Barry White blijft romanticus Beauty and the Beasts-fans in de kou gezet i HTELEVISIE-PROGRAMMA'S £cidoe@ou/umt ZATERDAG 12 AUGUSTUS 1989 PAGINA 15 NEDERLAND 1 lko- ters,; var nos het-|3.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 13.05 Einde. VARA 17.05 Thuis in de dierentuin (Zoo family), Australische serie. Afl. 7: Watson van de jungle. Omdat zijn ouders de stad uit zijn is Tim bij de Mitchells. Tim is gevoelig voor het mooie verhaal dat een ontsnapte gevangene hem vertelt en verstopt de man op het apeneiland. NOS 7.30 Journaal. VARA d_®7.36 Nederland museumland Presentatie: Hanneke Kappen. 17.56 Oe verza meling verzameling uit i eerdere afleveringen van De kunst ligt op straat. 18.07 VARA's kindermenu: De grote meneer Kaktus show. (8.34 In het land van de Mini kins (The Minikins). 12-de- lige jeugdserie. Afl. 8: Ge vangen. Dido en Albi we ten Trudi's aandacht te trekken, maar Pincus is nog steeds in handen van Dick Foster, die al droomt van verslaggevers en foto grafen die zijn vondst wil len zien. NOS Journaal VARA Tot elke prijs, (He shoots, he scores), 13-delige Ca nadese serie. Afl. 10. Als Maroussia hem vertelt, dat haar boetiekje niet zo goed loopt, besluit Pierre haar te helpen en wendt hij zich tot Stephane. Compilatie van het spel- programma Wereldwijs gepresenteerd door Ro bert ten Brink. Philip Marlowe, privé-de- tective, Engels/Ameri kaanse serie. Afl. 10: Een schietpartij in Cyrano's sportschool. De gangster Benny Cyrano is eigenaar van een sportschool en heeft grote plannen met zijn favoriete bokser, Duke Tango. Als zijn bescher meling bedreigd wordt, neemt hij Marlowe in de arm. The Oprah Winfrey Show, Amerikaans praatpro gramma met de presenta trice-actrice Oprah Win frey. Thema: Gokversla ving. Achter het nieuws, actua liteitenrubriek. Golden girls, Amerikaan se comedyserie. Afl.: Yes, we have no havana's. Rose wil met behulp van Dorot hy, die onderwijzeres was, alsnog haar middelbare I9.00 uit|9.07 Met >on. rijd uitR2.01 Er- aeip2.26 schooldiploma halen. De nieuwe vlam van Blanche is een Cubaan, die Blache de ene na de andere ver rassing bezorgt. 22.51 De wereld van Boudewijn Büch NOS 23.36 Journaal 23.41 Einde. NEDERLAND 2 VPRO 09.00 De Charlie Brown Snoopy Show, tekenfilm serie. Afl.: Snoopy gaat trouwen. 09.25 ELaurel Hardy, slap stickserie. Afl.: Should married men go home. 09.45 Leporello, jeugdprogram ma. Vandaag: Pompeië. 09.50 Vanessa de speurneus, Franse jeugdserie. Afl.: De pest... 10.05 Knutsel je mee? Ja of nee? Jeugdprogramma. 10.25 Hals over kop, Duitse jeugdserie. Afl.: De ja-zeg- ger. 11.00 Einde. NOS 20.00 [T]Journaal. VPRO 20.10 Tv-toen of Hoe de Ne derlandse televisie ge schiedenis schrijft, 4-deli- ge serie over de Neder landse televisie en film als bron voor historici. Deel 2: Indonesia Merdeka! NOS 23.50 Journaal. 23.55 Einde. NEDERLAND 3 NOS 09.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 09.05 Einde. 12.00 Weekjournaal. 12.30 Einde. 13.00 Nieuws voor dovem en slechthorenden. 13.05 Einde. 16.45 Malvira, Belgische pop penserie. Afl. 19. 17.00 Studio Sport. RVU 18.00 Een kleintje kuituur, pro gramma over kleding. NOS 18.30 Sesamstraat. 18.45 Studio Sport. 20.00 Ti Journaal. IKON 20.10 Tongzoen, korte Noorse film van Berit Nesheim. Anne is verliefd op Tom, maar heeft nog nooit ge zoend. Ze doet net alsof ze eralies vanaf weet. NOS 20.35 Panoramiek, achtergrond informatie bij actuele ont wikkelingen in de interna tionale politiek. 