De Spaar-Optimaalhypotheek: de hypotheek die u tienduizenden guldens bespaart. Rabobank Q Meer bank voor je geld 2E GRAADS LERARENOPLEIDING 'VERPLEEGKUNDE' activiteiten- begeleid(st)er HERHAALDE OPROEP!!! CHEF DE PARTIE (m/v) 03 Koeltechnisch monteur m/v IEIDSE COURANT ZATERDAG 1 APRIL 1989 SWETTERHAGE SWETTERHAGE SWETTERHAGE SWETTERHAGE In verband met zwangerschapsverlof en het te ver wachten vertrek van één van onze medewerksters ontstaat in de sociëteit - vooralsnog op tijdelijke basis - een vacature voor een voor 24 uur per weck. Functie-Informatie De sociëteit is opgezet voor bewoners die overdag niet in aanmerking komen voor een dagactiviteit elders op het terrein. De groep functioneert op laag niveau; een groot deel van de groep is meervoudig gehandicapt. Voor het ochtendgedeelte omvat de groep 14 be zoekers, onder begeleiding van twee activiteiten- De werktijden zijn ma/di/do/vr 9.30 ui en 13.00 uur-15.30 l t 13.30-15.30 i Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat die: - in samenwerking met haar/zijn directe collega begeleiding kan geven aan bovengenoemde doelgroepen, - sterk gemotiveerd is om deze doelgroep(en) te In verband met uitbreiding van het activiteitencen trum (planning begin 1990), ontstaat de mogelijk heid om niebwe activiteiten op te zetten t.b.v. laag functionerende bewoners. Deze activiteiten zullen 's middags gaan plaatsvin den. Ter voorbereiding op de toekomstige situatie zal er worden samengewerkt met de paviljoens begeleidsters. De activiteiten zullen gaan bestaan uit o.a. snoeze- len/muziek/recreatieve activiteiten, spelactiviteiten - creativiteit en flexibiliteit bezit om de activiteiten inhoud te geven, - goede contacten weet te onderhouden met groepsleiding en betrokken collega's, - bekend is met/bereid is tot eventuele verzorgen de handelingen bij bezoekers, - kan participeren in werkgroepen en/of andere overlegkaders om verder tot beleidsafstemming te komen t.b.v. laag niveau/meervoudig gehan dicapten. Functie-eisen: - diploma M.B.O.-AB/IW of een andere relevante opleiding, - Z-diploma. Ervaring in het werken met meervoudig verstande lijk gehandicapten zowel op het gebied van activi teiten als verzorging strekt tot aanbeveling. Informatie over deze functie kan worden verkregen bij de medewerksters van de sociëteit, of bij Rex Otten, tst. 139 (01715-9208). Uitgebreide schrifte lijke sollicitaties voor 14 april 1989 te richten aan de personeelsdienst van Swetterhage, Blankaart- weg 2, 2381 AD Zoeterwoude. Ter versterking van onze keukenbrigade zoeken wij: Enthousiaste jonge mensen, die goed In teamverband kunnen werken én die van aanpakken weten, voor de functie van: Welke zich voornamelijk zal bezighouden met het A LA CARTE. 1^1 Uw sollicitatie richten aan: ll'fell J. Bonnier. Nu ook verlichte all weather tennisbanen en overdekt zwembad. ÜI.NALHJ l:<JAAI VANLISSE Heereweg 10,2161 AG Lisse.Telefoon 02521 -144 47. Voordeligste hvpotheekvorm. Om welk huis het ook gaat, de Rabobank heeft daarvoor een aantrekkelijke hypotheek; de Spaar- Optimaalhypotheek. Die u veel voordeel op levert, omdat u uiteindelijk veel minder betaalt dan bij andere hypotheek- vormen. En dat merkt u direct in de maandlasten, want die zijn laag. De aflossing is verzekerd. Op de einddatum van uw hypotheek wordt het ge leende bedrag ineens afgelost Dat geldt ook bij overlijden voor het verstrijken van de looptijd. Laat nu uw voordeel berekenen. Het voor deel van de Spaar-Optimaalhypotheek is voor iedereen anders. Wij rekenen üw voordeel graag voor u uit. Gratis. Maak dus een afspraak. Ook als u al een hypotheek heeft De Spaar-Optimaalhypotheek vergeleken met de Rabobank annuïteitenhypotheek voorbeeld 1 voorbeeld2 voorbeeld3 hypotheek leeftijd man bruto inkomen f 100.000 ,- 30jaar f 40.000- f150.000,- 35 jaar f 55.000,- f250.000,- 40jaar f 90.000,- netto voordeel Spaar-Optimaal hypotheek f 21.500,- f 41.500,- f 79.000,- SECTOR GEZONDHEIDSZORG HOftGSi De sector Gezondheidszorg von de Haagse Hogeschool start in september 1989 een opleiding tot 2e Graads Leraar De opleiding kent twee leerroutes. De eerste leerroute is bestemd voor verpleegkundigen zonder onderwijskundige vooropleiding. De tweede leerroute is bedoeld voor verpleegkundigen mét een onderwijskundige vooropleiding, zoals het diploma