Tv-concert als ultieme toegift lLE VISIE-PROGRAMMA' S PINK FLOYD KIEST VOOR IDYLLISCHE OMGEVING £ekUc6ommvt ZATERDAG 15 JULI 1989 PAGINA 19 NOS 43.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 13.05 Einde. VARA |5.30 Pink Floyd in concert. Presentatie: Jan Douwe Kroeske. Regie: Egbert J van Hees. ,7.01 Thuis in de dierentuin (Zoo family), Australische serie. Afl. 3: Olifanten en weglopers. Bongsu de oli fant is onrustig, omdat de paartijd aanbreekt en hij bezorgt Mich heel wat last. NOS Journaal. VARA Nederland museumland, serie filmreportages langs Nederlandse musea. Van daag: Musea in Drenthe. Gast: Herman Brood. Pre sentatie: Hanneke Kap pen. De verzameling, van de programmaserie De kunst ligt op straat. Vandaag: Harleys. VARA's kindermenu: De grote meneer Kaktus show. In het land van de Mini kins (The Minikins), 12-de- lige jeugdserie. Afl. 4: De vergissing. Op het nipper tje gered springen Dido en de anderen in een taxi naar het vliegtruig. Maar ze zijn er nog niet. NOS Journaal VARA Tot elke prijs, (He shoots, he scores), 13-delige Ca nadese serie. Afl. 6. Pierre heeft voor zoveel conster natie en problemen ge zorgd, dat sommige men sen hun geloof in de opko mende ster beginnen te verliezen. Compilatie doet ie 't, hoogtepunten uit de uit zendingen van afgelopen winter. Presentatie: Peter Jan Rens. Avonduur met Kappen, talkshow met Hanneke Kappen. Philip Marlowe, privè-de- tective. Engels-Ameri kaanse serie. Afl. 7: Het bloed van Spanish. Philip Marlowes beste vriend, de onkreukbare advocaat Spanish Delaguerra, wil zich verkiesbaar stellen voor de fucntie van officier van justitie. Maar voor het zover is, wordt hij ver moord. Achter het nieuws, actua- liteitenrubrlekr Het zwaard van Gideon (The sword of Gideon), 2- delige Canadese tv-film. Deel 2 (slot). In Rome en Paijs hebben Avner en zijn mannen hun eerste op- 10.54 Peter Jan Rens, presentator van ,,Doet ie 't of doet ie 't niet", waarvan vanavond een compilatie met hoogtepunten te zien is. FOTO: DIJKSTRA drachten vervuld. Voor de volgende man moeten ze naar Londen. NOS 00.06 Journaal 00.11 Einde. NEDERLAND2 VPRO 09.00 De Charlie Brown Snoopy Show, tekenfilm serie. Afl.: Snoopy's nacht merrie. De avonturen van de pechvogel Charlie Brown en zijn filosofische hond Snoopy. 09.25 CLaurel Hardy, slap stickserie. Afl.: Liberty. Stan en Ollie ontsnappen uit de gevangenis en ver wisselen in een taxi hun boevenpak voor gewone kleren. 09.45 Leporello, programma waarin een thuisreiziger vanuit zijn linnenkast 's werelds wonderbaarlijkste monuenten bezoekt. Van daag: De Chinese muur. 09.50 Vanessa de speurneus, Franse jeugdserie. Afl.: De wraak van de mummie. De bewaker van het museum beweert 's nachts een mummie te hebben zien lo pen. Vanessa en Eric gaan op onderzoek uit. 10.05 Knutsel je mee? Ja...of- ...nee?, doepra (doen- /praat)-programma gepre senteerd door Skip. 10.25 Hals over kop, Duitse jeugdserie, afl.: Zwijgen is goud. Omdat zijn vader zich moet concentreren, krijgt Stefan voordurend te horen dat hij z'n mond moet houden. Hij besluit om helemaal niet meer te praten. Einde. NOS Nieuws voor doven en slechthorenden. Einde. 