De Munnik en De Merenwijk naar riante eerste plaats êt ZEE EN DUIN EN LISSE OP KOP IN TWEEDE KLASSE JU SPORT £otdóe@otncmt MAANDAG 8 MEI 1989 PAGlj Grasshoppers verslaat PSV KATWIJK De dames van Grass hoppers wonnen het afgelopen weekeinde de eerste promotie/de gradatiewedstrijd tegen de nummer twee van de promotiedivisie PSV. In Katwijk verwierf de eredivisio- nist met 80-55 zich een goede uit gangspositie voor de return in Eind hoven. Al zag het daar bij rust nog niet naar uit. Toen keken de gasten immers nog tegen een overbrugbare achterstand van drie punten aan. Pas bij de stand 54-44 nam Grass hoppers de vooraf verwachte grote voorsprong. Een constante press leidde tot een kloof van maximaal 28 punten, waarna beide ploegen op 80-55 afsloten. Hans Schelling en Henry Koning succesvol AALSMEER De Leidse zeiler Hans Schelling heeft zondag tezamen met zijn maat Henry Koning op de Westeinder Plassen het open Neder lands kampioenschap in de Flying Dutchman-klasse gewonnen. Koning en Schelling, die Nederland verte genwoordigden bij de Olympische Spelen van Seoul, waren onbetwist de besten. Ze hadden nog de meeste concurrentie te duchten van de jeug dige FD-zeilers Willem Nico en Ger hard Portma. De talentvolle Friezen veroverden het zilver. Enno Kramer en Wim van Dam (Ter Aar) naar de derde plaats. Sportwereld Autosport Michael Bleekemolen heeft in de tweede wedstrijd van de Eu ropa Cup voor Renaults 21 turbo contact gevonden met de kop van het peloton. Hoe wel de Nederlander op de zesde plaats eindigde, toonde hij zich tevreden met het re sultaat. De Italiaan Massimo Sigala won, voor zijn landge- Schaken - Jeroen Piket en Paul van der Sterren heb ben in het schaaktoernooi van München gezamenlijk dë^eiding. Beiden hebben 6 punten. Van der Sterren maakte remise tegen Zilger, nadat hij in de ochtenduren de afgebroken partij uit 'de zevende ronde tegen Cebalo had gewonnen. Piket speel de remise met Kindermann. Handbal - Steaua Bukarest boekte een verrassende overwinning in de eerste fi nale van het toernooi der landskampioenen. De Roe menen versloegen in eigen hal SKA Minsk uit de Sov jetunie met 30-24. Handbal - Créteil heeft in de eerste finale van het toer nooi om de Europese beker voor bekerwinnaars met 17- 16 gewonnen van TUSEM Essen. Bij rust stonden de Fransen met 8-7 voor. Basketbal - Het Nederlands vrouwenbasketbalteam heeft dit weekeinde twee oefen wedstrijden tegen de Franse nummer twee, Orchies, met ruime winst afgesloten: 94- 73 (45-41) en 74-65 (38-25). Wielrennen - De 21-jarige Thomas Dürst heeft gisteren door een val tijdens een wegwedstrijd in de Zwitser se plaats Gippingen een ge compliceerde sleutelbeen breuk opgelopen. De West- duitse neo-prof uit de ploeg van Peter Post is zes weken uitgeschakeld. Paardesport - De Britse amazone Virginia Leng heeft de sterk bezette inter nationale military van Bad minton gewonnen. Ze liep met het paard Master Crafts man in totaal 57,8 strafpun- ten op. Paardesport - Sunday Si lence neeft de 115e Kentuc ky Derby gewonnen. Favo riet Easy Goer met twee en