e Kuip verandert in een praathuis Edward Metgod op eigen kracht in Oranje- selectie itoop weigert 'C Den Haag iankgarantie ROTE ZORGEN BIJ FEYENOORD OVER SLECHT SEIZOEN Platini in organisatie WK voetbal i&Boris Becker kansloos egen Jay Berger Sportwereld SPORT £eidóe Commit VRIJDAG 17 MAART 1989 PAGINA 9 3 ti Italiaanse voetbalsteden pan, :isen veel meer geld t 3-1 vootRÖME De twaalf Italiaanse steden die aatste n=l99-ials gastheren zullen optreden van Ie eindronde van de strijd om de wereld- in d* itel voetbal, hebben van de organisatie en an dt |a regering meer geld geeist. De steden larigt aan de toegezegde 300 miljoen dollar, voor-lie een deel van de kosten zou moeten leiddt lekken, niet meer genoeg te hebben. De r ant érbouwingen van de stadions en de aan- - van lassingen van de infrastructuur kosten idigdt rolgeris de gemeentebesturen zeker het zoda Jübbcle. Daarom hebben de steden 200 alsnq njljoen dollar extra geëist. In een ve-kla- fde ei ipg. opgesteld na een bijeenkomst in M'.- 1 naai aan. worden de organisatie en de rege- ing gewaarschuwd dat de verbouwingen liet op tijd klaar zullen zijn als het extra $d "er niet snel komt. Stuttgart verder in UEFA Cup SAN SEBASTIAN Arie Haan zit voorlopig bij VfB Stuttgart weer wat vaster in het zadel. Zijn ploeg plaatste zich als vierde en laatste club voor de halve finale van het toernooi om de UEFA Cup. Tweehonderdtien minuten voet bal had overigens geen beslissing gebracht. In San Sebastian nam Stuttgart de strafschoppen beter dan Real Soeiedad. Nadat de Westduitsers twee weken geleden het eerste duel met 1-0 hadden gewonnen, zegevierden de Spanjaarden gisteravond met dezelfde cijfers door een vroe ge treffer van Zamora. In de verlenging kwa men beide ploegen niet tot scoren, waarna de strafschoppenserie de beslissing moest brengen Doelman Immel groeide uit tot de held van Stuttgart door de inzetten van Martinez en Ga- jate te keren. Real Soeiedad-Vfb Stuttgart 1-0 n.v. (1-0). strafschoppen- serie: 2-4. 18. Zamora 1-0. Scheidsrechter: Worrall (Eng) Toeschouwers: 27.400 (uitverkocht). Spelbos twee jaar veldtrainer bij FC Twente ENSCHEDE FC Twente heeft gisteren voor twee jaar Ronald Spelbos aangetrokken als tweede veldtrainer. De huidige oefen- meester Theo Vonk maakte afge lopen zondag bekend, dat hij aan het eind van het seizoen zich meer zal gaan bezighouden met scouting en contacten met de af deling Twente en verenigingen in de buurt. Spelbos is momenteel actief voor de zaterdagclub DOVO. Met de verbintenis bij FC Twente keert Spelbos weer terug in de eredivisie. Aan het einde van hel vorige seizoen nam hij als speler afscheid van het betaalde voetbal bij Ajax. Een knieblessu re, en een gedeeltelijk medische afkeuring, noopte hem tot het ne men van die stap. Bij Ajax ont wikkelde Spelbos zich in zijn na dagen als een zeer gewaardeerde centrale verdediger. Spelbos speelde 21 interlandwed strijden. Door de blessure miste hij het Europese titeltoernooi. Voordat Spelbos op voorspraak van Johan Cruijff bij Ajax in dienst kwam. was hij actief voor onder andere SC Amersfoort en AZ'67, waarmee hij de landstitel won en ook de finale van de strijd om de UEFA-beker, in 1981, be reikte. Bij de Alkmaarse formatie speelde hij zo'n vijf seizoenen sa men met Theo Vonk. Ronald Spelbos. foto: dijkstra Strafvermindering voor Marek Lesniak FRANKFURT Marek Lesniak heeft in hoger beroep een strafverminde ring van twee wedstrijden gekregen. De speler van Leverkusen kreeg op 25 fe bruari in het met 2-0 verlo ren duel tegen Borussia Mönchengladbach een rode kaart, nadat hij tegenstan der Winkhold een klap had gegeven. Aanvankelijk werd de 25-jarige Pool voor dat vergrijp acht wedstrij den geschorst. Na de mon delinge behandeling werd zijn straf teruggebracht tot zes wedstrijden. ITTERDAM Feye- lord-heeft zich gisteren üggetrokken aan het önd van Rockanje. jar, vlak bij het zilte nat een stevige bries niet alleen de btterdamse neuzen weer jfcelfde richting worden ^gedraaid, maar moet te ens de geest weer vaar- lig worden, in de onder assen danig in het slop 1 éraakte Kuip-gelederen. 