1 t Journaal. VPRO Fietsen door de jaren '80, 5-delige serie over de ont wikkelingen in het Neder landse taalgebied tijdens het afgelopen decennium. Afl. 3: Net even anders, i Down by law, Amerikaan se speelfilm uit 1986 van Jim Jarmusch. Met: Tom Waits, John Lurie, Roberto Benigni e.a. Zack, een aan lager wal geraakte disc- jockey, en Jack, een pooi er, ontmoeten elkaar in de gevangenis. NOS l Journaal. Einde. NEDERLAND3 13.20 15.25 17.50 18.00 19.00 20.00 20.10 20.40 21.10 NOS Nieuws voor dovèn en slechthorenden. Einde. Weekjournaal. TELEAC Milieu, Nederland is bij na klaar, documentairese rie. Afl.3: Nieuw land, Lim burg en de stad. Einde. NOS Studio Sport, Tour de France. Nieuws voor doven en slechthorenden. RVU Evan alleen, reportage over het zwakzinnigen-in ternaat in Gennep. NOS Sesamstraat. Malvira, Belgische pop penserie. Afl. 10. Studio Sport, samenvatt ing Tour de France. t Journaal. IKON Verdacht serie. Afl. 4: Tasjesroof. Patrick moet terecht staan omdat hij een oudere dame van haar tasje heeft beroofd. NOS Panoramiek, achtergrond informatie bij actuele ont wikkelingen in de politiek. Nachten van de revolutie, 7-delige serie geïnspireerd door de Franse revolutie. Afl. 6: Dood van een vader. 2 september 1792: De standbeelden van de Fran se koningen worden ver nield. Verder zijn er op grote schaal huiszoekin gen en ook Restif raakt zijn pistolen kwijt. RVU Werken aan werk: Het alfabet als gereedschap. NOS Journaal. Nieuws voor doven en slechthorenden. Einde. Pink Floyd. Concert vanuit Venetië. VARA-televieie. Ned. 1 om 23.30 uur. Ook BRT 2 om 21.30 uur, Duitsland 3 om 22.05 uur en BBC 2 om 23.45 uur. Zaterdag. NIJMEGEN Even dreigde het concert, dat Pink Floyd vanavond in Venetië geeft, niet door te gaan. De klacht was niet nieuw: muziek en pu bliek, zo'n honderdduizend mensen, zullen de stad onher stelbaar beschadigen zeiden de autoriteiten. Grappig is wel dat toen deze door het water zwaar aangetaste idyllische Italiaanse plaats geld nodig had om nieuwe funderingen te leggen en de gebouwen een flinke opknap beurt te geven een beroep werd gedaan op popmuzikanten voor deze fi nanciële impuls. Eigenlijk was al direct duide lijk dat de stad de Engelse groep niet echt kon weigeren. „Hadden we doorgezet dan had dat ons een slechte naam bezorgd en waarschijnlijk een behoorlijke teruggang in de in komsten-stroom uit het toeris me betekend", aldus een van de gemeenteraadsleden in een Italiaanse krant. En zo bétreden David Gil- mour, Nick Mason, Richard Wright en een keur aan sessie muzikanten vanavond alsnog het immense podium om het perfect gestuurde geluid in quadrofonie over de mensen zee uit te storten. Nederland levert daarbij weer een be langrijke bijdrage want de re gie van de beelden, die recht streeks of met vertraging in zeventien landen zijn te zien, is in handen van niemand minder dan Egbert van Hees. Hij vergaarde roem met in drukwekkende registraties van de concerten die Lionel Richie, Madonna en Prince in Europa gaven. Dat hij in Ame rika op de nominatie staat voor een Monitor Award voor laatstgenoemde beeldverslag is dan ook volkomen terecht. Voor Van Hees biedt Venetië een bijna perfecte combinatie van beeld en geluid. Wat dat laatste betreft zullen de meeste kijkers het in mono moeten doen, waardoor ze het gevoel zullen missen in de kassa zelf te zitten, wanneer het geld aan het begin van „Money" rin kelt, maar visueel krijgen ze het neusje van de zalm toege schoven. Pink Floyd, altijd al uit op spektakel, goot