DE NISSAN SUNNY *89
IMISSAN
100000
LEIDEN OMGEVING
CcidócSomotit
DONDERDAG 15 JUNI 1989 PAOT
Gemeentelijke Scholengemeenschap
Albanianae, Alphen a/d Rijn.
MAVO: Eelco v.d. Aar. Antoine van
Alst. Liesbeth Arlman, David van
Baarle. Hanne van Baarle, Stephan
Beereboom. Danièlle Benes, Michel
Benne, Erik v.d. Berg, Onno v.d.
Berg, Marcel Berkhout, Paco Beulink,
Patrick Bever, Astrid Boer, Mascha
Borst. Rowena v.d. Bosch, Christel
Breuseker, Jan Willem Brink, Yvonne
Brouwer, Cindy Buljs, Natasja Corne-
lisse, Remco Crama, Harrie Decher-
ing, Miranda Devlin, Esther Doren
bos, Kitty Egberts, Dennis van Eg-
mond, Bianca van Emmerik, Emile
van Es, Peter Fles, Marc d' Fonseca.
Jeroen Gans, Martijn v.d. Graaf, Rai-
mond van Greuningen, Nancy Groe-
newegen. Erik Groen in 't Wout, Den
ny Harmes, Roland Harms, Sven v.d.
Haven. Diana de Heij, Mltchel Heitin-
ga, Marc Hekking, Sandra Hengs-
tmengel. Arjan van Heusden, Peter
van Holstein, Natalie Holtrop, Michael
Hoogervorst, Mathijs Hoogland, Rico
Idelenburg, Martin Jacobs. Patricia
v.d. Jagt, Sander Jansen, Fatin Kara-
koca, Ron Keijzer, Dirk Kelder, Ger-
dien Kikstra, Rene Klepke, Bastiaan
Krijgsman, Alexander Kruma, Frank
lin Leers, Marianne van Leeuwen,
Barbara Lek, Bobby Louwen, Mark
Mallpard, Melisande Markman, Krista
Meesterburrie, Carolien v.d; Meulen,
Anneloes Muller. Rachel van Munste-
ren, Rogier Noomen, Dirk-Jan Noor-
bergen, Michel Noorduin, Jurgen Nu-
man, Tino Oostdam. Anna-Marie Op-
dam. Jeroen Osthoff, Marianne Ouds-
hoorn, Dave Pastoor. Dmitri Peters,
Marcella Petersen, Jennifer v.d. Pol,
Bart-Jan Raaphorst, Astrid Remmers
waal, Frank Rozman, Daniëlle San
ders, Mirjam Schagen, Maureen
Schijven, Debby Schreuder, Merel
Siere, Graciel Slof, Mariska van
Soldt, Remon Stephan, Nicole Striek,
John Tegelaar, Marco Tepper, Erik
van Velzen, Corne Vergeer, Colinda
Verhage, Egon Verlooij, David Vlaar,
Michel v.d. Vlugt, Samantha de Waal,
Mathilda de Wal, Claudia Webbers,
Remco Wensveen, Dave Wertheijm,
Daphne van Westen, Robert van
Westing, Maaike Westra, Jennifer
Widmer, Els Marij Wierda, Jeroen van
Wijk, Edwinvan Wittmarschen, Rogier
Wooning.
HAVO: Carlo Amahorseya, Peter van
Asch, Salima Azaknouni, Michel Bal,
Tosca Bartels, Lisette van Beest, Kisa
v.d. Berg, Ivor Bergsma, Sven Bier-
wolf, Jolanda Bleijl, Sandra Blom, Mi
chelle Boekhout v. Soli. Andres v.d.
Born, Kresimir Bozic, Tanja de Bruin,
Corina Cicuttini, Patrick Cicuttini, Pa
trick Cornelisse, Maarten Doornik, Ni
cole van Duijn, Paul Eeckman, Bou-
dewijn Floor, Babette Franken, Rem-
mert Fruitema, Sebastian Galewicz,
Monique Gerritsma, Richard v.d.
Graaf, Nico Grisel, Olaf Groet, Sanne
Groot, Friso v.d. Ham, Sandrine van
Hedel, Stephanie de Heij, Esmé Hen
driks, Edwin Hengstmengel, Marco
Hofman, Astrid Hoogervorst, Eddy
Hus, Soenita Jainath, Miranda Jan
sen, Nathalie Jansen, Miranda de
Jong, Paul de Jong, Marina Juriaans,
Jacqueline Karus, Priskilla Kat, Pa
trick Keizer, Saskia Kempen. Manuela
Kerkhoff, Ciska van Kessel, Cindy van
Kins, Mirjam Klarenbeek, Frank Kooi-
stra. Pieter Kroon, Silvia Kuijf, Corin-
ne v.d. laan, Yuri Lausberg, Ruben
van Leeuwen, Natasja Lek, Annemie-
ke Lieverse, Natasja v.d. Lint, Nico
Louwen, Sandra May, Angela v.d.
meer, Sylvia Meijer, Jasminka Mika-
novic, Jamshid Mousavi, Heiko Mu-
chall, Onno Muchall, Ronald Nikkels,
Dennis Nolte, Margreth Noordhoek,
Pascal van Noort, Louise Numan,
Ragna Ouwerkerk, Marco van Pesch,
Maaike Peijs, Rosita Pieterse, Ptrick
Posthuma, Maarten Postma, Hilma
Prins, Martijn van Puffelen, Roland
van Raaijen, Marjolein Rattink, Da
nielle Rijnsburger, Sonny Schellinger
hout, Serge van Schie. Marlijne
Schlermeier, Martin Scholtz. Linda
v.d. Starren, Cindyu Stello, Sandy
van Stokken, Martijn Stol, Erik van
Straaten, Miranda Straathof, Piet
Timmerman, Marleen Tlmmermann,
Ingeborg Schout, Rene van Seuren,
Rens Sluis, Claudia Sluitman, Yvette
Smiet, Erik van Smoorenburg, Laura
v.d. Star, Ingrid Toet, Harriet Tromp,
Leo van Veen, llja Veenman, Frank
Vergeer, Sharon Vermond, Marco
Veth, Auke Vingerhoed, Ed v.d. Vlies,
Patrick de Vogel, Dennis Vonk,
Trang-Dai Vu, Martlne Walstra, Arno
van Weizen, Barbara Wielders, Petra
Wijs, Mareille de Wilde. Peter-H de
Wit, Ronny v.d. Wouden, Jeroen van
Zijp, Mireille v.d. Zon, Edwin Zwanen
burg.
