VREEMDELINGENZAKEN f^)l) Verkoper O^ASPA De hennis van schoolverlaters kunnen wij goed gebruiken. PAGINA 20 LEIDSE COURANT ZATERDAG 3 JUNI 19 Uj co Uj QC Uj h-~. CO Het ministerie van Justitie zoekt t.b.v. de directie Vreemdelingenzaken: beleidsmedewerkers, medewerkers en administratief coördinatoren v/m DE ORGANISATIE Het ministerie van Justitie vervult een belangrijke rol in de handhaving van de rechtsorde in ons land. Naast een aantal centrale directies en stafafdelingen, bestaat Justitie uit: - de hoofddirectie Organisatie Rechtspleging en Rechtshulp, waar wordt zorggedragen voor het doelmatig functioneren van de rechtspleging en van de beschikbaarheid van de rechtshulp voor zover deze door de overheid wordt gefinancierd. - het Directoraat-Generaal Jeugdbescherming en Delinquentenzorg, waaronder ressorteren de directie Delinquentenzorg& Jeugdinrichtingen (Gevangeniswezen, TBS-inrichtingen en Jeugdinrichtingen) en de directie Jeugdbescherming en Reclassering (Raden voor de Kinder bescherming, voogdij- en reclasseringsinstellingen). - het Directoraat-Generaal Politie en Vreemdelingen zaken, waaronder de rijkspolitie, criminaliteitspreventie en het vreemdelingenbeleid ressorteren. De directie Vreemdelingenzaken Het aantal verzoeken om toelating in Nederland (met name van asielzoekers) beweegt zich in stijgende lijn. Elk verzoek om toelating wordt bij deze directie individueel en zorgvuldig getoetst aan bestaande criteria. De behandeling van een verzoek is complex en mede daardoor tijdrovend. Om de behandeling van verzoeken te verbeteren en te versnellen en om in te spelen op te verwachten ontwikkelingen in de nabije toekomst (zoals de gevolgen van het ingediende voorstel tot herziening van de Vreemdelingenwet en die van de Europese eenwording), zijn zowel procedurele als organisatorische wijzigingen in voorbereiding. Om de vele veranderingen het hoofd te kunnen bieden worden extra medewerkers aan getrokken. Gezien de genoemde ontwikkelingen is een flexibele inzet van personeel noodzakelijk. Met het oog hierop wordt van de medewerkers verwacht dat zij -met inachtneming van hun capaciteiten- bereid zijn werkzaam heden uit te voeren bij diverse onderdelen binnen de directie Vreemdelingenzaken. DE FUNCTIES beleidsmedewerkers v/m vac. nr. PM33/0167 voor 38 uur Functietypering: behandelt de in juridisch en beleidsmatig opzicht meer ingewikkelde verzoeken om toelating in Nederland door de aanvraag om toelating te toetsen op de t.a.v. toelating en verblijf van vreemdelingen geldende wettelijke bepalingen en de daarop betrekking hebbende besluiten, richtlijnen en circulaires. Wat wij vragen en bieden: - een voltooide academische opleiding in de juridische wetenschappen: kennis van het Vreemdelingenrecht strekt tot aanbeveling alsmede enige ervaring in een gelijkwaar dige functie; - het salaris van deze functie is. afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 5.290.- bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering. In het kader van het loopbaanbeleid bij het ministerie van Justitie zal bij de selectie van kandidaten ook worden gelet op inzetbaarheid op termijn bij andere departementale directies/stafafdelingen. medewerkers v/m vac.nr. PM 34/0167 voor 38 uur Functietypering: behandelt individuele verzoeken om toelating in Nederland door na te gaan of in het verzoek voldoende informatie voor handen is om het verzoek te kunnen beoordelen, zonodig nadere informatie in te winnen en de aanvraag te toetsen aan geldend recht en beleid. Wat wij vragen en bieden: - opleidingen op zowel HBO-niveau (b.v.k. HEAO-EJ) als MBO-niveau (b.v.k. MEAO): - het salaris van deze functie bedraagt afhankelijk van opleiding en ervaring bij aanvang minimaal 2.353,- en maximaal 4.757,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering. administratief coördinatoren v/m vac. nr. PM 35/0167 voor 38 uur Functietypering: - realiseert een juiste en effectieve post- en dossierprocedure bij de behandeling van verzoeken om toelating tot Nederland: - coördineert de werkzaamheden van de medewerkers van één van de secties Administratie binnen de directie Vreemdel i ngenzaken - bewaakt de voorraden van dossiers binnen de betreffende sectie t.a.v. kritische termijnen: - verzorgt statistische informatie ten behoeve van produktie- cijfers en werkvoorraden. Wat wij vragen en bieden: - opleiding op MBO-niveau (bijv. MEAO) of diploma HAVO met ervaring in een vergelijkbare functie: - het salaris van deze functie is. afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 3.307.- bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering. Voor alle functies geldt: na doorvoering van de procedurele en organisatorische wijzigingen binnen de directie, kunnen de inhoud en plaats van de functie binnen de organisatie wijzigen; een herwaarderingsonderzoek naar het niveau van de functie zal dan plaatsvinden. Standplaats: 's-Gravenhage of directe omgeving. Nadere informatie over deze functies kan worden verkregen bij de heer J.P.L. Rietveld, onder telefoonnummer 070-706669 tussen 09.30 en 12.30 uur. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. HOE REAGEERT U? Reflectanten worden verzocht, bij belangstelling voor meerdere functies, per functie een brief te schrijven. Schriftelijke sollicitaties kunt u, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer in linkerbovenhoek van brief en enveloppe, binnen 14 dagen richten aan het ministerie van Justitie, t.a.v., het hoofd van de Hoofdafdeling Personeel Ministerie, Postbus 20301, 2500 EH 's-Gravenhage. De verkooporganisatie Aspa BV is een van de marktleiders in Kantoorinrichting en Kantoor artikelen. Zij ontplooit haar activiteiten vanuit vier regionale verkoopvestigingen. In een sterk marktgerichte aanpak biedt Aspa totaal-oplossingen voor Kantoorinrichting en Kantoorvoorziening, met meubelsystemen en kantoorbenodigdheden. Aspa BV maakt deel uit van de Samas-Groep NV te Utrecht. In het personeelsbeleid spelen opleiding en training van medewerkers een belangrijke rol. De arbeidsvoorwaarden zijn goed. Ér is een modern salaris- en beoordelingssysteem. Tevens is er een winstdelingsregeling en pensioenregeling. Voor de verkoop van kantoorinrichting zoeken wij voor onze regio 2 (Zuid-Holland) een verkoper m/v. Profiel van de baan: Het bewerken van bepaalde doelgroepen in het rayon Zuid-Holland; Op taakstelling verwenen en noteren van orders bij deze doelgroepen. Profiel van de persoon: leeftijd 25-40 jaar; opleiding op HEAO niveau; woonachtig in het rayon. Sollicitaties: schriftelijk binnen veertien dagen ta.v. de heer J. Bonneveld, hoofd Personeelszaken. Ons antwoord ontvangt u binnen twee weken. Het kan zijn dat wij u een psychologisch onderzoek zullen voorstellen. Telefonische informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer R. H. Hoogeveen, manager Kantoorinrichting Aspa Zoetermeer (079-413541). Atoomweg103 Postbus 8129,3503 RC Utrecht Telefoon (030) 43 9139 Nationale-Nederlanden Schadeverzekering zoekt voor uiteen lopende functies ambitieuze schoolverlaters. De mogelijkheden Bij een grote organisatie als de onze heb je veel kansen. Waar je ook begint, je krijgt altijd een goede interne opleiding en volop begeleiding. Zodat je een behoorlijke start maakt. Ook later krijg je gelegenheid tot het volgen van cursussen om je verder te kunnen ontplooien. Wat we van je vragen Ben je rond 20 jaar? Heb je een opleiding op VWO-, HAVO- of MEAO-niveau? Kun je je vlot uitdrukken, zowel mondeling als schriftelijk? Heb je goed gevoel voor cijfers? Alle kans dat we jouw kennis dan kunnen gebruiken. Wat we je bieden Natuurlijk bieden wij je een goed salaris en prima secundaire voorwaarden, zoals: een 13e maand, winstdeling en een reis- en studiekostenregeling. Wat je moet doen Richt je schriftelijke sollicitatie, onder nummer 060, tot Nationale-Nederlanden Schadeverzekering Maatschappij NV, Afdeling Personeelsbeheer, Prinses Beatrixlaan 15, 2595 AK Den Haag. Nationale-Nederlanden IM

Leidse Courant | 1989 | | pagina 20