Programma Koninginnedag
-£IDEN OMGEVING
ËeidócSotvumt
DONDERDAG 27 APRIL 1989 PAGINA 17
IDEN Kooidistrict
21.3jtvereniging De Kooi:
Kinderspelen in de speeltuin.
Volwassen Zeskamp in de speeltuin.
Feestmiddag voor ouderen in het buurtcentrum.
Oranje-disco voor tieners.
Optocht door de straten.
Spelmiddagvoorkinderen,
j Songfestival.
eltuinvereniging Groenoord (Pasteurstraat):
j Stoeptekenwedstrijd.
Prijsuitreiking.
Opmaken voor de optocht.
Optocht m.m.v. muziekvereniging Matilo.
Kinderspelletjes.
Optreden kindertheater.
Sluiting.
3'IDEN Morskwartier
[kvereniging Muiderslot/Speeltuinvereniging
rschkwartier (Damlaan):
Vkderdag.
1 Oranje bingo.
1dag: Diverse activiteiten in de speeltuin.
1 Ballonnen oplaten en Kinderspelen.
I Kinderoptocht m.m.v. Concordia.
1 jrthuis Het Mierenest (Morsweg):
"1 Optocht door de wijk.
I Majoretten concours.
I Doemarkt voor kinderen.
I Kinder rommelmarkt.
I Einde.
ÏIPEN Merenwijk
j. di. i
19.3teltuinvereniging Merendroom:
°'*e; *15-15.00 Feest voor kinderen vanaf 3 jaar met
leux; a sieringen aan fiets of step.
15-11.30 Verzamelen op schoolplein Valkenpad.
i*r is JO-11.45 Jurering en prijsuitreiking.
NEAC JO-13.00 Optocht door Slaaghwijk.
"15.00 Christiaan's Jeugdshow.
hting De Zijl wijk (Regenboogpad):
0-11.00 Verklede optocht met draaiorgel.
0-13.00 Kinderspelen.
0-15.30 Filmmiddag.
E Schting Slaaghbuurt (Op Eigen Wieken):
4.040-17.00 Klaverjasdrive met tombola.
IIDEN Binnenstad
Hortuszucht (Witte Singel):
muziek en kraampjes.
•1L30 Optreden Leidse Harmoniekapel.
1 hele g|0-12.00 Kinderspelen,
p voor Jq Vrijmarkt voor kinderen
aarme^o Touwtrekken tussen straatgroepen.
hooi k|5 Optreden theatergroep Harlekijn.
rv°0^ 15 Start derde Vreewijkloop (prestatieloop).
2k vrijlj^usijnus (Gerecht):
ngsavofi) Oplaten ballonnen.
'"9 19J0 Poppentheater 'Zilveren Maan'.
3rdervc|o Spelletjes festival.
:erdagc|0 Optreden mime-speelster.
W Spelletjes festival.
ir/tricpw Poppentheater'Zilveren Maan'
30 Thee en Taart,
ook. (00 Uitslag wedstrijd.
Enigei|B0 Optreden band.
Exam
suwe dtgustinus (Rapenburg):
dopleidfÓ Eten in de tuin.
Best DO Film.
nden klO Optreden bamd.
t en ze00-02.00 Disco Prino.
raagg
;vereniging Pancras-Oost (Middelstegracht):
Ballonen.
NSTRl^S Kinderkermis.
Uitslagen kleurenwedstrijd.
Terras open. Optreden Panfluitgroep.
15 Zaal open
Bingo en loterij.
Afsluiting.
Jters- en Academie wijk en Levendaal West:
0-15.30 Koninginnedagconcert in de Pieterskerk.
I P'etanque club Heleboule op Arsenaalplein.
-ereniging Maredorp (Hekkensteeg):
Draaiorgelmuziek door de buurt.
Draaiorgeloptreden.
Ballonnen oplaten.
Kindertheater ,Sjon verveelt zich'.
