TeHaDo gevorderd tot de halve finales Peter Boon staat model voor nieuwe honkbalteam TENNIS CIRCUIT Feyenoord een helft attractief Noordzee Cup 1989 Rabobank Q Epilepsie? Zet jezelf niet buitenspel Hennie Grift vornl serieuze bedreiging voor Tjitse Smeding KOERSEN SPORT EaidcaQowuvnt DONDERDAG 20 JULI 1989 PAG1N Supercup van de baan ZEIST De wedstrijd om de Su percup tussen PSV en Ajax gaat niet door. Na overleg met beide verenigingen heeft de KNVB be sloten het duel, dat de eerste zou zijn in een reeks traditionele sei zoensopeningen, te schrappen. Aanvankelijk zou het duel in Eindhoven worden gespeeld. Na beperkende maatregelen omtrent het supportersbezoek van de ge meente, kwam Amsterdam als plaats van handeling naar voren. Ook in de hoofdstad bleken de be zwaren van organisatorische aard te groot. Van de gemeente Am sterdam mocht de wedstrijd niet later dan 18.00 uur beginnen. Daarnaast waren de te nemen veiligheidsmaatregelen een te grote hinderpaal. Fles whiskey bezorgt spelers Glasgow Rangers bange uren GLASGOW Een verdacht pakketje heeft gistermiddag voor opschudding ge zorgd in het stadion van Glasgow Ran gers. De Schotse landskampioen contrac teerde afgelopen week de katholiek Mo Johnston, die voor zijn Franse avontuur bij Nantes voor aartsrivaal Celtic uit kwam. De protestantse aanhangers van de Rangers keurden de komst van John ston af en dreigden met acties. Toen gis teren een klein pakket bij het stadion werd afgeleverd, schakelde de clubleid- ding de politie in. In een hoek van het Ibrox Park werd de doos onderzocht en voorzichtig geopend. Wat er uit kwam was een fles whiskey. De inhoud was goed tegen de schrik. POELDIJK Feye noord zorgde gister avond in Poeldijk in de oefenwedstrijd tegen Verburch een helft voor een voetbalshow. De Rotterdammers, die hun toernee door Zeeland even hadden onderbroken om het 40-jarig bestaan van de Poeldijkse tweedeklasser luister bij te zetten, namen voor de pauze op speelse wijze een voorsprong van 7- 0. In de tweede helft wer den daar nog drie treffers aan toegevoegd. De nieuwe trainer van de Rotterdammers, Pim Ver beek, gebruikte gisteravond weer een groot deel van zijn vrij ruime spelersgroep. Al eerder had hij aangekon digd het liefst zo veel moge lijk de jeugd de kans te ge ven. Gisteren vormde der halve Dwight Blackson, die uit de eigen jeugd is doorge stroomd en Zier Tebben- hoff, die vorig seizoen al enkele wedstrijden in de hoofdmacht zijn opwachting maakte, naast Piet Keur de Rotterdamse aanval. De van FC Twente aangetrokken spits verzorgde drie treffers. Grote smaakmaker in de eerste helft was de Pool Wlodi Smolarek, op papier spelend vanaf het midden veld samen met de van PEC Zwolle teruggekeerde Ed Roos en Ton Lokhof, maar veelvuldig in de spits te vinden. Smolarek was met drie schitterende tref fers verantwoordelijk voor het feit dat het publiek (2500 man) zich zeker voor de pauze geen moment ver veelde. Verburch-Feyenoord 0-10. (0-7). Doelpunten: Smolarek (3), Keur (3), Blinker (2), Nortan, Blackson. Schaaktalent Van Wely start sterk DIEREN Jeugdkampioen Loek van Wely is de open titelstrijd schaken in Dieren sterk gestart. Het zestien-jarige talent, in de eerste ronde winnaar tegen de Amerikaan