VWO: Maurice Aalders. Marion Aker
boom, Serge van Amstel, Carla van
Ardenne, Rogier Baneman, Ad v.d.
Berg. Mark Beuk, Claudia Bindraban,
Shangita Bose, Fred Broekhuizen,
Jacco Brummelhuis, Ines van Cleef,
Yvonne Clement, Frank Cohen, Bar
bara Cornelissen, Anton Diedrich,
Martijn den Duijn, Ingrid van Eg-
mond, Angela Gesman, Gerard Groe-
newegen, Iwan van Hagen. Andre
Handgraaf, Hugo Hecht, Lisette v.d.
heuvel, Sjoerd Hlemstra, Nathalie
Jaarsma, Mare v.d. Jagt, Elke Kaas-
kooper, Suzanne van Kinderen, Thijs
van Koppen, Ankie Koster, Mariska
de Kruif, John van Lammeren, Mark
Leemans. Ronald Lenting, Dennis
Maat. Jiri Machek, Jeroen Haljers,
Bart Mooy, Sander Mulders. Leon
Piepqts. Bas Postma. Richard Schop,
Robert Smit, Marion v.d. Spek, Bar
bara van Staveren, Arjan Steffelaar,
Mirjam Stomp, Karin Stone, Susan
Sukkel, Steven Tolsma, Rex Toorn
vliet, Mark Vergeer, Elles Visser. Paul
Voets, Monique Voortman. Stephanie
de Wal, Ellen van Wijk. Huib Willem-
sen, Rudy Zevenhoven, Robert v.d.
Zwaan.
Agrarische School te Oegstgeest
Leiderdorp: Rico Anker, Andrë van
Dongen, Davy de Witt, Marco Marijt,
Corien van Tongeren, Nicole Polak,
Petra van Zundert.
Warmond: Nancy Bakker, Jessica Ro-
cha, Sandra Roest, Barbara van Seg-
gelen.
Leiden: Bianca Koster, Brigitte van
Gasteren. Edwin Griekspoor, Anne-
marieke van der Linden, Jacky Kop-
pe, Eugenie van Leeuwen, Yvonne
Bervellng, José Broers, Gerda v.d.
Groep, Hedwlg Haitsma, Jessica Ho-
genes, Natalie Kettenls, Carole La-
brujre, Sandra Oexman, Natasha
Smits, Rudl Spiering, Saskia Teleng,
John van der Velden, Wilfred Waas
dorp, Stefan Donders, Maurice Flele-
mon, Rob Fuchs, Tommy Moesker,
Christie de Ridder, Matthljs Schi-
paanboord, Dldier Deleau, Roger van
Duivenbode, Arjen Moolbroek.
Oegstgeest: Natasha van den Bosch,
Bas Smit.
Nieuw-Veenep: Madeion Vreken, Ka-
rina Dljst, Petra de Vlieger.
Wassenaar: Jeffrey Bellekom, Robert
van der Valk.
Noordwijk: Roy Formanek, Tamara
Zoetemelk.
Rijnsburg: Ellis Frauenfelder, Rudi
Zandbergen, Joost de Monyé.
Amstelveen. Sjoerd Hiddinga.
Voorhout: Henk Geerlings, Alexander
Jirka, Eric Kromhout.
Hoofddorp: Jacqueline Groenendaal.
Katwijk: Mirelle Groenendijk, Jolanda
Jonker, Mike Messemaker, Renè Var-
kevisser, Martin van Dijk.
Oud-Ade: Klaas Heemskerk, Cees
Los.
Sassenheim: Silvia den Hollander,
Sonja Meeuwissen, Roderik ter Linde,
Patrick van der Schatte Olivier.
Roelofarendsveen: Peter Hoogen-
boom, Joy van der Zwet, Mirella Krij
ger, Sjaak Rachenberger, Jan Aker
boom.
Koudekerk a.d. Rijn: Lucy Koene.
Woubrugge: Willem Smit.
Hillegom: Marco de Jong, Corien
Warmenhoven, Marcel Spierings.
Lisse: José Martin, Miranda van
Smaalen, Eric te Boekhorst, Maarten
Lefeber.
Noordwijkerhout: Willem Meeuwe
noord, ChantaJ van Dam. Angelique
Flierman, Wilbért van Gerven.
Buitenkaag: Marcel Pennings.
Voorschoten: Marco Plug, Marco Bui
telaar, Niels Wassenaar, Ton Hoog
straten, Matthijs Noppe.
Het Rijnlands Lyceum Oegstgeest
VWO: OEGSTGEEST: Yvette van
Aarle, Sabine Anthony, Alex Bakker,
Carolien Belksma, Leon Blonk, Mar-
got Boot, Liesbeth Boschloo, Marieke
Breimer, Mijke Chandon Janssens,
Wouter Creyghton, Johan Draulans,
Jan Dunselman, Frank Gerritsen, Mi-
chiel Gevers, Cynthia Go, Arja Haags-
ma. Sietske van Harte, Barbara van
Hellemond, Maarten van Hellemond,
Francine Hermans. Lennard Hilter-
mann, Christiaan van der Hoeven,
Haco van der Houwen van Oordt, Ari-
anne in 't Veld, Michiel Kal, Cyriel
Kluiters, Siegfried de Leeuw, Heieen
Liera, Arianne Maandag. Eveline
Megchelse, Jari Mdller, Mark Nauta,
Jeroen van de Poll, Jeroen Radema
ker, Carola van Rijn, Harmen Roest,
Miranda Schouten, Edo Schrikkema,
Hylke van Sprundel, Eltjo Timmer
man, Joan Tuinenburg, Ingrid Vink,
Frank van Voorst, Vivian de Waard,
Harald Walkate, Patrick Wisse, Caro
la de Wit.