21.05 250 Gram radioaktief, Fin se tv-film uit 1987 van Pirjo Honkasalo en Pekka Leh- to. Met: Nikita Michajlkov in de hoofdrol. Een archi tect van een plutoniumfa- briek verwerkt de dood van zijn 10-jarig dochter- -tje; zij sterft aan hersen- kanker. Nu beseft hij hoe gevaarlijk plutonium is. RVU 21.57 Werken aan werk, serie over de grafische sector. Afl. 6: Papier, karton en plastic. NOS 22.27 Journaal. TELEAC 22.32 Voorlichtingsprogramma Finacieel management in bedrijven in instellingen. 22.47 Voorlichtingsprogramma Rechtswijzer. NOS 23.02 Nieuws voor doven en slechthorenden. 23.07 Einde. Indonesia Merdeka! Een avondvullende documentaire van de VPRO. Ned. 2, ca. 20.50 u. FOTO: PR Barry White Love Unlimited Or chestra. Concert. BBC-televisie. BBC 1 om 00.00 uur. Zaterdag. AMSTERDAM „Can't get enough of your love" schreef ik voor mijn vrouw Gwendo- lean, die vroeger ook in mijn groep Love Unlimited zong. Het is het enige nummer, hoe wel de titels misschien anders doen vermoeden. De liefde in al zijn facetten en mijn moeder zijn zaken waardoor ik mij laat inspireren. Het moeten vooral positieve teksten zijn, want het leven heeft al genoeg negatie ve kanten", zegt Barry White. De muzikant is terug van weg geweest. Nou ja, hij timmert weer wat steviger aan de weg. Nadat hij in de jaren zeventig als de koning van de gladde disco een duidelijk stempel drukte in muziekland, is zijn gegrom, gekreun en gehijg, dat wordt ondersteund door het onstuimig ruisen van hoge vioolpartijen en tinkelende rit mes, weer terug. Barry White blijft een romanticus. Van avond schuift de man, die zich in zijn jeugd op de been hield met roven, vechten en inbre ken in het zuidoostelijke deel van Los Angeles, weer aan de piano aan voor een concert in het Engelse Birmingham. „Mijn leven is sinds mijn jeugd danig veranderd. Ik begon aan een nieuw leven op het mo ment dat ik begreep dat je een groepsstatus niet met onafhan kelijkheid en vrijheid moet verwarren. Ik besefte dat de maatschappij ons op een af stand in de gaten hield en on- middelijk zou toeslaan op het moment dat we onze autoriteit buiten de eigen gemeenschap wilden doen gelden. Maar ik keer nog regelmatig terug naar de wijk waar ik mijn jeugd heb doorgebracht. Ik heb er namelijk geld zitten. Na alles wat ik heb verdiend, leek het mij een goed idee wat in de huizen die daar staan te in vesteren, mensen te helpen die van de drugs af willen komen of die aan hun misdadige le ven willen ontsnappen. Bekijk het alsjeblieft niet als liefda digheid. Het is gewoon mijn verantwoordelijkheid. Ik wil een voorbeeld zijn voor ande ren. die ook aan de armoede willen ontsnappen. Nou dat doe je niet door dood aange troffen te worden in je veel te grote huis met een heroïne- „In de tien jaar dat het publiek niets van mij heeft vernomen, ben ik niet gestopt met muziek maken. Probleem was alleen dat met het tekenen van een contract bij CBS ik spoorloos van de internationale kaart verdween. Hoewel ze mijn carrière in de schijnwerpers ruïneerden, zijn we als vrien den uit elkaar gegaan. Daarna heb ik vijf jaar voor onafhan kelijke ondernemers platen gemaakt. Ook dat leverde wei nig succes op, hoewel ik veel in de studio was, vooral om andermans platen te produce ren. En nu ben ik er dus Barry White schuift weer ach ter de piano FOTO: A&M nog stevig genoeg om niet he- Misschien wat minder hevig lemaal vergeten te worden", als vroeger, maar toch altijd HANS PIËT Beauty and the Beast. Serie. Veroni- ca-televi8ie. Nederland 