Aandoenlijk portret over damesorkesten nGvv voelende oma deelt de lakens uit JELEVISIE-PRQGRAMMA'S Ceidóc SouTcmt ZATERDAG 3 JUNI 1989 PAGINA 19 NOS Nieuws voor doven en slechthorenden. VARA t Klaverweide Neder landse dramaserie. Afl.: De strijd om het bestaan. Kui pers hangt ene faillisse ment boven het hoofd. Gerrit's baas Mulder stelt hem voor om Kuipers ma kelaardij over te nemen. Zomerconcert uit Oslo. Philharmonisch Orkest van Oslo o.l.v. Mariss Jan sons. Licht klassieke mu ziek van o.a. Grieg, Saint- Saëns en Kreisler. Specia le gast: Isaac Stern. Het Dikhoomschaap natuurfilm over het wilde schaap van het Ameri- kaanse-Canadese Rotsge bergte, de Rocky Moun tains. NOS Journaal. VARA Nederland Museumland Vandaag: Zuid-Holland. De verzameling, verzame lingen uit 'De Kunst ligt op straat'. Vooruit met de geit Afl.2: Als een aap in de bo men. De Freggels (Fraggle rock). Engelse tekenfilm serie. Afl.: Huiselijke Roel. De grote meneer Kaktus Show Europa 1992/3, humoristi sche vooruitblik op de ko mende Europese eenwor ding. NOS Journaal VARA De reis van de Earth Star Voyager (slot), tweedelige Amerikaanse sciencefic tionfilm van James Gold- stone. Het ruimteschip Earth Star Voyager onder neemt een reis door de ruimte om een andere pla neet voor de aardbewo ners te vinden. Het moment, praatpro gramma. Presentatie: Paul Witteman. t Hallo medemens ac teurs van het Werktheater improviseren op een clow neske manier rond het the ma Communicatie. Achter het nieuws, actua liteitenrubriek. 25 Jaar geleden: De Beat les in Nederland. Jan Douwe Kroeske kijkt terug aan de hand van oud beeldmateriaal. NOS Journaal [EDERLAND2 1 VPRO >.00 De Charlie Brown Snoopy show, tekenfilm. .15 ELaurel Hardy, slap stick. Vandaag: Do detec tives think. 09.35 Valley of the dolls, serie. Afl.: De geest in de fles. 09.50 Vanessa de speurneus, Franse serie. Afl.: De die- vennacht. 10.05 Brillekoker, programma over het maken van zeep, boogschieten en het spreekwoord 'De boel op stelten zetten'. 10.25-11.00 Stalins sikkel, kort drama uit Nieuw-Zeeland. Met: Stacey Adams, Jim MacFarlanee.a. NOS 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 20.00 t Journaal. VPRO 20.10 Zomergasten. Eerste uit een serie van vier avond vullende programma's waarin Peter van Ingen dit maal praat met prof. dr. L. de Jong. Deze koos frag menten uit o.a. de nieuwe versie van 'De Bezetting', een oudejaarsconferènce van Wim Kan, de docu mentaire over het maken van Fitzcarraldo, het ge sprek van Adriaan van Dis met Simon Schama, de film 'Bernstein dirigeert West Side Story' en een af levering van 'The Glittering Prizes'. NOS 23.45 Journaal. NEDERLAND 3 NOS 09.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. FEDUCO 10.35 Telebord. 11.00 Open Universiteit. NOS 11.30 Weekjournaal. 12.00 Het Capitool, directe uit zending waarin belangrijk binnen- en buitenlands nieuws wordt geanaly seerd en toegelicht. SOCUTERA 12.45 De dagelijkse gang, film 13.00 15.00- 17.30 17.35 17.45 van de Nederlandse Lever Darm Stichting. NOS Nieuws voor doven en slechthorenden. 