ook de David Gilmour (I) (met percussionist Gary Wallis) vanavond dominerend aanwezig in het decor van het idyllische Venetië. „A momentary lapse of rea- son"-show in een indrukwek kend jasje En daarbij nodigt ook Venetië zelf uit tot het schieten van sfeervolle plaat jes. Een rrlooiere promotie voor de stad is bijna niet denk baar. In de weer Egbert van Hees is ondertus sen al een paar weken druk in de weer met de voorbereidin gen. Eerst vloog hij naar Lon den om Pink Floyd op het po dium aan het werk te zien tij dens hun vier Dockland-con- certen. De groep speelde daar de show van negentig minuten zoals hij ook op televisie te zien zal zijn. De gevolgen voor Pink Floyd waren dat een aantal nummers van hun twee uur en een kwartier durende concert, zoals ze dat eerder deze week in Nijmegen speel de, moest worden geschrapt. De reden voor dit kortere ^op treden heeft niets met de groep, maar alles met de pro grammatische wensen van een groot aantal zendgemachtig den te maken. Voor velen is popmuziek toch niet belang rijk genoeg om er het journaal voor te verschuiven. Egbert is inmiddels al een paar dagen in Venetië. Hij gebruik te de tijd om de beslommerin gen rond zo'n gebeuren te re gelen en om sfeer te snuiven, zodat hij vanavond de karak teristieke schoonheid van de directe omgeving van het in het water gebouwde podium moeiteloos kan laten samen vloeien met het ruimtelijke, maar dominerende gitaarspel van David Gilmour of de scheurende saxofoon van Scott Page. Daarbij heeft de groep genoeg magie in huis om de fantasie van de kijker te prik kelen en om hem aan het scherm gekluisterd te houden. Behalve de kleurrijke, compu tergestuurde lichtzee zijn er nog het bed dat tijdens „Time" naar het podium komt zweven en het enorme varken dat tij dens „One of these days" even wordt „uitgelaten". Simpel De reden voor Pink Floyd om Van Hees in te huren, lijkt simpel. Ze wilden ook deze show, net als bijvoorbeeld „The wall",'voor de eeuwig heid vastgelegd hebben. Om er zeker van te zijn dat dit op ui terst professionele manier ge beurde, werd ID-TV bena derd. Volgens hun Londense management bureau werd voor Van Hees gekozen, nadat Gilmour, Wright en Mason de banden van Prince's „Love- sexy" hadden gezien. „Daar van waren ze zo onder jde in druk, dat ze niet meer naar een andere regisseur hebben gezocht". Maar Pink Floyd had nog een andere reden om het concert vast te laten leggen. „De groep ziet in deze televisie-registratie een unieke kans om de dui zenden mensen, die hun con certen bezochten een herinne ring mee te geven en ze te be danken voor hun komst", al dus een woordvoerder. Hoe de kijker zich ook zal ver heugen op het gebeuren, voor Pink Floyd is het toch gewoon een avondje werken Wie af gelopen week een blik achter de schermen mocht werpen, weet daar alles van. Zo arri veerden Gilmour en Mason voor het concert in Nijmegen met hun eigen vliegtuig op Shiphol, omdat ze vliegen zo leuk vinden. Na de ellelange file vanuit Amsterdam met een bus te hebben getrotseerd, werd er in de boerderij van het Goffert Park even uitge rust om vervolgens met een busje naar het podium te wor den gereden. Mason, Gilmour en Wright kozen daarbij ieder voor een andere bus en wie bijvoorbeeld de met een-buik- je-van-een-veertiger uitge voerde David uit de boerderij heeft zien stappen, heeft