2 om 20.29 uur. Zaterdag. BRUSSEL De maan dagochtend is voor de mo dale sterveling al geen moment om reikhalzend naar uit te kijken, maar de kater waarmee Mich Meyvis uit Tienen en Ca- rine Cattelion uit het Bel gische plaatsje Merksem maandagmorgen werden geteisterd, is nauwelijks met een pen te beschrij ven. Stelt u zich even voor welke klap zij uitgere kend bij het begin van deze nieuwe werkweek dienden te incasseren. Als oprichters van de Belgi sche „Beauty and the Be- ast"-fanclub moesten zij toen, op hun nuchtere maag, vernemen dat de allerlaatste aflevering van hun geliefkoosd feuilleton door Veronica gewoon naar de prullemand is verwezen. „Ongelooflijk is het", zegt Ca- rine Cattelion met trillende stem. „Een schande gewoon weg. Je moet weten dat Vero nica voor zaterdag nog wel één aflevering heeft geprogram meerd, maar het is beslist niet de laatste van de lopende, 44- delige reeks. Het is gewoon een aflevering die reeds vroe ger moest worden uitgezon- 09.00 Zoetekoek, met om: ■109.00 Beertje Colargol, kinderserie. 09.15 Ovide, Belgische tekenfilmse rie. Afl. 1. 09.35 Kinderen van de vrijheid (Les enfants de la liberté), Franse tekenfilmserie. Afl. 5. 10.00 Eucharistieviering, vanuit de Sint-Kwintinuskathedraal te Hasselt. 11.00 Einde. 14.30 Levende aarde (Living planet), 24-delige Britse documentaire serie van David Attenborough over het ontstaan van de aar- de. Afl. 19: Robinson Crusoe achterna (1). 15.00 Virga Jessestoet Hasselt, the rechtstreekse reportage. 17.05 De speelvogels (The persua ders), Amerikaanse serie. Afl. 13: De Ozerov-erfenis (The Ozerov inheritance). 17.55 Nieuws. 18.00 Tik tak, animatieserie. Afl. 260. 18.05 Plons. 18.10 Verhalen uit een speelgoed winkel (Tales from a toyshop). Canadese jeugdserie met Pe ter Ustinov. 18.35 Korte film. 18.50 De collega's serie. Afl. 14: Alainke. 19.25 Mededelingen en programma overzicht. 19.30 Nieuws. "19.45 Sportweekend. Aansl.: Ver- iaaj keerstip. Vandaag: Oranje bo- 20.15 Shogun, 5-delige Amerikaanse serie (1). 22.30 Nieuws met o.m. ritverslag Ronde van België. 22.50 Vivaldi, 2-delige Canadese do cumentaire met een portret van deze Italiaanse componist. Deel 1. M.m.v. de Vivaldi Play- ers of Montreal en de Tudor Singers of Montreal. tes23.40-23.50 Coda, Plastische kun sten: Retabel, van St. Jan van >ns Hans Memling (1494) in hert Kunsthistorisch museum van na. Wenen. 14.55 Wialrennen: Ronde van België, rechtstreekse reportage van de rit Haacht - Leuven. 16.30 Autoraces, uitgestelde repor- tage van de GP van Hongarije voor Formule 1-wagens. RTBF1 at), 14.05 Actualitós a la una, actualitei- rie. ten. 14.10 Autosport: Grand Prix van Hongarije voor Formule 1-wa gens vanuit Boedapest. 17.10 Variétés a la une. 17.15 Dimanche musique, herh. van gedeelten uit het Concours Musical Int. Reine Elisabeth. 18.15 Cinémaa la une. .20 Papa bonheur (The Bill Cosby Show), Amerikaanse serie. Afl. 16: Allo, Docteur Huxtable. 18.45 Noubanimé, tekenfilms. 19.00 Le week-end sportif, sportma- gazine. 19.25 Voorbeschouwing paarden- koarsan. 19.30 Journaal en Weerbericht. 20.00 Cinéma a la una 20.05 Au nom de tous les miens, 8- delige Frans/Can. serie. Afl. 3. 21.00 Billet da faveur: La brune que voilé, toneelstuk van Robert Lamoureux. 22.40-23.10 Laatste journaal en weerbericht. 9.30 Programma-weekoverzicht 10.00 ARD-Featspielsommer: Berli ner Sommernachtstraum mor gens um 10. Von (Trans-)Art bis Zizi (Jeanmaire) rings um den Tiergarten. 