15 Ren je Rot.
30 Prijsuitrijking.
rerker qq sluiting middagprogramma.
°P 00-00.00 Bingo dansant met muziek in het Volks
huis.
lurtvereniging Noord Rijne-Vest:
'r_ 00 Viswedstrijd.
1 Bel: 00-12.00 Kinderspelen.
30 Play-Back Show en andere activiteiten..
"ur 00 Feestavond.
eeltuinvereniging Rondom de Maredijk:
li |e dag: kraampjes.
00-12.00 Optocht door de wijk m.m.v. de Dorstvle-
0 gels
0-14.00 Kinderspelen.
0-15.00 Draaiorgelmuziek bij de speeltuin.
0-17.00 Dansen met De Strangers.
I Prijsuitrijking.
Avonds: Feestavond met Silverline.
EIDEN Oost
'^eeltuinvereniging Ons Eiland
3u>rtenaarstraat
[00 Optocht verklede kinderen door de wijk r
Boerenblaaskapel.
■30 Speurpuzzeltocht.
130 Beschuit versieren.
-J30 Prijsuitrijking.
jOO Grote feestavond met The Runaways.
EIDEN Zuid-West
eeltuinvereniging Prinses Beatrix
Chubertlaan):
I Inschrijven voor kinderspelen.
0-13.00 Kinderspelen.
115-14.30 Kinderkermis.
30 Terras met muziek.
b0 Oranjebal met bingo.
|jkvereniging Aktief (Berlagestraat):
1 Kraampjes rond vereniginsgebouw.
I Sportdemonstraties Van de Berg.
I Uitvoering muziekkapel Allegro.
0-17.00 Dansmuziek met de Rijnsons.
-eniging Zuid West 100 (Paganinistraat):
Uitsteken van de vlag.
I Muzikale rondgang.
I Ballonnenwedstrijd.
|15 Welkom op het Paganini-terras.
Il5 Kinderspelen.
"I Kinderkermis.
I Lunch op het terras.
1 Pannekoekenfestijn.
1 Middagprogramma.
I Volleybalwedstrijden.
I Tweede-hands markt.
lOO Sluiting terras.
LPHEN AAN DEN RIJN
odenv® Muzikale show Con Brio, raadhuis.
Fel. 0)
10.00 Dagopening loco-burgemeester K.H. Mollema,
raadhuis.
10.15 Acrobatenduo Les Saltimbanques du pave de Pa
ris, raadhuis.
10.00 Rommelmarkt en curiosamarkt, raadhuis.
10.00 Schietwedstrijden, gebouw Bethel, Emmalaan.
10.15 Springkussens, raadhuis.
12.00 Goochelaar Peter Hanssen, raadhuis.
12.00 Radiografisch bestuurbare vliegtuigen, dagcam-
12.00 All Americans, legervoertuigen tweede wereld
oorlog, dagcamping Zegerplas.
12.30 Opstijgen heteluchtballon, dagcamping Zeger-
13.00 Springkussen, ponies en piwibaan: ongevaarlijke
echte motoren, dagcamping Zegerplas.
13.30 Zes parachutisten wagen de sprong, dagcamping
Zegerplas.
14.00 Surfmarathon, dagcamping Zegerplas.
14.00 Carillonspel Adventskerk, raadhuis.
15.00 Zeilwagenrace, dagcamping Zegerplas.
21.00 Muzikale show met VIOS Zoeterwoude, Rode
Kruis Band Den Haag en TTH Hazerswoude-
Dorp, parkeerterrein Van Lennepstraat.
BINNEN- EN BUITENKAAG
09.30 Gekostumeerde optocht, gevolgd door oplaten
van ballonnen en vijfkamp op het feestterrein.
13.30 Ringrijden op feestterrein.
15.00 Doeltrappen voor jongens 8-15 jaar op feestter-
HAZERSWOUDE
08.30 Plantenmarkt van tafeltennisvereniging Avanti,
op het plein van Avanti.