KATWIJK: Diederick Barendsz, Anne
Huigen, André Koelewijn, Jaap-Jan
van Mlerlo, Pieter van Rijn, Marike
van Schaik, Rik Woestenenk.
VOORHOUT: Simone van Beek, Joost
Brummelkamp.
NIEUW VENNEP: Anouk de Been.
Erik Buining, Jacobien Ellerbroek,
Vasco Groeneveld. Arda Janssen, Hil-
ko de Jong, Jacobine Koetsier, Pa
trick Laan, Meike Lemmens, Friso
Muller, Erik Nijssen, Marco Silvestre,
Henriette van Weezei Errens.
LEIDERDORP: Ivar Bekker, Bas van
Grieken, Irene Ponec, Raymond
Schiffelers.
LEIDEN: Joeno van den Berg, Karen
Bevers. Robert Cromheecke, Danielle
Idema, Stephanie de Jong, Miriam
Kreulen, Piethein Leune, Frans de
Lorme van Rossem, Martijn Moerdijk,
Rogier van Oosten. Marielle Schaar.
Arnoud van Sterkenburg, Ellis Széke-
ly, Britta Tasseron, Felix Timmerman,
Francisca van der Velde. Justus de
Wit.
NOORDWIJK: Folkert Blok. Nanko de
Bruin. Petra den Duik, Robbert de
Groot, Saskia Klein, Sander Lange,
Stephanie Monfils, Ralph Paap, Mir
jam Peereboom, Heieen Punt, Geert
Steenmeijer, -David Steenvoorden,
Darja Verhoeff, Alexander Weissink.
WARMOND: Luuk de Gijzel, Nel
Naaktgeboren, Liesbeth Oostergetel.
RIJNSBURG: Ronald Hogewoning,
Jan van Overloop, Klaus Peeman, Ra
chel van Rijn, Fred van Soest, Ivo van
der Vlis.
SASSENHEIM: Natascha Linssen,
Harm Saeijs.
WASSENAAR: Saskia Lombardo.
DEN HAAG: Mariken Tannemaat.
HAVO
OEGSTGEEST: Maurice Abcarius,
Thijs Dijksma, Hester Fernhout, An-
nemarle de Groot, Bert Heemskerk,
Karen Hesper, Willem van de Kerk
hof, Sascha Olthof, Taco Petri, Rei-
nier Posthumus Meyjes, Jan Willem
Sterk, Johanna van Strien, Petra
Stroethoff, Leendert-Jan Veldhuyzen.
Hendrik Jan Vis, Floris Wesseling.
LISSE: Michelle Benjamins.
NOORDWIJK: Heidi Bogaards. Mela-
nie Paymans.
KATWIJK: Carla van den Bos, Jolan
da Wagemaker.
Warmond: Kirsten Bresser, Dennis
Disseldorp. Chilo Oostergetel.
LEIDEN: Minke Grobben, Jancko van
der Heiden, Martijn Schouten.
VOORSCHOTEN: Marthe Brunsveld,
Denny Stouten, Ruth Timmerman.
VOORHOUT: Martijn Dekker, Jan-
Jaap van Dijk, Saskia van der Eist,
Mayke van der Linden, Laurens Si-
monis.
VALKENBURG: Harmen Post.
NIEUW VENNEP: Paulien Maassen,
Jurg Neve, Dineke Zuidema.
RIJNSBURG: Michael Korbee, Johan
van der Mey, Katelijne Werkhoven.
Willibrord Mavo Noordwijk
KATWIJK: Sascha Gossen, Gert-Jan
Koetsier, Claudia van der Meije, Ed
van Paridon.
LISSE: Jeroen van der Geest.
NOORDWIJK: Suzanne Baas, Robert
Barnhorn, Lourens Bekkering, Pascal
van Belle, Mlchaél van den Berg, Mi
reille Beuk. Pauline van Bohemen, Titi
Smit, Esther Brama, Brigitte Brouwer,
Paul de Bruin, Bianca Buijs, Erwin
Caspers, Anke Cramer, Angelique
van Dijk, Rob Donker, Fleur van
Doorn, Olaf Gips, Angela Goddijn,
Sandra Goddijn, Gert-Jan van Goo-
zen, Pascalle Grootendorst, Tom de
Haas. Johan Haasnoot, Belinda van
der Ham. John Hermans, Peter Her
mans, Mitchel van Herpe, Daniëlle
Hoek, Stephan Hulsebosch. Mark van
Kesteren, Margreet Kleton, Claudia
Koelewijn, Esther Koeman, Michiel de
Kremer, Etienne Kromhout, Sandy
Lammers, Daniëlle Lange, Blanchef-
leur Langeveld, Kim de Leeuw, Mar
cel Marijt, Gerdine Martens, Claudia
van de Meer, Anita van der Meer,
Bob Meijer, Martijn Meskers, Richard
Molenkamp, Anja Mooijekind, Jeroen
Mooijekind, William van Munsteren,
Alexander Nijenhuis, Koos Nulkes,
Sandra Oostdam, Herman Oude
Veldhuis, Ton Peschier, Saskia Quat-
fass, Paul de Ridder, Dave van Rijn,
Richard van Rooyen, Patrick Scheur
water, Stephanie Larsen, Monique
van Schooten, René van Schooten,
Marco van der Schrier, Eric Smit, Ma
rion Smit, Marion Stark, Joyce Steen
voorde. Nicole Steenvoorden. Pascal
Steenvoorden, Henri van Steijn, Lars
Streur, Mark-Jan Sweers, Kim van
Urk, Tesca Verbeek, Marco Verhoe
ven, René van Vink, Lisette Vink, Ro
bert Vink, Jan de Vink, Manolito van
der Vlugt, Roosje van Vugt, René Wij-
nands, Eric van Willegen, Sandra Wy-
nands, Antoinette van der Zalm, Dave
Zappeij.
