SÜ Bokslag Q Hoofd Advertentie exploitatie (m/v) hayn-i-v.d. leen b chemicus (m/v) |»poec PRAKTIJKOPLEIDER M/V 'SIJTHOFF PERS WERKVOORBEREIDER M/V 'SIJTHOFF PERS Leerkracht (m/v) bejaarden- verzorgende m/v neuteboom spil in de verkoop-binnendiensf Is F PAGINA 18 LEIDSE COURANT ZATERDAG 24 JUNjj^C Sijlhoff Par* i* aan gro Ten behoeve van onze offsetrotatiedrukkerij vragen wij Het betreft een nieuwe funktie In de drukkerij. Blnnanhof, Goudacha Courant, Laidaa Coura Rotterdam* Niauwablad. Ook wordan tal van aan-hui*bladen uitgagavan ondar da markna i* Sijlhoff Par* actiaf op bat gabiad vi dkantoor an hat gratiach bedrijf ■•poelpolder in Rijawijk an zijn Het accent van de funktie ligt op de praktijkbegeleiding van leerlingen, die het beroepsbegeleidend onder wijs volgen. Deze begeleiding geldt ook voor de medewerkers, die de opleiding offsetrotatiedrukken schriftelijk doen, om- of bijge schoold moeten worden via Vee- nendaal, stagiairs/KMBO-ers en voor de interne projecten, o.a. die van Opleiding Rollen wisselaar". Voor de theoriebegeleiding bestaan reeds faciliteiten. De funktionaris is verantwoording verschuldigd aan de Chef Drukke rij. Om deze funktie adequaat te kun nen vervullen, zoeken wij een kan didaat, die beschikt over: - het diploma Grafisch Technicus Praktijkopleider; - ruime ervaring met het offsetrota- tieprocèdé; - een flexibele opstelling in het om gaan met de werktijden; - het vermogen een bijdrage te le veren aan de ontwikkeling van (interne) opleidingsprogramma's; - een kwaliteitsbewuste instelling; - communicatieve vaardigheden. Nadere informatie over de funktie verstrekt de heer J. van Haagen, Chef Drukkerij, telefoonnummer: 070-19.04.10. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Afdeling Personeel en Organisatie t.a.v. de heer P. Hallewas Postbus 16050 2500 AA 's-Gravenhage. Gaarne op de brief vacaturenum mer T-088 vermelden. Totaal warkan rond da 1.500 manaan bij Sijthof Para. van «via ongavaar 300 In aao dartigtal vaatigingan varapraid ovar Zuid-Holland. Ten behoeve van haar sector Grafisch Bedrijf vraagt Sijthoff Pers voor haar Zetterij II, afdeling Werkvoorbereiding, een (t.b.v. de vormvervaardiging) ■akt da dagbladan Haagacha Coi - inhof, Goudacha Courant, Laldaij^ AJ vablad. Ook wordan jen d •-M De werkzaamheden bestaan uit het zorgvuldig voorbereiden van teksten en afbeeldingen, zodat deze verder probleemloos verwerkt kunnen worden door de verschillende afdelingen van de Zetterij. Hieruit worden onze kranten en krantachtige produkten In dit proces spelen geautomatiseerde systemen een steeds meer belangrijke rol. De functie-eisen: Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met het diploma Grafisch Technicus, bij voorkeur met de certificaten kopijvoorbereiding en tekstverwerking Het bereid zijn om te werken in een jong team vormt daarnaast een belangrijke eis. De werkweek omvat 36 uur. Inlichtingen betreffende deze functie en de werktijden zijn te verkrijgen bij de heer E. 't Hart, Produktie-Assistent Zetterij II, tel. 070-190201. U wordt verzocht uw schriftelijke reacties te richten aan: Sijthoff Pers T.a.v. de heer E. C. P. Lecomte Afdeling Personeel Organisatie Postbus 16050 2500 AA 's-Gravenhage Gaarne op brief en enveloppe het vacaturenummer T-034 vermelden. Slichting R.K. Schoolbestuur voor basisonderwijs te 's-Gravenzande vraagt met ingang van het nieuwe schooljaar '89/"90 voor de onder haar beheer staande John F. Kennedy- school voor 18 uur per week De funktie, die wordt aangeboden, bestaat uit 8 uur vervanging van de directeur (groep 8) en 10 uur voor de vervanging van de leerkrachten met A.D.V. verlof. Van de sollicitanten wordt verwacht: - ruime inzetbaarheid in alle groepen van de basisschool. - aktieve betrokkenheid om, middels onderwijs vernieuwing, de