Sportcentrum geopend met nieuwe naam en vuurpijl dagpuzzel Gespreksgroep voor kinderen alcoholisten Stichting Behoud Buitenplaatsen Endegeest/Rhijngeest opgericht aan tafel Zuurkoolschotel - hopjesvla Dat u voor een zuurkool schotel geen geijkt recept hoeft te gebruiken, bewijst de hierbij beschreven scho tel. Het is een gemakkelijk klaar te maken combinatie, die stellig heel lekker zal smaken. De benodigdheden voor twee personen zijn: 0.5 tot 1 kg aardappelen, zout, ui, 10 g margarine, 3 plakjes ontbijt spek, 400 g zuurkool, zachte margarine, 2 schijven ana nas, 150 g gekookte worst, melk, 15 g margarine, peper, nootmuskaat, 50 g geraspte kaas; 75 g suiker, 0,5 liter melk, 25 g maizena, oploskoffie naar smaak, paar schuimsnoepjes of -koekjes Zet de geschilde aardappelen op met weinig kokend water en zout en reken op een kook tijd van twintig minuten. Fruit de grofgesneden ui glazig in de eerste portie margarine. Snijd of knip het spek klein en bak de stukjes nog even mee met de ui. Leg de zuurkool bij het ui-spekmengsel, voeg drie le pels water of ananassap toe en laat de groente op een klein vuur zacht stoven. Vet een ovenschaal in met zachte mar garine. Snijd de ananas in ge lijke stukjes en de ontvelde worst in plakken van een hal ve centimeter. Giet de gare aardappelen af, stamp ze fijn en roer er met melk, de tweede portie marga rine, zout, peper en nootmus kaat een smakelijke en luchti ge puree van. Houd de pan met puree warm op een warmhoudplaatje. Roer de ananas door de zuurkool, leg het 'mengsel in de ovenschaal en bedek het met de puree. Zet nu de ovenschaal op het warmhoudplaatje. Verdeel de plakken worst over de puree en druk ze er half in. Bestrooi puree en worst met de gerasp te kaas en laat deze onder een hete grill of in de voorver warmde, hete oven smelten en lichtbruin bakken. Laat de suiker smelten en lichtbruin worden in een dro ge braadpan. Wacht tot de helft van het suikeroppervlak bruist, voeg de meeste melk toe en laat daarin de karamel oplossen. Kook een papje van maizena en de rest koude melk een minuut al roerende mee. Maak de vla op smaak af met oploskoffie, laat haar af koelen en garneer haar met schuimpjes of verkruimelde sch uim koekjes. JEANNE [dienstverlening APOTHEKEN De avond- en nacht diensten van de apotheken in de re gio Leiden worden waargenomen door de apotheken die ook weekend dienst hebben. ONGEVALLENDIENST ZIEKENHUI ZEN LEIDEN Ongevallendienst elke dag Academisch Ziekenhuis be halve van dinsdag 13.00 u. tot woens dag 13.00 u. (Diaconessenhuis polikli nieken tel 155543, afdeling S.C.U. tel 175639) en van vrijdag 13.00 u. tot zaterdag 13.00 u. (Elisabeth-zieken- De Geneeskundige Dienst Leiden is verhuisd van de Roodenburgerstraat in Leiden naar de Cronesteinkade 18a in Leiden. VERENIGING BESCHERMING ON GEBOREN KIND Hulpverlening bij ongewenste zwangerschap voor moe der en kind. Bel tel. 071-896309; 071- 897762; 033-620244 (dit laatste num mer is dag en nacht bereikbaar). ANTI-DISCRIMINATIE CENTRAAL MELDPUNT LEIDEN. Ketelboeter- steeg 10. Ma. t/m vr. telefonisch be reikbaar van 10.00 tot 16.00 via 071- 120903. Spreekuur ma. 13.00-15.00 en do. 18.80-20.30. LEIDSE RECHTSWINKEL Juri disch Adviesbureau. Ketelboeters- steeg 10, tel. 130775; afdeling belas tingen: alleen op afspraak, klachten bureau; di. en do. 18.30-20.30, afde ling vreemdelingenrecht: ma. 13-15 en do. 18.30-20.30, afdeling vrouw: vr. 10-12. SOS Telefonische Hulpdienst Lei den e.o. Voor een gesprek van mens tot mens. Vertrouwelijk. Dag en nacht bereikbaar. Telefoonnummer achterop de telefoongids (071- 125202). BUREAU VOOR RECHTSHULP Herengracht 50, tel. 123942. spreeku ren ma. en di. 