PSY wil Rijkaard en Koeman Selinger wil snelle beslissing Tiende Vuelta-ritzege voor Eddy Planckaert Eurovisie-omroepen willen boycot Wimbledon-toernooi Leidse Courant: voor meer dan nieuws alleen. Een krant voor u! SPORT CeidaeSou/ia/nt zaterdag 29 april i989 pagina 9 Den Helder pakt basketbaltitel DEN HELDER Noordkop-Den Helder heeft gisteravond de Neder landse basketbaltitel veroverd. De Noordhollanders zegevierden in de vierde wedstrijd van een best-of- five met 69-62 over titelverdediger Den Bosch. Het is de eerste keer in de geschie denis van de club dat Den Helder het landskampioenshap haalt. Tij dens de wedstrijd kwam het op de tribune tot vechtpartijen. Een week geleden werden de vrouwen van Den Helder al kampioen van Ne derland. Nederland kandidaat voor WK ijshockey ZOETERMEER Nederland heeft zich kandidaat gesteld om het WK- ijshockey voor B-landen in 1991 te mogen organiseren. Het mondiale evenement geldt tevens als kwalifica tie voor de Olympische Spelen van 1992 in Albertville. De eerste vier landen van het WK voor B-landen plaatsen zich voor de OS, aangevuld met de acht naties die uitkomen in de A-groep. Nederland promoveerde vorige maand naar de B-groep, na in Australië wereldkam pioen in de C-groep te zijn geworden. Voorwaarde tot het organiseren van het WK is dat Nederland zich vol gend jaar handhaaft in de B-groep. Wageningen ontslaat halve voetbalselectie WAGENINGEN De voetbalclub Wa- geningen, uitkomend in de eerste divi sie van het betaalde voetbal, heeft ont slag aangevraagd voor acht contractspe lers. Criiden, Jansen, Koeman, De Kruif, Van Drumpt, Waterink, Groten- breg en Lampenscherf. Daarnaast heeft Kraak zelf zijn vertrek aangekondigd. Hij gaat naar de zaterdagclub Spaken burg. Wageningen, de slechtste ploeg uit het betaalde voetbal, staat een ander be leid voor ogen. De vereniging wil een nieuw elftal, met eigen jeugdspelers en amateurs uit de regio. Wageningen, dat onlangs trainer Piet Schrijvers op non- actief stelde, onderhandelt bovendien met eredivisieclub FC Utrecht over sa menwerking. Geen alcohol in stadion NAC BREDA In het stadion van de Bredase eerste-di- visieclub NAC zal van avond bij de wedstrijd te gen GA Eagles geen alco holhoudende drank wor den verkocht. De politie van Breda heeft tot „drooglegging" van het stadion besloten omdat men de laatste weken in thuis- en uitwedstrijden van NAC met eeft steeds groter wordende agressie van de Bredase suppor ters krijgt te maken. De politie wijt dat aan het gebruik van alcohol. Wandelingetje Ruud Gullit is alweer in staat een boswande- lingetje te maken. In de lommerrijke omge ving van het sportcom plex van AC Milan, Mi- lanello, vergezelt An- gelo Colombo (rechts) zijn revaliderende ploeggenoot die afge lopen week een knie operatie onderging. Volgens de artsen zal Gullit kunnen deelne men aan de finale van de Europa Cup I, waarin AC Milan op 24 mei Steaua Boekarest ontmoet. FOTO: AP Fortuna oogst slechts hoongelach SITTARD Fortuna heeft gisteravond een ge slaagde aanval onderno men op de clubliefde van de laatste 1500 echte aan hangers. In het vooruitgeschoven duel tegen Den Bosch brachten de Limburgers er zo weinig van terecht, dat de laatste trouwe supporters al voor rust hun af keuring lieten blijken. In de tweede helft daalde alleen nog maar hoongelach neer op de spelers. Dat was, gezien de ne derlaag van 1-0, wel begrijpe lijk. Veertien dagen geleden na het verlies bij RKC had Fortuna de hoop op Europees voetbal al laten