagen, na het verschijnen van deze advertentie, richten aan: Stichting Casa Migrantes T.a.v. de heer H. Benghanem (directeur) Postbus 82401 2508 EK Den Haag. Voor telefonische informatie kunt u zich wenden tot de heer H. Benghanem, tel.: 070-50.24.04. Smit's Bouwbedrijf B.V. te Beverwijk is een. aannemingsbedrijf in de woning- en utiliteitsbouw en maakt deel uit van SBB Bouwgroep B.V le Beverwijk Wegens interne promotie van een van de organisatie medewerkers hebben wij plaats voor een ervaren Organisatie medewerker m/v De funktie: De nieuw aan te trekken medewerker zal op een van onze projekten in uitvoering worden belast met: - planning - werkvoorbereiding - resultaat- en voortgangsbewaking - administratieve ondersteuning van de uitvoering. Wij vragen: - opleiding op MTS/HTS-niveau; - aantoonbare ervaring als organisatiemedewerker in een aannemingsbedrijf B U; - leeftijd tussen 25 en 35 jaar. Wij bieden: - een verantwoordelijke funktie in een gezond bedrijf - een uitstekend salaris en overeenkomstige secundaire voorwaarden. Uw sollicitatiebrief (welke strikt vertrouwelijk zal worden behandeld) met Uw relevante gegevens en werkervaring wordt gaarne ingewacht door de heer A.A.B.M. van Veen, Hoofd Personeelszaken. U kunt vooraf informatie bij hem inwinnen. Overdag op het kantooradres en na 19.00 uur onder tel.nr. 02513-10664. hn SMITS BOUWBEDRIJF BLIJFT BOUWEN voor 38 uur per week op onregelmatige tijden De bewaking en beveiliging van het complex van penitentiaire inrich tingen in Den Haag is opgedragen aan een speciale personeelsgroep 'Bewaarders complexbeveiligmg De leden van deze aparte bewa kingseenheid, die soms ook bewapend dienst doen, hebben beperkt contact met gedetineerden, Voor het penitentiaire complex Den Haag zoeken wij een aantal bewaarders complexbeveiliging. liet werk de bewaarder complexbeveiliging - bewaakt en beveiligt gebouwen en terreinen - verricht portiersdiensten - bedient beveiligingssystemen en communi catiemiddelen - houdt indirect toezicht op gedetineerden - begeleidt gedetineerden bij transporten - bewaakt gedetineerden in burgerzieken huizen - treedt bij eventuele calamiteiten op als lid van een landelijk bijzonder bijstandsteam. Wij vragen - een opleiding op LBO- of MAVO-niveau - een leeftijd van 19 t/'m 24 jaar - een goede lichamelijke conditie. Wij bieden - een interne beroepsopleiding in diensttijd - een aanvangssalaris bij een leeftijd van 19 jaar van 1439,- bruto per maand 20 jaar van 1644,- bruto per maand 21 t/m 24 jaar van 1850,- bruto per maand bij ervaring in een soortgelijke functie is een hoger aanvangssalaris mogelijk - na de opleiding is na enige jaren een salaris van 2755,- bruto per maand mogelijk - een toelage voor het verrichten van onregel matige diensten - 8% vakantietoeslag. Als u meer wilt weten over de functie, stuur dan de onderstaande bon in en u krijgt een informatiepakket thuis gestuurd De bon moet uiterlijk 13 september a s. binnen zijn bij. Dienst Algemeen Beheer bij de Penitentiaire Inrichtingen te Den Haag, Pompstationsweg 48, 2597 JX Den Haag. Op 23 september a s zal een informatiedag worden gehouden Een uitnodiging hiervoor ontvangt u na het inzenden van onderstaande bon. Justitie wil meer vrouwen en leden vaft de etnische minderheidsgroepen in dienst nemen. Zij worden met nadruk uitgenodigd te solliciteren inzenden in enveloppe, gefrankeerd als brief) Ja, ik ben geïnteresseerd in de functie van bewaarder complexbeveiliging. Stuur mij een informatiepakket Straat en huisnummer: Postcode en plaats: Geboortedatum: Man o Vrouw o vacnr 9-130/0167 MINISTERIE VAN JUSTITIE

Leidse Courant | 1989 | | pagina 10