10.00-12.30 u„ wo. 13.30-16.00 u.; do. 18.30-20.30 u. DIERENHULP- EN AMBULANCE DIENST Hulpverlening in Leiden. Leiderdorp. Oegstgeest, Rijnsburg, Valkenburg. Voorschoten. Warmond en Zoeterwoude. Tel. 071-174141. BURGERRAADSLIEDEN Koren brugsteeg 2. tel. 143171 (kantooru ren). Spreekuren ma., di. en wo 11.00-12.00 u.. do. 18.30-20.00 u. IIDEN OMGEVING QeidMQowui/nt DINSDAG 28 MAART 1989 PAGINA 11 Dtorrijder I ngereden Een 29-jarige M^Krrijder uit Hillegom is ^^Kdagmiddag om half ^^Enet rugletsel naar het ^^Kmisch Ziekenhuis Sn gebracht. De mo- -Bjder reed over de ^"^Bfweg richting Sassen- Daar passeerde hij een file voor het spunt Noord in Sas- ieim. Een automobilist in de file stond, wilde auto keren. Hij zag de urrijder niet naderen, botste tegen de auto en g over de motorkap Klokkenspel wekt buurt ALPHEN AAN DEN RIJN Omwonenden van de Adventskerk aan de Castellumstraat in Al phen aan den Rijn zijn in de nacht van zondag op maandag gewekt toen rond één uur het carillon van de kerk spontaan ging spelen. Het nachtelijke concert duurde ongeveer een uur en werd uiteinde lijk beëindigd toen de door de politie opgetrommelde koster het mechaniek wist uit te schakelen. Het is nog niet bekend waardoor het carillon uit zichzelf is gaan spelen. Inbraak bij Velocitas LEIDERDORP Dieven hebben afge lopen zaterdag toegeslagen in de kanti ne van korfbalvereniging Velocitas in De Bloemerd in Leiderdorp. Er werd een deur opengebroken, waarna de in ventaris overhoop werd gehaald. De rooftocht leverde een versterker en een cassettedeck op. Verder werden vernie lingen aangericht. Duinbrandje Katwijk KATWIJK Een duinbrandje verniel de gistermiddag in de Zuid 750 vierkan te meter duinoppervlak. De brand be gon om kwart over vier. De brandweer heeft de brand geblust. De politie ver moed dat spelen met vuur de oorzaak van de brand was. Bejaarde man aangereden WASSENAAR Een 83- jarige Katwijker is gister ochtend na een aanrijding in Wassenaar met ernstig letsel naar het Academisch Ziekenhuis te Leiden ge bracht. De man stak in met de fiets plotseling de hoofdrijbaan van de Kat- wijkse weg over. Een 28- jarige man uit Pannerden die in een personenauto richting Katwijk reed schepte de man. De bejaar de Katwijker liep een her senschudding, een ernstige hoofdwond en een gecom pliceerde beenbreuk op. Van der Veer snelste in Haaswijkloop. OEGSTGEEST Theo van der Veer heeft giste ren de Haaswijkloop ge wonnen. Hij liep de 16 ki lometer in de recordtijd van 48 minuten en 33 se conden. Hij bleef zijn naaste concurrenten ruim twee minuten voor. Aan de loop namen ruim 500 mensen deel. De loop werd gehouden in de Oegstgeestse Haaswijk. Men kon deelnemen aan afstanden van 5, 10.8 en 16 kilometer. Uitslag DOSR-loterij ROELOFARENDSVEEN De tweede trekking van de D.O.S.R.-su- perloterij vond gistermiddag plaats in de kantine van de Veense voetbal vereniging na afloop van de competi tie-wedstrijden. De prijzen gingen naar: le prijs lotnr. 1414 televisie voor Familie A. va. der Voet, 2e prijs lotnr. 1646 c.d.-speler voor Alex van der Poel, 3e prijs lotnr. 1919 fototoe stel voor H. van den Berge, 4e prijs lotnr. 1778 diner voor fam. Turk, 5e prijs lotnr. 1835 radio-cassette voor mevr. J. Beuk, 6e prijs lotnr. 1317 voetbalschoenen voor C. Vork, 7e prijs lotnr. 