4 Het is niets bijzonders", ver- jiiart assistent-trainer Lex 1 ihoenmaker met een iets te rote heftigheid. „Bij FC Den iten te 'aaë deden we dat regelmatig, RS unie ven naar ^el strar,d gaan. De lair een beetje doorbreken, gkker een beetje, trainen op 'ie ho Kt strand, een partijtje spelen winter n.eeh hapje eten. Dat er dan mete wordt gepraat krijg je au- vij jmatisch na twee nederla- boe fp-v om zo' wordt op dit moment wat te lan fgepraat bij Feyenoord. Hans [raay heeft het over het op de et gevi jgdelijke Maasoever te verrij- zijn- Manhattan. De medische vaioi spreekt af het bijltje er Toe m het eind van dit seizoen bij een EK te gooien. En in de spe- Spele >rsgroep en technische leiding Daarto lordt eindeloos gediscussieerd prikkel tér de vraag waarom het bij lie prik e club op dit moment zo abo- teweeg «nabel gaat. Ga maar na: uit en voo! hakeling in het bekertoer- mal door W lem II en twee L bij htefêenvolgende nederlagen vergen jen Fortuna Sittard en WV Resultaten, die niet al- VNS \fI een streep trokken door I rteliatste nationale aspiraties, j wiir zelfs een startbewijs voor -ll/EFA-voetbal komend sei- jioen ernstig op de tocht zetten "êyenoord heeft op dit mo- vergelijking met vorig toen Rinus Israel de rekening kreeg gepresenteerd voor een falend beleid, een punt minder op de ranglijst. Een zorgelijke situatie derhal- Dat realiseert ook Peter Hout man (31) zich terdege. Van daar dat de vraag gerechtvaar digd is wie het op dit ogenblik nu slechter vergaat: Feye noord of Houtman? De natio nale topscorer van 1983 (dertig goals) reageert zoals mag wor den verwacht. „Het een houdt verband met het ander", zegt hij. „Feyenoord speelt slecht en ik scoor niet. Ik scoor niet en daardoor vergaat het Feye noord slecht". Een waarheid als een koe, maar zijn er mis schien ook oorzaken aan te duiden? „Ik krijg de laatste weken geen kans", vertelt Houtman, die begin november een droomrentree maakte bij Feyenoord (zijn vierde in de historie) met drie treffers te gen Willem II. „Dat komt om dat ik geen aanvoer krijg. Kijk, Smolarek is natuurlijk een uitstekende voetballer. Maar hij is individualistisch ingesteld Is er een moment dat ik denk.dat die bal korr\t, kapt hij nog een keer en is de kans weg. Hofman? Zelfde la ken een pak. Prima voetballer, daar niet van. Maar die voor zetten komen niet aan. Reden? Alles houdt natuurlijk ver band met elkaar. De vleugels komen niet in balbezit omdat het op het middenveld al fout gaat". Meedogenloos Hans Kraay noemde het euvel bij Feyenoord het gebrek aan meedogenloosheid. De alge meen directeur, die zich tege lijkertijd realiseert dat zijn op roep aan voorstoppers om zich letterlijk de tanden stuk te bij ten op een opponent maar be ter niet kan worden herhaald, ziet ook wekelijks dat het aan Peter Houtman na zijn vierde rentree in de Kuip: „Als Feyenoord slecht speelt, scoor ik niet. Als ik niet scoor vergaat het Feyenoord slecht". foto: anp vechtlust niet ontbreekt. Maar met knokken (toch ooit het handelsmerk van Feyenoord) alleen, komt de formatie van trainer Rob Jacobs er niet. Houtman komt ook niet veel verder dan signaleren. Oplos singen aandragen kan de waarschijnlijk meest contro versiële spits uit de Rotter damse historie niet. „Ik weet dat ik het kan. Ik