'J BOAS LANDIS GYR AN BAR Marketing services Manager Bi RECLAME/MARKETING ASSISTENT(E) fyr LADBROKE Ur Totalisator I)) polec Den Haag Offset ELECTROMONTEUR I)) polec Verkoop binnendienst- koördinator (m/v) VOORDELIG WINKELEN? KIJK INDE KRANT. De afdeling gebouwen beheersystemen biedt een aangenaam werkklimaat voor een elektrotechnisch medewerker (m/v) REHORST BOUW BV PAGINA 24 LEIDSE COURANT ZATERDAG 25 FEBRUARI 198 Ladbroke Totalisator is een belangrijke divisie van de Ladbroke Group of Companies, van origine een engels bedrijf, dat inmiddels is uitgegroeid tot één van de grootste ondernemingen in Europa en de Verenigde Staten. Ladbroke is vooral actief in de vrije- tijds- en doe-het-zelf-branche. De grootste en belangrijkste divisie is de Racing-divisie. In minder dan 27 jaar is Ladbroke de grootste organisatie geworden op het gebied van afsluiten van weddenschappen. Sinds 1986 heeft Ladbroke het alleenrecht verkregen van het Ministerie van Landbouw en Visserij om ook in Nederland het wedden te organiseren. Sinds kort is het daardoor mogelijk om niet alleen op een koersbaan een weddenschap op een draverij af te sluiten, maar ook in één van de 95 wedkantoren. Juist om dit voor Nederland nieuwe produkt aan de man/vrouw te brengen, staan wij op het punt de Marketing-afdeling te versterken met een: U werkt nauw samen met uw collega's op de Marketing-afdeling voor de promotionele ondersteuning van zowel de bestaande als de nieuw te openen wedkantoren. Eén van uw belangrijkste taken bestaat uit het produ ceren en voorbereiden van P.R.-aktiviteiten. Daarnaast bent u in de operationele sfeer betrokken bij het begeleiden en coördineren van de marketing- en sales-aktiviteiten. Onder uw verantwoordelijkheid vallen onder meer het contact onderhouden met drukkers en andere leveranciers, alsmede het bewaken van de huisstijl en het budget. Tevens verleent u desgevraagd advies aan de andere commerciële afdelingen. Over welke eigenschappen beschikt een toekomstig collega? Een frisse kijk op marketing 25 jaar of ouder, maar vooral jong van geest Uitstekende contactuele eigenschappen Commerciële, maar ook administratieve feeling Uitstekende kennis van de nederlandse en engelse taal Opleiding op minimaal HAVO-niveau, bij voorkeur aangevuld met enige marketing-cursussen Gevoel voor het dienstverlenend karakter van de functie Ervaring met diverse drukprocédés en technieken Ervaring in werken met of bij een reclame- buro Daar tegenover bieden wij een zelfstandige baan in een jong, enthousiast team, met veel ruimte voor eigen initiatieven, evenals een uitstekend salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en de kans om te groeien in een snel expanderend bedrijf. Wilt u meer informatie, neem dan contact op met Ton Bey (070-610127). Uw sollicitatie met c.v. dient u binnen 14 dagen te zenden aan: Ladbroke Totalisator, Postbus 17260, 2502 EG DEN HAAG, t.a.v. De heer Ton Bey. Technisch projectenbureau zoekt voor de afdeling ELEKTROTECHNIEK Meettechnicus radiocommunicatie bijvoorkeur opleiding NERG E/l Engineer Tekenaar Woningbouw CAD Tekenaar Voor uitgebreide informatie en sollicitatie: Polec, Laan van Meerdervoort 178 2517 BH 's-Gravenhage. Polec, Haagseveer 60-62 3011 DA Rotterdam. Telefoon (070) 45 14 00. Telefoon (010) 411 71 11. Wij bieden een uitstekende honorering maakt deel uit van Knijnenberg Grafische Bedrijven Den Haag Offset breidt uit. Krap drie jaar na de start al toe aan een nieuwe behuizing. En aan nieuwe medewerkers. Het orderpakket? Vooral periodieken, maar ook catalogi, gidsen en brochures Trefwoor den: plezier in