varen en dat was in de eerste helft van het duel tegen Den Bosch goed te merken. Als makke schapen hobbelden de Fortunezen over het veld en slaagden er geen enkele keer in een schot op het doel te lossen. Den Bosch kwam niet veel verder: één schot tussen de pa len. Maar dat betekende tien minuten voor rust wel 1-0. Een voorzet van Van Duren werd aan de eerste paal welis waar nog gemist door Gösgens, maar aan de rechterflank zette De Gier zijn voet tegen de bal en knalde keihard raak in de verste hoek. Steve Davis op voorsprong SHEFFIELD De halve fi nalepartij van het WK snoo ker tussen titelverdediger Ste ve Davis en Steven Hendry werd gisteravond afgebroken bij een stand van 13-9 in het voordeel van Davis. De andere partij in de halve eindstrijd tussen John Parrot en Tony Meo wordt vandaag bij de stand van 10-5 hervat. Kraay vier duels geschorst ZEIST De tuchtcom- missie van de KNVB heeft Hans Kraay voor vier wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaarde lijk. Zijn ploeggenoot René van de Kerkhof werd voor drie wedstrij den geschorst. De spelers van Eindhoven maakten zich na afloop van de wedstrijd tegen Telstar, vorige week zaterdag, schuldig aan handtastelijkheden jegens scheidsrechter Overkleeft. Aanleiding tot de ruzie was de gele kaart, die Kraay tijdens het duel had gekregen. Voor zijn derde gele kaart werd Kraay als gebruikelijk met een schorsing van één wedstrijd bestraft. Voor de rode kaart kreeg hij in aan sluiting daarop een schorsing van drie wedstrijden, waarvan één voorwaardelijk. Kraay kreeg een proeftijd op gelegd tot 1 januari 1990. Hij mag tot het einde van dit sei zoen geen aanvoerder meer zijn. De zaak van Kraay werd door de tuchtcommissie mon deling behandeld. (tv. DEN HAAG Elf draverijen staan er morgen op het pro gramma van Duindigt. De eer ste start is om 13.30 uur en onze tips luiden: le koers: Doris Vryennesse, Calypso, Duke's Daimond (7-5-4). 2e koers: Man of Raaphorst, Hit The Headline, King's Power (5-3-4). 3e koers: Dustin Morgan, Diego Bui tenzorg, Deter Ruimzicht (10-6-11). 4e koers: Count of Holland. Corry Westland. Coba Jorishof (5-7-4). 5e koers: Pasha, Moon Child, Jinks 3-1-7). 7e koers: Bugs Bunny, Captain M, Rittas Star (4-6-2). 8e koers: Ann Marshall, Ariba, Zyca More Bluff (8-2-6). 9e koers: Snow Lady. Sibora, Dew- drop (4-7-9). Erwin Koeman. EINDHOVEN PSV heeft behalve op Michel Boerebach en Pieter Huistra zijn zinnen gezet op Frank Rijkaard en Erwin Koeman. Rijk aard, die zich bij AC Mi lan niet bijster op zijn gemak voelt heeft bij de Italiaanse Europacup fi nalist officieel nog twee jaar te gaan, Koeman is nog voor eenzelfde pe riode gebonden aan Bel gisch kampioen KV Me- chelen. Rijkaards zaakwaarnemer Jacques Kranendonk van ECO Sport heeft PSV doorverwezen naar AC Mi lan. Hij bevestigde de be langstelling van de Eind- hovenaren. Naar verluidt onderzoekt PSV nu de mo gelijkheid om via de Itali aanse tak van het Philips concern de transfer te be klinken met voorzitter Berlus Coni van Milan. De 27-jarige Erwin Koe man heeft horen verluiden dat PSV hem graag op kor te termijn wil vastleggen maar heeft officieel nog niets van de aftredende Europacuphouder gehoord. „Vorig jaar heeft PSV al geprobeerd me een voor contract te laten tekenen per 1990. Of ik zou willen? Ik heb niets te willen, want ik heb vorig jaar voor drie seizoenen getekend bij Mechelen. Maar als PSV wil praten sta ik daar niet negatief tegenover". Michel Boerebach heeft PSV gisteren na een ge sprek