„Ik leer vooral met stress om gaan" CeldócSoirtttTit HANNEKE KAPPEN VULT EEN „AVONDUUR" .'ELEVISIE-PROGRAMMA'S ZATERDAG 8 JULI 1989 PAGINA 23 NOS KRO-RKK t Eucharistieviering (in het teken van Pax Christi Kinderhulp) vanuit de Om- roepparochie St. Francis- cus Xaverius te Amers foort. Nieuws voor doven en slechthorenden. Einde. VARA Thuis in de dierentuin (Zoo family), Australische serie. Afl. 1: En dat alle maal op je vrije dag! De plannen, die Mitch heeft gemaakt voor zijn vrije weekend vallen deerlijk in het water als Ken Bennett hem vraagt op een klas kinderen te passen. NOS Journaal. VARA [si Zomerro(c)k, muziek programma gepresen teerd door Jan Douwe Kroeske. Vanmiddag: Beelden van Parkpop 1989. VARA's kindermenu De grole meneer Kaktus show. In het land van de Mini kins (The Minikins), 12-de- lige jeugdserie. Afl. 3: Te rug naar het reuzenland. Paul Herman was ont vlucht en vervolgens ver dwaald. Gelukkig hebben zijn vrouw en dochter hem samen met de Minikins weer teruggevonden. NOS Journaal VARA Tot elke prijs, (He shoots, he scores), 13-delige Ca nadese serie. Deel 5. Pier re's leven is een ware hel geworden. Sporadisch mag hij nog een wedstrijd spelen en ondertussen moet hij aanzien, dat zijn zusje valt voor Mare Gag- non. Durrell in Rusland, serie natuurdocumentaires van de Engelse schrijver en na tuurkenner Gerald Durrell. Afl. 5: Van de ondergang gered/Het bos voorbij. Avonduur met Kappen, talkshow met Hanneke Kappen. Philip Marlowe, privé-de- tective. Engels-Ameri kaanse serie. Afl.: Afper sers schieten niet. Lucky Landry, niet bepaald een frisse jongen, vraagt Mar lowe of hij zijn vroegere vriendin wil beschermen. Marlowe is geïntrigeerd door die vraag. Achter het nieuws, actua liteitenrubriek. Het zwaard van Gideon (The sword of Gideon), 2- Canadese tv-film. Stan Laurel vergaat van de kiespijn, Oliver Hardy weet hier wel een goed middeltje tegen. NED 2 09.20 uur. FOTO: ANP Deel 1. Na de aanslag in 1972 tijdens de Olympi sche spelen besluit de Is raëlische premier een spe ciaal anti-terroristenteam samen te stellen. De groep staat onder leiding van de gezagrijke Avner en gaat op zoek naar de daders van de NOS 00.16 Journaal 00.21 «Einde. NEDERLAND2 VPRO 09.00 Zeno, tekenfilmserie. Afl.: De stofzuiger. 09.05 De Charlie Brown Snoopy Show teken filmserie. Afl.: Sally/Linus and the blanket. 09.20 ELaurel Hardy, slap stickserie. Afl.: leave 'em laughing. 09.40 Ans en Hans Gans, serie. Afl.: Waar is Hans geble ven? 09.50 Vanessa de speurneus, Franse jeugdserie. Afl.: Het meisje met de viool. 10.05 Wat? Waar? Hoe laat? in formatief programma. 10.25 Hals over kop, Duitse se rie. Afl.: De tijdpil. 11.00 Einde. NOS 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 13.05 Einde. 20.00 ISJournaal. VPRO 20.10 Fietsen door de jaren '80, 5-delige serie over de ont wikkelingen in het Neder landse taalgebied tijdens het afgelopen decennium. Afl.: Als je haar maar goed zit. 21.50 Talking Heads: Stop ma king sense, compilatie van vier concerten van een van de meest succesvolle Amerikaanse rockforma ties van de jaren'80. NOS 23.30 Journaal. 23.35 Einde. NEDERLAND 3 slechthorenden. 09.05 Einde. 