De Spartaan tekent voor twee plaatsen in finale Van Weerde benadert tijd van Ron Dekker Geslaagde rentree Cor Pot bij Adegeest Ajax verliest j van de koploper Atletiek jeugd doet van zich spreken ICL Alphians geeft winst uit handen SPORT Ccidóc Soivumt MAANDAG 26 JUNI 1989 PAGIli— HAN KULKER GAAT ONDER HET MES LEIDEN Direkt na terugkomst uit Spanje heeft Bataaf-atleet Han Kulker in overleg met een specialist besloten zijn lies blessure, waar hij al sinds vorig jaar last van heeft, operatief te laten behandelen. „Vorig jaar kon dat niet vanwege de Olym pische Spelen, nu staat er niets op het spel en kan ik deze ellende voorgoed van me af zetten." Hoewel nog geen datum voor de operatie is vastgesteld, denkt Kulker zelf niet meer aktief te zijn dit jaar. „Als alles goed gaat heb ik twee maanden nodig voor mijn herstel, dan is het september en het seizoen voorbij. Ik ga lekker vroeg de win- tertraining in, want volgend jaar wil ik toch wel naar de Europese kampioenschap pen." LEIDEN De beste honkbalprestaties kwa men dit weekeinde op naam van de clubs uit de hoofdklasse rayon. Ade geest en Key Town Hit ters wonnen, terwijl de landelijke clubs uit Was senaar en Alphen aan den Rijn niet echt blij waren aan het eind van de zondag. Door twee forse nederlagen op rij zag Adegeest-coach Jaap Bijl zich genoodzaakt routinier Cor Pot terug te ha len in de selectie van het eer ste team. Mede door zijn ho merun in de derde inning won de Voorschotense ploeg al na zeven innings van het Zoetermeerse Birds. De beslis sende klap werd door Richard Spraakman gegeven. In de ze vende slagbeurt nam hij een clubgenoot mee op zijn zo veelste rondje honken en bracht zodoende de stand op 11-1. Ook Key Town Hitters won van Vogels. In een echte honkbalwedstrijd met een ge concentreerd Leids veld start te Ramsey Hansen als pitcher. Na drie voortreffelijke in nings werd hij vervangen bij een 2-0 voorsprong. O'Neill Louisa nam het van hem over, stond zes punten toe maar steeds vanuit een voor sprong. Na een perfekte vang- bal van verrevelder Charles Sirvania werd de strijd bij een 8-6 stand beslist in het voor deel van de gelukkige Leide- naars. In de landelijke competitie won Wassenaar van The Bra ves uit Gouda, maar de 13-3 winst maakte niemand geluk kig. Daan Lobel gebruikte de veredelde training om een ho merun (met één man aan boord) te laten noteren. Tegen Eurostars was het de dag erna echter gedaan. Na een kort stondige 2-1 voorsprong kwa men de gasten, wakker ge schrokken door het wegstu ren van de coach door de scheidsrechter, op een 7-2 voorsprong. Wassenaar deed er nog iets tegen, maar veel verder dan 4-9 kwam de ploeg toch niet. In Alphen werd de strijd tegen het Goudse Braves vooraf al ver loren gegeven. Het belang van een goed spelend tweede team gevoegd bij de blessures en de kleine selectie maakte het voor coach Robbert Maat niet moeilijk om na het 5-3 verlies in Heemstede ook de 8-5 nederlaag tegen The Bra ves te verwerken. De interre- gio's kwamen tegen Tilburg al na acht innings op een belsis- sende 14-3 voorsprong. £N LEIDEN Het begint er somber uit te zienest de cricketers van Ajax. Na de nederlaag tegensse loper Asian uit Den Haag is de Leidse vert woordiger afgezakt naar de voorlaatste plaats r ranglijst. Battend kwam de formatie van aanr der Paul Haighton er totaal niet aan te pas, w^str 78 overs verscheen all out op het scorebord. 