E Regisseur Nico Rasch: „Bunkeren" is informatie met een knipoog naar kijker ver „VEEL MENSEN ZEGGEN: HET IS DE EO DUS KIJKEN WE NIET" maabïLEVISIE-PROGRAMMA'S CeidócQowuwt ZATERDAG 18 MAART 1989 PAGINA 21 KRO Eucharistieviering, vanuit de kerk van St Andreas te Zevenaar. Voorganger: Pastor A Lurvink. RKK Oudaen, gesprekken over religie, cultuur en maat schappij rechtstreeks van uit het gelijknamige stads- kasteel in Utrecht. Presen tatie: Pieter van Hoof. NOS Nieuws voor doven en slechthorenden. VARA Schaken, verslag van het Verenigde Spaarbanktoer- nooi. Presentatie: Hans Böhm. Mag ik even vangen? In formatief amusementspro gramma in samenwerking met Zeg 'ns AAA over het invullen van het vernieuw de belastingaangiftebiljet. Presentatie: Paul Witte- man en Annette van Trigt. Waaldrecht Nederland se serie. Afl.: De weg terug. TV-Werkjournaal. Presen tatie: Paula Patricio en Pieter Jan Hagens. ;ebouwd6 Nederland museumland: rfwtk-' cherpe Neem g vandi Van de wieg tot graf. Deel 3: Jeugd, pre sentatie: DieuwertjeBlok. Het ontroerparcours. Bart Peeters en zijn team op zoek naar mooie dingen. NOS Journaal. VARA 3 t De VARA feliciteert, kij kers kunnen hun wensen overbrengen aan familie en vrienden. Ovide en zijn vriendjes, Belgisch/Canadese teken filmserie. Afl.: De onzicht bare bedreiging. 4 De Freggels (Fraggle Rock). Engelse tekenfilm serie. Afl.: Een beroemd- heid. 17 De grote Meneer Kaktus show, kinderprogramma met Peter Jan Rens. 4 Kwik en Flupke Vlaam se tekenfilmserie. NOS 0 Journaal VARA 7 fsj Flying doctors, Austra lische serie. Afl.: Vertel het niet verder. Tijdens een uitstapje slaan de leerlin gen van de luchtvaart- school hun kamp op in de buurt van een spookhuis. 3 Per seconde wijzer, spel- programma. Presentatie: Kees Driehuis. 8 Doet ie 't of doet ie 't niet, spelprogramma. Presen- tatie: Peter Jan Rens. i V J?^3 Achter het nieuws, actua- |in9). Op üteitenrubriek. i9onnn'^ Go'den Girls, Amerikaan- a wAnrv. se comedyserie. Afl.: Char- lies slapie. Rose krijgt de uitnodiging van een oude dienstmaat v IJ O Paula Patricio en Peter Jan Hagens presenteren het 'TV- Werkjournaal'. Ned. 1 om 16.21 uur. FOTO: DIJKSTRA leden man een avondje te gaan stappen. 22.38 De charmeur (The char mer). 6-delige Engelse se rie. Afl. 4: Gorse tussen twee vuren. Ralph Gorse kan eindelijk in het huwe lijk treden met Pamela Bennett, wanneer blijkt dat zij zwanger is. Haar vader is echter niet bereid hem in de zaak op te nemen. 23.28 Natuurmonument, aan dacht voor Natuurmonu menten. Presentatie: Han- neke Kappen. NOS 23.34 Journaal. NEDERLAND2 09.00 09.15 09.30 09.50 10.05 10.35 11.00- 13.00 19.00 VPRO Kikker en pad, animatie serie. Afl. 4: De droom. Apie van de Hoek, nieuws voor kleuters. Mevrouw ten Kate kin derserie. Afl. 14: Een ge vaarlijk spelletje. Stapelbed, kinderen pra ten over gevoelens. Van heinde en ver, serie over kinderen in verschil lende landen. Afl. 2: Alleen in Amsterdam. Cursus voor beginners in de liefde. Afl. 3: Mooi en lelijk. 12.00 Reiziger in muziek, live programma waarin Han reizigers musici, ex perts. fanaten en andere liefhebbers ontmoet. NOS Nieuws voor doven en slechthorenden. VPRO Fa. Onrust, jongerenma gazine. Vanavond: De Pa ladins uit Texas. Presenta tie: Sylvia Cool en Minou op den Velde. NOS T Journaal. VPRO Van Kooten en De Bie's Keek op de week. Zeeklimaat: Hedendaag se waarnemingen in Ne derland. Vanavond: Haalt 129.000.