Romantiek uit Schotland FAIRGROUND ATTRACTION IN DE SCHIJNWERPERS: !ADIO/TELEVISIE EfiidóöSomcmt MAANDAG 24 JULI 1989 PAGINA 7 IROGRAMMERING ROND tv 10 koopt [echten juiz-show Unilever I ®ILVERSUM De commer- jle zender TV10 heeft deze ^ek de rechten gekocht van Jt quiz-programma „Rad van ^rtuin", dat eigendom is van multinational Unilever en 4t Amsterdamse reclamebu- 'feu Lintas. Het tweetal heeft fik de rechten van het quiz- logramma „Jeapardy", een uogramma dat in de verte te ?4rgelijken is met het tv-spel jwee voor twaalf". TV 10 left AVRO-omroeper Hans fln der Togt aangetrokken flor de presentatie van het flad van Fortuin", dat dage- ks zal worden uitgezonden. iflO maakte dit weekeinde ilar volledige programma be- i|nd. De uitzendingen zijn ho- ejontaal geprogrammeerd, o ejinaf 28 oktober biedt TV10 efima- en amusementspro- •^mma's, sport- en nieuwsuit- epdingen, films en series. De -|est opvallende rol daarbij is djggelegd voor Tineke, die 0naf vier uur prominent aan- •izig is in de middag. Verder èr een popshow van een half e)r. krijgt het nieuws ruimte ijdrie blokken en komt Koos oistema met een talkshow op J late avond. De dag wordt djesloten met een serie of een >«elfilm. Op maandag zendt >#10 een show uit met Rudi ojrell, gevolgd door de politie- rjlie „Hunter". Dinsdag is Air TV10 filmavond en elensdag is ingeruimd voor J politie-serie „Tatort" of ejetbal. De donderdag is voor cèdré van Duin, gevolgd door Hserie „Midnight Caller". Op ijdag komt Henny Huisman a/t een „Surprise Show", ge- i^gd door de comedy „Murp- j'l Brown". De vrijdagavond >vjrdt afgesloten met een actu- speelfilm. De zaterdag en (jidag wijken af van de door jweekse programmering. Zo ?^er op zaterdag ruimte voor 4 door Sandra Reemer ge tenteerde programma „Mu- ïkparade" terwijl na het iIrnaal Ron Brandsteder start eft zijn „Ron's Honeymoon jiiz". Later in het seizoen elgt Jos Brink hem op met fledden Dat". Op zondag is ujbehalve de „Hitparade" en ji filmmagazine ter afslui pt van het weekeinde, aan- Tht voor cultuur zoals thea- klassieke concerten, opera Tballet. Sounds Of Eden. Concert met Fair ground Attraction. BBC-televisie. BBC 2 om 00.15 uur. Maandag. AMSTERDAM In een periode waarin popmuziek zo'n beetje van het Neder landse scherm verbannen lijkt, pakt de BBC onder de titel „Sounds Of Eden" sterk uit met een serie concerten van groepen, die in het afgelopen jaar het volle licht van de schijnwerpers op zich ge richt zagen. De keuze voor deze maandag is Fair ground Attraction ofwel romantiek uit Schotland. Het concert werd opgenomen in het Pavilion Theater in Glasgow, waar het viertal als onderdeel van zijn Europese tournee eerder dit jaar stond om de eerste elpee, waarvan er inmiddels meer dan een mil joen over de toonbank zijn ge gaan, aan een publiek te pre senteren. Wie Fairground At traction beluistert, wordt auto matisch meegevoerd naar de zomer, waarbij het jeugdige, vrolijke geluid van zangeres Eddi Reader als een warme zon aan een strakke blauwe lucht straalt. De single „Per fect" waarmee ze internatio naal doorbraken, is daarvan het levende bewijs. Dat die 45- toeren-plaat aansloeg, bleef niet zonder gevolgen. Zo is er inmiddels een muzak-versie van gemaakt, die winkelende mensen op de been houdt en heeft een Chinese groep er on der de titel „Tahi" een Canto nese versie van uitgebracht. Hun muziek, die op het podi um wordt uitgevoerd met een enorme variatie aan instru menten, heeft ze het afgelopen jaar in