Unicum en Dekker incasseren verlies Kokkelkoren negende in Olympias ronde EeidóeSoivumt HILLEGOM VERNEDERT OVERBURG SPORT MAANDAG 29 MEI 1989 LEIDEN Martin Kokkelko ren finishte gisteren op de vijfde plaats in de Koningin- nerit van Olympias Ronde door Nederland. In de laatste etappe door de Limburgse heuvels won hij de sprint van een achtervolgende groep. In het eindklassement van de ronde kwam de Noordwijker- houter op de negende plaats terecht. Piet Kralt won zater dag de wedstrijd voor liefheb bers en veteranen op Room burg. Kckkelkoren hield zich dit week einde tijdens Olympia's Tour goed staande in de Limburgse heuvels. Zaterdag eindigde hij als achtste in de voorlaatste etappe, die de ren ners in de slotfase door de heuvels voerde. Gisteren verging het Kok kelkoren nog beter. Al na veertig kilometer plaatste de tweedejaars amateur zich na de Keutenberg in de kopgroep, maar met het ontbre ken van goedgeplaatste renners had de vlucht geen kans van sla gen In het bos bij Epen brak het peloton wèl dêfinitief. Dertig ren ners raakten voorop en lieten de rest van het veld ver achter zich. Kokkelkoren ging op zijn beurt in de finale nog alleen weg, maar werd na vijftien kilometer solo te ruggepakt. Uiteindelijk sprongen vier renners weg en won Kokkel koren de sprint heuvel op van de achtervolgers. Gezien zijn negende plaats in het eindklassement was Kokkelkoren niet ontevreden: „Ik heb de hele week in de vlakke rit ten goed gereden en in de beslis sende ontsnapping van dinsdag zat ik er ook bij. We pakten toen drie minuten voorsprong. Ook in de tijdritten heb ik niet te veel verlo ren". Jan-Hendrik Lagerweij was min der fortuinlijk. De Woubruggenaar verliet vrijdag de koers met een lichte hersenschudding nadat hij over een etenszakje was gereden. Ronald van der Tang en Eric Stroombergen reden de wedstrijd wel uit, maar eindigden niet voor in het klassement. Stroombergen finishte vrijdag nog wel als elfde in. een etappe Piet Kralt was zaterdag de snelste sprinter in de kopgroep van vijf renners tijdens een wedstrijd voor liefhebbers en veteranen op het Swiftparcours te Roomburg. Ben Pleeghuis en Dirk Sassen kwamen als tweede en derde over de meet, terwijl Herman de Jong als vijfde eindigde. Pieter Evelein was een minuut daarachter Rhett van Trigt te snel af in de groepssprint. Hans Wubben eindigde nog als negende. Bij de nieuwelingen werd de mas sasprint gewonnen door Jeroen de Zwart vóór de Fries Remie Himstra en Etienne Vergeer uit Warmond. Frans Paardekooper kwam in de tweedaagse van de Hoekse Waard sterk voor de dag. De Zoeterwou- denaar eindigde vrijdag in het cri terium als derde en wón zaterdag de tijdrit over acht kilometer voor clubgenoot Cees van Haastregt. In de rit in lijn finishte de Swift-Cas- ba coureur tenslotte als elfde. Bij de amateurklassieker aldaar eindigde Hans van Egmond op dezelfde plaats nèt voor eerstejaars amateur Ben Faas van de Bollenstreek. Ro bert Karremans spurtte in Uitgeest als achtste bij de junioren over de meet. Mike Hassing werd zesde in Etten-Leur bij de nieuwelingen. NIPTE ZEGE VOORAJAX LEIDEN Ajax verzekerde gistermiddag pas laat van de oP winning tegen hét team van Pelikaan In de 55 reguliere ot g bereikte het cricketteam een si van 135 voor 6. Dirk Hensel Wg Riet