Russische poëzie centraal in Poetry International Canadezen fascinerend in „La trilogie des dragons CeideeSoincMit Die Haghe Spelers weinig gen uaneeerd in Plaza Suite Toneelgroep Amsterdam trekt veertig procent meer bezoekers Drie feeksen op Vlietschans Belgische Europalia in teken van Japan er uw VRIJDAG 9 JUNI 1989 PAG! KUNST Vraaggesprek met Van Mierlo in Brandpunt HILVERSUM Brand- punt heeft vanavond (21.25 uur, Ned 1) een vraagge sprek met H. van Mierlo, de lijsttrekker van D66 voor de kamerverkiezingen in sep tember. Verder besteedt Brandpunt aandacht aan de vliegramp in Suriname en de situatie in China. De vervuiling van de Noordzee komt aan de orde in een bij drage over de actie van de milieu-organisatie Greenpe ace, die deze week van start is gegaan. GESTOLEN SCHILDERIJEN ZWAAR BESCHADIGD TERUG ROTTERDAM Drie schilderijen die april vorig jaar werden gestolen uit het Belastingmuseum Prof.dr. Van de Poel in Rot terdam zijn gisteren zwaar beschadigd teruggevonden in een woning in een plaats in de buurt van Rotterdam. Daarbij is een 49-jarige man aangehouden, aldus de Rotterdamse politie. Een schilderij is in redelijke staat teruggevonden en een vijfde is nog spoorloos. De waarde van de vijf schilderijen gezamenlijk is on geveer 65.000 gulden, maar de restauaratie gaat zeker 100.000 gulden kosten, aldus een woordvoerder van het museum. Vooral een schilderij dat wordt toegeschreven aan Jan Steen is zwaar beschadigd. De dief heeft de schilderijen ruw uit de lijsten ge sneden. De grotere doeken heeft hij opgerold, waardoor vooral de verflaag ernstig is beschadigd. De restauratie van de schilde rijen gaat ongeveer een jaar duren. Het motief voor de diefstal is nog onbekend. De doeken werden vorig jaar gestolen uit een niet-beveiligde dependance van het museum. Het Belastingmu seum zal de teruggevonden schilderijen vanaf zaterdag geduren de veertien dagen tentoonstellen, voordat wordt begonnen aan de restauratie. Platenbaas wordt directeur TV -10 AALSMEER Ben Bunders, direc teur van de vestiging van de platen maatschappij Polygram in de Bonds republiek Duitsland, is door TV-10 aangetrokken als algemeen directeur. Joop van den Ende, die deze functie nu nog waarneemt, gaat zich voorna melijk bemoeien met de program ma's. Bunders treedt per 1 september in dienst van „Media Groep 10", zoals de Van den Ende-divisie wordt ge noemd. Bunders was eerder actief als journalist voor het Vrije Volk, en als repertoire-manager en directeur bij Ben Bunders. CHRIS DERCON DIRECTEUR KUNSTHUIS ROTTERDAM ROTTERDAM De Rotterdamse Kunststichting heeft Chris Dercon (40) met ingang van 1 april vol gend jaar benoemd tot directeur van het nieuw te stichten Kunsthuis. Dercon is thans programma-di recteur van het Instituut voor Hedendaagse Kunst in New York. De Rotterdamse Kunststichting ves tigt in het gebouw van een MTS niet ver van de nog te bouwen Kunsthal en dichtbij het Museum Boymans - Van Beuningen het Kunsthuis, een in ternationaal platform voor de beeldende kunst van nu. Het Kunsthuis gaat in januari open met een tentoonstelling. Tegen die tijd lopen ook de pro gramma's af van de galeries 't Venster en Wester singel 8. Dercon is in Lier, België, geboren, stu deerde in Leiden en Amsterdam en ondernam in en buiten zijn vaderland activiteiten in de kunst wereld als docent, criticus, organisator, maker van tentoonstellingen en medewerker aan televisiepro gramma's. Organisator eist schadevergoeding van TROS en NOC HAARLEM Organisator