We willen nu van onze vrije tijd gaan genieten r dagpuzzel LEIDEN OMGEVING SaidócQowvajxt WOENSDAG 22 FEBRUARI 1989 PAGINA 12 ,EII Overleg schoolbesturen Leiderdorp opgeschort LEIDERDORP Het overleg tussen de schoolbesturen van het protestant-christelijk, katholiek en openbaar on derwijs in Leiderdorp over de overcapaciteit van school lokalen is voorlopig opgeschort. De besturen willen eerst afwachten welke financiële mogelijkheden het ministerie van onderwijs kan bieden over een herschikking van lo kalen. Het is onduidelijk of voor dergelijke saneringsoperaties wettelijke regelingen bestaan. Het schoolbesturenoverleg wordt hervat als er duidelijkheid komt Uit de leerlingenprognose 1 i Leiderdorp heeft het initiatief genomen om te komen tot een herschikking van schoolokalen. Ook wil de ge meente de mogelijkheid van scholenbouw in de nieuw bouwwijk Buitenhof in dat verband onder de aandacht brengen. Er wordt gestreefd naar schaalvergroting en een evenwichtige spreiding van de scholen over de gemeente. Wateroverlast in Rijpwetering RIJPWETERING De bewoners van de H. P. van der Poellaan 2 tot en met 8 in Rijpwetering klagen over ernstige wateroverlast in hun tuinen en in de kruipruimte onder hun huizen. In een brief aan de Alkemadese gemeenteraad schrijven zij dat de oorzaak van deze recente wateroverlast moet worden ge zocht in de bouw van een achttal wo ningen aan de achter hun laan gelegen Pastoor Kwakmanstraat. De erven van die nieuwe woningen liggen ongeveer vijftig centimeter hoger dan de tuinen van de huizen aan de H. P. van der Poellaan. Hierdoor zijn de vier ge noemde woningen aan de H. P. van der Poellaan in een soort kuil terecht geko men. De gemeente Alkemade heeft de zaak in onderzoek. Inbraken in Alphen ALPHEN AAN DEN RIJN In twee beurde overdag in een galeriiwoning aan de Briljantstraat waar voor enkele duizenden guldens aan sieraden en geld werd gestolen. Omwonenden hadden twee jongeren met zwart golvend lang haar in de woning zien rondsnuffelen, maar vergaten de politie te waarschuwen. De inbraak was gepleegd via de voordeur. In de vooravond werd ingebro ken in een woning aan de Poolsterstraat. Snelle rijders op Europasingel ALPHEN AAN DEN RIJN De Alphense politie heeft gisteren tussen 14.00 en 16.15 uur een snelheidscontrole uitgevoerd op de Euro pasingel. In totaal passeerden 177 motorvoer tuigen de controle. Bijna de helft daarvan, 87 bestuurders, reden sneller dan de toegestane 50 kilometer en werden Eenakters Onder Ons HAZERSWOUDE Toneel- vereniging Onder Ons uit Ha- zerswoude voert vrijdag en za terdag de eenakters „Welwe zen" van Peter van Straaten en Heden Christine van Tho mas Verbogt op. Plaats van handeling is Pleyn '68 aan de Rijndijk 92 in Hazerswoude. Aanvang op beide avonden kwart over acht. In „Welwe zen" draait het om een con frontatie tussen een hulpverle ner en een hulpbehoevende. Bij Heden Christine gaat het om een eigenaardige verjaar dag, waar alleen de ouders van de jarige Christine de gasten zijn. Werkloosheid in Alphen gestegen ALPHEN AAN DEN RIJN De werkloosheid in het rayon Alphen aan den Rijn is in januari gestegen. Ten opzichte van december 1988 wa ren eind januari van dit jaar 112 mannen en 29 vrouwen meer werkloos. De sterkste stijging was met 31 personen te zien in de bouw. In to taal stonden per 31 januari 2665 werklozen in geschreven: 1148 mannen en 1217 Cijfers Alphen Benthuizen Hazerswoude Koudekerk Leimuiden Nieuwkoop Nieuwveen Rijnsaterwoude Ter Aar Woubrugge Zevenhoven Mannen Vrouwen ECHTPAAR VAN TRIGT SLUIT KRUIDENIERSZAAK: ZEVENHOVEN Het echtpaar Wim en