heb altijd gescoord, waar ik ook speelde. Alleen heb ik ook veel last ge had van ups en downs. Dan ging het een tijdje goed ën dan veel Daarom wanhoop ik nu niet. Nu gaat het niet. Maar komen de zondag kan het ineens weer goed gaan". Die inmiddels bij spreekwoor delijke wisselvalligheid van Feyenoord speelt de club da nig parten. Maar is dan ook in alle geledingen van het danig in verval geraakte voetbalbol- werk van weleer te signaleren. Het begon al met Kraay, die bijna een heel elftal nieuwe spelers kocht, geen resultaten zag en meer dan de helft weer in de uitverkoop deed. De laatste verkoop was Hagenaar Kenneth Monkou, die voor 350.000 gulden oud-Feyenoor- der Dave Mitchell bij Chelsea gezelschap mag houden. „Dat betekent dat we dit sei zoen per saldo slechts zes ton hebben uitgegeven", laat Kraay weten. Om er aan toe te voegen dat Feyenoord voor komend seizoen nog twee kan jers wil kopen, een aanvaller en een middenvelder. Inmid dels heeft René Eykelkamp van FC Groningen persoonlij ke overeenstemmjng bereikt met de Kuipclub en ook de naam van diens ploegmaat Hennie Meijer wordt nog im mer in Rotterdam-zuid ge noemd. Het door de fiscus ach tervolgde FC Groningen zal het tweetal om begrotingstech nische redenen waarschijnlijk van de hand moeten doen en Feyenoord denkt daar garen bij te kunnen spinnen. Zoveelste Het zal waarschijnlijk het zo veelste vertrek van Peter Houtman bij Feyenoord bete kenen. ..Al toen ik kwam in november las ik berichten over nieuwe spelers die zou den worden gehaald", vertelt Houtman. „Waarom hebben ze me dat niet meteen verteld? Dan weet je tenminste wat voor vlees je in de kuip hebt. Had ik misschien voor FC Utrecht, Sparta of zelfs SVV gekozen. Overigens kan ik nog jaren mee. Ik voel me nog ge weldig fit, net zoals toen ik twintig was. Als ik sommige collega's wel eens beluister denk ik: nou, nou. Van het soort kwalen waar je dan van hoort heb ik geen last". Waar Peter Houtman, onbe twist de joker van dit voetbal decennium, ook niet mee is behept is een overmatig kri tisch gevoel ten opzichte van collega's. „Ik maak nooit colle ga's zwart", zegt hij op een bij na kinderlijke manier „Dat ligt niet in mijn aard. Maar als ik wel eens hoorde wat ande-. ren over mij zeiden dan dacht ik wel eens; pou, nou. Maar dat gebeurde dan altijd als ik ergens al weg was". Op die manier zal er bij Feye noord, FC Groningen, Club Brugge en Sporting Lissabon het nodige zijn gezegd .over de ooit als verdediger begonnen Peter Houtman. „Of ik spijt heb wéér bij Feyenoord te zijn teruggekomen? Eh. nee. Soms denk ik er wél eens aan dat ik beter op een andere plaats in een ploeg had kunnen spelen. Ik heb als back tegen Kristen- sen en Tahamata gespeeld. Ging altijd goed. Als ik altijd verdediger was gebleven had ik waarschijnlijk meer dan ze ven interlands en 27 minuten - dus eigenlijk acht - gespeeld. Maar ja. ik schoot en kopte ze er gemakkelijk in. En als je eenmaal die reputatie hebt, raak je die niet zo gauw meer kwijt. Dat is misschien wel het enige waar ik spijt van heb". Advententies Waardoor het niet uitgesloten moet worden geacht dat FC Groningen in het nieuwe sei zoen opnieuw de werkgever wordt van Peter Houtman. Rentrees maakt Houtman, die naast de voetballerij adverten ties verkoopt voor het zaken- lui-magazine van Sjaak Troost, tenslotte net zo makkelijk als - in zijn betere dagen - doelpun ten. Als Houtman weer naar het noorden verkast speelt hij waarschijnlijk volgend seizoen Europees voetbal in het toer nooi der bekerwinnaars. Feye noord moet eerst nog zo ver zien te geraken. Met of zonder Houtman in de spits. Misschien dat een dagje Roc kanje wat dat betreft iets meer duidelijkheid