Ben Essing heeft in een rechtszaak bij de Haarlemse rechtbank 7,5 miljoen gulden schadevergoeding geëist van enkele Nederlandse sportorga nisaties en de TROS. Volgens Essing hebben de betrokken organisaties onrechtmatig ge handeld door hun tv-actie in het winterseizoen 1985-86 bij producent Joop van den Ende onder te brengen. Het conflict tussen Essing enerzijds en de TROS, het Ne derlands Olympisch Comité, de Stichting Sportsupport en andere sportorganisaties an derzijds, draait om de tv-actie Telelot. TROS en Avro brach ten van deze actie elk zes afle veringen op het scherm. Vol gens Essing had hij al veel eerder verregaande afspraken met de sportinstellingen en de TROS over het uitzenden van een soortgelijke televisie-actie in hetzelfde seizoen. Tot dusverre hadden partijen het geschil uitsluitend schrifte lijk uitgevochten. Gisteren werden de standpunten in uit voerige betogen mondeling toegelicht. Daarbij ging het er soms fel aan toe. Zo zei de advocaat van de sportorganisaties, mr. H.P. Utermark, dat Essing wel eens „de heer Olivier van de fonds werving" wordt genoemd. Raadsman van Essing, mr. J.C.J. Wouters, zei op zijn beurt dat zijn cliënt onmiddel lijk een strafklacht zal indie nen. Volgens mr. Utermark is de opzet van Ben Essing slechts gericht op het zich ver rijken onder het mom van geld inzamelen voor een goed doel. „Zijn acties lopen echter geregeld mis. Dat heeft moge lijk te maken met zijn impul sieve, chaotische manier van doen". Meer inhoudelijk spitste het conflict zich tijdens de plei dooien vooral toe op de vraag of er destijds een overeen komst tussen de partijen is ge sloten. Mr. Utermark meende van niet, Essings raadsman mr. Wouters van wel: „Partij en zijn steeds dichter naar el kaar toegekomen. In oktober 1984 was de zaak definitief rond". Volgens hem hebben de organisaties Ben Essing nadien alsnog laten vallen, omdat er inmiddels een geheime allian tie was gesloten met Joop van den Ende. De opbrengst van de Telelot- actie viel tegen: bijna 27,5 mil joen gulden. En dat terwijl de 1-2-3-shows in voorgaande ja ren 72 miljoen per seizoen hadden opgeleverd. Essing heeft zijn schadeclaim geba seerd op het laatste bedrag, omdat hij van mening is dat in het seizoen '85-'86 tenminste hetzelfde geldbedrag had kun nen worden verworven. Mr. Utermark bestreed de geëiste schadevergoeding. Be halve dat hij daarvoor allerlei juridische argumenten aan voerde, was er volgens hem ook een praktische. Er is sim pelweg geen geld meer, omdat de opbrengst van de tv-actie inmiddels volledig is uitbe taald. De rechtbank streeft ernaar om op 25 juli uitspraak te doen. Vredesprijs voor Vaclav Havel FRANKFURT De West- duitse boekenindustrie zal de Yredesprijs voor 1989 toeken nen aan de Tsjechoslowaakse toneelschrijver Vaclav Havel. De prijs zal op de jaarlijkse Frankfurter Buchmesse op 15 oktober worden uitgereikt. Havel (52) heeft dit jaar de helft van een gevangenisstraf van acht maanden uitgezeten. Hij was veroordeeld in ver band met demonstraties tegen het orthodoxe communistische beleid van de Tsjechoslo waakse regering. Na aanhou dende protesten uit het Wes ten werd hij op 17 mei vrijge laten. In Frankfurt hoopt men dat Praag Havel een uitreisvi sum zal verlenen en hem daarna zal toestaan terug naar huis te keren. OOK NOBELPRIJSWINNAAR JOSEPH BRODSKY KOMT Nobelprijswinnaar Joseph Brodsky, een van de deelnemers aan Poetry International. ROTTERDAM De twintigste aflevering van het internationale