Geruchten over fraude houden aan Eijkelkamp vervangt Gullit „Koningin van Europa" Italiaans voetbal Sport op tv Hekken weg uit stadions Liverpool ONDANKS ONTKENNING VAN STICHTING CIRCUIT DRENTHE Leidse Courant: voor meer dan nieuws alleen. Een krant voor u! SPORT CfiidócSou/iatlt VRIJDAG 21 APRIL 1989 PAGINA 9 Boksers uitgeschakeld KEULEN De Nederlandse boksers Lammert Brink en Eugene Sedney zijn gisteren tijdens het achtste Intercup- toernooi in Keulen in de kwartfinales uitgeschakeld. De 18-jarige Brink leed in het middengewicht een minimale puntennederlaag tegen de sterke Sovjetrus Andrej Kon- jevnikov. Sedney was niet op gewassen tegen de Westduitse halfzwaargewicht Markus Keusgen. De bokser uit Zeist verloor door interventie van de scheidsrechter in de derde ronde. Olympisch elftal wint oefenduel SCHERPENZEEL Het Ne derlandse Olympische voetbal elftal heeft gistermiddag in Scherpenzeel een oefenwed strijd tegen de nationale ploeg van Indonesië gewonnen, 1-0. Het doelpunt kwam op naam van Dick Heesen, speler van FC Utrecht. Indonesië is bezig met de voorbereiding op kwa lificatie-wedstrijden voor het toernooi om het wereldkampi oenschap. Notten naar cursus coach betaald voetbal ZEIST Assistent-trainer René Notten van FC Den Haag is met zestien anderen toegela ten tot de cursus coach betaald voetbal, die komend najaar in Zeist weer van start gaat. Ook andere oud-betaald voetballers als Louis van Gaal (trainer bij Ajax), Chris Dekker, Adri Koster, Azing Griever, Niels Overweg, Ab Gritter en Ge rard van der Lem behoren tot het selecte gezelschap. VANDAAG 2, 18.30 uur: TROS 23.00 uur: Sport- Sky Channel, 19.00 uur: Volley bal. Sky Channel, 20.00 uur: Honk bal. Sky Channel, 21.00 uur: Tennis. Sky Channel, 22.00 uur: Auto sport. Kuijf en Piket halen Blees in HILVERSUM Albert Blees zag gisteren in Hilversum spo ken. In de negende ronde van de nationale titelstrijd schaken ver speelde hij daardoor tegen hek- kesluiter Nijboer een veelbelo vende stelling om zelfs nog te verliezen. Door zijn eerste nederlaag werd het toernooi twee ronden voor het einde zeker van een bijzon der aantrekkelijke slotfase. Blees zette met zijn verlies zijn aan staande titel zwaar op de tocht. Hij werd achterhaald door Kuijf, winst op Langeweg, en Piket, die van Douven won. Van het trio heeft Kuijf het lichtste program ma met Gelpke en Brennink- meijer als opponenten. Blees vindt Vanheste en Douven nog tegenover zich en Piket moet op boksen tegen Van der Sterren en Langeweg. De partij tussen Blees (wit) en Nijboer J4-d2 d7-d5, 10. 0-0-0 Pb8-c6, 11. Dd2xd5 Dd8-c7, 12 Dd5-c5 Le8-e6, 13. e2-e3 Le6xa2, 14. b2-b3 a7-a5, 15. Lf8-b5 a5-a4, 16. Kcl-b2 a4xb3, 17. c2xb3 Tf8- e8, 18 Lb5xc6 b7xe6, 19 Tdl-al Ta8-a5, Oranje in World League volleybal DEN HAAG Het Nederlandse heren volleybalteam is toegelaten tot de World League, een competitie die in 1990 voor het eerst wordt afgewerkt. Dat is gisteren tijdens een vergadering van de Federation International de Volleyball (FIV) in Lau sanne bekend gemaakt. Het Nederlandse team, dat aan de hand van coach Arie Se- linger is doorgedrongen tot de wereldtop, vormt met de Sovjetunie, China en Japan groep I. De andere poule bestaat uit de Verenigde Staten, Brazilië, Frankrijk en Italië. Voor de volleybal-interland die Nederland morgenavond (19.30 uur) speelt tegen de Verenigde Staten in het sportcomplex Houtrust zijn nog 400 kaarten te koop. Tot 12.00 uur morgenochtend kunnen kaarten worden gekocht bij het bespreekbureau aan het Spui. Om 15.00 uur gaan bij Hout- rust de kassa's