'riftkikker Snelders itapt uit de schaduw Paas-hockey als familiefestijn .onder m 68004 x 7 Sport op tv k Leidse Courant: voor meer dan nieuws alleen. Een krant voor u! ORT Qtodó&Qcywumt DINSDAG 21 MAART 1989 PAGINA 13r ïzet Bloem Rijnsl rgen ;eord dag ulden de hai mordvi t bloem jsvormi roortvkj ingeken a tachtig dagen eind n proces Heizeldrama SSEL De rechtbank in Brussel spreekt op 28 het verlossende woord in het Heizelproces. Dat president Pierre Verlynde gisteren op de laatste an het proces gezegd. Het monsterproces, dat op ttober is begonnen, heeft tachtig dagen geduurd, n 15 van de 26 Britse voetbalsupporters die ver- oordelijk worden geacht voor de ongeregeldhe- in het Heizelstadion op 29 mei 1985 heeft de aanklager tijdens het proces gevangenis- in drie tot vier jaar geëist. Ook de toenma- •retaris-generaal van de Belgische voetbalbond, Roosens, en twee verantwoordelijke officieren de rijkswacht moeten volgens de procureur des worden bestraft. Door nalatigheid bij de or- en de ordehandhaving zouden zij schuld en aan de dood van de 39 slachtoffers. !|f bare Ü5 fi Piet Kruiver overleden ZAANDAM Piet Kruiver, oud-inter national en speler bij achtereenvolgens KFC, PSV, de Italiaanse verenging La- nerossi, Feyenoord en DWS is het afge lopen weekeinde op 51-jarige leeftijd in het Academisch Medisch Centrum in Amsterdam overleden. Hij was reeds ge ruime tijd ziek. Kruiver, geboren in Koog aan de Zaan, was het proto-type van de scorende middenvoor. De Zaan- kanter maakte in zijn eredivisie-carriè re 133 doelpunten. Voor het Nederlands elftal scoorde hij in tweeëntwintig op tredens twaalfmaal. Op 17 november 1957 debuteerde hij, op twintigjarige leeftijd, als PSV-er in Rotterdam bij Ne derland - België (5-2) in Oranje naast FOTO: DIJKSTRA Faas Wilkes en Abe Lenstra. Sportprijs- v ragen DEN HAAG De gegevens van de sportprijsvra- gen zijn: Lotto 11: le prijs: geen win naar; 2e prijs: 11 x 27.272,70; 3e prijs: 160 x 1.382,30; 4e prijs: 5.902 x 37,40; 5e De uitslag van Toto en Toto ge lijk zijn pas van avond na de wedstrijd NAC - FC den Haag be kend. Van Praag in commissie KNVB ZEIST De voorzitters van de clubs in het betaalde voetbal hebben gisteravond in Zeist een informatiecommissie benoemd. Deze be staat uit Michael van Praag (Ajax), Jeu Spren- gers (VVV), Karei Aalbers (Vitesse) en Gerard Bouwer (DS'79). De commissie zal op zo kort mogelijke termijn worden uitgebreid met een vertegenwoordiger van de Centrale Spelers Raad. Vervolgens zal de commissie een zesde lid benoemen, die als onafhankelijk voorzitter zal optreden. De benoeming van deze commis sie is de eerste stap in de crisisperiode van het Nederlandse betaalde voetbal. Op 7 maart trad het sectiebestuur onder leiding van André van der Louw af na zware kritiek over de afreke ning van het vorig jaar gewonnen Europees kampioenschap. Op drie na waren alle clubs gisteren in Zeist vertegenwoordigd. FC Den Haag, PEC Zwolle en Veendam waren afwe zig. Timman wint weer AMSTERDAM Jan Tim man heeft gisteren in de vier de ronde van de schaakvier kamp in Amsterdam opnieuw een overwinning behaald. Dit maal versloeg hij met wit de Britse grootmeester Nigel Short. In de andere partij bezorgde de Sovjetrus Valeri Salov de IJslander Johann Hjartarson diens vierde verliespartij. Met nog twee ronden te spelen heeft Timman met een totaal van punten één punt voor sprong op Salov. De 37-jarige Timman boekte in de strijd met een jongere generatie zijn derde achtereenvolgende overwinning. VANDAAG