rry Paauw doet
gin zich spreken
TENNIS
CIRCUIT
Bax krijgt beker niet cadeau
1RT LEIDEN
Rabobank S
Karei, Richard, Anton, Nico,
Theodoor. En ik dan?
bioscopen
fteidteQowuvnt
WOENSDAG 14 JUNI 1989 PAGINA 17
LEIDEN De op-
jfjke resultaten van
Paauw vormden
i de gesprekstof in
de tennisclub
georganiseerde
lenschap van de
ktreek. Loes Jonker
Jie Zonderop speel-
I langste partij van
bij het 25-jarige
In het D30+ dub-
Jiooi van Hoogma-
*en hele serie ge-
koppels onderuit
'aauw kwam tijdens
Kampioenschap van
Instreek in Lisse tot
verrichtingen. In
k opgaand duel toonde
derde team van De
I spelende Katwijker
beslissende tiebreak
set beter dan de
[ende Peter Grimber-
J-toernooi wacht
Ls tegen de Hillegom-
tatwijkse dienst Léon
de C-afdeling won
t 6-1, 6-1 zeer over-
m de als derde ge-
Vlichael van Maaren.
Onno Guinau
het de als zesde aan
Jnooi begonnen Erik
jbyzonder lastig. De
let werd met 7-5 win-
lesloten, de derde met
Iren. Éénmaal op tik
lAlphenaar voor elke
1 een moeilijk te ne-
ftakel.
liet voor de eindzege
prcel Vink klopte in
Eric Snellenberg.
Paridon had het-
al nodig voor Koen
|mel. Mare Nagelker-
de aangekondigde
e terugkeer van
n Rijn op de toer-
slechts één partij
|)e oud-districtstrainer
Imet 2-6, 5-7. Mark
leef OLTC-er Philip
lier met 3-6, 6-4, 6-4
lino Wempe liet zich,
liet Lissese, niet kisten
Ikte een tweesets zege
len Kallenberg.
|-dames speelde Cindy
t niet alleen tegen Ca-
krlings, maar vooral
CeicLie Qowiant
ook tegen zichzelf. Een 6-4, 2-1
voorsprong werd uiteindelijk
een nederlaag in drie delen.
Irma van Seeters bleef met
twee maal 6-2 Wil den Hollan
der voor en mag het nu opne
men tegen Bionda Zonderop.
De Faas-tweeling kwam in C
in actie, en toonde zich een
echte tandem. Nancy liep na
drie uur strijd tegen een 7-6, 5-
7, 6-4 nederlaag tegen de ge
plaatste Frangoise Velzel op.
Zus Sandra had als deel van
de tandem het winnen wel in
het geheugen opgeslagen. Op-
ponente Lempers kwam tot
één game.
Artesia 25 jaar
De langste partij in het 30+
toernooi van het vijfentwintig
jarig Artesia was het treffen in
het DED1 tussen Corrie Zon
derop en Loes Jonker. Tussen
kwart voor elf en half drie en
met veel zon was het toch
Loes Jonker, die aan het lang
ste eind trok. Na een verloren
eerste set op tiebreak, werd in
de tweede set een 5-2 en in de
derde set een 4-1 achterstand
weggewerkt om met tweemaal
7-5 te zegevieren. Artesiavoor-
zitter Tim de Vries gekoppeld
aan Djien Gie Qué wenst in
geen 25 jaar meer de spanning
als tegen het Ter Aar-duo
Scholte en De Wolf. De laatst
genoemden wonnen met 7-6,
2-6, 7-6 en voegden zich daar
mee in dezelfde ronde als hun
wellicht bekendere plaatsge
noten Willem Batelaan en
Theo Hoogeveen. Cees van
Driel en Van Dijnen werden
met 6-4, 7-6 aan de zegekar ge
bonden.
Hoogmade 30+
De krachtsverschillen tussen
de D30+ dubbels in het
'Kromme Djoes'-toernooi zijn
zo gering, dat een hele serie
getipte koppels inmiddels het
tennisveld hebben geruimd.
De nummers één in het
HDD1, Dick Dofferhof en
Leen den Houter zullen in een
volgend toernooi hun Master-
ticket moeten verdienen. Fer
ry van Haver en Vic Leunis-
sen zegevierden met 6-7, 7-5,
6-2. Ook het als vierde ge
plaatste koppel Van den Berg-
/Van Veen dolf het onderspit.