NOORDWIJKERHOUT: Hendrika
Hoogervorst, Brechtje Phernambucq,
Catja Pluijmaekers, Natasja van Rui-
VOORHOUT: Wilma van der Zwaluw,
Ingrid Zwanenberg.
Mondriaan SG, Leiden
Afd. Motorvoertuigentechniek: Ha-
mid Arab, Marcel Baak, Michel Belle-
kom, Wim Blansjaar, Richard van
Dorp, Edward van der Geest, Marco
van der Heijden, Erik Hoek, Ruud van
der Horst, Ronald van der Meer, Ed
win Monfils, Robert van Schaik, Erik
Vermeer, Martin van der Weijden. Mi
chel van Zutphen, Peter van den Ak
ker, John Dijkhuizen, Chris Driessen,
Bert Habraken, Mare Hoogervorst,
Ricus Koek, Dennis Luyten, Arie Ou
wehand, Ben van der Plas, Peter van
der Plas, Bastiaan van Rijn, Kees Vis,
Patrick van Es.
Afd. Bouwtechniek timmeren:
Mario Benning, Marcel Regeer, Paul
Vlaanderen, Ed Beijersbergen, Ro
nald Benning, Barry van Dam, Hugo
de Groot, Marco Hulsbos, Frans
Kokshoorn, Ferry Martijn, Michel de
Ridder, Denny van 't Riet, Richard
Schroef, Ben Teske, Richard Duynis-
veld, Michel Houthoff, Marco Kriek,
Philip Pijnnaken, Richard Remmers
waal, Renzo van Stralen, Ronald Bet
gen, André Herbst.
Afd. Bouwtechniek/stukadoren: Ge
rard Honsbeek, Michel Nievaart, Mi
chel Polane, Marco de Roode, Renè
Goddijn, Koos van Helden. Henk-Jan
Vooys, Remko de Vries.
Afd. Elektrotechniek: Stefan van
Bemmelen, Ruud van der Bijl, Eelco
Chaudron, Patrick Daleman, Seth van
Diem, Pim van der Haven, Dennis
Kasterop, Martin Moerman, Ard de
Mooy, Patrick Overdevest, Raymond
Smeele, Stijn Swerts, Rutger van
Veen, Hans Zandbergen, Jeroen Zijl,
Wilco Zintel, Huibert Baak, Michael
Bellekom, Marcel Blikman, Michel van
Bommel, Leendert van Duyn, Renè
Eikerbout, Arjan den Hollander, Ro
bert Holswilder, Marcel Hoogenraad,
Roland Ju, Johan Nijhuis, Marcel On-
vlee, André Pont, Jaco Reinders, Elzo
van Seggelen, Harald Thomassen. Je
roen van Tongeren, Eelco Tromp, Pa
trick Vermeulen. Wim van der Wal,
Ronald Weeber, Sidney Wolf, Ron
van Zanten, Eric Borreman, Chris van
Duuren, Peter Cuno van Eijk, René
Janssen, Erwin Nagy, Stan Vlasveld,
Richard van der Voort.
Afd. Consumptieve techniek/brood
banketbakken: Wouter Hendriksen,
Martin Janmaat, Ronald de Jong, Sa
bine Kortekaas, Marcel Roovers,
Marcel van der Star, Wendy Steen
bergen, Ronald van Tongeren, Mark
Weers, Arjan Bavelaar, Peter van
Cassel, Michael Droge, Erwin Maas.
Afd. Consumptieve techniek/koken
serveren: Dennis Bellekom, Sandra
den Boef. Edwin Dietz, Roel Hoogen-
boom, Dennis Kreuger, Jeroen Kroes-
meyer, Richard Lagas, Dennis van
der Logt, Koen van der Meer, Jeroen
Nijp, Alfred Noort, Marcel Ouwerkerk,
Bram van der Plas, Wilfred Tegelaar,
Ingrid Valentijn, Sander Wassenaar,
Udo Bonte, Jan Pieter van Borssum
Waalkes, Robin Hensing, Arjan Lam-
boo, Edwin Neuteboom, Jaap Plug,
Stephan Pouw, Marco Smit, Alexan
der Vijlbrief, Thomas Wegman, Bian
ca Willemsen, Gerrie Zandvliet.
Afd. Mechanische techniek:
Said Ahannay, Lucien van Daalen, Al-
parslan Elmastas, Michael Hoogen-
boom, Pierre Meeuwissen, Arno
Noord, Sinisa Rietkerken, Harry Ro
denburg, Robert Sladek, Marino Stik-
kelorum, Richard Vogelzang, Angelo
van Zylen. Saul Bente, Minne de
Boer, Arjan Hartevelt, Paul Kempers,
Erwin Kraan, Serge van der Kraats,
Marco Spies. Jeroen Brandt. Mare
Hoogendoorn, Arles Melet, Marcel de
Rooy, Ruud van den Berg, Johan
Cuypers, Dennis van Strater.
Afd. L.H.N.O.: Barbara van Abswou-
de, Renske Adema, Maria Azzahid,
Claudia de Boer, Jolanda de Bruin,
Jolanda Fuchs, Bianca Gladpootjes,
Anita de Graaf, Nofke de Gunst, Pa
tricia van der Laan, Bianca van Leeu
wen, Nastasja Meijer. Marijke van der
Pijl, Chantal Prijs, Marijke Rhijnsbur-
ger, Paulien Riem, Jennifer Ruljgrok,
Miranda van Westbroek, Diana de
Graaf, Manuele Knol, Corina van
Leeuwen, Heidi Ligtvoet, Miranda van
der Luit, Corina Melet, Petra de la
Rie, Sonja de Wit, Richard Bakker,
Debby van der Blom, Teunie Blom,
Arjan van Dijk, Remco Haasnoot.
