k rtvs Jan Reker kent geen faalangst P Opluchting groot bij NOS PSV niet verder in blessureproblemen AC Milan vol zelfvertrouwen SPORT £e«dóc(3ou/imit DINSDAG 28 FEBRUARI 1989 PAGINA 6 Vier debutanten in tafeltennisploeg WK ZOETERMEER Bondscoach Jan Vlieg heeft vier debutanten opgenomen in de Nederlandse ploeg voor de wereldtitel strijd tafeltennis, van 29 maart tot 9 april in Dortmund. Het zijn Gerard Bakker jr., Bart van Haren, Danny Heister en Trinko Keen. Het kwartet wordt gecompleteerd door Paul Haldan en Henk van Spanje. Van de nieuwe lichting speelt Keen alleen in het individuele toernooi en Heister uit sluitend in de teamwedstrijden. Vlieg moet die keuze maken omdat beide spe lers examen-verplichtingen hebben. Bij de dames gaan Mirjam Kloppenburg, Gerdie Keen, Patricia de Groot en Emily Noor naar Dortmund. Het viertal was met Bet- tine Vriesekoop twee jaar geleden al pre sent op de WK in New Delhi. Diane Williams geeft gebruik doping toe LOS ANGELES De vroege re Amerikaanse top-sprintster Diane Williams heeft tegen over het tv-station ABC be kend in de voorbereiding op de Olympische Spelen van 1984 anabolica te hebben ge bruikt. De nu 27-jarige ex-atlete zei dat ze tijdens de selectiewed strijden voor de Spelen in Los Angeles positief op een do- pingtest had gereageerd. Dat feit is nooit naar buiten ge bracht. Haar voormalige trai ner Chuck Demus zou haar de verboden spierversterkende middelen hebben verstrekt. Eerste zege Jan Timman LINARES Jan Timman heeft gisteren bij het schaak toernooi in de Spaanse stad Li nares zijn eerste zege behaald. Op de dag, die bestemd was voor de hangpartijen, versloeg hij met zwart de Amerikaan- van-Russische-afkomst Boris Goelkov, die tot dan toe onge slagen was. De Rus Vasili Ivansjoek won in tweede zit ting van Andre Sokolov en nam de leiding in het alge meen klassement weer over van Anatoli Karpov. De twee landgenoten hebben elk vijf punten, maar Karpov heeft een partij meer gespeeld. Bas Paauwe overleden ROTTERDAM Bas Paauwe, oud-aanvoerder van het Ne derlands voetbalelftal van vlak voor en na de oorlog, is gisteren op 77-jarige leeftijd in een verzorgingshuis in Hoog vliet overleden. Paauwe's voetbalcarrière speelde zich af bij Feyenoord, de club waar mee hij driemaal landskampi oen werd: in 1936, 1938 en 1940. Ook veroverde hij in 1935 de KNVBTbeker. Paauwe was één van de weinige inter nationals, die na de oorlog op nieuw werd geselecteerd. In totaal kwam hij tot 31 caps. Klinkende zege voor Haagse zaalselectie DEN HAAG De Haagse zaalvoet balselectie is de voorronden van de strijd om het Nederlands kampioen schap begonnen met een klinkende overwinning. De HVB-formatie van coach Cees Glaudemans won gister avond in sporthal Overbosch met 7-1 van de afdeling Haarlem. Na een snelle achterstand door een treffer van Spil, schoten de gastheren met scherp. Amin Haddadi (2), Joop Lud- wig (2), Patrick Fieret, Rob Vrolijk en Fico Yussuf waren de doelpunten makers. Lof ook voor doelman Ma- rijn Mokveld en laatste verdediger Bert Dusbaba die op sterke wijze de aanvallen van de Haarlemmers wis ten te pareren. C-junioren Zoetermeer kampioen ZOETERMEER De C-junioren van ijs[^hk hockeyclub Zoetermeer Panters zijn atge\S^v,s' pen weekeinde in hun leeftijdscategoriP*r£>4 kampioen van Nederland geworden. r,ts J In de play-offs werd afgerekend met hé" Haagse HYS, de Kemphanen uit Eindhover"r j en Flyers uit Heerenveen. Zondag om ll.tfjL^j uur zullen de kersverse kampioenen wordejL gehuldigd in het PWA-centrum in ZoeteiL fjet meer. lifde lis vr Nieuwenburg uitgeschakeld uitsei HENGELO