Ton Poots en Leo van Tonge
ren waren met 4-6, 6-4, 7-5 de
iets beteren, die op hun beurt
de volgende ronde tegen Paul
Graafland en Carel Wijdeveld
wegens een blessure moesten
opgeven. Bij de gemengddub-
bels werden de beide Banken
door het duo Voorbergen /Ver
meulen naar de bank verwe
zen.
In het D2-toernooi verdwenen
reeds zes van de voorspelde
twaalf halve finalisten. De
nummers 4 in het HD, het als
eerste, derde en vierde getipte
koppel in het DD en de num
mers drie en vier bij de ge-
mengddubbels.
PETER KLEIN
Plaatsing Hoogmade Kromme
Djoes D30+ dubbel toernooi:
HDD1: 1 D. Dofferhoff/Den Houter,
2. Van Ruiten 2x, 3. Jongbloed/Lors-
heid, 4. V.d. Berg/Van Veen. DDD1:
1. Voskuil/Van Waasbergen, 2. De
Bok/Starrenberg. GDD1: 1. Van
Dullink/Vinkesteyn, 2. Van Duyven-
bode 2x, 3. De Bok 2x, 4. Bank 2x.
HDD2: 1. Graafland/Wijdeveld, 2.
Bakker/Van Ruiten, 3. Bank/De
Bok, 4. Barmentloo/Verheij. DDD2:
l.Barmentloo/Graafland, 2. Van
Kooperen /Van Tongeren, 3. Groene-
wegen/ Scholtes, 4. Hempen/Ziegeler.
GDD2: 1 Nieuwenburg/V.d. Voort,
2 Beugelsdijk/Rijnsburger, 3. Van
Zeeland 2x, 4. Pouw/Wijdeveld.
VOORHOUTERS WINNEN NA STRAFSCHOPPEN
VOORHOUT Het
scheelde weinig of een
blunder van Koet had
Bax in de finale om de
nationale zaalvoetbalbe
ker nog bijna de das om
gedaan. Een ongecontro
leerde schop tegen de
schenen van Ronald Key-
ner kostte Koet niet al
leen een straf van twee
minuten, maar Bax twee
tegendoelpunten. Daar
mee tilden de gasten uit
Egmond de score naar 3-5,
een stand waarop de eer
ste ontmoeting werd afge
sloten. Toch kropen de
Voorhouters alsnog door
het oog van de naald, om
dat de beslissende straf-
schoppenserie met
werd gewonnen.
„Wij hebben de angst om een
voorsprong te consolideren",
stelde coach Jan Schoen na af
loop toch enigszins teleurge
steld vast. Hij had zich immers
een geheel andere voorstelling
gemaakt van deze tweede fi
nalepartij. Een voorsprong van
twee doelpunten mag immers
met zo'n geroutineerd team
drie internationals en Hennie
Koet die ook al vaker in fina
lepartijen heeft gestaan niet
meer uit handen gegeven wor
den. Zeker niet op zo'n knulli
ge manier. Immers vlak voor
rust bleek de marge al tot vier
doelpunten te zijn vergroot.
Koet (profiteerde van een re
bound van Faber die beide pa
len raakte) en tweemaal Hans
van Leeuwen compenseerden
de openingstreffer van Peter
Buis ruimschoots.
Toch bleek de Voorhoutse
ploeg niet in staat de nog res
terende minuut zonder kleer
scheuren door te komen. Uit
een snelle vrije trap strafte Pe
ter Klaver de eerste onzeker
heden bij Bax af, 3-2. „Dan zeg
ik het nog zo in de rust, geef
het nu niet meer uit handen.
Maar we hebben het al vaker
meegemaakt, zoals tegen Mo-
lier", doelde Jan Schoen op de
uitermate zwakke herstart.
Nadat de ploeg in eerste in
stantie niet had geprofiteerd
van een overtalsituatie, was
het vervolgens in vijf minuten
gedaan met de voorsprong van
Bax. In eerste instantie mocht
Peter Buis van Hennie Koet
vrij doorlopen, waarna laatst
genoemde speler de al eerder
gememoreerde overtreding be
ging, met welhaast een nood
lottig gevolg.
„Het is het zwakke punt van
de ploeg. Als de tegenstander
aan de winst gaat ruiken, wor
den het bij ons dode vogeltjes.