de diverse landen een vrachtlading aan onderschei dingen opgeleverd. Zo kregen ze in eigen land twee Brit Awards voor beste single en beste elpee. En dat is niet mis als je de concurrentie in ogen schouw neemt. Groentjes Fairground Attraction bestaat sinds 1987. Dat wil niet zeggen dat het kwartet, dat in leeftijd schommelt tussen de dertig en de veertig, groentjes zijn. Ze hebben allemaal een rijk mu zikaal verleden van zeker tien jaar achter zich zoals de uit Fairground Attraction met v.l.n.r. Roy Dodds, Simon Edwards, Eddi Reader en Mark Nevin. FOTO: RCA Glasgow afkomstige Eddi Rea der voor het concert in Para- diso laat weten. „Ik heb jaren in de Londense Underground gezongen. Daarmee verdiende ik net genoeg om mijn huur te kunnen betalen. Maar niet al leen in Londen, maar ook in Parijs heb ik de reizigers be ziggehouden terwijl ze zich haastig van de ene naar de an dere trein spoedden". In die Metro van Parijs leerde Eddi ook haar man Milou ken nen. Hij neemt de zorg voor hun tien maanden oude zoon Charlie op zich, wanneer Eddi het podium op moet. „Mijn eerste professionele werk was met de Gang Of Four. Ik ver telde ze dat ik met Simple Minds had gewerkt en werd aangenomen. Een nogal pijn lijk moment volgde toen Jim Kerr (zanger van Simple Minds) een keer een concert van de Gang Of Four bezocht en liet weten nog nooit van mij te hebben gehoord. Geluk kig had ik mij toen al bewe zen". Later kreeg ze werk bij Eu- rythmics en Alison Moyet. Aan de groep van Annie Len nox en Dave Stewart denkt ze met veel plezier terug. „Ik heb heel veel opgestoken van An nie. Zij doet dingen die ik nooit zou durven. Zo dook ze een keer in het publiek. Ik moet bekennen dat ik die nei ging ook wel eens heb en het komt dan ook wel eens voor dat ik in een kleine zaal de dansvloer opga, maar honderd procent gelukkig voel ik mij dan niet. Maar bij Eurythmics kreeg ik alle kans om te zin gen. Ik deed de tweede stem bij zo'n beetje elke noot die Annie zong. Dat was bij Alison Moyet heel anders. Daar kreeg ik een partituur voor mijn neus en mocht ik alleen de partijen zingen, die voor mij stonden aangegeven". Sandie Shaw Drummer Roy Dodds werkte in het verleden regelmatig voor Working Week en is nog op tournee geweest met Teren ce Trent D'Arby. Simon Ed wards, die Mexicaanse gitaar speelt, verdiende vooral zijn brood als sessie-muzikant, ter wijl tekstschrijver en gitarist Mark Nevin in de jaren zeven tig deel uit maakte van Jane Air The Belvederes. In 1986 werkte hij als arrangeur mee aan de mislukte come-back van Sandie Shaw. Het werk van Fairground At traction heeft zijn wortels in de folk. De nummers zijn wee moedig, maar hebben toch een levenslustige sfeer. Eddi: „Mark is iemand die zijn beste nummers schrijft als hij gede primeerd is en mijn taak is er voor te zorgen dat die me lancholie nooit wordt omgezet in gezeur. De instrumenten spelen daarbij ook een belang rijke rol. Het gitaarspel van Si mon Edwards bijvoorbeeld heeft, doordat hij op een Mexi caans instrument speelt, iets vrolijks. Ik heb wel gemerkt dat we heel herkenbaar zijn. Zo speelden we laatst in een Buddy Holly-programma. We hadden voor het vrij onbeken de „Cryin'. Waitin', Hopin'" gekozen. Toen we het speel den, dacht iedereen dat het een Fairground Attraction-' HANS PIET nummer was NEDERLAND 1 15.50 16.50 17.30 17.40 19.00 19.16 19.43 20.15 22.30 22.40 De familie Perwanger, 9- delige serie. Afl. 4. Poppenkraam, kinaerse rie. Afl. 19: Wie is er slim