Ruud Nieuwenburg is er gij^' teravond niet in geslaagd de halve finale van het Grand-Prixtoernooi driebanden i Hengelo te bereiken. De Haagse biljarte"^ verloor na 51 beurten met 50-42 van Will* Steures (Beuningen). Sport op tv VANDAAG TV 5, 20.00 uur Sport BBC 1, 21.30 uur Sportquiz. BBC 2,17.30 uur Tennis: vetera* nentoernooi. Sky Channel, 18.00 uur Euro sport menu. Super Channel, 20.00 en 22.00 uur Sportsnight. MORGEN Nederland 3, 16.55 uur Voetbal: Roda JC-Sredets Sofia. Duitsland 1, 01.10 uur Tennis: WCT-finale Dallas. Duitsland 1, 16.45 uur Skiön: WK freestyle. BBC 2,17.30 uur Tennis: vetera- nentoemooi. DEN HAAG Onze tips voor de koersen op de baan van Nootdorp, morgenmiddag vanaf 14.30 uur, zijn: le koers: Beautypride V. Carin Bos- hoeve, Decennia (10-2-6). 2e koers: Coby Ilpenstein, Crack Oostland, Dulco Bonusan (10-9-6). 3e koers: Amiga, Zenon, Bravo Zijp- veld (6-5-7). 4e koers: Cleo van Gelre, Crack Westland, Clazien Wielinga (1-4-2). 5e koers. Desiree K. Bernadina T, Crack Boshoeve (2-3-1). 6e koers: Ziegfried B, Zeleslie Jacky, Zoomer (7-9-2). 7e koers: Anneke L, Bernedette M, Captain M (10-8-4). 8e koers: Zingaro Evento, Yankee Master. Yshamo Lerona (8-3-4). 9e koers: Ciska H. Beauty Boszorg, Zanca (9-10-6). 10e koers: Ank Buitenzorg, Ares Wogmeer, Baily Marco (5-6-3). Westlands Marathon Schaatskampioenschap NAALDWIJK „IJsclub Eendracht" uit Naaldwijk or ganiseert diverse schaatswed strijden om haar 60-jarig jubi leum luister bij te zetten. Zo wordt de Westlands kampi oenschap marathon georgani seerd op vrijdagavond 10 maart om half tien op de kunstijsbaan „De Uithof". Schaatsrijders uit het West- land kunnen hieraan deelne men. Diezelfde middag zijn er voor de jeugd om kwart voor vier diverse staatsactivitei ten, eveneens in de Uithof. Donderdagavond 9 maart vindt om acht uur een receptie plaats met een tentoonstelling over de schaatshistorie in het cultureel centrum De Naald in Naaldwijk. „IJsclub Een dracht" werd op 11 februari 1929 opgericht. Voetbal Dundee United won de replay tegen Aberdeen in de vierde ronde van de strijd om de Schotse FA Cup met 1-0. Voetbal Eerste-divisieclub Telstar versterkte zich voor volgend seizoen met de 23-jari- ge spits Rob van Berkel, nu nog bij amateur-hoofdklasser EDO VESSEM Als jeugdtrai ner van PSV wilde Jan Reker hoofdcoach wor den. Toen hij dat eenmaal bereikt had, stelde hij zijn ambities bij: een Europa Cup winnen en bonds coach worden. Wat betreft de verwezenlijking van het eerste doel: z'n huidi ge club Roda JC is te klein voor een dergelijk succes, maar de Limbur gers zijn wél in maart nog steeds van de partij. „Ik heb de instelling dat ik het ooit red. Faalangst ken ik niet", aldus de trainer van Roda JC aan de vooravond van het ver trek naar Sofia over zijn ambi ties. In de Bulgaarse hoofdstad speelt Roda JC morgenmiddag voor de kwartfinales van het toernooi om de Europese beker voor bekerwinnaars tegen Sre- dets. Als Reker de videoband van Sredets Sofia-Panathinai- kos, uit de vorige ronde, voor de zoveelste keer afdraait, zegt hij: „Ze spelen als PSV. Snelle combinaties, veel techniek. Ze hebben veel meer inhoud dan wij. Of we daarom kansloos zijn? Nee. Techniek is pas be slissend bij gelijke inzet". Reker is het meest gechar meerd van linkerspits Stojts- jkov. „Wereldtechniek", zowel links als rechts, staat achter zijn naam na het zien van de bekerwedstrijd tegen Trakia Plovdiv (6-0). „Die Stoitsjkov was wel iets voor Rodamij mert Reker. „Om Van Loen te bedienen. Zo iemand is echter niet haalbaar voor ons". Ook spits Penev, de topscorer van