ASR iDpolec hoofd beheerszaken v/m personeelsfunctionaris v/m Technisch Inspecteur Exploitatie O.G. VOORDELIG WINKELEN? KIJK INDE KRANT. Doe als de Portugezen en ga op ont dekkingsreis. VERTEGENWOORDIGER PAGINA 30 LEIDSE COURANT ZATERDAG 4 MAART 1989 Bedrijfspensioenfonds voor de Metaalnijverheid De administratie van het Bedrijfspensioenfonds voor de Metaalnijverheid is opgedra gen aan de A.S.R. (Administratie Sociale Regelingen) te Rijswijk, een kantoor dat voor meer fondsen op het gebied van de Sociale Regelingen administratieve en uitvoerende diensten verleent. DeA.S.R., in 1979 opgericht, is een jonge, gezonde organisatie met ca. 350 medewerkers. Het Bedrijfspensioenfonds voor de Metaalnijverheid heeft thans een belegd vermogen van ca. 10 miljard. Daarbinnen is de onroerend goed portefeuille (inclusief commit ments) gegroeid van 750 miljoen in 1987 naar 1 miljard nu. Het beleid is gericht op een verdubbeling tot ca. 2 miljard in 1991/1992. Daarmee zal het onroerend goed bezit dan ongeveer 15% van de totale beleggingen uitmaken. In verband hiermee vragen wij - voor spoedi ge indiensttreding - een ervaren en veelzijdig bouwkundige (m/v) voor de functie van Onderbouwen, sturen en begeleiden van grootschalig onderhoud. Hij/zij draagt samen met een collega eri twee administratieve projektbeheerders zorg voor de technische conditie van ons O.G. be zit, dat naast commerciële gebouwen uit ca. 10.000 woningen bestaat. De uitdaging van de functie wordt in grote lijnen geschetst door de sturende en begeleidende, rol naar beheerders en de externe organisaties op onderhoudsge- bied. Het takenpakket bestaat o.m. uit instrueren, controleren en zonodig corrigeren van externe beheerorganisaties terzake van het bouwkun dig en technisch onderhoud. Ook het opzetten en uitwerken van meerjaren onderhoudsplan nen en -begrotingen is een primaire taak, als mede de controle op groot onderhouds-bud- getten. Daarnaast stelt hij/zij onderhoudsgegevens en -rapporten op, coördineert en controleert de uitvoering van groot onderhoudswerken en voert onderhandelingen voor uit te geven werken c.q. contracten. Verder dienen pro bleemgevallen tijdig gesignaleerd te worden. Voorts dient een duidelijke administratie en cor respondentie te worden gevoerd terzake van de genoemde activiteiten. Profiel van de juiste man/vrouw. De gevraagde bouwkundige heeft een oplei ding op minimaal MTS-niveau, met aanvullen de opleidingen op het gebied van werktuig bouw/installatietechniek, calculatie en bouw kundig toezicht. Daarnaast beschikt hij/zij over aantoonbare ervaring in de uitvoering van bouwwerken (zo wel woningen als utiliteitsbouw) en in 't bijzon- der ervaring in het onderhoud van woningen en commercieel O.G. Bij voorkeur is ook reeds er varing opgedaan bij een beheerorganisatie en/ Van de juiste kandidaten verwachten wij lei dinggevende capaciteiten, oog voor zowel de tail als grote lijn en affiniteit met de "over-all" ex ploitatie van O.G. Ook zullen zij administratief en cijfermatig goed onderlegd moeten zijn, zo wel zelfstandig als in teamverband goed (plan matig) kunnen werken, en over een goede uit drukkingsvaardigheid beschikken. Betrokkene rapporteert rechtstreeks aan het Hoofd Be heer en Exploitatie O.G. Kandidaten tussen de 30 en 35 jaar oud en woonachtig in "Groot 's-Gravenhage" genieten de voorkeur. Het salaris zal afhankelijk zijn van leeftijd, op leiding en ervaring. Naast het vakantiegeld ad 8% wordt een dertiende maandsalaris uitge keerd. Voor nadere informatie kunt u contact opne men met de heer E.V. Pouw Ing., hoofd Beheer en Exploitatie Onroerend