zich niet aan de indruk kunnen onttrekken dat het hier ging om een slecht geklede direc teur op weg naar weer een nieuwe vergadering. Contact zoeken met het publiek is hem vreemd of het moeten die paar woorden zijn, die hij de micro foon instuurt. Bij Pink Floyd gaat het om de muziek. Op het moment dat deze niet meer spreekt, is de groep ten dode opgeschreven. Avondmaal En terwijl het publiek tijdens de pauze naar een betere plaats bij het podium zoekt, of een nieuw drankje gaat halen, gebruikt de groep die tijd om hun avondmaal te verorberen. Zo opereert een multi-national in popmuziek tegenwoordig. Geen opgefokte bombari, geen verdovende middelen om de tweede helft aan te kunnen, maar gewoon een maaltijd, waarna het opgeblazen gevoel in de tweede helft kan worden weggespeeld. In Italië hebben ze daar geen tijd voor, maar het concert begint laat genoeg om die maaltijd vooraf te ge bruiken en is vroeg genoeg af gelopen om het souper niet te missen. HANS PIËT 9 35 1.50 Zoetekoek, met om: Beertje Colargol, kinderserie. Afl.45. De Smurfen, Amerikaanse te kenfilmserie. Afl.: Marco Smurf en de Peperpiraten. Kinderen van de vrijheid, (Les enfants de la liberté), Franse tekenfilmserie. Afl. 1. i Eucharistieviering, Zeewijding te Blankenberge. i Einde. De brandstichter, (The fire rai ser), Nieuwzeelandse jeugdfilm van Ginette McDonald met Jon Trimmer. Het stadje Jessop wordt geterroriseerd door een mysterieuze brandstichter. Niemand kent zijn identiteit, al leen enkele kinderen die hem op een nacht aan het werk hebben gezien, maar geen mens gelooft hen... Korte film. De speelvogels (The Persua ders), Amerikaanse serie met Roger Moore en Tony Curtis. Afl. 9: Element of risk. Nieuws. I Tik tak animatieserie. Afl. 232. i Plons, kleuterprogramma. AflPlons en de flierefluiter. I De kinderen van Bolderburen, (Children from Bullerbue Villa- ge), 7-delige Zweedse jeugdse-, rie naar de boeken van Atrid Lindgren. Afl. 2. Korte film. De collega's serie. Met: Bob Vanderveken, Nelly Rossiers, Tessy Moerenhout e.a. Afl. 10: overzicht. Nieuws. Sportweekend. AansT.': Ver- keerstip: Dieren achterlaten langs de weg. Dream West, Amerikaanse mi niserie in drie delen van Dick Lowry, deel 3. Met: Richard Chamberlain en Alice Krige. Nadat hij schuldig is bevonden door de Krijgsraad, verlaat Fremont het leger en besluit hij zijn volgende expeditie met ei gen geldmiddelen te financie ren. Zijn tocht door de bergen heeft een rampzalige afloop. Nieuws. Aansl.: Ritverslag Ronde van Frankrijk. Triomf van het Westen (Tri umph of the West). 13-delige Britse documentaire van Chris Martin over de invloed van de Westerse beschaving op de hele wereld. Afl. 11: Het Oos ten is rood (The East is red). Coda, Plastische kunsten, Samson en Delila, van Antoon van Dyck. (Uit de reeks 100 Meesterwerken). RT 2 uf 30 Wielrennen, Ronde van Frank rijk, rechtstreekse reportage van de individuele tijdrit Gap - Orcières - Merlette. Commen taar: Mark Vanlombeek en Mark Uytterhoeven. Aansl.: Autoraces, Grote Prijs van Sil- verstone voor F1-wagens. Commentaar: Dirk Abrams. 00 Einde. TBF1 11 >05 Actualités a la u Een oude bekende: Beertje Colargol. Brt 1, 9.00 u. FOTO: PR slaggevers: Richard Debeir en Christian Lahaye 17.00 Tekenfilms, met Chilly Willy en The Laff-a-Bits. 17.15 Variétés a la une. 17.20 Dimanche musique, momen ten uit het Concours Musical International Reine Elisabeth de Belgique. Vandaag: 1. So nate, Debussy. 