HTM 1' 1HK0PIR (V/M) MINISTERIE VAN FINANCIËN Afdelingssecretaresse (v/m) Distributiemanager Veelzijdige full-time baan voor een bode (m/v) die ook beveiligingstaken op zich kan nemen n.v.Bank voor Nederlandsoie Gemeenten I)) polec ff zoetermeer Secretaresse m/v r tb.v. de afdeling Nationale Monetaire Zaken VOOROP IN TUINBOUW PAGINA 24 LEIDSE COURANT ZATERDAG 26 AUGUSTUS De Directie Materieel Koninklijke Marine (DMKM) is verantwoordelijk voor het materieelbeleid van de Koninklijke Marine. Een beleid dat is gericht op het voorzien in materieel en het onderhoud daarvan. Binnen deze doelstelling houdt het bureau Inkoop van de afdeling Materieel- verwerving van de DMKM zich bezig met de aanschaf van goederen en diensten ten behoeve van onder meer schepen en vliegtuigen. Bij dit bureau in Den Haag is plaats O O TAAK Als le inkoper verricht u zelfstan dig aanschaffingswerkzaamheden. U doet hiervoor marktonderzoek en zorgt voor de vereiste coördinatie met andere afdelingen binnen de Konin klijke Marine alsook met overige betrokken partijen. Daarnaast over legt u met technische afdelingen en gebruikers en onderhandelt u met leveranciers alvorens de concept-be- stelorders op te stellen. Andere func tie-aspecten zijn het vervaardigen var prijsoverzichten en statistieken betref fende de artikelen in het pakket en het verrichten van controle-werkzaam heden. Na het plaatsen van de bestel- order verzorgt u ook de nodige fol- GEVRAAGD Voor deze functie is een diploma MTS, MEAO of HAVO vereist, aange vuld met NEVIE I. Alternatief is een middelbare opleiding met ri inkoopervaring. Het bezit van het diploma NEVIE II of de bereidheid dit diploma te halen, is evenzeer van be lang. Verder hangt een goede functie vervulling af van ruime commerciële ervaring, goede contactuele eigen schappen en een goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardig heid in het Nederlands en Engels. Marktkennis op het gebied van elec- tronica en communicatiesystemen is een pluspunt dan wel dient de bereid heid aanwezig te zijn deze kennis te vergaren. GEBODEN Het bruto jaarsalaris bedraagt maximaal circa f 53.000,-, incl. 8% vakantietoeslag. Het aantal vakantie dagen bedraagt minimaal 23 per jaar plus 12 ADV-dagen. REACTIES Voor informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer F. A. de Mos (079) 162680. De heer P.I.M. Brünott en de heer A.A.J. van Beurden, (070) 163386/163335, kun nen u meer vertellen over de sollicita tieprocedure. Bij gelijke geschiktheid genieten leden van etnische groepen en gehandicapten de voorkeur. Uw sollicitatie kunt u binnen twee weken na verschijning van deze ad vertentie richten aan de Stafafdeling Personeel van de Directie Materieel Koninklijke Marine, Postbus 20702, 2500 ES Den Haag. ai burgerpersoneel defensie directie ma ter/eel koninklijke marine Als bankinstelling voor de lagere overheid verstrekt de BNG geldleningen aan of onder garantie van gemeenten, provincies en andere publiekrechte lijke lichamen. Binnen de bank verzorgt de afdeling Interne Dienst algemene diensten ter ondersteuning en ten be hoeve van alle afdelingen binnen het gehele bedrijf. Uw functie als bode: U krijgt een functie met velerlei facettenU assisteert bij de dagelijkse postverzending, hiertoe dient u diverse apparatuur te kunnen bedienen. U verricht chauffeurstaken, waaronder het rijden van directie- lieden. Tot uw taak behoort verder het verzorgen van interne postrondes. Daarnaast bestaat een niet onbelangrijk deel van uw taak uit het mede verrichten van bewakings- en beveiligingswerkzaamheden, onder meer door het doen van controlerondes. Wat wij vragen Wij verwachten van u een goede .algemene ontwik keling. U bezit góede.contactuele vaardigheden, kunt in teamverband werken en bent bereid om in onregelmatige dienst te werken. U bent in het bezit van het basisdiploma beveiliging, danwel een gelijkwaardige opleiding. Een EHBO diploma strekt tot aanbeveling. Een rijbewijs BE is uiteraard onmis baar. U hebt bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie. Een representatief voorkomen en een leeftijd tussen de 30 en 40 jaar completeren uw profiel. Wat wij bieden: U kunt rekenen op goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een 13e maand, een reis- en studiekostenvergoeding, een premie spaarregeling en een gunstige pensioenregeling. Sollicitatie/informatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het Hoofd Personeelszaken van de N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten. Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer W. Melsert, hoofd interne dienst (telefoon 070-483655), of met de heer J.F.L. Marselis, medewerker personeelszaken (telefoon 070-483534). De N.V. Bank uoor Nederlandsche Gemeenten is een bankinstelling voorde lagere overheid. Zij verstrekt kredieten en geldleningen aan of onder garantie van gemeenten, provincies en andere publiekrechtelijke lichamen. Bij de BNG werken 260 mensen. Koninginnegracht 2, 2514 AA Den Haag, telefoon 070-483991. Technisch projectenbureau zoekt t.b.v. Afdeling Elektrotechniek Werkvoorbereider/Calc. Programmeur i.b.v HTS-Inlormatica Techniker Energietechniek Afdeling Bouwkunde W&W y> Assistent Calc./Werkvoorb. CAD Tekenaar Tek./Calculator Atdelino Werktuigbouwkunde HTS-erWtb. Tekenaar/Constr. Staal Mechanical Engineer Ook schoolverlaters MTS/HTS worden uilgenodigd te solliciteren Voor uitgebreide informatie en sollicitatie: Polec Haagseveer 60-62 3011 DA Rotterdam Telefoon (010)411 71 11 Polec Laan van Meerdervoort 1] 2517 BH 's-Gravenhage Telefoon (070) 4514 00 Wij bieden een uitstekende honorering Astma, je zult't maar hebben... voor veel mensen is ademen de gewoonste zaak. Het gaat vanzelf, zonder inspanning, zonder nadenken. Gelukkig maar. Helaas geldt dat niet voor iedereen. Eén op de tien mensen heeft moeite met ademen, door astma, allergie, bronchitis of longemfyseem. Artsen noemen dit CARA. CARA-patiënten doen het liefst of er niets aan de hand is. Maar dan ineens krijgen ze het te kwaad Ze zijn dan benauwd, en flink ziek. Dan moeten ze afhaken.Ze moeten hun leven lang vechten om er bij te horen. Het Astma Fonds doet er alles aan om het lot van vele tienduizenden CARA- patiénten te verlichten. Daar is veel geld voor nodig. Daarom is ook uw hulp onmisbaar. Astma Fonds Giro 55055 gemeente zoetermeer postbus 15 2700 AA zoetermeer centr. afd. pers. en org. I telefoon (079) 440 440 Bij de afdeling Weg- en Waterbouw, sector voor- bereiding van Gemeentebedrijven is een tijdelijke vacature van 2 jaar voor de functie van tekenaar (m/v) vacaturenummer 203.124.02 Taak: - uitwerken van ontwerpen van Weg- en Water bouwkundige werken; - uitwerken van kleinere hout-, beton- en staal constructies. Vervaardigen van besteks-, werk- en detailtekeningen van objecten. Formuleren van teksten van uitvoeringsbestekken, bestellingen bouwmaterialen; - diversen waaronder archivering, uren verantwoording etc. Vereist: - MTS Weg- en Waterbouwkunde; - enige ervaring gewenst; - leeftijd bij voorkeur tot maximaal 30 jaar. Zoetermeer geeft bij geschiktheid de voorkeur aan kandidaten, afkomstig uit de groepen die tot nu toe binnen de organisatie ondervertegenwoordigd zijn, zoals vrouwen, vertegenwoordigers van culturele minderheden en mindervaliden. Daarom nodigen wij vertegenwoordigers van deze groepen nadrukkelijk uit te solliciteren. Afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring maximaal f3.616,- bruto per maand. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen omtrent ge noten opleiding en werkervaring binnen 14 dagen zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Zoetermeer, onder vermelding van bovengenoemd vacaturenummer en naam van dit blad. Zo'n 2200 HTM-ers verzorgen het openbaar vervoer in Den Haag en aangrenzende gemeenten. Met ruim 400 trams en bussen vervoeren ze zo'n 350.000 reizigers per dag. Voor onze afdeling Trammaterieel, verantwoordelijk voor de reparatie, onderhoud en revisie van de trams, zoeken wij een (12T Functie-informatie De secretaresse geeft ondersteuning aan het afdelingshoofd en chefs en heeft een centraal coördinerende rol. Tot de hoofdtaken behoren: het voorbereiden en notuleren van vergaderingen coördinatie en bewaking van binnenkomende en uitgaande post bijhouden van afdelingsarchiëf algemene secretariaatswerkzaamheden Functie-eisen HAVO/VWO aangevuld met een secretaresse-opleiding of MEAO-secretariële richting goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid kennis van Frans, Duits en Engels ervaring met tekstverwerkende apparatuur. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Wij bieden een salaris van maximaal f 3.152,-- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Overige arbeidsvoorwaarden zijn o.a. opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds, vrij vervoer op alle HTM-lijnen, goede studiefaciliteiten. U kunt uw sollicitatie voor 9 september a.s. richten aan de HTM, t.a.v. de heer L.H. Haring, hoofd afdeling Trammaterieel, Lijsterbesstraat 2, 2563 KW 's-Gravenhage, onder vermelding van vacaturenummer 52.4. Voor informatie over de functie kunt u bellen met mevrouw E. Triebert, personeelsconsulente, 070-749242. ADVERTEREN DOET VERKOPEN! Bij de Directie Binnenlands Geldwezen van de Generale Thesaurie is vacant de functie van De afdeling De afdeling Nationale Monetaire Zaken verzorgt de voorbereiding van het nationale monetaire beleid en