sekretaresse Beter wonen ervaren grondwerkers m/v Nielsen Marketing Research Part-timers/oproepkrachten Brouwer Offset b.v. Delft INFORMATIE-MANAGER I)) polec 'V H.V ■Jlo DIRECTIESECRETARESSE F MEDEWERK(ST)ER INVESTERINGSFACIUTEITEN HOOFD BEDRIJFSBUREAU/ PLV. HOOFD TECHNISCHE DIENST PAGINA 20 LEIDSE COURANT ZATERDAG 25 FEBRUARI 1989 Wegenbouwmaatschappij J. Heijmans B.V., een werk maatschappij van de divisie wegen- en waterbouw van Verenigde Heijmans Bedrijven B.V. te Rosmalen, vraagt voor spoedige indiensttreding voor diverse werken in Zuid-en Noord-Holland, Utrechten Zuid-Flevoland Loon- en arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O.-Bouw nijverheid. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer A. Mulders - Hoofduitvoerder Tel. 03480-10103 tijdens kantooruren. Tel. 01626-3573 na 18.00 uur privé. Wegenbouwmaatschappij J. Heijmans B.V. Pottenbakkersweg 1 3440 AK Woerden ft» lhcDun?Bra(bticctCMpontion Nielsen is als marktleider op het gebied van Marketing Research wereldwijd een begrip voor Marketing Sales organisaties. Deze positie neemt Nielsen in door continu, op basis van kwantitatieve gegevens, informatie te verschaffen aan merkartikelfabrikanten en handelsorganisaties over markten en ontwikkelingen daarbinnen. In verschillende delen van Nederland hebben wij regelmatig tijdelijke assistentie nodig voor onze full-time buitendienstmedewerkers. Hiervoor zoeken wij dames of heren die afhankelijk van hun opleiding en de beschikbare tijd kunnen worden ingezet als part-timer of als freelance oproepkracht om te assisteren bij voorraadtellingen, distributiemetingen, testen en interviews in de detailhandel. Minimale vereisten zijn een middelbare schoolopleiding, goede contactuele eigenschappen, een eigen auto en regelmatig vrije tijd beschikbaar. Heeft u belangstelling schrijf ons dan een brief waarin u aangeeft uw opleiding, eventuele werkervaring en de hoeveelheid tijd die u beschikbaar heeft. A. C. Nielsen (Nederland) B.V. Afd. Field, Postbus 276, 1110 AG Diemen Schieweg 93, 2627 AT Delft, telefoon 015-611211 In de Delftse vestiging (ca. 230 medewerkers) wordt op rotatieve wijze een groot aantal periodieken vervaardigd, gecombineerd met een omvangrijk pakket reclamedrukwerk. De Utrechtse vestiging is een middelgrote vellen-offsetdrukkerij met 80 medewerkers. De onderneming heeft zich toegelegd op de vervaardiging van tijdschriften en reclamedrukwerk. Binnenkort zal een vakature ontstaan voor de funktie v De informatie-manager ressorteert onder de controller van Brouwer Offset met als standplaats Delft. (M/V) inventariseren van informatiestromen en -behoefte binnen de onderneming ontwikkelen (analyse en ontwerp) van nieuwe systemen en applicaties 1 voorbereiden van investeringsbeslis singen van hard- en software inklusief kosten/baten analyses 1 ondersteunen administratieve afde ling bij de uitvoering van automatise- ringsprojekten 1 ondersteunen overige afdelingen bij automatisering van informatiebehoef ten en eventueel data-communicatie projekten. NIVRA-opleiding t/m AO en EDP-er- varing 1 een opleiding op HBO-niveau b.v.: HEAO-BI, SPD en AMBI i kennis van en ervaring met datacom municatie en geautomatiseerde sys temen beschikken over voldoende kennis van hardware om deze operationeel te houden 1 enkele jaren bedrijfservaring is nood zakelijk; derhalve geldt een leeftijdsin dicatie vanaf ongeveer 25 jaar 1 goede kontaktuele vai een service gerichte ir Arbeidsvoorwaarden Bij de vaststelling van de arbeidsvoor waarden zal de honorering mede afhan kelijk zijn van genoten opleiding, erva ring en uitgroeimogelijkheden. Voorts kent het arbeidsvoorwaarden pakket een aantal