09.00 Voetbaltoernooi basisscholen, terrein Hazers-
woudse Boys.
09.45 Verkleedoptocht basisscholen De Springplank en
Johannes Post, vanaf schoolplein Johannes Post.
13.00 Rommelmarkt en zeskamp voor de jeugd, Rhy-
nenburgerlaan.
21.00 Beapop popfestival, jongerencentrum, Dorps-
06.30 Opening feestdag door de originele Katwijkse
„Dorpsomroepers".
07.00 Luiden van de klokken.
07.00 Reveille. De fanfares „UNI", „DVS" en en het
Jeugdkorps van „DVS" marcheren door Kat-
08.00 Zanghulde met vlaggenceremonie, Voorstraat.
Lossen postduiven.
08.30 Bedrijfsvoetbaltoernooi, sportpark Nieuw-Zuid.
08.30 Opening vermaakcentrum, terrein nabij Groen
van Prinstererweg/Hoorneslaan.
08.45 Jeugdkorps DVS brengt muzikale aan Huize Sa
lem.
09.00 UNI brengt muzikale groet aan bewoners Rijn
lands Zeehospitium en Overduin.
09.00 Het Evangelisatiekoor zingt voor bewoners Zwa-
09.00 HetPniOl dameskoor zinmgt in de Driehoek.
09.00 Prestatieloop, Boulevard.
10.00 Het Pniël dameskoor zingt in de Duinrand.
10.00 Het Evangelisatiekoor zingt in Huize Salem.
10.00 Kindermarkt, Princestraat.
10.30 Koninginneweg-Feestweg met oude ambachten
en thuiskunst.
10.30 Schaaksimultaanwedstrijd, Oranjezaal van het
Jeugdhuis, Voorstraat 72.
10.80 Spuitbalwedstrijden, terrein bij restaurant De
11.30 Tobbetjesteken, Andreasplein.
12.00 Tocht van antieke automobielen, vanaf Hoornes-
laan.
12.00 Finale bedrijfsvoetbal wedstrijden, Nieuw-Zuid.
13.00 Autopuzzelrit, sporthal Cleyn Duin.
14.00 Ringrijden, Zuidstraat tussen Schelpendam en
Andreasplein.
14.00 Majorettenshow, Nieuw-Zuid.
14.00 Groot kinderfestival, Princestraat.
15.15 Demonstratie parachute springen, Nieuw-Zuid.
16.00 Voetbalwedstrijd, Nieuw-Zuid.
16.00 Rad van Avontuur, Princestraat.
21.00 Muziekshow, Andreasplein.
21.30 Openlucht-filmvoorstelling, Princestraat.
22.15 Vreugdevuur, strand bij de Voorstraat.
KOUDEKERK AAN DEN RIJN
r gemeentehuis o.l.v. Kunst na Ar-
08.30 Rondgang Kunst na Arbeid, vanaf de Ridderhof.
09.00 Vlaggetjes uitdelen bij Rhijndael aan de Kerk-
09.15 Vertrek
beid.
09.30 Aubade bij het gemeentehuis.
10.00 Koffieochtend voor 65-plussers in Rhijndael.
10.00 Diverse kinderspelen in het zwembad.
14.00 Franse middag in het Hofstedepark.
14.00 Volksdansgroep AT VA'AMI in park Hofstede.
14.00 Kindermarkt in park Hofstede.
14.00 Sjoelen in park Hofstede.
16.15 Muziekvereniging Con Brio in park Hofstede.
17.00 Groot Oranje'Boulesfeest in park Hofstede.
17.00 Traditionele voetbalwedstrijd Sint Bernardus-vv
Koudekerk, voetbalterrein Sint Bernardus.
21.00 Popoptreden Les Zazous en Flying Angel in de
Ridderhof.