-P Beer'je Colargol kinderse- L 5 Vrouwtje Theelepel teken filmserie voor kinderen. All.: sn tussei op zoek (Z). vool dy het t puien er kers s Ind.: er» IderkastfC jrmeisje/Langlipkik- met Turn schuifDuf De *evende da9. Praatcafè naar hal me,: Bl,kvan9er. in he' oog 7ÏJÏZ springende nieuwsbeelden; ïaxamen Confrontatie, politieke discus- et.: vlizd sie; zeven op zeven, weekover- kapel n* zicht. Met representatieve stu- een ni6 diogasten en Tony van den vloerven Bosch. overleg.®"13 30 Sunday Proms. 184.000. uiiutsvoeio Orkest Anton Rickenbacher. Vuk Hongaarse tekenfilm van Attila Dargay over een ei- Juke Box°Sje' Sinja Mosa, Braziliaanse serie met Lucelia Santos. Afl. 99. Malvira, poppenserie. Afl. 11. n achteii i, de vlot -dubbelt Icentrurr kamer, 4 dkamerl 2 achtflo Tik "tak r met dafé Plons ;rd (luxe iwd in 1* houden.! oedig: j Afl.: Plons de Paul Ghysels. Vandaag: Ma- Sportweekend. Aansl.: Ver- Made in Vlaanderen: Langs de kade serie over de Ant werpse havenpolitie met Karei Vingerhoets, Arnold Willems, Frans van de Velde. e.a. Afl.1: Transit. Officier Crets belandt bij de havenpolitie. Hij zal erin slagen de overspelige 0 Stijl, het publiek kan antieke voorwerpen ter taxatie voor leggen aan experts. Presenta tie: Christiane Struyven en Jean-Pierre De Bruyn. I0 Nieuws. 15 Van het Oosten naar het Wes- i'knaohfli ,en (From East to West)' 4"de* iKnapoev ,jge Enge|Se documentaire, alkerwaaf Afl.2: 13 stappen rond Toru 1 Takemitsci. 45 Coda: Plastische kunsten. Op- n2 700 helia van John Everett Millais (tate Gallery. Londen), uit de Ie Jac. fsruin i 100 Meesterwerken. JT2 in Pot .tal Rivi lichtim 5-16.30 WK World cross coun try, vanuit Stavanger met om 14.25 6 km dames, recht streekse reportage. 15.05 8 km junioren mannen en 4 km ju nioren vrouwen, samenvatting im 15.20 12 km mannen, tstreekse reportage. Com- taar: Ivan Sonck en Alain BF 1 Las Chrétiens dans la vie eo- Mickey Rourke speelt de hoofdrol in de film 'Fade to black'. RTBF 1 om 21.20 uur. FOTO: ANP 13.00 Actualités a la una. 13.05 Journaal. 13.25 Jeunes solistes, muziekcon cours met jonge amateursocia- Jean Dominique de la Roche- tophe, Odent e.a. Afl. 2: La ba- derland - Van Zuiderzee Flevoland. Presentatie: Fabien- ne van de Meersche. 16.40 Cinéma a la une. 16.45 La vie en couleurs, 4-delige met Comic Strip - Karatekat 18.00 Poivre et sel, serie. Afl. 23: Esprit es-tu la. Met: Patachou, Henri Virlogeux. Catherine La- 19.30 Journaal. 20.00 Cinéma a la une. 20.05 Billets doux, gevarieerd spel programma. Thema: Huisdle- Presentatle: Thierry Lu- i Zimmerman. Met: Dennis Christopher. Linda Ker- ridge, Mickey Rourke "ric Binford lee met zijn mo i rolstoel gekluisterd is. 23.35-00.05 Laatste nieuwe. Ondertiteling via Teletekst Tweetalige of stereo-uitzending Zwart/wit-uitzending 0 Zwart/wit-uitzending met onder titeling via Teletekst Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele ver sie met ondertitels 3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: z/w-uitzendlng in orginele Friesland 1993, reportage van Tom Verheul. 