11.30 Die Sendung mit dar Maus, kinderprogramma. 12.00 S Presseclub. 12.45 Tagesschau met Wochenspie- 13.10 Magazin der Woche, regionaal overzicht. 13.40 Programma-overzicht. 13.45 Dia Freunda des fröhlichen Teufels, vijfdelige Poolse jeugdserie. Afl. 2: Das Teufel- chen bin ich. 14.15 Pogo 1104, vierdelige serie. Afl. 3: Gestrandet. Met: Ralph Richter, Richy Müller, Erich Bar 15.00 Welt am Draht tweedelige tv-film van Rainer Werner Fassbinder. Deel 2. Met: Klaus Löwitsch, Barbara Valentin, Masscha Rabben e.a. Partner Grömitz ein Ostsee- bad hilft der ARD-Fernsehlot- terie. (hehr.). ARD-Ratgaber: Heim Gar- Geschichten dar Bibel, serie bijbelverhalen. Afl. 3: Führe mein Volk aus der Knecht- schaft. Tagesschau. Wir über uns. Sport schau. xLindenst rasse, serie. Afl. 193: Zufallige Bekanntschaf- ten. Met: Gerad Herold, Rai- mund Gensel, Sybille Waury 19.09 Die Goldene 1, winnaars van de ARD tv-loterij. 19.10 Weltspiegel, reportages van buitenland-correspondenten. 19.50 Sportschau-Telegramm. 19.58 Programmaoverzicht. 20.00 STagesschau. 20.15 Gauner, Gauner: Das grosse Dings bei Brinks (The Brink's job/Big stickup at Brinks's), Amerikaanse speelfilm uit 1978 van William Friendkin. Met: Pe ter Falk, Peter Boyle. Gena Rowlands e.a. De niet al te slimme kruimeldief Tony Pino komt erachter dat de beveili ging bij de beruchte transport firma Brinks niet zo optimaal Is als beweerd wordt. 21.55 Titel, Thesen, Temperamente, cultureel magazine. 22.25 Tagesschau. 22.30 Hundert Meisterwerke. Van avond: Hollandisches Interieur I, van Joan Miro. 22.40 Unsere Wohlfahrt, documen taire over uitwassen van de maatschappelijke/sociale zorg. 23.25 Detektiv Rockford: Anruf ge- nügt, Amerikaanse misdaadse rie. Afl.: Adel verpflichtet, Gra- fin. Met: James Garner, Susan Strasberg, Art Lund e.a. Op een party leert de rijke grafin Deborah ene Karl Brego ken nen. Deze Brego blijkt meer van haar verleden te weten dan Deborah lief is. Wanneer hij haar chanteert roept Debo rah de hulp van privè-detective Rockford in. 00.10 Tagesschau. 00.15 Nachtgedanken. Beschouwing door Hans Joachim Kulen- 00.20 Einde. DUITSLAND 2 09.00 !s! Programma-weekoverzicht. 09.30 Ungleiche Söhne, Prote stantse kerkdienst vanuit het klooster Adelberg. Pastoor: Johannes Kuhn. 10.15 Mosaik: Das Gedachtnis der Steine, documentaire over volkszangers op Sardinië. 11.00 Is: ZFD-Fernsehgarten, muziek en gasten gepresenteerd door llona Christen. 12.45 Heute. 12.47 Sonntagsgesprach. 13.15 Damala. Vor vierzig Jahren, serie oude weekjournaals. Vandaag: Die erste Bundes- tagswahl. Presentatie: Guido Knopp. 13.30 Der Schatz im Weltall, Bul gaarse tekenfilm. 14.15 Neuss aus Uhlenbusch, Duit se jeugdserie. Afl.: Sarah gibt nicht auf. Met: Stefan Prüsse, Katrin Strümpfler, Hildegrad Wensch e.a. 14.45 Eine deutsche Geschichta, documentaire over een gezins hereniging van Oost-Duitsers in de Bondsrepubliek. 15.25 Schlagerpiraten (The girl can't help it), Amerikaanse speelfilm uit 1956 van Frank Tashlin. Met: Tom Ewell, Jayne Mans- field, Edmond O'Brien e.a. De manager Tom Miller wordt ge dwongen van het knappe, maar onbekende zangeresje Jerri Jordan een ster te ma ken. Aangezien zij echter zelf niet wil, brengt dit hem in gro te moeilijkheden. 17.00 Danke schön. Verslag van de actie Sorgenkind. Aansl.: Der grosse Preis. Bekendmaking van de winnaars van deze 17.05 Haute. 