heeft verschaft. FRANK WERKMAN PARIJS De Franse voetbal bond gaat bondscoach Michel Platini inschakelen om de or ganisatie van de eindronde van het wereldkampioenschap - in 1998 van de FIFA toegewe- zen te krijgen. De voormalige aanvoerder van het nationale elftal zal onder meer bezoeken brengen aan Italië en de Vere nigde Staten, de landen die in 1990 en 1994 de wereldtitel- - strijd organiseren. Het comité, dat Frankrijk als organisator - van het evenement in 1998 aanbeveelt, heeft een plan ont- vouwd. waarin achttien speel plaatsen worden vermeld. De wedstrijden van de eindronde zouden in de volgende steden gespeeld dienen te worden: Auxerre, Bordeaux. Lens. Lil le, Lyon, Marseille, Metz, MontpelHer; Nancy, Nantes. Nice. Names. Rennes. Rouen. Saint-Etienne. Straatsburg. Toulouse en Parijs. Sport op tv BBC 2, 23.20 uur 100 sportmo- Sky Channel, 19.00 uur: Skiën Sky Channel. 20.00 uur: WK kunstrijden. Sky Channel, 23.00 uur: Basket- MORGEN BBC 1, 00.25 uur WK kunstrij den. Damclub Den Haag wint WHDB-beker DEN HAAG Din Haafi won gisteravond in de finale van het bekertoernooi van - de Westhollandse Dambond met 5-3 van RDG 2. Het sue- ces kwam tot stand dank zij" de zeges van Hans den En gelsman (tegen Tonny Bruyns) en Piet Lodder (te gen Peter Slagter). De partij John Edens-Anco Baksoellah eindigde in remi se. RDG er Fred Ivens won, zij het moeizaam, van Hans Vrolijk. Den Haag, dat op: weg naar de finale RDG 1 en het Delftse DOS had uitge schakeld, kwalificeerde zich voor de kwartfinale van de landelijke strijd om de KNDB-beker RDG 2 had gewonnen van Naaldwijk en bekerhouder VELO. EN HAAG Vertegen- ordigers van het be- ur van FC Den Haag onlangs aange- Oostduil PP* bij oud-voorzitter Itoop, waarin hem werd evraagd een bankgaran- vobr de club te willen 'erzorgen. „Dat heb ik te indrui latuurlijk geweigerd", al- figuren |us Stoop, die tevens heeft ^[êdreigd zijn sponsoring Jerd' 'Por komend seizoen in te slja Lebi t^ken. in de vél Bgenaan Sloop haalde aan vereldtit K eind van vorig seizoen zelf OoI'W opvolger Walraven bin- va tëp. maar daarvan heeft de leston, be ^sterdammer achteraf spijt, de eerst ben zeer teleurgesteld", ndgenotö *$81 Stoop. „Eerst stuurt hij oede krachten als Triep, Van H^Len_Van Muyen weg. En an denkt het bestuur zeker at Stoop als een bank van le- Bfg wil fungeren. Dus niet. lijn bedrijf Starlift heeft om nieuwe bestuur een goede ipowski (Po start te gunnen aan het begin :2: 5; dit seizoen een bedrag van ton gesponsord Door 1,93, 5. I So) 10,4. figuren d esova/Zjoel (Hon) 3.4, (Fra) 4.2* 6. Fedoi* Galegari/C» iiw-Zeelartd 1- rankrijk VI j-The Sm*jl dfekw; 15-101 sa fcn,.. i betaling van 50 000 gul kwijtschelding dat bedrag nu op gelo- ■n tot, 3.5 ton. Daar blijft het echt bij. Uit het bezoek van de bestuursleden kreeg ik de in druk dat FC Den Haag mo menteel nogal in de nesten zit. Ik vraag me trouwens af of Walraven bij zijn aantreden wel zelf de beloofde twee ton heeft binnengebracht". Navraag bij ex-penningmees- ter Van Muyen leert dat deze veronderstelling van Stoop niet juist is. „Walraven betaal de per maand. Als hij. zoals bij de transfer van Post, iets voor FC Den Haag betaalde, ging dat van het bedrag af". Van Muyen zegt verrast te zijn door het tekort waarmee FC Den Haag kampt. „Ik heb een bedrag gehoord van een half miljoen gulden Toen ik twee maanden geleden wegging, hielden we rekening met een verlies van drie ton aan het eind van het seizoen". Ex- voorzitter Stoop vindt dat er ..van het management niks deugt". „Gelukkig zijn de prestaties op het veld goed. Dank zij het vorige bestuur. Want wij hebben de trainer en spelers die er nu staan alle maal gecontracteerd". Verschoven