mer? Algemene Loterij Neder land. NOS Journaal. KRO Professor Poopsnagle, jeugdserie. Afl. 8. De dok ter en de kinderen zijn het moeras ingejaagd en peter wordt overvallen als hgij de poopmobiel aan het re pareren is. Feesten uit de hele we reld, 12-delige serie over feestelijke gebeurtenissen uit de hele wereld. Afl. 9: Het Loy Krathong Volle Maan feest van Thailand. Ravioli, 13-delige Duitse serie. Afl. 4: Zoet-zuur. Ie dere dag ravioli eten wordt de Düwels te veel, wat af wisseling zou dus geen kwaad kunnen. NOS Journaal. KRO De Bobbies, Engelse poli tieserie. Afl. 12: Plein vrees. Martella zit met een dode van een Italiaans sprekende familie en een dronken chauffeur vernielt zijn bus. Boggle, woordspel gepre senteerd door Frank Kra mer. Avonturen van een dame (The adventures of a lady), 6-delige Frans /Engelse serie. Afl. 6: Strijd om Louisbburg (slot). Griffard fingeert zelfmoord en keert terug naar het Nieu we Frankrijk, waar Ann de herberg van Jeanne heeft overgenomen. De bijentuin van Buckfast Abby, documentaire over de bijenteelt in een Engels Benedictijner klooster. Brandpunt politiek café, feiten en meningen over de actuele politieke situatie. NOS Journaal. KRO Ashanti, Amerikaanse speelfilm uit 1979 van Ri chard Fleischer. Met: Mi chael Caine, Peter Ustinov, Beverly Johnson e.a. de Afrikaanse vrouw van dr. David wordt ontvoerd door slavenhandelaars. Dr. Da vid gaat proberen haar te bevrijden. Einde. NEDERLAND 2 AVRO 16.50 The real Ghostbusters tekenfilmserie. Afl.: Wie is de dader? De grote detec tive-schrijfster Agatha Grisley is overleden, maar Michael Cain speelt een arts in West Afrika, zijn vrouw valt in handen van een slavenhandelaar. NED. 1 22.40 uur. FOTO: PR in haar huis waren de spo ken nog rond... 17.13 Foofur tekenfilmserie. Afl.: Rocky de speurneus- /Spinners negen levens. 17.35 Bluffers tekenfilmserie. Afl. 8: Weten is beter dan vergeten. 17.58 SI Ontdek je plekje: Gent. AVRO 18.08 THollands glorie 12- delige serie van Walter van der Kamp naar de roman van Jan den Hartog. Afl. 4. De sleepvaartmaatschap- pij yan Munster gaat nood gedwongen een fusie aan met de gehate Kwel. de bemanning van de Jan van Gent hoort er met grote verslagenheid van. 18.58 Teufels Grossmutter, 12- delige Duitse jeugdserie. Afl. 8: Mast- en schoot- breuk. De Berlijnse Teufel- werf bouwt de 500e boot en het zal het beste schip uit de geschiedenis van de firma worden. Familiele den houden s'nachts een oogje in het zeil, want de concurrentie ligt op de loer. 19.21 EDe brekers 13-delige serie. Afl. 4: Vissen. Peek en Fokke denken gezellig samen een dagje te gaan vissen en broer Harrie is druk in de weer met het in richten van een aquarium. NOS 20.00 EJournaal. AVRO 20.28 The count of Monte Cris- to, Engelse speelfilm uit 1975 van David Greene. Met: Richard Chamberlain, Tony Curtis, Trevow Ho ward e.a. Na 14 jaar ge vangenschap weet kapi tein Edmund Dantes te ontsnappen en met behulp van een schat zich in Parijs voor te doen als de Graaf van Monte Cristo. Hij wil daar namelijk wraak ne men op 3 personen, die zijn leven hebben ver woest. 22.15 AVRO Televizier, actuali teitenrubriek gepresen teerd door Ria Bremer, Karei van de Graaf, Pieter Varekamp en Cees van der Wel. 22.45 Kane en Abel Ameri kaanse serie. Afl. 4. Willi am Kane is de mantel ge veegd door Abel Rosnovs- ki, nadat Abel een beroep op hem had gedaan geld te lenen voor zijn hotel. 23.33 European Business Weekly, wekelijks over zicht van de belangrijkste zakelijke ontwikkelingen. NOS 00.03 Journaal. 