een halve lengte. Het paard verdiende met de zege 574.200 dollar, ruim een mil joen gulden. Paardesport - Nelson Pes- soa heeft gisteren de Grote Prijs van het internationaal concours hippique in Mün</ chen gewonnen. Met de merrie Caroline was de Bra4J ziliaan foutloos in de barrage en sneller dan de Zwitser* Markus Milndli en de Au straliër Kevin Bacon. Rolhockey - De Nederland se rolhockeysters zijn in de Westduitse plaats Springe ongeslagen Europees kam pioen geworden door in de laatste wedstrijd met 1-0 van het gastland te winnen. De Britse vrouwen eindigden met één nederlaag als twee de vóór de Bondsrepubliek en Italië. Tennis - Jimmy Connors heeft het demonstratietoer- nooi in Nimes gewonnen. De Amerikaanse veteraan won zonder veel moeite "Zweed Anders Jarrj 3L f - Biljarten - TitelverJ BK Borken Heisa •Iteeftde'cjjqijde ronder het tornooi om i ropesc.i.dnebandenbek Zweedse;» team, aa door Lennart en Blomdahl, won met I BF Harsjpn Eek, na f eerste dypl saterdag j 7-2 te hebben gezege\^j^ Handbal - Nederlanc dens een meisjestoerg§0J Denemarken als vier eindigd. De hand! verloren achtereenv HAj van de Bondsrepublifniidc 27), Zweden (8-12) enoid o] marken (10-23). het sp jj. Vo! LEIDEN Met ruime overwinningen op de naaste concurrenten heb ben het Leiderdorpse De Munnik en het Leidse De Merenwijk zich een riante positie in het klassement veroverd in hun afdelin gen van de overgangskla- se B van de tenniscompe- titie. Zee en Duin uit Kat wijk en Lisse bekleden dezelfde positie in de tweede klasse. In de hoofdklasse liep Unicum tegen een 5-3 nederlaag op tegen het Rotterdamse Z'67. Dekker Tennis kreeg de derde maximale nederlaag te slikken. Hoofdklasse Unicum I - Z'67 Rotterdam I 3-5 Het Leidse Unicum is haar fraaie eerste plaats op de rang lijst kwijtgeraakt. De Noorlan- derformatie liet zich verrassen door het Rotterdamse Z'67, een team wat in vroeger jaren eveneens een moeilijk te ne men obstakel bleek. De nieu we Unicum-aanwinst Lisa O'Neil arriveerde vrijdag op Schiphol om de komende we ken de vacante plaats van de geblesseerde Yvonne der Kin deren in te nemen. De Austra lische won met veel overtui ging het enkelspel tegen de voor Rotterdam spelende Al gerijnse Warda Bouchabou, 6- 2, 6-2. Joost Winnink boekte een ronduit sensationele zege op Ralph Kok. De Peizenaar be vestigde zijn goede competitie- vorm met een vlekkeloos op treden, dat in een 6-4, 6-3 stand eindigde. Kok, de laatste weken furore makend in bui tenlandse toernooien en daar mee een plaats binnen de eer ste driehonderd van de wereld bereikend, werd met goed ser- veerwerk en versnellingen volledig verrast. Joost Win nink won met 6-4, 6-3, na in beide sets een zeer ruime voorsprong genomen te heb ben. In de enkelspelen bleek daar mee de koek op. Claire We- fink maakte te snel en te veel outen om Joke Ritman te ver ontrusten, 2-6, 1-6. Chris Ver- meeren komt op dit niveau op wedstrijdritme veel te kort. Het tekort aan partijen van de Bredanaar was ook in de partij tegen Huib Troost zichtbaar. In de dubbelspelen blijken de Unicummers nog