Ger van Trigt zal zaterdag 25 fe bruari om vier uur 's mid dags de deur van de gezel lige levensmiddelenzaak aan de Dorpsstraat voor de laatste maal op slot draaien. Na 38 jaar „grut ten" in levensmiddelen vinden zij dat nu de tijd gekomen is om het rusti ger aan te doen en wat meer van hun vrije tijd te gaan genieten. Het win kelpand zal echter de maandag daarop al wel weer open zijn; echter al leen voor het postagent schap dat geheel ver nieuwd, beveiligd en vier maal zo groot in dit pand zal blijven. Rookartikelen, wenskaarten, cassette- en videobandjes, wat snoep goed en gekoelde fris dranken zullen in het overige gedeelte van de winkel nog te verkijgen zijn. dwongen als hulp in de zaak van vader Gerard die kruide nier was en een poststation be heerde. „Ik had er eigenlijk helemaal geen zin in. Ik was een poos knecht geweest bij fietsenmaker Gijs Wieman. Bovendien was ik toen al fiets- gek en zag het wel zitten om een fietsenzaak te beginnen. Daar is echter nooit iets van gekomen. Ik zou voor drie maanden mijn vader helpen. Het werden uiteindelijk 38 ja ren", vertelt Wim. Wim moest de klanten langs om de boodschappenboekjes op te halen. De volgende dag ver trok hij dan per transportfiets hij kon amper bij het zadel met een grote mand voorop met de bestellingen. Die va rieerden van specerijen, koffie en thee tot lampenglazen, pit- tenkatoen en petroleum toe. „Je moest goed uitkijken met de bus petroleum. Als de stop er afging kon je dat spul op je broek krijgen en had je ook kans dat de boodschappen er naar gingen ruiken". De post nam hij ook gelijk mee zodat broer Mari, die postbode was, deze dan niet bij de afgelegen gedeelten van Zevenhoven hoefde te bezorgen. Op de te rugweg kreeg Wim dan weer rekeningen en geld van de Bakfiets Na de transportfiets werd een bakfiets aangeschaft. „Dat was een prachtig vervoermiddel. Als het begon te regenen kon je altijd mooi schuilen in de bak. Je ging er lekker inziten met de klep dicht. Wat ook leuk was om voorbijgangers te laten schrikken door de klep dicht te slaan als je vlak bij hen was", herinnert Wim van Trigt zich. Zijn vrouw Ger kwam in 1958 Wim assisteren. Zij had vier jaren gewerkt bij een bekende grootgrutter en kende al de nodige kneepjes van het vak. Vader Gerard was inmiddels 70 jaar en was uit de zaak gestapt. In het 300 jaar oude pand (vroeger was hier een rechthuis gevestigd) breidde het assortiment zich steeds uit. De winkel werd in 1962 ver bouwd en alle oude spullen werden verbrand. „Daar heb ben we nu nog spijt van. We hebben nog'wel eep oude kof fiemolen bewaard". Uit een oude cacaobus haalt Van Trigt nog een grote zak kaneel te voorschijn. „Deze is nog van voor de oorlog en kom bij de G.F. de Jongh en Co uit Lei den vandaan. Het is nog van prima kwaliteit en smaakt heerlijk op de rijstebrij". In 1969 werd de winkel twee keer zo groot. Het werd een zelfbedieningszaak en het postagentschap kwam achter in de zaak. Ger ging het posta gentschap runnen. Een win kelhulp was in die tijd ook niet onontbeerlijk. Greet Leu- ne kwam 26 jaar geleden de gelederen versterken, gevolgd door Marijke Rijneker en Ria van Veen. „Prima hulpen wa ren dat. Ria heeft zeven jaar - bij ons gewerkt. Ze vulde alles aan. maakte bestellingen klaar en hielp de klanten bij de kas sa. Ze werkte voor twee. Na haar huwelijk heeft Cora Oostveen nog vijf jaar bij ons gewerkt". Bezorgen Wim bezorgde inmiddels de bestellingen per auto. De za terdag was nogal eens een spe ciale dag. „Ik fietste criteriums als veteraan, 's Morgens bracht ik boodschappen rond, reed 's middags naar