rry Paauw doet gin zich spreken TENNIS CIRCUIT Bax krijgt beker niet cadeau 1RT LEIDEN Rabobank S Karei, Richard, Anton, Nico, Theodoor. En ik dan? bioscopen fteidteQowuvnt WOENSDAG 14 JUNI 1989 PAGINA 17 LEIDEN De op- jfjke resultaten van Paauw vormden i de gesprekstof in de tennisclub georganiseerde lenschap van de ktreek. Loes Jonker Jie Zonderop speel- I langste partij van bij het 25-jarige In het D30+ dub- Jiooi van Hoogma- *en hele serie ge- koppels onderuit 'aauw kwam tijdens Kampioenschap van Instreek in Lisse tot verrichtingen. In k opgaand duel toonde derde team van De I spelende Katwijker beslissende tiebreak set beter dan de [ende Peter Grimber- J-toernooi wacht Ls tegen de Hillegom- tatwijkse dienst Léon de C-afdeling won t 6-1, 6-1 zeer over- m de als derde ge- Vlichael van Maaren. Onno Guinau het de als zesde aan Jnooi begonnen Erik jbyzonder lastig. De let werd met 7-5 win- lesloten, de derde met Iren. Éénmaal op tik lAlphenaar voor elke 1 een moeilijk te ne- ftakel. liet voor de eindzege prcel Vink klopte in Eric Snellenberg. Paridon had het- al nodig voor Koen |mel. Mare Nagelker- de aangekondigde e terugkeer van n Rijn op de toer- slechts één partij |)e oud-districtstrainer Imet 2-6, 5-7. Mark leef OLTC-er Philip lier met 3-6, 6-4, 6-4 lino Wempe liet zich, liet Lissese, niet kisten Ikte een tweesets zege len Kallenberg. |-dames speelde Cindy t niet alleen tegen Ca- krlings, maar vooral CeicLie Qowiant ook tegen zichzelf. Een 6-4, 2-1 voorsprong werd uiteindelijk een nederlaag in drie delen. Irma van Seeters bleef met twee maal 6-2 Wil den Hollan der voor en mag het nu opne men tegen Bionda Zonderop. De Faas-tweeling kwam in C in actie, en toonde zich een echte tandem. Nancy liep na drie uur strijd tegen een 7-6, 5- 7, 6-4 nederlaag tegen de ge plaatste Frangoise Velzel op. Zus Sandra had als deel van de tandem het winnen wel in het geheugen opgeslagen. Op- ponente Lempers kwam tot één game. Artesia 25 jaar De langste partij in het 30+ toernooi van het vijfentwintig jarig Artesia was het treffen in het DED1 tussen Corrie Zon derop en Loes Jonker. Tussen kwart voor elf en half drie en met veel zon was het toch Loes Jonker, die aan het lang ste eind trok. Na een verloren eerste set op tiebreak, werd in de tweede set een 5-2 en in de derde set een 4-1 achterstand weggewerkt om met tweemaal 7-5 te zegevieren. Artesiavoor- zitter Tim de Vries gekoppeld aan Djien Gie Qué wenst in geen 25 jaar meer de spanning als tegen het Ter Aar-duo Scholte en De Wolf. De laatst genoemden wonnen met 7-6, 2-6, 7-6 en voegden zich daar mee in dezelfde ronde als hun wellicht bekendere plaatsge noten Willem Batelaan en Theo Hoogeveen. Cees van Driel en Van Dijnen werden met 6-4, 7-6 aan de zegekar ge bonden. Hoogmade 30+ De krachtsverschillen tussen de D30+ dubbels in het 'Kromme Djoes'-toernooi zijn zo gering, dat een hele serie getipte koppels inmiddels het tennisveld hebben geruimd. De nummers één in het HDD1, Dick Dofferhof en Leen den