Verhaar (22), Frits de JoM (16), Paul Haighton (47) en Elf- Frank (10) bereikten daarbij! dubbele cijfers. De Pelikaan rC reikte op één run na de score Ajax. Pas in de voorlaatste m/jc sneuvelde het laatste wicket isj| Pelikaan, waarmee de form! bleef steken op 134 all out. iLj, deze nipte zege bezet Ajax na gespeelde wedstrijden een plaar de middenmoot. Wassenaar en Alphians slagvaardig LEIDEN In het weekeinde voor de derby tussen de twee hoogst spelende honk balclubs uit de regio heeft zowel Wassenaar als Alphians het slag hout getest. Bij de Key Town Hitters kwam er echter niets van slaan, terwijl Adegeest en Alphians 2 gelijk speelden. ICL Alphians heeft in de wedstrijden tegen Datapoint Braves uit Gouda flink uitge haald. Na de achtste inning in de eerste wedstrijd was het ver schil van tien punten al bereikt waardoor de wedstrijd voortijdig was beslist: 11-1. In de tweede wedstrijd had den de Goudenaren nog minder in te bren gen; na zeven innings stopte de scheidsrech ter op 13-1. Wassenaar kwam het weekeinde met forse cijfers door. In de eerste wedstrijd werd met 8-5 thuis van de Eurostars ver loren door veel veld- fouten en matig slag werk, maar in de re turn was Wassenaar wel op dreef. In de eerste inning begon Wassenaar met een 4-0 voorsprong, die door liefst zes maal vier wijd en dus drie pun ten gedeeltelijk onge daan gemaakt werd. "Erik Remmerswaal kwam op de heuvel en toen was het over: 14- 4 voor de Kerkehou- ters in zeven innings. In de hoofdklasse van het rayon speelden Al phians 2 en Adegeest gelijk (5-5) en kreeg de Key Town Hitters een pak slaag van Lie- bert Birds: 16-1. Dubbelrol Michelle Soeteman LEIDEN ICL Al- phians korte stop Mi chelle Soeteman speel de dit weekeinde in de softbalcompetitie een opmerkelijke dubbel rol. In de eerste wed strijd tegen het Zeister FAK sloeg zij een ho merun, in de tweede wedstrijd brak ze haar vinger. Beide wedstrij den gingen ondanks dat en mede daardoor verloren. In de eerste wedstrijd op het thuishonk in Alphen hadden de da mes van de Alphians het betere van het spel, maar scoorden de Zeister gasten als eer ste. Via 2-0 en 3^1 kwam de stand op 5-1 bij het begin van de gelijkmakende zeven de inning. Met twee vrouwen op de hon ken sloeg Michelle Soeteman een home run zodat de spanning weer terug kwam: 5-4. Hoewel daarna nog twee slagvrouwen op de honken kwamen, werd er niet meer ge scoord. In de tweede wedstrijd liepen de Al phians nogmaals hard van stapel en namen in de eerste inning al een 3-1 voorsprong. Louise Spanhaak had echter niet haar beste dag en moest in drie innings liefst zes honkslagen en vijf fiunten incasseren. Re- ief-pitcher Anja Sale- mink wierp daarna behoorlijk goed, maar had de pech dat het veld enigszins ongeor ganiseerd raakte na een botsing. Soeteman 'tikte namelijk een loopster uit op het tweede honk, maar door de botsing ver loor ze de bal en brak haar vinger. Haar ver trek zorgde voor wat chaos in het veld, waar de gasten goed van profiteerden: 3-9. In Wassenaar verloren de dames de eerste wedstrijd tegen Van der Wal Schiedam met 4-3 om in de tweede wedstrijd met 3-2 toch nog twee winstpunten te vergaren. i LEIDEN Met een als herboren spelende Made- Ion Verdegaal en een op- nieuw ongeslagen Marcel j Vink verpletterde