Uit onvrede .gaat Koet dan
praten en krijgt Forée een
waas voor ogen. Ik neem hen
dat niet kwalijk, want er ligt
nu eenmaal een enorme druk
op hun schouders, maar de or
ganisatie is dan wel zoek",
verzuchte Schoen. Bax mocht
zich gelukkig prijzen dat Rolff
in de slotfase weigerde door te
drukken, waardoor de ploeg
nog kansen kreeg. De beste
mogelijkheid was voor Faber,
maar hij faalde gisteravond in
de afwerking.
Een serie van drie strafschop
pen diende derhalve de beslis
sing te brengen. Peter Klaver
en Mario Faber vervulden
hun plicht. Vervolgens ging
het fout voor Rolff. Hans
Kaandorp vond de handen
van Ed Zuidhoek en Peter
Buis de paal. Omdat Hans van
Leeuwen tussendoor wel aan
zijn plicht voldeed, konden de
spelers van Bax juichend van
de bank opspringen.
De eerste titel is daarmee bin
nen voor Bax. Vrijdag krijgt
de ploeg de gelegenheid om de
dubbel te pakken in Hoorn,
waar de tweede ontmoeting
plaatsvindt om het Nederlands
kampioenschap. De heenwed
strijd in Voorhout eindigde in
0-0.
PETER VAN DER HULST
FOTO: HENK SNATERSE
Juichend springen de spelers van Bax op. De eerste hoofdprijs, de nationale beker, is binnen.
A s
Motorvoertuigentechniek:
IChristiaanse, Heemstede;
nan, Hillegom; Arno Klin-
lillegom; Edwin de Lange,
Ruigrok, Hillegom; An-
log, Hillegom; Ronny Ver-
iom; Bart van Leeuwen,
Ronald Onos, Lisser-
van Dijk, Lisse; Marco
Lisse; Arjan de Jeu, Lisse;
tomen, Lisse; Johan Mens,
land Quarre, Lisse; Mark
.isse; Jacco Kolk, Nieuw
loy Lafeber, Nieuw Vennep;
(aan, Nieuw Vennep; Ingvar
Tuinbouwtechniek: Igor
lllegom; Patrick van Dam,
Wick van Dam, Hillegom;
putten, Hillegom; René Spie-
fegom; Erik van Steijn, Hille-
k van Hoven, Lisse; Teun de
|uw Vennep.
Elektrotechniek: Joost Dol-
innebroek; Dario Takacs,
lek; Ferry Pompe, De Zilk;
Steen, De Zilk; Cor Koren,
Ie; Edwin van Wieringen,
Ie; Marco Bouckaert, Hllle-
co van Egmond, Hillegom;
le Groot, Hillegom; Rob
i, Hillegom; Cemal Slkler,
Raymond van Beelen, Lis
van Dijk, Lisse; Richard
ien, Lisse; Alain Randsdorp,
trick Schmidt, Lisse; Patrick
Lisse; Henk Molenkamp,
k; Jurrian Schuitema, Sas-
jStefan Hulsbosch, Zwaans-
Mechanische techniek: Pe-
Bennebroek; Sander Koom-
lk; Hubert Turnhout, De Zilk;
lersma, Heemstede; Oczan
'lllegom; Gerard Beekman,
René Bos, Hillegom; John
l Hillegom; Richard Huisjes,
Ruud v.d. Kwaak, Hillegom;
Sn Rooden, Hillegom; Harrie
Hillegom; Paul Weijers, Hil-
ttrick Foks, Lisserbroek; Dik
-isserbroek; Gert-Jan de
jsserbroek; Remco Zelnstra,
ek; Ben Broekhof, Lisse;
fimbergen, Lisse; Vincent
»se; Walter Korsuize, Lisse;
suwlssen, Lisse; Jeroen v.d.
Poll, Lisse; Patrick v.d. Reep, Lisse;
Paul v.d. Hulst, Noordwijkerhout;
Ernst de Kan, Noordwijkerhout; Rem
co van Zoen, Noordwijkerhout; Jan
Hermans, Noordwijk; Martin de
Bruijn, Nieuw Vennep; Archiem van
Oostrum, Nieuw Vennep; Edwin de
Haan, Sassenheim; Eric Verbeek,
Sassenheim; Jan Onderwater,
Zwaanshoek.