1970 levensmiddelenpak ket voor mevr. Hoogenboom-Hooger- vorst, 8e prijs diner voor fam. de Ko ning. Mishandelde hond in vuilniszak WASSENAAR Op de secundai re rijbaan van de Rijksstraatweg in Wassenaar is gistermiddag door enkele spelende kinderen een dode hond in een vuilniszak ge vonden. Volgens de politie was het dier zwaar mishandeld. De voor- en achterpoten poten van de mid delgrote bastaard waren met ve ters vastgebonden en de oren wa ren gedeeltelijk afgesneden. Het lichtbruin langharige dier was volgens een woordvoerder van de politie ongeveer één jaar oud. Het is onbekend hoelang de hond in de vuilniszak heeft gelegen. De re cherche stelt een onderzoek in. MAGISCH FIGUUR In elk vakje dient een letter te wor den ingevuld, waardoor zowel hori zontaal als verticaal woorden van navolgende betekenis verkregen kunnen worden: 1 giftig reptiel; 2 als groente gegeten koolsoort; 3 kind met zekere minder prettige eigenschap, 4 slecht mens. OPLOSSING pjeepoous p 'ueeds -till C :|00>|Ujeotq Z :6ueisi|jq i Zwarte Stern in betere doen HAZERSWOUDE/KOU- DEKERK De Vogel werkgroep van Koude kerk/Hazerswoude heeft goede resultaten bij de be scherming van de Zwarte Sterns. Deze vogelsoort maakt dank baar gebruik van de hen aan geboden nestvlotjes. Ruim 75 procent van de eieren kwam vorig seizoen uit. Dat resultaat staat in schrille tegenstelling tot dat van andere weidevo gels zoals de kieviet, grutto, tureluur en scholekster. De slechte resultaten van de eie ren van de andere vogelsoor ten zijn het gevolg van ver schillende factoren. Roofdie ren eten eieren op, agrarische activiteiten leiden tot verlies van broedsels en ook worden de eieren voortijdig verlaten. De Vogel werkgroep maakte gebruik van ongeveer honderd nestbeschermers. Of die ijze ren hekwerkjes in alle geval len tot het gewenste resultaat leidden is niet bekend. Acht van de in totaal dertien vee houders in het 250 hectare grote weidevogelgebied maak ten gebruik van een zoge naamde wildredder. De Weidevogelwacht Wasse naar werkt nu vijf jaar op een zelfde oppervlakte. Dat maakt een vergelijking mogelijk met dichtheden uit voorgaande ja ren. De kieviet blijkt te zijn af genomen van 81,8 naar 69,1 paren per 100 hectare, maar dat is nog altijd hoog. Grutto, tureluur en slobeend blijken vooral wisselend en in lage di chtheden aanwezig te zijn. Het meest opvallend in Wassenaar is dat de scholekster volgens de gegevens onmiskenbaar in dichtheid is afgenomen: van 63,6 in 1982 tot 16,4 paren per 100 hectare in 1988. De oor zaak is onduidelijk. De hoe veelheid uitgekomen broedsels waren dit jaar goed bij alle soorten. Er werden zestien nestbeschermers geplaatst. Dat waren dertien beschermers boven kievietnesten en drie beschermers boven de nesten van scholeksters. Op twee on bevruchte eieren na leverde dit een resultaat op van hon derd procent. Bromfietsster kneust been WARMOND Een 18-jarig meisje uit Lisse is gisteravond gewond geraakt toen zij op de Van Du ven voordestraat met haar bromfiets tegen een auto botste. Zij reed rond half elf vanuit een slop de weg op en een 33-jarige automobilist uit Alphen aan den Rijn kon haar niet meer ontwijken. Het meisje is met een gekneusd been naar het Academisch Ziekenhuis in Leiden ge bracht. Overschot Zoeterwoude nodig voor toekomst ZOETERWOUDE De ge meente Zoeterwoude heeft over het jaar 1987 een positief saldo van bijna 370.000, Omdat al eerder bekend was dat dat er „een paar ton" over zou zijn is in het investerings/ dekkingsplan 1989-1993 reke ning gehouden met een be schikking van ƒ300.000,Dat bedrag zal ten goede komen aan de reserve infrastructuur. De komende jaren zal daarin voor miljoenen guldens geïn vesteerd moeten worden. Het resterende bedrag van bijna 70 mille zal in de algemene reser ve moeten blijven. Opzet is om die reserve tot een aanvaard baar niveau van circa één mil joen gulden te brengen. Auto total loss ROELOFARENDSVEEN Een 20-jarige automobilist uit Rijpwetering heeft gisteravond zijn auto total loss gereden te gen de gevel van een huis in Roelofarendsveen. De man