Hille- gom in de overgangsklas- j se A het thuisspelende O verburg. Unicum, met t gering verschil, en Dek- ker, maximaal, moesten in |,j de hoofdklasse verlies in- j'! casseren. De Munnik, De 1 Merenwijk en Zee en Duin blijven de belang rijkste titelfavorieten. Hoofdklasse Hilversum I - Unicum I 5-3 Na vier simpele tweesetters in de enkelspelen stond het Leid- se Unicum op een 3-1 achter stand De gra veler varing van Nanette Schutte gaf de door slag tegen Lisa O'Neill. Claire Wegink scoorde het enige punt tegen de bij HLTC toege voegde Herma Wieling. Joost Winnink bestreed en de exa- menzorgen en de naam van Christiaan Feenstra. Een wijzi ging in de prestatiecurve van Chris Vermeeren zat er tegen j Maarten Koopman niet in. De Australische en de Tielse zet- ten het damesdubbel in winst om, maar het herendubbel van I i de Peizenaar en de Bredanaar rammelde. De Noorlanderfor- matie pakte in de tweede mixed het derde winstpunt. I i In deze hoofdklasse blijft het j Amsterdamse Popeye fier aan kop door met 6-2 te winnen I van het Oosterhoutse Waran- de. Noordwijkerhoutse Heieen F' van den Berg moest in het en- kelspel tegen Miranda Nuyten p en de eerste mixed twee maal 4 verlies slikken. Het Detec ts /Mets van Voorschotenaar Jos Koemans speelde zich met de r[ 6-2 winst op Victoria weer uit •f, de gevarenzone. Dekker I - Pellikaan I 0-8 j Michael van den Berg pakte heel knap de eerste set van Freddie Sauer af, maar ver- M loor in drie sets. Freek Tanis -I singelde eveneens uitstekend, 6-7, 4-6 tegen Jeffrey Verpaal- en. Het bleven de twee enige wapenfeiten, de overige zes partijen werden door Braban- jïj ders eenvoudig veroverd. Overgangsklasse A Overburg II - Hillegom I 0-8 Madeion Verdegaal heeft zich r' weer geheel hervonden. Nelle- ke Weijermans werd met 6-4, j 6-2 het eerste slachtoffer in deze competitie. Marcel Vink verloor de eerste set, maar ,1 vervolgde sterk met 6-1, 6-0. CS Cindy Berkhout en Marco van Trigt voltooiden hun partijen steeds in twee sets, daarmee het Amstelveense Overburg T met 8-0 verpletterend. Unicum II - CC Zeeland I 4-4 Goede enkelspelresultaten voor het tweede van Unicum. Marceline Spaan klopte Ange la Latuheru en Jeanine Jün- j ger was in twee sets beter dan Annemarie Verrijzer. Wijnand Nuyts bleef Manfred de Kok 'j de baas. Slechts Martijn Krans n moest in drie delen de winst 1 aan A2-speler Serge Carpen- I tier laten. De dubbels gingen echter verloren, waarna Jün- ger en Krans het gelijkspel veilig stelden. Overgangsklasse B ACL de Munnik I - Victoria IV 8-0 I „Het was geen tegenstand en bovendien speelde ik goed", 1 meldde Bionda Zonderop. „Zij iets beter dan vorige week en ik iets minder" verklaarde Kees-Jan Schuilenburg het I setverlies. Ook Christel Ver- i woert en Bert Bruin kwamen •I nimmer in de problemen, der- J halve wederom een maximale 8-0. Festina III - Casino Noord- wijk I 8-0 I „Jammer voor ons, dat de Munnik in deze klasse speelt, j want dit stelt echt niets voor", was het enige commentaar dat Cees Heemskerk op de 8-0 I zege tegen Festina gaf. De Merenwijk I - Falcones II 6-2 De voorsprong van de Leide- j naars op concurrent KSVV i blijft onveranderd zeven pun ten. Het bezoekende Falcones bezorgde de thuisclub de nodi ge hoofdbrekens, maar pakte slechts twee