Loes van Egmond: „Het is mierenwerk, soms" HET MANUSJE VAN-ALLES VAN „WEG VAN DE SNELWEG" TELEVISIE-PROGRAMMA'St CeidócSourcMit ZATERDAG 29 JULI 1989 PAGINA 15 17.30 17.36 19.00 19.07 19.55 20.30 22.03 22.28 NOS Nieuws voor doven en slechthorenden. Einde. VARA Thuis in de dierentuin (Zoo family), Australische serie. Afl. 5: Apenzaken. Meneer Spencer heeft uit het buitenland een aapje meegenomen. Als het aap je geen zin heeft om leuk te doen moet Mitch het on derzoeken, maar het aapje is niet ziek, het is alleen verdrietig. NOS Journaal. VARA Nederland museumland Vandaag staan musea in Groningen centraal. Gaste: Imca Marina. Pre sentatie: Hanneke Kap pen. De verzameling verza meling uit eerdere afleve ringen van De kunst op straat. VARA's kindermenu: De grote meneer Kaktus show In het land van de Mini kins (The Minikins), 12-de- lige jeugdserie. Afl. 6: Weer thuis. Foster en Schmidt worden achter dochtig, maar Trudi's grootste probleem is de kat. Ze hoopt maar dat haar ouders en de Minikins veilig in een poppenhuis zijn. NOS Journaal VARA Tot elke prijs, (He shoots, he scores), 13-delige Ca nadese serie. Afl. 8. Omdat Mare Gagnon haar heeft verlaten, komt Suzie bij haar broer uithuilen. Pierre is echter net bezig de Haï- tiaanse fysiotherapeute Lucie het hof te maken. Compilatie Fantastico, spelprogramma gepresen teerd door Robert Long. Philip Marlowe, privé-de- tective, Engels/Ameri- kaanse serie. Afl. 8: Moei lijkheden, zijn mijn werk. De miljonair Henry Jeeter vindt Harriet Hunress geen geschikte partij voor zijn erfgenaam Gerald en vraagt Marlowe haar uit het veld te ruimen. Kort daarop sterft Gerald. The Oprah Winfrey Show, Amerikaans praatpro gramma met de presenta trice-actrice Oprah Win frey. Achter het nieuws, actua liteitenrubriek. Golden girls, Amerikaan se comedyserie, afl.: Het grote avontuur van Rose. Op aanraden van Rose gaat haar nieuwe vriend op wereldreis en Rose mag mee. De Vara brengt vanavond lied jes uit de amusementsreeks „Fantastico" van en met Ro bert Long. Ned. 1. 19.55 u. FOTO: DIJKSTRA 22.53 De wereld van Boudewijn Büch kijkje achter de schermen bij het maken van Amerikaanse televisie in Hollywood. NOS 23.35 Journaal 23.40 Einde. NEDERLAND2 VPRO 09.00 De Charlie Brown Snoopy Show, tekenfilm serie. Afl.: Someday you'll find her. 09.25 DLaurel Hardy, slap stickserie. Afl.: Putting pants on Philip. J. Pied mont Mumblethunder wacht op de kaderen ziet tot zijn grote schrik dat zijn neef een in Schotse kilt ge klede zonderling blijkt te zijn. 09.45 Leporello, kinderpro gramma. Vandaag: De Ti tanic. 09.50 Vanessa de speurneus, Franse jeugdserie. Afl.: De ontvoering. Michel Lefort verdwijnt spoorloos. Ook Vanessa gaat op onder zoek uit. 10.05 Knutsel je mee? Ja..of fice? Knutselprogramma 10.25 Hals over kop, Duitse jeugdserie. Afl.: De wed strijd. Heike's vader hangt al enige dagen in een kroonluchter, want hij wil het record langste lampen- zitter breken. 11.00 Einde. AVRO 13.00 AVRO sport panorama presenteert: Het melk- huisje. Open Nederlandse tenniskampioenschappen. Commentaar: Jack van de Voorn. 16.30 Einde. TROS 17.00 TROS sport extra: Golf te Zandvoort. 18.55 Einde. NOS 20.00 HJournaal. VPRO 20.10 Fietsen door de jaren '80, 5-delige serie over de ont wikkelingen in het Neder landse taalgebied tijdens het afgelopen decennium. Afl. 5. (slot): België. 