dich- tersfestival Poetry Inter national, van 17 tot en met 24 juni in de Doelen in Rotterdam, heeft dit jaar de Russische poëzie als thema. Onder de ne gen „dichters van de nieu we Russische poëzie" zijn er die nooit ëerder buiten de Sovjetunie zijn opgetre den. Nobelprijswinnaar Joseph Brodsky, die in 1972 zijn va derland moest verlaten en nu woont en werkt in New York, heeft volgens festival-direc teur M. Mooij grote invloed ge had in de keuze van deze dich ters. Brodsky wordt be schouwd als de grootste leven de dichter in de Russische taal. Hij komt zelf ook naar Rotter dam. Voor een aantal Russen geldt dat zij bovendien pas recent ook in eigen land zijn „ont dekt" als gevolg van de nieuw gepredikte openheid en demo cratie in de Sovjetunie onder Gorbatsjov. Dat geldt bij voor beeld Gennadi Ajgi, buiten de Sovjetunie al lange tijd be schouwd als een van de be langrijkste moderne dichters. Erkenning die hij pas sinds kort ook in eigen land krijgt. Van hem is overigens officieel nog steeds geen bundel in de Sovjetunie gepubliceerd. Deelnemers zijn naast de ne gen Russen meer dan 25 dich ters uit binnen- maar vooral uit buitenland. Nederlandse dichters zijn onder anderen J. Bernlef en Lucebert. Aan de laatste is dit jaar het traditio nele vertaalproject gewijd. Uit het buitenland komen on der anderen Octavia Paz (Mexico), Angela Ball (VS), Dan Maraya (Nigeria), Alain Bosquet (Frankrijk), Duo Duo (China), Peter Waterhouse (Oostenrijk), Natan Zach (Is raël), Oliver Reynolds (Wales) en Derek Walcott (Trinidad). De C. Buddingh'-prijs voor de Nieuwe Nederlandse Poëzie wordt dit jaar niet uitgereikt. Deze prijs is bedoeld voor een Nederlandse debutant. De jury is er niet in geslaagd tot een voordracht te komen. Volgens Mooij was het aanbod aan nieuw talent het afgelopen jaar te beperkt. De prijs werd vorig jaar voor het eerst toege kend, en gewonnen door Elma van Haren. Die treedt overi gens dit jaar tijdens het festi val op. De „prijs" die dit jaar wel, en voor de elfde keer, wordt toe gekend is het Poetry Eregeld. Deze onderscheiding is be stemd voor een dichter die om zijn werk wordt vervolgd. Aan de onderscheiding is een be drag van tienduizend gulden verbonden. De onderscheiding heeft in een aantal gevallen in ieder geval bijgedragen aan „lotsverbetering" van de on derscheiden dichter (zeven Eregeld-winnaars werden vrij gelaten). 99 BRUSSEL Op weg naar de zitplaatsen in de opzet telijk schaars verlichte theaterhal valt de ruim bemeten, rechthoekige zandbak al snel op. Daar vindt voor het merendeel de voorstelling plaats van „La trilogie des dragons" door Théatre Repère uit Quebec. De geheel uitverkochte pu bliekstribunes bevinden zich aan weerszijden in de lengte richting van het uit duizenden kilo's zand opgebouwd speel vlak dat onze leefwereld sym boliseert. Aan de zijkant op het zand staat een eenvoudig „La trilogie des dragons" van en door Robert Lepage, Marie Bras sard, Jean Casault, Lorraine Cötè, Marie Gignac en Marie Michaud. Mise en scène: Robert Lepage. Re gie: Michel Gosselin. Gezelschap: Thèatre Repère uit Quebec, Canada. Gezien: Brussel. Herhaling: van avond en morgen en van 15 tot en met 17 juni in de Meervaart in Am sterdam. parkeerhuisje, dat naar later blijkt onder meer ook dienst doet als een Chinese wasserij Met sobere zetstukken, een stemmingsvolle belichting die de duisternis veelal mysterieus in tact laat en met soms wat rookeffecten wordt in een de ongeveer drie uur durende voorstelling de