TV 5, 20.00 uur: Sport. DuiUland 1, 23.00 uur: Ushoc- Super Channel, 23.00 uur: Bas- Bulaarije-West Duitsland. BBC 1, 00.15 uur Snooker. BBC 2, 16.02 uun Snooker. Sky Channel, 01.00 uur Euro- SCHOTTEN TROTS OP UITVERKIEZING DOELMAN VAN ABERDEEN iTERWIJK Theo telders begint morgen n de laatste fase van ijn weg door de nationa- t selecties. In alle moge- hke elftallen, van vijf- jen-jarigen tot het olym- ische elftal, speelde hij in twintigtal wedstrij- [en, de vriendschappelij- ontmoeting met de FOTO:lovjetunie wordt zijn eer wedstrijd in het A-elf- 1. Omdat ik op dit moment de eerste doelman ben, niet de enige die is overgebleven, dat klinkt mii te negatief. Li- bregts heeft mij verteld dat ik zal spelen en ook dat hij in principe met deze groep zal doorgaan tot de wedstrijd te gen West-Duitsland. Maar dat laatste zei hij wel vóór de af zeggingen van Van Aerle en Erwin Koeman". Snelders is na acht jaar FC Twente en acht maanden Aberdeen uit de schaduw van de eerste en tweede keus ge stapt. „Maar dat zou vermoe delijk ook zijn gebeurd als ik Interland naar dertig landen iOISTERWIJK Nederland-Sovjetunie komt morgen in (dertig landen geheel of gedeeltelijk op televisie. De mees- 'te Europese landen zenden een samenvatting uit. Het is :o goed als zeker dat de wedstrijd ook op de Nederland 3 19.55 uur) wordt uitgezonden. Dranje oefent in de aanloop naar het WK 1990 tegen De- ïemarken, Engeland en Italië. Denemarken komt op 6 uurres 5eptember naar Nederland, Engeland op 13 december. De nterland tegen Italië staat gepland voor februari 1990. gewoon bij FC Twente was gebleven. Ik denk niet dat iets lekkerder is omdat je het verder haalt". De doelman draagt al jaren de naam een driftkikker te zijn. Na een wedstrijd van Jong Oranje in Budapest verwoestte hij een glazen deur. „Daar is mij een verkeerd etiket opgeplakt. Ik was boos, dat wel. Ik heb een deur een beetje hard dicht ge daan en toen is er een ruitje uitgevallen". Snelders vindt het onrechtvaardig dat die ene gebeurtenis hem mis schien meer in de publiciteit heeft gebracht dan jaren lang betrouwbaar doelverdedigen. „Ik was een beetje uitgekeken op het voetbalklimaat in Ne derland, op de kilheid van Het Diekman. In Schotland is het heel anders. Het publiek zit vrijwel op de lijn. Het en thousiasme is enorm. Zij jui chen daar bij wijze van spre ken al wanneer je een hoek schop mag nemen. Mijn rede nen zijn natuurlijk anders ge weest dan die van Ronald Koeman, maar die heeft alles ook al meegemaakt". „Financieel ben ik er ook be ter van geworden, want je neemt natuurlijk niet de gok van misschien leuker voetbal als je geld moet inleveren. Mijn transfer is trouwens voor alle partijen goed ge weest. FC Twente ontving voor mij bijna een miljoen gulden. Dat is veel voor een keeper. Voor zoveel geld wor den in Nederland alleen nog maar veldspelers aan PSV en Ajax verkocht. Voor Aber deen was ik echter een koop je. Zij hadden Jim Leighton voor meer dan het dubbele aan Manchester United ver kocht". Leighton vervangen heette een vrijwel onmogelijke opga ve. De doelman van het natio nale elftal is een instituut in het Schotse voetbal. „Van die druk ben je gauw af als je je best doet en net redelijk gaat. Ik durf zelfs te zeggen dat het goed gaat. Ik heb met Millar en McLeish trouwens twee geweldige verdedigers voor mij. Het leven daar bevalt mij Theo Snelders (links) toonde zich voor zijn debuut bij Oranje heel wat spraakzamer dan bonds coach Thijs Libregts. FOTO: ANP ook best. Ik heb nog