LEIDERDORP
08.15 Muzikale wandeling met schoolkinderen naar
het raadhuis aan het Statendaalder. Startplaat
sen: Hubrechtsplein, De Beukenschans, Zijl
kwartier.
09.00 Optreden muziekkorpsen bij het raadhuis.
09.00 Braderie, Hoofdstraat en Eikenlaan.
09.00 Playback- en Soundmixshow.
09.00 Kindervrijmarkt.
09.30 Muzikale tocht „De Burcht" naar het Zijlkwar-
1 E-elftallen, terrein
10.00 Grote Geraniummarkt.
10.00 Puzzeltocht leerlingen basischolen, vanaf RK
Kerk „De Menswording".
10.15 Vertrek showband „Con Bravura" naar Huize
Buitenzorg voor een serenade.
10.15 Drumfanfare „Tamarco" vertrekt naar bejaar
dencentrum Dillenburg voor een serenade.
11.00 Jeugdcircus „Atleta", sportcomplex De Does.
11.00 Festiviteiten in de „Hollandsche Tuijn".
14.00 Muziek,dans en carrousselrijden in De Hout-
14.00 The little steamband, Leiderdorpse jazz in de
„Hollandsche Tuijn".
14.30 Oranjesoos in het gebouw van Zijlkwartier, Van
der Marckstraat.
15.00 Concert door drumfanfare „Tamarco" op het ga
zon voor de dorpskerk.
17.00 Oranje Prestatieloop, start Van Diepeningenlaan
bij winkelcentrum Santhorst.
17.30 Salonmuziek.
20.00 Oranjebal, gebouw „Zijlkwartier", Van der
Marckstraat.
LEIDSCHENDAM
I Oranje-fietstochten m.m.v. Toerclub De Tol, start
vanaf Ons Tolhuis, De Morre: van 08.00-09.00
uur voor 120 km toerfietsen, 08.30-10.00 uur voor
75 km recreatie-toerfietsers en 30 km gezinsfiet
stocht.
I Oranje-ontbijt In seniorencentrum Schoorwijck.
Ma-
riënpark.
I Grote kindershow in Sportcentrum De Fluit.
1 Mars van Showband '75 „Dwars door Leidschen-
dam".
Kinderspelen, wijk Zuid.
Kermis met onder meer kegelbaan, snoepkraam,
grabbelton en barbeque. In wijkgebouw Pop
pentheater Antonia van Dijk met „Regenboog-
I Straatversieren, rollathon, knutselen, speelgoed-
markt, verkleedwedstrijd, mini playback-show,
touwtrekken, wijk 't Lien.
Luchtspringmatras, Rad van Avontuur, ballen
gooien, touwtje trekken, vissen, rommelmarkt,
grabbelton, in en rond clublokaal Burgemeester
Sweensplein.
Klaveijastoernooi, De Schuitjejager voor 50-plus-
1 Korfbaltoernooi voor de basisscholen op SEV-
terrein, Veurselaan, Voorburg.
Bridgedrive, bridgehome Prinsenhof.
1 Talentenjacht.
Fancy fair.
I Optreden muziekvereniging Caecilia, Ons Tol-
Trimloop met afstanden van 2,4 en 8 km.
i Lampionoptochten voor kinderen vanaf Schoor-
laan en Prinsenhof, begeleid door Showband '75
en Drumfanfare Laurentius uit Voorschoten,
naar vijver bij Leidsenhage.
I Groot Vuurwerk in park De Zijde (achter vijver
Leidsenhage).
LISSE
09.00 Hijsen w
09.30 Recreatiezwemmen
09.45 Aubade, in de tuin van bejaardencentrum Berk-
10.00 Zevenkamp, voor Lisse-Dorp en Poelpolder in de
Hobahohal, voor De Engel in speeltuinvereni
ging Kindervreugd.