21.50 Brussers by night, Belgi sche speelfilm uit 1983 van Marc Didden. Met: Fran cois Beukelaers, Ingrid de Vos, Amid Charir e.a. Vier eenzame mensen ontmoe ten elkaar in Brussel en besluiten naar buiten te trekken. Max en Abedel krijgen een heftig handge meen, dat dramatisch af loopt. NOS 23.18 Journaal. 23.23 Einde. NEDERLAND3 09.05 12.00 12.30 13.00 13.05 18.00 20.35 21.05 NOS Nieuws voor doven en slechthorenden. Einde. Weekjournaal. Einde. Nieuws voor dovem en slechthorenden. Einde. RVU Het werk neemt je mee, serie over het reizend be staan. Afl. 2: Op toernee. Een verslag van het leven van de clownsgroep Los Ginos. NOS Sesamstraat. Malvira, Belgische pop penserie. Afl. 12. Studio Sport, ffl Journaal. IKON Super-normaal, korte Ca nadese film van Doin McBrearty. Met: Emily Hurson, Yannick Bisson, Wayne Robson e.a. Vale rie's moeder probeert Va lerie meer interesse bij te brengen voor haar uiterlijk èn voor jongens. NOS Panoramiek, achtergrond informatie bij actuele ont wikkelingen in de politiek. De geliefden van het meer, Ierse tv-film van Tony Barry naar de novelle van Sean O Faolain. Met: Mary Larkin, Tony Doyle e.a. Ierland, 50-er jaren. Een getrouwde vrouw, die al zes jaar een geheime ge liefde heeft, tracht aan deze relatie een einde te maken. RVU Werken aan werk, serie over de grafische sector. Afl. 4: De drukker en zijn leerlingen. NOS Journaal. Nieuws voor doven en slechthorenden. Einde. Weg van de snelweg. Toeristische serie. NCRV-televisie. Ned. 1 om 19.16 uur. Zaterdag. HAARLEM Ze is net terug uit de «Vogezen. In dat Franse berggebied heeft ze lekker tien dagen gewandeld, „even alles bewogen" en vertrekt straks voor twee weken naar Griekenland. De zo mermaanden is de periode waarin ze kan bijtanken voor het nieuwe seizoen weer losbarst. Ze gebruikt die tijd vooral om haar vrienden weer eens te be zoeken. „Die worden de rest van het jaar behoor lijk verwaarloosd. Dan roep ik tegen ze: ik ben weer aan mijn asociale maanden bezig. Het spijt me, maar ik maak het in de zomer weer goed", al dus Loes van Egmond (58), producer, zeg maar rustig manusje-van-alles van het NCRV-program- ma „Weg van de snel weg". Hoewel ze van haar huis houdt, heeft ze nooit de be hoefte gevoeld huisvrouw te worden. „Stofzuigen doe ik nooit. Daar heb ik een prima hulp voor, echt een heel lief mens". Loes ziet zichzelf niet als een workaholic, maar wie met haar praat krijgt een ander idee. Wanneer de opnamen voor „Weg van de snelweg" in volle gang zijn, staat ze zestig' uur per week op haar benen. Dat is ook de reden waarom ze er over denkt nu eindelijk toch maar eens die videorecor der aan te schaffen. „Als je za terdagavond om twaalf uur thuis komt en maandagoch tend om acht uur weer ver trekt, mis je veel en dat is jam mer. Een videorecorder is dan een uitkomst". Trouw Loes van Egmond werkt sinds 1957 voor de Nederlandse tele visie. Ze begon in dat jaar bij de NRCV en is die omroep al tijd trouw gebleven. Loes: „Ach ik heb leuk werk, dus Loes van Egmond (met regisseur Gerard van den Berg): „Tijden de opnamen bemoei ik mij nooit met de beelden. Daar is de re gisseur voor". FOTO: NCRV neren, dus ben ik weer hele maal teruggegaan naar