niet als Rot terdamse paren te functione ren. Het nieuwe damesdubbel van O'Neil en Wegink is nog niet ingelopen en ging met 7-5 en 6-4 verloren. Het heren- dubbel heeft permanent onder druk gestaan al was de uislag toch een krappe, 4-6, 6-7. Lisa O'Neil en Joost Winnink boekten hun tweede zege in de mixed 6-0, 6-4 tegen Boucha bou en Troost. Claire Wegink en Chris Vermeeren bleven Euntloos na de nerderlaag in et tweede gemengddubbel. Het Amsterdamse Popeye voert thans de ranglijst. De formatie van de ongeslagen Heieen van den Berg versloeg het Rotterdamse Victoria met liefst 7-1. Hilversum voegde zich weer bij de titelkandida ten via een een 6-2 zege op NIP/GTR uit Roermond. Het team van Jos Koemans, Detec- /Mets II had samen met de Voorschotenaar een mindere dag tegen Warande uit Ooster hout. Thor RW I - Dekker Tennis I 8-0 Dekker Tennis heeft haar der de maximale nederlaag niet kunnen ontlopen. De enige speler met hoofdklasseniveau, Michael van den Berg trof in de Argentijn Daniël Orsanic een te sterke tegenstander, 3-6, 1-6. Met Freek Tanis, die eveneens uitstekend singlede, werd in het dubbelspel een longset veroverd. Na drie maal 0-8 dringt de vraag op, waar om de Warmonders geen de gradatie bij keuze naar de eer ste klasse hebben aange vraagd. De hoofdklasse is voor Astrid Bouw en Madelijn Da- men veel te hgoog gegrepen. In deze afdeling rekende kop loper Leeuwenberg met liefst 8-0 met het tot deze zondag op plaats twee staande Zandvoort. Overgangsklasse A Zandvoort II - Unicum II 6-2 De Zandvoort-reserves vor men een team, wat kampioen moet worden. Ook zonder de in team I spelende Sven Groe- neveld bleken de kustplaatsbe woners te sterk voor het 'tweede' van de Leidenaren. Martijn Krans was de enige Unicummer met singlewinst door Sander van Gelder te kloppen. Wijnand Nuyts kon het in de derde set tegen oud hoofdklasser Hans Schmidt niet redden. Marceline Spaan kreeg klop van de Panamese Darlyn Khan en Jeanine Jtln- ger liet zich door Katja Nelis verrassen. Het tweede winst punt kwam uit de mixed van Martijn Krans met Jeanine Jünger. Hillegom I - Oud Beyerland I 5-3 Marco van Trigt werkte een sensationeel enkelspel af tegen A-speler Marco Meeldijk. Op een 6-1, 5-2 stand trok de speler uit Oud Beyerland zo nadrukkelijk aan de noodrem, dat de Hillegommer uit zijn ritme raakte. De tweede en derde set gingen slechts met 7- 5 verloren. Marcel Vink bleef opnieuw ongeslagen. Na de enkelspelwinst op Marco Doff, werden het herendubbel en de mixed met Cindy Berkhout een prooi voor Vink. Hille- gomse Cindy leverde opnieuw een gewonnen single af. De mixed van Madeion Verdegaal en Marco van Trigt leverde het winnende vijfde en Meel- dijks tweede verliespunt op. Overgangsklasse B Casino Noord wijk I - ACL de Munnik I 1-7 De derby tussen Casino Noordwijk en het Leiderdorp- se de Munnik is bepalend voor het kampioenschap. Het breekpunt kwam op het mo ment, waarop Rene van der Wilk voor de Noordwijkers het enkelspel tegen Bert Bruin wegens kramp moest opgeven. De Leiderdorpers hadden op dat moment een 2-1 voor