Goed, telefoon 070- 160445. Uw sollicitatie kunt u binnen 2 weken richten aan de heer E.S. Wijnants, personeelsconsu lent, onder vermelding van "sollicitatie" in de lin ker bovenhoek van de enveloppe. Administratie Sociale Regelingen, Burg. Elsenlaan 329, 2282 MZ of Postbus 5210, 2280 HE RIJSWIJK. Bedrijfspensioenfonds voor de Metaalnijverheid Technisch projectenbureau zoekt voor de afdeling WERKTUIGBOUW Tekenaar AC/CV met minimaal 1 jaar ervaring Calculator AC/CV meerdere jaren ervaring Werkvoorbereider/ Calculator-Wtb. Technicus AC/CV bij voorkeur met MIT Tekenaar/Constructeur Wtb. Voor uitgebreide informatie en sollicitatie: Polec, Polec, Haagseveer 60-62 3011 DA Rotterdam. Telefoon (070) 4514 0 Telefoon (010)411 7111. Wij bieden een uitstekende honorering DE STICHTING PEUTERSPEELZAAL ALKEMADE 'DE MAMMOEF' r-v-v~v~irva ,e Roelofarendsveen werkt in lliIiIlliuJUl3ot 2 groepen van 16 kinderen met 2 vaste leidsters per groep. Vanwege uitbreiding van openingstijden per 1 april zijn er twee vakatures, 1 vakature voor 6 uur per week en 1 voor 8 uur per week. Hiervoor willen wij kandidaten uitnodigen te solliciteren. Wij zoeken: TWEE PEUTERLEID(ST)ERS enige technische en administratieve t Functie-eisen: Opleiding kinderverzorging en jeugdverzorglng ot vergelijkbare opleiding en ervaring. Salaris: Op basis van het minimumlóon, overeenkomstig het aantal gewerkte uren. Inlichtingen: Elke werkdag tijdens de openingsuren, d.w.z. van 08.45 tot 11.30 uur. telefoon 01713-15268. Sollicitaties: Binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad te richten aan het bestuur van bovengenoemde stichting. Postbus 104, 2370 AC Roelofarendsveen. De Portugezen hebben de wereld ontdekt. Nu is 't aan u om Portugal te ontdekken, een land dat zelfs de meest verwende vakantieganger alles te bieden heeft, vriende lijke mensen, onbedorven natuur, kleurrijke markten en een groot historisch besef, zichtbaar in de vele kerken, kastelen en kloosters. Natuurlijk is het ook het land van de stralende zon, de blauwe zee en de daarbij behorende gastronomische genoegens zoals zeeverse vis en schaaldieren, spranke lende 'Vinho Verde's' of gloedvolle Ports. Het sfeer volle decor voor een melan cholieke fado. Laat ook eens een mooi stukje 'azulejos' door uw handen gaan. Prachtig authentieke aardewerk tegels. Ook typisch Portugal. Ontdek ook de andere regio's van Portugal, geniet van de veranderende landschappen en de streekgebonden tradi ties. Een unieke ervaring. Zowel de kuststreek rond Lissabon, de Costa Verde, de Costa de Prata, Montanhas, Algarve als de eilanden Madeira en de Azoren. Acht Portugese provincies, acht maal anders Ook voor een sportieve ontdekkingstocht is Portugal de bestemming bij uitstek. Surfplank, golfclub en tennisracket zorgen ervoor dat u in topvorm terugkomt. Puur Portugal. De perfecte bestemming pL»i LMyüi Het land der ontdekkingen met >AIR PORTUGAL DAM voor de zonnige DU/V informatie Doe deze bon in een open envelop, vermeldt daarop uw naam en adres en stuur die aan het Portugees Nationaal Verkeersbureau, p/a Postbus 4370, 2003 EJ Haarlem. Voor België, Ravenstein 50 1000 Brussel. I L ZT"HC-p1-91 HAAR-EN HUIDVERZORGINGSPRODUKTEN UITSLUITEND VOOR EN VERKRIJGBAAR BIJ DE KAPPER Goldwell Nederland B.V., zoekt i.v.m. uitbreiding van haar commerciële aktiviteiten, voor de regio Zuid-Holland, een die heeft bewezen over prima verkoopkwaliteiten te beschik ken Wij denken aan een kandidaat in de leeftijd van 25 tot 35 jaar, die aan de volgende eisen voldoet: een energieke persoonlijkheid, die zich volledig wil inzet ten voor zijn klanten