kwaliteit, enthousiasme, elektronisch publiceren met geavanceerde produktietechnieken. Voor onze afdeling macro-montage zoeken wi| met spoed een ervaren macro-monteur die zelfstandig kan werken, een positieve werk- instellmg heeft en bekend is met het sluitend monteren van vierkleurenmontages, die het ras teren van foto's op film en papier geen probleem vindt en met een collegiaal team aan een sterke toekomst wil bouwen. Kandidaten dienen een afgeronde grafische op leiding te hebben en bereid zi|n om in twee ploegendienst te werken Geïnteresseerden verzoeken wi| telefonisch een afspraak te maken met Ineke Huurman. Den Haag Offset Frijdastraat 19 2288 EX Rijswijk l^SBi Telefoon 070-904111 Electro West b.v. ^n5*-2678AC D.U«r Tel. 01745-17555 Electro West B. V. is een nog jonge electrotechnische onderneming, werkzaam in de tuinbouw, de industrie en in de utiliteit. Op korte termijn zoeken wij een - Opleidingsniveau minimaal LTS-E aangevuld met VEV-cursussen - Rijbewijs BE. - Ervaring met licht-, kracht- en besturingsinstallaties. - Zelfstandig kunnen werken. Schriftelijke sollicitaties aan ons adres. Technisch projectenbureau zoekt voor de afdeling BOUWKUNDE Tekenaar/ ass. ontwerper bouw t.b.v. diverse projecten voor woning en utiliteitsbnuw Werkvoorbereider bouw Tek./constr. beton-staal Civiel tekenaar Voor uitgebreide informatie en sollicitatie: Polec, Polec, Laan van Meerdervoort 178 Haagseveer 60-62 2517 BH 's-Gravenhage. 3011 DA Rotterdam. Telefoon (070) 45 14 00. Telefoon (010) 411 71 11 Wij bieden een uitstekende honorering D.G. LEDERLE NEDERLAND B.V. DISTRIBUTION CENTER Anbar is een Internationaal Distributie Centrum voor medische en farmaceutische produkten. Voor onze Export afdeling zoeken wij op korte termijn een TYPISTE/ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER (m/v) Wanneer u tussen de 20 en 24 jaar bent, een middelbare opleiding gevolgd heeft, een goede kennis van de Engelse taal bezit, accuraat bent en over een goede typevaardigheid beschikt, verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie te richten aan: Hr. R. van den Berg D.G. Lederle Nederland B.V., Anbar Distribution Center Postbus 32, 2380 AA Zoeterwoude GOURMET F000S WINES SINCE 1863 rl als importeur van Gourmet Foods en Wijnen een groot aantal bekende merken Royal Mail Vruchten, vis- en groentekonserven John Wesl Viskonserven Campbell Soepen V-8 Sappen Devos Lemmens Sauzen Eschenauer Bordeaux Wijnen Burdon Sherry Ons bedrijf kent een aantal divisies waarvan de afdeling Binnendienst fungeert als schakel tussen de ondersteuning van onze buitendienst-medewerkers werkzaamheden voor de Ter versterking van deze afdeling zoeken wij een Kandidaten voor deze funktie dienen aan de volgende eisen te voldoen: Leeftijd tot 30 jaar Opleiding op MBO-niveau (bijv. MEAO) liefst aangevuld met NIMA-A en/of verkoopkursussen. Bewezen werkervaring van minimaal 3 jaar op een commerciële afdeling Gewend zijn om veelvuldig te „kommuniceren" met andere afdelingen Bekendheid met automatiseringsapparatuur Kennis van de levensmiddelenbranche is een pré. Heeft u belangstelling voor deze dynamische funktie dan verzoeken wij uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van essentiële gegevens te zenden aan: Boas B.V., t.a.v. de heer P. J. Mulder, Postbus 340, 2700 AH Zoetermeer. Castrol Nederland B.V. gevestigd te Voorburg en Rotterdam, is onder deel van Castrol International met vestigingen over de gehele wereld. Castrol legt zich toe op de marketing en distributie van smeermiddelen voor toepassingen in de scheepvaart, de industrie en in de auto-en motorbranche. Kenmerkend voor