00.08 Einde. NEDERLAND3 21.25 21.55 22.20 Nieuws voor doven en slechthorenden. Sesamstraat. Mime time, korte sketches door mimegroep. SOCUTERA Voorlichtingsfilm van de Maatschappij tot Redding van Drenkelingen. NOS Verhalenvertellers, serie. Afl. 5: Neighbours. 3i Journaal. Sprekende film, docu mentaire serie over het ontstaan van de spreken de film. Afl. 8: Van B-film tot kassakraker. Tijdens de crisisjaren werd de B- film geïntroduceerd en tot de komst van de tv was het een succes. Nu worden B- films opnieuw geprodu ceerd met een grote bezet ting en vormen ze de kas sasuccessen van tegen woordig. Sport Studio. IKON Kenmerk, actualiteitenru briek. Een bericht van de Wilde Ganzen. NOS Journaal. Nieuws voor doven en slechthorenden. Einde. UT 1 DUITSLAND 1 nflO Flipper, Amerikaanse jeugdse- kli rie. Afl. 78: Baby. tC5 Juke Box. t<80 Webster Amerikaanse serie, sn Afl. 20: Meer dan een herinne ring. Met: Emmanuel Lewis, I Susan Clark, Alexis Karras e.a. a£5 Nieuws. idDO Tik Tak animatieserie. Afl. I 240. >N)5 Plons kinderserie. Afl.: Plons b) en de operazangeres. 36I0 E.R.U. - Concerten, Vandaag: 71j Helsinki (2), 2e beweging: m Larghetto uit Kamerconcerto j voor altsaxofoon en orkest, Ibert, uitgevoerd door José Satandreu Gregory uit Spanje, tö 1e. Beweging: Andante allegro b| uit concerto in Bes voor harp 7| en orkest, opus 4, nr. 6, Han- 'Q' del, uitgevoerd door Orlaith Franklin uit Ierland. Elegie voor u' vello en orkest, opus 24, Fau- Ï(1 ré. uitgeveord door Ludo Ide 'a' uit België. ®!5 Avonturenbaai. (Danger bay), dt Canadese jeugdserie. "1)0 Uitzending door derden: u* Lichtpunt, programma van de Vrijzinnige Verenigingen. l®5 Medededelingen. v30 Nieuws. I §0 Buren (Neighbours), Australi- m( sche tv-serie. '7|5 Das Boot, 6-deligè Duitse serie naar de roman van L.G. Buck- heim. Vanuit de Franse haven- ikt plaats La Rochelle vertrekt de w| Duitse onderzeeër U96 met de opdracht Britse konvooien te Cl onderscheppen. Ie 5 Zomerrock. Eerste deel van ur eert verslag van het Roskilde- 0r1 festival dat op 29 en 30 juni en 1 juli plaatsvond in Denemar- 'e' ken met interviews en concert- ïrj fragmenten. wl5 Leven zonder George (Life without George), 11-delige En gelse komische serie. I!5 Kunst-zaken. 10 Nieuws. 15 Kijk uitl Verkeerstips. I0 Mensen rond het Grote Oce aanbekken (Man on the Rim) 11-delige Australische docu mentaireserie. "115 Coda. Zelfportret in vallend serviesgoed, van Dirk van Bas- telaere. 10 Einde. IT 2 Die Trickfilmschau. Die Sendung mit der Maus, kinderprogramma. Allein durch die Wildnis 5- delige Australische jeugdserie. Met. Andre Jansen, Tina Kemp, Erni Dingo e.a. Afl. 5: Das Buschfeuer. Tagesschau. Auf Achse, serie. Afl.: Püla Aika - die Unruhezeit. Yesterdays. Afl.: Siw Malm- Tagesschau. Hier und Heute, actualiteiten. Der Fuchs, serie. Afl.: Aus Kleidern rieselt der Schnee. Programma-overzicht. 'TiTagesschau. Sommerkomödie: Der Komö- dienstadel met de boerenko medie Herz am Spiess van Maximilian Vitus. Met: Kathari- na de Bruyn, Erni Singerl, Karl Tischlmger e.a. Tv-regie: Olf Fischer. Een jonge vrouw erft een hotel. Volgens het testa ment dient zij haar erfenis met een ver familielid te delen. Bei de erfgenamen zijn aanvanke lijk niet erg enthousiast over het feit dat ze de erfenis moeten delen. Aansl.: tages- Von Perlen, Muscherln und eindsamen Buchten: Die 100 Insein von Panama, filmrepor tage over de Paraleleilanden voor Panama. Van