4e. stelde daar in een kort tijdsbestek voldoende tje over. Met 82 voor 2 kreeg Ajax de zoveelste laag aan de broek. Voor Ajax scoorden j - i Haighton (10 runs) en Rick Verhaar (31 runs) dienstelijk. De twee wickets werden genomen®™ Anton Jacobs (één voor 23) en Rick Verhaar voor 18). Volgende week staat voor de LeidsP0' matie de belangrijke thuiswedstrijd tegen de :ze£ mer laatst VOC op het programma. LEIDEN Vorig jaar be haalde Holland als enige in de Leidse regio twee fi naleplaatsen in de lande lijke competities en ver dwenen de heren van De Spartaan, AAV'36 en Ba taven naar een lager ni veau. Dit jaar staan alle degradanten van vorig jaar in de finales met goe de vooruitzichten op pro motie en heeft Holland als enige club in de regio te maken met twee degrada tierondes. De dames van Bataven staan er, met een positie onder de -streep, echter het slechts voor. De heren van AAV'36 lijken rechtstreeks af te stevenen op promotie naar de eerste klasse. Door opnieuw een goede dag, nu in eigen huis, werd de tweede plaats op de ranglijst verstevigd. Ruud van Maurik noteerde een uitstekende 14.2 seconden op de 110 meter hor den en sprong ook 6.83 meter ver. Hans Koenekoop dook onder de vier minuten op de 1500 meter, Martien van der Hoorn bleef er net boven. Cees ten Broecke scoorde een zeer sterk record op de 400 meter horden met 56.6 seconden en LEIDEN Tijdens de distrikstfinale van de junioren B compe titie, waarbij het distriktsbestuur schitterde door afwezigheid, heeft De Spartaan bij de jongens de tweede plaats veroverd en Holland de derde bij de meisjes. Bij de Spartaanse jongens ver gaarde met name Stefan Molenaar de meeste punten met 15.0 seconden op de 110 meter horden en liefst 6.84 meter ver. Een afstand die een dag later door niet een senior uit de regio ge haald werd. Erik Kortekaas was op kogel en discus succesvol: 13.51 meter en 37.76 meter en ook Dennis Verhaar maakte in druk met een hinkstapsprong van 12.01 meter. De 4 x 100 meter estafetteploeg was met 44.8 seconden de snelste van de dag. Bij de meisjes noteerde Holland een fraaie derde plaats door een goede estafettetijd van 52.9 seconden. Eefke van der Drift was op de 100 meter horden snel (15.1 seconden), Bianca Vermond op 100 en 400 meter (13.2 en 61.1 seconden) en Hester van Leeu wen op de 800 meter (2.26.9 minuten). Margriet Loos sprong 1.60 meter hoog. AAV'36 dat ook aan deze finale mee deed kwam tot de frustrerende vierde plaats. Esther van Egmond sprintte naar 13.1 seconden en Liselore Zeelenberg noteerde op de 800 meter 2.21.4 minuten, Marielle Stokdijk haakte bij het hoogspringen al Paul Boere deed wat van hem verwacht werd: 57.06 meter speer en 13.58 meter kogel. De estafette ging opnieuw erg snel in 43.2 seconden. De dames kwamen niet uit de degradatiezone. In een wed strijd waarin de 800 meter loopsters Lisette Stadhouders en Sandra Penders naar tijden net onder 2.20 minuten liepen, Krista van Huis de discus erg ver gooide (35.26 meter) en Rina van der Stouwe een re cord op de speer haalde, bleef het hordenlopen fors achter. De estafette als uitzondering eens niet getuige de 50.8 se conden. In