375, 795,- 1225,- electro metaal ®€9 St] Lezers Ervaren foto-, rtv- en computerverkopers stappen nu over naar Dixons! Bedrijfsleider m/v Reageer snel: Dixons AFDELINGSHOOFD m/v ROUTE VERKOPER administratieve magazijnkracht m/v Ervaren AUTOVERKOPER service COTED'AZER rw «a» êmÖi)W PARIJS/LOIRE KASTELEN MINICRUISE ZWEDEN/GOTEBORG KRIS KRAS WALES EN ENGELAND PORTIGAL/ COSTA VERRE ITALIË, RIVA jtfERDAG 15 APRIL 1989 LEIDSE COURANT Dixons BV is met ruim 75 verkooppunten Nederlands grootste en snelstgroeiende landelijke winkelketen op het gebied van foto. film. computer, video- en audioapparatuur. Rasverkopers met open ogen en oren weten het allang: de door braak van Dixons als snelst groeiende speciaalzaak in ons land op 't gebied van foto, rtv en computers, vraagt steeds meer alerte, actieve medewerkers. Bent u superverkoper? Dan geeft Dixons u de ruimte, zeker als u bewezen heeft dit vak in de vingers te hebben. Voor e i nieuw te openen winkel |io Den Haag zoeken wij ee Een ondernemende, actieve ver koper met middelbare opleiding en een brede ervaring vindt hier een fascinerende functie bij Dixons. Goede contactuele-, organisatorische- en leiding- personeelsbeleid voor uw vesti ging. Uiteraard wordt bij de uitvoering van dezejob onder steuning verleend vanuit ons hoofdkantoor. Kortom: een veel eisende. maarboeiendejob. waar werkelijk een uitstekend salaris plus goede secundaire arbeidsvoorwaarden tegenover staan. Leeftijd tot ca. 40jaar. Bent u geïnteresseerd in deze functie? Neem dan snel contact met ons op. Schnjf een bondige sollicitatiebrief aan Dixons BV.ta.v. R.W. van de Pol. Algemeen irkoopleider. Postbus 2008,5300 CA Zaltbommel. Wij zullen dan zo snel mogelijk reageren. I je komt ogen I en oren tekort. Humanistisch Verzorgingshuis 'T HOFFLANTS HUYS I zoekt op korte termijn mogelijk bevorderen van de zelfzorg. Wij zoeken iemand met: Ervaring met psycho-geriatrie, een oneindig geduld en respect voor de belevings wereld van de demente ouderen. Aantoonbare leidinggevende capaciteiten om het team blijvend te motiveren en onomkeerbare achteruitgang te accepteren. - Initiatieven om activiteiten te ontplooien, die de zelfzorg en zingeving stimuleren. Een verzorgende of verpleegkundige opleiding die, buiten de psycho-geriatrie, Wij bieden: werkkring, bijscholing. - Salaris conform de C.A.O.-Bejaardentehuizen, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Voor verzorgenden: schaal 6 (min. 2.269,-, max. 2.894,-) Voor verpleegkundigen: schaal 15 (min. 2.269,-, max. 2.968,-). - Roosterindeling op t i 40 u e weekenddienst ii Uw sollicitatie kunt u (binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad) richten i Mevrouw M. J. van Gruting op bovenstaand adres. Voor inlichtingen: 071-769210, tst. 25. Horeca Service Groothandel in Hertog IJs e DE desserts, groenten en fruit, sm RANDSTEDEN leeftijd van 18 t/m 23 jaar Rijb. BE Schriftelijke sollicitaties naar: G. F Rieken, Liszthof 72, 2402 GS Alphen a.d. Rijn Den Haag B V ELECTRO METAAL DEN HAAG B. V. is een electrotechnische groothandel met vestigingen in Rijswijk en Rotterdam. Ons bedrijf levert een kompleet electrotechnisch programma aan electro technische installatiebedrijven en industrie. Electro Metaal Den Haag B.V. is een zelfstandige werkmaatschappij van HCS Technology N. V. Sedert 2 jaar is HCS Technology N. V._ aan de beurs genoteerd en mag zich verheugen in een steeds groter wordende belang stelling door haar frisse en innovatieve aanpak. Door uitbreiding van onze verkoopaktiviteiten en een verbeterde marktpo sitie zoeken wij naar m/v: Jonge en ambitieuze a - VERTEGENWOORDIGERS b - COMMERCIEEL MEDEWERKERS c - BALIEVERKOPERS d - MAGAZIJNMEDEWERKERS e - FINANCIEEL MEDEWERKER Voor de funkties genoemd onder a, b en c vragen wij - MTS Electrotechniek-opleiding of gelijkwaardig - Goede kontaktuele eigenschappen - Commerciële kwaliteiten en technisch inzicht Voor de funktie genoemd onder d vragen wij - LTS Electrotechniek of praktische ervaring in soortgelijke funktie Voor de funktie genoemd onder e vragen wij - HA.VO- of MEAO-niveau en in het bezit van het praktijkdiploma boekhouden. Zij die reeds over een praktische ervaring beschikken in genoemde funktie genieten de voorkeur. Leeftijd 25 - 35 jaar. Electro Metaal Den Haag