en produkten en die beschikt over goede kontaktuele eigenschappen. heeft aantoonbare commerciële ervaring. een opleiding op middelbaar niveau. dient in de regio Zuid-Holland woonachtig te zijn. Wij bieden een uitstekende honorering en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder zakenauto (ook voor privé- gebruik). Geïnteresseerden worden verzocht schriftelijk te reageren, onder toevoeging van een recente pasfoto en curriculum vitae, t.a.v. de heer A. van Beek. GOL-OVVEL-L NEDERLAND B.V. Wilmersdorf 43, Postbus 507, 7300 AM Apeldoorn Het Huis van Bewaring aan de Van Alkemadelaan in Den Haag heeft, nu renovatie en nieuwbouw zijn afgerond, een totale opnamecapaciteit van 285 (preventief gehechte) volwassen mannen. Voor deze inrich ting vragen wij een 38 uur per week Het werk het hoofd beheerszaken - draagt zorg voor een adequaat personeels beheer en een goed beheer van gebouwen en inventaris - heeft de verantwoordelijkheid voor het functioneren van de administratie (inclusief het automatiseringsproces), het bedrijfs bureau, de dienst materiële verzorgings- en de dienst arbeidsvoorziening - is verantwoordelijk voor de beveiliging - doet voorstellen inzake de totale begroting en beheert het budget - adviseert de directie en het hoofd begeleiding inzake alle organisatorische, administratieve, huishoudelijke en technische aangelegen heden - onderhoudt vanuit haar/zijn coördinerende functie in- en externe contacten - neemt deel aan het management-overleg en treedt in voorkomende gevallen op de directie. Wij vragen - diploma HEAO, b.v.k. bedrijfeconomische richting - kennis van en/of ervaring met automatisering - goede contactuele eigenschappen - aantoonbare capaciteiten in leidinggeven - bereidheid: een interne penitentiaire opleiding te volgen in Den Haag of directe omgeving te wonen mee te werken aan een psychologisch, medisch en antecedentenonderzoek Wij bieden - een salaris van minimaal 3.388,- en maxi maal 5 290,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring - 8% vakantietoeslag. 38 uur per week vac.nr. 9-036/0167 Het werk Wij vragen - diploma HAVO - diploma MBO-AP/PB met een aantal jaren ervaring, dan wel de opleiding HBO-AP/PB of HBO-PW - uitgebreide kennis van alle bij de Rijks overheid geldende rechtspositionele voor schriften en procedures. Wij bieden - een salaris van minimaal 2.755,- en maxi maal 3.641,- bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring - 8% vakantietoeslag. de personeelsfunctionaris - geeft leiding aan de afdeling Personeels zaken, waar in totaal 6 mensen werkzaam zijn - adviseert en informeert het management team t.a.v personeelsbeleid, personeels beheer en rechtspositionele onderwerpen - verschaft informatie aan de medewerkers van de inrichting over algemene en rechts positionele personeelsaangelegenheden - behandelt de meer complexe rechtspositio nele zaken - verricht diverse activiteiten t.b.v. de werving en selectie van personeel voor de inrichting, zoals het opstellen van advertentieteksten en het voeren van selectiegesprekken - ziet toe. met inachtneming van de vigerende voorschriften, op een goede en efficiënte inzet van personeel - houdt daartoe voortdurend de personele behoefte van de organisatie in het oog. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, richten aan de directeur van het Huis van Bewaring, Postbus 90719, 2509 LS Den Haag. Justitie wil een bijdrage leveren aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van leden van etnische minderheden. Zij worden dan ook met nadruk uitgenodigd te solliciteren

Leidse Courant | 1989 | | pagina 30