Atlas, behaalde woensdag zijn tweede volle punt tegen de Franse grootmeester Bel- khodja. Van Wely moet na twee ronden de koppositie delen met vijf andere schakers. Bij de strijd om de nationale titel bij de dames staan na twee dagen vier deelneemsters bovenaan. Drewes, Jansen, Limbach en Vreeken hebben anderhalf punt. Corry Vreeken versloeg via een scherp gespeelde opening Jessica Harmsen. RKC derde in intcrtoto-sti' WENEN De voetballers van RKC zijn gij 7 een dikke premie misgelopen door de laatste v strijd in de intertoto-competitie tegen Vieijt verliezen. De Waalwijkers, die om winnaar 1/ groep te worden minimaal een gelijkspel mik behalen, werden in Wenen met 4-2 verslageo jti Hoekstra en Moniz maakten een in de eersjv minuten opgelopen achterstand van 0-2 nojli de rust ongedaan. In de tweede helft béxilli Drabits en Russ de eindstand op 4-2. Groejn naar werd Kaiserslautern, dat in de DDR li Zeiss Jena met 3-1 versloeg. RKC eindigdel derde plaats. I ld BW Den Bosch leed de Vierde nederlaag in U tertoto-competitie. Karlsruher SC bleef baas in eigen huis, maar moest in de tweedéd nog wel een achterstand (1-2) wegwerken.! j, naar in groep 1 werd Luzern, dat met 2-0 v n Luik won. DROOMDEBUUT OP WERELDH AVENTOERN OOI ROTTERDAM - Met va der en vriendin stond Pe ter Boon nog uitgebreid na te genieten. Tijdens het wereldhaventoernooi in Rotterdam maakt de 21- jarige Amsterdammer voor het eerst zijn op wachting in de nationale honkbalselectie. In het duel met Taiwan, dat gis teravond voor een uitver kocht huis op het veld van Neptunus werd gespeeld, werd de korte stop van Pirates voor het eerst bin nen de lijnen gestuurd. Als vervanger van Robert Niggebrugge maakte Boon een droom-entree. Hij verwerkte een door Ho bepaald niet slecht geproduceerde grondbal met een perfecte buiksliding en vervolgens een voortreffe lijke aangooi op het eerste honk. Het betekende één van de echte hoogtepunten in het optreden van de Nederlandse ploeg, die ondanks de opbouw fase waarin de formatie zich nog bevindt op een voortdu rend hoog peil acteerde en mo del stond voor een nieuwe stijl. Onder leiding van manager Jim Stoeckel en als gevolg van een vrijwel volledige vernieu wing van de spelersgroep moet het Nederlands honkbal het niet meer hebben van een bat terij slagmensen of incidenteel uitblinkerswerk met de knup pel. Het motto is nu verdedi- Jonge honkballers op de eerste plaats LEEUWARDEN Nederland heeft tijdens het toernooi om het Europese honkbalkampi oenschap voor junioren in Leewuarden zijn derde over winning behaald. De Bondsre publiek Duitsland was geen partij (32-0). Al in de eerste slagbeurt passeerde veertien keer een Nederlander de thuisplaat. Sander Messenma ker en Daniel de Haan sloegen homeruns. Nederland voert door dit resultaat de ranglijst aan met zes punten uit drie duels. gende perfectie, agressief hon- klopen en trachten op de juiste momenten de goede tikken uitdelen. Tegen Taiwan lukte dat onder leiding van werper Harry Koster opnieuw voor treffelijk. De pitcher van Nep tunus acteerde de volle negen innings, incasseerde geen en kele run en prees na afloop vooral zijn ploeggenoten. Van wie zoals gezegd Peter Boon zich extra onderscheidde. Fraaie catch De frele