een wielerwed strijd terwijl mijn fiets tussen de boodschappen lag, reed de koers en haastte mij daarna weer naar Zevenhoven om de resterende boodschappen te bezorge". Zo'n zeven jaar gele- Ger en Wim van Trigt houden er niet helemaal mee op. Zij blijven het den stopte Wim met bezorgen. „Het was zo verschrikkelijk druk in die tijd. Van de 24 uur van een dag werkte je 16 uur en soms nog langer, voor de zaak. Ik raakte overwerkt, kreeg klachten, geen hart klachten zoals velen vaak heb ben gedacht, en ben op advies van de artsen gestopt". Wim ging in de winkel helpen en dacht dit nog geen drie maanden vol te houden. Na drie dagen echter zei hij al te gen zijn vrouw: „Had ik dit maar veel eerder gedaan". En zo ^reef het echtpaar samen de winkel. Ondanks de komst van grote supermarkten in de buurt bleef de omzet stijgen. „Je hield je vaste klanten, zorgde voor verse waren en goede kwaliteit. Dat is de klant ook heel wat waard". Geen van hun drie kinderen heeft ooit zin gehad hun ou ders op te volgen. „Ze hielpen en helpen nog als het nodig is, maar ze zien ook wel dat je al tijd druk bezig bent. En de zaak is ook niet te verkopen. Wie stapt daar nu nog in?" Van Trigt nadert de leeftijd van 60 jaar en vindt nu de tijd rijp het rustiger aan te gaan doen. „Je hebt nooit ergens tijd voor. Al het werk wordt steeds maar meer. Je kan ei genlijk niet ziek zijn. We wil len nu gaan genieten. Ik heb een grote tuin en een volière en ik houd erg van fietsen". Gers hobby was haar werk. „We zien straks wel. Ik houd natuurlijk het postkantoor. Verder ben ik net als Wim gek op fietsen. Daar zal de week einden nu veel meer van ko men. Het lijkt ons heerlijk om nu eens naar landen als Roe menië en Indonesië te gaan en daar te fietsen." Ze zullen de klanten wel missen. „Je hebt toch een bepaalde band met veel mensen opgebouwd. Dat zal in het begin wel even wen nen zijn". Deze week zullen Wim ^n Ger het nog extra druk hebben. De hele winkelvoorraad gaat voor 50 procent korting weg. Na deze week zullen zij dagelijks geopend zijn van half negen tot half een en van half twee tot vijf uur, uitgezonderd de woensdagmiddag en de zater- dag. MARGRET DE GROOT Vrouw Venner rouwt De Vrouw Vennemolen In Oud i Ade staat al twee weken in de rouw wegens het overlijden van oud-molenaar Bram van Seggelen. Ook de wieken van de nabijgelegen Blauwe Molen, de grondzeiler ten noorden van Hoogmade, en Rode Mo len, de wipmolen nabij de pro- vinciale weg, staan in de rouw- stand. Dat wil zeggen dat de bovenste wiek, gezien vanaf de j achterzijde van de molen, net voorbij de romp staat. Dat is „molentaal" voor „de wieken gaan" en dat betekent af scheid en rouw. Zo staat een molen in de vreugdestand als „de wieken komen". Dan staat de bovenste wiek, gezien vanaf de achterkant van de molen, vlak vóór de romp. Als een molen zich in de gebruikelijke ruststand bevindt, dan staan de bovenste en onderste wiek verticaal. De drie Oudadese molens zullen in totaal vier we ken in de rouwstand staan. Oud-molenaar Bram van Seg- gelen (71) overleed op 7 febru ari. "Hij volgde molenaar Dirk Vermey in 1950 op als mole naar van de fotogenieke Vrouw Venner. Tweeëndertig jaar la ter, in 1982, droeg hij de pol dermolen over aan de huidige molenaar Jos van der Pouw Kraan. Bram van Seggelen was een molenaar in hart en nieren. Van kinds af aan was hij al be trokken bij het wel en wee van het molenaarsvak. Zijn vader bemaalde de Zweifandermolen in het buurtschap de Zevenhui zen nabij Oud Ade. FOTO: WIM VAN NOORT Zoeterwoude investeert 2,7 miljoen ZOETERWOUDE Zoeter woude kan dit jaar