multi-culturele ontwikkeling van Canada vanaf 1910 tot heden verbeeld en vooral verzinnebeeld. Lo vende recensies, geschreven in toonaangevende dag- en weekbladen in andere conti nenten, gingen deze voorstel ling vooraf. En geen woord is overdreven: „la trilogie" biedt de toeschouwer een buitenge wone theaterbelevenis. Het stuk begint in de Chinese wijk van Quebec. Deze Chine se wijk, kruispunt tussen Oost en West is inmiddels een groot parkeerterrein geworden. „Le dragon vert" heet het eerste deel uit het drieluik en het be strijkt de periode 1900-1915, ten tijde van de grote econo mische wereldcrisis. Jeanne en Francoise spelen alsof ze ver koopstertjes zijn in een schoe nenwinkel. Zij komen steeds terug in verschillende leeftij den en in verschillende rollen. Ook schoenen zijn weerkeren de attributen: zo wordt de Tweede Wereldoorlog met be hulp van schoenen in allerlei vormen en maten uitgebeeld. De uittekening van deze meis jes door volwassen actrices is kenmerkend voor het niveau van het sobere, maar constant fascinerende spel. De meisje sachtige gedragingen worden niet nagebootst, maar zijn zo subliem eigen gemaakt, dat men gemakkelijk vergeet dat het volwassenen zijn die dus danig acteren. In „Le dragon rouge", die de jaren 1935-1960 bestrijkt, wordt het geweld tijdens de Tweede Wereldoorlog haast lijfelijk voelbaar gemaakt. Terwijl de op band vastgelegde muziek aanzwelt, lopen in fan tasie-uniforms gestoken perso nages zwijgend maar steeds driester en dreigender rond de zandbak. In het slotgedeelte 'Le dragon blanc' richt de handeling zich op de huidige generatie en de even gemeng de samenleving in Canada. Ook hier worden persoonlijke gebeurtenissen en gemoeds stemmingen uitgetild boven de anecdote en versterkt tot alge meen menselijke gedragingen en emoties. De op de Chinese gedachtenwereld geënte meta foren blijven intigreren en be wondering oproepen, zoals de vlucht van de piloot die met gestrekte armen en met lich tjes als bij een startbaan los van alles de (onbestendige) toekomst in vliegt Er wordt afwisselend deels in het Frans, Engels en Chinees gespeeld. Zelfs al is de toe schouwer geen een van deze talen machtig, dan toch is de beeldende voorstelling over het algemeen redelijk te vol gen. Temeer wanneer men vooraf kennis heeft genomen van de korte inhoudsopgave van het stuk in de program mafolder. MAX SMITH 95 Neil Simon heeft voor zijn blij spel in drie bedrijven zijn speelplek verplaatst naar het luxueuse Plaza hotel in Ame rika. Met rappe pen beschrijft hij drie situaties die zich in een hotelkamer afspelen. „Gast uit Mamaroneck" be handelt het droevige leven van een echtpaar na twintig jaar huwelijk. Tiny Angevaare (Met dezelfde rol pas bij AMCO te zien ge- wees) speelt haar rol als echt genote met een te grote dosis zelfoverschatting, waardoor haar spelgedrag iets te laco niek uitpakte. Beter was Wil lem Sleddering. Zijn driftbui en en zijn liefde voor zijn se cretaresse kwamen op een subtiele wijze aan het daglicht. „Gast uit Hollywood" toonde het leven van een Hollywood- producer, die een ontmoeting heeft met zijn jeugdliefde. Bas Schutte toonde zich een kun dig vrouwenverslinder en Astrid van der Kooy dook Toneelgroep Die Haghe Spelers speelt: "Plaza Suite" van Neil Simon in de regie van Ruud Klootwijk. The ater De Poort te Den Haag, gister avond. Herhalingen: 9 en 10 juni om 20.15 uur en 11 juni om 14.00 uur diep weg in haar schoudervul lingen als haar ex-minnaar te dichtbij kwam. Hun