gebouwde Amster dammer smaakte na zijn fraaie catch in de achtste innings ook nog het genoegen de laatste actie van de wedstrijd op zijn naam te brengen. Na een pri ma aangooi op eerste-honk- man Erik de Bruin was het karwei met 3-0 geklaard. „Van zo'n begin kun je alleen maar dromen", vertelde Peter Boon, terwijl vader en vriendin ademloos toeluisterden. „Ik was pas woensdag weer hele maal fit verklaard en dan met zo'n actie beginnen doet je wel wat. Toen het was gelukt en die zesduizend mensen op de banken stonden, stond ik toch wel even op mijn benen te tril len. Maar ja, het is natuurlijk wel wat anders: in de competi tie voor hooguit 400 man spe len of zoals hier voor meer dan tien keer zo veel". Het leek er even op alsof Peter Boon, die vorig jaar in een veredelde nationale jeugdse- lectie al eens in Taiwan was geweest, het toernooi in Rot terdam vanaf de coach-plaats bij het eerste honk had moeten meemaken. Stoeckel posteerde de geblesseerde Amsterdam mer daar om hem in elk geval nog zo veel mogelijk bijhet spel te betrekken. Het week einde voor „Rotterdam" had Boon door een kapotte spike een hielblessure opgelopen, die hem aanvankelijk belette vol uit te spelen. „Dom", becom mentarieerde hij. „De binnen zool van m'n spike was al een tijd kapot, maar ik had er niet echt last van. Tot ik me bij een hoge bal forceerdeen verkeerd terecht kwam. Ge volg: botvliesontsteking. In tensieve behandeling de afge lopen dagen heeft me gelukkig weer op tijd fit gemaakt. Nig gebrugge was weliswaar de eerste man voor de positie van tweede-honkman, maar mij was al voor het toernooi te verstaan dat ik in elk geval speeltijd zou krijgen. En als dat dan gebeurt met zo'n start is het natuurlijk helemaal mooi". Nieuw elan Peter Boon staat model voor het nieuwe gezicht van het Nederlandse honkbalteam, waaruit bekende namen zijn verdwenen en dat een opval lend nieuw elan uitstraalt. Alle spelers loven de sfeer en aanpak van manager en coa ches, waardoor alles bijeen een technisch voortreffelijk uitge balanceerd geheel is ontstaan. Eigenlijk zonder uitzondering is iedere positie volledig voor zijn taak berekend, waarbij vooral het infield, met verder Wismar Ansjeliena als derde- honkman excelleert. De ma nier waarop de Antilliaan in de vierde innings de gelijkma ker van Huang verijdelde was koel velderswerk. Zoals ook midvelder Rik Faneyte Lin een slagbeurt eerder op het derde honk er uit kegelde van klasse getuigde. Het waren de enige keren dat Taiwan, in welke ploeg star tende werper Twu al na vier slagmensen Werd vervangen, het derde kussen onder de voeten voelde. De Aziaten, die vanavond opnieuw tegenstan der zijn van Nederland in de kruisfinales, bereikten verder slechts tweemaal het tweede honk. Hetgeen typerend mocht worden genoemd voor de Nederlandse verdediging. Marcel Kruyt (rechts, 24) wordt uitgevanqen door de Taiwanese tweede horikman Ho Liang-Chin. Aanvallend verloopt het voor alsnog wat minder voorspoe dig met de formatie van Stoec kel. In totaal werden slechts vijf honkslagen geproduceerd, waaronder de twee runs ople verende klap van Marcel Kruijt in de vijfde innings. Met de run van Niggebrugge, in de derde slagbeurt thuisge bracht door Faneyte en De Bruin