12.00 Weekjournaal. TELEAC 12.45 Milieu Nederland is bij na klaar, documentairese rie. Afl. 1Duinen, wadden en kwelders. NOS 14.40 Studio Sport, 1. PG For mule I in Frankrijk. 2. Wim bledon. 3. Tour de France, rechtstreeks verslag van de vandaag te rijden etap pe la Bastided d'Armag- nac- Pau. 17.45 Nieuws voor doven en slechthorenden. RVU 18.00 Onze jongens...25 jaar, re portage over het zwakzin nigen-internaat in Gennep. NOS 18.30 Sesamstraat. 18.47 Malvira, Belgische pop penserie. Afl. 9. 19.00 Studio Sport, samenvatt ing Tour de France. 20.00 TiJournaal. IKON 20.10 Verdacht serie. Afl. 3: Rijden onder invloed. Maarten en Emiel, 17 jaar, rijden 's nachts na een popfestival met ma's auto een motorrijder aan, na elk 10 pilsjes gedronken te hebben. Bovendien heb ben ze geen rijbewijs... NOS 20.40 Panoramiek, achtergrond informatie bij actuele ont wikkelingen in de politiek. 21.10 Nachten van de revolutie, 7-delige serie geïnspireerd door de Franse revolutie. Afl. 5: De val. Augustus 1792: de monarchie wordt ten val gebracht. Terwijl er in de nachtelijke straten van Parijs nog allerlei on recht blijft bestaan, wordt er elders gedanst. RVU 22.02 Werken aan werk De uitgever. TELEAC 22.32 Malevich, documentaire. NOS 23.25 Journaal. 23.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 23.35 Einde. Avonduur met Kappen.- Zomerpro- gramma. VARA-televisie. Ned. 1 om 20.44 uur. Zondag. ZANDVOORT „Voor mijn gevoel is het presenteren van een televisie-programma en het met een groep op het podi um staan twee totaal verschil lende dingen. Er zullen onge twijfeld overeenkömsten zijn, maar als ik zing is het allemaal muziek, terwijl ik mij bij het presenteren echt een tussen persoon voel. Anders gezegd: als ik muziek maak verlies ik mijzelf in de klanken, terwijl ik juist ongelooflijk mijn hoofd erbij moet houden als ik pre senteer", zegt Hanneke Kap pen, die op zondag in het avonduur het avontuur op zoekt. „Avonduur met Kappen" is een praatprogramma. Als uit gangspunt diende dat niet de studio maar een zomerlokatie het decor zou vormen. Hanne ke: „Zoals je hebt kunnen zien, is gekozen voor de dierentuin en het zwembad. Zondag is het circuit van Zandvoort aan de beurt en de laatste lokatie is het strand bij Bloemendaal. We hadden echt een enorme keuze aan mogelijke uitzend plekken die bij het zomerge- voel pasten. In de loop van twee maanden, terwijl we de reeks voorbereidden, bleven deze vier over. We wilden naar plaatsen waar het nor maal gesproken altijd vreselijk druk is. maar waar het heel stil zou zijn op het uitzendtijd stip. Die lokatie is echt elke keer ons uitgangspunt. Hij be paalt welke gasten er komen, welke onderwerpen we aan snijden". Slipcursus Hanneke, nog lichtelijk duize lig van haar eerste slipcursus op het circuit van Zandvoort, gaat zondag op zoek naar kicks. „Ik vond dat slippen ge weldig leuk. Zo opwindend. Vreemd genoeg was ik hele maal niet bang, terwijl het theoretisch enger is dan van de hoge duikplank springen. Zo zie je maar hoe vreemd angst in elkaar steekt. Maar er zat wél een betrouwbare me neer naast me... Nu ik het heb gedaan, kan ik mij voorstellen dat mensen gaan racen, dat soort dingen opzoeken. Het onderwerp past echt prachtig in