samenspel kwam natuurlijk over en soms werkte dat heel lachwekkend. „Gast uit Forest Hills" tot slot werd het hoogtepunt van de avond. Hanneke Maas was ontwapenend als de in de hoek gedreven moeder en Peter Beijersbergen diepte zijn rol vooral komisch uit. De paar kleine bijrollen pasten goed in het geheel, maar ondanks de goede rolbezetting heeft regis seur Ruud Klootwijk zich keu rig aan het boekje gehouden en een standaardvoorstelling gemaakt van deze overbeken de „Plaza Suite". ROB VAN DER MIJL AMSTERDAM Toneel groep Amsterdam, vaste bespeler van de Amster damse Stadsschouwburg, heeft in het afgelopen sei zoen zeventigduizend toe schouwers getrokken. Dat is een stijging van veertig procent in vergelijking met het seizoen 1987/88. Bij dit aantal zijn ook de bezoekers van voorstellingen elders in het land opgeteld. De toneel groep onder leiding van Ge- rardjan Rijnders is de afgelo pen seizoenen herhaaldelijk bekritiseerd vanwege de vele lege stoelen bij een aantal pro- dukties. Dat gebeurde onder meer door de directeur van de Stadsschouwburg, Cox Habbe- ma. Deze week publiceerde de Amsterdamse Kunstraad een nota voor het hoofdstedelijke college van B en W, waarin werd geadviseerd de Stads schouwburg het komende sei zoen een programmeringsbud get van 1,3 miljoen gulden toe te kennen, een half miljoen gulden minder dan de afgelo pen drie jaar. In de nota wordt geconstateerd dat het moet ko men tot een betere en nauwe re samenwerking tussen de Toneelgroep Amsterdam en de Stadsschouwburg. Geen krant ontvangen Bel tussen 18.00 en 19.00 uur. zater dags tussen 14.00 en 15.00 uur. telefoonnr.071-122248 en uw krant wordt nog dezelfde avond nabezorgd. Ongewoon Een wat ongewone verzameling komt op 4, 5 en 6 juli onder de hamer bij het Amsterdamse veiling huis De Zon: pude televisiecamera's en andere professioneel gebruikte electronische apparatuur. Hoewel nauwelijks meer dan twintig jaar oud staat de apparatuur nu al bekend als antiek. Vanaf 23 juni kan de verzameling bekeken worden. FOTO: DIJKSTRA De Jonkie# spelen „De getemde leeks" van William Shakespeare. Regie: Bert Jonk. Muziek: Gert-Jan Masurel. Decor: Hans Straathof. Kle ding: Yvonne Deutekom. Gezien op De Vlietschans in Leiden op 8 juni. Herhalingen op 9 en 10 juni. Met hun versie van Shakespe- ares „Getemde Feeks" hadden De Jonkies, de toneelgroep van scholengemeenschap De Vlietschans, al een leuk succes. Zij speelden het stuk op het Nationaal Scholieren Theater Festival in Utrecht, terwijl het nog niet helemaal af was. Inderdaad heeft de voorstel ling in het oog lopende kwali teiten, zoals je op De Vliet schans mag verwachten. Het spel mag er weer zijn en ook de eigenzinnige benadering van regisseur Bert Jonk en zijn spelers, die zich ditmaal lieten inspireren door Dirk Tanghes bewerking, is altijd de moeite waard. Toch leek het mij alsof het stuk nog steeds een finishing touch no dig heeft. Dat geldt met name voor het lastigste punt van Shakespeares komedie: de rol van Katherina en haar relatie met de man die haar moet temmen. Haar jongere zus Bi- anca heeft twee minnaars, maar ze mag pas trouwen als de als een onmogelijk kreng beschouwde Katharina aan de man is. Petruchio krijgt haar met geweld klein en zij is ten slotte de volgzaamheid zelf. Hoe motiveer je dat? Petru- chio's methode is duidelijk: hij hongert haar uit en gunt haar geen rust. Maar Katharina's omzwaai moet stap voor stap gebeuren, en dat miste ik gis teren. Zij leek zich uiteindelijk helemaal