2. Concerto in D, opus 77, Brahms. Uitge voerd door Hiroko Suzuki. 18.15 Cinémaa la une. 18.20 Papa bonheur, Amerikaanse serie. Afl. 13: La béte humaine. Met: Bill Cosby, Physlcia Ras had, Malcolm-Jamal Warner e.a. Op weg naar de schouw burg komen Sondra en Elvin de Huxtables even goedendag zeggen. Maar dat „even" wordt wat langer... 18.45 Noubanimé, tekenfilms met de Smurfen. 19.00 Le week-end sportif, sportma- gazine Presentatie: Roger La- boureur. Pronostics top 5. Journaal en Weerbericht. Wielrennen, Tour de France, samenvatting van de 15e etap pe: Gap - orcières Merlette. Verslaggever: Frank Bau- doncq. Cinéma a la une. Saga de la Chanson Francai- se: Edith Piaf, portret van de franse zangeres Edith Piaf. Tendre est la nuit, Engels/A merikaanse serie. Afl. 2. Met: Peter Strauss. Mary Steenbur gen. Edward Asner e.a. Rose mary Hoyt. een jonge filmactri ce, kan de charmes van Dick niet weerstaan. Jaloezie speelt Nicole parten en haar mentale gemoedstoestand verslechtert. Laatste journaal en weerbe richt. S3 Ondertiteling via Teletekst SI Tweetalige of stereo-uitzending n Zwart/wit-uitzending ■D Zwart/wit-uitzending met onder titeling via Teletekst lol Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele ver sie met ondertitels K3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: z/w-uitzendlng in orginele versie met ondertitels Herhaling DUITSLAND 1 09.30 Programma-weekoverzicht 10.00 ARD-Fe8tspielsommer: Kühne Manner - starke Frauen, An- dreas Hofer en anderen helden in Ötigheim. 11.30 Die Sendung mit der Maus, kinderprogramma. 12.00 is Pres8eclub. 12.45 Tagesschau met Wochenspie- 13.10 19.50 19.58 20.00 20.15 22.40 23.25 Magazine der Woche, regio naal magazine. Diese Woche im Ersten. Allein durch die Wildnis, Au stralische jeugdserie. Afl. 4: Die Verfolgungsjagd. 45 Fieber, magazine vanuit Berlijn. Sternstunden CFlug in Ge- fahr, tv-film van Arthur Hailey. Met: Hans Lothar, Ingmar Zeis- berg, Benno Sterzenbach e.a. Tijdens een nachtelijke vlucht blijken enkele passagiers en de piloten bedorven vlees ge geten te hebben. IJDer V'ogel lasst das Singen nicht, Willy Reichert en Die ter Borsche in een comedie van Alfred Weithauer. Regie: Hans-Bernhard Theopold. De pastoor van een gemeente in Noord-Schwaben begeleidt met gitaar en zelfgemaakte grafliederen alle begrafenis sen. Zijn meerderen zijn echter niet blij met de publicaties van zijn composities. ARD-Ratgeber: Technik. Geschichten der Bibel, verha len uit de Bijbel. Tagesschau. Wir über uns. Sportschau. t Lindenstrasse, serie. Afl. 189: Föhn. Die Goldene 1, winnaars van de ARD tv-loterij. Weltspiegel, reportages van buitenland-correspondenten. Sport8chau-Telegramm. Heute im Ersten. CRTagesschau. Gauner, Gauner: Zwei ausge- kochte Gauner, (The sting 2), Amerikaanse speelfilm uit 1983 va Jeremy Paul Kagan. Met: Jackie Gleason, Mac Davis, Teri Garr e.a. De gangster Lonnegan is vast besloten zijn oude vijand Gondorff eindelijk een hak te zetten., Titel, Thesen, Temperamente, cultureel magazine. Tagesschau. Hundert Meisterwerke, Das Floss der Medusa, schilderij van Thèodore Gérucault. Vor zwanzig Jahren: Apollo auf dem Mond, terugblik op de eerste maanlanding. Detektiv Rockford: Anruf ge- nügt, Amerikaanse detective serie. Afl.: Aus Wiedersehen im Jenseits. Tagesschau. Nachtgedanken. Beschouwing door Hans Joachim Kulen- kampf. DUITSLAND 2 09.00 s Programma-weekoverzicht. 