de pro gramma-kant". Loes van Egmond stamt uit een tijd dat je als vrouw bij de NCRV geen produktie mocht doen op de afdeling geva rieerd. Ze begon in een tijd dat er maar een net was, er nog een televisieloze-avond be stond en dat alles rechtstreeks werd uitgezonden. Loes: „Je was vroeger nooit verantwoor delijk voor maar één program ma. Als regisseur zat je in de regiekamer en was daar aan wezig totdat de programma's waarom zou ik overstappen. Ik ben er begonnen als regie-as sistente. Dat heb ik heel lang volgehouden. Daarna ben ik producer geworden. Dat was op de afdeling documentaire. Daarvoor deed ik amusement, programma's als „Zeskamp", „Stiefbeen" en musicals. Oh ja en ik ben ook nog een tijdje produktie-leider geweest maar wel onder die voorwaarde dat ik mij met de programma's mocht blijven bemoeien. Die twee banen bleken op een ge geven moment niet te combi- waren afgelopen. Ik heb in die tijd ontzettend veel geleerd, ben door schade en schande wijs geworden. Doordat alles rechtstreeks ging, moest je heel attent zijn. Nu zeg je als er wat fout gaat: we doen het nog een keertje over. Daar was toen geen sprake van. Vroeger werden de programma's ook gemaakt in de regiekamer, te genwoordig gebeurt dat gro tendeels in de montageka mer". Heimwee naar die tijd heeft ze niet. Loes: „Doordat de tech niek zoveel meer mogelijkhe den biedt, kun je nu veel mooiere dingen maken. Maar het is wel echt een bedrijf ge worden. Vroeger was het van: jongens we zetten even alle maal onze schouders er onder. Nu is het veel specialistischer, maar de charme is niet ver dwenen". Lyrisch „Weg van de snelweg" is haar programma. „Maar ook dat van Gerard van den Berg en Dick van 't Sant als regis seurs", vult Loes aan. „Met Piet Pons samen ben ik dege ne die er in september aan be gint. Samen bekijken we wel ke regio's we zullen bestrijken. Nou, dan gaan we kaarten be studeren, globaal wat lezen, kijken of het gebied interes sant genoeg is, want je moet niet alleen natuur uitzenden. Ik bedoel een bos of een hei is mooi en een sloot kan heel ly risch zijn, maar niet zevenen twintig minuten lang. De men sen die we op weg sturen moeten ook eens de auto kun nen verlaten. De VVV's en het Nederlands Bureau voor Toe risme zijn waardevolle bron nen. We werken nauw met ze samen. Meestal hebben we een paar besprekingen, kunnen die mensen suggesties doen, maar we hebben eerst zelf een route voordat we naar de VVV's stappen". „Om een goede route uit te stippelen, moet ik enorm veel lezen, maar daar word je op een gegeven moment heel be dreven in. Als ik een krant of een tijdschrift lees en daar staat iets in wat ik mogelijk la ter kan gebruiken, dan haal ik het er direct uit en stop het in de desbetreffende map. Ze zijn op provincie gerangschikt. Op het moment dat zo'n streek wordt behandeld, ga ik eerst die map legen. Het is mieren- werk soms, maar wel leuk". „Al dat werk doe ik op kan toor, gewoon lekker bij de NCRV. Als ik thuis ben, doe ik andere dingen. Daar ben ik te veel vrouw voor. Bovendien hou ik van mijn huis. Als ik het thuis moest doen, kwam er niets van terecht". „Wanneer de route op papier staat, ga ik hem samen met de regisseur en iemand van de WV een keer rijden. Ik ga nooit alleen op pad. Tegen de mensen van de