niet over te geven, maar alleen uit nood te doen wat haar man haar opdroeg. Maar ook dan moet ze geleide lijk tot dat besluit komen. Ook begreep ik de reden niet waar om ze zich eerst woedend maakte om het feit dat ze werd uitgehuwelijkt, en ver volgens omdat haar man op de dag van de bruiloft niet komt opdagen. Wat wel goed uit de verf kwam was het verzet van Kat harina (Carolien Verrips) te gen haar rijke, burgerlijke mi lieu. Haar moeder (Sandra Schotsman) en zus (Eva van Thiel) tekenden de holle, on menselijke kant daarvan. Dat Katharina zich er uiteindelijk maar half aan kan ontworste len, en dus ook een verwend meisje blijft, is goed te verde digen. Het tempo van de voorstelling was zo nu en dan wat aarze lend. Petruchio (Bart Mulder) was niet altijd zo doortastend als je zou verwachten, terwijl hij mooi als een haantje begon. Timing leek me vaak het pro bleem. Maar van het spel was vaak te genieten. Katharina met haar gefronsde kinnetje, haar trutti ge moeder en zus, de twee par mantige vrijers, mooi hoor. Dat geldt zeker ook voor de dubbelrol van Nienke Dijk stra, die zelf de teksten schreef van de twee bediendes en daarmee zorgde voor veel hu mor. DICK VAN TEYLINGEN BRUSSEL De Belgische Europalia, een tweejaarlijkse manifestatie waarin elke keer een ander land centraal staat, is dit jaar aan Japan gewijd. De bedoeling is in een relatief korte periode een serie cultu rele gebeurtenissen te organi seren over verschillende as pecten van de cultuur van een land. Het programma is traditiege trouw onderverdeeld in de sectoren beeldende kunst, mu ziek en dans, theater, litera tuur en colloquia en film en animatie. Zo is er van 27 sep tember tot 26 november in het Paleis voor Schone Kunsten in Brussel een overzichtstentoon stelling van Japanse kunst vanaf het midden van de Jo- mon-periode (van 3000 tot 2000 voor Christus) tot het be gin van de negentiende eeuw. In de afgelopen honderd jaar assimileerden Japanse kunste naars de verworvenheden van eeuwen Europese en later ook Amerikaanse kunst. In het Museum van Hedendaagse Kunst in Gent wordt van 29 oktober tot 17 december een overzicht gegeven van de ver schillende manieren waarop hedendaagse kunstenaars deze invloeden gebruiken voor wat de organisatie „een uiterst ge varieerd en boeiend geheel' noemt. Een bijzondere gebeurtenis wordt op 17, 18 en 19 oktober in Brussel het optreden van de actrice Misako Watanabe in de monoloog „Het Schminken van Hisashi Inoue. Zij studeert achter de schermen voor de zoveelste keer haar levensrol met onzichtbare partners in en wordt bij elke penseelstreek een beetje meer een mafiaper- sonage op zoek naar haar moe der door wie ze is verlaten. „Het Schminken" reisde eerder met groot succes door de Verenigde Staten. Het Europa-festival van twee jaar geleden, gewijd aan Oos tenrijk, trok 1,6 miljoen be langstellenden. Ook dit jaar verwacht de Stichting Europa lia International veel bezoe kers. Voor een uitgelj agenda, ook voor i mende dagen, raad men „UIT", de grain kelijkse bijlage vang krant. ALPHEN AAN DEN RIJM ROCINEMA I (Van Boel straat 6. tel. 01720-20801 ked gun (al). 