ruim 2,7 miljoen gulden investeren. De meest in het oog springende uitgave is de renovatie en uit breiding van het gemeente huis. Hoewel de meningen in de gemeenteraad nog steeds verdeeld zijn, is in het investe ringsplan al wel een bedrag van 1,5 miljoen gulden opge nomen plus een bedrag van 90 mille voor vernieuwing van de telefooncentrale. Volgens bur gemeester en wethouders kun nen die kosten uit het grond bedrijf worden betaald De gemeenteraad van Zoeter woude buigt zich morgen avond over het investerings- en dekkingsplan voor 1989. Ook in de sfeer van wegen en kaden moet fors worden geïn vesteerd. Een goede overbe- scherming en op keurhoogte brengen van de Zuidbuurtse- weg is becijferd op bijna 350.000 gulden. Verbetering van de Noordbuurtsekade en - weg gaat 100.000 gulden kos ten, terwijl het opknappen van de Geerbrug is berekend op 115.000 gulden. Reconstructie van het Gelderswoüde Kërke- pad staat in het plan opgeno men voor 75.000 gulden. Verkeersmaatregelen in de Zuidbuurtseweg, onder meer om het toenemende sluipver- keer wat in te dammen, staan voor 60 mille in het investe ringsplan. Herstel van de wa terhuishouding in Hoge Rijn dijk-oost voor 50.000 gulden. Aanleg van een speelterrein voor de peuterspeelzaal in de Eendekooi kost 54.000 gulden. Aansluiting van woonboten op het rioleringsnet staat in het investeringsplan voor 75.000 gulden, al is dat in feite kos tendekkend vanwege een ver fijningsregeling en een bijdra ge van de wonbooteigenaren. Het aanpassen van diverse be stemmingsplannen gaat de ge meente Zoeterwoude dit jaar 50 mille kosten, terwijl in de sfeer van het onderwijs maat regelen ter waarde van zo'n 60 mille noodzakelijk zijn. Leefbaar Leiderdorp ziet af van geding LEIDERDORP De Stichting Leefbaar Leiderdorp zal bij na- dèr inzien geen kort geding aanspannen tegen het gemeentebe stuur van Leiderdorp. De Stichting voelt er niet voor 3000 gul den uit te geven, de kosten van het kort geding. Ook zou het kort geding wenig opleveren, vanwege de onschendbaarheid van raadsleden. Leefbaar Leiderdorp maakte zich onlangs weer boos over uitspraken van wethouder J. den Boeft, die de Stich ting als een niet-serieuze milieugroep beschouwt. Het VVD- raadslid twijfelde aan de geestelijke vermogens van de bestuur ders van de Stichting. Aangezien deze uitspraken in openbare vergaderingen werden gedaan zouden wethouder en raadslid zich op hun onschendbaarheid kunnen beroepen. Open huis De Rabobank aan de Gouver neurlaan in Sassenheim houdt zaterdag open huis. Be- laagstellenden kunnen van tien tot vijf uur in het nieuwe bankgebouw terecht. Ruilbeurs Gemeenschapscentrum De Poel houdt zaterdag weer een ruilbeurs voor munten en postzegels in de zaal van de Voorhof aan de Bondstraat in Lisse. De zaal is voor dit doel geopend van tien uur tot half vier en de toegangsprijs be draagt voor volwassenen fl en voor kinderen een kwartje. Boekenmarkt De Stichting Jeugdraad: Voor hout houdt zaterdag weer een boekenmarkt in jeugdcen trum De Spelewey aan de Boeken burglaan 153 te Voor hout. Ook inleveren van boe ken is mogelijk. De markt is 's ochtend van negen tot twaalf uur geopend. La Blusa De band La Blusa treedt za terdagavond op in muziekcafé De Voogd aan de Hoofdstraat in Sassenheim. De groep speelt „cajun", de meest op windende bluesmuziek van dit moment. Het concert be gint om elf uur. Voetbal De Dl-jeugd van het Rotter damse Feyenoord speelt mor genavond op sportpark Haas broek in Zoeterwoude tegen de Cl van SJZ. De lichtwed- strijd duurt twee maal 35 mi nuten en staat onder leiding van scheidsrechter