VVV zeg ik al tijd: als we rechts afslaan, maar links om de hoek is iets leuks, zeg het ons dan. De re gisseur is tijdens die rit de kij ker. Hij weet van niets, want ik heb alle aantekeningen". Opnamen „Maar mijn werk houdt niet op als de definitieve route in november vaststaat. Ik ga ook mee tijdens de opnamen. Ten slotte heb ik alles voorbereid. Ik heb geen assistente. Geluk kig worden er af en toe wat brieven getikt door het secre tariaat, maar verder is het mijn werk. Ik weet hoeveel camera's er zijn besteld, wat het montage-schema is en heb de opname-tijd zo ingedeeld dat Gerard van den Berg en Dick van 't Sant niet in de problemen komen met hun andere werkzaamheden. We kunnen nooit voor 26 of 27 april beginnen, anders zijn de bomen nog kaal, maar als de eerste er eind juni uitgaat, moeten de vijf programma's wel klaar zijn". „Tijdens de opnamen bemoei ik mij nooit met de beelden. Daar is de regisseur voor. Ik ben echt producerend aan het werk maar maak, omdat ik er toch ben, gelijk de volledige shotlist en schrijf zaken op die we misschien voor het com mentaar kunnen gebruiken. Het is dus geen luxe dat ik mee ga. Ik ben echt heel drif tig bezig. Aan het einde van het seizoen ben ik ook gewoon op. Dit seizoen was extra zwaar omdat ik ook nog zeven dagsluitingen heb gemaakt. Dat vergt veel voorbereiding. Bovendien heb ik die ook al leen gedaan. Het schijnt dat ik altijd in mijn uppie moet wer- HANS PIËT 0 Zoetekoek, met om: 0 Beertje Colargol, kinderserie. Afl.47. 5 De Smurfen, Amerikaanse te kenfilmserie. Afl.: De geluids muur/Wie zorgt voor Puppy? 5 Kinderen van de vrijheid, (Les enfants de la liberté), Franse tekenfilmserie. Afl. 3. 3 Eucharistieviering vanuit Lo. 3 Einde. 3 Krokant, culinaire serie. De meest succesvolle recepten uit vorige uitzendingen. 3 Overvallers in de dierentuin, Nederlandse jeugdfilm van Christ Stuur. Met: Lex de Reyt, Marlous Fluitsma e.a. 3 De speelvogels (The Persu aders), Amerikaanse serie met Roger Moore en Tony Curtis. Afl. 11: Angie Angle. Kyle San- dor, de ex-baas van een be langrijk Amerikaanse syndicaat wil zich in Cannes eens goed uitleven. Maar Sandor blijkt niet alleen vrienden te hebben. 5 Nieuws. Tik tak *r animatieserie. Afl. 246. 5 De kinderen van Bolderburen, (Children from Bullerbue Villa- ge), 7-delige Zweedse jeugdse rie naar de boeken van Astrld Llndgren. Afl. 6. De collega's, serie. Met: Bob Vanderveken, Nelly Rossiers, Tèssy Moerenhout e.a. Afl. 12: Het feest. 5 Mededelingen en programma- overzicht. Nieuws. 5 Sportweekend. Aansl.: Ver- keerstip: Landbouwer in het Weekendfilm: De overtocht. (Crossings), 3-dellge Ameri kaanse tv-film uit 1986 van Ka ren Arthur. Deel 2. Met: Cheryl Ladd, Lee Horsley, Christopher Plummer e.a. Zomer 1940: Ar- mand vreest voor de veiligheid van Liane en zorgt ervoor dat zij naar Amerika kan terugke ren. Door een misverstand weigert zijn zoon Robert nog één minuut langer onder een dak met zijn vader te wonen. Nieuws. Triomf van het Westen (Tri umph of the West), 13-dellge i Britse documentaire van Chris Martin over de Invloed van Westerse beschaving op de hele wereld. Afl. 13 (slot): Ne-; derlagen. (Capitulations). 