17.10 Die Sport-Reportage met o.a. WK motorraces te Anderstop' en paardesport te Gelsenkir- 18.10 ML - Mona Liea. Vrouwenma gazine. Presentatie: Petra Ger- 18.50 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.10 Bonn direkt, politiek magazi ne. Presentatie: Wolfgang Her- 19.30 Bilder aus Amerika, reporta ges over Amerika van Gerd Helbig en Hans Scheicher. 20.15 Sommerfestival im ZDF: Fac- keln im Sturm (North and South), 12-dellge Amerikaanse tv-serie met James Read, Wendy Kllbourne, Parker Ste venson e.a. Afl. 10: Unversöhn- liche Rache. George Hazard wordt door de zuidelijken ge vangen genomen. Orry raakt ondertussen gewond en ont moet Virgilla, de zuster van George Hazzard (James Read) en Orry Main (Patrick Swayze) uit North and South (Fackeln im Sturm). Did. 2, 20.15 u. FOTO: PR george. Ondanks haar haat laat zij hem echter ontsnap pen. Ver van hem vandaan, brengt Madeline in New Orle ans een zoon ter wereld. 21.45 Heute. Aansl.: Sport am Sonn- 22.00 S Faszination Musik -Das In ternationalen Musiktheater: Die Soldaten, opera van Zim merman. Uitgevoerd door Staatsoperakoor en orkest Stuttgart o.l.v. Bernhard Kon- tarsky. M.m.v. Mark Munkit- trick, Nancy Shade, Milagro Vargas e.a. 00.00 Briefe aus der Provinz. Der Jager aus Kurpfalz. 00.05 heute. DUITSLAND 3 13.05 Teleteketoverzicht. 13.30 Reisewege zur Kunet. Van daag: Engeland: Cambridge. 14.15 Sport im Weaten extra. Met: 1. Autosport: Grote prijs van Hongarije voor formule 1-wa- gens, vanuit Boedapest. 2. Mo torsport: Grote prijs van Zwe den, vanuit Anderstop. 3. Atle tiek: Duitse Kampioenschap pen, vanuit Hamburg. 17.00 Hollymünd. 18.00 Die Beeucher, 16-delige jeugdeerie. Afl. 9: 43 Fieber. 18.30 Wir leben in laraël, documen taire over het dagelijkse leven van Israëlische jongeren. 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws. (19.30 Sport im Westen.). 20.00 Die Filzlaue (l'Emmerdeur/ll rompiballe), Frans/Italiaanse speelfilm uit 1973 van Edouar- do Mollnaro. Met: Lino Ventu ra. Jacques Brei, Caroline Cel lier e.a. De huurmoordenaar Ralph heeft zich voor het raam van een hotelkamer geïnstal leerd om zijn slachtoffer goed in vizier te krijgen. Op het mo ment dat hij zijn geweer In el kaar zet, doet in de kamer naast hem een vertegenwoor diger een onhandige zelf moordpoging, waardoor veel mensen, inclusief de politie op de been komen. 21.21 West 3 aktuell. 21.30 Ich stelle mich. Vandaag: Mi chael Gross, portret van deze meervoudige Duits Europees en Olympisch zwenkamploen. 23.00 Ceylon-show. 23.45 Sommer-Jazz. Elfde Keulse Jazz Haus Festival: Het Willem Breuker Collectief. 00.45 Laatste nieuws. Nu The Beast (rechts) eindelijk zijn liefde verklaart aan the Beau ty, mag de kijker niet meegenieten... FOTO: VOO den, maar die door allerlei om standigheden het scherm niet heeft gehaald". Meesterwerk Of die laatste aflevering dan zó belangrijk is? Bijzonder domme vraag, zo blijkt met een. „Die is gewoonweg uiter mate belangrijk", weet Carine Cattelion prompt en met vol strekte zekerheid te melden. „The Rest is Silence", want zo een meesterwerk. Ron Perl- man, alias Vincent of the Be- ast, geeft er gewoon het aller beste in van zichzelf. Dat we ten wij zeker. Wij hebben na melijk goeie contacten in Amerika, waar ook een B&B- fanclub bestaat en waar die af levering vanzelfsprekend wel is uitgezonden. Bovendien moet je weten dat Vincent in die aflevering voor de aller eerste keer zijn liefde ver klaart aan Catherine. En dat wil toch wat zeggen. Omge keerd is dat al vier keer ge beurd. Maar Vincent, die ein delijk zijn gevoelens ver woordt voor Catherine? Nog