21.07 VPRO-cinema: Wetherby, Engelse speelfilm uit 1985 van David Hare. Met: Van essa Redgrave, Ian Holm, Judi Dench e.a. Wanneer de Engelse lerares Jean Travers twee bevriende echtparen uitnodigt voor een etentje, blijkt er een extra gast mee te zijn ge komen. De volgende och tend komt deze gast ech ter terug en bekent dat hij bij niemand hoorde. 22.47 Waarheen, waarvoor, do cumentaire over mensen die beroepshalve te maken hebben met begraven en 23.33 Journaal. NEDERLAND3 NOS 09.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. FEDUCO 10.35 Fryslan yn de tritiger jier- ren 6-delige serie over Friesland in de crisisjaren. Deel 5. 11.00 Open Universiteit: Marke ting 2 NOS 11.30 Weekjournaal. 12.00 Het Capitool. Live-uitzen ding waarin belangrijk bin nen- en buitenlands nieuws wordt geanaly seerd en toegelicht. SOCUTERA 12.45 De Emmabloem anno 1989, film van de Stichting Emmabloem. RVU 12.55 Women in black, Engelse documentaire over drie weduwen. FEDUCO 13.45 Europa komt, 30-delige serie over de Europese Gemeenschap. Afl. 6: Van boer tot manager. NOS 14.35 Studio Sport. 1. WK Cross country te Stavanger. 2. World Cup schaatsen te Heerenveen. 17.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 17.25 Studio Sport, rechtstreeks verslag PSV-Ajax. 20.00 Journaal. 20.10 Studio Sport. IKON 20.25 Kanjers, 5-delige Neder landse serie. Afl. 5. NOS 20.55 Panoramiek, achtergrond informatie bij actuele ont wikkelingen in de politiek. 21.25 Acteren, 6-delige serie over acteren. Deel 6. RVU 22.10 Werken aan werk, 6-deli- ge serie over de agrarische sector. Afl. 5: Banen en be- drijfsverzorging. TELEAC 22.40 Praten of vechten, cursus. NOS 23.10 Journaal. 23.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 1 19.45 uur. Woensdag. NAARDEN „Ik denk dat een pop als Sir Geoffrey of Smyrna beter in staat is ie mand van de koninklijke fa milie op een gewone manier in beeld te brengen dan een ver slaggever. Dat komt omdat die pop spontaner kan reageren op de antwoorden, eigenlijk ge woon meer kan zeggen zonder dat het gelijk als onbehoorlijk wordt bestempeld. Ik zou heel graag iemand van de konink lijke familie in „Bunkeren" aan het woord laten. Okee, het is leuk voor de kijkcijfers en natuurlijk eervol om het te mogen doen, maar het zou te gelijkertijd wat wegnemen van het aureool dat om hen heen hangt en waarvan sommige le den best af willen", zegt Nico Rasch, regisseur van „Bunke- „Ik vind het programma een vondst, zoals ik ook de VPRO- uitzending met die kinderen in de kast knap gevonden vindt. Ik heb het gevoel dat het programma straks geïmi teerd gaat worden. Hoewel... De Evangelische Omroep maakt het en dat houdt per definitie in dat de kijkcijfers laag zijn. Voor „Bunkeren" groeien ze nog steeds en ik ben best tevreden met de half mil joen kijkers die we nu hebben, maar wat ik jammer vind is dat veel mensen zeggen: het is de EO dus kijken we niet. Ik weet dat we een duidelijke identiteit hebben, dat willen we ook en dat vind ik zelfs een goede zaak, maar er is een aantal programma's dat niet dat duidelijke EO-stempel heeft. Zo is „Tijdsein" bijvoor beeld een uitstekend actuali teitenprogramma, waar steeds meer naar wordt gekeken. „Bunkeren" mist dat