de twee honderd eilanden heeft Conta- dora de meest bewogen ge schiedenis. Onder zijn bezoe kers bevonden zich de schrij ver Graham Greene en de sjah Hurra Deutschland. Gero von Storch Show, sketches. Tagesthemen. Actualiteiten. Das Nacht-Studio: Mélo, Fran se speelfilm uit 1986 van Alain Resnais. Met: Sabine Azéma, Pierre Arditi, Andrè Dussolier e.a. de musicus Pierre en zijn vrouw Romaine krijgen bezoek van een oude studievriend van Pierre, Marcel, die inmiddels een beroemd violist is. Marcel en Romaine gaan een verhou ding aan, maar Romainè durft haar man niet te verlaten. Tageschau. Nachtgedanken. Beschouwing door Hans Joachim Kulen- kampff. Einde. 10 Zonen en dochters (Sons and daughters), Australische serie. !3 Superkat en supermuis. Te kenfilmserie. Afl. 31. Programma-overzicht. Nieuws. 10 Jaws, Amerikaanse speelfilm uit 1975 van Steven Spielberg. K) Einde. DUITSLAND 2 'BF 1 Vacaturebank. L'écran des vacances, teken- Journaal. I Ce soir, Waalse actualiteiten. I Top 5. Journaal en Weerbericht. Actualités a la une Cycle Rires de l'étë: Le retour des Bidasses en folie, Franse speelfilm. i Dites-moi, serie gesprekken. Laatste nieuws. Einde. Der Stein des Marco Polo, jeugdserie. Afl.: Der Delphin. Met: Nicola di Pol, Chiara Doardo, Giuseppe Tonini e.a. Logomobil, jeugdjournaal. Presentatie: Peter Hahne. Alice im Wunderland, teken filmserie voor de jeugd naar het boek van Lewis Carroll. Afl.: Die verërgerten Kangu- ruhs. Heute. Aansl.: Aus den Lën- Mein Name ist Hase, teken filmserie. Sommerfestival im ZDF - Deutsche Komiker: Peter schiesst den Vogel ab. Deel 1. Duitse speelfilm uit 1959 van Geza von Cziffra. Met: peter Alexander, Germaine Dagmar, Ruth Stephan e.a. Peter schisst den Vogel ab. Deel 2 Programma-overzicht. i Heute. i WISO - Sommertriff. Econo misch magazine. I Thomas Gottschalk: Piraten- sender Powerplay, Duitse speelfilm uit 1981 van Siggi Gótz. Mët: Thomas Gottschalk, Mike Krüger, Evelyn Hamann e.a. Tommy en Mike hebben een piratenzender in München. Omdat de radiocontroledienst hen op de hielen zit, besluiten ze het professioneler aan te pakken door hun zender mo biel te maken. Aansl.: Ratsc- hlag für Kinogënger. Fllmru- briek Vandaag: Mimi - in sei ner Ehre gekrënkt van Lina Wertmüller. i Heute-journal. I Sommerfestival im ZDF: ESWunderbarer Planet, 7-deli- ge Japanse documentaire se rie. Afl. 5: lm Felsen versiegelt. Die Stillen Stars. Portretten van Nobelprijswinnaars. Van daag: De medicus Christian de Duve. (Twee kanalen). I Mr. Moto und die Flotte: [(Mr. Moto's Last Warning), Amerikaanse speelfilm uit 1939 van Norman Foster. Met: Peter Lorre, Ricardo Cortez, Virginia Field e.a. In de Rode Zee wordt een grote oefening ge houden door de Frans en Brit se floot. Maar er worden door een vreemde grootmacht agenten gestuurd om te sabo teren en de verhoudingen tus sen de 2 landen te verstoren. I Heute. DUITSLAND 3 i Super-Grips, spelprogramma met Frank Laufenberg. Urmel aus dem Eis, poppen serie. Afl. 1: Der Eisberg. i Klemens und Klementinchen, die Gënse vom Mühlental, jeugdserie. Afl.: Alle Ganse fliegen hoch. Abenteuer Wildnis, natuur filmserie. Vandaag: Die Katze aus dem Sack, documentaire over de vangst van roofdieren in Afrika. I Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport. (19.40-19.55 Raamprogram- ma's van de regionale stu dio's). Chris Howland prasentiert Höchstleistungen aus dem Guinness Buch der Rekorde, programma waarin mensen met hun prestaties in het World