van een uur, waarbij ook belangenbehartiger Bob Maaskant aanwezig was, enkele dagen bedenk tijd gevraagd. De laatste man van Roda JC kan in Eindhoven voor twee jaar tekenen. „Het was geen slecht overleg", vond Boe rebach, „maar rond is er nog niks". PSV kwam wel met Spor ting Lissabon, dat ook be langstelling heeft voor de aan SK Beveren verhuur de Erik Viscaal, tot een ak koord over de verhuur van Randy Samuel in de vol gende jaargang. De verde diger maakt het seizoen ge woon bij Volendam af. Petri Tiainen heeft giste ren een contract getekend bij de Finse club HJK Hel sinki. De middenvelder van Ajax sloot een over eenkomst voor een jaar, met een optie voor nog een jaar. De international kwam in Amsterdam, on dermeer wegens blessures, zelden verder dan een plaats in het reserve-elftal. tijdens het inter nationale toernooi van Slagha ren pleitte de scheidende bondscoach Selinger voor een snelle beslissing van de NeVo- Bo over de aanstelling van zijn opvolger. Hij en de spelers vinden de huidige assistent- coach Harrie Brokking de juis te man. Maar Brokking heeft zelfs nog nooit een gesprek ge had met de bond. Het wachten lijkt op NeVoBo- voorzitt&r Piet de Bruin, die dit weekeinde terugkomt van een congres van de internatio nale volleybalbond in Lausan ne. Selinger, die naar Japan vertrekt na het EK-kwalifica- tietoernooi begin juni in West- Duitsland, vindt dat de beslis sing binnen tien dagen moet worden genomen. Ook Brokkking wil duidelijk heid. Hij heeft een goede aan bieding liggen om de vrouwen van Brother/Martinus te gaan trainen. Als hij niet tot opvol ger van Selinger wordt geko zen, dan verdwijnt Brokking bij de nationale ploeg, want hij vindt het tijd eigen baas te gaan spelen. Het Nederlandse damesteam verloor van Tsjechoslowakije. Het treffen duurde vijf sets: 2- 3 (15-9, 6-15, 15-8, 6-16, 12-15). De Cubaanse volleybalsters versloegen de DDR met 3-2. BE JAR De langste etappe van de Ronde van Spanje heeft geen veran dering in het algemeen klassement teweeg ge bracht. De leidende Ro land Leclerc kwam welis waar ten val, maar dat ge beurde in de slotkilometer zodat de Fransman zonder achterstand werd geklas seerd. De Belg Eddy Planckaert was in de masssasprint heuvel op in Bejar na 247 kilometer het rapst. De Spanjaarden Joaquin Hernandez en Manuel Domin- guez werden tweede en derde. Het was Planckaerts tiende overwinning in een Vuelta-rit. De dertigjarige Vlaming boek te zijn eerste grote triomf sinds hij in h Grand Prix Albacète de. In de algemene rangschikking heeft Leclerc, die bij de val partij ongedeerd bleef, een voorsprong van zes seconden op de Spanjaarden Jose Luis Laguia en Jesus Rodriguez Magro en de Colombiaan Wil liam Palacio. Op de tweede dag van de Ru- ban Granitier Breton, een etappewedstrijd voor amateurs in het westen van Frankrijk, is Robert van de Vin zijn lei derstrui kwijtgeraakt, maar kon ploegleider Piet Kuys op nieuw een Nederlandse rit winnaar begroeten in de per soon van Harm Jansen. Die versloeg na een rit over 105 kilometer van St. Brice-en-Co- gles naar la Richardais zijn medevluchters Danny Peters en Franck Simon in de eind sprint. Alleen winst kan Westduitsers redden STOCKHOLM De Westduitse ijshockeyploeg is weer een stapje dichter bij de B-poule gekomen. In de troostronde van de wereldtitelstrijd voor A-landen presteerde de selectie van bonds coach Xavier Unsinn gisteren tegen de Verenigde Staten welis waar beter dan de afgelopen dagen, het was opnieuw niet ge noeg voor