gunstige voorzienin gen t.a.v. studie-, reis-, verhuis- en ziektekosten winstdeling en spaar(loon) regelingen belastingvrije uitkeringen en gratifi- Een extra uitdaging voor de nieuwe informatiemanager is. dat binnen Brouwer Offset in het eerste kwartaal van 1989 een beslissing wordt genomen over de complete vervanging van de huidige hard- en software voor de administratieve sektor. De informatiemanager zal o.a. leiding moeten geven aan de implementatie, hetgeen tevens de aanpassing inhoudt van de standaard software en het mede richting geven aan het ontwikkelen van nieuwe applicaties. Een medisch en psychologisch onderzoek zullen deel uitmaken van de selektie-procedure. Voor meer informatie over de funktie kunt u tijdens kantooruren kontakt opnemen met de heer H. Breusers, controller, telefoon: 015-611 211. de heer E. Lonte, hoofd Personeelszaken, Postbus 20, Technisch projectenbureau zoekt voor de afdeling WERKTUIGBOUW Technicus AC/CV met MIT, ervaring met ing. bureaus Calculator AC/CV min. 1 jaar ervaring Tekenaar/constr. Wtb. Tekenaar/constr. staal Voor uitgebreide informatie en sollicitatie: Polec, Polec, Laan van Meerdervoort 178 Haagseveer 60-62 2517 BH 's-Gravenhage. 3011 DA Rotterdam. Telefoon (070) 4514 00. Telefoon (010) 411 7111 Wij bieden een uitstekende honorering Ministerie van WVC Welzijn Directie Gehandicaptenbeleid Administratief medewerker v/m hoofdafdeling Ontwikkeling en Afstemming Gehandicaptenbeleid (HOAG) 19 uur per week tr9W-1313/0167 De hoofdafdeling heeft als belangrijkste doelstelling het ontwikkelen en bevorderen van een samen hangend gehandicaptenbeleid. De hoofdafdeling is ingedeeld in twee taakgroepen. Taken: het uitvoeren van de diverse administratieve taken binnen de hoofdafdeling; het typen van nota's, brieven, speeches e.d. met gebruikmaking van tekstverwerkende apparatuur; het bijhouden van documentatiebestanden en dossiers; het bijhouden van administratieve systemen ten behoeve van voortgangsbewaking en w van algemene copieer- en nde si de telefoon van het hooldafdelingshoofd v< maken van afspraken en bijhouden van de Standplaats: Rijswijk. Functie-eisen: diploma MAVO en typen; - ervaring met tekstverwerkende apparatui Salaris: max. f 2.755,- bruto per maand bi volledige werkweek. n sollicitatiebrief kunt u. onder vermelding van het icaturenummer richten aan het hootd Personeels- iken. binnen 14 dagen na verschijning van dit blad. Welzijn, Volksgezondheid e Cultuur f L i L D Onze opdrachtgever is gespecialiseerd in het ontwikkelen, engineren en op turn-key basis aanleggen van datakommunikatie-netwerken en LOCAL AREA NETWORKS. Daarbij maakt zij gebruik van hoge kwaliteitsnorm gebonden produkten die toegepast worden in de computer-hardware en software. De onderneming beschikt over alle kennis en faciliteiten om projektmatig DATA-kommunikatie-netwerken te kunnen maken. Zij maakt bij de reali sering gebruik van BASIS-BAND, BREED-BAND EN GLASVEZELSYSTEMEN dan wel combinaties. De onderneming heeft ca. zeventig medewerkers en wil het team in Voorschoten versterken met een commercieel technisch medewerker binnendienst, mts-e voor data kommunikatie-netwerken. Tot uw taak behoort: het behandelen van binnenkomende aanvragen van haar relaties en buitendienstfunktiona- rissen, zoals technische problemen, offertes, levering van goederen en diensten. U adviseert en maakt calculaties en vervult een spilfunktie in deze solide en groeiende onderneming. V en de onderneming rekenen op: Naast uw technische kwaliteiten op mts-niveau een duidelijk commercieel gevoel en affini teit tot netwerksystemen en produkten. U beschikt over goede uitdrukkingsvaardigheden. Vanzelfsprekend