Houter zullen in een volgend toernooi hun Master- ticket moeten verdienen. Fer ry van Haver en Vic Leunis- sen zegevierden met 6-7, 7-5, 6-2. Ook het als vierde ge plaatste koppel Van den Berg- /Van Veen dolf het onderspit. Ton Poots en Leo van Tonge ren waren met 4-6, 6-4, 7-5 de iets beteren, die op hun beurt de volgende ronde tegen Paul Graafland en Carel Wijdeveld wegens een blessure moesten opgeven. Bij de gemengddub- bels werden de beide Banken door het duo Voorbergen /Ver meulen naar de bank verwe zen. In het D2-toernooi verdwenen reeds zes van de voorspelde twaalf halve finalisten. De nummers 4 in het HD, het als eerste, derde en vierde getipte koppel in het DD en de num mers drie en vier bij de ge- mengddubbels. PETER KLEIN Plaatsing Hoogmade Kromme Djoes D30+ dubbel toernooi: HDD1: 1 D. Dofferhoff/Den Houter, 2. Van Ruiten 2x, 3. Jongbloed/Lors- heid, 4. V.d. Berg/Van Veen. DDD1: 1. Voskuil/Van Waasbergen, 2. De Bok/Starrenberg. GDD1: 1. Van Dullink/Vinkesteyn, 2. Van Duyven- bode 2x, 3. De Bok 2x, 4. Bank 2x. HDD2: 1. Graafland/Wijdeveld, 2. Bakker/Van Ruiten, 3. Bank/De Bok, 4. Barmentloo/Verheij. DDD2: l.Barmentloo/Graafland, 2. Van Kooperen /Van Tongeren, 3. Groene- wegen/ Scholtes, 4. Hempen/Ziegeler. GDD2: 1 Nieuwenburg/V.d. Voort, 2 Beugelsdijk/Rijnsburger, 3. Van Zeeland 2x, 4. Pouw/Wijdeveld. VOORHOUTERS WINNEN NA STRAFSCHOPPEN VOORHOUT Het scheelde weinig of een blunder van Koet had Bax in de finale om de nationale zaalvoetbalbe ker nog bijna de das om gedaan. Een ongecontro leerde schop tegen de schenen van Ronald Key- ner kostte Koet niet al leen een straf van twee minuten, maar Bax twee tegendoelpunten. Daar mee tilden de gasten uit Egmond de score naar 3-5, een stand waarop de eer ste ontmoeting werd afge sloten. Toch kropen de Voorhouters alsnog door het oog van de naald, om dat de beslissende straf- schoppenserie met werd gewonnen. „Wij hebben de angst om een voorsprong te consolideren", stelde coach Jan Schoen na af loop toch enigszins teleurge steld vast. Hij had zich immers een geheel andere voorstelling gemaakt van deze tweede fi nalepartij. Een voorsprong van twee doelpunten mag immers met zo'n geroutineerd team drie internationals en Hennie Koet die ook al vaker in fina lepartijen heeft gestaan niet meer uit handen gegeven wor den. Zeker niet op zo'n knulli ge manier. Immers vlak voor rust bleek de marge al tot vier doelpunten te zijn vergroot. Koet (profiteerde van een re bound van Faber die beide pa len raakte) en tweemaal Hans van Leeuwen compenseerden de openingstreffer van Peter Buis ruimschoots. Toch bleek de Voorhoutse ploeg niet in staat de nog res terende minuut zonder kleer scheuren door te komen. Uit een snelle vrije trap strafte Pe ter Klaver de eerste onzeker heden bij Bax af, 3-2. „Dan zeg ik het nog zo in de rust, geef het nu niet meer uit handen. Maar we hebben het al vaker meegemaakt, zoals tegen Mo- lier", doelde Jan Schoen op de uitermate zwakke herstart. Nadat de ploeg in eerste in