een overwinning. De Amerikanen moesten de Westduitsers erg lang naast zich dulden. Tot de laatste minuut gaf het scorebord nog steeds 3-3 aan. De Westduitse hoop op een gelijkspel werd elf seconden voor de zoemer door Lafontaine tot wanhoop. Het team van de Duisters kan nu alleen nog aan degradatie ontsnappen door morgen van Polen Bax met één been in finale Nederlandse zaalvoetbalbeker LEIDEN Bax staat na de 0- 2 zege tegen Hooghuis Sport uit Geldrop met één been in de finale van de Nederlandse zaalvoetbalbeker. Volgende week komt Hooghuis naar Voorhout en krijgen de man nen van coach Schoen in de eigen Gaasbeek dé gelegen heid een finaleplaats af te dwingen. Voor international Hans van Leeuwen stond het na afloop als een paal boven water dat zijn ploeg zeer hoge ogen gooit. „We zitten tegen de finale aan. Omdat we wisten dat Hoog huis de tegenstander altijd laat komen, hebben we daar op in gespeeld. Ondanks dat we het het initiatief hebben gepakt, werd er daarom toch zeer ge disciplineerd gespeeld. Als we in de thuiswedstrijd dezelfde tactiek handhaven, denk ik niet dat we in de problemen komen". Voor de équipe uit Voorhout scoorde Jeffry Foree voor de thee. Na rust kwamen de gas ten ondanks een „man minder situatie" op 0-2. Een inzet van Van Leeuwen belandde via de paal voor de voeten van Hen- ny Koet, die het leer beheerst intikte. De gastheer uit Gel drop drong daarna nog wel aan, maar doelman Ed Zuid hoek stond op zijn post. UTRECHT De kans is „zeer groot" dat deze zo mer op de Nederlandse te levisie geen beelden te zien zullen zijn van het Grand Prix-tennistoernooi op Wimbledon. Een woordvoerder van de NOS bevestigde gisteren des gevraagd dat, met uitzonde ring van de BBC, de bij de Eu rovisie aangesloten nationale» omroepen van plan zijn over te gaan tot een boycot van het traditierijke Londense toer nooi. Reden is dat de televisie rechten zijn verkocht aan het Westduitse bureau UFA, dat een exhorbitant bedrag voor overname van de beelden Marketingbureau UFA, dat onlangs in Duitsland ook voor onrust zorgde door de uitzend rechten van het Bundesliga- voetbal te kopen, vraagt 600.000 Duitse Mark voor de beelden van de tweede week van het Wimbledon-toernooi. De publieke omroepen in on der meer Nederland. Duits land, België en Zweden ver zorgen jaarlijks het beeldver- slag van dit tennisevenement, maar zijn niet bereid zo diep in de buidel te tasten. „De publieke omroepen heb ben dat geld eenvoudig niet", aldus de woordvoerder van de NOS. „Door gezamenlijk te be sluiten de beelden in geen van de landen uit te zenden, ma ken we een grotere kans dat Wimbledon volgend jaar wel weer met de Eurovisie in zee gaat. De sponsors willen im mers ook in het buitenland op het scherm verschijnen. De NOS is zeer geneigd zich aan te sluiten bij het besluit om niets uit te zenden van Wim bledon. Voor dit jaar valt er waarschijnlijk weinig meer te redden. De kans is heel groot dat het toernooi niet op de Ne derlandse televisie te zien zal zijn. Alleen de kabelbezitters die de BBC kunnen ontvan gen, hebben geluk". Symposium De ingrijpende daad van UFA, dat eerder al de Westduitse omroepen ARD en ZDF dwong tot het betalen van één miljoen Mark voor de finale van het Davis Cup-tennistoer nooi, sluit precies aan bij het dreigement dat gisteren werd geuit tijdens een door de Ne derlandse Sport Pers (NSP) georganiseerd symposium. On der de titel „sportjournalistiek en commercie" werd gisteren in Utrecht gediscussieerd over de onvermijdelijke