1 Coda, Plastische kunsten: Het: Cheryl Ladd is te zien in „Crossings" (De Overtocht). Vanavond het tweede deel uit deze driedelige miniserie. Brt 1, 20.15 u. FOTO: PR grote woud van Jacob van Ruysdael uit de reeks „100 meesterwerken". 23.50 Einde. BRT 2 14.55 Autoraces, Grote prijs Formu le 1 van West-Duitsland. Rechtstreekse reportage van uit Hockenheim. Commentaar: Dirk de Weert. 16.15 Windsurfen, samenvatting van de coast race De Panne-Knok- ke. Commentaar: Carl Huy- brechts. 16.45 Einde. 14.15 Autosport: GP F1 van Duits land. Commentaar: Richard Debeir en Christian Lahaye. 16.45 Actualités la une, actualitei- 16.50 Salto angel, funambule de l'impossible, filmdocumentaire. 17.15 Variétés la une. 17.20 Dimanche musique hoogte punten van het Koningin Elisa beth Concours. Vandaag: 1. Sonate nr. 3 In d, opus 108 van Brahms. 2. Vioolconcert van Walton. Uitgevoerd door Catherine Cho, viool. 18.15 Cinémaè la una. 18.20 Papa bonheur, Amerikaanse serie. Afl. 14: Adieu Betty Louy. Met: Bill Cosby, Physlcla Rashad, Malcolm-Jamal War- 18.45 19.00 19.25 19.30 20.00 20.05 Noubanimé, tekenfilms met de Smurfen. Le week-end sportif, sportma- gazine. Presentatie: Michel de Ville. Pronostice top 5. Journaal en Weerbericht. Cinéma 4 la una Au nom de toua les miana, 8- dellge Frans/Canadese serie. Afl. 1. Met: Jacques Penot, Mi chael York, Machea Merll e.a. Billet de faveur: La jalousie, toneelstuk van Sacha Gultry. Met: Serge Michel, Michel de Hertogh, Catherine Laury e.a. Toneelregie: André Debaar. Omdat hij zijn vrouw ontrouw is geweest, denkt een man dat zijn hem op haar beurt ook zal bedriegen. Pas als zij hem ook werkelijk ontrouw Is, verdwijnt zijn ziekelijke jaloezie. Laatata journaal en weerbe richt. DUITSLAND 1 09.30 Programma-weekoverzicht 10.00 ARD-Festspielsommer: Klën- ge und Tënze im Ludwigsbur- ger Schloss. Met: De King's Singers, een Kroatische volks dansgroep, het orkest van de jeugdmuziekschool van Lud- wigsburg e.a. Begeleiding: Ra dio Symfonie Orkest Stuttgart o.l.v. Gianluigi Gelmetti. 11.30 Die Sendung mit der Maue, kinderprogramma. 12.00 Presseclub. 12.45 Tagesachau met Wochenspie- 13.10 Magazin der Woche, regionaal overzicht. Diese Woche im Ersten. Das gestohlene Gesicht, te kenfilm. ARD-Sport extra. Autosport: Grand Prix van Duitsland voor Formule I wagens vanuit Hoc kenheim. Pogo 1104, vierdelige jeugdse rie. Afl. 1: Bauchlandung. ARD-Ratgeber: Geld. dl Was habt ihr getan? Katho liek vesper vanuit de Propstei- kirche in Dortmund. Tagesachau. Wir über una. Sportschau. TLindenstrasse, serie. Afl.191: Fixierungen. Die Goldene 1, winnaars van de ARD tv-loterij. Weltspiegel, reportages van buitenland-correspondenten. Sportschau-Telegramm. Programmaoverzichf. IHTagesschau. E Ta tort, detective serie. Met: Heinz Drache, Hans Nitschke, Dietrich Mattausch e.a. Afl.: Al les Theater. Commissaris Bü- low woont een theaterpremière bij. Tijdens een zelfmoordscè ne komt de acteur echt om. Al gauw blijkt het niet om zelf- dmoord, maar om moord te Tagesachau. Die Kriminalpolizei rët, advie zen ter voorkoming van mis drijven. Unter deutschen Dëchern, Das Dort der Würde, docu mentaire over de 'Colonia Dig- nidad', een Duitse kolonie In het zuiden van Chili. Detektiv Rockford: Anruf ge- nügt, Amerikaanse misdaadse rie. Afl.: Ein nicht ganz frelwllll- 00.05 Tagesachau. 00.10 Nachtgedanken. Beschouwing door Hans Joachim Kulen- kampf. 