punten. Hans Tönjann verloor na een ge wonnen eerste set in drieën, waarna ook de mixed van Herman van der Capellen en Pascal Jongmans nipt uit han den werd gegeven (7-6 derde set). Irma van Seeters liet zich de eerste set eveneens ontglip pen, maar herstelde zich bij tijds. Nathalie van der Voort en Van der Capellen zetten hun single moeiteloos in winst Capelle aan de IJssel I - OLTC I 2-6 OLTC verraste aangenaam door bij Capelle een knappe 2- 6 overwinning te behalen. Na de enkelspelen hadden Jasper van Marwijk, Marco Visser, Nancy Toole en Evelien Krul al voor een geruststellende 0-4 voorsprong gezorgd De vier dubbelspelen werden eerlijk, over beide teams verdeeld. Dekker II - de Munnik II 6-2 Een derby zonder spanning. Enerzijds, omdat Leimonias de zekere kampioen is en de de gradatie veraf. Anderzijds, omdat na de vier enkelspelen een 4-0 stand op het scorebord stond. Erik Bakker verloor de eerste set aan Marcel Lolling, Mark Fleischeuer zegevierde pas met 7-6 in de derde set over Thomas Koemans. De Munnik zegevierde in dames- dubbel én eerste mixed. Suthwalda I - Nieuw Ven nep I 2-6 De 2-2 stand na de enkelspe len, waarbij Marijke Outs- hoorn en Marcel van Rijn in twee sets wonnen, werd ge volgd door vier gewonnen dubbels. Rogier Liefbroer ver loor in drie sets van Jeroen TEAN I - DUNO I 4-4 Doordat TEAN het laag ge klasseerde DUNO een gelijk spel toestond, kelderde De Boekhorst naar de laatste posi tie De Alphenaren leken na vijf partijen op een ruime overwinning af te stevenen, maar wonnen na de 4-1 voor sprong geen partij meer. Frank Liefbroer en Mare Na- gelkerken wonnen hun single, hetgeen voor het eerst dit sei zoen ook het geval was met Margo van den Oudenrijn. Doordat Richard Oskam we gens studie-verplichtingen af wezig was dubbelden Lief- broer en Nagelkerken samen en deden dat met succes. De damesdubbel werd in drie sets verloren, waarna het heilige vuur ontbrak in de gemengde dubbels. De Boekhorst I - De Helze I 1-7 liest het de laatste weken roy aal, terwijl de mede-degrada tiekandidaten wel redelijke re sultaten neerzetten. Onno van Paridon kon slechts één maal het gravel betreden, omdat hij in de boeken moest duiken. Het belette hem niet het enige winstpunt te scoren. De jonge Benny de Bruyn nam zijn honneurs waar en deed dat niet onverdienstelijk, ofschoon hij puntloos bleef. Pieter van Meel strandde in het zicht van de haven en verloor met 7-5 in de derde set. De Noordwijker houtse dames waren kansloos. Hillegom II - Juliana Hoorn II 3-5 Met uitstekende overwinnin gen van Ellen de Jong op Anja Broers en Sjoerd van der Mark op Timo Luca was na de vier enkelspelen de stand nog ge lijk. Alleen het damesdubbel werd nog door de Hillegom- mers gewonnen. Unicum III - Merlenhove II 2-6 Ook bij Unicum een twee twee tussenstand. Mirjam Sie- merink en Maarten Veeger sloten de één tegen één win nend af. Op 2-2 werden de twee tegen twee's een decep tie. Geen werd winnend afge sloten. Maureen Meijer ver ving de geblesseerde Wil den Hollander zeer verdienstelijk. Leidse Hout I - Badhoeve dorp II 3-5 Een plezierige dag voor Anne- Jan van der Meer, die zijn eer ste overwinning in het enkel spel mocht begroeten: 6-4, 6-4. Henny Fehling heeft minder moeite met haar singles en zal deze competitie vermoedelijk