Rabobank Q (aankomend) beleggings adviseur (m/v) General Manager Brinkman U.K. I)) polec elektrotechnisch tekenaar m/v die affiniteit heeft met automatisering Ervaren MBO-er als groepschef Debiteuren ADJUNCT-SECRETARIS (m/v) Geo Design bv J MercuriUrval jföxectUwe randon beveiliging beveiligings employés m/v PAGINA 26 LEIDSE COURANT ZATERDAG 15 JULI 19) Wij zijn de Nederlandse dochter van het in Zwitserland gevestigde internationale concern Landis Gyr AG. In eigen vestigingen in zo 'n 100 landen werken meer dan 18.000 medewerkers. De jaaromzet bedraagt ruim 2,5 miljard gulden. Landis Gyr geniet wereldwijd bekendheid als leverancier van hoogwaar dige elektrische en elektroni sche apparaten en systemen voor meting, verrekening en regeling van energie. In Nederland hebben we een hoofdkantoor in Gouda en een produktiebedrijf in Waalwijk. Samen werken hier ongeveer 350 mensen. Voor onze Projectenafdeling verzorgt de beheersgroep de werkvoorbereiding voor de CAD-Systemen. In verband met uitbreiding van het aantal systemen zoeken wij een Onze organisatie in Gouda omvat vier divisies. Eén daarvan, de divisie Elverwerk, levert beveiligings- en regelapparatuur en regelsystemen voor centrale verwarming, luchtbehandeling en (computergestuurd) gebouwbeheer. Ze doet daarbij zaken met installateurs en fabrikanten alsmede met adviseurs en eindgebruikers. Binnen deze divisie hebben we een vacature. De werkzaamheden: na een intensieve inwerkperiode zult u in samenwerking met de groepsleider worden belast met de aanmaak van data en regel- technische schema's op het gebied van verwarming en airconditioning. Wij vragen: een diploma MTS (elektrotechniek); een leeftijd omstreeks 23 jaar; bij voorkeur ervaring in PC-gebruik; interesse in meet- en regeltechniek. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer L.L.M. van Duuren van onze afdeling Personeelszaken, 01820-65435. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan: Landis Gyr B.V. Afd. Personeelszaken Postbus 444, 2800 AK GOUDA. Knap in meten, regelen, tellen en besturen. I I PTT Telecom BV is een dochteronderneming van PTT Nederland NV en telt ongeveer 29.000 medewer kers. PTT Telecom is toon aangevend op het gebied van telecommunicatie, tele matica en informatietechno logie. Het bedrijf biedt nationaal en internationaal een totaal pakket aan dien sten en produkten. Van con- U hebt een financieel-economische opleiding op MBO-niveau, bijvoorbeeld MEAO of MBA, en enige jaren ervaring in het werk veld. U bent daardoor tevens bekend met geautomatiseerde processen. U bent toe aan een functie, waarin u, vanuit uw vakkennis en in samenspraak met colle ga's, een bijdrage kunt leveren aan het debi- teurenbeleid van een groot concern en waarin u uw leidinggevende kwaliteiten kunt bewij zen. In dat geval is een gesprek met PTT Tele- Sigarettenfabriek Ed. Laurens B.V te 's-Gravenhage heeft plaats vooreen tweetal M.T.S.-ers die graag met hun handen willen werken. Zij zullen in samenwerking met technische collega's zorgen voor het onderhoud, de reparatie en de revisie van moderne snellopende sigarettenfabrikage- en verpakkingsmachines. Wij verlangen van de kandidaten, dat zij in staat zijn om op basis van hun vooropleiding of enige jaren praktijkervaring door te groeien naar de functie van storingsmonteur. In die functie zullen zij meewerken aan de beheersbaarheid van het produktieproces en daarmee hun aandeel leveren aan de kwaliteit van onze produkten. Een goede kandidaat, die geen militaire verplichtingen heeft, betalen wij op 21-jarige leeftijd een salaris van f2.720- bruto per maand. Belangstellenden kunnen hun sollicitaties richten aan de afdeling Personeelszaken, -- t.a.v. de heer A. Hasper, - Postbus 16017,2500 BA DEN HAAG, telefoon 070-495751. Ed. Laurens B.V is, met een marktaandeel van ruim 20in Nederland een grote fabrikant in de sigarettenindustrie Pijlers van het merkenpakket vormen marktleider Caballero, Tivoh, Golden Fiction alsmede exclusieve merken als Cartier en Paco Rabanne. Moderne marketing- en verkooptechnieken ondersteunen het op lange termijn gerichte merkenbeleid. Snelle machines zorgen voor een vlot verloop van het produktie proces. Kwaliteit staat hoog m het vaandel geschreven Ed. Laurens B V. is een financieel gezonde onderneming met 330 medewerkers, die een grote betrok kenheid tot het bedri/l hebben. De Stiehting Gemeenschappelijk Zuivelsecretariaat verzorgt de secre tariaatswerkzaamheden van verenigingen op het gebied van de afzet van zuivelproduktenrDe werkzaamheden van het sekretariaat worden in een klein team met enthousiaste medewerk(st)ers verricht en bestaan uit belangenbehartiging naar nationale overheden