Guinness Book of Re cords proberen te komen. Afl. 5. I Bonner Köpfe, serie portret ten. Vandaag: Uta Würfel. l Applaus, Applaus 8-delige do cumentaire serie over de ge schiedenis van de variété. Afl. 5. I West 3 aktuell. I Schüsse aus dem All - Folgen der Mondlandung, documen taire over de vooral militaire gevolgen van de ruimtevaart. I Wiedersehen mit Kommissar Haferkamp: Tatort Duitse politieserie. Afl.: Herzjagd. Sol daat Tielens bezoekt, ondanks een uitgaansverbod zijn dood zieke moeder in het zieken huis. Hij probeert een betere behandeling voor haar te krij gen, maar hij slaagt niet. Intus sen zijn er zoekacties In gang en verwondt Tielens een van zijn achtervolgers. Hafer- kamp's vervanger wil Tielens met een list om de tuin leiden. Laatste nieuws. BBC 1 The Hogan family serie. Afl.: Burned out. Awayday. Zes bekende perso nen praten over hun favoriete spoorlijn. Tekenfilm. Children's BBC Presentatie: Andy Crane. Met: Wixbit. Afl. 1. Popeye and son tekenfilm. Newsround, jeugdjournaal. Duncan dares Afl. 2. Neighbours Australische se rie met Anne Charleston, Kylie Minogue, Fiona Corke. e.a. Nieuws en weerbericht Newsroom South East. Wogan, talkshow met Terry Wogan. Perfect strangers Ameri kaanse serie. Met: Bronson Pinchot, Mark Linn-Baker, Re becca Arthur e.a. Lenny Henry. Afl. 3: The single life. Bread 13-delige serie. Met: Rita Tushingham. Jean Boht, Simon Rouse e.a. Afl. 9. Nieuws. News Room South-East en weerbericht. By line, Schrijver Johnny Speight keert terug in de Lon dense wijk Canning Town waar dertig jaar geleden Alf Garnett het licht zag. Hoe denkt men daar thans over het Konings huis, premier Tatcher, Neil Kin- nock, zwarten, Aziaten, Euro peanen en de yuppies van Dockland. Come dancing '89, Ballroom dancing met muziek en caba ret. Turns '88, 6-delige serie, waar in Jimmy Perry aan de hand van archiefmateriaal een beeld schetst van de British Music Hall en het Variety Theatre. Met bekende sterren uit de dertiger jaren zoals Leslie Hut chinson (Hutch), Richard Tau- ber, Robb Wilton e.a. Afl. 3. Business matters Afl. 5: Does anyone here speak En glish?. Weerbericht. BBC 2 Look stranger. I Nieuws en weerbericht. Aansl.: Royal Welsh Show I Nieuws en weerbericht l Newsroom South-East en re gionaal weerbericht. I Slowly up the grand truck road. I Country file. i Syncopation, Amerikaanse speelfilm uti 1942 van William Dieterle. Met: Adolphe Menjou, Jackie Cooper, Bonita Granvil le e.a. I Def II: WK disco. I Mad about motors, documen taire. I Floyd on France Vandaag: Baskenland. I Out of the doll's house. Mo therhood. I Clive James. i John Sessions, 6-delige come dy. Afl. 5. I One day, 6-delige serie por tretten. I Newsnight, actualiteitenmaga- 00.15 Sounds of Eden. Vandaag: Fairground attraction. 00.55 Weerbericht. 01.00 Open University. 01.30 Einde. SKY CHANNEL NEDERLAND 1 15.45 Loving. 16.15 The Lucy Show. 16.45 Lady Lovely Locks. 17.00 Countdown. 18.00 Close. 19.00 International Motorsport. 20.00 Golf. 21.00 Eurosport what a week! 22.00 Voetbal. 23.00 Boksen. 00.00 Rugby. 01.00 Close. NCRV 15.30 James Herriot. 16.20 t Rondom tien: Alles of niets 17.10 s Weerklank NOS 17.30 Journaal. NCRV 17.40 Kay O'Brien. NEDERLAND 2 SUPER CHANNEL BRT 1 15.30 Chart Attack. 16.30 Hot Line. 18.30 Off the Wall. 19.30 Foley Square. 20.00 High Chaparral. 20.55 Cassie Co. 21.50 World News. 22.00 Flight Of The Condor. 23.00 Wild World. 