nooit had hij dat gedaan. Nog nooit! En dat moeten wij nu missen". Zit er misschien te veel ge weld in? Worden er mensen gekwetst in hun religieuze overtuiging of is de omroep simpelweg de videotape kwijt? „Niks van dat alles", zegt Cari ne met bijna overslaande stem. „Bij Veronica zeggen ze ge woon dat die aflevering niet is voorzien van een happy end en dat de aflevering daarom is afgevoerd. Zeg nu zelf: dat is toch al te dwaas? Akkoord, die voorlopige slotaflevering ein digt nogal tragisch, maar dat is toch geen reden om ze meteen af te voeren". Samen met Mich en Catherine voelen zeker 700 geregistreer de „Beauty and the Beast"- fans zich door Veronica bedro gen, want zoveel antwoorden kregen beide dames voorlopig op een oproep in een zondags blad. „Samen maken we ons sterk dat Veronica alsnog op die domme beslissing zal te rugkomen", zegt Carine. „We nemen zelfs contact op met de Amerikaanse producent Ron Koslow om in te grijpen. Wij hebben recht op die laatste af levering". Ondertiteling In een commentaar liet een Veronica-woord voerster giste ren weten, dat met de afleve ring van vandaag een defini tief einde is gekomen aan de reeks. „Het is inderdaad niet de laatste aflevering die wij uitzenden, maar een herhaling uit mei. Halverwege die uit zending viel de ondertiteling weg en daarop kregen we zo veel reacties dat tot een herha ling werd besloten. Program ma-technisch is het niet meer mogelijk die laatste aflevering uit te zenden. Er staan andere programma's voor de deur. Het is dus een puur technisch probleem. Bovendien wil Ve ronica zich na die 43 afleve- In Amerika zijn de producen ten inmiddels begonnen aan een nieuwe reeks afleverin gen. Linda Hamilton is mo menteel wel zwanger - ze be valt in september - maar daar na gaat iedereen weer op volle toeren meedraaien. Als de juis te scriptschrijvers zijn gevon den, moeten de eerste afleve ringen in januari beschikbaar zijn. „Misschien is het wat voor de BRT om de serie op te pikken", is nog een laatste suggestie van Veronica, die overigens de afgelopen week heel wat boze brieven uit Bel gië ontving. Even terug naar Carine. Waarom valt ze eigenlijk op „Beauty and the Beast"? „Om dat bij „Miami Vice" het bloed van mijn scherm druipt en in „Dallas" de doden weer le vend worden", zegt ze zonder nadenken. „In „Beauty and the Beast" is dat allemaal uit gesloten. Dat is gewoon de rea liteit zelve...". HERMAN VAN DIJCK BBC 1 07.45 Open University. 09.50 Einde. 09.55 Playbus 10.15 Umbrella kinderserie. Afl. 5: Animals. 10.30 This is the day. religieus pro gramma. Vandaag: Blantyre - God's gift. 11.00 [Anna and the King of Siam, Amerikaanse speelfilm uit 1946 van John Cromwell, met: Irene Dunne, Rex Harriosn, Linda Darnell e.a. 13.05 See hearl. 13.30 Country file, magazine over het buitenleven. 13.55 Weerbericht voor de land- 13.58 Country File, vervolg. 14.00 Nieuwsoverzicht. Aansl.: High Chaparral, Amerikaanse Westernserie. Afl.: The covey. 14.55 Tekenfilm. 15.00 Eastenders Omnibus, feuille- 16.00 No man's land, Amerikaanse speelfilm uit 1984 van Rod Holcomb. Met: Stella Stevens. Terri Garber, Estelle Getty e.a. 17.35 Go for it, spelprogramma rond fitness en gezondheid. 18.05 Our house, serie. 18.55 The Great picture chase, 6- delige serie waarin sterren hun favoriete kunstwerk uitkiezen Deel 4: Norman Rosenthal. 19.25 Nieuws en weerbericht. 