09.30 Ehret, liebet, lobet ihn, prote stantse kerkdienst vanuit Saas Fee (Kanton Wallis). 10.15 Mosaik, magazipe voor senio ren. Vandaag: Das Coburger Land. 11.00 ZFD-Fernsehgarten, amuse mentsshow. Presentatie: llona Christen. 12.45 Heute. 12.47 Sonntagsgesprach. 13.15 Damals. Vor vierzlg Jahren. Vandaag: Rundfunk '49 13.30 Wind in den Weiden, anima tieserie voor de jeugd naar het boek van Kenetth Grahame. Afl.: Der Frosch als Fotograf. 13.50 Gruey - Der Held, der immer fallt, 6-delige jeugdserie. Afl.: Der Dschungel gleich hinter dem Haus. (Twee kanalen.). 14.15 Neues aus Uhlenbusch, Duit se jeugdserie. Afl.: Eine Nacht im Freien. Met: Hans Peter Korff, Aenne Nau-Hayn e.a. 14.45 Ganz persönlich: Tatiana Für- stin Metternich und der Rhein- gau. filmimpressie van de Rheingau, gezien door de ogen van deze oude Russische vor stin. 15.15 Mein Bruder und ich mu zikale tv-film met Hermann Prey. Rada Rassimov, Doro thea Parton e.a. 16.55 Danke Schön, verslag van de actie Sorgenkind. Aansl.: Der grosse Preis, bekendmaking van de winnaars van deze 17.05 Heute. 17.10 Die Sport-Reportage. Presen tatie: Arnim Basche. 18.10 ML - Mona Lisa, vrouwenma gazine met Maria von Welser. 18.50 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.10 Bonn direkt, politiek magazi- 19.30 Trapper, Siedler und Indianer, Auf den Spuren von Coopers „Lederstrumpf", filmimpressie van de gebieden waar de boe ken van James Cooper zich af spelen. 20.15 Sommerfestival im ZDF: Fac- keln im Sturm (North and South), 12-delige Amerikaanse tv-serie. Afl. 6: Wenn Sterne fallen. 21.45 Heute. Aansl.: Sport am Sonn- tag. 22.00 Mann nannte sie Verrater, programma met een documen taire over het Nationalkomitee Freies Deutschland. 23.00 Faszination Musik, das inter nationale Tanztheater: Afl. 1: Körper und Seele. Met: Margot Fonteyn, Maja Plissetskaja, Antoinette Sibley e.a. 00.00 100. Brief aus der Provinz, Vandaag: Friedrichsruh im Sachsenwald. en Bismarcks Bahnhof. 00.05 Heute. DUITSLAND 3 Teletekstoverzicht. Musik in West 3: Patrick Du- pond, choreograaf en danser, filmportret. Reisewege zur Kunst, filmre portage over het Oosten van Rund ums Zwiebelmunster, documentaire serie. Afl. 3: Chrysanthemen und Drachen. Hollymünd. Die Besucher, 16-deiige jeugdserie. Atl. 5: Nur nicht auffallen. Xerxes, 6-delige jeugdserie. Afl. 3. Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws. (19.30 Sport im Westen.). 200 Jahre Franzsische Revo lution: 1789...und wir, ballet van Maurice Bèjart op muziek van Beethoven en Hugh Ie Barts. West 3 aktuell. Das Beste aus „So isses". Sommer-Jazz: 11. Kölner Jazzhaus-Festival '89. Laatste nieuws. BBC 1 07.45 Open University. 09.50 Einde. 09.55 Playbus Afl.: kinderpro gramma 10.15 Umbrella-tolerance Afl. 1. 10.30 This is the day, religieus pro gramma. Vandaag: Stevenage. 11.00 Open University. 11.50 The Camelboy, animatiefilm. 12.55 Tekenfilm. 13.05 See Hearl 13.30 Country file, magazine over het buitenleven. 13.55 Weerbericht voor de land- 13.58 Country File, vervolg 14.00 Nieuwsoverzicht. 14.05 Bonanza, Amerikaanse serie met Lorne Green, Michael Lan- don, Mith Vogel e.a. Afl.: the hidden enemy. 