stempel ook, maar uit brieven en tele foontjes merk ik dat het moeten ontdekken". Klein team Bunkeren" wordt gemaakt door een team van drie men sen. Behalve Nico Rasch zijn dat poppenspeler/acteur Aad Peters, die ook de gesprekken voert en producer Hans Fern- hout. Nico: „Aad is ongeloof lijk creatief en kan enorm im- De makers van Bunkeren in actie. „Ik heb het meegemaakt dat drie ministers op een rij stonden te wachten om te worden ondervraagd". FOTO: EO proviseren. Hij is het sterkst als er iets gebeurt, al gaat de telefoon maar. Bij andere in terviews op televisie zal ik al tijd zorgen dat de telefoon er uit wordt getrokken, bij „Bun keren" laten we hem er ex press inzitten. Hoewel nog jong is Aad zo langzamerhand een heel ervaren jongen. Hij speelt al zeven jaar elke veer tien dagen in een EO-kinder- programma. Er zijn niet veel poppenspelers die regelmatig op de buis komen". „Hij heeft een paar keer ge roepen: waarom maken we niet iets voor volwassenen. Zijn klacht was eigenlijk dat een poppenspeler altijd wordt gezien in verband met kinde ren. Maar er is meer dan Jan Klaassen en Katrijn. Een goe de poppenspeler kan ook spe len voor volwassenen. Nou ja, op een dag ga je op zo'n op merking in. In de pauze van een tv-opname, tijdens een kopje koffie praat je en groeit een idee. Gebleken was dat poppen niet alleen met kinde ren, maar ook met volwasse nen kunnen communiceren. We hebben afleveringen ge had waarin moeders in de stu dio waren voor een moeder dag-aflevering en die reageer den enorm enthousiast. Eerst dachten we, dat doen ze omdat hun kinderen erbij zijn, maar zondert kinderen kwamen de zelfde reacties. Als je nu terug kijkt en de geschiedenis van de poppenkast bekijkt, zegt je: waarom hebben we niet eerder gedacht aan een pro gramma waarin poppen vol wassenen interviewen. Nou, met praten zijn we op die jour nalistieke aanpak gekomen. De EO was heel enthousiast over het idee, maar in de aan kondiging van het nieuwe sei zoen werd het nauwelijks ge noemd. Zo voorzichtig waren ze. Misschien terecht, want dan kun je het nog terugdraai en, maar ze hebben al die tijd vierkant achter ons gestaan". Actueel „Met „Bunkeren" proberen we actueel te zijn. Er is een hele serie programma's geweest die we op dinsdag opnamen en die we de volgende dag uitzonden. Nu hebben we wat onderwer pen in voorraad, maar dat komt omdat Aad Peters regel matig ook in het buitenland speelt. We hebben topsporters, maar ook alle ministers inmid dels gehad, meerdere malen zelfs en het gekke is dat als je voor een tweede keer komt, zo'n man niet denkt: dat heb ben we al een keer gehad, nee, enthousiast is en het leuk vindt. Vraag mij niet waarom. Ik zou wel eens een psycho loog aan het woord willen ho ren hoe het kan, dat iedereen daar, in het begin hadden we het idee intrapt, maar nader hand krijg je het idee er en thousiast aan meewerkt. Ik kan mij voorstellen dat ie mand met een zekere bekend heid zegt: ik wil best een in terview geven, maar haal die pop nu maar weg. Maar dat gebeurt niet. Ik heb het mee gemaakt dat drie ministers op een rij stonden te wachten om te worden ondervraagd". Cultuurhoek „Mensen, die we nog niet heb ben gehad zijn afkomstig uit de cultuurhoek, zoals