open. Stephen Hendry wint nipt van nieuweling SHEFFIELD Bij het 62e wereldkampioen schap snooker bereikte de 20-jarige Stephen Hendry de laatste zestien door met het minimale verschil nieuweling Gary Wilkinson te verslaan. De Schotse nummer vier van de wereldranglijst won met 10-9. Nummer drie Neal Foulds liet zich met dezelfde cijfers verrassen door Jones en de ontmoetingen tussen Davis en Duggan (7-1) en White en Virgo (5-3) gaan vandaag verder. Den Helder in playoffs DEN HELDER Noordkop Den Helder heeft zich gisteren geplaatst voor de finale-playoffs om het Nederlands basketbalkampioenschap. De vijfde en laatste wedstrijd van de halve finale te gen BS Weert werd in eigen hal met 88-77 ge- BUITENLANDS VOETBAL Bunde8liga HSV-Borussia Mönchengladbach 1-2. BILJARTEN GP Driebandentoernooi in Rotter dam Finale: Weijenburg (Oss) 50 42 6 1,190-Van der Smissen (St. Wllle- brord) 40 42 5 0,952. BRIDGE EG toernooi in Ooatende Eindstanden, heren: 1. Nederland 139 punten, 2. België 135, 3. Enge land 130, 4. Griekenland 129, 5. Israël 126. Dames: 1. Nederland 150 punten, 2. Frankrijk 146, 3./4. Italië en Grieken land 140, 5. Engeland 128. HANDBAL Kwartfinale beker Dames: Vldo-Hellas 10-16; Foreholte- V en L 12-9. Heren: Jahn ll-E en O 16-22; Tachos - Aalsmeer 21-22 na verlenging; ESKA -BI. Wit 25-26 PAARDESPORT Koersen van Wolvega 1e koers, 1900 m: 1. Don Trotteur (A. de Wrede) 2.37,3-1.22,8, 2. Benna Notice, 3. Barry Shoeing. Toto: win nend 4.70, plaats 4.30, 4.70, koppel 41.50, trio 127.50. 2e koers, 1900 m: 1. Curt Toogwijk (G. Bakker) 2.40,2-1.24,3, 2. Double Duty, 3. Daphne Ruimzicht. Toto: win nend 1.90, plaats 1.20, 2.60, 2.40, koppel 9.30, trio 64.50. 3e koers, 2240 m: 1. Zelfbewust (F. van Klaveren) 3.03,4, 1.21,9, 2. Wally Heynen, 3. Zoef Uithuizen. Niet ge start: Zeno Oostland. Toto: winnend 4.80, plaats 2.00, 1.40, koppel 3.20, trio 35.20. 4e koers, 1900 m: 1. BZN (T. Sme ding) 2.31,1-1.19,5, 2. Bo Bo Tonna- werd, 3. Amor van Zuilen. Toto: win nend 1.20, plaats 1.10, 4.10, 2.00, koppel 10.90, trio 90.70. 5e koers,, 1900 m: 1. Dyliberto H (A. W. Bosscha) 2.36,3-1.22,3, 2. Ashley 3. Bennie d'Aster, 4. Beauty Dralsine. Toto: winnend 1.90, plaats 1.30, 3.00, 2.40, koppel 18.00, trio 189.10, kwar tet 1493,10. 6e koers, 1900 m: 1. Carllewis Juweel (Ao. de Wrede) 2.33,7-1.20,9, 2. Ar- manda Laine, 3. Bastille. Toto: win nend 1.80, plaats 1.40, 2.90, koppel 11.60, trio 90.60. 7e koers, 1900 m: 1. Brenda Uithui-, zen (J. F. van Dooyeweerd) 2.33,8- 1.20,9, 2. Zoot Zuiter, 3. Winner Prin cess. Toto: winnend 2.10, plaats 1.20, 1.40, 1.70, koppel 10.30, trio 76.50. 8e koers, 2600 m: 1. Caroche Hano ver (Ao. de Wrede) 3.37.0-1.23,5, 2. Chiel Buitenzorg, 3. Zoroaster, 4. Charlene K. Niet gestart: Chabliz K. Toto: winnend 1.90, plaats 1.60, 1.60, 6.00, koppel 8.30, trio 142.10. 9e koers, 1900 m: 1. Varwell Mac (Ao. de Wrede) 2.33,5 - 1.20,8, 2. Zetor D. 3. Wiertlng. Toto: winnend 7.50, plaats 2.00, 3.70, koppel 11.00, trio 327.80. LIVERPOOL Liver pool en Everton, de twee voetbalclubs uit Liver pool, hebben gisteren be sloten de veiligheidshek ken rond de velden van hun stadions af te breken. Bovendien krijgt de bej roemde staantribune van Liverpool, de Spionkop, een andere opzet. Er ko men zitplaatsen. Eerder deze week besloten an dere clubs, waaronder Totten- ham Hotspur en Derby Coun ty, de hekken om het veld te verwijderen. De Engelse league wil ter na gedachtenis van de slachtof fers van de voetbalramp in Sheffield de league-wedstrij den van morgen laten begin nen om 15.06 uur. Op dat tijd stip