14.55 Tekenfilm. 15.00 Eastenders Omnibus, feuille ton met Michael Robartes, Gerry Hoxham e.a. 16.00 A hole in the head, Ameri kaanse speelfilm uit 1959 van Frank Capra. Met: Frank Sina tra, Edward G. Robinson e.a. 17.55 Go for it, spelprogramma ge presenteerd door Gloria Hun- Our house. The big E, Afl. 6: What on earth can I do? (1). Nieuws en weerbericht Praise bel, religieus program ma. Afl. 3: Visitors. Only fools horses, 5-delige comedyserie met David Jason, Nicholas Lyndhurst, Buster Merryfield e.a. Afl. 4: Video Supersense 6-delige serie over zintuigelijke waarneming bij dieren. Afl. 5: Times of our lives. All creatures great and small serie met Christopher Timot hy, Robert Hardy, Peter David son e.a. Afl.. The playing field. Nieuws en weerbericht Chelworth inheritance, 8-deli- ge Engelse dramaserie met Peter Jeffrey, Gemma Jones, John Stride e.a. Afl. 2. Heart of the matter, religieus programma. The" big E, Afl 6: What on earth can I do? Deel 2 The ba lancing act. The odd Couple, Amerikaanse serie. Afl.: Win one for Felix. Weerbericht. BBC 2 19.45 20.40 21.20 22.05 i Open University. One in four. Sunday Grandstand, sport programma met de Britse Grand Prix te Silverstone; Na tionale kampioenschappen zwemmen te Coventry en Golf- kampioenschappen te St. Mel- lion. One man and his dog, sheep- dog-wedstrijden. Rough guides: Afl. 4: Syd ney Three of a kind: Af. 5: Psychi atrist. Alexei Sayle's stuff, Afl. 4: The Dobsey twins isolate realism. Women in politics. Britse Grand Prix te Silversto ne, samenvatting. Moviedromeintro. Aansl Mo- viedrome: The Grisson gang, Amerikaanse speelfilm uit 1971 van Robert Aldrich. Met; Kim Darnby, Scott Wilson, Tony Musante e.a. Trevor Eve (links) als .Shoestring" in de gelijknamige serie. Debbie Farrington speelt Cleo. FOTO: ANP SKY CHANNEL Bailey's Bird. Hour of Power. Fun Factory. International Motor Sports. Motor Sports News. Fashion TV. Sunday Movie Matinee. Beyond 2000. Big Valley. Motorcycling. Tour de France. Formule 1. Rugby. Tour de France. SUPER CHANNEL Boogaloo Pooper Doo. Coca Cola Eurochart. Video Fashion. Documentary TBA. It's written. Blake's Seven. Salvage One. Euro Magazine. The Mix. The World Tomorrow. European Business weekly. Roving Report. Tracking Music. Weather. The UK Chart Show. Shoestring. Weather Report. Rainbow. The Mix. MTV EUROPE 07.00 Marcel Vanthilt. 11.00 Kristiane Backer. 14.00 MTV's European top 20. 15.00 Week in rock 15.30 MTV Classics. 16.30 Ray Cokes. 18.00 Maiken Wexe. 21.00 Marcel Vanthilt. 00.00 XPO, nieuwe videoclips Maiken Wexo. 01.00-07.00 Night videos. TV 5 16.00 l'Ecole des fans. 16.45 Immédias. 17.15 Apostrophes. 18.30 Bréves Et Mètèo Européene. 18.35 l'Épingle noire. 19.30 Flash Varicelle. 20.00 Champs-Élysées. 21.30 Pub Art. 22.00 Journal Télévisé. 22.30 Météo Européenne. 22.35 Jc 22.50 Reportages. 23.45 Sport. 00.45 Le Quart D'heure Du Procope. 01.00 Fin de Programme. RTL+ 08.00 Li-La-Laune-Bar, met: Heath- cliff, tekenfilmserie. 08.05 Inspektor Gadget, tekenfilm serie. Afl.: Die Rettung von Lockenlicht Der mysteriöse 08.45 Heathcliff, der Kater, teken filmserie. Afl.: Das Monster im Wald. 09.00 Die Welt der Schnorchel, te- kenfilmseire. Afl.: Die Reise zur Quelle Die Summfische. 