rukte aan zijn stuur nadat hij een tegeligger aan de buiten spiegel had geraakt. Daarna belandde hij tegen de gevel van een huis. Beide auto's raakten total loss. NOORDWIJK Sinds kort is er in Noordwijk een gespreksgroep voor kinderen van alcoholisten: Al-ateen. Al-ateen, afge leid van de woorden alco hol en teener, bestaat in Nederland sinds een jaar of tien en is nauw ver want met groeperingen als de Anonieme Alcoho listen (AA) en de Al-Anon familiegroepen. Tot hu toe konden kinderen van alcoholisten slechts te recht in Den Haag bij een ge spreksgroep. Omdat echter in de Bollenstreek veel kinderen te maken hebben met moei lijkheden in de huiselijke AARLANDERVEEN Rik van Trigt heeft gisteren de halve marathon in Aarlander- veen gewonnen. Hij liep de ruim 21 kilometer in l.uur 12.minuten en 59 seconden. De halve marathom maakter del uit van de 25e Driemolenloop. Aan de loop deden een 535 at leten aan mee. Onder de deel nemers waren zes rolstoelers. Voor de start werden vier le den van de commissie door burgemeester Paats in het zon netje gezet, voor het vele werk kring, veroorzaakt door een alcoholprobleem van vader of moeder, werd in samenwer king met de AA in Katwijk een Al-team gespreksgroep voor de Bollenstreek opge richt. De groep die nu nog slechts een handjevol bezoe kers telt, komt wekelijks bij een in Noordwijk, gewoon, bij een van de leden thuis. Wordt de groep groter dan zal naar een zaaltje verhuisd moeten worden. Al-ateen is bedoeld voor jongeren van ongeveer 12 tot 20 jaar. Doel van de ge spreksbijeenkomsten is onder meer het bespreekbaar maken van eventuele moeilijkheden thuis, door de drank veroor zaakt. Voor nadere informatie tel. 01718-71313. wat zij in al die jaren hadden gedaan. De commissieleden, Ben v.d. Post, Kees van Dijk, Sjon Kempen en Fons Verbey, ontvingen een stroDdas. De uitslagen van de Driemolenloop zijn: 500 meter jongens: 1 Eef Geurt- sen uit Monster, meisjes 500 meter: C. Ardewijn. 2 km jongens: 1. J. Vis uit Bruggeveen, 2e M. Timmer uit Bode graven, 2 km meisjes 1 S Heems kerk uit Bruggeveen, 2. L Onderwa ter uit Zoeterwoude. le Aarlandere- veense: S. Kempen, le Aarlanderve- ner werd A. Rodenburg. 4'<4 km da mes: 1. Mariska Baars uit Nieuwveen, 2e Krista Snoek uit de Kwakel; 4'1 Van Trigt eerste in Aarlanderveen Fietser (83) ernstig gewond bij ongeluk WASSENAAR Een 83-jari- ge fietser uit Katwijk is gister ochtend rond tien over elf ernstig gewond geraakt bij een ongeluk op de Katwijkse weg, ter hoogte van Hotel Wasse naar. De bejaarde man werd geschept door een 28-jarige au tomobilist uit Pannerden (Gld). Volgens de politie lette de fietser niet op bij het over steken. De fietser liep een zware hoofdwond en hersen schudding op. Bovendien was zijn rechterbeen op diverse plaatsen gebroken. De man is opgenomen in het AZL. km heren: 1. dhr. 't Noort uit Rijns burg. 2e N Hilberts uit Nederhorst den Berg le Aarlanderveense: Rina van Eg- mond. le Aarlandervener: Arjan Kempen. 10 km heren: 1. Jan v.d. Marei uit Aarlanderveen, 2e Fred v. Zoest uit Boskoop. lö km dames: 1. Marjoke Slof uit Ter Aar, 2e Joke v.d. Hoek uit Vlaardin- Halve marathon (21 km): 1. Rik van Trigt uit Zevenhoven in 1 uur, 12 min. en 59 sec. 2. Harry de Boer uit Zevenhoven in 1 uur, 14 min. en 56 sec. le rolstoeler: H. Nclissen uit Vlaardingen in 1 uur. 10 min. en 14 sec.; 2e rolstoeler werd Ootjers uil Al- mere in 1 uur, 22 min. en 15 sec. De prijs voor de eerst aankomende veteraan ging naar F. Koeleman uit Ter Vuure. «•ff wouw drs. N. J. Ginjaar-Maas, (Onderwijs) natuurgebied zeer goed. Al meer dan 20 jaar 4444 nde gistermiddag de expositie van de heer betrekt hij een appartement in bovengenoemde