stantie niet had geprofiteerd van een overtalsituatie, was het vervolgens in vijf minuten gedaan met de voorsprong van Bax. In eerste instantie mocht Peter Buis van Hennie Koet vrij doorlopen, waarna laatst genoemde speler de al eerder gememoreerde overtreding be ging, met welhaast een nood lottig gevolg. „Het is het zwakke punt van de ploeg. Als de tegenstander aan de winst gaat ruiken, wor den het bij ons dode vogeltjes. Uit onvrede .gaat Koet dan praten en krijgt Forée een waas voor ogen. Ik neem hen dat niet kwalijk, want er ligt nu eenmaal een enorme druk op hun schouders, maar de or ganisatie is dan wel zoek", verzuchte Schoen. Bax mocht zich gelukkig prijzen dat Rolff in de slotfase weigerde door te drukken, waardoor de ploeg nog kansen kreeg. De beste mogelijkheid was voor Faber, maar hij faalde gisteravond in de afwerking. Een serie van drie strafschop pen diende derhalve de beslis sing te brengen. Peter Klaver en Mario Faber vervulden hun plicht. Vervolgens ging het fout voor Rolff. Hans Kaandorp vond de handen van Ed Zuidhoek en Peter Buis de paal. Omdat Hans van Leeuwen tussendoor wel aan zijn plicht voldeed, konden de spelers van Bax juichend van de bank opspringen. De eerste titel is daarmee bin nen voor Bax. Vrijdag krijgt de ploeg de gelegenheid om de dubbel te pakken in Hoorn, waar de tweede ontmoeting plaatsvindt om het Nederlands kampioenschap. De heenwed strijd in Voorhout eindigde in 0-0. PETER VAN DER HULST FOTO: HENK SNATERSE Juichend springen de spelers van Bax op. De eerste hoofdprijs, de nationale beker, is binnen. A s Motorvoertuigentechniek: IChristiaanse, Heemstede; nan, Hillegom; Arno Klin- lillegom; Edwin de Lange, Ruigrok, Hillegom; An- log, Hillegom; Ronny Ver- iom; Bart van Leeuwen, Ronald Onos, Lisser- van Dijk, Lisse; Marco Lisse; Arjan de Jeu, Lisse; tomen, Lisse; Johan Mens, land Quarre, Lisse; Mark .isse; Jacco Kolk, Nieuw loy Lafeber, Nieuw Vennep; (aan, Nieuw Vennep; Ingvar Tuinbouwtechniek: Igor lllegom; Patrick van Dam, Wick van Dam, Hillegom; putten, Hillegom; René Spie- fegom; Erik van Steijn, Hille- k van Hoven, Lisse; Teun de |uw Vennep. Elektrotechniek: Joost Dol- innebroek; Dario Takacs, lek; Ferry Pompe, De Zilk; Steen, De Zilk; Cor Koren, Ie; Edwin van Wieringen, Ie; Marco Bouckaert, Hllle- co van Egmond, Hillegom; le Groot, Hillegom; Rob i, Hillegom; Cemal Slkler, Raymond van Beelen, Lis van Dijk, Lisse; Richard ien, Lisse; Alain Randsdorp, trick Schmidt, Lisse; Patrick Lisse; Henk Molenkamp, k; Jurrian Schuitema, Sas- jStefan Hulsbosch, Zwaans- Mechanische techniek: Pe- Bennebroek; Sander Koom- lk; Hubert Turnhout, De Zilk; lersma, Heemstede; Oczan 'lllegom; Gerard Beekman, René Bos, Hillegom; John l Hillegom; Richard Huisjes, Ruud v.d. Kwaak, Hillegom; Sn Rooden, Hillegom; Harrie Hillegom; Paul Weijers, Hil- ttrick Foks, Lisserbroek; Dik -isserbroek; Gert-Jan de jsserbroek; Remco Zelnstra, ek; Ben Broekhof, Lisse; fimbergen, Lisse; Vincent »se; Walter Korsuize, Lisse; suwlssen, Lisse; Jeroen