17.00 Studio Sport. Wiel rennen: De ronde van Ita lië; Volleybal: Kwalificatie EK Heren te Friedrichsha- fen. Nieuws voor doven en slechthorenden. Journaal. Sportuitslagen W5. Sesamstraat. TELEAÈ i De Trojaanse oorlog. Les 3. NOS i Studio Sport. I Journaal. FEDUCO i Medelanders Nederlan ders: Hollandse nieuwe. NOS i Panoramiek, achtergrond informatie bij actuele ont wikkelingen in de politiek, i Avondvoorstelling: De Koppelaar, Zweedse tv- film uit 1988 over hoe met zich gedraagt en mis draagt tijdens een versier toer (onderscheiden met de Prix Futura1989). RVU i Werken aan werk, 6-deli- ge serie over de transport sector. Afl.3: Busschauf feurs. TELEAC l Geschiedenis en instel lingen van Rusland en de Sovjet-Unie. Les 6. NOS Journaal. Nieus voor doven en sle chthoreden. t Ondertiteling via Teletekst s Tweetalige of stereo-uitzending li Zwart/wit-uitzending ■3 Zwart/wit-uitzending met onder titeling via Teletekst ol Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele ver sie met ondertitels ■C) Bij niet-Nederlandstalige zen ders. z/w-uitzending in orginele versie met ondertitels Herhaling Sweet Hot Music. Documentaire over Nederlandse damesorkesten. NOS-televisie. Ned. 3 om 20.27 uur. Maandag. HILVERSUM Het woord damesorkest komt nauwelijks nog over iemands lippen. Ge beurt dat wel, dan roept het nostalgische herinneringen op aan de jaren dertig en veertig toen alleen al Amsterdam vier damesorkesten telde. In de ja ren vijftig, als gevolg van de oorlog, maar ook door de komst van de electrische gi taar en een veranderend muzi kaal klimaat, verdwenen ze als sneeuw voor de zon. Wie nu terugkijkt op die periode, zal moeten concluderen dat het uiteenvallen van deze da mesorkesten heel jammer is. Tenslotte hebben ze toch een belangrijke steentje bijgedra gen tot een levendige muziek cultuur. Wie daar niet zo zeker van is of wie gewoon om nostalgische redenen de muzikale sfeer van dat tijdperk nog even wil proeven, moet kijken naar Sweet Hot Music" van de NOS-televisie. Deze documen taire van Netty van Hoorn is een aandoenlijk portret, waar in de maakster het sentiment uit die jaren bindt met de her inneringen van de muzikantes, die toen een hoofdrol speel- Publiekstrekkers Dat die damesorkesten zo goed als zijn verdwenen, is in zeke re zin vreemd. Okee, het boe ken van zo'n grote groep vrou wen is voor een zaaleigenaar bijna niet meer te betalen en een groot deel van het publiek wil nu met een andere mu zieksoort worden vermaakt, maar waarom zou hun aan trekkingskracht sinds de cri sisjaren zijn afgenomen? In die jaren waren ze dé publiek strekkers. Dat het uiterlijk daar een be langrijke bijdrage toe leverde, blijkt uit de woorden van Flo rentine Peuschens die zegt: „Als regel gold dat je wel vlot mocht lijken, maar niet vlot mocht zijn". .Sweet Hot Music" is een leuke documentaire en dat komt vooral door de verhalen van de ondervraagden. Hoe wel visueel voor een combina tie werd gekozen tussen oud. Juultje Cambre maakte naam als trompetiste. FOTO: NOS Florentine Peuschens gaf de crisisjaren élan als violiste. FOTO: NOS nog overgebleven filmmateri aal. en beelden van de nog al tijd optredende muzikantes. zijn het vooral de herinnerin gen die deze produktie over eind houden. „Ken u hot spe len, zeiden ze vroeger altijd", aldus Annie van 't Zelfde „En dan speelde ik een melodietje met een fantasietje erin". Rock roll Annie is ook degene die ver antwoordelijk is voor deze do cumentaire Netty van Hoorn interviewde haar zo'n drie jaar geleden in verband met een uitzending over rock roll „Ik kon maar zes minuten ge bruiken. maar toen ik haar verhaal hoorde, dacht ik daar zit veel meer in". Maar een gemakkelijke pro duktie werd het niet Netty: „Er was bijna geen oud film materiaal