u Clarenburg. De expositie wordt gehouden hotel. Bij de opening was er zeer ruime publieke iotel Restaurant „De Watergeus" te Noor- belangstelling. De expositie is te bezichtigen tot in de gemeente Nieuwkoop. Clarenburg ex- 19 juni. De foto's zijn te koop. leert er met 44 unieke foto's van het Nieuw- natuurgebied. Hij kent het Nieuwkoopse FOTO: wim van noort uis uitgebrand HEN AAN DEN RIJN A de Toegangseweg, op de 900 ens van Alphen en Boskoop de afgelopen nacht rond 1 voor een een woning brand verwoest. De Iweer uit Alphen en Bos- was snel ter plaatse, kon niet verhinderen dat Bvoning uitbrandde. De be- ■ler was niet thuis. De oor- At van de brand en de om- BR van de schade zijn nog ikend. i hol geslagen - lard overlijdt £HEN aan den rijn n op hol geslagen paard ïft gisteren in Alphen zijn - He tocht met de dood •eten bekopen. Het dier <g rond kwart voor een op toen het met een 17-jarige >hense op de Zandvlakte bij Pietersberg liep. Het paard öte uiteindelijk tegen een [keerslicht, viel neer en ïm niet meer overeind. Het «leed uiteindelijk in de stal. PvdA-fractie wil inspraak plannen winkelcentrum NIEUWKOOP De fractie van de PvdA in de Nieuw koopse Gemeenteraad gaat maandag praten over de plan nen die B en W hebben met het winkelcentrum in de dorpskern. Dat gebeurt tijdens de normale fractievoorbespre king. Het college wil in de raadsvergadering van 11 mei a.s. de gemeenteraad een keu ze laten maken uit de drie in gediende plannen zonder dat de bevolking zich hierover heeft kunnen uitspreken. De PvdA is een fel tegenstander van de «plannen die op het ogenblik op tafel liggen. Nog grotere moeite heeft de PvdA- fractie met het standpunt van het College, dat de burgers in dit stadium niet over de te ma ken keuze mogen meepraten. De PvdA-fractie vindt dat de plannen kleinschaliger moeten worden. Ok wil de fractie de mening van de bevolking we ten. Daarvoor is er tijdens deze fractievoorbespreking de gele genheid voor de burgers om hun mening naar voren te brengen. Naast dit belangrijke onderwerp komt ook het ge meentelijk woonbotenbeleid aan de orde en de aansluiting van deze boten op de riolering. De bespreking vindt plaats in de vergaderzaal van De Steu- pel en begint om 20.15 uur. Deze bijeenkomst is voor ie dereen vrij toegankelijk. Yideo gestolen LEIMUIDEN Inbrekers hebben op Paaszaterdag een video gestolen uit een huis aan de Dorpsstraat in Leimuiden. De inbre kers kwamen binnen door de achterdeur te forceren. Een getui ge heeft van de daders een goed signalement doorgegeven aan de politie. Er zijn nog geen aanhoudingen verricht. ontje later i de vaart 3RSCHOTEN Vele derden mensen hebben ■ren teleurgesteld bij de [plaats van het pontje ie Vliet naar het Rekrea- ebied Vlietland gestaan. De t zal pas.met ingang van daag varen. Dit in tegen- ing tot de afgelopen drie Toen begon het pontje op «de Vrijdag al te varen. Hel gekondigde slechte weer de reden van de het late De pont vaart dit jaar het eerst voor rekening risico van het Recreatiecen- Vlietland. Voorheen d de pontbemanning ge ld uit het bestand van de [durig werklozen. Als rgang betalen de provincie gemeente Voorschoten ie- f 20.000,voor het seizoen I, terwijl de provincie ook een dag per week mens- :ht levert. ixploitant van het rekrea- ibied zorgt dat de oever- bonding de gehele week, uitzondering van in de vaart is. insen in itionshal HAAG In de hal van ntraal Station in Den klaterde gisteren regel- een enthousiast applaus elen. b ^,or dansende en zingende boekt Beren. Uit elf Europese en zijn deze week groepen eren naar ons land toege en. Ze reizen met de trein jiet ene station naar het >re om daar voorstellingen ;ven. Het