B. Belt. De voetbalwedstrijd begint om half zeven. Klaverjassen De biljartvereniging De Klei ne Engel houdt vrijdagavond in het verenigingsgebouw De Kleine Engel in Lisse een klaverjastoernooi. Aanvang acht uur. Dezelfde avond wordt er ook een loterij ge houden. Dia-lezing over de Veluwe Spreken In de British School in Voor schoten wordt zaterdag 25 fe bruari de eerste regionale voorronde van de Public Spe aking Competition voor Ne derlandse middelbare scholie- april eveneens in de British School aan de Jan van Hoof- laan 3 gehouden. De interna tionale eindstrijd vindt op 23 mei plaats in Londen. Voor de voorronde van komende za terdag hebben zich, behalve de British School, scholen ge meld uit Den Haag, Rijswijk en Voorburg. De wedstrijd be staat uit het houden van een korte toespraak in het Engels over een onderwerp van alge meen belang. De bijeenkomst in Voorschoten is voor ieder een vrij toegankelijk. Aanvang half twee. Inlichtin gen worden verstrekt door J. D. Visser, Mozartlaan 46, Leidschendam, telefoon 070- 273873. Ciska Farce Majeur en zangeres Cis- ka Peters komen zaterdaga vond naar Voorhout. Dit ge beurt in het kader van het 40- jarig jubileum van de Voor- houtse Woningbouwverenigig Voorhout, 's Middags zal er van half drie tot vier uur Open Huis worden gehouden bij de WBV. Daar zal tevens een receptie aan worden ver bonden. Er zal een optreden zijn van de boerenblaaskapel en er wordt een foto-expositie gehouden, 'sAvonds is er in de aula van de KTS een grote feestavond waarbij Ciska Pe ters en Farce Majeur een op treden zullen verzorgen. Ook zal de Voorhoutse rock and roll band Far Out voor deze gelegenheid weer samen ko- Postzegels De Vereniging van Postzegel verzamelaars Noordwijk houdt zaterdag van tien tot Plaats van handeling is Hotel Royal aan de Voorstraat 73. De toegang kost fl. Deelder Jules Deelder brengt zater dagavond zijn programma „Kiezen of Deelder" in Tripo dia in Katwijk. Hij wordt daarbij gesteund door Rene Valltentgoed en Ger van Voorden. De voorstelling be gint om kwart over acht. Therèse Zangeres Therèse Steinmetz treedt zaterdagavond op in Muzenhof Leiderdorp. Sa men met meesterviolist An drei Serban en panfluitspeler Nicolai Pirvu brengt zij de „Nacht van de Balkan", een programma vol zigeunermu- ziek. Aanvang kwart over acht, entree f20, CJP65+ fl 7,50. Ivy Green Ivy Green, de inmiddels 14 jaar bestaande band, geeft za terdagavond een concert in het open jongerencentrum Splotsz aan de Stationstraat 2 in Roelofarensveen. De band speelt soul met de energie van de Ramones en rock met de swing van James Brown. Aanvang half tien. Charlie De groep One Track Charlie treedt zaterdagavond op in De Sater in Leidschendam. De band is winnaar van de Grote Prijs van Nederland. Het op treden begint om negen uur, de toegang kost f7,50. Orgelconcert Egbert Schoenmaker geeft op zaterdag een concert in het Witte Kerkje in Noordwij- kerhout. Er worden werken uitgevoerd van J.S. BAch, C. Bach en G. Böhm. Aanvang acht uur. Toegang is gratis. Dick Koomans verleent me dewerking. landbouwdag Het CDA houdt zaterdag een themadag over „de land- en tuinbouw in Europees per spectief". In de Valantijn- school aan de Westkanaalweg in Ter Aar worden verschil lende lezingen gehouden over het thema. Zo spreekt J. Schouten, voorzitter van de KNBTB en lid van de Eerste Kamer, over de gevolgen van 1992 voor de agrarische sec tor. A. Kea, veehouder en CDA-fractievoorzitter in Lei muiden, praat over wat de veehouderij te verwachten heeft van het jaar 1992. J. Sonneveld, Landbouwraad en vierde op de kieslijst