te krijgen, ook in Amerika niet. Uiteindelijk vond ik bij Polygoon nog een stukje film van de Red Hats Het zijn oude journaalbeelden. In die tijd was hun komst nieuws. En de beelden van de Rosian Ladies stammen uit 1939 of 1940 Het is het enige dat is overgebleven Dat mate riaal heb ik gekregen van het Jazz Archief" Het vinden van de musici uit damesorkesten viel ook niet mee. „Dat was echt heel inge wikkeld. Een deel was ge trouwd terwijl anderen waren overleden. Zo werkten er bij voorbeeld veel Joden in die orkesten en daarvan is een groot deel na de oorlog met meer teruggekeerd. Uiteinde lijk heb ik ook een advertentie geplaatst omdat ik op zoek was naar anekdotes Ik heb wel vierhonderd telefoontjes gehad en het grappige was dat een groot deel van de mensen zei: 'dat was een leuke tijd. Kunt u niet zorgen dat hij terugkomt" HANS PIET Teufels GroBmutter. Komische se rie. AVRO-televisie. Ned. 2 om 18.45 uur. Maandag. HILVERSUM Voor oudere kijkers en liefhebbers van soaps is de Berlijnse actrice Brigitte Horney geen onbe kende De vorig jaar juli op 77- jarige leeftijd overleden actri ce, was in de jaren dertig en veertig een beroemdheid. Na de oorlog verhuisde Brigitte naar Amerika, maar keerde toch ook regelmatig terug naar Duitsland om vooral rollen voor televisie te spelen zoals in „Jakob en Adèle", een reeks belevenissen van een bejaard echtpaar, die in ons land door de TROS werd uitgezonden. De laatste waaraan ze mee werkte, was de succesvolle se rie „Die Guldenburgs". In deze produktie gaf ze, over eenkomstig haar voorkomen, gestalte aan de vitale gravin van Guldenburg. Acteren zat Horney in het bloed. Ze werd dan ook al vroeg ontdekt door regisseur Robert Siodmak. die Brigitte haar eerste filmrol aanbod in „Abschied" Door haar uiter lijk, zwart haar. een diepe stem en een vrij zware oogop slag. werd de actrice veelal in de richting geduwd van de on weerstaanbare verleidster of de romantische heldin. Haar beroemdste film is de nazi- propaganda rolprent „Miinc- hhausen". Maar zoals bij bijna iedereen gebeurt, verloor ook Brigitte een deel van haar jeu- dige blikken en werden de rollen van moeder en oma naar haar toegeschoven. De twaalfdelige serie „Teufels GroJbmutter" is daar een voor beeld van. De AVRO brengt laatstgenoemde reeks vanaf maandag op het scherm. De geschiedenis van deze pro duktie zit wat vreemd in el kaar Het verhaal rond de kwieke oma Dorothea werd namelijk al in 1985 verfilmd. Daarbij was de AVRO. samen met de Zwitserse staatsomroep en het Duitse station ZDF, de producent. In zo'n geval is het aannemelijk dat de omroepen direct overgaan tot uitzenden. In Duitsland en Zwitserland is dal ook gebeurd. In beide lan den is de serie zelfs al een keer herhaald en ook Oosten rijk en Denemarken brachten hem op het scherm. De AVRO heeft echter vier jaar gewacht En nu hij eenmaal in het zend- schema is opgenomen, kan niet worden gezegd dat het om een echt gunstig tijdstip gaat. Was de AVRO misschien niet zo blij met het eindresultaat? Volgens een woordvoerder was er niet eerder ruimte en moet de bijdrage die de om roep leverde voor deze reeks niet worden overtrokken. Be halve dat Rijk de Gooyer aan het werk werd geholpen in een bescheide rol van opzich ter Binnenbruck en Rob Her zet voor de regie tekende, ging er financieel gezien niet zo heel erg veel richting Duits- Hoe het ook zij vanaf maandag deelt oma de lakens