00.15 Einde. DUITSLAND 2 U Programma-waakovarzicht. Ein Gottesdienst, so Gott ge- fëllt, protestantse kerkdienst vanuit Wartburg zu Eisenach (Oost Duitsland). Mosaik, magazine voor senio ren. Vandaag: de veranderin gen in de familiestructuur en cultuur van het boerenleven In Guatamala. I E) ZFD-Farnsahgartan, amuse mentsshow. Haute. Sonntagegesprëch. i Damala. Vor vierzig Jahren. Vandaag: Traumzlel Europa. i Wind in dan Waklan, teken filmserie naar het boek van Kenneth Grahame. Afl.: Mauly als Leibwöchter. I Gruey - Der Held, der immer feilt, 6-delige jeugdserie, afl.: Intergalaktisches Spiel (Twee kanalen), i Neues aus Uhlenbusch, Duit se jeugdserie. Afl.: Johannes spielt nicht mehr mit. i Umwelt, presentatie: Felix Tolxdorff. CS Der Herr der sieben Meere (The sea hawk), Ameri kaanse speelfilm uit 1940 van Michael Curitz. Met: Erroll Flynn, Claude Rains, Brenda Marschall e.a. Kapitein Thorpe moet in opdracht van koningin Elisabeth I een goudtransport overvallen, i Danke Schön, verslag van de actie Sorgenkind. Aansl.: Der grosse Preis, bekendmaking winnaars deze week. i Haute. i Die Sport-Reportage, l Programma-overzicht, l Haute. i Bonn direkt, politiek magazi- i Querschnitte, Sterben für die Königin, natuurfilm over het samenleven van de dieren. I Sommerfestival im ZDF: Fac- keln im Sturm (North and South), 12-delige Amerikaanse tv-serie. Afl. 8: Bürgerkrieg. i Heute. Sport arti Sonntag. I Sommerfestival im ADF - Fas- zination Musik - Das interna tionale Tanztheater: Ballerina, 4-delige serie over beroemvde ballerina's van en met Natalia Makarova. Afl. 2: Eine Art Wahlverwandtschaft. Met: Margot Fonteyn, Marcia Hay- dée, Maja Plissetskaja, Rudolf Noerejev, Roland Petit e.a. i Wehterby, Engelse speelfilm uit 1984 van David Hare. Met: Vanessa Redgrave, Ian Holm, Judi Dench e.a. (Bekroond met de Gouden Beer op het Film- festival van Berlijn 1985) Jean Travers geefl een diner voor enkele vrienden, maar er ver schijnt ook een onbekende gast. De volgende dag bezoekt de vreemdeling haar weer en hij pleegt zelfmoord in haar keuken. DUITSLAND 3 11.35 Teletekatoverzicht. 12.00 Sport im Westen Extra. 1. Tennis: Finale Grand Prlx toer nooi heren enkelspel in Stutt- gart-Weissenhof. 2. Gold: La- dies German Open vanuit Wörthsee/Beieren. 16.00 Reisewege zur Kunst, film re portage over de Spaanse streek Valecla. 16.45 Rund ums Zwiebelmunater, documentaire serie. Afl. 5: Al- lerschönste Tafelzier. 17.00 HoHymQnd. 18.00 Die Besucher, 16-delige jeugdserie. Afl. 7: Kirmes urn Mitternacht. 18.30 Xerxes, 6-delige jeugdserie. Afl. 5. 19.00 Aktuelle Stuntte, regionaal magazine met nieuws. (19.30 Sport im Westen.). 20.00 Schektung suf Köisch Klucht in drie akten van Trude Herr. In de achterkamer van de lingeriewinkel van Katharina Engel wordt geleefd, gehuild en veel over scheiden gespro ken. Maar er wordt niet ge scheiden. 22.17 Weet 3 aktuell. 22.25 Puzzle, spelprogramma 23.25 Sommer-Jazz: 11. Kölner Jazz Haus Festival '89. BBC 1 07.45 Open University. 09.50 Einde. 09.55 Playbus Afl.: kinderpro gramma. 10.15 Umbrella s. Afl. 3: Friends. 10.30 This is the day, religieus pro gramma. Vandaag: Manches ter. 11.00 The good companions, Engel se speelfilm uit 1932 van Victor Saville. Met: Edmund Gwen, Jessie Matthews e.a. 12.50 Tekenfilm. 