B.V. biedt: Een afwisselende en uitdagende funktie in een sterk technisch georiënteerd bedrijf De kans om u in een modern geleid bedrijf te ontwikkelen en te ontplooien Salaris in overeenstemming met de belangrijkheid van de funktie Prima secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals pensioenregeling, winstuitkering, premiespaarregeling, reiskostenvergoeding en studievoorzieningen Voor de funktie van vertegenwoordiger een auto van het bedrijf Strikt vertrouwelijke sollicitatieprocedure Schrijf dan uw brief met curriculum vitae aan: Hoofd Personeelszaken Electro Metaal Den Haag B.V., Postbus 9, 2280 AA Rijswijk. stichting haags sociaal cultureel werk De Stichting Haags Sociaal Cultureel Werk (SHS) is een organisatie waarbij 65 dub- en buurthuizen/jongerencentra zijn aangesloten, met een personeelsbezetting van circa 500 personen. BOEKHOUDER (v/m) De werkzaamheden bestaan in hoofdlijnen uit: - het zelfstandig voeren van de volledige boekhouding van een - het opstellen van begrotingen en jaarrekeningen terzake. - Praktijkdiploma Boekhouden - Zowel zelfstandig als in groepsverband werkzaam kunnen zijn. Salariëring minimaal 2.547,47 tot maximaal 3.254,55 (code Ac) bij een full-time dienstverband. De CAO-Welzijnswerk is van toepassing. Aanstelling tot uiterlijk 31-12-1989. Voortzetting van het dienstverband is afhankelijk van goed functioneren en van toestemming van de Gemeente Den Haag. Sollicitaties binnen 14 dagen richten aan de afdeling personeelszaken van de SHS, Escamplaan 65, 2547 GA Den Haag, gaarne met vermelding van het aantal uren dat u werkzaam wilt zijn. Katholieke Stichting Huize st'bernardus verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis treding een De werkzaamheden omvatten het maga- zijnbeheer, zoals ontvangst, opslag en uit gifte van goederen en de administratieve verwerking hiervan. Tevens zal hij/zij ondersteunende algemene administratieve werkzaamheden verrichten. We denken aan iemand tot ca. 25 jaar, in het bezit van het MAVO-diploma. Typevaar digheid en de bereidheid te studeren voor het praktijkdiploma boekhouden strekken tot aanbeveling. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de administrateur, de heer C.S.M. Disseldorp, aan wie ook de schrif telijke sollicitaties kunnen worden gericht binnen 2 weken na verschijnen van dit blad. Bent u tussen de 25 en 35 jaar, representatief en beschikt u over aantoonbare verkooperva ring in de autobranche? Dan hebben wij als Nissan-dealer voor de ge meente Alkemade en omgeving een prima baan Vanzelfsprekend helpt u ons bij het verkopen van personen- en bedrijfsauto's, het ontvangen van showroombezoeken en het afleveren van verkochte automobielen. Daarnaast houdt u een eigen kaartsysteem bij met adressen en telefoonnummers van uw klan ten. U rapporteert dagelijks rechtstreeks aan de directie. Uw schrifteljke sollicitatie (met pasfoto) kunt u richten aan de directie van Auto Heemskerk BV 2371 EK te Roelof arendsveen. 10-daagse luxe touringcarreis Vertrek: maandag 1 en 29 mei i Le Grand Hotel te Bormes les prachtig bloemendorp, op zee gelegen. De verzorging half pension. Alle kamers zijn voorzien van douche en toilet. Toe slag 1-persoonskamer 95,-. Inclusief: overnachting op heen- en te rugreis «excursies naar onder meer Saint Tropez «Les Gorges du Verdon «Nice en Monaco «afscheidsdiner. Exclusief: «evt. entreegelden verzeke ringen «lunches «persoonlijke uitgaven. 5-daagse luxe touringcarreis Vertrek: maandag 8 mei U logeert in hotef Turin, op basis van lo gies/ontbijt. Het hotel ligt in het hartje centrum! Alle kamers zijn voorzien van douche en toilet. Het programma geeft u voldoende ruimte de stad ook op eigen gelegenheid te 1: Inclusief: «vervoer per luxe touringcar dagexcursie Loire kastelen «sightseeing- tour Parijs «bezoeken aan Gent (heenreis) en Brussel (terugreis) «bezoek aan de vre- deswagen te Compiegne. Exclusief: «overige maaltijden «verzeke ringen «entreegelden «uitgaven van per soonlijke aard. 3-daagse luxe bus/bootreis Vertrekdata: dinsdag 2 mei en woensdag 10 mei Heerlijk even erop uit! U overnacht aan boord tijdens de passage Kiel-Göteborg v.v. in een 4-persoons binnenhut met dou che/toilet. Toeslag 2-persoons binnenhut 40,- per persoon. De reis is op basis van halfpension (inclu