uit Ze blijkt een zelfbewuste vrouw te zijn, moeder van een doch ter. die zich ondanks haar leeftijd, vervoert in een sport wagen Dorothea is echt het resolute type. dat haar gezin hetzelfde bestiert als de scheepswerf waarvan zij de ei genaresse is. Haar manier van handelen levert soms komi sche situaties op. hoewel je als kijker wel eens denkt: waarom bemoeit ze zich niet met haar eigen zaken. De serie werd ge schreven door Justus Pfaue. die er niet echt in slaagt een krachtig werkstuk af te leve ren. Hoewel hij oma overtui gend neerzet, blijven de leuke opmerkingen te veel in de lucht zweven Wie naar de eerste afleveringen kijkt, kan zich voorstellen waarom de AVRO zo lang heeft geaarzeld met uitzenden. Dat ze het ten slotte toch doen, is misschien een zwakte bod. maar daar zullen niet al te veel kijkers - zich. gezien het tijdstip, aan ergeren. HANS PIET BT 1 4° Beertje Colargol, kinderserie. Afl,39 Vrouwtje Theelepel, teken filmserie. Afl.. Haar op de tan- Europese volksverhalen (European Folk Tales), spaanse tekenfilmserie. Vandaag: 't Meisje dat soldaat werd. Boes, tekenfilmserie. Afl.21. Eucharistieviering vanuit Brussel. >-13.00 De zevende dag. Praat café met: Blikvanger: in het oog springende nieuwsbeel den; -Confrontatie: politieke discussie; Zeven op zeven: weekoverzicht. Met studiogas- ten en Tony van den Bosch. Baas Eder en zijn kobold (Meister Eder und Sein Pu- muckl), Westduitse jeugdfilm van Ulich Koning met Gustl De speelvogels (The Persua ders), Amerikaanse serie met Roger Moore en Tony Curtis. Afl.3: Een fortuin om zeep. Malvira, poppenserie. Afl.22. Nieuws. Tik tak animatieserie. j Plons Afl.: Plons en de tel- foon. Toen Lotte onzichtbaar werd (Da Lotto blev unsynlig), 6-de- lig Noorse jeugdserie naar een boek van Thorstein Thomsen. Met: Mathilde Gersby-Rasmus- sen, Casper Hjulmand e.a. Afl.4 De collega's serie. Met: Bob Vanderveken, Nelly Rossiers, Tessy Moerenhout e.a. Afl.4: De stoel Mededelingen en program ma-overzicht. Nieuws. Sportweekend. Aansl Ver- keerstip. Vakantie: De lading van de wagen. Pallieter, Belgisch/Nederland se speefilm uit 1975 van Ro land Verhavert. Met: Eddy Brugman. Sylvia de Leur, Jac queline Rommerts e.a. In Vlaanderen, begin van deze eeuw. houden een jongeman en zijn verloofde zich bezig met occultisme. Dit leidt echter tot haar zelfmoord, waardoor hij de wereld, waarin hij leeft, volledig afzweert Moskou, Moskou. Het heden daagse toneel in Moskou. Een programmav an Annie De- Clerck Nieuws. Triomf van het Westen (Tri umph of the West), 13-delige Britse documentaireserie van Jacqueline Rommerts en Eddy Brugman als Marieke en Pallieter in de Belgisch/ Nederlandse speelfilm 'Pallieter'. BRT 1 om 20.15 uur. FOTO: ANP Chris Martin over de invloed van de Westerse beschaving op de hele wereld. Afl.5 Ten oosten van Europa. 23.35 Coda, Plastische kunsten De kinderen Hulsenbeck (1805) van Philip Otto Rouge (Kunst- halle Hamburg) uit de serue 199 Meesterwerken. 15.00-20.00 Our Common Future. Show vanuit het Lincoln Center in New York ter gelegenheid van de Werelddag van het Leefmileu. Met: Sting, Terence Trent.d'Arby, Alexander Grad- sky e.v.a. Statements van o.m. Mevr Brundtland, Perez de Cuellar, Brian Mulronay e.a. 22.30-00.40 Autoraces.' Grote Prijs Formule I van de USA vanuit Phoenix. Verslaggever: Dirk de Weert RTBF 1 10.00-10.30 Independants a voire service d'apprenti a patron, sociaal-economische serie. Afl.3: Le perfectionnement. 