sprong door zeges van Bionda Zonderop op Els Veentjer en Kees-Jan Schuilenburg op Cees Heemskerk. De tot de beste veertig-plussers van Ne derland behorende Veentjer had het de zeventienjarige Ripse met 5-7, 4-6 nog knap lastig gemaakt. Teamgenote Trudy Groenman deed het zelfs nog beter. Marquérite Pa- tiwael kreeg een pijnlijke tweesets nederlaag te slikken. Cees Heemskerk heeft de tweede set en daarmee de par tij tegen Kees-Jan Schuilen burg feitelijk uit handen gege ven. Voordat de kramp hem velde, had ook René van der Wilk een beslissende set en 4-1 voorsprong laten glippen. De aangeslagen Noordwijkers kwamen in hun sterkste num mers, de dubbelspelen niet uit de verf, waardoor de winst van De Munnik, met Monique Langelaan als dubbelspeelster toegevoegd, wel zeer ruim werd. KSVV I - De Merenwijk I 2-6 Het rechtstreekse treffen met het op de tweede plaats bivak kerende KSVV, leverde een overtuigende 2-6 overwinning op voor de Leidenaars. Na twee verliespartijen van Irma van Seeters en Hans Tönjann back in town, winstkansen in de single, maar vooral van grote waarde in de dubbels herstelde De Merenwijk de schade op knappe wijze. Her man van der Capellen inspi reerde zijn team tot grote da den door oud-hoofdklasser Just Palm gedecideerd terug te wijzen. Nathalie van der Voort voegde daar een overwinning in straight sets aan toe. In de dubbels walsten de Leidenaars over de Schiedammers heen met als toonbeeld van macht de zege van het koppel Van der Capellen/Jongmans: 6-0, 6-0. Wie stopt de Merenwijk- trein? OTC I - OLTC I 4-4 Opmerkelijkste gebeurtenis was zonder meer de rentree van Henny Koemans in de hoofdmacht van OTC. Met zegge en schrijve anderhalf uur training in de baggage, diende de Voorschotenaar drie maal acte de presence te ge ven. Marco Visser trok zich weinig van diens reputatie aan en won in twee sets: 6-4, 7-6. Met Jasper van Marwijk was hij ook te sterk in de dubbel, waarna de uitgeputte Koe mans in de mixed de kracht ontbeerde om het koppel Mar cel Gerritsen/Evelien Krul beentje te lichten (7-5 derde set). Gerritsen verloor zijn single evenals de dames Nancy Toole en Evelien Krul, die niet kónden tippen aan de „Haagschen". TEAN I - Zandvoort III 4-4 De Alphenaren hebben een uitstekende gelegenheid laten lopen om zich in het kielzog van Falcones te nestelen. Waar een 6-2 zege mogelijk was, bleef TEAN steken op 4- .4. Mare Nagelkerken, vooral in de dubbelspelen op slag, en Frank Liefbroer wonnen zoals gebruikelijk hun single. Dit kan niet gezegd worden van Margo van den Oudenrijn en Marie-Louise Goedhart, die zowel hun singles als de da mesdubbel met identieke cij fers verloren zagen gaan: 4-6, 6-7. Het duo Nagelkerken/Van den Oudenrijn was dicht bij winst, maar de tie-break in de derde set besliste in het voor deel van Zoetermeer. Richard Oskam etaleerde zijn dubbel- kwaliteiten en scoorde 100%. De Boekhorst I - Joy Mozai- ek IV 6-2 De thuisclub droeg de laatste plaats over aan de Amster dammers. Volgens Margot van den Haak is er geen vuiltje meer aan de lucht:,, We zullen dit jaar niet