deze uitzending over het verleggen van grenzen. Er ko men mensen voor de camera, die de grens zijn overgaan, bij Hanneke Kappen: ..Nu ik merk dat alles s er maar vier zijn-' soepeler gaat lopen, vind ik het wel jammer dat het FOTO: NOS anderen was het kantje boord. Eigenlijk gaan we totaal door de bocht, zowel letterlijk als fi guurlijk. Daarom hebben we ook Hans Dulfers' Reflud uit genodigd, die maakt ongeloof lijk ruige muziek en ik vind het leuk dat ik deze keer de zang voor mijn rekening mag nemen". Hanneke Kappen kent het ge voel van grenzen verleggen maar al te goed. „In elk pro gramma is het weer raak, al doe ik het niet met gevaar voor eigen leven. Zo ver ga ik niet, maar zo'n serie is wel heel leerzaam. Wat ik er voor al van opsteek is om met stress om te gaan... het is tenslotte een rechtstreeks programma. Vreemd genoeg is het wel zo dat de zenuwen alleen door mijn keel gieren voor het be- •gin van het programma, als we eenmaal begonnen zijn heb ik alleen maar lol. Ik heb inmid dels gemerkt dat ik de zenu wen het best binnen de perken hou als ik mij goed voorbereid. In therapie ga ik niet, neem ook geen drank vooraf. Eigen lijk drink ik alleen maar thee". Heerlijk „Ik vind het heerlijk om rechtstreeks te werken. Het heeft veel voordelen. Zo is het echt een explosie en ik vind die spanningsboog heel prettig. Het is wat het is gewoon en daar hou ik van. „Avonduur" is spannend omdat er dingen mis kunnen gaan, maar er zit ook dat onverwachtse element in. Als je het opneemt, kun je de beelden perfect monteren en heel artistieke overgangen maken, maar ik ben blij dat het live is. Op die manier voorkomen we dat ik in een zonnig decor sta te presente ren, terwijl het op het uitzen duur regent". Hanneke Kappen ziet de vier afleveringen als een goede oe fening. „Het is de eerste keer dat ik een vijftig minuten du rend programma maak Dat had ik nog niet eerder gedaan. Nu ik merk dat alles steeds soepeler gaat lopen, vind ik het wel jammer dat het er maar vier zijn, maar de VARA had niet meer dan acht pro gramma's te vergeven. Paul Witteman heeft er vier gekre gen en ik de rest. Maar ik hou mij aanbevolen voor meer, want het is echt hardstikke leuk. Bovendien is het weer eens heel wat anders dan bij voorbeeld „Wereldwijs", het andere live-programma dat ik heb gepresenteerd en dat in het komend seizoen terug komt. Dat was altijd vol met mensen en dat is lastig, vooral als ze gaan staan juichen en schreeuwen. Daarom leek het mij juist zo geweldig om eens in een heel stille omgeving iets te doen". Tussendoor Hanneke heeft een drukke pe riode achter de rug. Behalve dat ze met haar eigen groep Human Electrics optreedt, net klaar is met het opnemen van een elpee en andere bandjes regelmatig van haar zang voorziet („zo gaat dat in Gro ningen"), heeft ze tussendoor ook nog tijd gevonden voor de presentatie van een aantal te levisie-programma's. „We heb ben twee series opgenomen. De eerste is het bejaarden- zangconcours, dat dit jaar voor de vierde keer werd gehou den, de andere is een serie „Kinderen voor Kinderen re gionaal". Het gaat om zes kin derkoren, die „Kinderen voor Kinderen"-liedjes doen. De vierde uitzending bestaat uit een