betekende dat echter wel de winnende score. „Zo lang je maar meer punten scoort dan je opponent win je de wedstrijd", trapte Stoeckel dan weliswaar een antieke open deur in, maar er was te gelijkertijd ook geen speld tus sen te krijgen. De Amerikaan prees Koster in het bijzonder. De Rotterdammer noemde zelf de zege van gisteravond de mooiste overwinning uit zijn loopbaan. „Samen met de 16-1 tegen Italië, waardoor we Eu ropees kampioen werden", al dus Koster. Wie Taiwan vanavond tegen Nederland op de heuvel zet wijde de manager van de Azi aten gisteravond nog niet mee delen. Stoeckel deed minder geheimzinnig. Hij begint met Erik de Vries. „Nederland was vanavond sterker dan ik had verwacht", verklaarde s ger Lin. „Ik hoop don<jv avond hier weer te zitu winnende coach", repli zijn collega Stoeckel. L gebeurt speelt NederlarL dag in de finale tegen I zeker Havana. En iJ' vorm moet zelfs een tclj zege voor Oranje niet u! ten worden geacht. P FRANK WER| Ballesteros en Lyle troeven open NK golf ZANDVOORT Severiano Ballesteros en Sandy Lyle worden de troeven tijdens de zeventigste editie van het golf- toernooi om het open Neder lands kampioenschap, dat van donderdag 27 tot en met zon dag 30 juli in Zandvoort wordt gehouden. De twee wereldsterren, uit respectievelijk Spanje en Schotland afkomstig, gelden als de voornaamste gegadig den voor de hoofdprijs van 50.000 Engelse pond, circa 175.000 gulden die na vier ronden van achttien holes op de Kennemer Golf en Coun try Club op de winnaar ligt te wachten. Ook slaagde or ganisator Robbie van Erven Dorens, die gisteren sprak over „het sterke deelnemers veld dat we ooit in ons land hebben gehad", erin om Mi chael Allen, de Amerikaan die vorige week de Schotse titel voor zich opeiste, vast te leggen. Met voorts onder an deren de Spanjaard José-Ma- ria Olazabal, de Ier Ronan Rafferty en de Schot Sam Torrance lijkt Je 75 jaar be staande Nederlandse Golf Federatie dan ook alle reden tot tevredenheid te hebben. De komst van titelverdediger Mark Mouland is trouwens nog twijfelachtig. De Welsh man wordt geplaagd door een handblessure. Mogelijk heeft hij ook moeten afzeg gen voor het Britse Open, het meest prestigieuze golf- toernooi ter wereld dat van daag in het Schotse Troon is begonnen. Broekpolder Op dinsdag 25 juli wordt op golfclub Broekpolder in Vlaardingen een Ierse dag -georganiseerd. Eamonn Dar- cy, Des Smyth en Christy O'Connor jr. geven om 13.00 uur een demonstratie waarna een Pro-Am* met dertig amateurs (dames en heren), plaats vindt. Darcy en Smith, toen met Ronan Rafferty, veroverden eind vorig jaar namens Ierland in het Schot se St. Andrews de Dunhill Cup voor landenteams. Tom O'Mahoney, al jarenlang pro fessional op de Noordwijkse golfclub, en Joost Hage, de club-professional van Broek polder, zullen hieraan tevens hun medewerking verlenen. LcicLe Goutant HAZERSWOUDE- DORP/LEIDEN De ze vende editie van het sfeervolle TeHaDo-toer- nooi in Hazerswoude beoogt niet het laatste uit een reeks vette toernooija- ren te zijn. De jaargang 1989 loopt gesmeerd, een serie halve finalisten is in middels, bekend. De sche ma's in Hil'legom werden van enkele geplaatste spe lers beroofd. Een blik op het eretableau met diverse