00 00 Worldnews. DUITSLAND 1 TV 5 Reportages. Sport. Brèves et Méteo Europenne. Rècrèation. ■'Imagination au galop. Des Chiffres et des Lettres. Les Carnets de l'Aventure. Beau et Chaud. Nouveau Monde. Journal Tèlévisé. Mètèo Européenne. La route des vacances. Actuel. Du cóté de chez Fred. Fin de Programme. 09.45 ZDF-info Verbraucher. 10.00 Heute. 10 03 Von Perlen 10.35 t Sirene in Blond 12.05 Umschau. 12.25 WISO-Sommertreff. 12.55 Per soverzicht. 13.00-13.15 Heute. 15.00 Tagesschau. 15.05 Sinha Moca 15.30 Falsch-Falscher-richtig. 16.00 Die Trickfilmschau. 16.15 Der Mond- schimmel 17.15 Tagesschau. DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1. 13.15-13.45 La France 15.15 ZDF - Ihr Programm. 15.25 Heute. 15.28 Die Muppets- Show 15.50 Der Stein des Marco Polo. 16.15 Logomobil. 16.30 Alice im Wunderland. 16.55 Heute. 17.10 g] Tele-lllustrierte. 17.45 Ein Heim für Tiere. MTV EUROPE BBC 1 15.30 Marcel Vanthilt. 17.00 The Coca Cola report. 17.15 3 From 1 at 5: Sandra. 17.30 Maiken Wexo. 18.30 Club MTV. 19.00 MTV at the movies. 19.30 Remote control. 20.00 Ray Cokes. 22.45 The Coca Cola report. 23.00 MTV at the movies 23.30 Marcel Vanthilt. 00 00 Your scene: Solid rock. 01 00 Club MTV 01.30-07.00 Night videos. 08.00 Breakfast time. 09.55 News Room South-East 10.00 Nieuws. 10 05 Heathcliff and Co 10.25 Re cord breakers. 11.00 Nieuws 11 10 Tom and Jerry 11.30 Playbus. 11 55 Five to eleven. 12.00 Nieuws 12.05 But first this... 12.10 Popeye. 12.15 The O-Zone layer. 12.25 Superman. 12.50 Bananaman. 13.00 Nieuws 13.55 News Room South East. 14.00 Nieuws 14.30 Neighbours 14.50 Antiques at home 15.20 [The wic ked lady 17.10 Children's BBC RTL+ BBC 2 15.45 Netto: Ihre Wlrtschaft heute. 15.55 RTL aktuell. 16.00 Die Springfield stgry, Ameri kaanse serie. 16.50 Reich und Schön, Amerikaan- Inspektor Gadget, tekenfilm- RTL^Speil. RTL aktuell. Baretta. RTL aktuell. Karlchen. Weerbericht. Captain Power. Der Hammer Der Chef (Ironside). Alles nichts Oder?! Eine Superpolizisten in New York Kult - Tour. RTL kultur. Kulturmagazin 10 vor 11. Miinnermagazin M. Unglaubige Geschichten e. Betthupferl. 10.00 Teletekst. 10.55 Castles of Scotland 11.25 Open University. 11.50 [Gunga Din. 13.30 Open Uni versity. 13.50 Rock athlete. 14.20 Bertha 14.35 Sign extra. 15.00 Nieuws. 15.10 Glorious goodwood. 16.00 Nieuws 16.53 Regionaal nieuws. 17.00 The old boy network. SKY CHANNEL 09.30 Panel Pot Pourri. 11.00 The Sullivans. 11.30 Sky By Day. 12.30 A Problem Shared. 13.00 Another World. 13.55 Sky Text. 14 50 As The World Turns. 15.45 Loving. 16.15 Lucy Show. 16.45 Lady Lovely Locks. 17.00 Countdown. RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 14.06 VOO: Nieuwsradio 19.04 Nieuwsradio extra. 20.02 Club Veronica Trend. 21.02 KRO: Jazz Connection. 22.02 Op de eerste rang. 22.50 In het teken van de regenboog. 23.05 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 AVRO: Easy listening. 02.02 AVRO's nachtdienst. 06.02-07.00 Auto In? AVRO aan! RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.04 EO: Tijdsein. 18.25 Kom er eens uit. 18.50 De wolkenwagen 19.04 Residentie pauze dienst. 19.30 Hemelsbreed 19.45 Begrijpt u wat u leest? 20.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.04 NOS: Driespoor. 19.03 AVRO: Het steenen tijdperk. 20.03 Muziek met Meta. 22.03 Candlelight. 23.03 Droomgeheimen. RADIO 4 18.02 VARA: Blazers magazine. 18.30 De jonge Verdi. 20.00 Nieuws. 20.02 La Follia. 22.00 Jazz-op-vier. 22.30-00.00 Het zout In de pap. RADIO 5 18.10 VARA: Chips die je niet kunt eten. 18.30 NOS: Voor blinden 18.40 Kleine zendgemachtigden. 