Renè van Koppenhagen, Frans Miere-
met, Lucienne van Mourlk, Marjolein
Oerlemans, Dionne de Tombe, Trudy
Vletter.
MVOS.G. Lisse.
LEAO 1989: Pamela Biervliet Abbe-
nes, Roelina Meijer Abbenes, Bianca
Peter Bennebroek, Monique Doek
Bergen op Zoom, Maliwan Pansawat
Heemstede, Enrico Chaudron Hille
gom, Patty Hoogendam Hillegom,
Yvonne Keijzers Hillegom, Miranda
Konneman Hillegom, Yvone van Ley-
den Hillegom, Ron Pijpers Hillegom,
Chris van Snippenberg Hillegom, Ni
cole van Stein Hillegom, Erwin de
Vries Hillegom, Remco Warmerdam
Hillegom, Ahmet Vildiz Hillegom, Bi
anca Rozenhart Hoofddorp, Brigitte
Bakker Lisse, Ghlslaine Diersman Lis-
se, Edgar Dissel Lisse, Anita van Eeu-
wijk Lisse, Sharon Hartman Lisse, Sa
bine Hilliger Lisse, Lisette van Hoven
Lisse. Arjen Imthorn Lisse, Saskia
Koster Lisse, Corine de Lange Lisse,
Jolanda Meijer Lisse. Pascale Meijer
Lisse. Claudia Miedema Lisse, Michel
Paardekooper Lisse. Dimitri Rands-
dorp Lisse, Brenda Roks Lisse, Ald-
win Smidt Lisse, Marion Vink Lisse,
Silvia Witteman Lisse, Bruno van Es
Nieuw-Vennep, Caroline Hardenberg
Nieuw-Vennep, Mathilda Stroomer
Nieuw-Vennep, Sandy van Voorst
Nieuw-Vennep, Han-Shing Man
Noordwijkerhout, Stephanie Boekho
ven Sassenheim, Corina Christiaanse
Sassenheim, Desi Dofferhoff Sassen
heim, Ferry Noya Sassenheim, Astrid
Bakker Voorhout, Antoinette Frank
Voorhout, Nicolien Heemskerk Voor
hout, Heieen Meijer Voorhout.