twee sei zoenen te goed in Aberdeen, maar ik denk niet dat de club mij dan laat gaan voor het geld waarvoor ik gekocht ben". Snelders verwacht dat zijn Schotse club zich ruim zal op stellen als Libregts weer een beroep op hem zal doen. „Het Nederlandse voetbal krijgt in Schotland vrij veel aandacht. Onze manager Alec Smith komt hierheen voor de wed strijd van woensdag. Ik heb het idee dat de club wel een beetje trots is. Zij hebben er tenslotte weer een internatio nal bij. Engelse, Ierse en Noordierse internationals zijn een normaal verschijnsel in de Schotse competitie, maar een Nederlandse is weer iets heel nieuws. Wij hebben bo vendien een goede naam als voetballand in Schotland, dat telt ook mee". Libregts in stilzwijgen OISTERWIJK De pers- conferentie van Thijs Li bregts liep gisteren in Ois- terwijk uit op een farce. De bondscoach haalde uit naar de niet aanwezige tv-ver- slaggever Kees Jansma, die zich zondag had opgewon den over de weigering van Libregts voor de camera te verschijnen. „Jansma rea geerde als een klein kind, dat zijn snoepje niet krijgt. Ik wilde niet voor de came ra, omdat er op maandag een persconferentie was ge pland. Eerder had ik niets mee te delen", aldus Li bregts. Ook gisteren wilde de bondscoach echter niets loslaten over de opstelling voor het oefenduel met de Russen. „Het is niet zo maar een duel zoals in Israel. Al weet ik, dat alle ogen nu al zijn gericht op de wedstrijd tegen West-Duitsland". Voor Libregts is tijd van ex perimenteren voorbij, het geen volgens hem te mer ken is aan de samenstelling van de selectie. „Er is nu geen ruimte meer om be paalde spelers een kans te geven". Door het wegvallen de geblesseerde vaste krachten Erwin Koeman en Berry van Aerle lijkt Wim Hofkens, die bij KV Meche- len een zelfde rol heeft als Van Aerle bij PSV, zeker van een basisplaats. Li bregts hield echter ook wat dat betreft een slag om de FOTO: DIJKSTRA ALMERE Pa, ma en hun kin deren vormen' de belangrijkste doelgroep voor de organisatie van het internationale hockey- toernooi dat komend Paas weekeinde in Amstelveen wordt gehouden. Gezins-passepartouts, betaalbare hapjes en drankjes en zelfs modeshows moeten een fa miliefestijn scheppen en over drie dagen zo'n 10.000 bezoekers naar het Wagener-stadion lok ken. Maar de hoofdmoot blijft uiteraard het sportieve gebeuren waarbij de in totaal vier natio nale selecties, met vele nieuwe gezichten, interessante tegen standsters te wachten staan. Voor het Nederlands herenteam, na een stroeve start dolblij met de uiteindelijke derde plaats in Seoul, staat het na-olympisch jaar 1989 vooral in het teken van de Champions Trophy (van 9 tot en met 18 juni in West-Ber- lijn) en de Intercontinental Cup (5-16 juli in New York) waar een startbewijs dient te worden behaald voor de strijd om het wereldkampioenschap, in febru ari 1990 in Pakistan. De drie- landenontmoeting met olym pisch kampioen Engeland en In dia, zesde in Seoul, zal een eer ste indicatie geven van de huidi ge krachtsverhoudingen. Hans Jorritsma, die in Almere bekend maakte dat ook HGC's middenvelder Jan-Willem Neu- berg als debutant voor de Oran je-formatie is opgeroepen, is best te spreken over de geboden mo gelijkheid te experimenteren. „Ik heb heel wat keus", aldus de opgetogen bondscoach gisteren. „We hebben een hechte groep bijeen, zijn in deze fase van ver jonging op de goede weg. Ik wil zoveel mogelijk spelers interna tionale ervaring laten opdoen, kijken wie de druk aankan en wie niet. En ik doe