schrij vers, maar alle onderwerpen zijn bruikbaar en dat had ik in hét begin niet durven zeggen. „Bunkeren" is een mengeling van informatie en humor. Er gaat steeds een knipoog naar de kijker. We proberen niet nadrukkelijk leuk te zijn, maar ik merk dat er gelachen wordt. Het is een knipoog die je in een actualiteitenrubriek niet kan geven. De poppen zorgen er automatisch voor door hun opstelling. Dat levert een spontaan gesprek op. Tele visie is voor mij een combina tie van beeld en geluid en aan gezien iedereen het al doet op het bankstel of staand in de Tweede Kamer, kiezen wij voor een andere benadering. We durven nu verder te gaan dan in het begin. Neem de uit zending over die Syrische vluchtelingen. Dan zit er een huilend meisje aan die pop haar verhaal te vertellen. Waar we dan mee worstelen is, kunnen we dat uitzenden of niet. Uiteindelijk hebben we het toch gedaan omdat blijkt dat het kind heel gemakkelijk communiceert met die pop. Ze vertelt een verhaal waarvan ik denk: dat vertelt ze nooit aan een volwassenen. Maar we gaan wel heel voorzichtig om met dat soort zaken". Menselijker „Het succes van het program ma ligt omsloten in de poppen. De ondervraagden reageren spontaner, menselijker, maar dat komt misschien ook omdat wij geen journalisten zijn. Daardoor hebben we een be nadering van: wat zouden we zelf willen weten over die si tuatie. In het begin waren we bang dat „Bunkeren" door de poppen misschien te kinderlijk zou worden. We hebben wel eens tegen mensen moeten zeggen: het is een programma voor volwassenen, je hoeft niet kinderlijk te praten, want die neiging was er wel eens. We hebben ook programma's ge maakt waarin het pittig toe ging". „In het volgende men we terug met 38 nieuwe afleveringen. We gaan dan waarschijnlijk gebruik maken van meer poppen. Maar we blijven wel vanuit die bunker werken. Er zijn kinderen die ons vragen waar die bunker staat. Ik sprak laatst een vader en die zei: als ik 's zondags een eindje ga rijden en we ko men langs een bunker, dan vragen de kinderen: zouden Smyrna en Sir Geoffrey hier soms zitten. Nee, ik vertel niet waar hij staat, want we ver binden er waarschijnlijk nog eens een wedstrijd aan. Maar dat hele bunkergebeuren heeft iets leuks. We zijn nog lang niet uitgespeeld". HANS PIËT 09.30 Programma-weekoverzicht. 10.00 JU Radio-Symphonie-Orches- ter Berlin, o.l.v. Riccardo Chailly m.m.v. Dietrich Fischer- verslag van deze boe kenbeurs. 11.30 Die Sendung mit der Maus, rprogr Katka Sulajova 14.30 Spruchreif, live jeugdtatk- show. 15.00 ARD-Sport extra. WK Kunstrij- i schaats te Parijs: wetenschappelijk magazine. 18.00 Tagesschau. 19.09 Die Goldene 1, weekwinnaars Programma-overzicht. 20.00 ETagesschau. 20.15 Der Leibwachter, 2-delige tv- (ilm van Adolf Winkelmann. Deel 1. Met: Franz Xaver Raymond Pellegrin, cultureel magazine. 22.25 Tagesthemen. 22.40 Bronck, misdaadserie. 23.25 Tagesschau. 23.30 Nachtgedanken. DUITSLAND 2 08.45 S Programma-weekoverzicht. 13.15 Damals, vor vierzig Jahren, serie oude weekjournaals. 13.30 Guckloch, overzicht van de jeugdprogramma': Thomas Rohloff e.a. Afl.: Der Piratenüberfall. 