het Europese bekertoernooi. („Supersnel met de bal") en Kostadinov („Grote klasse") krijgen meer dan gemiddelde waardering van de oefenmees- ter. „Maar bar.g zijn we niet". Onafhankelijk Reker juicht eigen initiatief, ook op het veld, als geen ander toe. „Ik hou van een elftal dat tijdens de wedstrijd onafhanke lijk is van de coach. Roda is nog niet zo ver, maar het be gint te groeien. Hanssen, Boe- rebach, ze zijn op de goede weg. Persoonlijkheden zijn duur", kijkt hij vooruit op mo gelijke versterkingen. „De macht in het elftal moet vast liggen. Als een volgende trai ner het niet eens is met de be staande verhoudingen, moet hij afscheid nemen van de bewus te speler. Hem niet reserve zet ten". Ondanks het gebrek aan lei ding, is Reker tevreden over de verrichtingen van zijn selectie. Hij noemt de ontwikkeling van Boerebach, Van Loen en Van de Luer, de doorbraak van Broeders en de vorig seizoen afgeschreven Trost en, vooral, de nieuwe rol van Hanssen. De stoere verdediger met de geta toeëerde armen, door veel aan vallers in de eredivisie ge vreesd als een schaver van je welste, speelt tegenwoordig op Sanchez Torres niet in Sofia KERKRADE Manuel San chez Torres kan morgenmid dag (aanvang 17.00 uur Neder landse tijd) niet meespelen in les van het toernooi om de Eu ropa Cup 2. De Spanjaard ver stapte zich gisteren tijdens de laatste training voor het ver trek naar Bulgarije en raakte zwaar geblesseerd aan de lin kerenkel. Ook Pierre Blëttler, Silvio Di- liberto en reserve-doelman Jos Smits zijn niet inzetbaar. het middenveld. In de „Jan Wouters-rol". Tegenover al dat positieve staan de langdurige blessures van Blëttler en Raymond Smeets en de terugval van Nöllgen. Het verkopen van Brandts, die Roda JC in Gui- maraes en Charkov overeind hield, aan MVV? „Ik had Brandts er graag bijgehouden. Ernie is een superprof, een gouden jongen. Eigenlijk heb ik hem in Sofia hard nodig, maar we moeten proberen de inkom sten en uitgaven dichter bij el kaar te brengen. De vraag is dan: moet je hem houden voor de twee of drie wedstrijden waarin we dit seizoen nog echt onder druk staan. We houden aan dit seizoen geen tekort over omdat Nol Hendriks (Ro- da's suikeroom, red.) bijspringt, maar dat rechtvaardigt geen houding van lang leve de lol. Het is een slechte zaak dat we afhankelijk zijn van de voet- balgekte van één man. Of laat ik het zo zeggen: de liefde voor Roda van één man". Tegenvallers zijn het gebrek aan publieke belangstelling, het ongezellige stadion en de belab berde trainingsvelden. Vooral over dat laatste windt Reker zich mateloos op. Na een flinke bui staan de velden goeddeels onder water. De Limburgse klei laat weinig vocht zakken. (Vervolg van voorpagina) ZEIST Met de laatste ontwikkelingen in voet balland lijkt de NOS de aanval die diverse consor tiums, waaronder dat van televisie-gigant Joop van den Ende en Inter Foot ball, te hebben afgesla gen. Sectievoorzitter An- dré van der Louw deelde gisteravond mee, dat de bond maar liefst acht aan biedingen kreeg. Die wer den gisteren aan de clubs voorgelegd, maar al snel werd duidelijk dat de BVO's er weinig voor voe len om in zee te gaan met een buitenlandse partner. De serieuze en goede aanbie ding van het Westduitse con sortium DZDP lijkt daardoor al bij voorbaat kansloos. De clubs vrezen, dat als de beel den aan een klein en in Ne derland nauwelijks te ontvan gen commercieel station wor den verkocht de (shirt-) spon sors massaal zullen afhaken. De voetbalbeelden moeten dus op de Nederlandse tv blijven. Vandaar dat de aanzienlijk verbeterde aanbieding van de NOS met