HTM onderwijzer v/m medewerker particuliere arbeid v/m Staaltekenaar Betontekenaar Medewerker Vervoersin formatie IGA ZOEKT PROGRAMMEURS EN ANALISTEN TEN BEHOEVE VAN GEMEENTELIJKE A UTOMA TISERING PAGINA 14 LEIDSE COURANT ZATERDAG 1 APRIL 1989 Intransit is gespecialiseerd in de ontwikkeling en fabricage van interne transport systemen, automatiseringssystemen en aluminium constructies voor de agro- mdustrie. Intransit staat bekend als een goed en innovatief bedrijf en heeft een vooraanstaande marktpositie in binnen- en buitenland. Het bedrijf groeit, er werken meer dan 50 bekwame vakmensen en de moderne, grote huisvesting is gericht op een verdere, internationale, uitbouw van de activiteiten. Ter versterking van de commerciële afdeling vragen wij een VERTEGENWOORDIGER/ SYSTEEM-ADVISEUR Na een ruime inwerkperiode zal uw taak gaan bestaan uit het bezoeken van nieuwe relaties, het onderhouden van contacten met bestaande relaties en het zelfstandig adviseren en berekenen van projecten. Wij vragen van u: - Bewezen commerciële vaardigheden. Een opleiding minimaal op MTS-niveau en affiniteit met de moderne agro- industrie. Of bijvoorbeeld een H.Tu.S-opleiding en een goed technisch inzicht. Een goede kennis van duits en engels is onontbeerlijk. Uiteraard vraagt deze belangrijke functie ook een enorme dosis enthousiasme, werklust, verantwoordelijkheidsgevoel en de bereidheid om regelmatig te reizen in binnen- en buitenland. Wij bieden u een dynamische, zelfstandige functie in een groeiend en succesvol bedrijf, uitstekende arbeidsvoorwaarden en een aangename werksfeer. Voor de afdeling productie en constructie zoeken wij een BEDRUFSLEIDER FABRICAGE Uw taak zal bestaan uit het efficiënt en effectief sturen van de productie medewerkers (ca. 30) en het beheer van middelen en materialen. U bent verantwoordelijk voor het realiseren van alle opdrachten binnen de gestelde levertijden, kosten en kwaliteitsnormen. Wij denken voor deze functie aan een ervaren manager op minimaal MTS-niveau (WTB) die elders al ruime ervaring heeft opgebouwd. Belangrijke eigenschappen zijn: eerlijk en open, stimulerend en stressbestendig, kritisch en constructief, flexibel in werktijden en werkomstandigheden, kwaliteitsbewust, een servicegerichte instelling en gevoel voor commerciële aspecten. Wij bieden u een uitdagende en boeiende functie, vlak onder directieniveau, binnen een dynamische en groeiende organisatie. U kunt rekenen op een beloning en voorwaarden die met de functie in overeenstemming zijn. Geïnteresseerden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan Intransit b.v., Postbus 87, 2678 ZH De Lier. Voor meer informatie kunt u ook even bellen met de heer T.C. van den Dool (01745-14141). Natuurlijk wordt uw reactie strikt vertrouwelijk behandeld intransit aluminium konstrukties intern transport Het Huis van Bewaring aan de Van Alkemadelaan in Den Haag heeft, nu renovatie en nieuwbouw zijn afgerond, een totale opnamecapaciteit van 28S (preventief gehechte) volwassen mannen. Voor deze inrichting vragen wij een: 19 uur per week vac.nr 9-052/0167 Het werk de onderwijzer - is verantwoordelijk voor een adequaat onder wijsaanbod aan gedetineerden alsmede voor het geven van onderwijs adviseert het hoofd Begeleidingen het hoofd afdeling Sociaal-Cultureel Werk met betrek king tot het te voeren onderwijsbeleid binnen de inrichting onderhoudt contacten met externe instanties voor zover van belang voor het inrichtings- onderwtjs. Wij vragen volledige bevoegdheid als onderwijzer (diploma PABO dan wel het diploma NLO met relevante afstudeervakken en neder- landsals hoofdvak) - leeftijd vanaf 30 jaar - tenminste vijf jaar elders opgedane ervaring als leraar, waarvan bij voorkeur enkele jaren ervaring in volwasseneneducatie - bereidheid mee te werken aan een psycho logisch. medisch en antecedentenonderzoek Wij bieden - een aanvangssalaris van min. 3.072.- en max. 4.144 - bruto per maand bij een volledige werkweek, afhankelijk van opleiding en ervaring - een doorgroeimogelijkheid in deze functie tot een max. van 4.757.- bruto per maand bij een volledige werkweek - 8% vakantie-toeslag. 38 uur per week vac.nr 9-053/0167 Het werk de medewerker particuliere arbeid - instrueert en begeleidt gedetineerden bij de arbeid - is belast met het dagelijks onderhoud van machines en gereedschappen - verricht de benodigde administratieve werk zaamheden. Wij vragen - diploma LTS -leeftijd van 25-50 jaar - bereidheid tot het volgen van een interne penitentiaire opleiding mee te werken aan een psychologisch, medisch en antecedentenonderzoek. Wij bieden - een salaris van min. 2.238.