De ploeg van trainer Adriaan- se moet op dinsdag 18 april Dè Stoop is zeer teleurgesteld in c raven van FC Den Haag. het duel FC Den Haag - RBC, dat eind vorig jaar werd ge staakt na een bommelding. De thuiswedstrijd tegen Emmen, die voor 30 april was vastge steld. is eveneens verschoven naar een dinsdag, en wel naar 2 mei. De ontmoeting SVV - FC Den Haag werd verplaatst van 15 naar 16 mei. Al deze duels beginnen om 20.00 uur. Het veranderen van de data voor deze wedstrijden is in de meeste gevallen opgedragen door de plaatselijke autoritei ten, die vrezen voor wange drag van supporters. Omdat aanstaande zondag ook PSV - Ajax wordt gespeeld, verbood de burgemeester van Breda voor aanstaande zondag het duel NAC - FC Den Haag, dat zoals eerder gemeld aanstaan de dinsdag zal worden ge speeld. Trainer Co Adriaanse is niet ongelukkig met dit uit stel, omdat zijn selectie dan wat extra tijd heeft om de blessures te laten genezen. Hij meldt: „Rontberg en Tjin-As- joe zullen dinsdag wel weer inzetbaar zijn en ook De Roode en Rijntjes zijn op de weg terug. Voor Van Oosten betekent het de laatste wed strijd van zijn schorsing. Al leen met de blessures van Van Alphen en Van den Hoogen- band gaat het niet goed en Pe ter Wubben is lang uitgescha keld door de ziekte van Pfeif fer". Na dinsdag speelt FC Den Haag nog twee wedstrij den voor de derde periode, waarin het team van Adriaan se vooralsnog een reële kans heeft op de titel. Daarvoor geldt een plaats in de nacom- petitie als beloning en gezien de moeilijke financiële situatie waarin FC Den Haag momen teel verkeert, zijn extra in komsten uit zo'n nacompetitie van harte welkom. ROB LANGEVELD foi INDIAN WELLS Favoriet Boris Becker is in de derde ide van het tennistoernooi in Indian Wells uitgeschakeld. 5lWesTèfUitser verloor kansloos van de Amerikaan Jay Ber- T6-1, 6-1. Ook Stefan Edberg. als tweede geplaatst, haalde laatste acht niet: 6-3, 6-2 tegen Michael Chang. 'als derde geplaatste André Agassi bereikte de kwartfina- wel, maar op een miraculeuse wijze. Zijn opponent Robert iguso werd in de derde set bij een achterstand van 2-0 ge- alificeerd wegens wangedrag jegens de arbiter. Bij het ïstoernooi in Boca Raton verloor Gabriela Sabatini, na Weken afwezigheid, van Terry Phelps: 6-2, 7-6. Voetbal Norwich City. nog steeds in de strijd om de lands titel en de FA-beker. heeft zich versterkt met Dean Co ney. Norwich legde voor de aanvaller van Queens Park Rangers 1.25 miljoen gulden op tafel. Coney tekende een verbintenis van drie jaar. Voetbal Braga heeft zich ten koste van Chaves geplaatst voor de halve finale van het toernooi om de Portugese be ker, Braga won met 3-1, na eerder tegen Chaves gelijk te hebben gelijk gespeeld (3-3). Braga treedt op 12 april aan tegen Benfica, de andere halve eindstrijd gaat tussen Sporting Lissabon en Belenenses. IJshockey Nederland is het EK voor spelers tot 18 jaar in Klagenfurt begonnen met een nederlaag van 5-2 tegen gast land Oostenrijk. De Neder landse doelpunten kwamen op naam van De Groot en Speel. GRATIS ELKE WOENSDAG DE HAARLEM Wie denkt dat Edward Metgod ver baasd was, toen èr deze week een uitnodiging voor Oranje in zijn brie venbus gleed, heeft het mis. De doelman zat als het ware al geruime tijd te wachten op een berichtje van de bondscoach. De 29- jarige doelman van Haar lem, die de strijd om de plaats van Hans van Breu- kelen met debutant Theo Snelders zal moeten uit vechten, is in alle opzich ten klaar voor de oefen interland op 22 maart te gen de Sovjetunie. En re kent er stilletjes op dat hij in Eindhoven zal spelen. „Ik vind dat ik die kans ver dien, maar het is nog altijd zo dat de bondscoach de opstel ling