opluchting werd be groet. André van der Louw, die binnen het sectiebestuur samen met secretaris/competi tieleider Jan Huijbregts ver antwoordelijk is voor de porte feuille mediazaken, liet giste ren na afloop van het voorzit- tersberaad weten, dat een be slissing voorlopig nog niet te verwachten is. „Wij hebben alle tijd", meldde de besnorde praeses. Alle aanbiedingen werden gis teren onder de loep genomen. Eén consortium is volgens Van der Louw bereid om meer dan zes miljoen gulden per seizoen op tafel te leggen voor de uit zendrechten. Maar de kans is klein dat de KNVB blind zal kiezen voor de hoogste bieder. De clubs kijken met het oog op de te verwachten ontwikkelin gen in eigen land - bijvoor beeld de mogelijke invoering van een commercieel ATV-ka- naal - liever eerst de kat uit de boom. En zien daardoor in de aanbieding, die de NOS deed, een redelijke basis voor onder handelingen over voorlopig nog één seizoen. RICHARD THANNHAUSER „Ik heb ook vaak moeite om de lijn in het justitieel beleid te ontdekken. Neem de Rara- zaak. Een schade van 150 miljoen gulden. Of de princi pes van die man nu juist zijn of niet, hij loopt vrij rond omdat de rechter-commissa- ris een foutje heeft gemaakt. Er is geen respect meer voor de geregistreerde groep. Ik bedoel de mannen, die een normaal loon verdienen en de zorg hebben voor een ge zinnetje, de werkers tussen acht en vijf. Dat Ton Brand- steder is opgepakt vind ik de grootste schande. Een man van over de zeventig, een man die een geweldig zake- nimperium opbouwde. De rechter zal straks ook over hem oordelen. Maar intussen kan de rest zich blijkbaar al les permitteren". Ex-voorzitter Ton Harmsen van Ajax in KNVB-Voet- bal „In de eredivisie maakte Van de Meent op een gegeven moment een verschrikkelijke denkfout. Ik was geschorst geweest, Den Haag won, en de volgende wedstrijd liet hij dat elftal staan. Dat was te gen Roda. Kijk, ik was drie jaar een vaste kracht ge weest, was een publiekslieve- Laurent Fignon. FOTO: AP tweede keer contact met me op. Ik was eigenlijk meteen rond. Van de Meent had me zo op m'n ziel getrapt". Alpnons Groenendijk van Roda JC in Voetbal Inter national „Ik denk dat weinigen het zich kunnen voorstellen maar ik ben in het leven al tijd op zoek naar heel veel rust. Waarmee ik niet wil zeggen dat ik iedere avond languit op de bank lig. We gaan ook wel eens stilletjes naar het theater of naar de bioscoop en op zondag als het maar even kan naar de kerk. Meestal gaan we naar de jeugdmis in Maastricht. Ik denk dat het toch niet veel gevraagd is om elke week een uurtje alles opzij te zetten om even na te denken. Niet dat ik een halve-heilige ben, maar ik ben af en toe wel ling. Heel Midden-Noord stond op z'n kop. Tja, op dat moment nam Roda voor de Haagsche Courant „Natuurlijk ben ik niet vies van neven-inkomsten, maar ik verdom het om acht maanden per jaar rond te fietsen met een helm op mijn hoofd die mij irriteert. Ik ben regelmatig benaderd door de fabrikanten van zonnebril len. Heb nooit gereageerd, want ik wil ook niets op mijn neus hebben. Totdat er een man bij me langs kwam, die zei: „Je hoeft alleen onze bril even te dragen voor een foto sessie". Daar had ik uiteraard geen bezwaar tegen". Wielrenner Sean Kelly in De Telegraaf „Ik denk dat ik samen met andere Surinaamse trainers een voortrekkersrol moet vervullen. Aan gekleurde spelers is iedere vereniging intussen gewend, maar bij de eersten gooiden de toeschou wers nog met bananen. Nu moet het publiek nog wen nen aan een donkere trainer, .maar over enkele jaren zal ook dat heel gewoon