v.d. Poll, Lisse; Patrick v.d. Reep, Lisse; Paul v.d. Hulst, Noordwijkerhout; Ernst de Kan, Noordwijkerhout; Rem co van Zoen, Noordwijkerhout; Jan Hermans, Noordwijk; Martin de Bruijn, Nieuw Vennep; Archiem van Oostrum, Nieuw Vennep; Edwin de Haan, Sassenheim; Eric Verbeek, Sassenheim; Jan Onderwater, Zwaanshoek. Afdeling Bouwtechniek: Bram van Zanten, Beinsdorp; Patrick Wubbe, Bennebroek; Ramon van Dam, De Zilk; Stefan Kleverlaan, De Zilk; Rod ney van Buuringen, Heemstede; Pa trick Mense, Heemstede; Patrick Otte, Heemstede; Roger Otte, Heem stede; Wilfred van Bentem, Hillegom; Jeroen v.d. Linden, Hillegom; Ray mond Schniedewind, Hillegom; Marco Stijnman, Hillegom; Pascal van Vliet, Hillegom; Johnny v.d. Voorn, Hille gom; Fred Duinkerken, Lisserbroek; Mattijn Onos, Lisserbroek; Frans v.d. Berg, Lisse; Marco van Blitterswijk, Lisse; Sander Elfering, Lisse; Marcel van Tiem, Lisse; André v.d. Zwet, Lis se; Peter v.d. Zwet, Lisse; Willem v.d. Weijden, Noordwijkerhout; Ozer Ke- serci, Sassenheim. N.I.L.-lassen niveau 1: Richard Huis jes, Hillegom; John Mlggelenbrink, Hillegom; Ben Broekhof, Lisse. De Hoeksteen, Nieuw Vennep Bouwtechniek (LTO): Michèl Faas, Nieuw Vennep; Michaél Haaima, Nieuw Vennep; Maikel Harting, Rij- senhout; Jeroen Knook, Nieuw Ven nep; Richard Kruis, Nieuw Vennep; Edwin Mijnders, Lisse; Raoul Wenzel, Nieuw Vennep; Marcel Bogers, Nieuw Vennep; Ryan Donze, Nieuw Vennep; Ruud Duwel, Nieuw Vennep; Carlo Eppink, Nieuw Vennep; Stefan Gabel, Nieuw Vennep; Lloyd Hinds, Amster dam; Edwin Hoogkamer, Abbenes; Jurriën Horsman, Lisse; Bertwin v. Meppelen-Scheppink, Alphen a/d Rijn; Ronald Schaaders, Nieuw Ven nep; Edwin Schreurs, Burgerveen; Remon Siegel, Leimulden; Martin Wit te, Nieuw Vennep. Verzorging (LHNO): Adrie Bouterse, Lisse; Sarina Dol, Lisserbroek; Ma- riëlle Freeke, Schalkwijk; Aytin Geer vliet, Nieuw Vennep; Corina Heil, Nieuw Vennep; Petra Hinse, Nieuw Vennep; Mariëlle Huurman, Nieuw Vennep; Bianca Kruis, Nieuw Vennep; Amber Laumen, Nieuw Vennep; llon- ka van der Maden, Nieuw Vennep; Karin van der Meer, Nieuw Vennep; Renata Munnik, Nieuw Vennep; Annet Struik, Lisserbroek; Mariëlle Verbeek, Nieuw Vennep. Electrotechniek (LTO): Rowin Bolt, Rljsenhout; Dennis van der Horst, Zwaanshoek; Marlon Ruiter, Rijsen- hout; Stefan Bakker, Rijsenhout; Pe ter Bouma, Lisse; Stefan Brander, Nieuw Vennep; Rob Camphorst, Nieuw Vennep; Frank van Es, Buiten kraag; John Huiberts, Nieuw Vennep; Eric van Leeuwen, Nieuw Vennep; Timo Meijer. Nieuw Vennep; Dennis van Olderen, Nieuw Vennep; Jan Vinkhuijzen, Nieuw Vennep. Mechanische Techniek (LTO): Siem- co Baaij, Lisserbroek; Frank Breed, Nieuw Vennep; Maarten Buijs, Abbe nes; Mark Feeleus, Abbenes; Jeroen van der Marei, Hoofddorp; Cees Poortvliet, Nieuw Vennep; Jan de Regt, Lisserbroek; Ronald Roden- burgh, Nieuw Vennep; Pieter Rijlaars dam, Rijsenhout; Olaf van der Vliet, Nieuw Vennep; Wim Brusse, Nieuw Vennep; Martin Cardol, Lisserbroek; Tonny Hoogkamer, Nieuw Vennep; Mark