12.00 Faire le point, discussiepro gramma. Vandaag: Europese verkiezingen. 13.00 Actualitós la une, actualitei- 13.05 Journaal. Aansl. Billet de fa- 15.00 Billet de faveur: Les oeufs de l'autruche, toneelstuk van An dre Roussun. 16.40 Variétés a la une 16.50 Dimanche musique 17.50 Papa bonheur, Amerikaanse serie. Afl 8: Etude en Peril Met: Bill Cosby. Physicia Ras had. Sabrina Lebeauf e.a. 18.15 Noubanimé, tekenfilms met o.a. De Smurfen. 18.30 Le week-end sportif, sportma- gazine. Presentatie: Pierre De- pré. Aansl.: Pronostics top 5. 19.30 Journaal en weerbericht. 20.00 Cinéma a la une. 20.05 Coeur et Pique, amusements programma 21.25 Les poneys sauvages, 5-deli- ge serie naar de roman van Michel Dèon Met: Pat Layde. Barry Lynch, James Lancaster e.a. Afl. 1Les combattants de l'ombre (1937-1944). Aan het eind van het academische jaar bereiden 5 jongeren zich voor op het afscheid van Cambrid ge. 3 Engelsen en 2 Fransen. Maar dan breekt de oorlog uit. 23.00-23.35 Laatste nieuws en weerbericht. DUITSLAND 1 09.30 Programma-weekoverzicht 10.00 s Concert in F voor piano en orkest, Gershwin. Uitgevoerd door het Keuls Radio Symf Ork o.l.v. Gary Bertini Christina Ortiz, piano 10 45 Adenauer. 7-delige tv-biogra- fie. Afl.7: Ich gehe nicht leich- ten Herzens. 11.30 Die Sendung mit der Maus. 12.00 s Presseclub. 12.45 Tagesschau. met Wochenspie- Magazin der Woche, regionaal magazine. Diese Woche im Ersten. Pro gramma-weekoverzicht Piano, Piano, Australische 6- delige jeugdserie Afl 4: Lohn aus dem Jenseits. 45 Fieber, Berlijns magazine I Hollywood Boulevard: Der Cowboy, den es zweimal gab (Callaway went thataway). Amerikaanse speelfilm uit 1951. Film aktuell, filmmagazine ARD-Ratgeber: Recht, s Taglich will ich dein Lob singen. Vesper vanuit het Be- nediktijnerklooster Burg Din- Tagesschau. Wir über uns. Sportschau. t Lindenstrasse, serie met Joachim Luger, Marie-Luise Marjan. Moritz A. Sachs e.a Afl. 183: Liebesdienste. Die Goldene 1, winnaars van de ARD-tv-loterij. Weltspiegel, berichten van buitenlandcorrespondenten Sportschau-Telegramm. Heute im Ersten. tTagesschau. Alles Glück dieser Erde (Inter national velvet), Engelse speel film uit 1978 van Bryan. Met: Tatum O'Neal. Christopher Plummer, Anthony Hopkins 22.05 Titel, Thesen, Temperamente, cultureel magazine 22 35 Tagesschau. 22.40 Die Feuerwehr hilft - vorbeu- gen musst Du, brandweertips. 22.45 Bronk, misdaadserie met Jack Palance. Henry Beekman, Tony King e.a. Afl Dahtzieher 23.30 ARD-Sport extra. Autosport Grand Prix van de VS WK voor Formule I auto's. Verslaggever Helmut G. Muller 01.15 Tagesschau. 01.20 Nachtgedanken. DUITSLAND 2 09.00 s Programma-weekoverzicht. 09.30 Protestantse kerkdienst, van uit Stuttgart. Thema: Aufsehen zu Jesus. 10.15 Mosaik, magazine voor senio- s ZFD-Fernsehgarten, amuse mentsshow met llona Christen. Sonntagsgesprach. Damals, vor vierzig Jahren. Vandaag: Eine Flucht von West nach Ost: Dr Fall Eisler SB1 - 2 oder 3. Spelprogramma voqr kinderen. Hals über Kopf, Duitse jeugd serie Afl.: Tierische Ferien. Ganz persönlich: Reinhard Mey und sein Dorf in Berlin. Documentaire rond de Duitse zanger Reinhard Mey. Die Alten kommen Tv-film rond mensen, die niet willen In zien dat alles op 65-jarige leef tijd voorbij moet zijn 16.15 Danke schön. Overzicht van de actie Sorgenkind 16 20 Heute. 