Afdeling Bouwtechniek: Bram van
Zanten, Beinsdorp; Patrick Wubbe,
Bennebroek; Ramon van Dam, De
Zilk; Stefan Kleverlaan, De Zilk; Rod
ney van Buuringen, Heemstede; Pa
trick Mense, Heemstede; Patrick
Otte, Heemstede; Roger Otte, Heem
stede; Wilfred van Bentem, Hillegom;
Jeroen v.d. Linden, Hillegom; Ray
mond Schniedewind, Hillegom; Marco
Stijnman, Hillegom; Pascal van Vliet,
Hillegom; Johnny v.d. Voorn, Hille
gom; Fred Duinkerken, Lisserbroek;
Mattijn Onos, Lisserbroek; Frans v.d.
Berg, Lisse; Marco van Blitterswijk,
Lisse; Sander Elfering, Lisse; Marcel
van Tiem, Lisse; André v.d. Zwet, Lis
se; Peter v.d. Zwet, Lisse; Willem v.d.
Weijden, Noordwijkerhout; Ozer Ke-
serci, Sassenheim.
N.I.L.-lassen niveau 1: Richard Huis
jes, Hillegom; John Mlggelenbrink,
Hillegom; Ben Broekhof, Lisse.
De Hoeksteen, Nieuw Vennep
Bouwtechniek (LTO): Michèl Faas,
Nieuw Vennep; Michaél Haaima,
Nieuw Vennep; Maikel Harting, Rij-
senhout; Jeroen Knook, Nieuw Ven
nep; Richard Kruis, Nieuw Vennep;
Edwin Mijnders, Lisse; Raoul Wenzel,
Nieuw Vennep; Marcel Bogers, Nieuw
Vennep; Ryan Donze, Nieuw Vennep;
Ruud Duwel, Nieuw Vennep; Carlo
Eppink, Nieuw Vennep; Stefan Gabel,
Nieuw Vennep; Lloyd Hinds, Amster
dam; Edwin Hoogkamer, Abbenes;
Jurriën Horsman, Lisse; Bertwin v.
Meppelen-Scheppink, Alphen a/d
Rijn; Ronald Schaaders, Nieuw Ven
nep; Edwin Schreurs, Burgerveen;
Remon Siegel, Leimulden; Martin Wit
te, Nieuw Vennep.
Verzorging (LHNO): Adrie Bouterse,
Lisse; Sarina Dol, Lisserbroek; Ma-
riëlle Freeke, Schalkwijk; Aytin Geer
vliet, Nieuw Vennep; Corina Heil,
Nieuw Vennep; Petra Hinse, Nieuw
Vennep; Mariëlle Huurman, Nieuw
Vennep; Bianca Kruis, Nieuw Vennep;
Amber Laumen, Nieuw Vennep; llon-
ka van der Maden, Nieuw Vennep;
Karin van der Meer, Nieuw Vennep;
Renata Munnik, Nieuw Vennep; Annet
Struik, Lisserbroek; Mariëlle Verbeek,
Nieuw Vennep.
Electrotechniek (LTO): Rowin Bolt,
Rljsenhout; Dennis van der Horst,
Zwaanshoek; Marlon Ruiter, Rijsen-
hout; Stefan Bakker, Rijsenhout; Pe
ter Bouma, Lisse; Stefan Brander,
Nieuw Vennep; Rob Camphorst,
Nieuw Vennep; Frank van Es, Buiten
kraag; John Huiberts, Nieuw Vennep;
Eric van Leeuwen, Nieuw Vennep;
Timo Meijer. Nieuw Vennep; Dennis
van Olderen, Nieuw Vennep; Jan
Vinkhuijzen, Nieuw Vennep.
Mechanische Techniek (LTO): Siem-
co Baaij, Lisserbroek; Frank Breed,
Nieuw Vennep; Maarten Buijs, Abbe
nes; Mark Feeleus, Abbenes; Jeroen
van der Marei, Hoofddorp; Cees
Poortvliet, Nieuw Vennep; Jan de
Regt, Lisserbroek; Ronald Roden-
burgh, Nieuw Vennep; Pieter Rijlaars
dam, Rijsenhout; Olaf van der Vliet,
Nieuw Vennep; Wim Brusse, Nieuw
Vennep; Martin Cardol, Lisserbroek;
Tonny Hoogkamer, Nieuw Vennep;
Mark Laarman. Nieuw Vennep; Rob
van Leeuwen, Lisse; Leon Perdaan,
Nieuw Vennep.