degraderen. Deze overwinning hadden we net nodig en geeft zelfvertrouwen voor de toekomst". Van den Haak bleef evenals Pieter van Meel aan de winnende hand. Onno van Paridon verloor al leen de mixed met Colinda Voskuil, die ook haar single nipt verloor: 6-1, 3-6, 6-7. De Munnik II - Suthwalda I 7-1 Het tweede team van De Mun nik stelde met de royale 7-1 overwinning op Suthwalda haar plaats in de Overgangs B volledig veilig. De Munnikers, met Connie Baarends als in valler voor Monique Lange laan, moesten alleen het en kelspel van Thomas Koemans afgeven. Dekker Tennis Warmond II - Nieuw Vennep I 6-2 De vooraf als 'beladen' om schreven derby tussen Dekker en Nieuw Vennep werd toch nog een eenvoudige zege voor de Warmonders. Rosemarre Verdegaal klopte voor Nieuw Vennep oud clubgenoot Nat halie van Lint. Marcel van Rijn moest zijn eveneens oud clubgenoot Erik Bakker een 6- 4 derde set winst toestaan. Mark Fleischeuer singelde voor Dekker sterk tegen Ro gier Liefbroer, een voorbeeld wat door Karin Croese tegen Marijke Outshoorn werd ge volgd. Nieuw Vennep won van de vier dubbelspelen al leen het damesdubbel. Vredenburch I - Unicum III 4-2 Zeer veel en ook zeer lange strijd om de eerste plaats in dezew afdeling tussen Vreden burch en Unicum III. Wil den Hollander won de één tegen één. Miijam Siemerink verloor in de langst mogelijke partij van de dag. De negenendertig ste game was voor de tegen standster, 6-7, 7-6, 6-7. Het da mesdubbel werd door Unicum na een 4-1 achterstand tot 7-5 setwinst omgebogen. Tweede Pinksterdag gaat het verder. Ede II - Leidse Hout I 5-3 Zo dacht Leidse Hout kansrijk bovenin mee te draaien en zo weet het zich kansloos. Ede, dat pas vijf punten had ver gaard, voegde daar hetzelfde aantal aan toe. Anne-Jan van der Meer had niets te vertellen tegen Hans Jorna, Waldo Jan sen verloor in tweeën, Fleur Meijer had haar dag ook niet bepaald, waardoor Henny Fehling als enige succesvol was in de single. Met Fleur Meijer boekte zij een fraaie zege in de dubbel, waarin alle tactische verzinsels gehanteerd werden Het koppel Van der Meer/Jansen won de eerste set, maar toen was het ook echt over en sluiten: 4-6, 6-0, 6-1. De oud-Unicummers Van der Meer en Meijer herstelden zich knap in de tweede mixed door het derde punt via een ri ante tweesetter binnen te sle pen. Tweede klasse Bosheim V - De Munnik III 2-6 De ruime 4-0 voorsprong na de enkelspelen werd tot een 6-2 eindstand uitgebouwd. Het he rendubbel van Marco Smit en Onno Guinau en de mixed van Monique Vermeulen en Perry Paauw werden niet in winst omgezet. Assumburg I -Roomburg I 3- 5 De Roomburgse punten-in- breng kwam voornamelijk tot stand via het mannelijke deel van het tefcm. Joost van Leeu wen hoefde zich nauwelijks in te spannen, wat wel het geval was voor Bub van der Zee, die historie schreef door voor de derde keer in successie een driesetter in zijn voordeel te beslissen. De zusjes Van der Mey verloren hun singles kansloos, maar des te opval lender was de 6-0, 6-1 victorie in het damesdubbelspel (Ilon- ka van Riet en Lisette van der