16.25 Die Sport-Reportge. Vandaag o.a. Open Franse Tenniskam pioenschappen vanuit het Ro land Garros-stadion in Parijs, achtste finale 18 10 ML - Mona Lisa, vrouwenma gazine met Maria von Welser. 18 50 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19 10 Bonn direkt, politiek magazi- 19.30 Abenteuer und Legenden. Das Geheimnis der Garaman- ten' documentaire over de Garamanten in Lybie 20 15 Günter Strack in 'Hessische Geschichten'. Drie korte tv- films over verjaardagen met in de hoofdrol Günter Strack 1 Die Tortenschlacht 2. Vergiss- meinnicht. 3. Der 120. Geburt- stag. 21 25 Heute. Aansl. Sport am'sonn- tag 21.40 Das internationale Musik- theater: Khovantshina, muzi kaal volksdrama van Moesorg- sky naar Wladimir Stassow. uitgevoerd door het Slowaakse Filharmonisch Koor van Bratis- lawa, Wiener Sangerknaben en het Koor en Orkest van de Weense Statsopera o.l.v Clau- dio Abbado, m.m v solisten 00 40 Heute. DUITSLAND 3 09.00 Telekolleg II, cursus Engels. 09.30 Telekolleg aktuell, cursus-in formatie. 10.00 Telekolleg II cursus schei kunde. Les 21 10.30 Telekolleg II cursus econo mie. Les 8. 11.00 Sehen statt hören, weekma- gazine voor doven 11.30 Ihre Heimat - unsere Heimat, programma voor Portugezen Italianen en Turken. 12.30 Tele-Akademie. Prof dr Hans H. Eggebrecht: Was ist das. was an der Musik so schon ist? Pianoconcert in d. KV 466, Mozart 13.15 I Bilder der Jahrhundertwen- de, documentaireserie Afl Kuhle Wampe oder Wem ge hort die Welt. Duitse speelfilm uit 1932. 14 25 I Bilder der Jahrhundertwen- de, documentaireserie Afl. Die Macht der Ideen 15 00 Sport im Westen extra. Mo torraces Salzburgring voor de WK en Ladies Classics, golf- kampioenschappen voor da mes te Dusseldorf 16.00 Bilder aus Licht, informatieve serie over fotografie 16 45 Das internationale TV-Koch- buch. Vandaag: de Portugese keuken 17.00 WDR-Publik, gesprekken en muziek uit Bocklemund 18.00 Ueberraschende Tage, 6-deli- ge jeugdserie Afl 5 18 30 Gott und die Welt, religieus magazine 19 00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws 20.15 Polizeiruf 110, Oostduitse poli- 21 40 West 3 aktuell. 21.45 Ich stelle mich. Staatssecreta ris Wolfgang Clement uit NRW 23.15 Experimente. 1. Extrusion, kunstvideo van Grace Sebeh 2 Der blaue Sanger, video van Claus Schoner. 23.23 Jazz vor Mitternacht. Subway heute: McCoy Tyner. 00.23 Laatste nieuws. 07.45 Open University. 09.55 Playbus kinderprogramma 10.15 Making sense 10 30 This is the day 11 00 Handmade. Informatieve serie 11.30 Business matters, informatie ve serie Afl.8. 11 55 When in Italy 12.20 Help your child with maths informatieve serie 12 35 Who cares? Informatieve serie 13 05 Sign Extra, informatieve serie 13.30 Country file 14 00 Nieuwsoverzicht. 14.03 On the record. 15.00 TEastEnders Omnibus, feuil leton met Michael Robartes. Gerry Hoxham e.a. 16 00 Picnic, Amerikaanse speelfilm 17 50 Head of the Class, Amerikaan se tv-serie Met: Howard Hes- seman. William G. Schilling. Tannis Valleley e.a. 18.15 The clothes show travel ca ses. Vandaag: Ierland 18 40 ïThe animals roadshow, die- renmagazine. Vandaag vanuit Dublin/Cork 19.15 xThe big E, 6-delige docu mentaireserie over het milieu. Deel 1 Clear round the bend Water, besmet door o a. was middelen. fosfor en bleekmid- 19 25 Nieuws en weerbericht. 19.40 Val Doonican's homeward bound. Een op locatie gefilmd programma, waarin Doonican aan de hand van muziek en gesprekken de ziel en de schoonheid van Ierland pro beert te schilderen. Afl.3. 