Rotterdam waren de heren van Bataven opnieuw bijna kompleet. Wat in Leiden fout ging was dit keer de aanzet tot een uitstekende dag. Met 16.5 en 16.8 seconden op de 110 meter horden zorgden Harry van der Velde en Keimpe Roosjen voor een grote hoe veelheid punten. Op bijna alle onderdelen werd er beter ge scoord door de brigade van de roodhemden. Het verlies op de loopnummers, veroorzaakt door de hitte en de uitmunten de prestaties veertien dagen geleden, was beperkt. Jan Jan sen en Hans van Voorden ble ven allebei op de 1500 meter ruim onder de vier minuten, Kees van Klink en Luuk Steenbergen bleven op de 5000 meter ook weer binnen het kwartier. In zijn „meest stijl volle wedstrijd ooit" noteerde Steenbergen 14.47.8 minuten', Van Klink had aan 14.55.4 mi nuten genoeg. Opvallend goed was het werpen van Ruud Kerkman, die met 12.14 meter kogel en 37.36 meter discus de top tien allertijden van zijn club binnenstormde. Johan van Velzen benaderde zijn jeugdrecord met de speer door 47.50 meter te werpen. Theo Brusche verbaasde iedereen door na tien jaar weer 6.47 me ter ver te springen. Door deze resultaten komen de roodhem den in de finalepoule uit met goede vooruitzichten op pro motie. De dames moeten alles op alles zetten om niet af te zakken. Na de wedstrijd in Lisse staan zij op een onveilige veertiende plaats. Ellen Silverentand (12.3 en 14 6 seconden op 100 meter zonder en met horden) en Hel len Bank (12.7 en 59.3 secon den op de 100 en 400 meter) zorgden op de sprint voor veel punten en hadden een groot aandeel in de 49.7 seconden van de estafetteploeg. Leon- tien Boom scoorde een record op de 800 meter met 2.21.8 mi nuten en ook Marian van Voorden en Suze Groen in 't Woude weerden zich kranig. Verder werd slechts duidelijk dat er nog heel veel te doen is in het Leidse kamp om degra datie te voorkomen. Voor het eerst sinds lange tijd heeft Holland de beide eerste teams in een degradatieronde. De dames bereikten in Alphen aan den Rijn de veilige zesde plaats niet. Yvonne van Dorp was uiteraard de grootste pun- tenvergaarster in de ploeg van Ingrid van der Heuvel wierp de kogel naar 13.12 meter, maar oogste meer succes op het discus, 43.70 meter. Roel Hendriksen. Met een soe pele 55.0 seconden op de 400 meter stak ze boven de rest uit. Zelfs de langste van de ploeg, Wendy Waterreus, kwam ondanks een goede dis cusworp van 35.54 meter niet aan dat puntentotaal. Goed was ook de 100 meter van Joy ce Emons: 12.7 seconden. De mannen hadden in Lisse de onmogelijke taak ruim 1300 punten in te lopen, wat dan ook niet lukte. Gert Jan Palm startte weliswaar goed, maar met 14.7 seconden zal ook hij niet tevreden zijn. Koert Veld maat buitte het nieuwe kapsel uit door 56.9 seconden over de 400 meter horden te lopen, vier tienden langzamer dan Aijan den Haan. Jeroen Sun- ter was met 10.7 seconden de t onder11. snelste in Lisse en veruit de snelste van de regioclubs. Theo van der Veer liep met 14.50.0 minuten op de 5000 meter een indrukwekkende tijd. De Spartaan heeft beide ploe gen in de finale van de tweede klasse. Doordat de competitie leiding een promotiepoule aan een degradatieronde in dezelf de klasse koppelt, twijfelt de Lissese club over de aan te vragen finale, een luxe pro bleem. Bij de dames maakte