prijswinnaars uit de afgelopen zes jaren leert, dat de Hazerswoudenaren vere nigd in Dorp, met aanspreken de namen kunnen pronken. Zo staan de huidige B-toppers, Marc Nagelkerken en Eric Snellenberg als winnaar van het herenenkelspel C vermeld. Ook de zevende editie moet weer een vet jaar worden. Frank van Leeuwen voert het deelnemersveld aan. De Bos koper dient volgens de plan ning in de finale af te rekenen met Remo Bouwman. De in Zoetermeer spelende Pakis taan Hoeblal kan echter roet in het eten gooien. Hoeblal klopte na drie en driekwart uur strijd een andere buiten staander in het HEC, David Knibbe van het Zeister Shot. Knibbe ging met 6-2, 4-6, 5-7 ten onder, de halve finale plaats aan Hoeblal latend. Voor Eugénie Simon zal het voor de derde maal scheeps recht moeten worden. Misluk te de C-coup de afgelopen twee jaren, de thuisspeelster is NOORDWIJK De gisteren middag verrichte loting voor het zeslandentoernooi om de Heineken Noordzee Cup 1989, dat wordt verspeeld op de ten nisbanen van Casino Noord- wijk, leverde de onderstaande poule-indeling en het daarbij behorende wedstrijdprogram ma op. Tjsecho-Slowakije en West-Duitsland, beide opgeno men in poule B, bijten van daag, met twee achtereenvol gende enkelspelen, het spits af. Het toernooi wordt vervolgd met de singles behorend tot het treffen uit poule A: Zwe den - Amerika. De dubbelspe len uit de twee ontmoetingen vormen de afsluiting van de eerste speeldag. Argentinië en Australië komen in ieder ge val vrijdag en zaterdag in ak- tie. De poule winnaars treden zondag aan in de finale. PROGRAMMA. Donderdag 10.30 uur: poule B: Tsje- cho-Slowakije - West-Duitsland: Ka- rel Novacek - Udo Riglewski, ge volgd door: Marian Vajda - Christian Saceanu; 13.30 uur: poule A: Zweden - Amerika: Magnus Gustafsson - Lawson Duncan, gevolgd door: Christian Bergstrem - John Letts; 17.00 uur: poules B en A: Novacek- /Vajda - Riglewski/Saceanu, gevolgd door: Gustafsson /Bergstrom - Dun can/Letts. Vrijdag 10.30 uur: poule B: enkel spelen Argentinië (Horatio de la Pena en Franco Davin) - verliezer donderdag; 13.30 uur: poule A: en kelspelen Australië (Brad Drewett en Carl Limberger) - verliezer donder dag; 17.00 uur: poules B en A: dub belspelen (De la Pena/Davin en Dre wett/Limberger - verliezers donder dag). Zaterdag 10.30 uur: poule B: enkel spelen Argentinië - winnaar donder dag, 13.30 uur: poule A: enkelspelen Australië - winnaar donderdag; 17.00 uur: poules B en A: dubbelspelen Argentinië en Australië - donderdag. Zondag 10.30 uur Finale: poule B - winnaar poule A. dit jaar in staat de titel op te eisen. Via een dubbelblanke score tegen Ingrid Thjo speel- \de Simon zich gesmeerd in de halve finale. Deze stek werd ook door Hesther de Vries en Wendy Terwijn reeds bereikt. Laatstgenoemde speelde zich ook in het DÉD in de halve eindstrijd, waar de juniore uit Boskoop op de winnares van de partij tussen de oudste deel neemster, de zestigjarige me: vrouw Prinsen en de als fina- liste getipte Eugénie de Bruijn moet wachten. Jos Vergeest schreef historie in de TeHaDo-annalen door na de maximaal mogelijke nege nendertig games de als tweede in het HED geplaatste Coen Warnau terug te wijzen. De Merenwijker won de eerste en derde