- en max. 2.755.- bruto per maand, afhankelijk van ervaring na verdere studie is uiteindelijk een salaris van 2.993.- bruto per maand te bereiken met een uitloop op grond van diensttijd tot max. 3.152 - bruto per maand - 8% vakantie-toeslag. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad. onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, richten aan de directeur van het Huis van Bewaring. Postbus 90719.2509 LS Den Haag. Telefonische inlichtingen over de functie van onderwijzer worden verstrekt door de heer E. van Dorp. onderwijzer: over de functie van medewerker particuliere arbeid door de heer G. Werkman, plv. hoofd arbeid, beiden zijn te bereiken onder nummer 070-512761. Justitie wil een bijdrage leveren aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van leden van etnische minderheden. Zij worden dan ook met nadruk uitgenodigd te solliciteren. H. COMPEER B.V. Aannemer van grond-, riole ring- en bestratingswerken vraagt ERVAREN GRONDWERKERS Neem contact op met H. COMPEER B.V. Dhr. D. Krook, Hoge Morsweg 48a, Leiden. Tel. 071-76.04.51. advies- en Advies- en konstruktieburo Smit in Waddinxveen is een middelgroot buro voor bouwkundige konstrukties en projektbegeleiding in de woning- en utiliteitsbouw. Het buro telt thans 16 medewerkers en breidt verder uit. Smit werkt in opdracht van architekten, aannemers, woningbouwverenigingen, overheden, industrie en projektontwikkelaars. In de opdrachten, die het buro verwerft - klein en groot, binnen en ver buiten de eigen regio - wil Smit de binnenshuis aanwezige kennis en inventiviteit maximaal benutten en inschakelen. Er wordt in hecht teamverband gewerkt, onder supervisie van een konstrukteur. Advies- en konstruktieburo Smit heeft wegens uitbreiding vakatures voor ervaren m/v m/v Kandidaten dienen aan de volgende eisen te voldoen: - ruime ervaring in het tekenen van konstrukties voor uiteenlopende bouwwerken - MTS bouwkunde/weg- en waterbouw. Geboden wordt: - een interessante werkkring - een passende honorering - een kollegiale sfeer. Belangstellenden kunnen hun sollicitaties richten aan: Advies- en konstruktieburo Smit, t.a.v. de heer F. W. Smit, Oranjelaan 30, 2741 ER Waddinxveen. Tel. (01828)- 15655 L Zo'n 2200 HTM-ers verzorgen het openbaar vervoer in Den Haag en aangrenzende gemeenten. Met ruim 400 trams en bussen vervoeren ze zo'n 350.000 reizigers per dag. m/v 121 Functie-informatie Onze afdeling Vervoersontwikkeling is nauw betrokken bij de tot standkoming van openbaar vervoerplannen in Den Haag en de regio en bevindt zich op het kruispunt van interne bedrijfsvoering, de belangen van de reiziger en de gemeentelijke verlangens. Onlangs is de afdeling gereorganiseerd, met als doel meer klant-, markt- en resultaatgericht te funtioneren. Het bureau Vervoersinformatie is verantwoordelijk voor verzameling van een veelheid aan gegevens die het openbaar vervoer betreffen en het bewerken en analyseren van die gegevens. In het totaal werken hier 14 medewerkers. Uw werkzaamheden in deze nieuwe functie zullen voornamelijk bestaan uit: Het maken van analyses naar aanleiding van gegevens betreffende (o.a.) tellingen, zwartrijders, regelmatigheid en enquetes. Het interpreteren en organiseren van enquetes. Het ontwikkelen van vragenlijsten en het bepalen van de verwerkingswijze daarvan. Het zelfstandig uitvoeren van routinematige activisten op het terrein van vervoersinformatie. Het assisteren van de projectmedewerker. Het verzamelen en vastleggen van gegevens die handmatig en per computer worden verwerkt. Het beheer van programmatuur voor de verwerking van data. Functie-eisen Voor deze functie eisen wij: - een afgeronde MBO-opleiding (b.v.k. Verkeer en Ven/oer) - ervaring met tekstverwerkende apparatuur en administratieve vaardigheid Het karakter van de functie vereist tevens dat u: - beschikt over goede contactuele en sociale vaardigheden - een dienstverlenende instelling heeft - planmatig, systematisch en accuraat kunt werken en - zelfstandig en besluitvaardig kunt handelen. Het hebben voltooid van een applicatiecursus voor statistisch assistent strekt tot aanbeveling. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring zal uw salaris bij aanvang maximaal fl. 3.860,00 bruto per maand bedragen. Daarnaast bieden wij een opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds, een verhuiskostenregeling, vrij vervoer op alle HTM-lijnen én goede studiefaciliteiten Geïnteresseerden verzoeken wij binnen 14 dagen hun sollicitatiebrief te richten aan de HTM, afdeling Vervoersontwikkeling, t a v. Dhr. A. van Beek, Postbus 28503,2502 KM Den Haag, onder vermelding van vacaturenummer 17.3. Voor nadere informatie kunt u zich tevens tot Dhr, van Beek wenden, onder telefoonnummer 070 - 848522 (secretariaat). IGA verzorgt standaardpakketten t.b.v. gemeentelijke automatisering, vanaf ontwerp tot en met implementatie. Naast deze pakketten voor comptabele systemen zijn er ontwikkelingen gaande naar geïntegreerde systemen voor kantoorautomatisering en naar ,,maatwerk"-software. Het succes van IGA in haar markt en de genoemde ontwikkelingen maken, dat wij onze technische staf met zes medewerkers willen uitbreiden. Bijblijven in de nieuwste ontwikkelingen. De teams (2 tot 4 mensen), die per project worden samengesteld zijn verantwoordelijk voor het gehele traject, dus tot en met de Implementatie. Een team zorgt er voor dat de systemen optimaal zijn afgestemd op de praktijksituatie en beantwoorden aan de wensen van de gebruiker. Door deze nauwe contacten met de cliënt kunnen onze medewerkers optimaal op nieuwe ontwikkelingen Inspelen en de Informatie opdoen van waaruit weer andere produkten ontstaan. Het Instituut voor Gemeentelijke Automati sering (IGA) kan in Nederland worden be schouwd als autoriteit in haar specialisme. Meer dan 150 van de grotere Nederlandse gemeenten hebben in de afgelopen 2 jaar onze comptabele systemen in gebruik ge nomen. Uitbreiding van kennis en verantwoordelijk heden heeft z'n consequenties voor uw prestaties. Uw sala ris wordt in eerste instantie bepaald door die prestaties en in mindere mate door leef tijd of dienstjaren. Werkomgeving. Als programmeur of analist vindt u bij IGA een interessante werkkring. Wij bieden de mogelijkheid bij te blijven in de nieuwste ontwikkelingen en u vindt er vrijwel onbeperkte doorgroeimogelijkheden In een prettige werkomgeving. Werk en werksfeer worden gekenmerkt door een hoog professioneel niveau en tevens door een informele en collegiale samenwerking. Doorgroeimogelijkheden Uitbreiding van theoretische en praktische kennis betekent bij IGA, automatisch uitbreiding van verantwoordelijkheden: een volgende stap in de loopbaan. De gezonde doorstroming die hierdoor ontstaat, de omvang van de projecten èn het steeds stijgende aantal, maken de doorgroeimogelijkheden vrijwel onbeperkt. De minimum-eisen zijn: - 2 jaar ervaring met het ontwikkelen van software ten behoeve van applicaties op administratief gebied. - Cobol ervaring (minimaal 2 jaar voor pro grammeurs en 4 jaar voor analisten) en het bezit van of studerend voor AMBl- modules, 11, HE2, T2, S3 - boekhoudkundige kennis op tenminste PD-niveau - in staat zijn om zelfstandig (waar nodig bij cliënten) èn In teamverband te werken. Kenmerkend voor de IGA-organisatie is de professionaliteit èn de informele en collegi ale werksfeer. Een sfeer die men het beste „aan den lijve" kan ondervinden. Wij zullen daarom graag met u kennis maken in een informeel, wederzijds oriënterend gesprek, waarbij u ook de gelegenheid heeft om met één of meerdere toekomstige collega's te spreken. Deze gesprekken kunnen waar nodig 's avonds worden gevoerd. Voordat wij u hiervoor uitnodigen, ontvan gen wij graag van u een ervaringsoverzicht. Binnen een week na ontvangst hiervan, ne men wij contact met u op. Wilt u eerst meer weten, dan kunt u onderstaande bon invul len voor ons Informatiepakket. Richt uw ervaringsoverzicht of de bon aan IGA, t.a.v. de heer H. van Eek, directeur, Stationsplein 3,2801 AK Gouda of bel met mevrouw L. Ooms 01820-41955 voor het maken van een afspraak. IGA streeft er naar zijn produkten met mo derne hulpmiddelen te ontwikkelen, waarbij gebruik gemaakt wordt van toepassing met behulp van 4e generatietalen. Wij beschik ken over een uitgebreid pakket opleidin gen, met name op het gebied van werkme thode, maar ook voor (bij-)scholing van medewerkers ten behoeve van hun profes sionele carrière. Naast een goed salaris biedt IGA u uitste kende secundaire arbeidsvoorwaarden. Bijvoorbeeld de al genoemde opleldingsfa- ciliteiten, maar ook een goede pensioen voorziening (inclusief weduwen- en wezen pensioen), reiskostenvergoeding of afhan kelijk van de functie een bedrijfsauto, een uitstekende verhuiskostenregeling, 100% studiekostenvergoeding e.d. Tot zover ons aanbod. Om ervoor In aan merking te komen, zult u aan een aantal vereisten moeten voldoen. De functie waarin u ons team zult versterken, Is afhankelijk van de prestaties, die u tot nu toe heeft geleverd, dus van uw opleiding en ervaring. LC Stuur mij het IGA-Informatiepakket. Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoon:

Leidse Courant | 1989 | | pagina 14