werd een week geleden de bekerwedstrijd Liverpool-Not tingham Forest gestaakt, toen toeschouwers tegen de veilig heidshekken werden doodge drukt. De UEFA heeft 240.000 gulden geschonken aan de nabestaan den van de slachtoffers van de voetbalramp in Sheffield, waarbij afgelopen zaterdag 95 mensen om het leven kwa men. De Europese voetbalunie heeft het bedrag over gemaakt op de rekening van de Engelse voetbalbond, de FA. Een woordvoerder verklaarde dat de donatie moet worden ge zien als een blijk van medele ven en solidariteit met de slachtoffers en hun nabestaan den. W-5: 5-3-3-7-8. Uitkering: 27.20. Omzet: 187.578. SCHAKEN NK in Hilversum 9e ronde: Langeweg-Kuijf 0-1, Bren- ninkmeijer-Van der Sterren 1/2-1/2, Piket-Douven 1-0, Van der Wiel-Van- heste 1/2-1/2, Blees-Nijboer 0-1, Cuijpers-Gelpke 1/2-1/2. Stand: 1. Blees, Piket, Kuijf 6, 4. Van der Ster ren, Van der Wiel 5, 6. Vanheste 4 1/2, 7. Brennlnkmeijer, Culjpers, Lan geweg 4, 10. Douven 3 1/2, 11. Gel pke, Nijboer 3. Toernooi in Barcelona 17e ronde: Rlbll (Hon)-Noguelras (Cub) 1/2-1/2, Hübner (Wdl) - Bel- javski (Sov) 1/2-1/2, Short (Gbr) - Ljubojevic (Joe) 1/2-1/2, Kasparov (Sov) - Spasski (Fra) 1-0, Joesoepov (Sov) - Nikollc (Joe) 1/2-1/2, Korlsjnol (Zwi) - Salov (Sov) 1/2-1/2, Hjartar- son (IJsl) - Speelman (Gbr) 1/2-1/2, Selrawan (Vstj-Vaganian (Sov) 1/2- 1/2. Eindstand: 1. Kasparov en Ljubojevic 11 punten uit 16 partijen; 3. Salov 10, 4. Kortsjnol 9 1/2, 5. Hübner en Short 9. 7. Nikollc 8. 8, Spasski, Beljavskl, Ribli, Vaganian en Joesoepov 7 1/2, 13. Speelman (GBr) 7. 14. Hjartarson en Selrawan 6 1/2, 16. Illescas en No- gueiras 5 1/2. ZEIST Bondscoach Thijs Libregts heeft René Eijkelkamp opgeroepen voor de selectie van het Nederlands elftal, die vandaag in Noord wijk bij eenkomt. De aanvaller van FC Groningen ver vangt Ruud Gullit. De aanvoerder van Oranje raakte woensdagavond in de wedstrijd van zijn club AC Milan tegen Real Ma drid geblesseerd aan zijn knie. Over de erpst van het kwet suur van Gullit bestaat nog enige onduidelijkheid. Een kij koperatie zal vandaag moeten uitwijzen of een verdere medi sche ingreep aan de meniscus noodzakelijk is, dan wel dat rust voor de aanvaller vol doende moet zijn. Gullit meld de zich gisteravond definitief af bij de bondscoach. In Noordwijk melden zich 16 spelers, ter voorbereiding op de kwalificatie-wedstrijd tegen de Bondsrepubliek, volgende week woensdag in Rotterdam. Van de groep van twintig uit verkorenen ontbreken nog de „buitenlanders" Rutjes, Erwin Koeman, Hofkens (Mechelen) en Snelders (Aberdeen). Dit viertal heeft nog competitie- verplichtingen. Van Tiggelen meldt zich wel op het appèl. De speler van Anderlecht hoeft, wegens een schorsing, morgen niet te spelen. Eykelkamp debuteerde op 16 november van het vorig jaar als international in de vriend schappelijke wedstrijd tegen Italië in Rome. Op 4 januari, in Tel Aviv tegen Israël, droeg hij voor de tweede keer het shirt van Oranje. Dit keer kwam hij als invaller binnen de lijnen. Eykelkamp, met vijftien competitie-doelpunten tweede op de nationale topsco- rerslijst, ontbrak enkele we ken geleden bij de wedstrijd van het Nederlands elftal te gen de Sovjetunie in Eindho- Blessures Gullit kwam evenmin regel matig in actie sinds Oranje vo rig seizoen in de Bondsrepu bliek de Europese titel vero verde. De speler van AC Mi lan werd deze competitie door lopend achtervolgd door bles sures. Hij miste de eerste kwa lificatie-wedstrijd tegen de West-Duitsland in Mtinchen wegens een kwetsuur aan zijn enkel. In de oefenduels tegen Italië (dijbeen) en Israël (club verplichtingen) ontbrak hij Tegen Wales kwam hij wel in actie. In Rotterdam maakte hij in de kwalificatie-wedstrijd te gen dit land het winnende doelpunt. Het leidde tot een sluimerend conflict met de staf van AC Milan. Gullit had op dat moment voor zijn eigen club nog nauwelijks gespeeld. Het spreekt voor zich dat de Italiaanse club ook nu niets voelt voor hoog spel van de aanvoerder. Op 24 mei wacht de finale van het toernooi voor landskampioenen, waarin Steaua Bukarest de tegenstan der is. De voorgaande wed strijden zonder Gullit hebben Libregts in elk geval geleerd dat hij niet hoeft te wanhopen. ,,Ik zal andere mensen moeten kiezen, maar ik heb er het vol ste vertrouwen in. Toch is de situatie niet helemaal verge lijkbaar met München vorig jaar. Toen ontbrak Gullit ook, maar had ik meer alternatie ven. Nu mis ik, los van doel man Van Breukelen, ook Wouters en Bosman, terwijl Kieft maar net is hersteld is van zijn blessure". De bondscoach kon nog niet aangeven hoe hij de proble- men zal oplossen. Wel zei hij Ajacied Roy hooguit een rol als invaller te hebben toebe- deeld. Snelders zal zeker het doel verdedigen. De bonds- coach maakt zondagavond zijn definitieve selectie bekend. Vier spelers zullen afvallen. (Van onze correspondenten) MILAAN De voetbal bladen in Milaan hadden gisteren niet voldoende zwarte inkt om de vette koppen te drukken: „Grand'Italia", bloklettert de Corriere dello Sport, en feliciteert zichzelf met het historische feit dat voor het eerst in de voet balgeschiedenis drie Itali aanse ploegen de drie be kerfinales halen. De „Gazzetta dello Sport", het sportblad van Milaan, zette in een zwarte balk de rose letters: „Milan Im perial". De andere kran ten noemen het voetbal van hun land na de tien goals van woensdagavond de „Koningin van Euro pa". De Spaanse pers heeft weinig moeite de superioriteit te er kennen van AC Milan dat in Milaan tegenstander Real Ma drid met een nederlaag van vernederde. Beenhakkers Spaanse tijd is definitief voor bij. „Het was een ware ramp", zo schrijft El Pais. „Een wreed en chaotisch drama waarbij Mi laan net zoveel goals scoorde als het wilde. Leo Beenhakker zal Madrid verlaten zonder een enkele Europese titel te hebben gewonnen en de gene ratie spelers van Emilio Butra- gueno is opnieuw een jaar ou der geworden zonder hun gro te droom te hebben gereali seerd. Michel zei vorig jaar na de uitschakeling door PSV: „Ik wil de Europacup niet winnen wanneer ik al 30 jaar ben". Michel mag echter wel opschieten; hij is nu al 27 en zijn grote droom is nog steeds niet gerealiseerd. „Een Italiaanse club," zo schrijft de Barcelonese El Pe- riodico, „nam het op zich de „grandeur" te vernietigen van het team dat onophoudelijk landstitels wint, maar struikelt in de laatste meters". „Madrid struikelde opnieuw in de semi-finale," aldus de sport krant Sport. „Maar de vorige twee keer, tegen Bayern Mün chen en PSV, gebeurde dat met waardigheid. Real Madrid leek een karikatuur van het briljante team, dat verschillen de internationale sterren telt". Cruijff Barcelona-trainer Johan Cruijff kan na alle kritieken van de afgelopen weken weer even rustig ademhalen. De Spaanse pers - die de laatste dagen Cruijffs tactische opvat tingen zwaar had bekritiseerd - erkende gisteren dat de Ne derlandse coach ditmaal in zijn tactische opvattingen wel was geslaagd: „Cruijff leek de laat ste weken zijn kompas verlo ren të zijn", zo schreef de Ma- drileense ochtendkrant El Pais. „Zijn werk werd van alle kan ten zwaar bekritiseerd, maar woensdag