14.15 Hal» über Kopf, jeugdserie. Afl.: Blechschaden. Met: Mar cus Soltwedel. Jule Nowoit- nick. Stefan Staudlnger e.a. 14.45 Gleich hinter San Marco, Ve- nedlgs grauer Alltag, docu mentaire ove de vervuiling in Aktie Sorgenkind. 17.05 Heute. 17.10 Die Sport-Reportage, met Magdalena Müller. 1. Europa cup handbal: TuSEM Essen - Branac Wezprem uit Hongarije. 2. EK biljart driebanden in Vierssen. 3. Duitse kampioen schappen ijshockey. 18.10 ML - Mona Lisa, vrouwenma gazine met Maria von Welser. 18.50 Programma-overzicht 19.00 Heute. 19.10 Bonn direkt, politiek magazi ne. Presentatie: Peter Ellgaard. 19.30 Hotels, documentaireserie over beroemde hotels. Van daag: Hotel King David te Je rusalem en Hotel Mena House 20.15 fs1 Von Ihnen ausgewahtt: Me- 22.20 Kreutzersonate, tv-film van Michael Schweizer naar een vertelling van Tolstoj. Met: Trofimow, Irina Selesnjowa e.a. 00.50 Heute. DUITSLAND 3 9.00 Telekolleg II 1.00 Sehen statt hören, weekjour naal voor doven en slechtho renden. 1.30 Ihre Heimat - unsere Heimat. Programma voor werknemers 12.30 Tele-Akademie. Prof. Dr. Christoph Schlier: Kabel en computer - de nieuwe media. 13.15 deels LBilder der Jahrhun- dertwende: Det war Zille sein Milljöh, documentaire over het Berlijn van rond <2 documentaire ment. 16.00 Symfonie Orkest van de NDR, Afl.2: Pakistan: Weg-Zeichen, experimentele 20.00 Klas8enkamaraden, misdaad film van Rainer Bar. Met: Al fred Müller. Otto Meilies, Gert Gütschow, e.a. 21.32 West 3 aktuell. 21.40 So isses, cabaretprogramma met Jürgen von der Lippe en Gerd Dudenhöffer. 23.10 Politische Dokumentation: Ei- ner, der aus der Hölle kam, documentaire over het leven in 23.?5 Laatste nieuws. 11.00 Man and boy 11.25 Take nobody's word for it 11.50 Russian language and people 20-delige documentaire se- 12.15 Deutsch direkt cursus Duits. 4.00 Nieuwsoverzicht. Aansl.: On I xEastEnders Omnibus, feuil leton met Michael Robartes, l Match of the day live: The road to Wembley, kwartfinale om de FA Cup: Everton - Wim bledon. Tekenfilm. I The clothes show. I ISThe antiques roadshow. Presentatie: Hugh Scully. EBSnapl (slot), serie over foto grafie. Afl.: People and places. Rochester. QlLaura and disorder, 6-delige comedy-serie met Wendy Dresen- Magnus Magnusen. The '89 Bafta Awards. Uitrei king van de 1988 British Aca demy of Film and Television Arts Awards, gepresenteerd door David Dimbleby en Anna Ford. Nieuws en weerbericht. Heart of the matter, Joan Blackwell gaat dieper in op mensen met strenge, en tegen gestelde overtuigingen. Handmade, informatieve serie over handarbeid. I Network east. Weerbericht. BBC 2 08.15 Open University. 14.05 The history man: West Stow. 14.10 One in tour. 14.40 40 Minutes serie documen taires. Vandaag: By steam to Sennar Junction. 15.20 The week in the Lords, nieuws uit het Hogerhuis. 16.00 Where the river bends (Bend of the river), Amerikaanse speelfilm uit 1952 van Anthony 17.30 Music in Camera: Maria Curi- 18.05 Rugby special. 19.05 Juke Box Jury, 330th anniver sary programme. formatieve serle Christendom. 21.35 After the storm, documentaire 22.50 x Screen two: Sitting targets, groep 00.50-01.25 Snub jongerenmaga- Sophia Loren is te zien in de speelfilm 'Madame sans géne'. RTL+ om 17.00 uur. FOTO: PR SKY CHANNEL 08.00 Fun Factory. Kindermagazine. 12.00 Shell International Motor Sports. 