09.25 Die wunderbare Puppe, (Mag- nificient doll), Amerikaanse speelfilm uit 1948 van Frank Borzage. Met: Ginger Rogers. David Niven, Burgess Meredith 21.45 i Rock off The Rolling Stones US-Tour '81. i Klassik am Mittag, met het RTL-orkest. i Heute bei uns. i Buck Rogers, Amerikaanse sf-serie i Gut schmeckt's uns, culinair magazine i Das Phantom und die drei Musketiers (Zorro e I tre mo- schettiere). Italiaanse speelfilm uit 1962 van Luigi Capuano. Met: Gordon Scott. Jose Greci, Maria Garcia Spina e.a. i Arrivederci Roma (Seven hills of Rome), Amerikaanse speel film uit 1957 van Roy Rowland. Met: Mario Lanza, Renato Ras- cel, Marisa Allasio e.a. i Musikrevue, Duitse schlagers. RTL aktuell. i Ich will Nanhattan (I'll take Manhattan). Amerikaanse mi niserie. Afl. 4. i Kunst und Botschaft. Der barmherzige Samariter, schil- deri| van Max Liebermann. i Kommandosache nackter Po (Up the front). Engelse speel film uit 1972 van Bob Kellett. Met: Zsz Zsa Gabor, Frankie Howerd, Bill Fraser e.a. Spiegel TV, actualiteitenmaga- 22.20 Finale, die Sportsendung am Sonntagabend. 23.05 Catch up, Amerikaanse show gevechten gepresenteerd door Joe Williams. 23.35 Sexy folies. 00.10 Stippvisite. Rainer Holbe in gesprek met Erich von Dëni- NEDERLAND 1 KRO 15.35 Neighbours. 16.00 De fa milie Perwanger. 1700 Poppen kraam. NOS 17.30 Journaal. KRO 17.40 Professor Poopsnagle. NEDERLAND 2 AVRO 16.50 The real Ghostbusters 17.13 Foofur 17 35 Bluffers 17.58 s Ontdek je plekje: Leerdam. NEDERLAND 3 14.30-16.00 President Bush in Pie terskerk, rechtstr. verslag v.d. rede van Bush in de Leidse Pieterskerk BRT 1 DUITSLAND 1 09.45 ARD-Ratgeber. 10.00 Tages schau und Tagesthemen 10 03 Spiel ohne Grenzen 11.35 ML- Mona Lisa. 12.15 Weltspiegel. 12.55 Perso verzicht. 13.00 Heute. 13.15 Einde. 14.40 II Teletekstoverzicht. 15.00 Tagesschau. 15.05 Sinha Moca. 15.30 10 Göstlicher Lange schnur- stracks in die Republik. 16 00 Die Trickfilmschau. 16.15 Die Sendung mit der Maus. 16.45 Allein durch die Wildnis 17.15 Tagesschau. 17.25 Auf Achse (WDF). BBC 1 07.00 Teletekst. 07 30 The Flinteto- nes, tekenfilm. 07.55 Weerbericht. 08.00 Breakfast time. 10 00 Nieuws. Aansl.: But first this. 10.15 Rolf Har ris's cartoon time. 10.25 Why don't you. 11.00 Nieuws. Aansl.. But first this. 11.10 Charlie Brown and Snoopy. 11.30 Playbus. 11.50 The Bunyip 11.55 Five to eleven. 12.00 Nieuws. Aansl.: Popeye. 12.15 The O-Zone layer. 12.25 Superman. 12.50 Bananaman. 1300 Nieuws. Aansl.: Dallas e. 13.50 Tekenfilm. 14.00 Nieuws. 14.30 Neighbours. 14.50 Star brass 15.20 Knots Lan ding 16.35 Awayday. 17.05 Teken film. 17.10 Children's BBC 17.35 Popeye and son SKY CHANNEL 06.30 European Business Channel. 07 00 The DJ Kat Show. 09 30 Panel Pot Pourri. 11.00 The Sullivans. 11.30 Sky By Day. 12.30 A Problem Shared. 13.00 Another World. 13.55 Landscape Channel. 14.50 As the World Turns. 15.45 Loving. 16.15 The Lucy Show. 16.45 Lady Lovely Locks. 17.00 Countdown. RTL+ 06.00 Hallo Europa. 09.10 Die Springfield Story. 10.00 Reich und schön 10.25 Die Jetsons «.11.00 Die Zwei mit dem Dreh 11 45 Hei- matmelodie 12.30 Klassik am Mit tag. 13.00 Heute bei uns. 13 05 In spektor Gadget. 13.25 California Clan. 14.15 Die glorreichen Zwei 15.00 Flughafenpolizei Tokio. 15 45 Netto. 15.55 RTL aktuell. 16.00 Die Springfield story. 16.50 Reich und Schön. 17.15 Die Holidays aus Rom. 17.45 RTL-Spiel. Aansl Tekenfilm

Leidse Courant | 1989 | | pagina 19