Ingrid van der Heuvel indruk door het stokoude discusrecord van Marga Kortekaas tot op zes centimeter te benaderen met 43.70 meter. Ook met de kogel was de Leidschemdamse goed op dreef: 13.12 meter. Anette van Veldhuizen no- FOTO:' ANDRÉ VAN HAAST(nt 1 teerde op de 3000 meterf meer dan goede tijd r 10.16.3 minuten, Andrea?1 Velzen begint de vijf rèls] vertesprong serieus te bejne gen. Paula van Beek lieto^ alles te kunnen door nu [ju meter kogel te stoten. Bij de heren was Perry Vrj koop de grote man. Met0®1 nieuwe recordhoogte van meter steeg hij Vincent Stem naar de kroon. ifc zandbak haalde hij 6.81 m Het werpen was als vartr goed verzorgd: Mare Ba scoorde 46.36 meter speer' ter van Noort 12.01 meter1 gel en 37.56 meter discut Nico van Noort 13.31 n|Q( kogel en 44.46 meter mé J schijf. Peter Nierop spri naar 11.2 seconden. GERT VELTHUlflic J.R. Broline ongenaakbaar in Grote Prijs der Lage Landen WASSENAAR De Zweeds superdraver J.R. Broline heeft gistermid dag in handen van zijn trainer/pikeur Olie Goop op een warm en uitste kend bezocht Duindigt de 35e editie van de Grote Prijs der Lage Landen op zijn naam gebracht. Dit maal dus geen Nederlands volkslied na afloop van de 2625 meter lange draverij waar aan de meet het lie ve sommetje van 100.000 gulden op de winnaar wachtte. Gezien de kilometertijd van 1.15.7 van de winnaar (hetgeen tevens een verbetering van het baanrecord over deze af stand inhield) en de grote voorsprong waarmee J.R. Bro line op de verrassende num mer twee, de Deen Kublai Khan met in de sulky Tommy Zackrisson, achter zich hield, werd nogmaals de klasse van het huidige Zweedse dravers bestand bevestigd. De derde plaats temidden van zestien deelnemers was weggelegd voor Trojaan Darby met de Belg Gerard Vergaerde. „Hier was geen kruid tegenop gewassen. Je weet dat je zelf een kanon in je handen hebt, maar als je dan ziet hoe simpel zo'n paard in de laatste ronde aan de overzijde van de tribu ne van een onopvallende plaats ergens in de achterhoe de, het hele veld in één magi strale opmars voorbij snelt, dan weet je dat niemand, maar dan ook niemand dit geweld had kunnen afstoppen", aldus pikeur Roelof Kromkamp die met zijn Yzeren Hein een niet onverdienstelijke vijfde plaats kon veilig stellen. Yellowa, met oud-atleet Ton Blok, de ontdekking van de laatste paar maanden en win naar van de Gouden Zweep, kon door de misstappen van Yzeren Hein oprukken naar een tweede plaats, schuin ach ter Veric Brach en geflan keerd door de winnaar van vorig jaar, Vriend met zijn vaste pikeur Hubert Schoon hoven. Zowel Yellowa als Vriend kwam later in het stuk niet meer voor. Zeeboy Z, met Ronald van Stam, werd met een vierde plaats de beste Nederlander. Behalve de 15.000 gulden die Zeeboy Z door zijn vierde plaats ten deel viel, mocht fok ker/eigenaar/trainer Jaap Zeeman tevens 10.000 gulden aan fokpremie incasseren. Abrogan Veha, gereden door Appie Bosscha, kwam nog net voor Vriend als., zevende bin nen. „De vierde keer in zijn carrière dat hij niet in het geld is", vertelde Bosscha, die toch kon terugzien op een goede verrichting van de stalgenoot van Action Skoatter. Blue Rage, de veroorzaker van de sulky-malheur bij Yellowa, werd door het draverijcomité uitgeschakeld wegens galoppe- Kennelijk had pikeur Ben Orre de uitschakeling van zijn paard niet gehoord, want overtuigd van de mogelijkhe den van zijn Blue Rage, stuur de hij de hengst naar een tweëde plaats. Groot was dan ook zijn teleurstelling toen hij door collega's na afloop op zijn diskwalificatie werd geatten deerd. Orre: „J.R. Broline is een grote, maar die van mij was zo fris dat-ie zomaar springt. Men ziet hoe ver ik nu kom. Springt hij niet, dan win ik het echt alleen". Cliff. 