had hij de inspiratie die hem zo karakteriseerde in de tijd dat hij nog speler was. Zijn grote verdienste was dat hij de 'alleskunner' Roberto als extra man in de verdediger opstelde... Barcelona speelde sereen, bewoog de bal met hoge snelheid en domineerde de partij compleet van het be gin tot het eind. Het team be reikte zo de tiende Europese finale in de historie. De Bul gaarse ploeg had niets in te brengen, ondanks de uitgeloof de premie van bijna f 50.000 de man en de zegening van Van- da, een beroemde Bulgaarse heks, die de avond voor de wedstrijd had verzekerd dat Sredets de partij met 3-1 win- René Eijkelkamp is v ASSEN „Laat die man nou eens twintigduizend gulden in zijn zak heb ben gestoken, so what?" De echte motorsportlief hebbers gunnen het Jaap Timmer van harte. „Er is immers niemand in Ne derland, die meer voor de motorsport heeft ge daan dan hij. Daar mag best wat tegenover staan". Mister TT, tegenwoordig handelend in extravagante tweede-hands automobielen, glur\dert bij zoveel eerbetoon. Maar voegt er dan met het meest eerlijke gezicht aan toe: „Ik heb niets in de zak gestoken. Helaas, zou ik haast zeggen". Toch galmt de echo van beschuldigingen door zijn ex-mede-bestuursleden nog na over de Drentse hei de. Timmer: „Ik wil wel pra ten, maar niet over het verle den. We gaan de zaken niet opnieuw oprakelen". Vervol gens vertelt hij off the record waarvan hij binnen het be stuur werd beschuldigd. Blijft geheim dus. „Als ik het in de krant zet moet ik ook lelijke dingen over de andere be stuursleden zeggen. Ze zijn nu een klant van mij, dus dat doe ik niet". Waarom heeft Timmer, tot voor een jaar nog de mach tigste man in de TT, zich zonder meer uit het bestuur van de Stichting Circuit van Drenthe laten zetten? Had het te maken met de beschul digingen van fraude? Waar om bracht Timmer Johan Wagenaar toen niet voor de rechter wegens laster? Of, waarom stelde het bestuur geen onderzoek in als er wer kelijk sprake was van frau de? Geen van de betrokkenen is bereid op deze vragen in te gaan. „Dat hebben we nu eenmaal afgesproken". Maar intussen blijft het wel onrus tig in de Drentse hoofdstad. De officials (vrijwilligers, die elk jaar weer helpen bij de organisatie van de TT) doen pogingen om Timmer terug te krijgen in het bestuur. Timmer zelf blijft pleiten voor een professioneler aan pak binnen de Asser motor sport. Jos Vaessen van de motorsportbond KNMV (de KNVB voor de motorsport), zelf één van de hoofdrolspe lers in het conflict, is bezorgd over de toekomst van de TT in Assen. Grolleman Alleen Gerrit Grolleman blijft rustig. Hij wimpelt alle zorgen weg. „We hebben ge noeg professionaliteit in huis om de nieuwe ontwikkelin gen vakbekwaam tegemoet te treden". Grolleman, eind vorig jaar door het bestuur in huis gehaald als bemiddelaar in het conflict en vervolgens tot voorzitter benoemd, is geen vreemde in de wereld van de motorsport. Tussen '68 en '76 was hij als burge meester van Assen voorzitter van de Stichting Circuit van Drenthe. Ondanks zijn erva ring wordt hij niet gezien als de frisse wind, die de Asser racebaan eens even zal schoonvegen. Hij is inge- Niet alleen het gebrul van de motoren verstoort de rust van het Drentse land. FOTO: ANP huurd om de broodnodige rust te herstellen. Daar krijgt hij tot volgend jaar de tijd voor, want dan moet hij uit het bestuur omdat hij zeven tig jaar wordt, statutair de maximum leeftijd voor een bestuurslid. Belangrijke vraag blijft of „de boeren uit Drenthe", zo als een motorrijder tijdens een KNMV-congres in Arn hem het