18.30, 21| zo. wo. ook 13.30. zo. ooll EUROCINEMA II: Rain f 20.30. za. 18.45, 21.3 16.00, 20.30. Lady en dJ bond (al); za. zo. wo. T EUROCINEMA III: My si ther is an alien (al); I 21.30. za. zo. wo. ook 13jjl ook 16.15. EUROCINeF The accused (16); 18.30,>tray C za. zo. wo. ook 13.30. jnhoi 16.00. LEIDEN LUXOR (Static 19, tel. 071-121239): Nakt (al); 19.00, 21.15. za. zo. 14 30. LIDO en (Steenstraat 39, tel. 1; Rain Man (al); 14.30, 21.15. Tequila sunrise alibi (al); My stepmothei. liC^ aiien '(aï);"Ï4.30.'TsTÖÓTF"_0 Dangerous liaisons (al); 21.15. do. vr. ma. di. 14.3C en de vagebond (al); za. 14.30. «TRIANON (Breestr, tel. 123875): The Beds hu 19.00. za. zo. wo. ook 14.ljd in Weeks (16); 21.15. REXLee F lemmerstraat 52, tel. 125414): Meisjes die nlory1 voor klaar staan (16); ïagd c 19.00, 21.15. l verg KATWIJK CITY THEA JJS (Badstraat 30. tel. 01718-; ueidI Twins (12); 19.00, 21.15. in var 14.45. Junglebook (al); aiode 14.45. CITY THEATER II: \ch gi change (al); 19.00, 21.15.. aan wo. ook 14.45. het d VOORSCHOTEN GREE'teloo tel. 01717-4354):Twins (ockab 19.00. 21.15. za. ïjst 15.45. Gorilla' do. 19.00. vr. za. 19.00, zo. 19.00. ma. t/m :-bac net 15.45. White 'mjoducc (al); do. 20.45. zo. t/m wojs me KINDERVOORSTELLINGE°j11PT Mijn vader woont in Rio; wo. 14.00. Jungle book; nawa wo. 14.00. y Ca rgiek WASSENAAR ASTRA v 01751-13269):Coctail (alU_ m wo. 20.00. nran ieuw KINDERVOORSTELLINGEN ir Frank en Frey; za. zo. wo DEN HAAGASTA 1 (Spui don 463500): My stepmother alien (al); 14.00, 18.45, zo. 13.15, 16.00, 18.45, het e ASTA 2 The goodmoth verr 14.00, 18.45, 21.30. zo., q- 16.00, 18.45, 21.30. AS Working girl (16); 14.0,8e 21.30. zo. 13.15, 16.00, r ZO I 21.30.. BABYLON 1 (naa Hel Haag Centraal tel. 471656.beei( gerous liaisons (al); '„i_ 19.15, 21.45. za. zo. ldlb 16.45, 19.15, 21.45. BAP nui 2: Le maïtre de musiquvan 14.00, 19.00, 21.30. zendie 14.00, 16.30, 19.00, nnp BABYLON 3: Mississipi ning (12); 14.00. 19.00, zona za. zo. 14 00. 16.30, I en j 21.30. CINEAC 1 (Bitop m 20, tel. 630637): Tequila %ert (al), 14 00, 18.45. 21 3U n 13.15, 16.00, 18.45. 21.30an NEAC 2: Her alibi (al); 8°. h 18.45, 21.30. zo. 13.15, 18.45, 21.30. CINE/ Twins (al); 18.45, 21.30. 11111 ma. di. ook 14.00. MET LE 1 (Carnegielaan, tel. 4! Farewell to the king (al)r 18.45, 21.30. zo. 13 15, to kl 18.45, 21.30. METROPRaitl The naked gun (al); hoge 18.45, 21.30. zo. 13.15, r 5f 18.45, 21 30. METROP'' A cry in the dark (al);'0/131 18.45, 21.30. zo. 13.15, het 18.45, 21.30. METROPuw" The naked gun (al); He 18 45, 21.30 zo 13.15, 18.45, 21.30. METROP. 1 The bear (al); 14.00, 1S. zc 21 30 zo. 13.15, 16.00, juist 21.30. ODEON 1 (Herer als 13. tel. 462400): The naki df, (al); 13.45, 18.45, 21.3^- 13.30, 16.00, 18.45, 21.nau.e ODEON 2: A fish called hulj (al); 13.45, 18.45, 21.l)ie 13.30, 16.00, 18.45, 5bv ODEON 3: De pop (16) - 18.45, 21.30. zo. 13.30, 18.45, 21.30. ODEON W£ ning secret (al); 13.45, 21.30. zo. 13.30, 16.00.»„„ 21.30. STUDIO 1 (Kettincc/J 12b, tel. 656402): Kar 20.00. STUDIO 2: AnotKn h man (al); 18.15, 22.00. t u 14.15. STUDIO 3: La F,SP; (16); 19.15, 21.30. zo. ookslec! HAAGS FILMHUIS: 2n z'r Chere inconnue; 19.30 jek afraid of Virginia Woolly Zaal 2: The moderns; 19* 111 opgang; 21.45. Zaal 3: lwe wo. 19.30, 21.45. vr. zaren 19.30, 22.00. za. 20.0(vort people; do. Being then Z( Reds; za. Yankee Doodl dy; zo. Prizzi's honor; rrr dead; di. The long long'aid wo. jewel jBrii (16); za. 00.15. CINEAÖ ei alibi (16); za. 00.15. Cinal 3: Twins (16); za. 00.15. rd KINDERVOORSTELLING! CINEAC 3: Lady en de T bond; za. wo. 14.00. zo. 16.00. ADVERTED OPGAVE TELEFAX Voor het opgeven advertenties kan i worden gebruik ge| van telefax om uw wensen wat betreft en opmaak - zwa wit - aan ons kentj maken. Het telefaxnummej onze Advertentie- afdeling is 070 - 9(|

Leidse Courant | 1989 | | pagina 10