11.00 Voetbaltoernooi schoolelftallen, terrein FC Lisse.
11.00 Recreatiezwemmen voor kinderen van 9-12 jaar.
13.45 Atletiek zeskamp, terrein van De Spartaan.
14.00 Zeepkistenrace, wielerbaan RTV De Bollen-
NIEUWE WETERING
09.45 Kinderoptocht, start bij Cultureel Centrum.
10.00 Schietkampioenschappen op de banen van
Schietvereniging Het Vizier in het Cultureel
Centrum'aan de Achterweg.
15.00 Miniplaybackshow in Cultureel Centrum.
20.00 Playbackshow voor deelnemers vanaf 16 jaar in
Cultureel Centrum.
NIEUWKOOP
Opening en verwelkoming gasten door burge
meester A. van der Most-de Ridder.
Ballonnenwedstrijd, bij De Rank.
Gekostumeerde optocht, vanaf het Regthuys-
Rondrit met een Jan Plezier vanaf het Regthuys-
Diverse activiteiten en stands op het Regthuys-
Etalagewedstrijd.
Oplaten van postduiven, o.a. Regthuysplein.
Café-voetbal, sportpark De Dulen.
Viswedstrijd, bij het hertenkamp.
Prijsuitreiking gekostumeerde optocht, Regt
huysplein.
Waterballet, Regthuysplein.
Playback-wedstrijdRegthuysplein
Fietspuzzelrit, vanaf De Rank.
Bejaardenmiddag, parochiehuis.
Kinderprogramma, speeltuin „De Zudde".
Wielercross, op de dijk achter het gezondheids-
NIEUWVEEN
08.45 Uitreiken ballonnen aan kinderen bij de Sint Ni-
colaasschool.
08.45 Vertrek kinderoptocht met versierde fietsen,
vanaf Sint Nicolaasschool naar terrein Nicolaas
Boys.
09.15 Opening van de jeugdspelen door burgemeester
M.J.J.M. Boelen, terrein NicolqasBoys.
09.15 Oplaten ballonnen, terrein Sint Nicolaasschool.
09.15 Wilhelmus, terrein Sint Nicolaasschool.
21.00 Disco met discotheek Firewood, kantine Nicolaas
NOORDWIJK
08.00 Klokluiden.
Koninginnedag
is de dag van de
volksspelen. In
Noordwijk wordt
dit jaar het
tobbetje steken
weer beoefend.
FOTO:
HENK V.D. ENDE
Hoofdstraat.
09.00 Aubade, Gat van Palace.
09.00 Oplaten ballonnen, Gat van Palace.
10.00 Opening kermis, Jan Kroonsplein.
10.00 Vlaggetje steken, Hoofdstraat.
10.00 Ballon opblazen, Hoofdstraat.
11.00 Grabbelen in een puttenbak, Hoofdstraat.
11.00 Skippybal-race, Hoofdstraat.
14.00 Waterdragen, Hoofdstraat.
14.00 Steltlopen, Hoofdstraat.
14.00 Ronde van Noordwijk aan Zee voor liefhebbers
en veteranen, Koningin Wilhelminaboulevard.
15.00 Ringsteken, Hoofdstraat.
15.30 Ronde van Noordwijk aan Zee voor niet-licentie-
houders, Hoofdstraat.
16.30 Tobbetje steken, Kop van de Hoofdstraat.
19.15 Kussen slaan, Hoofdstraat.
20.00 Muziekuitvoering „Excelsior" in de tuin van
Groot Hoogwaak.
20.15 Muzikale show „Crescendo" in de Kop van de
Hoofdstraat/Gat van Palace.
21.15 Grote lampionnenoptocht, van Kerkplein naar
Gat van Palace en van Groot Hoogwaak naar
Gat van Palace. Samenkomst op de Golfbaan.
NOORDWIJKERHOUT
09.00 Voetbal- en handbal wedstrijden voor de jeugd,
de Boekhorst.