finale. Het is echt een ont zettend leuk reeks, misschien wel omdat je de liedjes nu eens een keer hoort met een ander dialect dan het Hilversumse. Verder zal ik in het nieuwe seizoen „Vroege Vogels" gaan maken en ben ik weer aanwe zig in „Wereldwijs" Ik heb trouwens een tijdje geleden weer eens een radioprogram ma gedaan met liedjes die in „Wereldwijs" zaten. Wat mij vooral opviel, was hoe rustig dat was. Heel anders dan tele visie. Ik ben dan ook blij dat ik mag invallen bij „Vroege Vogels"-radio als ik de televi sie-uitzendingen ga doen". Dat ze straks geen tijd meer zal overhouden, omdat haar groep te veel tijd opslokt, ge looft Hanneke piet. „Voorlopig zijn we een beginnend groepje We willen natuurlijk spelen, maar de andere muzikanten doen er ook andere dingen naast. Het belangrijkste is nu om een volgende elpee te ma ken, gewoon omdat we nog ontzettend veel materiaal heb ben liggen. Dat is ons volgende hoofddoel en daar verheug ik mij dan ook ontzettend op". HANS PIET I Zoetekoek, met om: Beertje Colargol, kinderserie. Afl.44. De Smurfen, Amerikaanse te kenfilmserie. Afl.: Smurfen(on- jgeluk/Grote Smurfs vrije dag. Boes, tekenfilmserie. Afl. 26. Wie laatst lacht, Nederlandse jeugdfilm van Henk van der De speelvogels (The Persua ders). Amerikaanse serie met Roger Moore en Tony Curtis. Afl. 8: Greensleeves. Tik tak animatieserie. Afl. 225. 5 Plons kleuterprogramma. Afl.: Plons en de sterrenkijker. De kinderen van Bolderburen, Children from Bullerbue Villa- ge). 7-delige Zweedse jeugdse rie van Lasse Halström naar de boeken van Atrid Lindgren. Afl. 3. Korte film. De collega's serie. Met: Bob Vanderveken, Nelly Rossiers, Tessy Moerenhout e.a. Afl. 9: De liefde Mededelingen en programma overzicht. Nieuws. Sportweekend. Aansl.: Ver- keerstip: Een ongeluk in het buitenland. i Dream West, Amerikaanse mi niserie in drie delen van Dick Lowry, Deel 1. Met: Richard Chamberlain en Alice Krige. De cartograaf/ontdekkingsrei ziger John Charles Fremont huwt de dochter van Senator Benton en scheept in voor een gevaarlijke expeditie naar de nog onbekende wildernis van West-Afrika. Matlock, Amerikaanse serie met Andy Griffith. Afl. 2: De verpleegster (The nurse). Mat lock neemt de verdediging op zich van Kathy Dawson, de jonge verpleegster van een multimiljonair. Zij wordt ver dacht van de moord op haar werkgever, die haar zijn fortuin heeft nagelaten. Nieuws. Aansl.: Ritverslag Ronde van Frankrijk. Triomf van het Westen (Tri umph of the West), 13-delige Britse documentaire van Chris Martin over de invloed van de Westerse beschaving op de hele wereld. Afl. 10: India: de ironieën van het Imperium (The ironies of Empire). Coda, Plastische kunsten, „Zonder title" van George IT 2 ï40 Wielrennen, Ronde van Frank- j rijk, rechtstreekse reportage itü van de rit la Bastide d'Armag- 33 nac - Pau. Aansl.: Autorennen, uitgestelde reportage van de Grote Prijs van Frankrijk voor X F1-wagens vanuit Le Castellet. Commentaar: Dirk de Weert. atO Einde. JBF 1 n{0 Reflets du Liberalisme JO Kerkdienst. TO Einde. irf5 Actualitës a la une, actualitei ten. ^0 Autosport: Grand Prix formule ID 1 vanuit Castellet. Verslagge- a, vers: Richard Debeir en Chris tian Lahaye. DUITSLAND 1 De ontdekkingsreiziger John Charles Fremont (Richard Chamberlain) trouwt met de dochter van een senator en scheept hierna in voor een ge vaarlijke expeditie. BRT 1 20.15 uur. FOTO: PR 16.30 Monty Python's flying dïreus, Engelse serie. Met: Graham Chapman, John Cleese, Terry Gilliam e.a. Afl. 25. ONDER VOORBEHOUD. 