20.15 t Three up, two down, zesde lige comedyserie. 20.45 X All creatures great and small serie met Christopher Timothy, Robert Hardy, Peter Davison, e.a Afl.9: City slicker. 21 40 Mastermind, quiz met Magnus Magnusson 22 10 Nieuws en weerbericht. 22.25 That's life, consumenteninfor- 23.10 Everyman. Afl Life under oc cupation. Documentaire over de harde realiteit van het da gelijks leven in de Gazastrook tijdens de huidige opstand. 00 00 Dear John. Comedyserie 00 25 xThe big E, zesdelige docu mentaireserie over het milieu Deel 2; Eau dear, what can the matter be. over industriële ver vuiling van de oceanen 00 50 The sky at Night, sterrenkun dig programma 01.10 Network East. 01.50 Weerbericht. BBC 2 14.05 International Bridge Club 14 35 Sunday Grandstand, sport programma met golf: Dunhill Masters: Paardenraces: Hick- stead Nations Cup. 19.40 The money programme, infor matieve serie over geld 20.15 The Rainbow Warrior conspi racy (1). tweedelige miniserie over de ontploffing van het Greenpeace-schip The Rain bow Warrior in juli 1985 21 50 Dialogue in the dark. 22.35 t Second sight: Anne-Marie. Documentaireserie. 23.15 [The incredible shrinking man, Amerikaanse speelfilm uit 1957 van Jack Arnold. 00.35 Golf: Dunhill Masters. Samen vatting. 01.15-01.55 Grand Prix Fl races, vanuit Phoenix/Arizona. William Holden speelt de hoofdrol in de film 'Alvarez Kelly'. Super Channel om 22.25 UUr. FOTO: PR SKY CHANNEL Bailey's Bird. Avonturenserie. Hour of Power. Religieus pro- gramma. Fun Factory. Kindermagazine Shell International Motor Mobil Motor Sports News. Fashion TV. Modemagazine I Sunday Movie Matinee: De cision before dawn. Ameri kaanse speelfilm uit 1951 van Anatole Litvak Beyond 2000. Wetenschappe lijke documentaireserie. Pop Formulae. Popprogram- 18.00 EUROSPORT: 18 00 Programma-overzicht. 19.00 Eurosport - What a weekl 20.00 Tennis op Roland Garros. 21.00 Golf. British Masters toernooi in Woburn. 22.30 Autosport. Rechtstreeks ver slag van de Formule I Grand Prix vanuit Phoenix, Arizona 00.30 Motor Racen. Grand Prix van Australië, 500CC. 01 00 Programma-overzicht. 01.30-06 30 THE LANDSCAPE CHANNEL. Non-stop muziek programma met klassiek, jazz, pop eh New-Age-muziek, met beelden uit de natuur en com puter-animaties. SUPER CHANNEL 07 00 Boogaloo Pooper Doo. Kinder magazine met series, teken films en popmuziek. 10.00 Dr. Who Engelse science-fic- tionserie met Tom Baker in de hoofdrol 11.00 Coca Cola Eurochart. Poppro gramma 12 00 Video Fashion. Modemagazi- 12 30 Today's World. Documentaire. 13 00 It Is Written. Religieus pro gramma. 13.30 Blakes Seven Engelse science-fictionserie met o.a. Gareth Thomas en Paul Dar- 14 30 Salvage One. Komische scien ce-fictionserie. 15 30 Euro Magazine. Actualiteiten rubriek. 15.45 The Mix. 17.30 The World Tomorrow. Reli gieus programma. 18.00 European Business weekly. Economisch magazine. 18.30 Roving Report. Actualiteiten rubriek. 19.00 Tracking Music. Popprogram- 20.00 The UK Top 50. Popprogram- 21 00 The Twilight Zone. Tv-serie. 21.55 Europees weerbericht. 22.00 NBA Today Basketbal. 22.25 Sunday Night Movie: Alvarez Kelly, Amerikaanse speelfilm uit 1966. 00 30-02 00 The Mix. MTV EUROPE 07.00 Marcel Vanthilt. 11.00 Kristiane Backer. 14.00 MTV's European top 20. 15.00 Week in rock 15.30 MTV Classics. 16.30 Ray Cokes. 18.00 Maiken Wexo. 20.00 Kino, filmmagazine met Chris Salewicz 21.00 Marcel Vanthilt. 