09.00 Zweminstuif, Kokkerbad.
09.00 Rommelmarkt, Witte Kerk.
09.30 Aubade, gemeentehuis.
13.00 Autopuzzelrit, de Schelft.
13.00 Trekkerbehendigheidswedstrijd, de Brink.
13.00 Wedstrijden wijkvoetbalteams, de Boekhorst.
13.30 Volksspelletjes, de Brink.
14.00 Fietstocht, de Schelft.
20.00 Klaveijaswedstrijd, Victorhuis.
OEGSTGEEST
09.00 Optreden clowns voor het raadhuis.
09.25 Vlag hijsen, Wilhelminapark.
09.30 Aubade, Wilhelminapark.
09.45 Opening festiviteiten, Wilhelminapark.
09.50 Kinderoptocht vanaf het Wilhelminapark naar
het grasveld aan de Irislaan.
10.00 Schaaksimultaan, Gemeentecentrum.
10.00 Rondritten met de paardentram, Gemeentecen-
10.30 Ringrijden, Irislaan.
10.30 Kinder- en jeugdspelen, Irislaan.
10.30 Tonknuppelen, Irislaan.
10.30 Clownsoptreden, Irislaan.
13.30 Start fietstocht, Irislaan.
14.00 Parachutespringen, Irislaan.
14.00 Ouderenmiddag, Irislaan.
14.00 Trottoirtekenen, Irislaan.
14.00 Touwtrekken, Irislaan.
14.30 Autobehendigheidswedstrijd, Irislaan.
15.00 Supersjoel, Irislaan.
15.00 Penalty schieten, Irislaan.
15.00 Skilopen, Irislaan.
17.00 Voetbalwedstrijd ASC-Gemeenteraad.
21.30 Oranjebal, Het Witte Huis.
ROELOFARENDSVEEN/
OUDE WETERING
09.00 Rondgang met muziekvereniging „Liefde en
Harmonie", Noordhoek. Gehele dag rommel
markt in Iepenstraat.
09.30 Fietspuzzeltocht, start Alkeburchtplein.
10.00 Voetbalwedstrijden LTS - MAVO, DOSR-ter-
10.30 Miniplaybackshow voor kinderen t/m 13 jaar,
Alkeburcht.
10.30 Rondrit rijtuigcombinaties, de Meerkreuk, Oude
Wetering.
11.00 Ringsteektoernooi, de Meerkreuk, Oude Wete
ring.
11.00 Politiehondendemonstratie, achter het postkan
toor aan de Leliestraat in Roelof arendsveen.
12.00 Straatvoetbaltoernooi D.O.S.R..
14.00 Wilgenstraat-spektakel, met het straattheater
„Flying Meat Balls", een dartwedstrijd in de Al
keburcht.
14.30 Touwtrekwedstrijd voor 16 jaar en ouder.
16.00 De eerste Veense stepkampioenschappen, voor
duo's van 16 jaar en ouder, Wilgenstraat.
21.00 Oranjebal, in de grote zaal van café Heemskerk.
Toegang vanaf 21 jaar.
21.00 Discoavond, in de Alkeburcht.
RIJNSBURG
06.30 Viswedstrijd, Oegstgeesterkanaal.
09.30 Aubade, raadhuis m.m.v. muziekvereniging Wil-
helmina.
10.15 Musical door toneelvereniging het Centrum, Im-
manuelkerk, voor de groepen 1 en 2 van de ba
sisscholen.
11.15 Musical, voor de groepen 3 en 4.
10.00 Start puzzelwandeltocht, raadhuis.
11.00 Uitreiken versnaperingen aan de schooljeugd
voor het raadhuis.
13.00 Vertrek toertocht met racefietsen, vanaf het IJs-
nest aan de Korte Vaart.
13.15 Gezinsfietstocht, vanaf de achterzijde van het
raadhuis.
14.00 Behendigheidsspelletjes voor het raadhuis voor
de groepen 5 t/m 8 van de Basisscholen. In de
pauze een knock-out show.