sief afscheidsdiner!). Bovendien kunt u een stadstour door Göteborg westkusttour o.l.v. Nederlands Inclusief: «retourpassage Kiel-Göte borg hutaccommodatie aan boord «2x diner en 2x ontbijt aan boord «genoemde excursies «afscheidsdiner in Nederland alle transfers per comfortabele touring- Exclusief: «evt. entreegelden «lunches 6-daagse luxe touringcarreis Vertrek: zondag 14 mei U verblijft in hotel Metropole te Llandrin- dodd Wells, op basis van halfpension. Alle kamers zijn voorzien van bad/dou che en toilet. Toeslag 1-persoons kamer 100,-. Inclusief: «overtocht Calais of Duinker ken-Dover v.v. «overnachting op heen- en terugreis «3 overnachtingen in Wa les «5 maal ontbijt en diner/Welsh lunch op derde dag «bezoek geboortehuis van Winston Churchill en van Shakespeare- ■tour dwars door Wales sightseeingtour door Londen op terugreis «afscheidsdi ner «Nederlandse reisbegeleiding gedu rende de hele reis. Exclusief: «entreegelden «verzekeringen lunches. 15-daagse vliegreis Vertrekdata: vrijdag 19 mei en 16 juni i U verblijft in het luxe hotel Ofir te Ofir, op 40 kilometer afstand van Oporto met schitterend strand, duinen en bossen voor een vakantie met heel veel facetten! Alle kamers zijn voorzien van bad/douche en toilet. Het verblijf is op basis van halfpen sion: de lunch of diner gebruikt u in diver se restaurantjes. Toeslag 1-persoons ka mer 130,-. Toeslag tuinzijde 80,- p.p. Door middel van een 5-tal excursies naar o.a. Oporto, Viana do Castelo, Barcelos en Braga maakt u kennis met dit schitte rende gebied! Inclusief: «vliegreis Rotterdam-Oporto v.v. «transfer Oporto-hotel Ofir v.v. «uit gebreid excursieprogramma «ontbijt en lunch of diner in diverse restaurantjes- ■Nederlandse reisleiding ter plaatse. Exclusief: «annulerings- en reisverzeke ring «overige maaltijden «evt. entreegel- 10-daagse luxe touringcarreis Vertrek: maandag 8 mei Riva ligt aan de beschutte en zonnige noordzijde van het Gardameer. Proef die Italiaanse sfeer en u zult er altijd naar te rugverlangen! Tijdens de excursies maakt u kennis met dit boeiende landschap. U verblijft in een uitstekend middenklas se hotel op basis van halfpension. Alle ka mers beschikken over bad/douche en toi let. Toeslag 1-persoons kamer 100,-. Inclusief: «overnachting op heen- en te rugreis «9x ontbijt en diner «excursies naar o.a. Trento, Verona en Venetië «af scheidsdiner. Exclusief: «evt. entreegelden «lunches De naam Moret is een begrip in de wereld van accountancy, belasting zaken, administratieve dienstverlening, alsmede organisatie en informatica. Met ruim 45 vestigingen, waar in totaal 3.500 mensen werken, bestrijkt de organisatie geheel Nederland. Zij omvat de volgende maatschappen: Moret Limperg Registeraccountants, Moret Gudde Brinkman Belastingadviseurs, Moret Advies Adviseurs voor Organisatie en Informatica, Moret Acma Accountants en Belastingconsulenten en Moret Ondernemingsrecht. In het buitenland is de Moret-organisatie sterk vertegenwoordigd via Arthur Young International. Een wereldwijd opererende organisatie, waarbij accountants, belasting- en organisatie-adviseurs in zo'n 70 landen zijn aan gesloten. Moret Acma is gespecialiseerd op het terrein van de dienstverlening aan het midden- en kleinbedrijf. Ten behoeve van een efficiënte bedrijfsvoering zorgt Moret Acma voor goede en tijdige financiële en fiscale informatie, mede ten behoeve van investeerders, financiers, subsidiërende instanties en de fiscus. Accountant-Administratieconsulent bij Moret Acma betekent voortzetting van uw carrière in een dynamische omgeving. Wegens voortgaande groei van de prak tijk in Leiden is er behoefte aan een ambitieuze AA'er. Toetreding tot de maatschap behoort in principe tot de mogelijkheden van de uit te zetten carrièrelijn. Een zakelijke instelling en een goed in levingsvermogen in de problematiek van de cliënten is onontbeerlijk. Ook aan een goed samenspel met het aanwezige team hecht Moret Acma uiteraard grote waarde. Voor nadere informatie en/of schriftelijke sollicitatie kunt u zich richten tot Moret Acma Accountants en Belastingconsulenten, t.a.v. de heer N. J. Beekman, Wassenaarseweg 80, Post bus 90636, 2509 LP 's-Gravenhage, tel. 070- 244064. Moret Acma ACCOUNTANTS EN BELASTINGCONSULENTEN

Leidse Courant | 1989 | | pagina 11