evenement is ge- niseerd door het „Interna lt Children's and Youth atre" (ICTC) in samenwer- met de Nederlandse egest wrwegen. Het startsein Ke"j ftde toernee werd afgelo- 0-451 paterdag gegeven in Al- I, waar de kinderen bij jêzihrten zijn onderge- ht. Ze blijven tot het eind deze week in Nederland, ieder station geven de ifrligè deelnemers drie of voorstellingen van onge- rtwintig minuten. OEGSTGEEST Er is een stichting voor het be houd van de buitenplaat sen Endegeest en Rhijn- geest opgericht. De op richting vond afgelopen vrijdag plaats. De doelstel ling van de stichting is het bevorderen van de be scherming, het behoud en het beheer van de buiten plaatsen Endegeest en Rhijngeest en omgeving volgens cultuurhistorische en natuurhistorische ver antwoorde beginselen. De stichting tracht haar doel te bereiken door het geven en inwinnen van adviezen, het verzorgen en bevorderen van publiciteit en voorlichting om trent het te voeren ontwikke- lings- en inrichtingsbeleid ten aanzien van deze buitenplaat sen. Verder wil de stichting fi nanciële middelen verwerven en vrijwilligers inschakelen ter ondersteuning van het on derhoud. De stichting gaat overleg voeren en acties on dernemen. De stichting vindt dat er een andere oplossing moet worden gevonden voor de financiering van de restauratie van het kasteel Endegeest dan door het bouwen van villa's op de weilanden van de buiten plaats. Inmiddels is gebleken dat deze zaak zeer velen in en om Oegstgeest ter harte gaat. Stichting Behoud buitenplaat sen Endegeest/Rhijngeest en omgeving is bereikbaar via adres Wilhelminapark 2, 2342 AG Oegstgeest. -expositie geopend LEIDERDORP Minis ter E. Brinkman van WVC heeft afgelopen za terdagochtend het sport complex De Does in Lei derdorp geopend. De ope ningshandeling bestond uit de onthulling van de naam van het complex bo ven de entree. Minister Brinkman werd geassis teerd door wethouder C. Huigen-van Boven van sportzaken. Zij bracht met afstandsbediening een vuurpijl omhoog, waaruit de Nederlandse vlag zich ontplooide. De openingshandelingen wer den voorafgegaan door een es tafetteploeg van gebruikers" van het sportcomplex. De ploeg legde, als symbool voor de samenwerking bij de tot standkoming van het complex, de afstand van het gemeente huis tot de Hoogmadeseweg lo pend af. Opvallend was de deelneming van de voorzitter van de Leiderdorpse Sport raad Rien van der Vlies. Bij de ingebruikneming van de sporthal liet de Sportraad uit onvrede over de gang van za ken over de beheersconstruc- tie verstek gaan. Inmiddels is het een en ander uitgepraat en werd zaterdag definitief een streep onder de affaire gezet. JHet complex heeft een ver nieuwd zwembad, een sauna, een fitnesscentrum en een verenigingsruimte voor DKD. In een toespraak noemde mi nister Brinkman de aanpak van het gemeentebestuur van Leiderdorp óm: door een recre atieve functie aan het zwem bad te geven de atractiviteit van het zwembad te verhogen. Minister Brinkman onthulde de naam van het vernieuwde sportcentrum. De officiële opening was het startsein voor een reeks van sportieve gebeurtenissen. De voor zaterdag geplande fami- lietriathlon liep op een teleur stelling uit. De tropische avond, met dansen op de be weegbare vloer van het zwem bad op de muziek van de Ca- raïbische band Ritmico Especi al, trok daarentegen meer be zoekers. De sportdag op twee de Paasdag werd besloten met een basketballwestrijd tussen het heren I-team van BVL en foto: wim. van noort een team rolstoelbasketballers. Met een klinkende 57-14 over winning gaven zij hun valide sportgenoten een lesje in be hendig basketballen.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 11