17.00 Sponsorloop voor het nieuwe jeugdhonk van
RBB. hoofdveld sportpark Middelmars.
21.00 Start lampionoptocht, vanaf de achterzijde van
het raadhuis.
RIJPWETERING/OUD ADE
09.00 Oranje-optocht met „Noméro", Van de Zwanen-
brug naar het Hertogspark.
09.45 Kinderspelen, Hertogspark.
09.45 Minivoetbaltoernooi, Hertogspark.
SASSENHEIM
08.00 Klokkengelui en vlaggen uit.
08.30 Vertrek muziekkorpsen voor aubade.
09.15 Aubade voor het gemeentehuis, Wilhelminalaan.
10.00 Schoolvoetbaltoernooi voor meisjes, sportpark.
10.00 Voetvolleybal, sportpark.
Spelletjesin de speeltuinen aan de Sporthoflaan,
Krelagehove en Marijkestraat.
Sport-kennismakingscircuit, voetbalkantine
Menneweg.
Planten Julianaboom, kruispunt-Noord.
Jeugd voetbalwedstrijd Teijlingen-Ter Leede.
Voetbalwedstrijd Teijlingen I-Ter Leede 1, sport
park.
Familiefietstocht, sportpark.
Havenfestival, Oude Haven.
Sportdemonstraties, sportpark.
STOMPWIJK
09.00 Mars door het dorp met fanfarekorps „Juliana".
10.00 Spelcircus voor kinderen.
10.00 Spelletjes voor kleuters.
14.30 Zeskamp.
Zondag:
20.00 Oranjebal met disco.
TER AAR
06.30 Reveille, diverse lokaties.
07.00 Dauwtrappen, Langeraarseweg 127, Langeraar.
09.00 Aubade, raadhuis, Aardamseweg.
10.30 Feestprogramma voor de jeugd, De Vlinder,
Aardam.
14.30 Roeien om de wisselbeker, Aarkanaal bij de ijs-
club.
20.00 Slotmanifestatie, De Vlinder, Aardam.
VALKENBURG
09.15 Vertrek kinderoptocht met bloemen en versierde
fietsen, plein Valkenhorstschool.
10.00 Aubade bij het gemeentehuis.
12.00 Kinderspelen, Dorpshuisplein.
14.30 Kinderpoppenkast in de Terp.
15.00 Kinderdisco, Peukgebouw, Katwijkerweg.
15.30 Kinderrommelmarkt, Dorpshuisplein.
13.15 Fietstocht, start vanaf raadhuis Rijnsburg!
21.00 Oranjebal in de Terp.
VOORHOUT
08.00 De vlaggen uit.
08.30 Taarten-vlaggen-actie (controle van de straten).
08.30 Jeugdhand- en voetbaltoernooi, sportpark.
08.45 Voorstelling in het parochiehuis.
08.45 Filmvoorstelling in de Spelewey, Boekhorstlaan
09.30 Optocht voor de kleuters met „St. Caecilia", start
bij De Narcis, Distel weg.
10.00 Voorstelling in het parochiehuis.
10.00 Filmvoorstelling in de Spelewey.
10.30 Prijsuitreiking jeugdhand- en voetbaltoernooi,
sportpark.
11.00 Bedrijfsvoetbaltoernooi, sportpark.
13.30 Aanvang fiets-toer-trimtocht, sportpark.
13.30 Bridge-drive, parochiehuis.
13.30 Opstellen kindercorso, Oosthoutplein.
13.45 Vertrek kindercorso, Oosthoutplein.
14.45 Prijsuitreiking kindercorso op het podium, par
keerterrein sportpark.
15.00 Derde Voorhoutse knock-out show, podium
sportpark.
17.00 Sluiting knock-out show en overige spelen.
17.30 Prijsuitreiking bedrijfsvoetbaltoernooi.
19.30 Jeugddisco in de Spelewey.
VOORSCHOTEN
I Grote Stertocht, kinderen lopen achter de mu
ziek aan van muziekkorpsen. Start: „Het Wed
de", bij het Cultureel Centrum en in de Raad
huislaan.