van de Docenten-Opleiding. In het laatste geval kan aanspraak worden gemaakt op een aantal vrijstellingen in het studieprogramma. Voor beide opleidingen geldt als toelatingsvoorwaarde het bezit van een diploma Verpleegkunde. De opleiding duurt twee jaar. Het onderwijs wordt verzorgd op twee dagdelen per week (op woensdag: ochtend-middag ol middag-avond). Er moet met een studiebelasting van circa 20 uur per week rekening worden gehouden. Het bovenstaande is niet van toepassing voor de leerroute waarin vrijstellingen zijn opgenomen. Belangstellenden kunnen zich voor nadere inlichtingen wenden tot de heer H. Wupkes of de heer AH. Ponjeé, beiden verbanden aan de sector Gezondheidszorg van de Haagse Hogeschool. Telefoon: 070-632900. Nadere informatie en inschrijfformulieren kunnen worden oangevraagd bij nevenstaand adres. HOGESCHOOL De Haagse Hogeschool biedt als een van de grootste HBO-insteh lingen van Nederland een uniek en breed scala aan onderwijs mogelijkheden. De hogeschool heeft ruim 50 studie richtingen, verdeeld over vijf onderwijs sectoren: Economie en Management. Techniek. Gezondheidszorg. Welzijn en Sociaal beleid. Voorts de intersector Informatica en Informatiekunde. Daarnaast verzorgt de hogeschool post HBO, contractonderwijs, maatschappelijke De Haagse Hogeschool telt ruim 11.000 studenten en 1.100 Laan van Meerdervoort 211 2563 AA Den Haag Tel.: 070-632900 De Nederlandse Federatie van Belastingconsulenten is de toonaan gevende beroepsorganisatie van 1400 gekwalificeerde fiscale advi seurs en 800 adspirant-leden. De Federatie is aangesloten bij de Confédération Fiscale Européenne (CFE). Het binnenkort 12 medewerkers tellende, bezige bureau is het cen trale orgaan van de Federatie. Wegens vertrek van de huidige functionaris zoeken wij op korte ter mijn een representatieve SECRETARESSE VAN DE DIRECTEUR (M/V) De bij deze functie behorende taak is gevarieerd, maar ook veelom vattend. Van de succesvolle kandidaat wordt o.m. verwacht dat zij/hij meedenkt, werkzaamheden ongevraagd voorbereidt en alert is op de voortgang van lopende zaken. De taak brengt mee dat de functio naris in aanraking komt met vertrouwelijke gegevens. Voor deze functie denken wij aan iemand van tenminste 23 jaar die na een VWO-opleiding enkele jaren ervaring heeft opgedaan, dis creet en loyaal is, het Nederlands uitstekend beheerst, een behoor lijke kennis van de moderne talen alsmede ordenend vermogen bezit en nu aan een functie van dit niveau toe is. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie procedure. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan: JOBISSIMO - werving en selectie tav Mw M.J. Eikelboom Gebouw Fulchri Lange Voorhout 15 2514 EA Den Haag Meer informatie over genoemde functie is verkrijgbaar onder: 070-65 39 13 (Mw M.J. Eikelboom) ~i Gamko bv is een in Europa toonaangevende, zelfstandige onderneming, die zich al meer dan 30 jaar toelegt op de produktie en verkoop van koeltechnische apparatuur voor horeca en aanverwante bedrijven. Gamko bv is een sterk groeiende onderneming met ca. 170 medewerkers. De Nederlandse verkoop- en service-organisatie Gamko Horecatechniek, wenst haar Technische Dienst uit te brei den en heeft drie vacatures voor de functie van: Zij zullen na een gedegen inwerkperiode deze buitendienst functie met grote mate van zelfstandigheid kunnen vervul len, waarbij de werkzaamheden zullen bestaan uit het monteren van nieuwe installaties; - het verhelpen van storingen aan bestaande installaties. Gamko biedt: - goede salariëring en onkostenvergoeding; prima toekomstmogelijkheden; - een bedrijfsauto (ook voor privégebruik). Gamko vraagt: opleiding op LTS/MTS-nivo vakgerichte cursussen; enige jaren ervaring in een soortgelijke functie; - kennis van elektrotechniek; service-gericht denken en handelen; - grote mate van zelfstandigheid en betrouwbaarheid; - leeftijd 23 40 jaar; rijbewijs BE; - woonachtig in de regio Breda, Den Haag of Zuid-Limburg danwel de bereidheid hebben te verhuizen. Telefonische informatie kan u worden verstrekt door. dhr. J. Ie Granse, chef Technische Dienst. Tijdens kantooruren:01608-20940, na 19.00 u. 01653-4453 Schriftelijke sollicitaties kunt u zenden aan: Gamko bv Afd. Personeelszaken Postbus 274 4870 AG Etten-Leur ji:

Leidse Courant | 1989 | | pagina 12