LHNO: Bianca van der Voort De Zilk,
Heidy Duivenvoorden Heemstede,
Anja van den Broek Hillegom, Niama
Chellaf Hillegom, Cindy Dekker Hille
gom. Gitta de Groot Hillegom. Esther
van der Lans Hillegom, Monique van
der Lans Hillegom, Esther van de
Reep Hillegom, Nathasja Rozendaal
Hillegom, Constance Ruigrok Hille
gom. Heieen Vledder Hillegom, Es
ther van der Voorn Hillegom, Brigitte
Waasdorp Hillegom, Astrid van der
Wolf Hillegom, Carola van der Zande
Hillegom, Sabine Blokker Lisse, Mil
dred Brakel Lisse, Esmaralda Bus-
chman Lisse, Mariska Duivenvoorden
Lisse, Sandy Duivenvoorden Lisse,
Tanja Faas Lisse, Marielle Hoogen-
bosch Lisse, Susan Jongman Lisse,
Elly Koot Lisse, Thea Lagendijk Lisse,
Rebecca van Noort Lisse, Corina Op-
pelaar Lisse, Patty van Rooijen Lisse,
Ingebord Ruigrok Lisse, Brenda
Schenk Lisse, Petra Slobbe Lisse, Jo
landa van Steijn Lisse, Danny van
Steijn Lisse, Brenda Vermeer Lisse,
Sonja Warmerdam Lisse, Lidy Wes-
sels Lisse, Sandra Weijers Lisse, Wil-
leke Weijers Lisse, Samantha van der
Wolf Lisse, Karin van 't Wout Lisse,
Marielle Zuiderduin Lisse. Claudia
Vester Lisserbroek. Lies Wijninga Lis-
serbroek, Bianca Guttmann Nieuw-
Vennep, Helga Kaptein Nieuw-Ven
nep, Renate Kolman Nieuw-Vennep,
Lonneke Meijer Nieuw-Vennep, Eve
lien van de Pieterman Nieuw-Vennep,
Sandy Braam Noordwijkerhout, Mi
randa Dobbe Noordwijkerhout, Vera
van Elen Noordwijkerhout, Marielle
Geerlings Noordwijkerhout, Petra
Heemskerk Noordwijkerhout, Annet
Hulsebosch Noordwijkerhout. Wendy
van der Voort Noordwijkerhout, Heidi
van der Kraan Oegstgeest, Claudine
Jansen Sassenheim, Natasja van
Kesteren Sassenheim, Hjordis Olsen
Sassenheim, Diana Ruigrok Sassen
heim, Peggy van Zoen Sassenheim,
Kitty Bergman Voorhout, Angela van
der Hulst Voorhout. Annemarie van
Kesteren Voorhout, Anita Kortekaas
Voorhout. Miranda van der Luijt
Voorhout, Natasha van der Wilden
Voorhout, Corinna Regeer Warmond,
Sandra van Soest Warmond, Anne-
mieke Versluijs Warmond, Ilse de
Groot De Zilk, Toria Amenkour Hille
gom, Miranda Griekspoor Hillegom,
Jeffreij Reeb Hillegom, Carola Rotte
veel Hillegom, Cora Verkerk Hillegom,
Helena Winkelaar Hillegom, Petra van
der Aart Lisse, Petra Duwel Lisse,
Sandra Faas Lisse. Anita Landman
Lisse, Brenda van der Linden Lisse,
Nancy van der Meer Lisse, Gabriëlla
Mosk Lisse, Tamara Timmers Lisse,
Tanja Warmerdam Lisse, Eduard van
de Weerd Lisse. Yvonne Wesseling
Lisse, Miranda Penning Nieuw-Ven
nep. Erika van Staveren Nieuw-Ven
nep, Chantal van der Velde Nieuw-
Vennep, Melanie Driessen Noordwijk,
Stefanie Straver Noordwijk, Paula
van den Burg Noordwijkerhout, Ingrid
Duivenvoorden Noordwijkerhout, Je-
annette Jansen Noordwijkerhout,
Guido Strik Noordwijkerhout, Nadia
Aouladsellam Sassenheim, Astrid
Luijten Sassenheim, Eveline Duijnho-
ven Warmond, Edith Sikking War-
Stedelijk Gymnasium, Leiden
N. C. A. van Asselt, V. C. Bendeler, A.
H. Berends, B. Bertina, J. H. Blom, A.
T. Bol, G. H. van Bolhuis, M. A. Botta-
ro, B. W. Brandt, M. A. Burger. D. M.
Bus, C. C. Chorus, A. van Delft, R. J.
R. Devilee, M. C. van Diepeningen, M.
T. van Dongen. J. Dijkhuis, I. L. Dijk
stra, S. van Eeden, S. K. Ferwerda,
Q. M. Foppe, H. P. van der Gaag, N.
G. Geelkerken, A. B. Geerts, W. L.
Ghijsen, E. Goedegebuure, O. B.
Goslings, B. M. Gumbert. A. Hartloo-
per, E. A. F. Heenk, H. J. Hobbes, D.
J. Hofstede, D. Holt, M. W. Houwer.
D. G. D. van Hoytema, A. M. Huis
man, G. M. van Iperen, J. M. Janssen,
R. G. Jolly, A. S. Junge, P. C. Kamp
huis, O. D. H. Karres, W. F. J. Kar
stens, J. M. van de Kerk, S. J. C. Kes,
F. W. Kneefel, K. K. van der Laan, D.
F. van Laar, M. C. "Laterveer, I. B.
Lekkas, W. van der Meer, J. B. Mein-
ders, J. Meijvogel, G. C. A. H. C. M.
Mooren, A. E. Nagtegaal, I. W. Nele
man, A. P. Nienhuis, R. S. Noè, A. F.
Noest, E. J. M. Oomen, J. Ottes, Y. N.
van der Paardt, K. Pajcin, J. M. Pleij-
sant, G. J. D. Portheine, E. van der
Post, B. Prud'homme v. Reine, J. A.
Reedijk, H. M. Rispens, P. E. Roelofs-
en, J. H. van Roijen, W. van Schaick,
M. Schraven. G. Sekeris, B. van
Selm, J. C. A. Sevenster, Q. M. Snij
ders, V. B. D. van der Steen, A. H. M.
van den Steenhoven, S. A. Stegger-
da, E. R. W. Storm van Leeuwen, S.
Taal, K. Tabbers, J. A. Talman, O. B.
J. van Thull, I. Y.' van der Touw, R. M.
Troost, E. A. Verdoold, R. Verel, S. E.
S. de Voogd, F. C. Vossepoel, A. W.
J. Vreeling, J. D. Wallaart, E. Wasse
naar, F. M. J. Westhof, G. Wintzen, K.
Wintzen, A. F. Zanen, R. G. van Ze
venbergen, E. van Zwet.
R.K. S.G. „Duinzigt", Oegstgeest
MAVO: Suzanne de Bakker, Marja
van Bakkum, Sandra van Balen,
Stephanie Barnhoorn, Erik Bege-
mann, Judith Bekelaar, Leander van
der Bent, Suzanne Beugelsdijk, Ro
nald Blom, Wilco Boelen, Miriam de
Boer, Linda Bol, Marco van den
Bosch, Marcel Botermans, Danielle
v.d Pluijm, Eugenie Breedijk, Wybe
Buitenbos, Sandra Chaudron, George
van Dam, Arthur van Delft, Ron Did-
den, Marian van Diemen, Sjaak van
Duijvenvoorde, Mirjam van Duuren,
Patrick Ouwel, Saskia van Egmond,
Petra van den Eijkel, Esther Entho
ven, Danielle Franses, Ritske Geerts-
ma, Erwin Gorthuis, Richard de
Grauw. David Groeneveld, Margot
van der Gugten, Ellen de Haas, Jan
Haasnoot, Corina van de Ham. Corri-
na Hardy, Constance Harteveld, Kris
tel den Hartog, Brigitte Haver, Hen
riette Heyl, Egbert Hoekstra, Christi
ne Hoftijzer, Remco Holtzer, Pascal
Roman, Yvo Huntjens, Fester IJpen-
ga, Onno Jansen, Annemarie Jonge-
dijk, Elly Juffermans, Marietta van de
Kamp, Dimitri Keupe, Joyce Kipping,
Liesbeth van Klaveren, Marko Kleijn,
Fred van der Kooij, Marjolein Koot,
Petra Korswagen, Irene Laan, Tamara
van der Laan, Willem Lagemaat, Lian-
ne van Leeuwen, Marijtje van Leeu
wen, Charmaine van der Lelie, Floor
Leyenaar, Manon van der Linden,
Yvonne van der Linden, Willemieke
van der Meij, Michiel van der Meij-
den. Bob Meijer, Joris-Jan Menken,
Roel Mennes, Ruud Mieremet, Chris
tiaan Mohlmann, Volmer Montsma,
Rudy de Muynck, Anouk van Nieu-
wenburg, Irma Noest, Fred van den
Oever, Rick Ouwehand, Paula Over-
beek, Niels Overdevest, Saskia Peer
enboom, Esther van der Ploeg, Es
ther Raaphorst. Jean-Paul Wagema
ker, Danny van der Reyden, Arnout
de Ridder, Carina de Ridder, Remco
Romeijn, Volkert Roosen, Bram du
Saar, Irma van der Salm, Carla
Schaap. Aschwin Schenk, Mynra
Schotemeijer, Saskia Schrier, Janne-
ke Schrikkema, Wybe Schuitema, llja
Seur, Paul Slats, Danielle Slijkhuis,
Hein van der Steenhoven, Jacqueline
Stijger, Tjeerd van Tol, John van Tol,
Jeanette van Tol, Robert van Tricht,
Evelien Tuk, Tresja Turenhout, Saskia
Het succes van de
Sunny collectie krijgt steeds meer glans.