16.55 Variétés a la une. 17.00 Dimanche musique, momen ten uit het Concours Musical International Reine Elisabeth de Belgique. Vandaag: Michi Sigiura. 18.15 Cinémaa la une. 18.20 Papa bonheur, Amerikaanse serie. Afl. 12. Que de respon- sabilitêsl Mét: Bill Cosby, Phy- sicia Rashad, Malcolm-Jamal Warner e.a.Wanneer Claire en haar schoonmoeder Denise gaan opzoeken, moeten Cliff en zijn vader Russel zolang voor de kinderen zorgen. Rus sel raakt diep onder de indruk van Cliffs capaciteiten op dat gebied 18.45 Noubanimé, tekenfilms met de Smurfen. 19.00 Le week-end sportif, sportma- gazine. Presentatie: Gaëton Vigneron. 19.25 Voorbeschouwing paarden- koersen. 19.30 Journaal en Weerbericht. 20.00 Wielrennen, Tour de France, samenvatting van de 8e etap pe. Verslaggever: Frank Bau- doncq. 20.10 Cinéma a la une. 20.15 Saga de la Chanson Francai- se: Léo Ferré, portret. 21.15 Tendre est la nuit, Engels/A merikaanse serie. Afl. 1 Met: Peter Strauss. Mary Steenbur gen, Edward Asner e.a. De jonge Amerikaanse arts Dick Diver studeert psychiatrie in Zurich, als Amerika zich in W O. I mengt. Terug in de V.S., ontmoet hij de mooie en rijke Nicole Warren, die echter - ten gevolge van een jeugdtrauma - aan schizofrenie blijkt te lijden. 23.05 Laatste journaal en weerbe richt. 23.35 Einde. Programma-weekoverzicht ARD-Festspielsommer: Ba- rockfestspiele Arolsen, hoogte punten gepresenteerd door llle Simon en Jorg Bombach. Met: Hilliard-Ensemble, Musica An- tiqua Köln Musikalisches Puppencaberet Wien van Nor man Shetler e.a. Die Sendung mit der Maus, kinderprogramma. H Presseclub. Tagesschau met Wochenspie- Sinbad, der Seefahrer (Sinbad the sailor). Amerikaanse speel film uit 1947 van Richard Wal lace. Met: Douglas Fairbanks jr.. Maureen O'Hara, Anthony l Sternstunden EDie Gentle men bitten zur Kasse (3) 3-de- lig tv-spel van Henry Kolarz. Met: Horst Tappert, Hans Cos- sy, Günther Neutze e.a. I Programmaweekoverzicht. Allein durch die Wildnis, 5- delige Australische jeugdserie Afl. 3: Freund Oder Verrater? I Cartoons im Erste, Vandaag: Baseball - völlig verrückt. I ARD-Ratgeber: Reise. The ma's: 1 Strandverboden in Denemarken. 2. Wijnvakantie in Rheingau. 3. Stadsreizen: I Bilder aus der Wissenschaft, wetenschappelijk magazine. Vandaag: LEP - Die philosop- hische Maschine. I Tagesschau. Wir über uns. Sportschau, met o.a.: 1 Roei en: Rotsee-Regatte te Luzern. 2. Paardesport: NK military te Luhmühlen. 