3. Burt Nardinclant. (6. 1. 4) Tweede koers. 1. Zorgo. 2 Dizzy Dean. 3. Christ Renka (5. 3, 7) Derde koers. 1 Zarolien H.. 2. Zingaro Evento. 3. Voung Victory (7. 6. 2) Vierde koers. 1. Carl Buitenzorg, 2. Char ming Pearl, 3 Best of All (1, 6. 4). Vijfde koers; 1. All Cotton. 2. Cecilia Diep- now, 3. Carlito Dutch. (4. 1, 10). Zesde koers; 1 Zeno Oostland, 2. Wervel wind C 3. Vinegar Joe (3. 7. f •o A., 2. Bar (2. 4. 1^ 2 Ricardo, 3. Yaffi Gcesink, 3. Anja Kinley. (9. 7. 10). Negende' 3 Colour LEIDEN Dat een soft- balwedstrijd pas afgelopen is na de laatste „nul" on dervonden de dames van ICL Alphians weer eens. Bij een voorsporng van 8- 3 in de laatste slagbeurt verdween de spanning en werd alsnog verloren. Wassenaar scoorde na een spannend duel een nipte zege op Bloemendaal, om een uur later een even klein verlies te lijden. Na in de eerste wedstrijd tegen Zuidvogels terecht met 9-4 verloren te hebben (pitcher Anja Salemink was met haar hoofd nog ergens anders) startte Louis'Spanhaak in de tweede wedstrijd tegen Zuid vogels uitstekend. In de vierde inning liep ICL Alphians uit naar een 5-2 voorsprong, die later naar 8-3 werd uitge- Pitcher Sonja Panne speelde voor Wassenaar een sterke wedstrijd tegen Bloemendaal. FOTO; ANDRÉ VAN HAASTEREN bouwd. Toen mocht Spanhaak de zaak afmaken, maar zakte als een pudding in elkaar. Sa lemink probeerde nog te red den wat er te redden viel, maar doordat er ook nog veld- fouten werden gemaakt kwam het harde einde van de wed strijd bij 8-9 voor de gasten. Een balend Alphians achterla tend. De dames van Wassenaar be ginnen langzaam maar zeker bekend te raken bij de overige hoofdklasseteams. Zaterdag re sulteerde dat in twee uiterma te spannende wedstrijden waarbij zowel de gasten van Bloemendaal als de gastvrou wen een wedstrijd wonnen. De eerste wedstrijd werd pas in de verlenging beslist: 3-2 voor Wassenaar. Opvallend was het sterke optreden van pitcher Sonja Panne. In de tweede wedstrijd startte Karin Zand- stra die echter al snel gewis seld werd voor opnieuw Pan ne. Toch kon ook zij niet de 2- 1 nederlaag voorkomen. Op vallend in deze wedstrijd was het slagwerk van Carina Spanhaak die een gemiddelde van .667 scoorde, na .500 uit de eerste wedstrijd. KNWU in ac^ tegen advise ui !do RHEDEN De Sectie' roepsrennen van de KNen gaat de strijd aanbinden tr het groeiende peloton ras seurs van de Nederla v' profs. Sectie-voorzitter Pnc Mangnus vertelde gistere)1") het Nederlands kampt schap in Rheden: „Het aaa zogenaamde Sport BV's n!e' steeds meer toe. De ren menen zo een spaarpot F later te hebben. Dat zijnP™ keerde adviezen. Onze lns tiehouders hebben zich 'elc plicht deel te nemen aariRP Nationaal Wieier Fonds. Ir-6 trouwens de allerbeste in%Pa ring voor later. Deelname00 het NWF is ook door he 0 nisterie van financiën |ee: plicht gesteld". Het mini!' krijgt binnenkort een re. van de Sectie Beroepsrertf waarin wordt gewezen ofar verplichting en het kwaa«Lst' de Sport-BV's van de ext10' adviseurs. In die brief wcfen man en paard niet. genor" Mangnus noemde ook namen. Ook niet die vair han Franke en oud-bi^ai coach André Boskamp,' openlijk voor hun advi schap zijn uitgekomen, kunnen renners niet ve den een adviseur te ne1 Wel kunnen wij hen wijzdat hun verplichtingen". LEIDEN Antoin van Weerde heeft tijdens het eerste weekeinde van de Nederlandse kampioen schappen aan de verwach tingen voldaan. Zowel in de serie als in de fi nale tikte hij op de schoolslag als tweede aan met twee maal een persoonlijk record (2.25.26 en 2.24,58). Christian de Groot werd bij de jaargang jongens '75 Nederlands kampioen op de 200 meter rugslag. De 13-ja- rige reikte zelfs nog tot de B- finale (de nummers acht. tot en met zestien van alle leeftijds categorieën in Nederland). Pauline Stastra, meisjes '72, bereikte ook de B-finale waar in zij als derde aantikte (2.30.17). In haar eigen leef tijdscategorie was 2.29.59 goed voor een zevende plaats. Robin Sprinkhuizen van De Zijl/LGB legde enigszins ver rassend beslag op de derde plaats op de 200 meter rugslag (2.24.35). Over het algemeen was trainer Robert van Zijp (LZ) tevreden over het ver loop van dit eerste weekeinde. Vooral de Speedo-kinderen hebben uitstekend gepres teerd. De senioren kregen en kele teleurstellingen te ver werken. Bij De Zijl was sprake van bescheiden tevredenheid. Van Weerde komt steeds dich ter in de buurt van de heerser op de schoolslag in Nederland: Ron Dekker. Op de winter kampioenschappen van dit jaar was hij nog zes seconden van zijn tijd verwijderd, nu is die afstand gehalveerd. Van Weerde is vast van plan deze stijgende lijn voort te zetten. De Groot legde de 200 rug af in een nieuw persoonlijk re cord: 2.23.05. In de B-finale had hij iets langer de tijd no dig en eindigde als zesde. Een bronzen plak was nog voor De Groot weggelegd op de 200 vlinder. Deze afstand legde hij af in een uitstekende 2.23.52. Sprinkhuizen moest dit week einde drie maal van start. Op de 100 en 200 vrij eindigde hij in de onderste regionen. Zijn eindtijd op de 200 rug, 2.24.35, lag vier seconden onder zijn persoonlijk record in een 50 meter bad. Met deze tijd miste Sprinkhuizen, in tegenstelling tot De Groot, op een seconde na de B-finale. Suzette de Kier tikte op de 200 schoolslag als zevende aan. Haar eindtijd bedroeg 2.53.31 Dennis Schouten kwam dit weekeinde teleurstellend voor de dag. Dit was te wijten aan de bloedarmoede waar hij mo menteel last van heeft. Het grootste fiasco werd wel de 200 school, de afstand waarop hij zeker bij de bovenste drie zou moeten eindigen. Nu tikte hij als tiende aan, zelfs achter zijn broer Marc, in 2.58.05. De 200 vlinder legde hij af in een re delijke 2.26.51. Mare bleef hem op deze afstand net voor in 2.25.69. Bianca Hoeks stelde teleur op de 200 rug. Hocks was op deze afstand als grote kanshebster voor eremetaal genoteerd, maar moest genoegen nemen met de zevende plaats. Haar eindtijd 2.45.55 lag ruim boven haar beste tijd van 2.38.0. Daar tegenover klokte zij op de 800 vrij een uitstekende 9.58.57. Ook de 200 vlinder tijd loog er niet om: 