19.40 Praise bel, religieus program ma vanuit Cornwall. M.m.v. het Treverva Mannenkoor. Afl. 1 20.15 The river, Amerikaanse speel film uit 1984 van Mark Rydell. Met: Sissy Spacek, Mel Gib son, Shane Bailey e.a. 22.15 Nieuws en weerbericht. 22.30 Chelworth inheritance, 8-deli- ge Engelse dramaserie. Afl. 6: Taking your profits. 23.25 Cathedral classics, 4-delige serie concerten gegeven in En gelse cathedralen. Afl. 2: Wor- chester. Vandaag: London Festival Orchestra o.l.v. Ross Pople en Worcester Cathedral Choir o.l.v. Donald Hunt m.m.v. solisten. 1. Arrival of the Queen of Sheba, Handel. 2. Serenade voor tenor, hoorn en strijkers, britten. neil Jen kins. tenor en Derek Taylor, hoorn. 3. Fragm. uit vesper Solenne de confessore, KV 339, Mozart. 00.25 Who cares? serie van Jona than Miller over mensen die klaar staan voor langdurige zieken. Afl. 4: How do you feel? 00.55-01.00 Weerbericht. BBC 2 07.50 Open University. 14.05 Sunday Grandstand, sport programma met paardenraces vanuit Gatcombe en cricket. 19.45 One man and his dog, sheep- dog-wedstrijden. 20.30 The nature of Australia, 6- delige natuurdocumentairese- rie. Afl. 3: The making of the 21.15 Northern Ireland apecial, do cumentaire over de problemen in Noord-lerland, met inter views, gevolgd door een stu diodiscussie. 22.55 Autosport. Grand Prix F1 van Hongarije. 23.35 Moviedrome intro: Aansl Trancers, Amerikaanse speel film uit 1976 van Jud Taylor Met: Ernest Borgnine, Michael Shannon e.a. 00.45-02.20 Golf, Amerikaanse kam pioenschappen. 07.00 Hour of Power. 08.00 Fun Factory. 12.00 International Motor Sports. 13.00 Mobil Motor Sports News. 13.30 Fashion TV. 14.00 Sunday Movie Matinee. 16.00 Beyond 2000. 17.00 Big Valley. 18.00 Close. 19.00 Motorcycling Grand Prix of Sweden. 20.00 Dublin Horse Show., 21.00 Benson Hedges Internatio nal Golf. 23.00 Formula 1. 00.00 Closedown. SUPER CHANNEL 07.00 Boogaloo Poo per Doo. 11.00 Coca Cola Eurochart. 12.00 Video Fashion. 12.30 Documentary TBA. 13.00 It's written. 13.30 Blake's Seven. 14.30 Dundee and the Culhane. 15.30 EURO Magazine. 15.45 The Mix. 17.30 The World Tomorrow. 18.00 European Business weekly. 18.30 Roving Report. 19.00 Tracking Music. 19.55 Weather. 20.00 The UK Chart Show. 21.00 Shoestring. 21.55 Weather Report. 22.00 My Wicked Wicked Ways. 00.30 The Mix. MTV EUROPE 07.00 Marcel Vanthilt. 11.00 Kriatiana Backer. 14.00 MTVe European top 20. 15.00 Week in rock 15.30 MTV Classics. 16.30 Ray Cokes. 18.00 Maiken Wexe. 21 00 Marcel Vanthilt. 00.00 XPO, nieuwe videoclips met Maiken Wexe. 01.00-07.00 Night videos. TV 5 16.00 I'Ecole daa tana. 16.45 Immédias. 17.15 Apostrophes. 18.30 Bréves Et Mètèo Européene. 18.35 Machinations. 19 30 Flash Varicella. 20.00 Avis de Recherche. 22.00 Journal Télévisé. 22.30 Météo Européenna. De film „My wicked, wicked ways...The Legend of Errol Flynn" handelt over het leven van deze befaamde acteur, hier op een archieffoto. FOTO: PR 22.35 Reportages. 23.35 Sport. 00.30 Le Quart D'heure Du Procope. 00.45 Fin de Programme. RTL+ l Li-La-Laune-Bar. i Inspektor Gadget, tekenfilm serie. Afl.: Countdown, i Lady Lockenlicht. (Lady lovely locks), tekenfilmserie. Afl.: Ma- rico/Die Schneerosen. i Heatchcliff, der Kaler, Ameri kaanse tekenfilmserie. Afl.: Die Fahrt im Kanal. i Die Welt der Schnorchel, Amerikaanse tekenfilmserie. Afl Ein Abend für Dr Gabeo- /Die Schnorchelpfadfinder. i Süsse Sorgen, Tsjechische speelfilm uit 1984. i I Der Hammei mit den fiinf Beinen (Le mouton a cinq pat- tes), Franse speelfilm uit 1954 van Henri Verneuil. Met: Fer- nandel, Francoise Arnoul, Louis de