3. Autosport: GP. van Frankrijk voor Formule 1. Lindenslrasse. serie. Met: Marcel Kommissin, Amorn Su- rangkanjanajai, Wolfgang Grö- nebaum e.a. Afl. 188: Schuld und Sühne. Die Goldene 1, winnaars van de ARD tv-loterij. Weltspiegel, reportages van buitenland-correspondenten. Sportschau-Telegramm. i Heute im Ersten. I fflTagesschau. i Tatort, politieserie met Man fred Krug, Charles Brauer, Ju- raj Kukura e.a. i Tagesschau. I 200 Jahre Freiheit, Gleichheit, Brüderlichkeit, filmdocumen taire van zes aktes over de Franse Revolutie met Peter Ustinov. l Was ist der Mensch, dass du seiner gedenkst, reportage over de evangelische kerkdag in Leipzig. i Detektiv Rockford: Anruf ge- nügt, Amerikaanse detective serie. Afl.: Amrmes reiches Madchen. i Tagesschau. i Nachtgedanken. Beschouwing door Hans Joachim Kulen- kampf. i Einde. DUITSLAND 2 09.00 I Programma-weekoverzicht. 09.30 Eucharistieviering vanuit Ber- lin-Lichterfelde. 10.15 Mosaik, magazine voor senio- 11.00 s ZFD-Fernsehgarten, amuse mentsshow. Presentatie: llona Christen. 12.45 Heute. 12.47 Sonntagsgesprach. 13.15 Damals. Vor vierzig Jahren. Vandaag: Ergards Weg zur Marktwirtschaft. 13.30 Wind in den Weiden, anima tieserie voor de jeugd. 13.50 Gruey - Der Held, der immer fallt, 6-delige jeugdserie. 14.15 Neues aus Uhlenbusch, Duit se jeugdserie. Afl.: Christian packt's an. 14.45 Verloren in Amerika, Emigran- tenschicksale in Brighton Beach, Brooklyn, documentai- 15.15 Palast der Winde, 3-delige tv- film naar het boek van M.M. Kaye. 16.50 Danke Schön, verslag van de actie Sorgenkind. Aansl.: Der grosse Preis. Die Sport-Reportage. Van daag o.a.: Schermen: WK te Denver. ML - Mona Lisa, vrouwenma gazine met Maria von Welser. Programma-overzicht. Heute. Bonn direkt, politiek magazi- 19.30 Das Gottkönigtum Tibets, Erbfolge in Tibet - Wiederge- burt eines Gottes, documentai re over het zoeken naar een opvolger van de Dalai Lama volgens Tibetaans gebruik. 20.15 Sommerfestival im ZDF: Fac- keln im Sturm (North and South), 12-delige Amerikaanse 21.45 Heute. Aansl.: Sport am Sonn- tag. 22.00 Griff nach den Sternen, der Wettlauf zum Mond, documen taire over de ruimtevaart. 23.00 Faszination Musik, das inter nationale Tanztheater: 1 3. Eu- rovisionswettbewerb für Junge 00.10 Heute. DUITSLAND 3 09.00 Telekolleg II cursus Engels. Les 26. 09:30 Telekolleg aktuell, cursus-in formatie. 10.00 Telekolleg II cursus schei kunde. Les 26. 10.30 Telekolleg II cursus econo mie. Les 13. 14.35 Teletekstoverzicht. 15.00 Musik in West 3: Hermann Prey, een Berliner Sangerkna- be wordt 50 jaar, fllmportret. 15.45 Richard Strauss Till Eulen- spiegels lustige Streiche. Uit gevoerd door het Gürzenich Orkest van Keulen o.l.v. Marek Janowski. Reisewege zur Kunst, filmre portage over Lotharingen Rund ums Zwiebelmunster, documentaire serie Afl. 2: De Hollandse handel met China en Japan. Hollymünd. Die Besucher, 16-delige jeugdserie. Afl. 4: Aktion Heft 1. i Xerxes, 6-delige jeugdserie. Afl. 2 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws (19.30 Sport im Westen.). Walter Jurmann, muziekport- ret van deze zanger, m.m.v. José Carreras, Dagmar Koller, Wolfgang Völz e.a. Pallesen-Pilmark-Show, Deense comedyshow be kroond met de Zilveren Roos van Montreux 1985. West 3 aktuell. NDR Talkshow. Sommer Jazz: ^11. Kölner BBC 1 07.45 Open University. 09.50 Einde. 09.55 Playbus Afl.: Why bird stop 10.15 Making sense, religieus pro gramma Vandaag: Of it all 10.30 This is the day, religieus pro- gramma. 11.00 Open University. 11.50 A royal family album, teken film. 12 00 Children's film: Camel boy. 12 40 Sign extra, informatieve serie 13.30 Country file, magazine over het buitenleven. 