Mey). Rob van Marwiik maak te zijn faam als dubbellaar vol ledig waar door zich twee maal het zoet der overwinning te laten smaken. Een inciden tje deed zich voor in de mixed van Van der Zee en Lonneke van der Mey, toen de Leidse bij een 4-4 stand in de derde set door een gerichte bal van haar tegenstander werd ge raakt aan het hoofd. Van der Zee deelde de dader vervol gens op ongekunstelde wijze in woord en gebaar mede, hoe hij daar over dacht. Als anti-cli max eindigde de mixed wel in een nederlaag. Lisse I - Buitenveldert I 5-3 Lisse had het niet gemakkelijk tegen Buitenveldert, dat maar één punt minder had dan de Bollenstrekers. Peter Grim bergen bleef ongeslagen, Onno Wempe verloor alleen de mixed met Elly Reeuwijk, die met Miranda Booms de dames dubbel uit handen gaf. Booms wacht nog steeds op haar eer- De zon schijnt weer enigszins voor Forescate na de ruime zege op mede-degradatiekan didaat Heemstede. Als Dash '35 van hetzelfde kaliber is als Heemstede dan zal handha ving geen probleem worden voor de Voorschotenaren. Hoewel er enkele onnodige driesetters werden gespeeld, bleek er toch een aanmerkelij ke progressie zichtbaar in het spel van de Forescate-spelers. Gert Jan Egberink en Moni que Gijben bleven ongeslagen, terwijl Marco Stals en Natasha van Schaik alleen de mixed verloren. Zee en Duin I Krimpen aan de IJssel I 6-2 Wat een afknapper voor de Krimpenaars. Dachten ze met de gebroeders Stienstra voorop fluitend kampioen te worden in de tweede klasse, stuitten ze op Zee en Duin, dat nog net iets meer kwaliteit herbergt. Frank Stienstra, vorig jaar be dwinger van Marcel Vink, kreeg geen poot aan de grond bij Jan Willem Lugthart. Zijn broertje Sicco had meer succes tegen Leon Damen, die ook in een spannende mixed met Di ana Padt het onderspit dolf. Padt verzekerde Zee en Duin van een belangrijk punt door haar single winnend over de streep te brengen. Carola Geerlings was weer ouderwets op dreef met drie punten. Zoetermeer II - Botesa I 5-3 Richard Plomp was de topsco rer van Botesa door zijn drie partijen winnend te besluiten. Jan-Willem Lugthart balt zijn vuist na wederom een overwinning. Hij voerde zijn Zee en Duin naar de verwachte positie aan de top. FOTO: HENK SNATERSE Bianca Plomp zag haar single in drieën verloren gaan en bleef verder zonder winst. Marleen Vink en Mark Rijn beek steunden Richard Plomp bij het ten uitvoer brengen van zijn hattrick. Derde klasse KLTV I - Forescate II 7-1 De Katwijkers trokken weer eens optimaal profijt van hun hard-courtbanen waar Fores cate heel wat mee te stellen had. De klasse van Loek Ver hees staat buiten kijf en is we kelijks goed voor drie punten. Het verlies van Ernst Krause tegen Maarten Soels, na enke le gemiste wedstrijdpuriten, was wel opmerkelijk. De ster ke Voorschotense dames Eve lien Poell en Berty Koemans konden verrassenderwijs niet op tegen Mariëlle van der Plas en Petra Guyt. Van der Plas was in de mixed zelfs zo sterk op dreef, dat zij het zwakke optreden van haar partner Krause volledig compenseer de. Nieuw Vennep II - Hazers- woude