niemand be loftes. Wie nu bij de selectie zit, hoeft heus nog niet automatisch op het WK in Lahore te reke- Jorritsma wil daarin nauw sa menwerken met Pierre Vis- schers, de coach van Jong Oran je. Deze, veelbelovende, groep tot 21 iaar wacht in augustus het wereldkampioenschap in Ipoh, in Maleisië. „Dat nemen we heel serieus, dan namelijk kunnen we prima zien waar we met het oog op de toekomst staan", zegt Jorritsma die diverse talenten aan het „grote werk" wil laten „ruiken". Terwijl andersom bij voorbeeld Maurits Crucq (Klein Zwitserland), volwaardig A-in ternational, nog iong genoeg is om aan een goed WK-resultaat van Jong Oranje, tijdens de Paasdagen oefenend tegen En geland en Pakistan, z'n mede werking te verlenen. Dames Ook bij de dames zijn beide Oranje-selecties in Amstelveen aanwezig. Bondscoach Gijs van Heumen volgt in grote lijnen de zelfde koers als collega Jorrits ma. In de bronzen ploeg van Seoul, in tegenstelling tot de heren voor hen een bittere pil, is door definitieve afmeldingen of wat van tijdelijker aard zijnde blessures c.q. andere interesses vrijwel niemand meer overge bleven. Maar ook Van Heumen straalt vertrouwen in de nabije toekomst uit, de volgende gene ratie is volop in aantocht. De Champions Trophy, voor de da mes begin september eveneens op Westduits kunstgras (in Frankfurt), is het eerstvolgende doel waarnaar men streeft. Op wat langere termijn is in mei 1990 het WK in Sydney. Jong Oranje strijdt al eind juli van dit jaar om mondiaal goud, in het Canadese Ottawa. In Amstelveen, waar men vurig hoopt op een hogedrukgebied, speelt, het Nederlands A-team drie wedstrijden in evenzovele dagen. Zuidkorea, voor eigen publiek zo verrassend én ver frissend goed voor olympisch zilver achter Australië, is een echte publiektrekker. Ook de' Engelse en Westduitse dames zijn niet te onderschatten. Bij Jong Oranje bestaat de tegen stand voor de formatie van coach Gijs van Heumen, die deze dubbelrol van harte ambi eerde, uit de ploegen van Zuid korea en Engeland. DICK KIERS Ni jssen verdei9 KEY BICAYNE Tom Nijs,n sen heeft zich geplaatst vooi de tweede ronde van hef" Grand Prix tennistoernooi irjj Key Biscayne. De Limburgejjl won gisteren in drie sets variH de Amerikaan Leif Shiras: 6-2 6-4, 6-4. Bij de vrouwen hac Hester Witvoet weinig in t« brengen tegen Raffaella Regg uit Italië, die als vijftiende i; geplaatst. Witvoet verloor mei 1-6, 3-6. Van 't Schip mag naar huis AMSTERDAM John van 1 Schip is gisteren nadat hij ziel voor de training van de reser ves van Ajax meldde door d< technische leiding naar hui gestuurd. Hij kreeg van trai ner Barry Hulshoff te horer dat hij zich vanochtend moes melden in de Meer. Van Schip, die werd gepasseerd er teruggezet vlak voor PSV Ajax, zal eerst een gesprei hebben met de leiding var Ajax. het Hens! ook r litenla lalless litenlar len vo „Het is daarom des te tries- er all ter dat de academie inmid- ■en de dels vanwege financiële pro- ïen he flemen alweer is gesloten, it boel dat Met Australië en Nieuw- naar Zeeland was Nederland het jkhed ynige land dat zo'n academie dat ;had. Zelfs wereldkampioen teit ki 'Engeland heeft er niet één ensch !en wij laten zoiets zomaar staan "lopen. Alles is natuurlijk te- pij". D rug te voeren op geld. Op dit na ha 'moment vloeit het geld weg heid o ruit het squash. Toernooi-di- in Tecteuren vullen hun zak- a eig iken, maar dat geld komt - hop ïTiiet in de sport terug. Dat ders 'schaadt het squash". Er i aal Bondscoach Barry Whith er gel lock