Laarman. Nieuw Vennep; Rob van Leeuwen, Lisse; Leon Perdaan, Nieuw Vennep. Mode/Kleding/Verkoop (LHNO): Ariëlle Brandemann, Lisserbroek; Maroeska Dikkeboom, Nieuw Ven nep; Astrid Fieman, Nieuw Vennep; Ingrid van Gulik, Nieuw Vennep; Wen dy Heuseveldt, Lisserbroek; Sonja Kauffman, Nieuw Vennep; Monique v.d. Luijt, Beinsdorp; Mariska Schreu- ders, Nieuw Vennep; Connie Voskuijl, Buitenkaag. Christelijke Scholengemeenschap De Vlietschans, Leiden VWO: Arshan Behimehr, Michael v.d. Berg, Robert Bik, Steven Bodoux, Frieda Bos, Jaap Breekveldt, Robert Buizer, Jeroen Diepenhorst, Lilian Dorsman. Ingrid Douma, Jeanet Duy- nisveld, Robert Goerres, Wieneke Gorter, Stefan Greven, Bas van Haar lem, Willia, Heijdra, Nicole van Heke zen, Pieter Jan Huyskes, Karin Huls bos, Edwin Kamphues, Conny Keijzer, Caroline Kempen, Jonathan Koop- mans, Wilmar Kortleever, Anita La- met, Astrid van Leeuwen, Claudia van Leeuwen, Eugenie van Leeuwen, Men Heng Li, Men Long Li, Yvette Livius, Corine Lut, Carina Meijer, Simone Meijer, Mirjam de Mooij, Bart Mulder, Mark Niersman, Leonie Nieuwenhuis, Remco Onderdelinden, Arno Onink, Mathijs Panhuysen, Ewin Paul, Eddy Plaisier, Danny Starre, Yvonne van Steveninck, Willem Stlgter, Petra Voets, Marco van Weerden, Dennis Westerhuis, Debby Zitman, Bertwin Zonneveld. HAVO: Annoesjka Bakker, Joke Bije man, Christianne Boef, Alderina Bol- lema. Karen Dreef, Diana Dulfer, Mi randa Frank, Peter Freriks, Christel van Giezen, Marike de Groen. Natha lie de Haas, Fiene Hillebrand, Martijn Holtkamp, Nathalie Keijzer, Walter Langezaal, Mireille van Leeuwen, Christien Luijendijk, Nicole van Nes, Karin Ooijendijk, Theo Pet, Patricia Ramak, Jeroep de Rapper, Helen Ri- bot, Joyce Rijsbergen, Joost Roelofs, Sven de Ru, Angelique Schaap, San dra Schotsman, Anette Stolle, Angeli que van Turenhout, Kasper Wage- mans, Desiree v. Wieringen, Conny van Zeist. MAVO: Linda v.d. Berg, Gabie Breg- man, Gerrit Jan Diersman, Nienke Dijkstra, Aart Willem Drayer, Joke Duyzers.Jolanda Duynisveld, Jean Paul Elligens, Windy Glashouwer, Rene de Jong, Andrea Ju, Ivo Karre- mans, Sophia Kastelein, Ria van Kla veren, Dennis van Klink, Ester La- court, Ronny la Lau, Jeffrey de Leeuw, Lisette Ligtvoet, Diana v.d. Maat, Marcel Meijburg, Maurice Mok- kenstorm, Esther Mugge, Onno van Namen, Roxanne den Ós, Patricia van Os, Brigitte van Reek, Monique Reijngoud, Mariska van Rhijn, Mark Rijsdijk, Helga Slerat, Paul Timmer man, Gert Jan Versteegen, Adrienne Verweij, Marcel v. Vliet, Carla v.d. Vos, Sandy Westerhuis, Marijke Zit man, Erwln Zwartjes. College Leeuwenhorst, Noordwijkerhout VWO: VOORHOUT: Gerda van den Berg, Renate van der Geer. NOORDWIJKERHOUT: Lianne Balk, Marion van Beelen, Debbie Beljers- bergen, Hans Cozijn, Jochen van Denzen, Arjan van Dijk, Petra Duiven voorde, Pim Edelaar, Judith Floor, Henkjan Geerlings, Irene de Groot, Manja Haket, Waldo Janssen, Heieen Kroon, Peter van der Meer, Peter Nulkes, Davy Pennings, Gerben Roest, Marco Smit, Sophie-Marie