is, dat u verantwoordelijkheid mag dragen, initiatieven kunt ontwikkelen in een goede werksfeer met ontplooiingskansen. Uw inspanningen worden goed gewaar deerd met een passend salaris. Uheeft interesse? Wilt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan de heer J. H. M. van Ophoven, Dr. v. Vuurestraat 82,4271 XH Dussen, tel. 04169-1572. De Leidse Onderwijsinstellingen vormen het grootste door de minister van onder wijs en wetenschappen erkende particu liere onderwijsinstituut. Jaarlijks melden zich ruim 100 000 cursisten aan voor be roepsopleidingen, algemeen vormend onderwijs of vrijetijdscursussen. De kracht van het LOI-onderwijs ligt in de combinatie van schriftelijk lesmateri aal en moderne leermiddelen. Zo kan bij ruim 30 cursussen gebruik gemaakt wor den van Digimail, een methode waarbij de uitwerking, verzending en correctie van huiswerk via de PC plaatsvindt. De verschillende opleidingen zijn ver deeld over drie afdelingen, die eik onder leiding staan van een hoofd opleidingen. De hoofden opleidingen rapporteren, evenals de coördinator van het L Ol-exa- menbureau, aan de directeur opleidin gen. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2, 2352 BA Leiderdorp Voor de voorbereiding en effectuering van zijn beleids- en beheerstaken heeft de directeur opleidingen steun van een se cretaresse. Behalve de normale secretariële werk zaamheden heeft zij een aantal zelfstandi ge taken op het gebied van desk research, publiciteit en begro tingen en is zij als notuliste aanwezig bij de vergaderingen van een aantal examencommissies. In verband met het a.s. vertrek van de huidige secretaresse zoeken wij op korte termijn contact met gegadigden voor de functie van Van kandidaten in de leeftijd van 25-30 jaar verwachten wij: een VWO-opleiding met bij voorkeur Economie I en II in het pakket een opleiding tot directiesecretaresse een aanvullende studie of cursussen op het gebied van bij voorbeeld marktonderzoek, marketing, reclame of bedrijfs economie ervaring met tekstverwerking (WordPerfect). Wij bieden: een uitdagende functie in een modern geoutilleerd bedrijf een aantrekkelijk salaris uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selec tieprocedure. Belangstellenden wordt verzocht een schriftelijke sollicitatie, met uitgebreid curriculum vitae, te richten aan de heer A. Faasse, Hoofd Personeelszaken. NEDERLANDSE FINANCIERINGSMAATSCHAPPIJ VOOR ONTWIKKELINGSLANDEN N.V. heeft tot doel door middel van financieringen een bijdrage te leveren aan de ontplooiing van het bedrijfsleven in ontwikkelingslanden in het belang van de economische en sociale vooruitgang van deze landen. Zij is gevestigd te 's-Gravenhage en heeft een vertegenwoordiging in Jakarta, Indonesië. Door uitbreiding van het dienstenpakket wordt een nieuwe afdeling geformeerd welke onder meer belast wordt met aanvragen voor financiële bijdragen ter bevordering van de industrialisatieprocessen in ontwikkelingslanden. Zijn/haar werkzaamheden zullen in hoofdzaak baataan uit: - het in behandeling nemen en administreren van aanvragen en projecten alsmede het bewaken van de projectcycli; - het bewaken van het fondsverloop en het opstellen van interne en externe rapportages; - het verzorgen van correspondentie met derden alsmede van secretariaatswerkzaamheden. - een opleiding op MEAO-niveau; - enige jaren werkervaring in een boekhoudkundige functie; - goede communicatieve vaardigheden; - ervaring in kantoorautomatisering en tekstverwerking; - een goede beheersing van de Engelse taal. Kennis van de Spaanse en/of Franse taal heeft een pré. Wij verwachten dat de juiste kandidaat/kandidate een leeftijd heeft van circa 30 