het succes van Castrol is het marktgerichte beleid, dat in Neder land wordt uitgevoerd door circa 70 enthousiaste en dynamische medewerk(st)ers. Vanwege uitbreiding met een nieuwe produktlijn zijn wij voor de afdeling Retail Automotive op zoek naar kandidaten (m/v) voor de functie van die affiniteit heeft met de automobielbranche De baan: - Na een inwerkperiode gaat u i.s.m. de Manager Retail Automo tive gestalte geven aan het bestaande marketingplan. - Vanaf het beginstadium bent u betrokken bij en verantwoorde lijk voor produktieplanning, op slagcoördinatie, opzet van het verkoopmanagementsysteem en invulling van het promotiebeleid. - In nauwe samenwerking met de verkoopleider heeft u de super visie over alle activiteiten, waarbij u in eerste instantie aanspreekpunt bent. Gevraagd: - Een energieke zelfstarter, een stuwende kracht, die met veel zaken tegelijk bezig kan zijn. - Opleiding op minimaal middel- baar niveau, marketingkennis op NIMA-B niveau. Kennis van de distributie van automaterialen strekt tot aanbeveling. - Leeftijd 26-30 jaar. - Bereidheid zich binnen reisafstand van Voorburg te vestigen. Geboden: - Een zeer afwisselende baan met veel in- en externe contacten, vooral met het kantoor in Engeland. - De mogelijkheid een grote inbreng te hebben in de opzet en uitbouw van een marketing gerichte afdeling. - Een internationale werkomge ving met prettige collega's. - Een goed salaris met prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Wilt u zich sterk maken voor de verdere uitbouw van deze nieuwe produktlijn? Schrijf dan een brief met c.v., onder vermelding van re f. nr. 55.39 04 naar MercuriUrval B.V., Westblaak 136, 3012 KM Rotterdam. rief Wij zijn de Nederlandse dochter van het in Zwitserland gevestigde internationale concern Landis Gyr AG. In eigen vestigingen in zo 'n 100 landen werken meer dan 18.000 medewerkers. De jaaromzet bedraagt ruim 2,5 miljard gulden. Landis Gyr geniet wereldwijd bekendheid als leverancier van hoogwaar dige elektrische en elektroni sche apparaten en systemen voor meting, verrekening en regeling van energie. In Nederland hebben we een hoofdkantoor in Gouda en een produktiebedrijf in Waalwijk. Samen werken hier ongeveer 350 mensen. Onze organisatie in Gouda omvat vier divisies. Eén daarvan de divisie Elverwerk, levert beveiligings- en regelapparatuur en regelsystemen voor centrale verwarming, luchtbehandeling en (computergestuurd) gebouwbeheer. Ze doet daarbij zaken met installateurs en fabrikanten, alsmede met adviseurs en eindverbruikers. Binnen deze divisie hebben we een vacature Werkzaamheden: na een inwerkperiode zult u in samenwer king met de projectleider worden ingezet bij de engineering en uitvoering van gebouwen beheersystemen. Wij vragen: bij voorkeur enige ervaring op het gebied van verwarming en luchtbehandeling; interesse in meet- en regeltechniek; de opleiding MTS-Energietechniek; een leeftijd tot ca. 25 jaar. Wij bieden o.a. variabele werktijden; een gratificatieregeling; een studiekostenvergoeding; een prettige werksfeer in een modern kantoorgebouw. Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer L.L.M. van Duuren van onze afdeling Personeelszaken, 01820-65435. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan: Landis Gyr B.V. Afd. Personeelszaken Postbus 444. 