De Sunny was al kampioen roestbesten-
digheid, ongeëvenaard in prestaties en
uitrustingsniveau ën houder van
diverse verkooprecords. En voor I I
'89 hebben we zowel interieur, styling en
Hz' «w techniek verder geperfec
tioneerd. De nieuwe 1.4,en 1.6 benzine
motoren leveren 15 resp. 6 pk meer ver
mogen en zjjn
voorzien van
de meest geavanceerde 12-kleppen tech
nologie. Daardoor werken ze nog soepeler,
Uljee, Claudine van der Veen, Shira
Verhagen, Sonja Verhoef, Miriam
Versluijs, Edwin Vletter, Machiel de
Vogel, Irma de Vos, Tanja van der
Wal, Naomi Weenk, Dave Wiegerink,
Merijn Roukens, Marianne Zandber
gen, Corine Zandbergen, Jeroen Zie-
rikzee, Linda Zonneveld, Bianca
Zwetsloot.
Bonaventuracollege, Leiden
Gymnasium: Emmeline Backhuijs,
Jan-Pascal van Best, Mariska van
Beukering, Hanneke de Boer, Jan-
Bart Broekhuis, Karin Droogh, Bart
van der Geest, Marie-José Geradts,
Caroline van der Ham, Ingeborg van
der Heijden, Ciska Hoogeveen, Jessi
ca de Klerck, Myriam van der Kolk,
Dennis Kriek, Marion van der Krogt,
Mariette van der Krogt, Camilla
Moonen, Sonja Nauta, Annemarie
Rotteveel, Alex Sieval, Marjolijn van
Son, Antoinette Timan, Marjolein Vij
verberg, Daniëlle Vollering, Belinda
van der Zeeuw, Lydia Zeijlemaker,
Mirjam van der Zwet.
Atheneum: Irene van Amsterdam,
Serge Bakker, Sandro Bernardon,
Daphne Bes, Michel Bijleveld, Marlijn
Blansjaar, Leonie de Bont. Olaf Bos
man, Esther van Breugel, Irene
Broekhuis, Githa de Clerck, Desiree
van Diepen. Ronald Doeswijk, Claudia
Donders, Mijni van Doorn. Ellen
Droogh, Mark Elstgeest, Robert-Jan
Fase, Leslie van der Fits. Raynond
Frohwein, Erik Gios, Jan Groot, Elwin
de Groot, Mark Groothuis, Gisela de
Haas, Eugene la Haye, Marlies van
Heiningen, Charlotte Holtgrefe, Kitty
Hoogenboom, Coen Huisman, Theo
Janson, Dirk Janssens, Joris de Jong,
Paul de Jong, Nathalie Klein, Martijn
Koek, Gerard van der Krogt, Serge
van der Kruijk, Marieke van Leeuwen,
Peter Minnee, Ellen Molenaar, Niels
Nieuwenhuizen, Patrick van Noort,
Dirk-Jan Peters, Floris Pijnse van der
Aa, Arjan Pont, Ed van der Post,
Rene Preenen, Gina Ramsden, Mark
Rijnbeek, Maarten Pieter Schinkel,
Rowdy Schouten, Marianne Schrama,
Wanda Schrijvers. Yoeri Spadon, Bri
gitte Spiegeler, Richard Strijk, Clau
dia Stuit, Pieter Toor, Sandra Vense-
laar, Lucie Veselka, Geeske Vogelaar,
Esther Weijers, Jan Wenting, Gerrie
van der Wereld, Mechteld Wisse,
Sandra van Zaal, Karin Zoet, Piet
Zwetsloot.
HAVO: Susanne Akkerman, Marcel
Ammerlaan, Pauline Ammerlaah,
Shirley Baak, Astrid Bakker, Yvonne
van den Berg, Karin van der Blom,
Antoinette Boers, Babette Bosman,
Angelique van der Burg, Fons Crijns,
Ineke Dittmer, Jacqueline Ellis. Su
sanne van Es, Erik Fasseur, Sandra
Gerrese, Sander Gerritsen, Birgit
Goddijn, Bram Gordijn, Detlef la
Grand, Claudia de Haas, Clara Har-
kes, Hein Hoogduin, Monique Jacobs,
Rene Kaizer, Jeroen Kalkers, Reni
van Kasterop, Marco Kerkvliet, Guus
Klijn, Michel Laterveer, Leon van
Leeuwen, Francis van der Maden, Ta-
tiana Mallee, Jeroen Mantel, Dennis
Mark, Kirsten van der Mark, Peter
van Marwijk, Kitty Moerkerk, Kees de
Nie, Edith van Nierop, Jan Ouds
hoorn, Theresia Pielaet, Milja Platz-
becker, Monique Pouw, Ricardo
Prangers, Martine Rijnsburger, Ilse
Schellingerhout, Renata Schreuder,
Martijn Sies, Fred Slingerland, Vivlën-
ne Smits. Patricia Spek, Jolanda
Straathof, Dennis Thur, Patricia van
Tricht, Sonja Turk, Marco van der
Veer, Marlou van der Veer, Edwin van
Velzen, Erik Verdegaal, Freek Ver
meulen, Monique Vermeulen, Sonja
Versaevel, Joyce-Gracia van der Wal-
le, Mischa van de Water, Femke Wel
vaart, Saskia van der Werf, Mirjam
van der Werff, Marcel van Westing,
Patrick Wobbe, Anita van der Zon,
Pascal van der Zwaan, Diana Bartels,
Marielle Bollen, Audrey Bonnet, Kris
tel Borremans, John Bouwmeester,
Wouter Brink, Jolanda Bruines, Anne-
mieke Burggraaf, Peter Bus, Wilma
van Cleef, Erna van Diemen, Martine
Epskamp, Rosita Fase, Remon Fran-
ken, Raymond Gianotten, Dennis van
Graas, Saskia Groothuis. Bas de
Haas, Carl van Hees, Manon den Hol
lander, Robert Hoogduin,
Horstink, Mowle Hu, Annetjjjgt
Sasja Hulscher, Carlos 1
Frank Kalisvaart, MarielljsS
Amy Keller, Alwin Koek, 1
hoff, Edwin van der Kraangn
van der Kroft, Ingrid Lanj
van Leeuwen, Wouter van n
Gerard van der Meer, Rose- u'
er, Pascal van Paridon, Roiavec
de Pijper. Alex van de Ptcott
van der Poel. Stephan tjge
Navien Ramasrav, Davie fL
Stephan Rijkers, Sandjai S
sad, Yvonne Schelleken} vai
Strijk, Wouter van Teylinggolc
van Thull. Carlo Tilma, Anjop c
der Valk. Linda van der zjj
Willem van Velsen, Maria
Mona Vermij, Kitty Verste/
dra van der Vet, Henk V"'1
Wesselman, Petra Wildenk K
hia Witsenburg, Riana van, pro
MAVO: Gerbert Alkemade,iomi
louch, Debby Bakker, Jef
Joyce v.d. Berg, Ingrid vy1?