maakt", klinkt het zelf verzekerd en diplomatiek". Voor Edward Metgod is het de vijfde keer. dat hij tot de na tionale selectie behoort. Vier maal zat hij op de bank, één keer stond hij in de basis. In 1983 tegen Frankrijk in de Kuip verloor Nederland met 2-1. Daarna raakte h"ij tegen wil en dank langzaam maar zeker uit beeld. Zelfs voor het onlangs in het leven geroepen bondselftal werd hij niet gese lecteerd. vandaar dat zijn uit verkiezing als een volslagen verrassing kwam. „Voor de mensen die het niet in mij zien zitten misschien wel", reageert Metgod, „maar ik vind het niet meer dan logisch. Sterker nog: het werd hoog tijd. Al zal ik eerlijk toegeven dat ik er niet op had gerekend. Ik dacht lan ge tijd dat Oranje definitief voorbij was. Ook al omdat je bij een club als Haarlem niet echt vaak in beeld komt". Metgd stelt voldaan vast dat hij Oranje op eigen kracht heeft gehaald. „Ik vind van mezelf dat ik een goede kee- Edward Metgod vindt dat hij een kans moet krijgen, foto: anp per ben. Dat heb ik inmiddels wel bewezen. Deze uitverkie zing geeft dan ook veel vol doening. Een bevestiging van wat ik dacht. Daarnaast kan ik stellen, dat ik dit in mijn een tje heb bereikt. Niemand heeft mij daarbij geholpen. Ik heb geen vriendjes van de krant nodig gehad. Nee, ik heb met niemand hoeven slijmen, ben niet de selectie ingeschreven. Dat ik er zo over denk, heeft niets met frustraties te maken, want ik voel mij niet gefrus treerd. Ik constateer alleen maar in alle nuchterheid dat Strafschoppen Metgod haalde laatst nogal wat publiciteit door in de competi tiewedstrijd tegen Volendam twee strafschoppen te stoppen. „Op zoiets word je niet gese lecteerd, want als dat zo zou zijn, dan is de bondscoach verkeerd bezig. Maar de publi citeit, die je ermee pakt, is na tuurlijk wel belangrijk. Bij een club als Haarlem krijg je zel den een kans om je in de pic ture te spelen. Je moet het hebben van incidenten. Een goede competitiestart met de club of een keer een bijzonde re prestatie verrichten, zoals die twee penaties in een wed strijd stoppen". Nederland Sovjetunie geldt als aanloop op de belangrijke WK-kwalificatiewedstrijd op 26 april tegen West-Duitsland. Het ziet er naar uit dat Metgod dat duel ook gaat meebeleven. Als eerste doelman of als bankzitter, want de kans dat Joop Hiele tegen die tijd zijn oude niveau weer te pakken heeft, is klein. „Ik hoop er dan zeker bij te zijn, dat lijkt mij fantastisch", klinkt het ineens enthousiast. „Dit is natuurlijk een mooi montent om bij de selectie te komen en ik vind het hartstikke mooi. hoor". Erfenis „Ook al ómdat het nu goed gaat met het Nederlands elftal. In het begin van de jaren tach tig kwam ik in een team, dat de erfenis van twee verloren WK-finales met zich mee droeg. Steeds weer werd ge zocht naar nieuwe mogelijkhe den om het team er bovenop te krijgen. Daardoor speelden jongens als Tahamata en Van de Korput ook maar een inter land of tien, twaalf, terwijl dat toch niet de minste spielers wa ren. Met dit probleem krijgen straks ook de opvolgers van Ruud Gullit, Marco van Bas ten en Frank Rijkaard te ma ken". Metgod laat duidelijk merken, dat hij teleurgesteld zal zijn als bondscoach Thijs Libregts op 22 maart Snelders eerste keus maakt. „Ik heb niet het gevoel dat k voor Jan Joker bij de se lectie ben gehaald Daarnaast weet ik van mezelf dat ik in staat ben om in dergelijke wedstrijden een goede presta tie te leveren. Daarom ga ik er ook maar vanuit dat ik een kans krijg". Om er aan toe te voegen: „Te hard juichen doe ik nog niet. Op dit moment is Haarlem voor mij het allerbe langrijkst. Oranje komt pas daarna". RICHARD THANNHAUSER

Leidse Courant | 1989 | | pagina 9