2800 AK GOUDA Knap in meten, regelen, tellen en besturen. zoekt mensen die in een enthousiast en vakbekwaam team willen werken aan de realisatie van afwisselende bouwprojekten. Rehorst Bouw B.V. is aktief in de woning- en utiliteitsbouw en tevens op tiet gebied van de projektontwikkeling. Rehorst Bouw B.V. zoekt kandidaten voor de volgende funkties: UITVOERDER m/v Zelfstandige bouwplaatsmanager voor de seriematige woningbouw (gietbouwsysteem). Opleiding/ervaring: - meerjarige ervaring bij een uitvoerend bedrijf; - opleiding op minimaal MTS-niveau, danwel werkgerichte studie; - goede kontaktuele eigenschappen en leidinggevende kapaciteiten; - Rehorst Bouw B.V. stelt hoge eisen aan haar uitvoerders. WERKVOORBEREIDER m/v is verantwoordelijk voor de gegevensvoorziening en planning van één of meerdere projekten tijdens de uitvoering. Opleiding/ervaring: - meerjarige ervaring bij een uitvoerend bouwbedrijf, opzetten van overall- en detailplanningen, signaleringsschema's en tekeningkontrole; - opleiding MTS/HTS-bouwkunde; - goede kontaktuele eigenschappen. KALKULATOR m/v Ervaren kalkulator die zelfstandig komplete inschrijfbegrotingen opstelt op het gebied van woning- utiliteitsbouw. Opleiding/ervaring: - meerjarige ervaring bij een uitvoerend bouwbedrijf; - opleiding MTS/HTS-bouwkunde met daarnaast vakgerichte studie; - de kandidaat is goed bekend met werken met de computer; - ruime ervaring op het gebied van prijsvorming in het bouwbedrijf. Voor de drie funkties is van toepassing: - leeftijd tot 40 jaar, - woonachtig in de Randstad; - kandidaten die aan onze eisen voldoen kunnen rekenen op een goed pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; - uw handgeschreven sollicitatiebrief kunt u richten aan de direktie van Rehorst Bouw B.V., Postbus 109, 2740 AC Waddinxveen. welke ook voor nadere inlichtingen bereikbaar is onder telefoonnummer 01828-14033. GEMEENTE OEGSTGEEST 3S^r. 1 i Bij de gemeente Oegstgeest kan geplaatst worden een ambtenaar voorlichting m/v die tevens belast zal worden met Kabinetswerkzaamheden. Functie-informatie: - het - uit ambtelijke stukken - verzamelen van informatie welke van belang is voor de burger om het bestuur te kunnen volgen, dus de voorlichtings- en inspraakaspecten onderkennen; - organiseren en coördineren van inspraak activiteiten; - het schrijven van brochures, artikelen en persberichten; - het "vertalen" van ambtelijke nota's in populaire versies; - informatieverstrekking/beleidstoelichting aan pers en overige belangstellenden; - kabinetswerkzaamheden en representatie. Geschat wordt dat de werkzaamheden met betrekking tot de voorlichting ruim 80% van de arbeidstijd in beslag zullen nemen. De resterende tijd dient besteed te worden aan de overige werkzaamheden. Functie-eisen: - brede algemene ontwikkeling en interesse in maatschappelijke processen; - aantoonbare theoretische kennis van de communicatiewetenschappen en -technieken; - een goede schrijfstijl-, - creativiteit en improvisatievermogen; - goede representatieve en contactuele eigenschapen; - bij voorkeur ervaring met de voorlichting en kabinetswerkzaamheden binnen een overheidsorganisatie. Salaris: Aanstelling zal plaatsvinden in de aanloopschaal, niveau 8, min. f 3.231,- tot maximaal f 4.144,- bruto per maand. Na een nader vast te stellen inwerkperiode is inschaling in de functieschaal, niveau 9, mogelijk. Het salaris bedraagt dan: min. f 3.726,- tot max. f 4.757,- bruto per maand. Inlichtingen: Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de gemeentesecretaris, de heer drs. P. Hordijk of bij de chef van de afdeling P&O, de heer J. Kwestro (tel 071-172121). Sollicitaties: Geïnteresseerden in deze functie worden uitgenodigd hun schriftelijke sollici tatie binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan het college van Burgemeester en wethouders van Oegstgeest, Postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 24