ren, Sabine v.d. Born, B| ble
mers, Monique Devilee, i aar
van Doorn, Henk Ebbink, Wiek
ferich, Leon Fakkel, Rico I
kia Gottenbos, Kevin la Gi
Heemskerk, Moniek Jansoi
de Jong. Paul de Jong, B
Nanda Verplancke, Danië
Karlatt v.d. Kuil, Annabel
tijn v.d. Laar, Silvana Lancfl
van Leeuwen. Wilco LuMJ
Luyten, Astrid v.d. Maat,
ris, Sonja van Marwijk, Ca
en, Mariska Mulder, Patri
Adri Onderwater, Simone F
per, Patrick v.d. Ploeg, l|
Peter-Bas van Rijn, Petra
Shirley Rolfes, Michel v.dk"M
sette v.d. Sanden, Richard
den, John Schouten, Esthi/
Kirsten Snel, John var^ St»
Jan-Joost Steenvoordeq
Turk, Saskia Turk, Petra T»tiva
Verheugd, Suzan Verkleij, iuwo
steegen, Bernice Schmal, i Har
Winter. Marcel Zwetsloohubs
van Zwieten, Dedre de Bri«n.
Aarts, Rogier Blansjaar. 5uw,
develd, Roger Burgerhou
Deutekom, Kim Dirkse, E<t0lai
kers, Peter Galled, Mariec v
kerk, Sonja Hogenboom, F,
fermans, Fred Klein, Leonl."el
Linda Lemmers, Rinse jisie
Mandy v.d. Meer, Ed Meijpn I
Olijerhoek, Bianca Staat?vasi
van Triet, Majella v.d. VeeL
Velsen, Patrick Vincenten,?
Werff, Bionda Zonderofna
Zandbergen. F1
Bernardus-mavo, Hillegom
jrt ii
Tanja v.d. Aardwegh, Suz»uac;
Saskia Bergman. Desmonc
Miranda Blokker, Frankval
John Boot, Nathalie vatfink
Dick van Dooren, Natasjgest
ven, Krista Glas, Ingrid dejc^u
talie de Groot, Sander u t
Brain v.d. Hulst, Barbara
Liesbeth van Kampen, Stef m<
ver, Wendy Kortekaas, E
Leeuwen, Alexandra Lomnhij
bel Maas, Heidi Meiland/or(ji
v.d.Mey, Rianne Oorthuij,
Peetoom, Paricia v.d. Pols".
pers, Remke van RoodePlie*
Ruigrok, Raymond Ruigr|von<
Seleski, Ellen Smit, Jacquénrii
William Stroombergen, St
tenhout, Remy Veelentul
Veelenturf, Angeline Verdtfl J
an v.d. Vossen, Remco de I
tijn Walkers, Nicole Warm|_J
grid Wester, Margret Winti
IAM
val
GRATIS ELKE WOENSDAt vr:
BIJLAGE BIJ UW KRANl eer
INFORMATIE OVER FILMS^Hjn
THEATER, RECREATIE,EXP
EN EEN COMPLETE AGE
Alphen a/d Rijn, Autobedrijf Van Le\jden B.V., Koperweg 1, tel. 01720-40366. Leiden, Auto Heemskerk E.V., Lammenschansweg 128, tel. 071-310811. Noordwyk, Garage Abswoude B.V., Nieuwe OfTemweg 2, tel.
01719-19246/13150. Roelofarendsveen, Auto Heemskerk, Alkemadelaan 1, tel. 01713-12866.
Prijs incl. BTW, excl. afleveringskosten. Wijzi
injectie, goed voor 125 pk. Eri natuurlijk
bljjven ook de gerenommeerde 1.7 diesels
als vanouds leverbaar. Voeg bü de tech
nische vernieuwingen de
nieuwe grille en achterlichten èn de nieu
we stoffen bekleding in sportief dessin
en u heeft alle reden om bij ons langs te
komen voor 'n nadere kennismaking Of
't nu gaat om een 3-, 4- of '^3
5-deurs, een stationcar of coupé, diesel
of benzine, met de Sunny is autorijden er
gegarandeerd 'n stuk leuker op geworden.
Vanaf
met 'n beter rendement en 'n schonere
verbranding. Bovendien
werd de 1.6 voorzien van een 12-kleppen
voortaan uitgerust met 'n 1.8 liter 16
kleppen motor met mo-
en multi-point
met motormanagementsys-
teem en single-point
I injectie plus gere
gelde driewegkatalysator.
De Sunny GTi is