Mode/Kleding/Verkoop (LHNO):
Ariëlle Brandemann, Lisserbroek;
Maroeska Dikkeboom, Nieuw Ven
nep; Astrid Fieman, Nieuw Vennep;
Ingrid van Gulik, Nieuw Vennep; Wen
dy Heuseveldt, Lisserbroek; Sonja
Kauffman, Nieuw Vennep; Monique
v.d. Luijt, Beinsdorp; Mariska Schreu-
ders, Nieuw Vennep; Connie Voskuijl,
Buitenkaag.
Christelijke Scholengemeenschap De
Vlietschans, Leiden
VWO: Arshan Behimehr, Michael v.d.
Berg, Robert Bik, Steven Bodoux,
Frieda Bos, Jaap Breekveldt, Robert
Buizer, Jeroen Diepenhorst, Lilian
Dorsman. Ingrid Douma, Jeanet Duy-
nisveld, Robert Goerres, Wieneke
Gorter, Stefan Greven, Bas van Haar
lem, Willia, Heijdra, Nicole van Heke
zen, Pieter Jan Huyskes, Karin Huls
bos, Edwin Kamphues, Conny Keijzer,
Caroline Kempen, Jonathan Koop-
mans, Wilmar Kortleever, Anita La-
met, Astrid van Leeuwen, Claudia van
Leeuwen, Eugenie van Leeuwen, Men
Heng Li, Men Long Li, Yvette Livius,
Corine Lut, Carina Meijer, Simone
Meijer, Mirjam de Mooij, Bart Mulder,
Mark Niersman, Leonie Nieuwenhuis,
Remco Onderdelinden, Arno Onink,
Mathijs Panhuysen, Ewin Paul, Eddy
Plaisier, Danny Starre, Yvonne van
Steveninck, Willem Stlgter, Petra
Voets, Marco van Weerden, Dennis
Westerhuis, Debby Zitman, Bertwin
Zonneveld.
HAVO: Annoesjka Bakker, Joke Bije
man, Christianne Boef, Alderina Bol-
lema. Karen Dreef, Diana Dulfer, Mi
randa Frank, Peter Freriks, Christel
van Giezen, Marike de Groen. Natha
lie de Haas, Fiene Hillebrand, Martijn
Holtkamp, Nathalie Keijzer, Walter
Langezaal, Mireille van Leeuwen,
Christien Luijendijk, Nicole van Nes,
Karin Ooijendijk, Theo Pet, Patricia
Ramak, Jeroep de Rapper, Helen Ri-
bot, Joyce Rijsbergen, Joost Roelofs,
Sven de Ru, Angelique Schaap, San
dra Schotsman, Anette Stolle, Angeli
que van Turenhout, Kasper Wage-
mans, Desiree v. Wieringen, Conny
van Zeist.
MAVO: Linda v.d. Berg, Gabie Breg-
man, Gerrit Jan Diersman, Nienke
Dijkstra, Aart Willem Drayer, Joke
Duyzers.Jolanda Duynisveld, Jean
Paul Elligens, Windy Glashouwer,
Rene de Jong, Andrea Ju, Ivo Karre-
mans, Sophia Kastelein, Ria van Kla
veren, Dennis van Klink, Ester La-
court, Ronny la Lau, Jeffrey de
Leeuw, Lisette Ligtvoet, Diana v.d.
Maat, Marcel Meijburg, Maurice Mok-
kenstorm, Esther Mugge, Onno van
Namen, Roxanne den Ós, Patricia
van Os, Brigitte van Reek, Monique
Reijngoud, Mariska van Rhijn, Mark
Rijsdijk, Helga Slerat, Paul Timmer
man, Gert Jan Versteegen, Adrienne
Verweij, Marcel v. Vliet, Carla v.d.
Vos, Sandy Westerhuis, Marijke Zit
man, Erwln Zwartjes.
College Leeuwenhorst,
Noordwijkerhout
VWO: VOORHOUT: Gerda van den
Berg, Renate van der Geer.
NOORDWIJKERHOUT: Lianne Balk,
Marion van Beelen, Debbie Beljers-
bergen, Hans Cozijn, Jochen van
Denzen, Arjan van Dijk, Petra Duiven
voorde, Pim Edelaar, Judith Floor,
Henkjan Geerlings, Irene de Groot,
Manja Haket, Waldo Janssen, Heieen
Kroon, Peter van der Meer, Peter
Nulkes, Davy Pennings, Gerben
Roest, Marco Smit, Sophie-Marie
Verkade, Marloeke van der Vlugt, An
dre de Vries, Karolien Vrolijk, Anne-
Marie Wilson.