van het Nederlands nst. B damessquashteam in zinlo Trouw nderi „In die tijd was de drank je daar extreem duur en kon ik het j atachtig gulden per fles ma- Raad -ken- Ik had een koffer vol un i 'J1161 allemaal vierkante fles- jio. D ö?en, want die pasten beter, de I ne dab"— De wieltjes van die koffer hebben het begeven. Die flessen had ik goed verpakt in sokken en onderbroeken, tegen het breken. Mijn schaatspak en trainingsjack konden er nog net bij, maar de ritsenbroek moest ik thuis laten. Mijn schaatsen nam ik onder m'n arm mee. Al in de bus van Oslo naar Stavanger kon ik de eerste twee flessen kwijt aan de chauffeur. Naar achteraf bleek, voor een vrienden prijsje" „Holland is toch de mooiste plek op aarde. De Bahama's. Bermuda's en Hawaii zijn leuk, maar de mentaliteit van de mensen spreekt me niet aan. Als het waait is er geen mens te bereiken en kun je dus niet gewoon je werk doen. Als ze'vandaag veel geld verdiend hebben, sluiten ze de zaak de volgen de dag. Daar kan ik niet te gen. Nee, reizen is aardig, maar Hoorn is mijn thuis". Surfer Stephan van den Berg in de Telegraaf „Lendl is emotieloos. Er is geen enkele band meer tus sen hem en Ostrava. Hij is vriendelijk als je hem in het buitenland ontmoet, maar uit zichzelf komt er niets uit. Hij is er de man niet naar om monumenten op te rich ten. We hebben in Ostrava nooit iets van hem gehad, waarmee hij eventueel zijn gevoelens zou tonen. Lendl is geen sentimenteel type als Kodes, maar meer een com puter. Hij is hard voor zich zelf en voor anderen ook. Je kunt het hem niet eens kwa lijk nemen. Negentig pro cent van zijn kennissen komt op zijn status af". Jiri Marek, voormalig buurjongen van Ivan Lendl, in het Algemeen Dagblad „Op de training was was het net alsof wij steeds ruzie hadden. Maar wij hielden ie dereen bezig. Silooy zei nooit veel, maar deelde wel eens een schop uit. Ophof speelde weinig, maar trainde wel en fing fors tekeer. Alleen tanley en ik zijn overgeble ven. De minder standvastige figuren zijn tegenwoordig ruim in de meerderheid. Er moet bij Ajax wat gebeuren. Anders gaat het steeds ver der bergafwaarts. Ik denk dat als John van 't Schip een concurrent zou hebben, hij veel eerder weer goed had gepresteerd. Een beetje druk op de ketel kan geen kwaad, dan leer je vechten en jezelf verdedigen. Er moet een nieuwe hoofdtrainer komen tegen wie iedereen opkijkt". Jan Wouters in het Parool „Ik heb hier mijn nek uitge stoken, tegen de regering ge vochten en ik ben naar het ANC gegaan. En nu blijven ze mij verdoemen alsof ik een Botha-adept ben. Ik heb de apartheid in het rugby af geschaft. En nu ga ik niet naar de IRR in Londen om te kruipen, te vleien en te likken. De IRR moet niet kinderachtig zijn., maar ons weer accepteren in de fami lie van grote rugby-naties". Danie Craven," voorzitter van de Zuidafrikaanse rugbybond, in NRC Han delsblad „Dekker probeert Boot en Cruijff te imiteren, maar het is een heel zwakke imitatie. Boot is keihard, ook voor zichzelf, maar hij blijft zich zelf. Dekker kleineert je, hij is schools. Hij heeft allemaal regeltjes gemaakt. Na de wedstrijdbespreking mogen we niet meer naar net toilet, dat soort dingen. Hij is daar bij zo eigenwijs, dat hij zijn gelijk wil halen op iemand als Rinus (De Jong), met het risico dat hij de hele club naar de knoppen helpt. Ik moet zeggen dat hij daar hard mee op weg is. Voor het seizoen hadden we vier doelen, het enige doel dat we nog kunnen halen is het kampioenschap. Dekker moet eens bij zichzelf