basisschool mede te helpen uitbouwen. - de bereidheid om vanuit een katholieke le vensovertuiging. de identiteit van de school mede gestalte te geven. Geschikte kandidaten zullen worden uitgenodigd voor een onderhoud met de schoolleiding, vertegenwoordi gers van het onderwijsteam en het schoolbestuur. De mogelijk tot een bezoek in de huidige werkkring is aanwezig, danwel dat men uitgenodigd wordt om een gedeelte van een schooldag mee te maken. Voor nadere inlichtingen kunt u zich, tijdens school uren, wenden tot de schoolleiding van de John F. Ken- nedyschool: Dhr. B. Beekman (dir.) of dhr. H. Riekert (adj.dir.) tel. 01748-14944. Sollicitaties met opgave van referenties kunt u binnen 10 werkdagen na verschijnen in dit blad, datum post stempel, richten aan het bestuur van de stichting per adres: Vestdijklaan 91, 2692 CT 's-Gravenzande. Het bestuur van de Stichting R.-K. Onderwijs te Voorhout vraagt voor de R.-K. Basisschool Anto- nius m.i.v. 4 september 1989 een groepsleerkracht (m/v) Het betreft hier een vacature van ca. 18 uur. We zijn op zoek naar een kandidaat die: - de oude kleuteropleiding gevolgd heeft - tevens ervaring heeft in groep 3 en 4 - goede contactuele eigenschappen bezit en be reid is in teamverband samen te werken - zich vanuit eigen overtuiging zal inzetten om het katholieke karakter van de school gestalte te geven - bij voorkeur in de regio woont Inlichtingen bij P. van den Beid, directeur van de school. Tel. 02522-10264 (overdag) Privé 02522-17024 (na 19.00 uur). Vdii uil uidu STICHTING R.K. ONDERWIJS TE VOORHOUT Secretariaat: Beukenrode 19, 2215 JA Voorhout. Het bedrijf Onze cliënt is gevestigd in de Randstad en uitgever van een nieuwsblad, huis-aan-huisbladen, een lokale kabelkrant en incidentele publicaties. Voor dit bedrijf, dat binnen de eigen regio een sterke positie en goede betrekkingen met het plaatselijke bedrijfsleven heeft opgebouwd, zoeken wij een: 65.000 - 95.000 De functie Hij of zij geeft leiding aan een vijftal vertegenwoordigers, en is medeverantwoordelijk voor het commerciële beleid en de daarin gestelde omzettargets. Tot het takenpakket behoren het onderhouden van contacten met de adver teerders, de promotie van het eigen produkt en de werving van abonnee's. Voor de functie zijn een scherp commercieel inzicht vereist, goede contactuele eigen schappen en een grote mate van betrokkenheid bij de regio. Het laatste zou moeten blijken uit vestiging ter plaatse en de bereidheid gemeenschapsactiviteiten bij te wonen. Voorts dient de juiste kandidaat alert en creatief nieuwe ideeën te kunnen lanceren en geaccepteerd te krijgen. Verwacht wordt dat hij of zij met cijfers kan omgaan, en -zonder overigens in het redactionele beleid te treden- de redacteuren van relevante gegevens kan voorzien. Vereist Voor deze kansrijke uitdaging is een opleiding op middel baar niveau vereist, en ervaring in een vergelijkbare commerciële functie onmisbaar. Bekendheid met de uitgeversbranche is minder belangrijk dan het kunnen aanvoelen van wat er leeft in het verspreidingsgebied en de heersende mentaliteit. Leeftijd: 30 - 40 jaar. Geboden Naast een op de zwaarte van de functie afgestemde salariëring, die voor de juiste M/V kan uitlopen tot boven de 100.000-grens, biedt onze opdrachtgever een auto van de zaak, goede overige secundaire voorwaarden en uit stekende carrièreperspectieven in de vorm van een adjunct-directeurschap. Hayn van der Leen is een adviesbureau dat zich in opdracht van het bedrijfsleven en overheden bezig houdt met de werving, selectie en begeleiding van personeel. Het bureau beoordeelt het karakter en het potentieol van kandidaten aan de ha.iri van een zorgvuldige persoonsprofiel-analyse. Tevens adviseertHayn van der Leen aangaande teamopbouw en