13.55 Weerbericht voor de land bouw. 13.58 Country File, vervolg. 14 00 Nieuwsoverzicht. 14.05 Bonanza, Amerikaanse serie. 14.55 Tekenfilm. 15.00 Eastenders Omnibus. 16.00 All that heaven allows, Ameri kaanse speelfilm uit 1955 van Douglas Sirk 17.25 Llangollen International Festi val of dance, music and poe try. samenvatting. 17.55 Go for it, spelprogramma ge- presentéerd door Gloria Hun- niford. 18.25 Our house. 19.15 The big E, Afl. 5. (1). 19.25 Nieuws en weerbericht. 19.40 Praise bel, religieus program ma. Afl. 2 20.15 Only fools horses, 5-delige comedyserie met David Jason. Nicholas Lyndhurst. Buster Merryfield e.a. 20.45 Supersense 6-delige serie over zintuigelijke waarneming bij dieren. Afl 4: Super scents. 21.15 All creatures great and small, serie met Christopher Timothy, Robert FHardy, Peter David- 22.05 Nieuws en weerbericht 22.20 Chelworth inheritance, 8-deli- ge Engelse dramaserie met Peter Jeffrey, Gemma Jones, John Stride e.a. 23.15 Heart of the matter, religieus programma. Afl. 4. 23.50 Wimbledon, Match of the day, samenvatting van de herenfi- nale (dag 13/13). 00.50 The big E, Afl. 5 (2): Road to nowhere. 01.15 Weerbericht. 01.20 Einde. BBC 2 Open University. International Bridge Club Sunday Grandstand, sport programma met: Wimbledon, herenfinale. One man and his dog, sheep- dog-wedstrijden. Rough guides Afl. 3: Syd ney. The state of democracy, Afl. 5 (slot). Second sight. Afl. 6: Kitty Gor don. The French Revolution, Jim Broadbent en Patrick Barlow, die samen het National Thea tre of Brent vormen, tonen in een aantal sketches, die zich in Parijs afspelen de hoogtepun ten van de Franse revolutie. Autosport, Grand Prix de France, formule-1 races vanuit Le Castellet. Introduciton Moviedrome. Aansl.: Moviedrome: Night of the cornet. Amerikaanse speel film uit 1984 van Thom Eber- hardt. Met: Catherine Mary Stewart, Kelli Maroney, Robert Beltran e.a. Raqeul Welch (foto) speelt een vrouw die scherpschutter wordt om haar aanranding en de moord op haar man te wreken. SU- PERCHANNEL 22.25 uur. FOTO: PR SKY CHANNEL 06.30 Bailey's Bird. 07.00 Hour of Power. 08.00 Fun Factory. 12.00 International Motor Sports. 13.00 Motor Sports News. 13.30 Fashion TV. 14.00 Sunday Movie Matinee. 16.00 Beyond 2000. 17.00 Big Valley. 18.00 Close. 19.00 Atletiek. 20.00 Tour de France. 21.00 Formule 1. 00.00 Showjumping. 00.30 Tour de France. 01.00 Einde. SUPER CHANNEL 07.00 Boogaloo Pooper Doo. 11.00 Coca Cola Eurochart. 12.00 Video Fashion. 12.30 Advertising Filmfestival uit Cannes. 13.00 It's written. 13.30 Blake's Seven. 14.30 Salvage One. 15.30 Euro Magazine. 15.45 The Mix. 17.30 18.00 18.30 19.00 19.55 20.00 21.00 21 55 22.00 22.25 00 30 The World Tomorrow. European Business weekly. Roving Report. Tracking Music. Weather. The UK Chart Show. Shoestring. Weather Rer|>ot. NBA Today Basketbal. Hannie Caulder. The Mix. MTV EUROPE 07.00 Marcel Vanthilt. 11.00 Kristiane Backer. 14.00 MTV's European top 20. 15.00 Week in rock 15.30 MTV Classics. 16.30 Ray Cokes. 18.00 Maiken Wexe. 21.00 Marcel Vanthilt. 