ongeslagen besluiten. Waldo Jansen trof een te sterke te genstander, wat niet het geval was voor Fleur Meyer, die een tikkeltje onnodig haar partij verloor. Het derde winstpunt kwam uit de damesdubbel. Door deze nederlaag is het laatste minieme kansje op de titel definitief verkeken. Tweede klasse Roomburg I - Merlenhove V 6-2 Roomburg blijft zicht houden op de titel door de overwin ning op Merlenhove. Joost van Leeuwen trok als zo vaak de kar en won zijn beide partijen. Bub van der Zee werd van zijn 100%-score in de single afge holpen door een verloren drie setter na met 6-3, 5-3 voorge staan te hebben. De dames dubbel van Lisette van der Mey en Ilonka van Riet ging eveneens verloren. Lonneke van der Mey had een goede dag en mocht twee maal de fe licitaties in ontvangst nemen. Lisse I - Zoetermeer III 1-7 Het duel tussen de nummers twee en één eindigde in een afstraffing voor de Bollenstre- kers. De Zoetermeerse meisjes hadden totaal geen mededogen met Elly Reeuwijk en Miranda Booms, die slechts een handvol games binnenhaalden. Onno Wempe redde de Lisser eer door als enige een uitstekende wedstrijd te spelen. Peter Grimbergen baalde, want hij zag zijn single en de dubbel na lange driesetters verloren gaan. LTC Dash III - Forescate 11- 7 De Voorschotense formatie hoeft zich na de riante zege bij het Amsterdamse Dash geen zorgen meer te maken over een mogelijke degradatie. Na tasha van Schaik en Gert Jan Egberink waren ongenaak baar, hetgeen eigenlijk ook gold voor Marco Stals, maar die verzuimde het karwei al in twee sets af te maken door vijf matchpoints onbenut te laten. Monique Gijben sloeg geen bal in haar single, maar herstelde zich kriap in de dubbelspelen, die op een enkele driesetter na overtuigend werden gewon nen. Capelle aan de IJssel II - Zee en Duin 1-5 Ook Capelle slaagde er niet in om Zee en Duin voor onover komelijke problemen te plaat sen. Jan Willem Lugthart en Leon Damen wonnen zoals zij wilden, Diana Padt had het traditie-getrouw een stuk lasti ger, maar bleek eens te meer koelbloedig van geest bij be langrijke punten. Met Carola Geerlings verloor zij enigszins onverwacht de damesdubbel, wat het enige verliespunt bete kende. Doordat de gemengde dubbels na zeven uur de baan op zouden gaan, werd besloten om voortijdig te stoppen. Botesa I - Be Quick Maas sluis II 7-1 Het is jammer, dat Zoetermeer zo weinig punten laat liggen, want anders had Botesa het nog ver kunnen schoppen. Ri chard Plomp dolf als enige het onderspit. Toch ging het niet echt van een leien dakje, want voor drie van de vier dubbels was het maximaal aantal te verspelen sets nodig. Derde klasse De Merenwijk II - Forescate II 6-2 De Merenwijk boekte een zwaar bevochten zege op Fo rescate, dat door het iets te ruime verlies zeer nadrukke lijk in degradatie-problemen komt. Dave Wijnveldt en Car los Jongmans kregen het in hun single tegen Felix Jespers en Maarten Soels niet cadeau, maar beide bleken in de derde set toch iets te geroutineerd om zich te laten verrassen. Ni- coline van der Voort won na twee lange sets van Berty Koemans, waarna Evelien Poell volgens verwachting Wilma Zeilmaker klopte. De damesdubbel werd een prooi voor de Voorschotense dames. Het koppel Jongmans/Van der Voort overleefde in de mixed tegen Koemans