opmars van sponsors in de (top)sport. Frank van den Wall Bake, di recteur van sportmarketing bureau Trefpunt, riep daarbij op tot overleg „in de driehoek sport, commercie en media". Hij constateert een grote mate van achterdocht bij de (schrij vende) pers ten opzichte van bedrijven die de sport finan cieel steunen. „Als DSM voor 25.000 gulden in drie jaar aan milieusponsoring doet, staat dat over drie kolommen in de krant. Maar als er 75.000 gul den in de sport wordt gestopt, levert dat hooguit een klein berichtje op", zo verwoordde hij de haat-liefde verhouding in „de driehoek". Voormalig staatssecretaris van WVC Joop van der Reijden (nu voorzitter van de NOS) verwees naar het tumult rond op het op het laatste mo ment afgewende STER- blok in de rust van Nederland - West-Duitsland in zijn betoog over de oprukkende commer cialisering in de topsport. Dat deed ook Joop Steenbergen van het bureau Inter Football, die „de sportjournalistiek" een bevooroordeelde houding ten aanzien van sportsponsoring verweet. Ook journalist Joop Niezen (Sport International) greep Nederland - West-Duits land aan als voorbeeld. „Tach tig fotografen namen, helaas braaf, plaats achter de recla meborden, omdat dit volgens Inter Football (die de borden had aangebracht, red.) een in ternationale regel was. Ook na afloop was het een chaos. De vertegenwoordigers van de schrijvende pers konden haast niet werken. Dat is één van de gevolgen van de opmars van de commerciële tv-stations", aldus Niezen. Het niet op de (Nederlandse) televisie ver schijnen van tennisbeelden BETAALD VOETBAL EREDIVISIE Vanavond Veendam-Volendam Morgen Feyenoord-FC Utrecht Helmond Sport-Heracles Eindhoven-S VV Morgen Excelsior-FC Wageningen Sport op tv VANDAAG Nederland 3, 21.4 Sport. denkoersen. België Frana, 22.30 uur Match TV 5, 14.00 uur: Tennistoernooi Monte Carlo. Duitsland 1, 18.00 uur Sport- Ijs hockey. Duitsland 3, 19.35 uur: Sport im Westen. BBC 1, 13.30 uur Sport grand stand. BBC 2, 17.40 en 23.30 uur: WK Sky Channel, 12.00 en 18.00 uur: Eye on sport. Sky Channel, 13.00 uur Worste- België Frans. 18.30 u TV 5, 13.30 u Monte Carlo. Duitsland 1, 18.10 uur Sport- schau. Duitsland 1, 19.50 uur Sport- schau-Telegramm. Duitsland 3, 20.00 u stand. BBC 2, 18.00 uur Rugby. Sky Channel, 12.00 uur Sport. Sky Channel, 13.00 uur Auto- en motorsport. Sky Channel, 18.00 uur. Euro sport. Sky Channel, 19.00 uur Tennis Monte Carlo. Sky Channel, 21.00 uur Motor sport: GP Spanje. Sky Channel, 22.00 uur WK ijs hockey. Super Channel, 16.30 uur. Sport. Super Channel, 18.30 uur Voet bal. Super Channel, 22.00 uur: Bas- Dubbele beenbreuk Erik Regtop GRONINGEN FC Gronin- gen kan morgen in het eredi visieduel tegen FC Twente niet beschikken over Erik Regtop. De aanvaller, die ove rigens al geruime tijd een vas te plaats had op de reserve bank, liep tijdens de training een dubbele beenbreuk op. Hij werd nog dezelfde dag in Gro ningen geopereerd. Ploegge noot John de Wolf kampte met pijn aan de linkerknie, waarvan na onderzoek de ban den beschadigd bleken. sportuitslagen BETAALD VOETBAL Eredivisie Fortuna Sittard-BVV Den Bosch 0-1 Feyenoord FC Groningen 3. Dirk Buitenzorg. Toto: 1,20, 1,30, 1,80, 1,50, koppel 12.80, trio 49,00. 5e koers, 2100 m: 1. Cann de Bloom- erd (F. van den Berg) 2.48,1 - 1.20,0, 2. Blue Hope, 3. Zorro V, 4. Blitsle M. Niet gestart: Count Surge. Toto: win nend 2,20, plaats 1.00, 1,00, 1,10. koppel 3,20, trio 15,90, kwartet Vryo Buitenzorg. Toto: Jongen) 3.33,2 - 1.22,0, 2. Wilco Staaweide, 3. Zanzibar. Toto: win nend 2,70, plaats 1,00, 1,00, 1,00. 