13.05 Sign extra. 13.30 Country file, magazine over het buitenleven. 13.55 Weerbericht voor de land- 13.58 Country File, vervolg. 14.00 Nieuwsoverzicht. Aansl.: High Chaparral. 15.00 Eastenders Omnibus, feuille ton met Michael Robartes, Gerry Hoxham e.a. 16.00 Torpedo run, Amerikaanse speelfilm uit 1958 van Joseph Pevney. Met: Glenn Ford, Er- nest Borgnine, Diane Brewster 17.35 Go for it, spelprogramma rond fitness en gezondheid gepre senteerd door Gloria Hunni- ford. 18.05 Our house, serie met Wilford Brlmley, deldre Hall e.a. 18.55 The Great picture chase, 6- delige serie waarin sterren hun favoriete kunstwerk uitkiezen. Vandaag: Margie Clarke. 19.25 Nieuws en weerbericht. 19.40 Praise bel, religieus program ma. Afl. 5: Friends for the jour- 20.15 Kramer versus Kramer, Ame rikaanse speelfilm uit 1979 van Robert Benton. Met: Dustin Hoffman, Meryl Streep e.a. 21.55 Nieuws en weerbericht. 22.15 Chelworth inheritance, 8-dell- ge Engelse dramaserie met Peter Jeffrey, Gemma Jones, John Stride e.a. Afl. 4: The rich can do anything. 23.10 Everyman, special over Roe menië. 23.50 Who caret? s. serle van Jona than Miller over mensen die klaar staan voor langdurige zieken. Afl. 2: Askl Askl Askl 00.20 The sky at night, astrono misch magazine gepresenteerd door Patrick Moore. Van avond: Eclipse of the moon. 00.40 Weerberioht. 00.45 Einde. BBC 2 Open University. Sunday grandstand, sportpro gramma met League cricket en Grass track te Newbury. One men and hie dog, sheep- dog-wedst rijden. Rough guides: Afl. 6: New York. The nature of Australia 6- dellge natuurdocumentaire se rie. Afl. 1: A seperate creation. Alexei Style's stuff, comedy- show. Afl. 6: How to point at chickens. Women in politics. Eugenia Charles. Grote Prijs van Duitsland, sa menvatting. Moviedrome intro: Movtedro- me: OAlphaville, une étrange aventure de Lemmy Caution, Frans/Italiaanse speelfilm uit 1965 van Jean-Luc Godard. Met: Eddie Constantino, Anna Karina, Aklm Tamrioff e.a. SKY CHANNEL Bailey's Bird. Hour of Power. Fun Factory. International Motor Sports. Mobil Motor Sports News. Fashion TV. Sunday Movie Matinee. Beyond 2000. Big Valley. Close. Autosport. Voetbal. SUPER CHANNEL Boogaloo Poo per Doo. Coca Cola Eurochart. Video Fashion. Documentary TBA. It's written. Blake's Seven. Salvage One. EURO Magazine. The Mix. The World Tomorrow. European Business weekly. Roving Report. Tracking Music. Weather. The UK Chart Show. Shoestring. Weather Report. Cracker Factory. The Mix. MTV EUROPE 07.00 Marcel Varfthilt. 11.00 Kristiane Backer. 13.30 MTV Spotlight: Nick Kamen. 14.00 MTV's European top 20. 15.00 Week in rock 15.30 MTV Classics. 16.30 Ray Cokee. 18.00 Maiken Wexe. 21.00 Marcel Vanthilt. 00.00 XPO, nieuwe videoclips met Maiken Wexe. 01.00-07.00 Night videos. TV 5 16.00 I'Ecole dee fans. 16.45 Immédies. 17.15 Apostrophes. 18.30 Brévet Et Météo Européene. 18.35 Parle Saint-Lazsre. 19.30 Flesh Varicella. 20.00 8ecrée Soiree. 21.30 Lee Anlmaux du Monde. MTV richt het zoeklicht op Nick Kamen. MTV Spotlight, 13.30 u. FOTO: PR 22.00 Journal Télévisé. 22.30 Météo Européenne. 22.35 Reportages. 23.30 Sport. 00.30 Le Quart D'heure Du Procope. 