Verkade, Marloeke van der Vlugt, An dre de Vries, Karolien Vrolijk, Anne- Marie Wilson. NOORDWIJK: Herman Alkemade, Ri chard van den Berg, Gertjan Blom, Lars Boellaard, Jacqueline van Driel, Minke Haaksma, Marco Haasbroek, Ellen Hermans, Walther Hesselink, Colinda Hogervorst, Edward Hooge veen, Iris van Koppen, Esmeralda Pe- schier, Nicolette Pot, Jan van Rooij- en, Kees de Ruijter, Co Stuifbergen, Dian van 't Wout, Francis Zonneveld. DE ZILK: John Gans. HAVO: VOORHOUT: Guido van der Hoeven, Arend Zwetsloot. SASSENHEIM: Martijn Pieters. NOORDWIJKERHOUT: Mariette Adrl- aanse, Hans van Belle, Edwin Berg man, Martin Bloem, John Dofferhoff, Eveline van der Eist, Richard Geer lings, Peter Heemskerk, Arjan Hoger vorst, Franck Hogervorst, Lianne van der Holst, Arend Jan van der Hulst, Sander Mulder, Louis van Parera, Nancy Pennings, Ghita Pluijmaekers, Jacco Verwer, Alexander van der Voort, Ingrid van der Voort, Marja Warmerdam, Sander Warmerdam, Bart Willemse, Franka van der Zon, Suzanne van Zutphen. NOORDWIJK: Peter Barnhoorn, Nico lette van Biemen, Petra Both, Irene Brederode, Chris Deurrhan, Marco Dofferhoff, Marloes Driessen, Sylvia Eichelsheim, Sabine Frijlink, Elmar Gans, Hugo Heemskerk, Lowie Hoo geveen, Edwin Hornung, Henriette Koppenaal, Marion Koudenburg, Nik- ki de Leeuw, Simone van Leeuwen, Walter Luijckx, Nicole Malek, Danielle de Monye, Ellen Noppe, Danny van der Poel, Mireille de Ridder, Thomas van Schie, Ron Slemerink, Nicole Steehouwer, Ferry Steenvoorde, Leo nard van Utrecht, Maurice Wever, Mary de Winter. KATWIJK: Arno van den Berg, Kees jan Boskamp, Marijn Zuurmond. DE ZILK: Marja van der Steen. Koningin Juliana School, Alphen aan den Rijn Jolanda Blanken, Angelique de Bruin, Manuela v.d. Heiden, Anja de Heij, Saskla Hölscher, Angelique Keijzer, Mariska van Kessel, Jolanda de Lan ge, Miranda Molenkamp, Ilse Noor- hoff, Ivonne Ruben, Veronique Röling, Ivanka Slappendel, Debby Slinger land, Esther Stolwijk, Petra Turk, llonka Verhage, Saskia Vogel, Angeli que Vos, Suzanne v.d. Werf, Astrid van Wijk. Iris Dagevos, Wendy l'Ecluse, Cynthia Epping, Diana Flora, Wendy van Haastrecht. Monique de Heij, Ancor- rien Kalshoven, Marja van Lith, Moni que Meijer, Caroline Schokker, Patri cia Slingerland, Bertine Swier, Esther Verbakei, Manuela Versteeg, Selma de Winter. Jerney v.d. Zeeuw. Nassera Bizlh, Ruth Coutinho, Diana Douma, Rosalinde Gressie, Jeannette Heinen, Linda Hulscher, Carola Len- ting, Patricia Schijf, Miranda van Zan- Rhijnvoorde, Leidschendam. MAVO: Peter van Aken, Ron van Dul- venbode, Erik van Duijn, Patrick van Duijn, Edgar van Est, Hans van Grie ken, Paul van Hameren, Bianca Holle man, Roy Holleman, Diana Kooy, Dennis Nederhof, Anton van der Plas, Mariëlle Reijke, Shirley Rutgrink, Ro- bert-Jan Smit, Barry van Soest, Son ja van Sorge, Anita Strampraat, Ray mond Veenman, Arlette van der Voort, Gert-Jan Vrolijk, Mandy de Zeeuw. Noorlander nieuwe sponsor Foreholte VOORHOUT Noorlander Beheer b.v. wordt de nieuwe hoofdsponsor