en Soels ver schillende matchpoints alvo rens zelf toe te slaan. Arnold van der Capellen dubbelde als vanouds. KLTV I - De Kikkers I 7-1 Bijna zonder uitzondering wonnen de Katwijkers met hele dikke cijfers van de Nieuw Venneppers. Loek Ver hees was daar het meest spre kende voorbeeld van door geen spaan over te laten van Marco Stork: 6-0, 6-0. Sandra Klint redde de eer en bleef daarmee zelf voor de vijfde keer ongeslagen door Marielle van der Plas in twee sets te elimineren. E '68 I - Zoeterwoude I 3-5 Deze overwinning kan zonder overdrijven op naam worden geschreven van Tiny van Vel- zen en Karin Berg, die beide goed waren voor een 100%- score. Met de heren uit Brielle was het slechter kersen eten, wat Harold van Offeren en Gert-Jan Anker mochten on dervinden. De dames van Zoe terwoude bleken in de ge mengde dubbels opmerkelijk genoeg toch het verschil te maken. Vierde klasse S'70 Woubrugge I - De Me renwijk IV 3-5 Jeannette Verberk in twee sets en Alex de Rooy met 4-6, 6-4, 7-5 samen in de mixed zorgden voor de drie winst punten. Marianne van Woer den moest melden, dat de sing le na een 6-4, 4-1 voorpsrong verloren was gegaan en ook haar mixed met 6-7, 6-7 kans rijk was geweest. Artesia I - Nieuwe Sloot II 6- 2 In de derby tegen het Alphen- se Nieuwe Sloot zorgden Marit Versteegen en Hesther en Taco de Vries Voor de drie winstpunten voor het jubile rende Artesia in de singles. Nieuwe Sloot won na het en kelspel van André Chevalier ook nog de eerste mixed. Leimuiden I - Overdam I 0-8 De uitslag behoeft eigenlijk geen nadere uitleg. Toch bleef Jan Klein een positieve kijk op de zaken houden, want vol gens de Leimuidense captain was handhaving het devies en die doelstelling gaat zeker be reikt worden. Het voor de titel strijdende Overdam was ge woon een paar maatjes te groot. Vijfde klasse Ter Aar I - Hillegom X 6-2 De beide titelpretendenten troffen elkaar en Ter Aar deed tijdens die ontmoeting de beste zaken. Cattelijne Batelaan en Robert Bennemeer bleven on geslagen, Nicole Pietersen ver loor alleen de mixed met Ivo Huntjes, die ook als enige zijn single moest afstaan. der Heide als verliezende de butant in de gelederen, triom feerde Unicum bij Krimpen Bart Krans handhaafde zijn ongeslagen status met de veel zeggende cijfers van 6-1, 6-0. Marcel van Paridon deed niet veel voor zijn dubbelmaatje onder. Tom Giberius slaagde er niet in om twee match points te verzilveren en ver loor via een tie-break in de derde set. De dubbels werden door Unicum gewonnen. Heren tweede klasse Voorhout I - Dekker I 5-1 Jan Baan, Eric de Graaf, en Dick van der Meer bleven on geslagen in de derby tegen Dekker Warmond, waar Coen Dekker, Jon en Kees Assel- bergs en Paul Jordaan punt loos bleven. Kees Koen scoor de tegen Elbert Reij tegen Districtscompetitie Unicum I - Casino I 5-1 Door een eclatante 5-1 zege op het Noordwijkse Casino be haalde Unicum voor de twee de opéénvolgende maal de dis- trictstitel. Peter van Paridon had op papier de lastigste op ponent in Arnoud van Dam, maar won soeverein in twee setjes. Lodewijk Kallenberg en Har Meyer voegden daar een winstpunt aan toe. Jan van Duyn kon het niet bolwerken tegen Jos van der Gen, die daarmee het enige Noordwijk se punt aantekende. Mare Mel- lema als invaller, Ron