bestuur noemde, in staat zullen zijn om de jaar lijkse TT ook in de jaren ne gentig nog in Assen te hou den. „Het hoofd bieden aan die sterke concurrentie", zeggen Timmer en Vaessen in koor, vraagt om een grote profes sionaliteit. Hét sleutelwoord in het conflict, zoals dat in de tweede helft van vorig jaar in alle hevigheid losbarstte. Altreden In september 1988 dwongen de bestuursleden Johan Wa genaar en Johan van der Veen Timmer om af te tre den als voorzitter. Het liefst hadden ze hem toen hele maal uit het bestuur gewipt, maar dat kon worden voor komen door de (machtige) stem van Jos Vaessen, die namens de KNMV een be stuurszetel bekleedde. Pas la ter, toen Wagenaar de positie van Timmer verder had on dermijnd met zijn fraudever- haal, kon ook de KNMV Timmer's zetel niet meer redden. In Moto '73 stonden toen over Timmer de volgende volzinnen uit de mond van Wagenaar: „Timmer is niet eerlijk geweest over een fou tieve afrekening en hij heeft ondergeschikten aangezet tot het maken van een fictieve afrekening". Wagenaar, later nog eens geconfronteerd met deze aantijgingen, neemt er geen woord van terug. Merk waardigerwijs heeft Timmer zich de beschuldigingen van Wagenaar laten welgevallen. Over eventuele frauduleuze capriolen van Timmer maakt Vaessen zich nauwelijks zor gen. „Ik denk niet dat de stichting geldelijk verlies heeft geleden. Als dat zo was geweest, was het heus wel naar buiten gekomen". Jaaroverzicht Er is op geen enkele manier aan een jaaroverzicht van de Stichting Circuit van Dren the te komen. Als stichting is zc wettelijk niet verplicht jaarstukken te deponeren bij de Kamer van Koophandel. Ondanks subsidies in het verleden van de gemeente Assen en het ministerie van WVC, hebben beide overhe den geen enkel inzicht in de cijfers van de Stichting. Zelfs bij de belastingdienst in As sen worden de schouders op gehaald, als daar wordt geïn formeerd. Sinds 1972 lag de stichting met de fiscus in de clinch over de vraag of men belas tingplichtig was. In laatste instantie heeft de stichting deze procedure in 1986 verlo ren. Maar volgens admini strateur Braakman is er nog geen cent betaald, omdat nog met de inspecteur wordt ge praat over de hoogte van de belastingsom. Eigen berekeningen leren dat de stichting per jaar een minimaal bedrag kan incas seren dat ligt tussen de vijf en zeseneenhalf miljoen gul den aan recettes, reclame, TV-rechten, catering en ver huur van grond. Wat er uit gaat is volledig duister. Zo wil Grolleman op geen enke le manier ingaan op de in komsten van bestuursleden. Eerst zegt hij dat ze onbezol digd werken, even later ont vangen ze presentiegelden voor vergaderingen en ten slotte blijken ze een vaste on kostenvergoeding te ontvan gen. Wilde verhalen De grote geheimzinnigheid over de financiën, de wilde verhalen over fraude, de on derlinge conflicten van be stuursleden en de enge beslo tenheid van het bestuur heb ben ertoe bijgedragen dat in sommige kringen wordt ge sproken over de motormafia van Assen. Timmer pleit, wat laat weliswaar, nu hij zelf uit het bestuur is, voor een ope ner bestuurssamenstelling. Daarin zouden bijvoorbeeld de gemeente, het lokale bedrijfsleven, de plaatselijke motorclubs en de KNMV minstens moeten zijn verte genwoordigd. De tijd van de Mannen van Assen, die het in hun eentje rooiden is voor goed voorbij. De Mannen zelf moeten er echter nog even Een arts wijst Ruud Gullit de weg, nadat de speler van AC Milan de röntgenfoto's van zijn geblesseerde knie in ontvangst heeft genomen. foto: epa

Leidse Courant | 1989 | | pagina 9