van de handbal vereniging Foreholte. Het be drijf stopt 50.000 gulden in de selectie van de Voorhoutse club die komend seizoen op Europees niveau zal spelen. Vanaf 1 januari van dit jaar zat de handbalvereniging offi cieel zonder hoofdsponsor ha- dat Data had afgehaakt we gens interne moeilijkheden in het bedrijf. „Officieel hebben wij vanaf januari zonder spon sor gezeten, hebben alles zelf betaald en hebben daardoor behoorlijk moeten interen op ons vermogen", verklaart voorzitter Chris de Bakker. Toen ook nog aan het eind van het seizoen een aantal speel sters van de selectie het ver trouwen in begeleidster An Plug opzegde en wilde opstap pen, werden de moeilijkheden steeds groter. Inmiddels is de zaak ten goede gekeerd en'is men weer tot elkaar gekomen. Behalve keepster Anita Seur en Monique Gijsman (afkom stig uit Leiden) blijven alle speelsters deel uit maken van de selectie. Als keepster komt de Voorhoutse Diana van Dam het komend seizoen in actie. Zij maakte deel uit van Jong Oranje en heeft al een flink aantal interlands op haar naam staan. Ook zijn op het moment be sprekingen gaande over bouw en oprichting van een hand- balschool in Voorhout. Wie daarvan de bouwer zal zijn, laat zich raden. Komende week zullen de sponsorcon tracten getekend worden. „Een aantal randvoorwaarden moeten nog besproken wor den", zegt Chris de Bakker. Voor een uitgebreide agenda, ook voor de ko mende dagen, raadplege men „UIT", de gratis we kelijkse bijlage van deze krant. ALPHEN AAN DEN RIJN EU ROCINEMA I (Van Boetzelaer- straat 6, tel. 01720-20800): Na ked gun (al); 18.30, 21.00. wo. ook 13.30. EUROCINEMA II: Rain Man (al); 20.30. Lady en de vagebond (al); wo. 14.00. EU ROCINEMA III: My stepmother is an alien (al); 18.45, 21.30. wo. ook 13.45. EUROCINEMA IV: The accused (16); 18.30, 21.15. wo. ook 13.30. LEIDEN LUXOR (Stationsweg 19. tel. 071-121239): Naked gun (al); 19.00, 21.15. wo. ook 14.30. LIDO en STUDIO (Steenstraat 39, tel. 124130): Rain Man (al); 14.30, 18.45, 21.15. Tequila sunrise (al); Her alibi (al); My stepmother is an alien (al); 14.30, 19.00, 21.15. Dangerous liaisons (al); 19^00, 21.15. ma. di. 14.30. Lady en de vagebond (al); wo. 14.30. .TRIANON (Bree- straat 31,.tel. 123875): The Bear (al); 19.00 wo. ook 14.30. 9'/» Weeks (16); 21.15. REX (Haar lemmerstraat 52, tel. 071- 125414): Meisjes die overal voor klaar staan (16); 14.30, 19.00, 21.15. KATWIJK CITY THEATER I (Badstraat 30, tel. 01718-74075): Twins (12); 19.00, 21.15. Jungle- book (al); wo. 14.45. CITY THEA TER II: Things change (al); 19.00, 21.15. wo. ook 14.45. VOORSCHOTEN GREENWAY tel. 01717-4354):Twins (al); wo. 15.45. Gorilla's in de mist (al); ma. t/m wo. 20.15. wo. 15.45. White mischief (al); 20.45 KINDERVOORSTELLINGEN Mijn vader woont in Rio; wo. 14.00. Jungle book; wo. 14.00 WASSENAAR ASTRA tel. 01751-13269):Coctail (al); 20.00. BIJ DEZE KRANT INFORMATIE OVER FILMS, MUZIEK, THEATER, RECREATIE, EXPOSITIES EN EEN COMPLETE AGENDA

Leidse Courant | 1989 | | pagina 17