en de EEG, advisering van bedrijven, het uitgeven van het weekblad „Zuivel- nieuws", financiële administratie e.d. Gezocht wordt naar een: De werkzaamheden betreffen: - zuivelbeleidszaken - redactiezaken - financiële zaken - bij afwezigheid vervangen van de secretaris - ledencontact Gevraagd wordt: - minimaal hogere beroepsopleiding, bij voorkeur een economische opleiding; - enige jaren bedrijfservaring; - goede contactuele eigenschappen; - goede uitdrukkingsvaardigheden in woord en geschrift; - commerciële instelling; - kennis van de moderne talen; - kennis landbouw-/zuivelsector strekt tot aanbeveling; - leeftijd ca. 30-35 jaar. Geboden wordt een prettige en gevarieerde werkkring met goede ar beidsvoorwaarden. Het salaris is in overeenstemming met de belang rijkheid van de functie. Bij gebleken capaciteit krijgt de nieuwe func tionaris een hoge mate van eigen verantwoordelijkheid. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectiepro cedure. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de secretaris drs. P. J. Poot, tel. 070-60 48 12. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan het bestuur van: Stichting Gemeenschappelijk Zuivelsecretariaat Laan van Meerdervoort 18,2517 AK Den Haag is op zoek naar een enthousiaste, stressbestendige Geologisch tekenaar m/v Werkzaamheden: Het handmatig tekenen van contourkaarten, bodemprofielen, corre laties, etc. Het met behulp van de Apple computer en programmatuur vervaardigen van illustraties ten behoeve van o a. rapporten en presentaties. Vereisten: Praktijkervaring is een pré. Leeftijdindicatie: 20-26 jaar. een illustratief tekenaar m/v Werkzaamheden: Het vervaardigen van o.a. overheads. grafiek, en andere illustraties m b.v. Apple- en IBM AT computer. VereistenTekenkamer-ervaring, flexibiliteit en initiatief. Bekendheid met de programma's Adobe Illustrator en Autocad is een pré. Leeftijdindicatie: 20-26 jaar. mg i t tot multinational. com van wederzijds belang. Wij zoeken een man of vrouw als groepschef bij de afdeling Debiteuren van de stafafdeling Financiën en Administratie. Uw functie De afdeling Debiteuren is belast met de incasso van een aantal centraal te innen dien sten en produkten. Daartoe is de afdeling verdeeld in drie groepen. Aan één ervan geeft u leiding. Deze groep bestaat uit 8 medewerk(st)ers en verzorgt de incasso voor een tiental diensten, waaronder Service-06 (deels), huurlijnen, teletex en Radio Scheve- ningen. Uw taken zijn onder meer: - overleg met de (commercieel) verantwoor delijken voor de betreffende dienst over operationele zaken en het afwegen van financiële en commerciële belangen - opzet, bewaking en eventuele bijsturing van het debiteurenbeheer, afgestemd op interne richtlijnen en met de dienst gemaakte commerciële afspraken - functioneel systeembeheer. Daarnaast bent u actief in de boekhoud kundige verwerking ten behoeve van het debiteurenproces. In samenspraak met uw collega-groepschefs telecom leven u informatie aan ten behoeve van het debiteurenbeleid van PTT Telecom. U rapporteert aan het plaatsvervangend hoofd Debiteuren. De standplaats voor deze functie is nu nog 's-Gravenhage; de mogelijkheid bestaat echter dat u naar Groningen wordt overgeplaatst. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact dpne- men met de heer ing. D.J. Pelskamp, hoofd Debiteuren, telefoon (070) 43 29 40. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen en met vermelding van vacature nummer 89/102T op brief en envelop richten aan Sociale Zaken Telecom, Personeelsdienst, i Postbus 30150, 2500 GD 's-Gravenhage. Rabobank Katwijk aan den Rijn- Valkenburg is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobank- organisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in zijn eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken op korte termijn een Denk je in aanmerking te komen voor een vacature schrijf dai 21 juli naar: Geo Design bv, t.a.v. Dhr. D. Schónhcrr, Postbus 339, 2270 AH VOORBURG vóór De beleggingsadviseur maakt deel uit van de afdeling Bedrijven maar zal tevens in nauw contact samenwerken met de afdeling Particulieren. De beleggings adviseur onderhoudt contacten met zowel bedrijven als particu liere relaties en adviseert hen over mogelijke beleggingsvormen. Hij of zij geeft als produktspecialist begeleiding en ondersteuning aan de relatiebeheerders. De beleg gingsadviseur moet in staat zijn zelfstandig en planmatig (potentiële) cliënten actief te benaderen en te adviseren. Voorts zal hij of zij de portefeuilles op het gebied van effecten, beleggingen en creditgelden actief beheren. Voor deze functie denken wij aan kandidaten van circa 25 jaar met een opleiding op minimaal MBO-, doch bij voorkeur HBO-niveau, aangevuld met vaktechnische studies, (literaard zijn goede contactuele eigenschappen, een commerciële instelling, evenals ervaring in het vakgebied onontbeerlijk. Kennis van zowel debet- als creditprodukten is een pré. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secun daire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris en een premievrije pensioen regeling. Een psychologisch.onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer L.P. TimmerS, directeur of de heer T. Kralt, hoofd Bedrijven, telefoon (01718) 2 91 11. üw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directeur van de bank, Rijnstraat 3,2223 E aan den Rijn. de bank, 3 EG Katwijk UW KLEINTJE WORDT GELEZEN Wie 'tuinbouw' zegt, zegt BRINKMAN. Vanuit 11 vestigingen in Nederland, 2 in Engeland en 1 in België bedient dit internationale toeleveringsbedrijf al meer dan 100 jaar de glastuinbouw op zijn wenken. De hoofdvestiging in 's-Gravenzande, midden in het Westland, is de basisvoorde vele activiteiten. Meer dan 600 medewerk(st)ers zetten zich in voor de ontwikkeling (produktie) en marketing van een steeds groeiend pakket produkten en innovatieve toepassingen. Brinkman speelt dan ook snel in op de veranderende eisen die de internationale tuinbouw stelt. Het leveringspakket strekt zich uit van potgrond, kunstmest en bestrijdingsmiddelen tot geavanceerde automa tiseringsprojecten. De voortdurend groeiende klantenkring onderstreept het vertrouwen, dat de tuinbouw heeft in de kwalita tief hoogstaande produkten van Brinkman. ROYAL BRINKMAN HORTICULTURAL LTD in Engeland telt een 55-tal mede- werk(st)ers en heeft zich in haar 16-jarig bestaan een vooraanstaande positie verworven op de Engelse markt. Het bedrijf heeft 2 vestigingen: Hull en Chichester. Wegens terugkeer naar Nederland van de huidige functionaris zijn wij op zoek naar een m/v De functie: - Na de inwerkperiode wordt U geheel verantwoordelijk voor de resultaten van Brinkman U.K. - Naast de dagelijkse leiding van de 2 vestigingen, waarbij goede coördinatie tussen Noord en Zuid een wezenlijk element vormt, richt u het commerciële beleid op de specifieke eigen schappen van de Engelse markt. U ontwikkelt nieuwe marktsegmenten, waarbij uw ondernemerschap de ruimte krijgt. - U rapporteert aan de Directie te 's-Gravenzande. en met zijn team een strategie weet te formuleren en om te zetten in resultaat. - Opleiding op minimaal HBO-niveau. - Leeftijd vanaf 35 jaar. - Affiniteit met de glastuinbouw. - Bereidheid zich in Engeland te vesti gen. Geboden wordt: - Brede verantwoordelijkheid en voldoende vrijheid van handelen om een eigen koers te varen in een interna tionaal bedrijf. Gevraagd wordt: - Een zakenman die'voeling' heeft met zijn markt - Een afwisselende baan bij een groei end en succesvol internationaal bedrijf van naam. - Een team vakbekwame medewerkers. - Een salaris passend bij het niveau van de functie. Wilt u zich sterk maken voor de verdere uitbouw van Brinkman U.K.? Schrijf dan een brief met c.v. met vermelding van ref.nr. ES 95521 naar Mercuri Urval Executive Service, Westblaak 135,3012 KM Rotterdam. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer A. Uittenboogaard, 010-4330788. Technisch projectenbureau zoekt Afdeling Elektrotechniek Tekenaar/ Constructeur Elektro Test/Service Engineer Afdeling Bouwkunde W&W Uitvoerder Bouw Assistent Calculator Opleiding MTS Bouwkunde ol WSW Afdeling Werktuigbouwkunde Tekenaar/Constructeur Staal Techniker/Calculator AC/CV Opleiding MTS-Wlb met erv op ingenieursbureau Ook schoolverlaters MTS/HTS worden uilgenodigd Ie solliciteren Voor uitgebreide informatie en sollicitatie: Polec Haagseveer 60-62 3011 DA Rotterdam Polec Laan van Meerdervoort 178 2517 BH 's-Gravenhage Telefoon (010) 411 7111 Telefoon (070) 45 14 00 Wij bieden een uitstekende honorering Een nieuwe generatie in beveiliging Randon Beveiliging bv: een jonge, dynamische en landelijk operende beveiligingsorganisatie, waar ruim 700 beveiligingsemployés hun werkterrein hebben gevonden. Op korte termijn zoeken wij voor diverse beveiligingsobjecten, overwegend voor winkelsurveillance, in de regio Den Haag en Rotterdam Met name gaat onze interesse uit naar kandidaten, die reeds in het bezit zijn van het EHBO diploma en het basisdiploma (of studerende daarvoor) en die naast een sterk gevoel voor dienstverlening van een baan hun beroep willen maken binnen een onderneming met een gezonde sociale structuur. Randon Beveiliging bv t.a.v. dhr. H. Mantjes W. Witsenplein 1 2596 BK Den Haag Randon Beveiliging bv maakt deel uit van de Randstad groep.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 26