Funès e.a. i Klassik am Mittag, met het RTL-orkest. i Heute bei una. i Buck Rogers Amerikaanse serie. Afl.: Die Galaxis Rocker, i Das Geschlecht der Falken (Das Geschlecht der Soimaru), Roemeense speelfilm uit 1965 van Mircea Dragan. Met: Mihai Boghita, Ana Maria, Dina Co- l Unser kleines Theater: Liebe und Blechschaden, komedie van Hans Gnant. Met: Lothar Kern, Gerda Steiner, Karin Braun e.a. Regie: Lothar Kern. i RTL Muaikrevue, schlagers gepresenteerd door Frank Papke. i RTL aktuell, aktualiteiten. Ich will Manhattan (I'll take Manhattan), Amerikaanse mi niserie. Afl. 8 (slot). 7, Met: Va lerie Bertinelli, Barry Bostwick, Francesca Annis e.a. l Kunat und Botschaft. Van daag: In terra pax van Walter Hadbank. i Gejodelt wird zu Haute (Keine Angst Liebling, Ich pass schon auf), Zwitserse speelfilm uit 1970 van Erwin Strahl. Met: Waltraud Haas, Rudolf Strobl, Hubert von Meyerlnck, e.a. Spiegel TV, actuallteitenmaga- Tennis - axfra, Virgina slims of Florida, finale te Los Angeles. Catch up. Vechtsport. Sexy folies. Betthupferl. Einde. NEDERLAND 1 KRO 15.35 Neighbours, Australische serie. 16.00 De familie Perwanger (7). 17.00 Poppenkraam, kinderserie. NOS 17.30 Journaal. KRO 17 40 Pro fessor Poopsnagle, jeugdserie. NEDERLAND 2 AVRO 16.45 The real Ghostbusters tekenfilmserie. 17.07 Foofur te kenfilmserie. 17.30 Bluffers teken filmserie. 17.53 Ontdek je plekje. 17.00 De woudlopers (Forest ran gers), Britse jeugdserie. 17.25 Juke Box. 17.30 Webster, Am. serie. DUITSLAND 1 09.45 ARD-Ratgeber: Toeristische tips. 10.00 Tagesschau. 10.03 Worpswede 11.05 CSchach dem Mörder 12.15 Weltspiegel. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Tagesschau. 13.15 Einde. 14.10 (H Teletekstover- zicht. 14.30 Unternehmen Arche Noah, doe. 15.00 Tagesschau. 15.05 Die Campbells, serie. 15.30 Blauer Montag, magazine. 16.00 Dia Trick- fiimschau. 16.10 Die Sandung mit der Maus, kinderprogramma. 16.45 Die Freunde des fröhlichen Teufels serie. 17.15 Tagesschau. 17.25 Auf Achse. serie (WDF). BBC 1 07.00 Teletekst. 07.30 The Flintsto- nes. 07.55 Weerbericht. 08.00 Bre akfast time. -10.00 Nieuws. Aansl.: But first this... 10.05 Rolf Harris' car- loon tima. 10.30 Why don't you... 11.00 Niauwa. Aansl.: But first this.. 11.05 Charlie Brown an Snoopy Show. 11.30 Playbus, jeugdserie. 11.55 Five to eleven. 12.00 Nieuws. 12.05 Woody Woodpecker. 12.15 The O-Zone. 12.25 Superman. 12.50 Bananaman a. 13.00 Nieuwa. Aansl Garden party. 14.00 Nieuws. 14.30 Neighbours, serie. 14.50 Star brass. 15.20 Knots Landing Amerikaanse serie. 16.10 Laverne and Shirley. Se rie. 16.35 Awayday. Zes bekende personen praten over hun favoriete spoorlijn. 17.00 Takanfilm. 17.10 Children'* BBC 17.35 Popey* and SKY CHANNEL 06.30 European Buainasa Channel. 07 00 Th* DJ Kat Show. 09.30 Panel Pot Pourri. 11.00 The Sullivana. 11.30 Sky By Day. 12.30 A Problem Shared. 13.00 Another World. 13.55 Pages from Skytext. 14.50 As the World Turns. 15.45 Loving. 16.15 The Lucy Show. 16.45 Sylvanians. 17.00 Countdown. RTL+ 06.00 Hallo Europa. 09 10 Di* Springfield Story. 10.00 Raich und schön 10.25 Mask 1100 Di* Zwai mit dam Drah 11.45 Buck Rogers 12.30 Klassik am Mittag. 13.00 Haut* bei una. Aansl.: Heath- cliff. 13.25 California Clan. 14.15 Di* glorreichen Zwai 15.00 Flughafen- polizei Tokio. 15 45 Natto. 15 55 RTL aktuall. 16.00 Di* Springfield story, serie. 16.50 Reich und Schön. 17.15 Inspektor Gadget. 17.45 RTL-ftpiel.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 15