5. Van der Ham (Ned) Almee 0-69,37, Delgado (Spa). 68. 6. Candrian (Zwi) Dylano 0-69,65. SQUASH EK in Helsinki Dames, groep 1, halve finale: Enge- (Ned). 160. Beuker op 2.35, 162. Artnz op 4 13. 171. Harmellng op 4.48. 173. 9-1, 9-1, 9-4, Souther-Olsson 9-1, 9- 0. 9-0. lerland-Nederland 2-1. Best- Beumer 7-9, 9-5, 9-3, 3-9, 9-0, Col- lins-Houtsma 9-6, 9-5, 4-9, 7-9, 9-0, Conway-Van Hoorn 0-9, 8-10, 2-9. Om de plaatsen 5 tot 8: West-Duits- secona land-Denemarken 3-0, Finland-Frank- (Spa) z rijk 2-1. conder Heren, om 5e plaats: Nederland - Ier land 3-2. Van der Pluym - Stuart 1-9, 9-5, 4-9, 4-9, Frieling - McKay 9-5, 9- 1. 10-8, Schetter - Derek Ryan 9-1, 9- 0, 6-9, 9-5, Vertogen - Eoin Ryan 9- (Fra) 19 uur 8 minuten 24 seconden. 2. Laguia op zes seconden. 3. Magro vedo (Spa) op 17 seconden. 7. Bou- vatier (Fra) z.t., 8. Arenas (Spa) op 19 I (Wdl) z.t„ 12. Aja lans op 15.27, 159. Harmeling op 17.25, 161. Beuker op 17.28, 173. Nlj- boer op 22.54. Ruban Granitier Breton 2e etappe, ploegentijdrit (38 km): 1,90, 1,40, 2,20, koppel 4,40, trio 49,00, kwartet 253,70. 9e koers, 1609 m: 1. Darby's Prins (H. Grift) 2.07,9 - 1.19,5, 2. Velasqo, Bessems (Ned) 220 punten, 82 pogin gen; 2. Fonellosa (Spa) 206-78; 3. Horvath (Oos) 187-72; 4. Reverchon (Fra) 171-84; 5. Casales (Ita) 169-86; 6. Bax (Bel) 147-81; 7. Brunnekreel (Ned) 140-94; 8. Oliver (Spa) 139-82; 9. Steylaerts (Bel) 130-85; 10.Schwed (Wdl) 81-94. HONKBAL Hoofdklasse: Sparta-Glants 3-2. PAARDESPORT Koersen van Schaeaberg 8 strafpunten (Fargis met Chef 4 0. Dolen met VIP 8 0, Patton met Northern Magie 0 0, Prudent met Special Envoy 4 -.); 2. Engeland 12 (Skelton met Apollo 4 4, Michael Whitaker met Tees Hanauer 4 12,5, Turi met Mark Two 4 0, Broome met Lanagan 0 0); 3. Frankrijk 16 (Bourdy met Morgat 4 10. 5-9, 10-8, 9-1, 9-5, Buit - Collins 6-9, 9-6, 9-4, 5-9, 6-9. Halve finale: Zweden - West-Duitsland 3-2. Halve finale; Engeland - Finland 5-0. Om plaatsen 5-8: Spanje - Frankrijk 4-1. TENNIS Toernooi Monte Carlo SW (F7,. 4. Brland (Fra, a,*o S.eeb (Wdl) 6-3, 6-3; Skotl JOosF _n R4ed) 1.08. 20. Van de Vin Toernooi in Singapore" Kwartfinales: Curren (Vst)-Pugh (Vst) 6-4, 6-2, Jones (Vst)-Grabb (Vst) 6-4, 2-6, 7-5, Mansdorf (lsr)-Evern(Jen (NZe) 7-6, 6-1, Masur (Aus)-Chamber- lin (Vst) 6-3, 6-4. w A 0.46, 6. Van de Vin 0.53, 9. De Bak- 1.12, 10. Jansen 1.20, 34. Knu- Dryade. Niel gestart: Anemone. Toto: winnend 4,50, plaats 4,10, 1.50, kop pel 5,10, trio 16,10. 2e koers. 2100 m: 1. David H (W. Ve- lis) 2.46.0-1.19,0. 2. Crack Buiten zorg, 3. Cetted Jackey. Toto: winnend 1,50, plaats 1,10, 1,30, 3,00, koppel 2.30. trio 14,00. 3e koers, 2100 m: 1. Corine Ryn- stroom (H. Grift) 2.50,5-1.21,2, 2. Bir- gitte C, 3. Charlotta V. Niet gestart: Violino Mamy en Avance Attaqueur. Toto: winnend 1.60, plaats 1,20, 1,90, koppel 5,00, trio 21,10. h 0); 4. België 20,25; 5 West- pic Zamira 4,5 0, Ehrens met Olyi pic Matchline 4 12. Heins m Olympic Panther 8 4); 8. Italië A, op tijd: 1Philippaerts (Bel) Darco 0-66,21, 4. Mündli (Zwi) Vip 0-66,70, 15-10, 15-12). WIELRENNEN *n.Sp£? T^Planckaert (Bel) 247 km IJSHOCKEY - WK in Stockholm Degradatiegroep: West-Dultsland- Verenigde Staten 3-4 (2-2, 0-1. 1-1); Finland - Polen 4-0 (1-0. 3-0, 0-0). Sörensen (Den), 10. Laguia (Spa). 11. Van Brabant (Bel). 12. Esparza (Spa). 13, Vilar (Spa). 14, Pino (Spa). 15.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 9