zijn". Voetbaltrainer Nick Stien- stra van RCH in Het Pa rool „Waarom Menzo wel was ge nomineerd en ik niet? Je moet eens kijken met welke handschoenen Van Breuke- len, Hesp en Menzo spelen. Alle drie met Reusch, het merk van Adidas, dat het gala sponsort. Ben ik zo dui delijk genoeg „Ja, ik had de opvolger van Hinault kunnen worden met vijf Tour-zeges. Maar daar voor is het nu te laat. Twee keer achter elkaar een Tour winnen, zoals ik, is tegen woordig vrijwel onhaalbaar. Een Tour-overwinning kost tegenwoordig misschien wel een jaar van je leven. Le- mond, Roche en ik kunnen het weten. Zonder dosering haal je de dertig niet. Vraag het Delgado, die rijdt maar een maand per jaar voluit". Wielrenner Laurent Fig non in NRC Handelsblad „Of m'n tegenstander nou Piet, Klaas of Kees heet, maakt me niets uit, ik vnd hem vooraf een irritante go- ser. Ja echt, ik zit me kapot te ergeren aan hem. Z'n neus staat scheef, die grote mond van hem bevalt hem niet, ik sleep er van alles bij. Gaat automatisch. Je gelooft toch niet dat ik voor een partij ooit met een tegenstander aan dezelfde tafel ga zitten eten? Nooit! Kan niet. Ben ik veel te opgefokt voor. Ik zit mezelf op te vreten. Dat heb ik nodig". Bokser Jan Lefeber in Sport International „Het is natuurlijk jammer dat ik niet weer bij de selectie zit, maar ik heb het als een leerzame periode ervaren. Ik beschouw mezelf dan ook ze ker niet als een wegwerp-in- ternational en heb geconsta teerd dat ik voor het interna tionale hockey op een paar punten nog tekort kom en ga nu zelf aan die tekortkomin gen werken. Ik denk dat ik zeker nog wel eens een her kansing zal krijgen". Hockeyer Eelco van der Meulen van HDM in Trouw „Maar toch denk ik dan ook wel eens: zou ik met dat paard net zoveel presteren en zouden andere ruiters met Walzerköning ook zulke re sultaten boeken als ik? Als ik eerlijk ben, zet ik daarbij gro te vraagtekens. Ik heb het nog steeds verschrikkelijk naar mijn zin in de stal van Paul Schockemöhle, niet al leen omdat ik de beschikking heb over een absoluut top- paard, maar ook omdat ik mij daar als ruiter steeds verder kan blijven ontwikkelen". Springruiter Franke Sloot haak in het Algemeen Dag blad Dit is een maquette van het sportmuseum dat in Dronten moet verschijnen, Sportmuseum vergt minimaal 6,5 miljoen: ALMERE De stichting van een nationaal sportmuseum, dat wordt gehuisvest in de ge meente Dronten vlakbij de Flevohof, vergt minimaal een bedrag van 6,5 miljoen gulden. Als alle wensen verwezenlijkt worden, zou een bedrag van tien miljoen gulden nodig zijn. De initiatietnemers hopen dat de eerste paal rond 1 december van dit jaar de grond in kan. De komende maanden wordt een beroep gedaan op de Ne derlandse bevolking en op het bedrijfsleven. Voorts wordt er in het voorjaar een loterij-actie gestart. Het museum beperkt zich niet tot het aanleggen van een collectie en het organis^J ren van tentoonstellingen. DL,, bezoeker kan ook actief ken?., nismaken met de takken va sport. Het project, ontworpe door architect Rem Koolhaas- gaat onder meer beschikke over een sportarchief, een b bliotheek en een filmzaal. Oo komen er video-faciliteiten EINDHOVEN Guus Hid- dink heeft morgenavond voor het duel met Real Ma drid de beschikking over meer spelers dan voor de competitiewedstrijd van zon dag in Den Bosch. Sören Lerby, Eric Gerets en Berry van Aerle zijn inzetbaar, net als doelman Patrick Lode- wijks. Gerets heeft gisteren nog aangepast getraind, net als Hans Gillhaus die zondag een lichte enkelblessure had opgelopen. „Het kan voor woensdag nauwelijks een probleem