1 00.00 XPO, nieuwe videoclips met Maiken Wexo 01.00-07.00 Night videos. 12 00 L'Assiette Anglaise. 12.45 De La Cave Au Grenier. 13.00 Journaal. 13.15 Histoire naturelles 13.45 Voyage autour de la table. 14.00 Tennis op Roland Garros. 17.55 Bréves et Metéo Européene. 18.00 Le fils du boulanger. 19.00 Ushuaia. 19.30 Flash Varicelle. 20.00 Avis de recherche. 21.30 Trente millions d'amis. 22 00 Journaal. 22.30 Europees weerbericht. 22.35 7 Sur 7. 23.30 Ex-libris. 00.30-00.45 Le quart d'heure du procope. Li-La-Laune-Bar, met o.a. He- athcliff, tekenfilmserie I Tanz auf dem Vulkan Duitse speelfilm uit 1938 van Hans Steinhoff Met: Gustaf Grundgens. Sybille Schmitz. Gisela Uhlen. e.a. Spiegelei spelprogramma. Dance dansshow Tekenfilm. Motorsport - Extra Klassik am Mittag, met het RTL-orkest. Heute bei uns. Buck Rogers, Amerikaanse se- ler 14.30 Sport-extra. danstoernooi om de Nations-Cup te Essen 16.00 Mit allen Wassern gewachsen (Don't just stand there). Ameri kaanse speelfilm uit 1967 van Ron Winston Met: Robert Wagner, Mary Tyler Moore, harvey Korman. e.a. 17 40 RTL Speil. 17.45 RTL Musikrevue, muziekpro gramma gepresenteert door Frank Papke. 18.45 RTL aktuell. 19.00 Ein Tag wie kein anderer, reisquiz Vandaag: De Italiaan se Rivièra. 20 00 Ausser Rand und Band am Wolfgangsee, Duits-Oosten- rijkse speelfilm uit 1971 van Franz Antel. Met Jesus im Hause des Pharisaers Simon van Dirk Bouts 21.45 Spiegel TV, nieuwsmagazine. 22.20 Finale - Die Sportsendung am Sonntagabend. 23.05 Catch up. Presentatie: Joe Williams. 23.35-00.10 Sexy Folies. NEDERLAND 1 KRO 15.35 Neighbours. 15 55 Arabian nights, speelfilm. NOS 17.30 Journaal. KRO 17 44 Professor Poopsnagle NEDERLAND 2 NEDERLAND 3 NOS 12.00-17,00 Studio Sport. 1 Ted- nis op Roland Garros 2 Wielrennen Ronde van Italië. 17 nn Flipper 17XnArnnlH. BRT 2 14.00-19.00 Tennis Roland Garros. DUITSLAND 1 09.45 ARD-Ratgeber. 10.00 Tages schau. 10.03-10.50 T Rivalen der Renn- bahn 11.00 Tennis Roland Garros. 17.15 Tagesschau. 17.25 Auf Achse. DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1. 10.50 I Holly wood Boulevard 12.15 Weltspiegel. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Tages schau. 13.15-13.45 Elf Lander, ein Land - die Bundesrepublik 15.55 Heute. 15.58 Mach Dlr ein Bild 16 20 Logo 16.30 Die Brüder Löwenherz 16.55 Heute. 17.10 Tele-lllustrierte. BBC 1 07.30 Flintstones. 07.55 Weer 08 00 Breakfast time. 10 00 Nieuws 10.03 Swim. 10.30 It's patently obvious. 11.00 Nieuws. 11.03 Dr. Kildare. 11 25 Children's BBC. 11 55 Five to eleven. 12.00 Nieuws 12.05 Trackside story. 13.00 Nieuws. 13.05 Wide World speci al 13.50 History man 14 00 Nieuws. 14 30 Neighbours. 14.50 Oallas 16.20 Heirs and graces. SKY CHANNEL 06.30 Business Channel. 07 00 The DJ Kat Show. 09.30 Panel Pot Pourri. 11.00 Sullivans. 11.30 Sky By Day. 12.30 A Problem Shared. 13.00 Ano ther World. 13.55 Landscape Channel. 14 50 As the World Turns. 15 45 Lo ving. 16.15 Lucy Show. 16.45 Littles. SUPER CHANNEL RTL+ 06.00 Hallo Europa. 08 30 California Clan 09 10 Springfield Story 10 00 Reich und schön 10.25 Preis ist heiss 11.00 Zwei mit dem Dreh 11.45 Polizeibericht e. 12.05 Gut geht's e. 12.30 Klassiek. 13.00 Heute bei uns. 13.25 California Clan. 14.15 Der Engel kehrt zurück 15.00 Flughafenpolizei Tokio e. 15.45 Netto 15.55 RTL aktuell.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 19