samenwerkingsvraagstukken, conflicthantering, loopbaan - onderzoeken -begeleiding. De sollicitatieprocedure Indien u zich in het geschetste profiel kunt herkennen nodigen wij u uit uw handgeschreven sollicitatiebrief en curriculum vitae te zenden naar: Hayn van der Leen, Concertgebouwplein 13,1071LL Amsterdam, t.a.v. Dhr. R. van der Leen. Hij kan u tevens nadere telefonische informatie verstrekken. Uw sollicitatie zal met strikte discretie worden behandeld. WERVING, SELECTIE PERSOONS-PROFIELANALYSE SUPERVISIE Concertgebouwplein 13, postbus 53025,1007 RA Amsterdam, telefoon 020-761179 Katholieke Stichting Huize st-bernardus verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenhi Het bejaardenverzorgingstehuis, met 85 be woners, vraagt voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een voor de nachtdienst Het gaat bij deze funktie om 6 nachten per twee weken. Funktie-eisen: diploma bejaardenverzorging; ervaring hebben, bereid en kapabel zijn om de bewoners zelfstandig te kunnen verzorgen. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens CAO-Ziekenhuiswezen welke bin nen de stichting van toepassing is. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Mevrouw H. de Bruin, direktrice verzor gingstehuis, aan wie ook de schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht. Neuteboom Kaas-Delica Shop B.V. is een jong en dynamisch bedrijf dat gespecialiseerd is in de verkoop van kaas. noten, wijn. fijne vleeswaren, patés, sala des en delicatessen. Vanuit het centraal magazijn en kantoor worden de filialen begeleid en bevoorraad. Voor dit centrale beheer zoeken wij op korte termijn een magazijn-/ kantoormedewerker (m/v) die zich gaat bezighouden met het geheel zelfstandig behe ren van ons magazijn. De werkzaamheden zullen bestaan uit het behandelen van de in- en uitgaande goederen, bevoor raden van de winkels, het verzorgen van de reklameafdeling, inkoop van goederen, het werken op een P.C. en het assis teren van de filiaalhouders. Kortom 'n duizendpoot! Leeftijd ca. 30 jaar. Wij bieden een zelfstandige, interessante en afwisselende job en een passende honorering voor de geschikte kandi daat. 'Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen richten aan Neute boom Kaas-Delica Shop B.V., Zoeterwoudseweg 21E, 2321 GM Leiden. Telefonische inlichtingen: dhr. G. J. M. Neute boom 071-763518. KAAS-DELICA SHOP "INI* ebo' tentoonstellings- en display-systemen Onze opdrachtgever is Laarhoven Design B.V. te Zoeterwoude-Rijndijk. Laarhoven Design is ontwerper, impor teur en leverancier van tentoon stellings- en display-systemen. De systemen staan internationaal aan de top voor wat betreft kwaliteit en vorm geving. Een van die produkten is het gepatenteerde Lacet-systeem. De systemen worden gebruikt door bedrij ven en instellingen, van multinationals tot musea, voor promotionele en kom- munikatieve aktiviteiten. De funktie De commerciële binnendienstmede werker is de spil tussen de buiten dienst, de ontwerp- en de produktie- afdeling. Hij/zij onderzoekt de wensen van de klant en vertaalt deze "naar binnen". Hij/zij kontroleert, verzorgt offertes, bewaakt de follow-up daar van, ontvangt bezoekers voor de show room, noteert orders, bevestigt deze enz. Daarnaast denkt hij/zij mee over de commerciële aktiviteiten op langere termijn en wordt hij/zij betrokken bij de jaarlijkse planning daarvan. Hij/zij rapporteert rechtstreeks aan de verkoopleider. (lijk< Ha ber, N-b t. O keet tmei /ere !om \vel Profiel Laarhoven Design B.V. is een jonge, dynamische onderneming, die gedra gen wordt door het enthousiasme en het verantwoordelijkheidsgevoel van mensen. Eigen initiatief, kwaliteits bewustzijn en technische feeling zijn essentiële kwaliteiten om in deze funktie te slagen. Daarnaast bent u een Ij Vi goede organisator en een