00.45 Fin de Programme. RTL+ i Li-La-Laune-Bar. i Inspektor Gadget, tekenfllm- i Lady Lockenlicht, tekenfilmse rie. i Heathcliff, der Kater, teken filmserie. I Die Welt der Schnorchel, te kenfilmserie. i Pirn, Pam, Pummelchen, Duit se speelfilm uit 1969. I Spiegelei Motorsport extra l Klassik am Mittag. Heute bei una. I Buck Rogers, Amerikaanse sf- 14.00 Gul achmeckt's 14.30 Du darst nicht lënger ach wei gen (Es geschah urn Mitter nacht), Duitse speelfilm uit 1955. 16.05 Ein Kuaa um Mittermacht (The midnight kiss), Ameri kaanse speelfilm uit 1949. 17.45 RTL Muslkravue, Duitse schla gers. 18.45 RTL aktuell. 19.00 let) will Manhattan (I'll take Manhattan). Am. miniserie. Afl. Sie reiten wieder (Steptoe and son ride again), Engelse speel film ut 1973. I Spiegel TV, actualiteiten. Susanne, die Wirtin von der Lahn e, Oostenrijkse speelfilm uit 1967. I Catch up, Amerikaanse show gevechten. Sexy folies. l Betthupferl. Einde. CE Ondertiteling vla Teletekst Tweetalige of stereo-uitzending O Zwart/wlt-ultzendlng KD Zwart/wlt-ultzendlng met onder titeling vla Teletekst (3 Bij niet-Nederlandstallge zen ders: uitzending In orginele ver sie met ondertitels H3 Bij niet-Nederlandstallge zen ders: z/w-ultzendlng In orginele versie met ondertitels Herhaling NEDERLAND 1 KRO 15.35 Neighbours. 16.00 De fa milie Perwanger. 17.00 Poppen kraam. NOS 17.30 Journaal. KRO 17.40 Professor Poopsnagle. NEDERLAND 2 DUITSLAND 1 schau. 10.03 (SCIDer Herr der siéb< Meere. 11.45 Lach mal wieder 12.15 Weltspiegel. 12.55 Persover zicht. 13.00 Tagesachau. 13.15 Ein de. 14.40 I® Teletekatoverzichf. 15.00 Tagesachau. 15.05 Sinha Moca. 15.30 10 Göatlicher Linge. 16.00 Die Trickfilmachau. 16.10 Die Sendung mit der Maua. 16.40 Das gestohlene Gesicht. 17.15 Tages achau. 17.25 Auf Achae (WDF). BBC 1 07.00 Teletekst. 07.30 The Flintsto- nes. 07.55 Weerbericht. 08.00 Bre akfast time. 10.00 Nieuws. Aansl.: But first this... 10.05 Rolf Harris' car toon time. 10.25 Record breaker*. 11.00 Nieuwa. Aansl.: But first this... 11.05 Charlie Brown. 11.30 Playbue. 11.55 Five to eleven. 12.00 Nieuwa. 12.05 Popeye double bill. 12.25 Su perman. 12.50 Bananaman. 13.00 Nieuwa. Aansl.: Garden party. 14.00 Nieuwa. 14.30 Neighbour*. 14.50 Star brass a. 15.20 Knots Landing 16.10 Lav*rne and Shirl*y. 16.35 Awayday. 17.05 T*k*nfilm. 17.10 Children's BBC t. 17.35 Pop*y* and SKY CHANNEL 06.30 European Business Channel. 07.00 The DJ Kat Show. 09.30 Panel Pot Pourri. 11.00 The Sulllvans. 11.30 Sky By Day. 12.30 A Problem Shared. 13.00 Another World. 13.55 Landscape Channel. 14.50 As the World Turns. 15.45 Loving. 16.15 The Lucy Show. 16.45 Lady Lovely Lock*. 17.00 Countdown. MTV EUROPE 07.00 Krifltian* Backer. 12.00 Remo te control Spelprogramma. 12.30 Week in rock 13.00 Kriatian* Bec ker. 15.00 Yol Mix. 15.30 Marcel Vanthilt. 17.00 The Coca Cola re port. 17.15 3 From 1 at 5. 17.30 Mel ken Wexe. RTL+ 06.00 Hallo Europe. 09.10 Die Springfield Story. 10.00 Reich und echön 10.25 Meek 11.00 Pim, Pam, Pummelchen e, speelfilm. 12.20 Tekenfilm. 12.30 Klaeeik am Mitteg. 13.00 Heute bel une. Aansl.: Heathcliff 13.25 California Clan. 14.10 Ein Kuee um Mlttemecht speelfilm. 15.45 Netto. 15.55 RTL ak tuell. 16.00 Die 8pringfleld story. 16.50 Reich und Schön. 17.15 In- epektor Gadget. 17.45 RTL-Spiel.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 15