jaar. Wij bieden een interessante, uitdagende nieuwe functie .in een nieuwe afdeling met passende arbeidsvoorwaarden waarop mede de CAO voor het Bankbedrijf van toepassing is. Uw schriftelijke sollicitatie gelieve u te richten aan: FMO, Afdeling Personeelszaken, Bezuidenhoutseweg 62, Postbus 93060, 2509 AB 's-Gravenhage. Het R.N.G. is een instelling van het Verbond van de Nederlandse Groothandel. Als systeemhuis houdt het zich onder meer bezig met het geven van voorlichting, het uitvoeren van toepasbaarheidstudies en het ontwikkelen en invoeren van informatiesystemen bij groothandelsbedrijven. Voor belangstellenden hebben wij een vakature voor de funktie van: Naast de sekretaressetaak zal zij ook gedeeltelijk worden belast met leidinggevende werkzaamheden. Funktie-eisen: Opleiding op HAVO-nivo, aangevuld met een sekretaresse-opleiding of enkele jaren ervaring in een sekretaresse-funktie. Met de hand geschreven sollicitaties kunnen worden gericht aan de direktie van het Rekencentrum Nederlandse Groothandel, Postbus 135, 2700 AC Zoetermeer. Telefonische inlormatie: 079-219343. ALGEMENE WONINGBOUWVERENIGING ervaren manager op HBO-niveau De Algemene Woningbouwvereniging „Beter Wonen" te Zoetermeer is als toegelaten instelling werkzaam in de volks huisvesting en beheert ca. 5000 woningen. Het werkapparaat van de woningbouwvereniging bestaat uit ca. 50 medewerkers waarvan 25 werkzaam bij de technische dienst. Het hoofd bedrijfsbureau heeft een belangrijke sleutelpositie bij alle facetten van de bedrijfsvoering zoals; - het opstellen en bijhouden van de onderhoudsplanning voor klachten-, mutatie-, groot-onderhoud en vernieuwbouw; - het opzetten van netwerksystemen, relatiediagrammen zowel m.b.t. de onderhouds- en vernieuwbouwprojecten als m.b.t. het ramen van de benodigde personele en materiële capaci teit; - het opzetten van korte-, middellange- en langetermijnplan- ningen, bepalen van calculatienormen en kengetallen en be oordelen van technische en financiële ontwikkelingen; - het opstellen van bestekken en het maken van voorcalcula ties en begrotingen voor grote onderhouds- en vernieuw bouwprojecten en het voorbereiden van offertes en aanbeste dingen voor derden; - het begeleiden en coördineren van werkzaamheden t.b.v. de woningcartotheek en het leveren en controleren van proce dures binnen de technische dienst; - het volgen van de gang van zaken van projecten aan de hand van projectbudgetten en planningen tijdens de uitvoering; - coördineren van de onderhoudsactiviteiten en het geven van dagelijkse leiding aan 2 medewerkers alsmede het vervangen van het hoofd technische dienst bij diens afwezigheid; Gezocht wordt een manager m/v van ca. 35 jaar met practi- sche ervaring. Opleiding op HBO-niveau, bijvoorbeeld H.T.S.- bouwkunde eventueel aangevuld met bedrijfskunde. Een dyna mische en accurate persoonlijkheid met een commerciële in stelling met een sterk analytisch denkvermogen is belangrijk. Daarnaast dient hij/zij te beschikken over goede contactuele ei genschappen en moet in teamverband kunnen werken. Geboden wordt een interessante managementbaan met ruime mogelijkheden voor eigen initiatief en ideeën. Een salaris con form de C.A.O. voor personeel in dienst van de woningcorpora ties in maximaal schaal 13 5.879.- bij een werkweek van 36 uur) en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Indien u geïnteresseerd bent in deze functie wordt u verzocht binnen 14 dagen schriftelijk te. reageren naar De Algemene Woningbouwvereniging „Beter Wonen", t.a.v. dhr. P. C. Reit, hoofd algemene zaken/bewonerszaken, postbus 88, 2700 AB Zoetermeer.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 20