NOORDWIJK: Herman Alkemade, Ri
chard van den Berg, Gertjan Blom,
Lars Boellaard, Jacqueline van Driel,
Minke Haaksma, Marco Haasbroek,
Ellen Hermans, Walther Hesselink,
Colinda Hogervorst, Edward Hooge
veen, Iris van Koppen, Esmeralda Pe-
schier, Nicolette Pot, Jan van Rooij-
en, Kees de Ruijter, Co Stuifbergen,
Dian van 't Wout, Francis Zonneveld.
DE ZILK: John Gans.
HAVO: VOORHOUT: Guido van der
Hoeven, Arend Zwetsloot.
SASSENHEIM: Martijn Pieters.
NOORDWIJKERHOUT: Mariette Adrl-
aanse, Hans van Belle, Edwin Berg
man, Martin Bloem, John Dofferhoff,
Eveline van der Eist, Richard Geer
lings, Peter Heemskerk, Arjan Hoger
vorst, Franck Hogervorst, Lianne van
der Holst, Arend Jan van der Hulst,
Sander Mulder, Louis van Parera,
Nancy Pennings, Ghita Pluijmaekers,
Jacco Verwer, Alexander van der
Voort, Ingrid van der Voort, Marja
Warmerdam, Sander Warmerdam,
Bart Willemse, Franka van der Zon,
Suzanne van Zutphen.
NOORDWIJK: Peter Barnhoorn, Nico
lette van Biemen, Petra Both, Irene
Brederode, Chris Deurrhan, Marco
Dofferhoff, Marloes Driessen, Sylvia
Eichelsheim, Sabine Frijlink, Elmar
Gans, Hugo Heemskerk, Lowie Hoo
geveen, Edwin Hornung, Henriette
Koppenaal, Marion Koudenburg, Nik-
ki de Leeuw, Simone van Leeuwen,
Walter Luijckx, Nicole Malek, Danielle
de Monye, Ellen Noppe, Danny van
der Poel, Mireille de Ridder, Thomas
van Schie, Ron Slemerink, Nicole
Steehouwer, Ferry Steenvoorde, Leo
nard van Utrecht, Maurice Wever,
Mary de Winter.
KATWIJK: Arno van den Berg, Kees
jan Boskamp, Marijn Zuurmond.
DE ZILK: Marja van der Steen.
Koningin Juliana School,
Alphen aan den Rijn
Jolanda Blanken, Angelique de Bruin,
Manuela v.d. Heiden, Anja de Heij,
Saskla Hölscher, Angelique Keijzer,
Mariska van Kessel, Jolanda de Lan
ge, Miranda Molenkamp, Ilse Noor-
hoff, Ivonne Ruben, Veronique Röling,
Ivanka Slappendel, Debby Slinger
land, Esther Stolwijk, Petra Turk,
llonka Verhage, Saskia Vogel, Angeli
que Vos, Suzanne v.d. Werf, Astrid
van Wijk.
Iris Dagevos, Wendy l'Ecluse, Cynthia
Epping, Diana Flora, Wendy van
Haastrecht. Monique de Heij, Ancor-
rien Kalshoven, Marja van Lith, Moni
que Meijer, Caroline Schokker, Patri
cia Slingerland, Bertine Swier, Esther
Verbakei, Manuela Versteeg, Selma
de Winter. Jerney v.d. Zeeuw.
Nassera Bizlh, Ruth Coutinho, Diana
Douma, Rosalinde Gressie, Jeannette
Heinen, Linda Hulscher, Carola Len-
ting, Patricia Schijf, Miranda van Zan-
Rhijnvoorde, Leidschendam.
MAVO: Peter van Aken, Ron van Dul-
venbode, Erik van Duijn, Patrick van
Duijn, Edgar van Est, Hans van Grie
ken, Paul van Hameren, Bianca Holle
man, Roy Holleman, Diana Kooy,
Dennis Nederhof, Anton van der Plas,
Mariëlle Reijke, Shirley Rutgrink, Ro-
bert-Jan Smit, Barry van Soest, Son
ja van Sorge, Anita Strampraat, Ray
mond Veenman, Arlette van der
Voort, Gert-Jan Vrolijk, Mandy de
Zeeuw.