I 3-5 Een nuttige zege voor de Ha- zerswoudse formatie, die zich door dit resulaat veilig in de middenmoot heeft genesteld. Jurgen Peters verloor zijn single, de damesdubbel van Karin Reeuwijk en Titia van den Berg werd ingeleverd, hetgeen ook het geval was met de mixed van Richard Zeven hoven en Karin Reeuwijk. Vierde klasse Hillegom IX - S'70 Woubrug- ge 7-1 Alleen Arjan van Rooy was goed voor een overwinning. In zijn dubbel met Joris van der Meulen kon hij het net niet bolwerken. Jeanette Verberk en Marianne van Woerden verloren zonder enig uitzicht op een punt. Leimuiden I - Gravellers III 5-3 Dineke, die slechts twee games hoefde af te staan, en Jan Klein waren in grote vorm en mochten ieder drie maal de fe licitaties in ontvangst nemen, waardoor de thuisclub aan het langste eind trok. Vijfde klasse Ter Aar I - Voorhout II 4-4 Een terechte puntendeling, want beide ploegen waren vol ledig aan elkaar gewaagd. Cat- telijne Batelaan, Robert Ben oemeer en Ivo Huntjes singel den drie punten binnen. Het koppel Ivo Huntjes/Nicole Pietersen deed de rest. PETER KLEIN JELLE RAAP Uitslagen Zondag Hoofdklasse Afd. 1: Hilversum I - GTR/NIP I 6-2, Popeye GS III - Victoria Rot terdam I 7-1, Noorlander Bouw/Unicum I - Z'67 Rotter dam I 3-5, Warande Ooster hout I - Detec/Mets II 4-4. Stand: Popeye GS III 18-6, Noorlander Bouw/Unicum I 15-9, Hilversumse LTC I 15-9, Z'67 Rotterdam I 14-10, Detec- /Metselaars II 10-14," GTR/NIP I 9-15, Warande Oosterhout I 9-15, Victoria Rotterdam I 6-18. Afd. 2: ELTV Eindhoven II - Joy-Mo- zaïek I 4-4, Thor RW Den Haag I - Dekker Tennis War mond I 8-0, Leeuwenbergh I - Zandvoort I 8-0, Osram/Bos heim I - Pellikaan Tennis I 4- 4. Stand: Leeuwenbergh I 23- 1, Thor RW Den Haag I 17-7, ELTV Eindhoven II 16-8, Os- ram/Bosheim I 13-11, Zand voort I 12-12, Pellikaan Tennis I 9-15, Joy-Mozaïek II 6-18, Dekker Tennis Warmond I 0- 24. Overgangsklasse A Afd. 5: Juliana Hoorn I - CC Zee land I 6-2, Heerenduinen I - Sittard III 4-4, Zandvoort II - Noorlander Bouw/Unicum II 6-2, Victoria Rotterdam II - BTCI Breda I 3-5. Stand: Zandvoort II 18-6, Juliana Hoorn I 16-8, Noorlander Bouw/Unicum II 12-12, Victo ria II 12-12, BTCI Breda I 11- 13, CC Zeeland I 10-14, Heer enduinen I 9-15, Sittard III 8- 16. Afd. 6: Overburg II - ELTV Eindhoven III 0-8, Dash '35 I - Thor RW III 3-5, Hillegomse TC I - Oud Beijer- land I 5-3, Brunssum I - Nij megen Quick I 6-2. Stand: OLTC Oegstgeest I 4-4. Star a.d. IJssel I 15-9, KSVV Schljl dam I 14-10, Falcones II 13- Oranje TC I 11-13, OU Oegstgeest I 10-14, Hambak Den Bosch I 7-17, Shaile Hk mond II 7-17. Afd. 13: Heerél duinen II - Leimonias IV De Munnik II - Suthwalda I 1, Quick Oldenzaal I - Tc spinners II 4T4, Dekker Tem Warmond II - Nieuw Venn I 6-2. Stand: Leimonias Haag IV 21-3, Inter Sport/f) Munnik II 14-10, Nieuw Ve« nep I 14-10, Quick Oldenzaal 13-11, Dekker Tennis Wa mond II 11-13, Topspinne Enschede II 10-14, Sutnwah I 9-15 Heerenduinen II 4-2 Par >L'; ak -r Tc em :nn Afd. 14: TEAN Alphen aj Rijn I - Zandvoort III 4-4, I Helze I - Oranje TC II 60Nb DU NO