te ra den gaan". Basketballer Jos Kuipers van Den Bosch in Vrij Ne derland Ijshockeyers verslaan ook Noordkorea SYDNEY Het Nederlandse ijshockeyteam heeft gisteren ook de tweede wedstrijd bij het wereldkampioenschap in de C-groep gewonnen. In Syd ney versloeg de ploeg van bondscoach Larry van Wieren Noordkorea met 3-1 (0-0, 1-0, 2-1). Net als tegen Zuidkorea had Nederland het niet mak kelijk. Andermaal had het team veel last van de warmte, het zachte ijs en de hoge lucht- vochtigheidsgraad. De beslis sing in het duel viel pas in de laatste periode. Tegen de felle Noordkoreanen was er wel sprake van een overwicht, maar de Neder landse ploeg slaagde er niet in het klasseverschil in doelpun ten om te zetten. Pas aan het einde van de tweede periode benutte Collard een van de vele mogelijkheden voor Oranje. In ae 42e minuut scoorde Homburg 2-0, tien mi nuten later stelde de verder teleurstellende Geesink voor 3-0. Twee minuten voor het laatste signaal redde So-Chong de Noordkoreaanse eer. sportuitslagen terdam) 50-42. PAARDESPORT Eerste koers, 2040 m.: 1. Dana Mar- (C.Hetteling) 2.53.4-1.25.0, 2. Dee 3. Chantal Mendel. Niet ge- 1.90. 5.90, koppel 9.80, trio 357.80. Tweede koers, 2380m.: 1. Collatio Broquio (L.H.Dooper) 3.24,1-1.25,8, 2. Desire Wogmeer, 3. Bruno van Me- dem. Niet gestart: Barry Vlctrix. Toto: winnend 4,70, plaats 1,60, 1,50, 1,80, koppel 7,00, trio 88.60. Derde koers, 2040 m.: 1. Coh Youno- ra (J.L Meertens) 2.51,0-1.23.8, 2. Carlito Dutch, 3. Cracxk Boshoeve. Toto: winnend 11,30, plaats 2,60, 2.50, 5.20. koppel 24.30, trio 526.40. Vierde koers, 2700 m.: 1. Bas S (J.P.C. Oorthuijsen) 3.48.9-1.24,9. 2. Chamonie T, 3. Betty Wielinga. Niet de Bruin) 2.49,6-1.23.1. 2. Angel Vo- lente, 3. Chance Enkhulzen. Niet ge- koppel 17.00. trio 158,20. Zesde koers, 2380 m.: 1. Zadkine D Stam) 3.16.1-1.22.4, 2. Yerry (C. Hetteling) 2.50.7-1.23.7. 2. Always zorg. Toto: winnend 5,40, plaats 2.10 3,30. 2,20. koppel 35,80, trio 400.60 Negende koers, 2040 m.: 1. Ydra F (F. van Klaveren) 2.47.2-1.22.0, 2 Wally Heynen, 3. Ylva Teb, 4. Younj Victory. Niet gestart: Yokl Fortuna Toto: winnend 7,00, plaats 1.60, 3,10 2.20. koppel 27.70. trio 349.50. kwar tet 8173.70. Tiende koert, 2380 m.: 1. Zuncasln dra (H. Schoonhoven) 3.13,6-1.21.3 2. Wiske Toogwijk, 3. Whopper Oost W5-tpel: 3-9-3-8-7 Niet geraden. TENNIS Maeter-toernooi in Tel Avtv Herenenkel, 2e ronde: Krajicel' (Ned)-Bale (Zaf) 6-4, 7-6 (7-5); Kem pers (Nedi-Herr (Zaf) 2-6, 6-4. 6-2. Damesenkel, 1e ronde: Van der Toi re (NedFShavir (Isr) 6-4, 6-4. Van Dit rendonck (Ned)-Kerek (Wdl) 6-1, 4-f 6-0; Vis (Ned>-Carotenuto (Ita) 7-6 0 3). 6-2. Herendubbel, kwartfinales: Kerr1®- pers/Hotari (Ned/Fin^Glickstein/D^19 niel (Isr) 7-6 (7-3); 6-1. Bruin/Nastas00 R<led/VSt)-Bale/Beckman (Zaf/VSt) Dsmesdubbel, kwartfinales: Van de"1* Torre/Vis (Ned)-Segal/Dadosh (Isr) e*0 WIELRENNEN Catalaanse Week: Proloog, 1,8 kilometer: 1. Elliott (GBi Dietzen (BRD) 0.07, 5. Hermelin (Ned) z.t.. 6. Reclo (Spa) z.t., 7. Dia Zabala (Spa) 0.08, 8. Wllfrled Peeter (Bel) z.t„ 9. Szostek (Bel) z.t.. 1C Brugmann (Zwl) 0.09, 20. Draaijt 0.10, 29. Beuker 0.11. 31. Suyker buyk 0.11, 55. Nijboer 0.14, 72. Kool 0.17, 98. Hermans 0.20. 132. Keil (Ier) 0.26. 1e rif, 94 kilometer: 1. Ei liott 2 uur. 21 minuten en 34 secor den. 2. Guay (Fra), 3. Cavedo (Spa 4. Van Brabant (Bel). 5. Esparz (Spa), 6. Iglesias (Spa). 7. Brugmanr 8. Szostek. 9. Strazzer (Oos). 10. Hei s. 18. Kools, 37. Harmeling, 4(

Leidse Courant | 1989 | | pagina 13