13.00 Mobil Motor Sport News. 14.00 Sunday Movie Matinee: The Truth about Spring. Engelse speelfilm uit 1964 van Richard Thorpe. 15.50 Sylvanians. Tekenfilmserie. 16.00 Beyond 2000. Documentairese- 18.00 Eurosport-aankondigingen. 19.00 EUROSPORT-programma's. 01 30 THE ARTS CHANNEL: 01.30 Ruslaka, opera van Dvorak. 04.10 David Puflnam, interview. 04 30-06.30 THE LANDSCAPE CHANNEL. Non-stop muziek programma met klassiek, jazz, pop en New-Age-muziek, met beelden uit de natuur en com- SUPER CHANNEL (Programma's onder voorbehoud) 07.00 Boogaloo Pooper Doo. Kinde magazine met tekenfilms •n aflvering van Dr. Who. i. Afl.: What I like a 18.00 European Business weekly. 18.30 Gillette World Sport Special. 19.00 Lookout Europe. Met Adeline kaanse speelfilm uit 1978 00.00-02.00 The Mix. MTV EUROPE 07.00 MTVI Videoclips 15.00 Ray Cokes. 16.30 Week in rock 17.00 MTV Classics. 18.00 Ray Cokes. 19.00 XPO, nieuwe videoclips TV 5 2.00 L'Assiette Anglaise. 2.45 De La Cave Au Grenier. 3.00 Journaal. 3.15 Le Passager Du Tassili. 4.45 Apostrophes. 6.05 Brêves. 6.10 Histoires naturelles. 6.30 Avenlures Et Sports. 3 Ushuaia. 3 Flash Varicella. 3 Avis de Recherche. 3 Trente Millions D'Amis. 3 Journaal. 3 7 Sur 7. 3 Ex Libris. 3-01.00 Papier Glacé. RTL+ 08.00 Li-La-Laune-Bér, met Die himmlischen Teddybflren. He- athctiff, Amerikaanse teken filmserie. Afl.: Auf dem Golf- platz/Dr. Monstro und das Oostenrijkse speelfilm uit 1957 Carl Ottosen, Ove Sprongoe l Klassik zu Mittag, m.m.v. het RTL-Orkest. I Heute bei uns. i Computer Kids (Whiz Kids). Bankhofer. Die Verrückten Abenteuer des Robin Hood (The zany ad- of Robin Hood). Aeri- Morgan Fairchils. Roddy McDowall e.a. Heimatmelodie - extra, mu- iekprogramma. geprsenteerd i, Julien Bertheau e.a. i RTL aktuell. I Ein Tag wie kein anderer, toe ristische quiz. Presentatie: Björn Schimpf. I Ausser Rand und Band am Wolfgangsee, Duits-Oosten- rljkse speelfilm uit 1971 van 22.20 Finale - Die Sportsendung a Sonntagabend, met Wilfried Mohren. 23.05 Série Rose, erotische litera tuur. Vandaag: The punish ment van Marguerite de Na- 23.30 MOSH. Presentatie: Sablna Classen en Götz Kühnemund. Aansl.: (onder voorbehoud van Duitse deelname) Virglna Slims of Florida, tennistoernooi. Rechtstreeks verslag van de fl- 16 35 Er was eens™ het levan. 16.55 Kinderkookkafè. 17.15 ALN. NOS 17.30 Journaal. KRO 17.45 Zeker weten. NEDERLAND 2 BRT 1 16.25-17.05 Mobiele mensen - euto DUITSLAND 1 09.45 ARD-Ratgeber. 10.00 Heute. 12.25 Titel, Thesen, Tempera- DUITSLAND 2 kleine Drache. 15.20 Anna und der Kö- nig von Siam, serie. 15.55 Heute. 15.58 Die kinder von Bullerbü. 16.20 Logo, jeugdjournaal. 16 30 Unser Freund™ Das Pferd. 16.55 Heute. 17.10 BTele- lllustrierte. 17.45 Lukas Sohn. BBC 1 07.30 Flintstones. 07.55 Weer. 08.00 4.00 Nieuw». 14.30 Neighbours. 14 50 SKY CHANNEL 10.00 Lucy Show. 10.30 Pop Formulae. 11.30 Sky by Day. 12.30 Sullivan». 13.00 Another World. 14.00 Landscape Channel. 15.00 As the World Turns. 16.00 Loving. 16 30 Family Affair. SUPER CHANNEL RTL+ 06 00 Hallo Europa Guten Morgen Deutschland. 09 10 Die Springfield Story 10.00 California Mitfag. 13.00 Heute bei una. 13.10 Ein Schicksahlsjahr 14.05 Oer Sechs-Mil-

Leidse Courant | 1989 | | pagina 21