19.00 Voor buitenlanders. 20.30 HV: Het voordeel van de twijfel. 21.35-22.00 NOS: Grasduinen op 78. REGIONAAL Radio West: (Via FM-frequentie Radio 1) 17.02-18.00 Tot zes! Omroep Rijn land: (Via FM-frequentie 105,7 MHz) 17.00 Vandaag vooraf 17.30 Vandaag de dag op maandag 19.00 Leiderdorp Lokaal 20.00-21.30 Turks programma. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 Vrije Woord. 19.10 Actueel. 19.33 BRT Combo. 20.03 Radio Tropical. 21.03 Pandora. 22.05 Crooners en soft music. 23.30-06.00 Nachtradio BRT 2 17.05 Hitrevue. 20.00 Slowtime. 21.00 Een plaat voor Margriet. 22.05 Maandag om tien. 23.30-06.00 Nachtradio. BRT 3 17.30 Folkconcert. 18.10 Actueel. 18.30 Klavecimbelrecital: Muffat. 19.00 Kroniek. 20.00 Symfonie Orkest Finse radio met viool. 21.30 Trois poèmes de Stéphane Mallarme, Debussy. 21.40 Pianomuziek. 23.15 Bsic Basie. 24.00-06.00 Nachtradio. MORGEN SUPER CHANNEL 07.00 World News and Business hour. 08.00 The Mix. 15.30 Nino Fi- retto. Popprogramma. 16.30 Hotline RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.04 KRO: Echo-magazine 07.15 Het levende woord. 07.30 Nieuws. 07.33 Echo-magazine. 08.45 Kruispunt. 09.06 Even bijkomen. 10.06 M/V Magazine. 11.06 Echo-magazine. 12.06 KRO's Schone Kunsten. 13.09 Echo Magazine. 14.06 VOO: Nieuwsradio. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.04 AVRO Radiojournaal 09.04 EO: De Muzikale Fruitmand. 10.04 Vrouw zijn. 11.04 Een dag op stap met... 12.04 Lunchtime magazine. 13.04 Tijdsein. 13.30 Als mensen veranderen. 14.04 VPRO: De plantage 16.04 Ischa. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 06.02 Holland wordt wakker! 09.04 Rigter. 11.04 Angelique 12.04 VARA's Steen Beenshow 14.04 Twee meter de lucht in. 16.04 De verrukkelijke vijftien RADIO 4 07.00 Nieuws 07.02 TROS Een goede morgen. 09.00 Continu klassiek. 11.00 TROS Concertzaal. 12.15 Nieuwe klassieke platen 13.00 Nieuws. 13.02 De klassieke Top tien. 13.30 Belcantorium. 16.00 NCRV: Het kunstbedrijf RADIO 5 09.02 NOS Sportief 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU Stilte 10.00 NCRV: Wereld zingt Gods lof. 10.50 Tekst en uitleg. 11.00 Studio 55. 12.00 Nieuws 12.05 De verdieping. 13.00 NOS Nieuws. 13.10 Nederland en zijn buren. 13.30 Rondom het woord. 14.00 Leerspiegel. 14.30 TELEAC: A world of English. 15.00 NOS. Schone wereld. 16.00 Op de rand van het recht. REGIONAAL Radio West: 06.02 Mogge provincie. 09.02 Speurwerk, muziek, reportages en actualiteiten. 14.02 le wie West weg. Zuid-Hollanders op vakantie in Nederland 16.02-17.00 Gesprek van de dag. Radio Rijnmond: 07.03 Och tendmagazine met Jan Eikelboom. 09.03 Hans van Vliet en Drs. P Leen 12.03 Lunchprogramma van Liesbeth van der Kruit. 14.03 RR-Express. 16.03-17.00 Getapt. BRT 1 06.00 Om het nieuws. 08.15 Klaarwakker 09.05 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.15 Tussendoor 14.03 78 Toerentijd 15.03 Dit waren toen ook hits. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 06.05 Sjapoo 08.10 Zonneslag 10.03 De zingende bloemkool. 12.00 Regioprogramma. 13.10 Muziekboetiek 14.00 De gewapende man. 17.00 Focus. BRT 3 06.00 Om het nieuws 07.10 Klassiek om het nieuws 08.15 Prelude Salieri, Boccherini. 09.15 De muziekwinkel 10.45 Poolse pianomuziek. 11.20 Zomer-oren 12.20 Tafelmuziek. 13.10 Divertimento. 14.00 Recital voor viool en piano 15.10 Nees en Stravinsky 16.30 Symfonische muziek.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 7