00.00 XPO, nieuwe videoclips met Maiken Wexe. 01.00-07.00 Night videos. TV 5 16.00 16.45 17 15 18.30 18.35 19.30 20.00 21.30 22 00 22.30 22.35 22.50 23.45 00 4 5 01.00 l'Ecole des fans. Immédias. Apostrophes. Breves El Métèo Europèene. l'Épingle noire. Flash Varicella. Sacree soiree. Histoires Naturelles. Journal Télévisé. Meteo Europeenne. Jeiix de la Francophonie. 7 Sur 7. Sport. Le Quart D'heure Du Procope. Fin de Programme. RTL+ 08.00 Li-La-Laune-Biir, met: Heath- cliff, tekenfilmserie. 09.25 flUnd noch frech dazu, Duitse speelfilm uit 1959 van Rolf von Sydow Met. Horst Janson, Klaus Löwitsch, Barbara Frey 11.00 Heathcliff, der Kater 11.25 Motorsport - Extra. 11.55 Die Holidays aus Rom 12.20 Tekenfilm. 12.30 Klassik am Mittag, met het RTL-orkest 13.00 Heute bei uns. 13.10 Buck Rogers Amerikaanse sf-serie 14.00 Gut schmeckt's uns, culinair magazine. 14.30 Polizeibericht, misdaadserie. Afl Der fehlende Zeuge 15.00 Wimbledon live. (Met: RTL ak tuell) 20.00 Runter mit dem Keuschheits- gürtel (Up the chastity belt). Engelse speelfilm uit 1971 met. Eartha Kitt, Frankie Howerd. Graham Crowden e.a. 21.40 Kunst und Botschaft. Veroni- ka und der Kreuztragende, van Karl Jung. 21.45 Spiegel TV, actuallteitenmaga- zine. Finale die Sportsendung am Sonntagabend Catch up, Amerikaanse show gevechten gepresenteerd door Joe Williams. Sexy folies. Stippvisite. Rainer Holbe In gesprek met prof. Wolfgang Leonhard. Betthupferl. Einde. NEDERLAND 1 NOS 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 13.05 Einde. KRO 15.35 Neighbours. 16.00 De familie Perwanger. 17.00 Pop penkraam. NOS 17.30 Journaal. NEDERLAND2 13.00-13.05 Zie NDL 1 AVRO 16.50 The real Ghostbusters e. 17.13 Foofur 17.35 Bluflers 17.58 s Ontdek je plekje NEDERLAND 3 NOS 09.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 09.05 Einde. 13.00 - 13.05 Zie NDL 1 15.00 Studio Sport, Tour de France. BRT 2 DUITSLAND 1 09.45 ARD-Ratgeber. 10 00 Heu te 10.03 s ARD-Wunschkonzert 11.35 Umschau. 11.55 Griff nach den Sternen. 12.55 Perso verzicht. 13.00 Heute. 13.15 Ein de. 14.10 s Teletekstoverzicht. 14.30 Tagesschau. 14.35 Sinha Moca. 15.00 Allerhand Leute. 15.30 Die Trickfilmschau. 15.45 Die Sendung mit der Maus. 16.15 Allein durch die Wildnis 16.45 ARD-Sport extra: 1. Wiel rennen. 2. Schermen: WK te Den ver. 17.15 Tagesschau. 17.25 Auf Achse. BBC 1 07.00 Teletekst overzicht. 07.35 The Flintstones 07.55 Weerbe richt 08.00 Breakfast time. 09.55 News Room South-East. 10.00 Nieuws 10.05 Rolf Harris's car toon time. 10.25 Record brea kers. 11.00 Nieuws 11.05 Charlie Brown. 11.30 Playbus 11.55 Five to eleven. 12.00 Nieuws Aansl. Popeye.12.15 The O-Zone. 12.25 Superman. 12.50 Bananaman. 13.00 Nieuws Aansl Dallas 13.50 Tekenfilm. 13.55 News Room South-East 14.00 Nieuws 14.30 Neighbours 14.50 Star brass 15.20 Knots Landing serie. 16.10 The Hogan family 16.35 Mallard on the stettle. 17.05 Tekenfilm. 17.10 Chil dren's BBC 17.35 Popeye and son*. SKY CHANNEL 06.30 European Business Chan nel. 07.00 The DJ Kat Show. 09.30 Panel Pot Pourri. 11.00 The Sullivans. 11.30 Sky By Day. 12.30 A Problem Shared. 13.00 Another World. 13.55 Landsca-> pe Channel. 14.50 As the World Turns. 15.45 Loving. 16.15 The Lucy Show. 16.45 The Littles.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 23