zijn", aldus Hid- dink. „Lerby is een heel an dere zaak. Indien hij zowel in de weekeinden als op de woensdagen moet spelen, krijgt hij toch last van zijn knie. Daarom zetten wij hem gedoseerd in. Het kan boven dien gemakkelijk omdat er een vervanger op niveau voor hem beschikbaar is". In de groep van vijftien ontbre ken twee man die tegen BW Den Bosch hebben meegedaan, namelijk doel man Carlo l'Ami en midden velder Josef Chovanec. duo is niet speelgerechtigd. I (Van onze correspondent) MILAAN „We gaan ook te gen Werder Bremen op de aanval spelen", lachte Arrigo Sacchi, de trainer van AC Mi lan, zondag na de met 6-1 ge wonnen competitiewedstrijd tegen Pescara. AC Milan is weer vol zelfver trouwen. De landskampioen is weer opgeklommen naar de vierde plaats in de Italiaanse serie A. De achterstand op koploper en stadgenoot Inter bedraagt evenwel acht punten en de lauweren zullen nu op internationaal niveau geoogst dienen te worden. AC Milan kan het seizoen nog redden, maar dan mag men in Bremen geen steken laten vallen. AC Milan mist in het Weser- stadion driekwart van de de fensie. Maldini is geschorst, Duizend Mark voor kaartje Werder-Milan BREMEN Op de zwarte markt kost een kaartje voor Werdè: Bremen-AC Milan duizend D-Mark, ruim 1100 gulden. Bij dei topper in de kwartfinales van het Europese bekertoernooi v< landskampioenen worden morgen records gebroken. Nc eerder kreeg Werder bij één wedstrijd zoveel geld binnen. Twi miljoen Mark aan recettes plus een bedrag van zeven cijfers aai televisie-rechten. De commerciële zender Sat-1 tast diep in d beurs voor dit duel. „De club heeft zoiets nooit meegemaakt!25 weet manager Willi Lemke. Trainer Otto Rehhagel heeft zijigg spelers teruggetrokken in een rustig gelegen hotel, ver van allioo drukte in de stad. „We zullen uiterste concentratie nodig hebbel om de superspelers uit Nederland af te stoppen". AC Milat kwam vol zelfvertrouwen in Bremen aan. Trainer Sacchi sprat met respect over de Westduitse kampioen, maar wist ook zeker „Wij zullen de halve finale bereiken". L wp Galli al langere tijd gebles- Gullit verhuist naar het mio seerd en Tassotti is waar- denveld. Van Basten zal bij ait schijnlijk ook niet fit genoeg, sentie van de geschorst Virdi Rijkaard krijgt waarschijnlijk wel weer in de basis-opstellinf30 een defensieve rol toebedeeld, van AC Milan voorkomen. sportuitslagen Grand Prix driebanden in Hengelo Kwartfinales: Steures-Nleuwenburg 50-42/51; Van der Looy-Lorist 50-37/ Toernooi in Linarea (Spa) 2a ronde: Portisch (Hon)-Short (Gbr) 0,5-0,5. 4o ronde: Sokolov (Sov)- Hjartarsson (IJs) 0-1. 5e ronde: Goel kov (Vst>-Timman (Ned) 0-1. 6e ron de: Short-Goelkov 0,5-0,5. 7e ronde: Sokolov-lvansjoek (Sov) 0-1. Stand: I. Ivansjoek 7-5; 2. Karpov (Sov) 8-5: 3. Ljubojevic (Joe) 7-4; 4. Joesoepov (Sov) 8-3,5; 5. Short, Timman, Hjar- tarsson 7-3; 8. Goelkov 7-2,5; 9. Por tisch 8-2,5; 10. Beljavski (Sov) 8-2; II. Sokolov 7-1,5. WIELRENNEN Ronde van de Etna (Ita): 1. R. Sóren- sen (Den) 197 km In 5.18.00. 2. Chl- appucci (Ita) op 0.53, 3. Gallesch! (Ita) 0.55, 4. lauritzen (Noo) 1.10, 5. Pas sera (Ita) 1.35. Prijsvragen DEN HAAG De resultaten vai verschillende sportprijsvragen het afgelopen weekeinde zijn: Lotto: le prijs: 2 x 164.489,40; prijs: 3 x 50.000,00; 3e prijs: 131 968,50; 4e prijs: 6563 x 19,30; Ïrijs: 86.731 x 5,00. oto: le prijs: 3 x 24.551.00; 2e pn'j" 104 x 174,70; 3e prijs: 1059 x 42,8f Toto-gelijk: le prijs: 1 x 1786,30; f ?rijs: geen winnaar; 3e prijs: 1,60; 4e prijs: 496 x 4,70. Afl.1 Oog dere -M» Con schc of je terkl Hem

Leidse Courant | 1989 | | pagina 8