I - Falcones I 2-6, fter Boekhorst I - Joy-Mozaiek irke 6-2. Stand: Falcones ValkeiL waard I 18-6, TEAN Alphf; a.d. Rijn I 14-10, Zandvoort F1 13-11, de Helze Geldrop I lime 11, de Boekhorst Noord wijkëi h hout I 10-14, Oranje TC II l|chi< 14, DUNO Apeldoorn I 10-lar Joy Mozaïek IV 8-16. Afd. Ui Waddinxveen I - Merlenhof II 3-5, Juliana Hoorn II - Thl1 K RW IV 6-2, Vredenburgh ffavi Unicum III 4-2, afgebrok«nk( (15/5), Hillegomse TC II [vei Marquette I 0-8. Stand: Vijor denburch I 17-5, Waddinxvet I 15-9, Marquette HeemskerlPcn 15-9, Noorlander Bouw/Uitëa cum III 14-8, Merlenhove ^rk 14-10, Juliana Hoorn II 14-ltfa: Hillegomse TC II 3-21, Thi_ RW Den Haag IV 2-22. AfL 16: Castricum I - Warande 1-7, Thor RW VI - Brederod<| 0-8, Ede II - Leidse Hout I GendtI - Badhoevedorp I Stand: Badhoevedorp 7* Leidse Hout I 17-7, Warano Oosterhout II 17-7, Bredero#J I 17-7, Gendt I 14-10, Ede rJ\ 10-14, Thor RW Den Haag 1 22. All rande V 'derodA/ out I 5-f rp II 6-1 II 17-1 2-22, Castricum I 2-22. Twe de klasse Afd. 10: Bosheim Trudy Groenman redde voor Casino Noordwijk niet de kampioens kansen. maar wel de eer. FOTO: HENK SNATERSE ELTV Eindhoven III 21-3, Nij megen Quick I 14-10, Hille gomse TC I 13-11, Thor RW Den Haag III 12-12, Oud Beij- erland I 11-13, Dash '35 I 10- 14, Brunssum I 10-14, Over burg II 5-19. Overgangsklas se B Afd. 6: Seghwaert I - Thor RW V 6-2, Casino Noordwijk 1 - ACL/de Mun nik I 1-7, TC Egmond I - Maarssenbroeck I 6-2, Festina Amsterdam III - Victoria Rot terdam IV 3-5. Stand: ACL de Munnik I 22-2, Casino Noord wijk I 15-9, TC Egmond I 15-9, Seghwaert I 12-12, Maarssen broeck I 11-13, Thor RW Den Haag V 7-17, Festina A'dam III 7-17, Victoria IV 7-17. Afd. 12: Hambaken Den Bosch - Falcones Valkenswaard II 2-6, Shaile Helmond II - Capelle a.d. IJssel I 2-6, KSVV Schie dam I - De Merenwijk I 2-6, Oranje TC Den Haag I - De Munnik III 2-6. Afd. 11 "W De Spatter I - Amstelland iLJ. 5-3, Zandvoort IV - Heemsteo I 6-2, Assumburg I - Roort burg I 3-5, WOC I - Merlenhi ve V 7-1. Afd. 12: Lisse I Buitenveldert I 5-3, Zoete|mT meer III - Brederode II 6-i De Munnik IV - Da^h '35 if" 5-3, Heemstede II - ForescateïS^ 1-7. Afd. 13: Capelle-Y. Ilonc Metselaars VI 3-4 (15/05), Z$ k en Duin I - Krimpen a.d. IJjprt sel I 6-2, Be Quick-G.I - SegLJ waert II 5-3, Be Quick M. Ir OLTC II 7-1. Afd. 14: OranJ10 TC III - Casino Noordwijk poi 5-3, Zoetermeer II - Botesa I Hei 3, Unicum IV - Delftse TB I |en 5. Derde klasse Afd 22: HillLn gomse TC V - In den BoogaeiT I 4-4, De Kikkers I - De Mf renwijk II 2-6, Haarlem JIrn Sassenheim I 5-3- KLTV Kal wijk I - Forescate II 7-1. Afl 23: UnicumjiV r Van NispenI 5-3, Nieuw: Vennep I" zerswoudq I [3-5. Afd. Munnik Vj iZoeterwoude 1 3. Vierdoiklasse Afd. 35: RVi turn IU.LTQ Lisse'II 2-6, Aft 38: Hillegom IX - S'70 Woü,it brugge Ii?t*l; JII. Afd. 44: Let muidsp I »;Gravellers III 5-ij Vijfde; klasse Afd. 36: T£ •Aar I - Voorhout II 4-4. Here(, Overgangsklasse Afd. 'Uniouth l - ATC AmsterdaöiL -3-3. P iri; ifan II - Hier 1. 27: IVai oude I iai

Leidse Courant | 1989 | | pagina 20