betrouwbare jade: intermediair tussen klanten en de eigenj^ organisatie. U bent tussen 23 en 28 jaar en beschikt over enige jaren prak tische verkoopervaring en een commerciële opleiding op middelbaar beroepsniveau. mac end. Sollicitaties Sere met de hand geschreven, vergezeld i zijr van een c.v., richten aan Psychologisch!11 11 Adviesbureau Dr. J.G.H. Bokslag b.v., LU1 Heemraadssingel 64, 3021 DC Rotter- 'voo dam, onder nummer 2343. Wij zenden1 u op aanvraag (tel. 010-4771833) ver- horu dere bedrijfs- en funktie-informatie toe. ouc naa rlaa personeelsplanning ziji vakaturebehandeling PP personeelskeuze nieu potentieelbeoordeling geei f Jfer Wie wil ons team komen versterken Wij zoeken een gediplomeerd schoonheidsspecialiste ervaring is niet noodzakelijk maar wel inzet en motivatie. Schriftelijke sollicitaties naar Drogisterij Parfumerie Schoonheidssalon WINNUBST Van Hoytemastraat 40, 2596 ES Den Haag. De Vereniging van de Nederlandse Chemische Industrie - VNCI behartigt de belangen van de bedrijfstak met name bij d Nederlandse overheid internationale instantii Zij werkt nauw samen met andere organisaties en adviseert haar leden op tal van terreinen. bij De chemische industrie, met een omzet van bijna 45 miljard, verschaft aan 91.000 mensen rechtstreeks werk en neemt een zesde deel van de totale Nederlandse export voor ning. Het secretariaat van de VNCI omvat 30 personeelsleden waaronder 11 beleidsmedewerkers op het gebied van milieu en veiligheid, economische en juridische zaken, voorlichting, opleiding en algemene zaken. Vereniging van de Nederlandse Chemische Industrie - VNCI Vlietweg 14 Postbus 443 2260 AK Leidschendam Telefoon 070-209223 VERENIGING VAN DE NEDERLANDSE CHEMISCHE INDUSTRIE Voor beleidsvoorbereidende activiteiten op het terrein van Onderwijs en Onderzoek zoekt de VNCI, op basis van 20 uur per week, een beleidsmedewerker voor het aandachtsgebied. onderwijs en industrie Gedacht wordt aan een die zich zal bezighouden met bevordering van kwantiteit en kwaliteit van opleidingen. Het gaat hierbij voornamelijk om MBO, HBO en Universiteit. Voor het uitvoeren van de taak dienen contacten te worden onderhouden met leden-bedrijven, overheid, onderwijsinstanties en werkgevers- en beroepsorganisaties op het gebied van opleidingen. De activiteiten worden afgestemd met overkoepelende werkgeversorganisaties. Voorwaarden voor een goede vervulling van de funktie zijn: - enige ervaring met onderwijsproblematiek - enige kennis van de chemische industrie - goede contactuele eigenschappen - zelfstandige taakuitvoering Leeftijd 35-45 jaar. Arbeidscontract voor bepaalde tijd. De beleidsmedewerker rapporteert rechtstreeks aan de adjunct-directeur van het bureau van de VNCI, ir. E. J. Vies, aan wie ook schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht. Technisch projectenbureau zoekt fie' Afdeling Elektrotechniek CAD-operator bij voorkeur ervaring op systeem DRAGON Instrumentation Engineers Duitse laai goed kunnen spreken en schrijven Hoofd Calculatie 01 Utiliteitsbouw Tek./Constr. Utiliteitsbouw Afdeling Bouwkunde W&W Bouwkundig Opzichter 4 - erv in onderhoud en nieuw- en woningbouw project fïlp Adm./Bouwkundig medew. L j HTS-er W&W 'ae lmi Werkvoorbereider Bouw !e tina Afdeling Werktuigbouwkunde* Opzichter/werkvoorb. AC/C)1 ervaring vere'ist Tek. Machine-/Apparatenb( Tekenaar AC/CV met ervaring MTS-er fijnmechanische techniek MTS en HTS Schoolverlater! Ook schoolverlaters (MTS en HTS) worden uitgenodigd te Voor uitgebreide informatie en sollicitatie: ub: VC Pole°, Dpc Haagseveer 60-62 3011 DA Rotterdan HJ Telefoon (010)411Hn< Wij bieden ecg, uitstekende d honorering Cur Polec, Laan van Meerdervoort 178 2517 BH 's-Gravenhage. Telefoon (070) 45 14 00.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 18