behandelt de beleidsvraagstukken m.b.t. de financieringsbehoefte van de staat, de monetaire en kapitaalmarktontwikkelingen, de besparingen, de ka- pitaalmarktfinanciermg van de lagere overheden en de modaliteiten van door het Rijk gegarandeerde leningen en heeft hierbi| de onder steuning van een eerste en tweede secretaresse alsmede een typis te voor halve dagen. De functie De secretaresse die wij zoeken wérkt voor het afde lingshoofd en de afdeling. Zij (of hij) verricht alle voorkomende secretariële werkzaamheden en vervangt de directie-secretaresse by haar afwezigheid. Zij (of hij) geeft leiding aan het verrichten van type-, collationeer- en kopieerwerkzaamheden en neemt daaraan in belangrijke mate zelf deel. De criteria - tenminste diploma HAVO, alsmede type- en stenodiploma's (en/of eerv secretaresse opleiding); - ervaring met tekstverwerkende apparatuur (AES); - ervaring in een soortgelijke functie. De voorkeur gaat uit naar een enthousiaste, accurate maar ook doortastende secretaresse. Standplaats: 's-Gravenhage. Honorering Het aan deze functie verbonden maximum sl bedraagt 2.993,- bruto per maand, excl, 8% vakantieto* De procedure Voor nadere inlichtingen kunt u telefonisch coil opnemen met drs. A.R Rannec telefoonnummer (070)428 (doorkiesnummer) Het Ministerie wil meer vrouwen en leden van sche minderheidsgroepen in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten genieten zij de voorkeur Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 da onder vermelding van het vacaturenummer PMO/GT20/016 in de linkerbovenhoek van uw brief en enveloppe richten het Ministerie van Financien, Centrale Directie Personeel Management, afdeling PMO/GI Postbus 202012500 EE 's-Gra Wie "tuinbouw" zegt, zegt Brinkman. Vanuit 12 binnenlandse en 4 buitenlandse filialen bedient dit internationale toeleveringsbedrijf al meer dan 100 jaar de glastuinbouw op zijn wenken. De hoofdvestiging ins-Gra venzande, midden in het Westland, is de basis voor de vele activiteiten. Meer dan 600 medewerk(st)ers zetten zich in voor de ontwikkeling, produktie en marketing van een steeds groeiend pakket produkten en innovatieve toepassingen. Brinkman speelt dan ook snel in op de veranderende eisen die de internationale tuinbouw stelt. Het leverings pakket strekt zich uit van meststoffen, gewasbeschermingsmiddelen en verpakkingsartikelen tot geavanceerde automatiseringsprojecten. Ook in de toekomst moeten de vele tienduizenden artikelen doelmatig en efficiënt kunnen worden geleverd aan de tuinders via de binnen- en buitenlandse filialen. Daarom wordt binnen kort gestart met de bouw van een nieuw magazijn (ca. 10.000 mz) in 's-Gravenzande en zijn wij op zoek naar een ervaren (m/v) inspirerende nieuwe functie in de tuinbouw De functie: - U levert een belangrijke bijdrage aan de ontwikkeling van een efficiënt georganiseerd nieuw magazijn. - U wordt verantwoordelijk voor de totale fysieke distributie (opslag, voorraad administratie, handling, expeditie en transport) binnen het Brinkman concern. - Daarbij wordt van u een wezenlijke inbreng verwacht in de voortdurende optimalisering van de verwerking van goederenstromen: operationeel bent u aanspreekpunt op het gebied van administratie, mechanisatie en automa tisering. - In overleg met de afdeling Inkoop draagt u zorg vcor een uitgebalanceerd voorraadniveau, waarbij u oog heeft voor het kostenaspect, maar zeker ook voor een basisprincipe bij Brinkman: service aan klanten. - In samenwerking met 7 groepsleiders geeft u leiding aan 50 medewerkers; u rapporteert aan de directie. Gevraagd wordt: - Een enthousiaste, vakbekwame pionier met bewezen capaciteiten op strate gisch en operationeel gebied in de fysieke distributie. - Een creatieve manager met overwicht en overzicht, die denkt in oplossingen en die service centraal stelt. - Goede contactuele eigenschappen. - Opleiding op HBO-niveau; leeftijd 32-38 jaar. - Affiniteit met de tuinbouw is een pré. Geboden wordt: - Een uitdagende functie, waarin u een wezenlijke invloed heeft op de verdere uitbouw van een effectieve en efficiënte logistieke organisatie. - Een afwisselende baan met een grote eigen verantwoordelijkheid, waarbij planning, organisatie en controle kernbegrippen zijn. - Een salaris en secundaire arbeidsvoor waarden die passend zijn bij het niveau van deze functie. - Een stimulerende omgeving, waarin een team van sterk betrokken mensen op een praktische manier garant staat voor service aan de klant. Bent u de manager die deze baan ziet als een nieuwe uitdaging? Schrijf dan een brief met c.v. onder vermelding van ref.nr. 55.4151 naar MercuriUrvalB.V., Westblaak 136, 3012 KM Rotterdam. J

Leidse Courant | 1989 | | pagina 24