Engel en coach Gé van Kan comple teerden het Leidse kampioens team. Unicum III - Hillegom I 0-6 Hillegom won bij Unicum met maximale cijfers en behaalde zodoende het kampioenschap. Volgend seizoen zullen Aeito Endema, Wim van Eeden, Hans van Eederen, Rolf van der Mark en Roel Bosma hun kunsten in de hoofdklasse mo gen etaleren. PETER KLEIN JELLE RAAP Tennis Districtscompetitie zaterdag Hoofdklasse heren: Zee en Duin Katwijk I - Forescate Voorschoten I 1-5, Nieuw Ven nep I - Sikkens Sassenheim I 6-0, Artesia Koudekerk a d Rijn - Alkemade Oude We tering I 6-0, Unicum Leiden I - Casino Noordwijk I 5-1 Stand: Unicum Leiden I 33-3, Forescate Voorschoten I 25-11, Casino Noordwijk I 21-15. Artesia Koudekerk 1 16- 20. Nieuw Vennep I 16-20. Sikkens Sassen heim I 12-24. Zee en Duin Katwijk I 11-25, Alkemade 1 10-26. Eerste klasse heren afd. 1: Unicum Leiden III - Hillegomse TC I 0-6, TEAN Alphen ad Rijn I - Nieuw Vennep II 3-3 Zondagcompetitie Hoofdklasse afd. I: HLTC Hilversum I - Noorlander Bouw/Unicum I 5-3. Victoria Rotterdam I - Detec/Metselaars II 2-6, Wa rhout I - Popeye GS Z'67 Rotterdam I 25-15, Noc 'Unicum 1 23-17, Hilversumse LTC I 23-17, Detec/Metselaars II 16-24. Warande Ooster RW Den Haag III - Nijmegen Quick I 4-4,1 Brunssum I - Dash 35 Dordrecht I 2-6, Oud j Bcijerland I - ELTV Eindhoven III 1-7. Stand: ELTV Eindhoven III 33-7. Hille-1 gomse TC I 24-16 Nijmegen Quick I 22-18,1 Dash "35 I 20-20. Thor RW Den Haag III 20-1 20. Brunssum I 16-24. Oud Beijer' 1 23 Overburg II 8-30 ind I 15-1 eiderdorp I - itina Amster ivijk I 0-8. Mas 'asino Noord-D' - Thor RW Den Haag V 7-1 Stand: ACL de Munnik I /ijk I 31-9, TC I 29-11. Maarssenbroeck I 22-18, Seghv 18-22, Thor RW Den H; n" I 18-22, Thor RW Den Haag V 8-32, Festina r -i A'dam III 7-33, Victoria IV 7-33. Afd. 12:1/ Hambaken Den Bosch I - KSVV Schiedam M I 2-6 Capelle a d IJssel I - OLTC Oegst- T geest I, Oranje TC Den Haag I - Shade Hel mond il 5-2 afgebroken, De Merenwijk Lei- L den I - Falcones Valkenswaard II 6-2 i I Stand: De Merenwijk I 33-7. KSVV Schie-1/ dam I 26-14 OLTC Oegstgeest I 16-16, Ca- J I 0-8, Suthwalda Zuidwo™ nep I 2-6 Dekker Tennis Warmond II - |0C r Sport de Munnik II 6-2, Topspinners 'gebroken Stand: Leur 1 32-6 Dekker Tennis Warmond II 23-17., aal I 23-17, Inter Sport/de MC I 22-18, Munnik II 22-18, Nie Topspinners Enschede II 17-21. Suth Zuid I 13-27, a IJm aa II 6-34 Afd. 14: TEAN Alphen ad Rijn I - DUNO Doorwerth I. Oranje TC Den Haag? II - Jov-Mozaiek Amsterdam IV 4-4, Deati Boekhorst Noordwijkerhout I - De Helze Geldrop I 1-7. Falcones Valkenswaard I -K1 Zandvoort III 8-0 Stand: Falcones Val-ge kenswaard I 33-7. de Helze Geldrop I 26-14., Zandvoort III 20-20, TEAN Alphen ad Rijn I 19-21. Oranje TC II 19-21. DUNOÈn Doorwerth I 15-25, de Boekhorst Noordwij-br) I 14-26. Joy Mozaïek IV 14-26 Bouw/Unicum III - Merlenhove Heemstede It I II 2-6. Stand: Vredenburch Rijswijk I 29-ll)Pr Marquette Heemskerk I 24-16, Wac ;en I 23-17, 1 I 22-18, Julia r Bouw/Unie aag IV 11-29 Hil- i legomse TC II 10-30 Afd. 16: Castricum I -da( Thor RW Den Haag VI 4-4. Leidse Hout I ng Badhoevedorp II 3-5. Gendt I - Edese TC II.