Noorlander nieuwe sponsor Foreholte
VOORHOUT Noorlander
Beheer b.v. wordt de nieuwe
hoofdsponsor van de handbal
vereniging Foreholte. Het be
drijf stopt 50.000 gulden in de
selectie van de Voorhoutse
club die komend seizoen op
Europees niveau zal spelen.
Vanaf 1 januari van dit jaar
zat de handbalvereniging offi
cieel zonder hoofdsponsor ha-
dat Data had afgehaakt we
gens interne moeilijkheden in
het bedrijf. „Officieel hebben
wij vanaf januari zonder spon
sor gezeten, hebben alles zelf
betaald en hebben daardoor
behoorlijk moeten interen op
ons vermogen", verklaart
voorzitter Chris de Bakker.
Toen ook nog aan het eind van
het seizoen een aantal speel
sters van de selectie het ver
trouwen in begeleidster An
Plug opzegde en wilde opstap
pen, werden de moeilijkheden
steeds groter. Inmiddels is de
zaak ten goede gekeerd en'is
men weer tot elkaar gekomen.
Behalve keepster Anita Seur
en Monique Gijsman (afkom
stig uit Leiden) blijven alle
speelsters deel uit maken van
de selectie. Als keepster komt
de Voorhoutse Diana van Dam
het komend seizoen in actie.
Zij maakte deel uit van Jong
Oranje en heeft al een flink
aantal interlands op haar
naam staan.
Ook zijn op het moment be
sprekingen gaande over bouw
en oprichting van een hand-
balschool in Voorhout. Wie
daarvan de bouwer zal zijn,
laat zich raden. Komende
week zullen de sponsorcon
tracten getekend worden.
„Een aantal randvoorwaarden
moeten nog besproken wor
den", zegt Chris de Bakker.
Voor een uitgebreide
agenda, ook voor de ko
mende dagen, raadplege
men „UIT", de gratis we
kelijkse bijlage van deze
krant.
ALPHEN AAN DEN RIJN EU
ROCINEMA I (Van Boetzelaer-
straat 6, tel. 01720-20800): Na
ked gun (al); 18.30, 21.00. wo.
ook 13.30. EUROCINEMA II:
Rain Man (al); 20.30. Lady en de
vagebond (al); wo. 14.00. EU
ROCINEMA III: My stepmother
is an alien (al); 18.45, 21.30. wo.
ook 13.45. EUROCINEMA IV:
The accused (16); 18.30, 21.15.
wo. ook 13.30.
LEIDEN LUXOR (Stationsweg
19. tel. 071-121239): Naked gun
(al); 19.00, 21.15. wo. ook 14.30.
LIDO en STUDIO (Steenstraat
39, tel. 124130): Rain Man (al);
14.30, 18.45, 21.15. Tequila
sunrise (al); Her alibi (al); My
stepmother is an alien (al);
14.30, 19.00, 21.15. Dangerous
liaisons (al); 19^00, 21.15. ma.
di. 14.30. Lady en de vagebond
(al); wo. 14.30. .TRIANON (Bree-
straat 31,.tel. 123875): The Bear
(al); 19.00 wo. ook 14.30. 9'/»
Weeks (16); 21.15. REX (Haar
lemmerstraat 52, tel. 071-
125414): Meisjes die overal
voor klaar staan (16); 14.30,
19.00, 21.15.
KATWIJK CITY THEATER I
(Badstraat 30, tel. 01718-74075):
Twins (12); 19.00, 21.15. Jungle-
book (al); wo. 14.45. CITY THEA
TER II: Things change (al);
19.00, 21.15. wo. ook 14.45.
VOORSCHOTEN GREENWAY
tel. 01717-4354):Twins (al); wo.
15.45. Gorilla's in de mist (al);
ma. t/m wo. 20.15. wo. 15.45.
White mischief (al); 20.45
KINDERVOORSTELLINGEN
Mijn vader woont in Rio; wo.
14.00. Jungle book; wo. 14.00
WASSENAAR ASTRA tel.
01751-13269):Coctail (al); 20.00.
BIJ DEZE KRANT
INFORMATIE OVER
FILMS, MUZIEK, THEATER,
RECREATIE, EXPOSITIES EN
EEN COMPLETE AGENDA