2.48.79, een zevende plaats. Wat de Speedo-finales betreft heeft LZ zo goed als zeker de beker voor de beste totaalploeg en de beste meisjesploeg bin nen. Fleur Bakker schreef al drie medailleoverwinningen op haar naam: goud op de 100 schoolslag (1.22.74), twee maal zilver op de 400 en 800 vrij (4.59.24 en 10.13.52). Natasja Sierag evenaarde op de 100 rug haar Speedo-record van 1.19.7. Op de 50 vlinder hand haafde zij de eerste plaats in de tijd van 36.0. Op de 100 school zwom Sierag een uitste kende tijd van 1.33.87. Doordat zij onvoordelig aantikte kreeg zij hiermee de vierde plaats toegewezen. Het verschil tus sen de nummers een tot en met vier bedroeg slechts 0,4 seconde. Remco Singeling was bij de jongens '78 ook overdui delijk aanwezig. Hij legde drie maal beslag op het eremetaal in drie prima tijden; zilver op de 100 vlinder en de 200 wissel in 1.18.67 en 2.51.07. Op de 100 rug moest hij in twee jongens zijn meerdere erkennen en eindigde zo als derde in 1.20.82. Micha Prins en Tom Onder water hadden ook een druk bezet weekeinde. Zij moesten vier maal voor een Speedo-fi- nale aan de start verschijnen. Voor Prins werd de 100 vlin der, waar zijn hoop op was ge vestigd, een teleurstelling. Van tc voren was al voorspeld dat hij de eeste plaats waarschijn lijk niet zou kunnen handha ven. Toch was de wil om te winnen sterk aanwezig. Dit was misschien de oorzaak van een geforceerde zwemslag wat averechts werkte. Een vijfde plaats met een eindtijd van 1.21.11 bleek maximaal haal baar. Onderwater mocht tot twee maal toe het podium be klimmen. Hij eindigde als goe de vierde op de 50 meter vlin der (37.7) en er was een zesde plaats voor hem op de 100 rug (1.27.27). Zijn vlindertijd scheelde slechts 0,1 seconde htet de nummer drie. Op de 100 vrij, toch de beste afstand voor Onderwater, moest hij acht zwemmers voorlaten. Jo- rien Kleywegt stond op de 100 vrij hoog genoteerd, maar moest nu genoegen nemen met een achtste plaats (1.18.35). Met name in deze leeftijdscate gorie vinden op de vrije slag snel veranderingen plaats. Overige uitslagen LZ 1886: Nederlandse kampioenschap pen: Christian de Groot: 400 wissel 5e in 5.13.89. Dennis Schouten: 400 wissel 8e in 5.31.07, 100 vrij 7e in 59.33, 200 ha vrij 7e in 2.08.27. Mare Sclse ten: 100 vrij 9e in 60.05,p t school 8e in 2.56.17. Biblij Hoeks: 200 vrij 8e in 2.aak 100 vrij 6e in 1.04.73. Anlro Hoenselaar: 200 school 7&ee 3.00.17, Maaike Parrel: lOOke 10e in 1.03.73, Nancy Kijf ec de Vegte: 200 vlinder 6(. I 2.36.35. Speedo- finales: N{ f ja Sierag: 100 vrij 2e in l.ll- Richard van Duivenbode:jeh vrij lie in 10.41.40. Rosan fv£ ker: 100 rug 12e in 1.31.74|kv school 15e in 1.41.9. Marnpc Kraan: 100 rug 16e in 1.3e 50 vlinder 14e in 42.1. Stfrer. van Ieterson: 100 rug lOtie 1.29.6, Michelle van Deuin c 100 school 16e in 1.47.02, Itej Janssen: 100 school 12e&2-< 1.26.79, Saskia de Keijzer:|t o vrij lie in 10.48.74. Overige uitslagen LGB: Davina Juffermans:^ schoolslag lie in 1.29.52, Mfo Prins: 100 vrij 13e ii 100 rug 10e in 1.23.7, 200 wfie 8e in 2.56.57. Fatma Menjen glu: 100 schoolslag 1.41.79, 50 vlinder 10e in I Tom Onderwater: 50 vliifr 10e in 1.41.09. Joachimanc Ruysscher: 100 schoolslagb in 1.29.29.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 18