„j 4-4 Brederode Santpoort I - Warande Oos- terhout II 2-6 Stand: Warande Oosterhout II 31-9, Badhoevedorp II 24-16, Leidse Hout' 1 23-17. Gendt I 23-17. Brederode I 22-18.IQ >-20. Castricum I 11-29. Thor RW M I V 6-34 Ede II 20-20, Ci Den Haag V Tweede klasse afd. 9: HMegor Afd. Spatt. Roomt 'burg H. TC III -pC Afd. 10: De^r, ■rdorp III - Hilverheide II 5-3 Wormer I - Zandvoort IVfrC Leiden I - Merlenhovek 1 2 WOC Overveen I -. As- jkerk I 7-1. Heemstede I eai Amstelland III 4-4 Stand: Spatter WormerhSC I 28-12. Roomburg Leiden I 26-14. Arnstel-jm, land III 26-14, WOC Overveen 25-15, Heemstede I 20-20. Zandvoort IV 17-23 As-lCt< >urg I 10-30, Merlenhove V 8-32 Afd.,n .TC Lisse I - Zoetermeer III 1-7, Dashf terdam III - Forescate Voorschoten I 1- eemstede II - De Munnik Leiderdorpth -7. Brederode Santpoort II - 0-20, ForescateL- Voorschoten I 19-21, Brederode II 18-22, Dash A'dam III 10-30, Heemstede II 9-3lV Afd. 13: Capelle a d IJssel II - Zee en Duin! U Katwijk I 1-5, Seghwaerl Zoetermeer II - OLTC Oegstgeest II 2-6, Be Quick Maas sluis I - Be Quick Gouda I 7-1, Krimpen a.d IJssel I - Metselaars VI 5-3 Stand: Zee enPl Duin Katwnk I 34-4, Be Quick Maassluis lf 30-10, Kri; 17-23, OLTC Oegstgeest II 16- i IJssel II 14-26. Metselaars Sc! L,eeuwenoergn .v termeer II 2-6, Dclftse TB I - Casino Noord-®6 wijk II 4-4. Oranje TC Den Haag III - Um-}n cum Leiden IV 3-5, Botesa Bodegraven I - Be Quick Maassluis II 7-1 Stand: Zoeter-'0 meer II 30-8. Botesa Bodegraven I 27-13, Befrfc Quick Maassluis II 20-20. Delftse TB I 20- 20, Leeuwenbergh IV 19-21, Casino Noord wijk II 16-24 Oranje TC III 15-25. UnicumÊrr l I 15-25. GTR/NIP Geleen I 14-26, Vic toria Ro Eindhov. overgangs incasseren. FOTO: ANDRÉ VAN HAASTE REN Heren klasse Krimpen aan de IJssel I - Unicum I 2-4 Met nieuweling Wouter van I 12-28. Afd. 2: ELTV Jhoven II - Leeuwenbergh Leidsehen- i I 2-6. Dekker Tennis Warmond I - Pellikaan Tennis Goirle I 0-8, Osram/Bos- heim Bussum I - Thor RW Den Haag I 2-6, Zandvoort I - Joy Mozaïek Amsterdam I 4- 4 Stand: Leeuwenbergh I 37-3, Thor RW Den Haag I 30-10, Zandvoort I 23-17, Os- ram/Bosheim I 22-18, ELTV Eindhoven II 19-21, Pellikaan Tennis I 18-22, Joy-Mozai- ek I 10-30, Dekker Tennis Warmond I 1-39 Overgangsklasse A afd. 5: Juliana Hoorn I - Zandvoort II 2-6, Sittard III - BTCI Bre da I 6-2, Victoria Rotterdam II - Heerendui nen IJmuiden I 6-2, Noorlander Bouw/Uni cum II - CC Zeeland I 4-4. Stand: Zand voort II 31-9, Victoria Rotterdam II 23-17, Juliana Hoorn I 22-18. Noorlander Bouw- Unicum II 20-20, BTCI Breda I 19-21, Sit tard III 17-23, CC Zeeland I 15-25, He< duinen IJm a IV 13-27 Derde klasse afd. 20: Overburg IV - Hille4gc e TC VP den II ft schoten II 6-2, KLTV Kal-Jrfc wijk I - De Kikkers Nieuw Vennep I 7-l,or Sassenheimse TV I - In den Boogaerd I 6-2.,6c Afd. 23: Merlenhove VI - Oranje TC V 8-Olg) Van Nispen De Zilk I - Hazerswoudse TC 1:°.. 2-6, Nieuw Vennep II - Unicum Leiden V]JK 5-3, Oude Eik II - Hoofddorp IV 2-6. Afd/nd 27: Waddinxveen II - Schiebroek I 6-2, E'6B Brielle I - Zoeterwoudse TC I, De MunnilCd •dorp V - Thor RW Den Haag VII 4-»ut 1. CC Dordrecht II - Laaties Kaai II 5-3 Vierde klasse afd. 35: Merli Lisse II 2-6 Afd. 38: S'70 Woul Merenwijk IV 3-5. Afd. kerk I - Nieuwe Sloot II muiden I - Overdam I 0 Vijfde klasse afd. 36: T< 6-2 Afd. 44: LeNtlf r Aar I - Hillegom afd. 2: SVV Voc

Leidse Courant | 1989 | | pagina 18