I Défilé voor alle groepen bij het gemeentehuis.
Oplaten van de ballonnen, eindpunt muziektent
10.30
10.30
Torenbeklimming.
Loop-in concert in Dorpskerk door Anneke en
Rijk Jansen.
Optreden „It's a secret" in de muziektent op de
Voorstraat.
Poppenkast bij Ambachtspad door Leids Poppen
theater „Oudhollandsche Poppenkast.' Bij
slecht weer optreden in Cultureel Centrum.
Polsstok verspringen over de vaart bij de Boer-
haaveweg.
Fietspuzzeltocht, start Cultureel Centrum.
Behendigheidsspelen voor kinderen, Voorstraat.
Touwtrekken, Voorstraat.
Opening Tennispark Adegeest door burgemees
ter P. Cannegieter, m.m.v. Showband K G uit
Leiden.
Taptoe/Avondfeest, Voorstraat, m.m.v. Muziek
korps „De Burcht" uit Leiden en diverse bands.
Einde van alle festiviteiten.
De kermis draait van 09.00-24.00 op het Burge-
Van der Haarplein.
WOUBRUGGE
Vrijdag:
19.00 Muziekrondgangdorp
19.30 Polderloop voetbalkantine
Zaterdag:
Hele dag: kermis, terrein bij de sporthal.
09.00 Rondgang muziek
09.30 Driewerf hoera voor de koningin, voetbalterrein
10.00 Kinderspelen, voetbalterrein.
10.00 Bejaardenbingo, De Wijk.
12.15 Prijsuitreiking kinderspelen.
14.00 Rommelmarkt, voetbalterrein
19.30 Bingo, Immanuel
19.45 Oranje bridge-drive Wouwbridge, Kerkgebouw.
ZEVENHOVEN
13.30 Sportieve zeskamp, trainingsveld S.V. Zevenho
ven, Stationsweg.
13.30 Luchtkussen en schminken voor kinderen, trai
ningsveld S.V. Zevenhoven, Stationsweg.
20.30 Oranjebal, 't Trefpunt, van Drielstraat.
DE ZILK
10.00 Rommelmarkt, parochiehuis.
12.30 Familiefietstocht, Egelantier.
15.00 Schatgraven in de zandbak van de Egelantier
15.00 Eivangen op het parkeerterrein van de Duinpan.
19.30 Rondgang kindercorso. Beukenlaan.
20.45 Lampionoptocht, Beukenlaan.
22.00 Oranjebal, Duinpan.
ZOETERWOUDE Dorpskern
09.30 Muzikale rondgang, start Muziekcentrum.
10.00 Volleybaltoernooi in Klaverhal.
10.30 Kinderspelen op de Loethe.
10.30 Start wandelpuzzeltocht door het dorp, Klaver
hal.
12.30 Klaverloop over 4 km, start Haasbroek.
14.00 Touwtrekken op de Loethe.
14.30 Kindertheater „Pardoes" in Ons Huis.
15.30 Ponyrijden in manege Molenpad.
16.00 Wild-west demonstratie, manege Molenpad.
20.00 Optreden „De ideale schoonzonen", Landzicht.
20.30 Oranjedisco in de Westender.
21.00 Goud-van-oud-bal in Don Bosco.
ZOETERWOUDE Hoge Rijndijk
09.30 Start kinderoptocht vanaf Oosthoek.
14.00 Tonknuppelen, trapveldje Oranjela.
14.30 Touwtrekken trapveldje Oranjelaan
14.00 Geld-over-de-balk-gooien. bij Eendenkooi.
15.00 Zeepkistenrace, nabij Eendenkooi.
16.30 IJzeren Hein autoduwwedstrijd. Oranjelaan.
20.30 Oranjebal in Eendenkooi.