tiebreak. Sipko Adri- aansen hield Vergeest uit de halve finale, rr\aar niet nadat deze weer tweemaal de 6-6 stand en de aansluitende tie break had verworven. Bij de 35-plussers vormde bur gemeester Van der Sluys van Hazerswoude een koppel met de kersverse (als opvolger van Rick Wttewaal) toernooileider Jan Rietveld. De leiders boden de burgers Van Rooijen/Ter- louw verdere speelplaats aan. Rob Meeuwsen klopte in het HED 35+ de als nummer twee aan het karwei begonnen Cock Zevenhoven. In het B-toernooi van Hille- gom moest na de grieperige Onno van Paridon ook Fores- cate-winnaar Mark Flei- scheuer het veld ruimen. De Dekker-speler kreeg na een chirurgische ingreep enkele dagen rust voorgeschreven. De Duitse gastspeler Hardi Mans klopte Frank Liefbroer met 6- 4, 6-2. In het herenenkelspel C2 werd het schema van de als derde geplaatste Erwin Lange- laan en de vierde getipte Wil lem Visser beroofd. Armando Paoloni en Bennebroeker Gijs Aardse waren voor die uit schakeling verantwoordelijk. Voor de familie Langelaan was het toch een sombere dag. Marcel ging net als broer Er- win met 5-7, 5-7 ten onder te gen Pieter Wildöer. De num mers drie van de D-lijsten, Mickel Verkerk bij de heren en Maureen Warmerdam bij de dames zijn uit de strijd. Ste fan Beek verraste in drie sets Alphenaar Verkerk. Marieke Stern was met 7-6, 6-4 nipt be ter dan Hillegomse Warmer dam. Thuisspeler Gerard Bie- zeman trakteerde Gaby Gesta Fernandez op een niet ver wachte nederlaag, 2-6, 6-4, 6-4 bij de D dertig plussers. Hèt nieuws uit Alkemade was de uitschakeling van Willem Renée. De populaire toernooi directeur liet zich in het HED 30+ door plaatsgenoot Jacques van Ruiten verrassen. PETER KLEIN Plaatsing TeHaDo Hazerswoude- Dorp: HEC1: 1. F. van Leeuwen, 2. R. Bouwman. HEC2: 1. P. Everts, 2. P. Room, 3. E van Benschop, 4. E. van Weeren. DEC2: E Simon, 2. M.A. Everts. HDC: 1. P. Bakker/J. van Leeuwen, 2. D. Baans/A. Bulk. HED1: 1 M. van Leeuwen, 2. C. Warnau. HED2: 1. H. Froma, 2. F. Vork, 3. P. Hamerpagt, 4. P. v d. Berg. DED: 1. E. van Schaik, 2. E. de Bruin, 3. W. Terwijn, 4. C. v.d. Velde. HDD1: 1. G. v.d. Haas/C. Warnau, 2. P. W. Brand. HDD2: 1. J. Groot- jans/D. van Zijl, 2. R. Smittenaar/M. van Tongeren. DDD: 1. E. de Bruin/H. Leer, 2. B. Elbers/C. va Vliet. GDD1: 1. B. Elbers/C. de Joni 2. E. Bunningen/F. Grunder. GDD. 1. E. Jelders/R. Ravensberg, 2. I v.d. Meent/R. van Houten. HED 35+: 1. J. v.d. Bosch, 2. C. Zevenho ven, 3. H. Froma, 4. H. Meppelink. HDD 35+: 1. C. Gerrits/H. Meppe link, 2. J. van Duyn/D. von Zhboray. DDD 35+: 1. R. Smit/R. v.d Velden, 2, G. de Roo/J. Verkerk. GDD 35+: 1. J. Verkerk/P. Zwart, 2. H. de Vries/C. Zevenhoven. |A IV? Nederland telt ruim 90.000 mensen met epilepsie. Is dat ook bij u deel van het leven? Praat mee. De Epilepsie Vereni ging Nederland bestaat 10 jaar. Zij is een belangenvereniging van en voor mensen met epilepsie. En organiseert dit jaar vele regionale info-markten. Vooralle informatie: EPILEPSIE VERENIGING NEDERLAND (030) 52.35.78 Postbus 9587, 3506 GN Utrecht. EPILEPSIE EK MAATSCHAPPIJ I WASSENAAR Toppikeur Tjitse Smeding wint al negen jaar achtereen jaarlijks verre weg het grootste aantal drave rijen. Gemiddeld behaalt de besnorde Fries een score van een kleine tweehonderd over winningen. Het is natuurlijk nog vroeg, maar het begint er op te lijken dat er dit jaar een wisseling van de wacht gaat plaatsvinden. Verantwoorde lijk hiervoor is de Limburger Hennie Grift, die mede door zijn activiteiten in België, mo menteel 29 keer vaker dan kampioen Smeding een van zijn dravers als eerste over de finishlijn stuurde. Gistermiddag tijdens de Dag van het paard scoorde Grift tweemaal, in tegenstelling tot zijn rivaal, die duidelijk zijn dag niet had. De eerste zege kwam tot stand met Zamzam Fortuna, die de belangrijke koers om de Generaal Baron van Heemstra Beker op zijn sloffen wist te winnen. Een der favorieten, de Derbywin naar van vorig jaar, Clan Vrij- enesse, kwam door een galop pade niet in het stuk voor. Zeer spannend was het in de laatste koers, Zabbaleen, een onlangs voor een groot geldbe drag in Amerika aangeschafte hengst, bouwde onderweg een grote voorsprong op het pelo ton onder aanvoering vM cher's Lady. Laatstgein liep op de 400 meter v laatste rechte lijn van digt haar achterstand in na de twee kemphaniï aan nek door de finish z den. De fotofinish bood uitsluitsel waarna beidl ereronde konden aan'h Maar ook zo'n gedeeldt' -telt mee. De stand is rz teel: Grift, 117 en Smek zeges. F De sport beleefde nog ez meur, er was een Tiijz georganiseerd, waarin jn sprinters één voor één ft' mogelijk een afstand vjv meter moesten zien tfj bruggen. Winnaar wer|: Hollyrood die na exact nuut en 11,6 seconden F middel van een las^ nauwkeurig registj chronometer deed stopl Nootdorper Guus Knijr tikte met zijn crack All S een seconde „langzar wat de tweede prijs op] Nooit eerder liepen pa; hard over de Duindigtl Van een nieuw baa( was geen sprake, aangi minimale koersafstanj meter is. Beide paarde) zondag aan tegen ondi re de bekende wondi Action Skoater. weieens kunnen toeslal DEN HAAG Onze tips voor de draverijen op de baan van Drachten vanavond (aanvang 17.30 uur) en Schaesberg mor gen (aanvang 19.00 uur) luiden als volgt: DRACHTEN le koers: 1. Daros, 2. Diola, 3. Dorien Zuidvelde (3-5-4). 2e koers: 1 Caroline Duke, 2. Carlos Woldberg, 3. Attila's Shadow (3-2-5). 3e koers: 1. Davidia Rose, 2. Coachel- la Fibber, 3. Carmen Komo (5-3-7). 4e koers: 1. Ceres Yoly, 2. Chambre- ville M, 3. Anton uit Volkel (2-5-3). 5e koers: 1. Atlanta, 2. Carllewis Ju weel, 3. Benny W (5-7-3). 6e koers: 1. Desiree K, 2. Diana ter Lune, 3. Betsie Meerswal (5k 7e koers: 1. Björn Haule, 2. L Airs en Graces (2-4-7). 8e koers: 1. Calista Cunei Weber, 3. Zodiak (4-5-1). 9e koers: 1. Zora VolomonL Cartouche, 3. Arjen SteenwiL 10e koers: 1. Yurriaan L, 2) N, 3. Zoon van Jensen (3-1-f 11e koers: 1. Angretta, 2. I' linga, 3. Belly SCHAESBER le koers 1 Desperado N, 2.K Top, 3. Cheval Rodney (1-7-f- 2e koers 1. Dean Boszorg, h Darby, 3. Distel de Hagel (Tfe 3e koers 1. Cindy M, 2. Bia sia, 3. Bielke H (8-9-4-). 4e koers 1. Zingana du Boisl Nora, 3. Valco van Hulsel 5e koers 1. Cita de BloomerP mondo O, 3. Cora de Bloonf: 4). 1). 7e koers 1 Cervino Montana K, 3 Boris Buitenzorg (3-7-1 8e koers 1. Boy de Bloomeri Hope, 3. Anton Aldorp (5-1+ 9e koers 1. Darby's Prins, U dertranss, R 3. Caspar di Rtf

Leidse Courant | 1989 | | pagina 12