van de EVP voor de verkiezingen van het Europees parlement, houdt een speech over 1992 in het algemeen. Dezelfde dag excursie ge wordt ook maakt naar de Albatros, internationaal georiënteerd potplan ten vermeerderingsbe- drijf. Aanvang kwart over ne gen. Stijldansen In het Muziekcentrum aan de Schenkelweg in Zoeterwou de wordt zaterdagavond weer dansles gegeven, gevolgd door vrij dansen. Ónder leiding van docent Alphenaar kun nen belangstellenden tussen half acht en half negen de no dige bij-scholing krijgen. De toegangsprijs is f5, de dansa vond duurt tot middernacht. aan tafel Nasi goreng - peren- gemberflip de De lekkerste rijst is nog a/QC tijd de gewone, niet bewerk- te. Deze rijst vraagt iets meer zorg met het koken iV dan de kookbuiltjes, para- boiled of snelkook soorten, met onderstaande recept zaif^v het prima lukken. Als u met twee personen SA bent dan heeft u nodig: 250 g droogkokende rijst, 5 dl wa ter, zout, 25 g ontbijtspek in dunne plakjes, 1,5 lepel olU 100 g varkenspoelet, 1 grot ui, 1 dikke prei, 100 g wittt*?', kool, 50 g taugé, knoflook, bladselderij, sambal, ketjz 2 eieren, 10 g margarine, augurken, 1 lepel zilveruit jes; potje atjar, kroepoek; 3 halve peren uit blik, 2 le pels peresap, paar bolletjes gember met 2 theelepels si- roop, 2,5 dl yoghurt, 2,5 dly gele vla (2,5 dl melk, 12 g custard, 15 g suiker), Franaf 7( vruchtje. Was vanavond of morgen r vroeg de rijst tot er helder wa- ra" ter afkomt en laat hem in een x zeef uitlekken. Breng de juiste hoeveelheid water met zout v naar smaak aan de kook, strooi er de rijst in en blijf r ren tot de massa kookt. Sluiten de pan en temper het vuur zo dat het water zacht blijft ko- v ken. Schuif bij koken op na tien minuten een sudder- ,s plaatje onder de pan. Reken op j,g een totale kooktijd van twintig ,per minuten. Laat de gare rijst nog -der twee minuten uitdampen, stort ni hem vervolgens op een ruime i schotel en laat hem koud w, den. Bak stukjes spek een paar nu ten in de olie, voeg het g kleingesneden vlees toe en v bak de massa al omscheppende lichtbruin. Meng er fijngesne- e, den ui, prei en kool door bak het mengsel, geregeld oi scheppend, beetgaar. Voeg ge wassen taugé, geperste knof- look, fijngeknipte selderij en ,v| de rijst toe en bak de massa c een matig vuur warm. Doe naar smaak sambal en ketjap e' bij. Garneer de nasi goreng met spiegeleieren, tot u tjes gesneden augurken t jes en geef er atjar, kroepoek, sambal en ketjap bij. Verdeel een mengsel van stuk jes peer en gember met pere- r sap en gembersiroop over hoge glazen en leg er yoghurt vla op. Garneer de vla-flips met een stukje Franse vrucht I] en gember. JEANNE c rwaï het ri SSE Ei APOTHEKEN De avond- en r diensten van de apotheken in c gio Leiden worden waargenomen door de apotheken die ook weekend- elke dag Academisch Ziekenhuis be- n dinsdag 13.00 u. tot huis). De Geneeskundige Dienst Leiden verhuisd van de Roodenburgerstraat in Leiden naar de Cronestelnkade 18a In Leiden. RAAD VAN ARBEID Hoge Rijndijk SP HULP- EN INFORMATIEDIENST Groenesteeg 33. Leiden. Tel. 071- 134640 of 071-144600. Hulp en infor- b op n gebied, w< huurkwesties. Spreekuur: elke don derdag van 20.00-21.00 u. STICHTING VRIJWILLIGERS CEN TRALE Pallasstraat 1, Alphen den Rijn. Tel. 01720-33033. Begelei ding en opvang welke reden dan ook. tijdelijk hulp nodig hebben. Bovendien wordt infor matie verstrekt over andere mogelijk- "~~J mar hulpverlening R# gegracht 246a, Leiden. Tel. 149064. Dagelijks bereikbaar van 9.00-17.00 u. voor informatie over vrljwill'qers- werk en cursussen of een persoonlijk gesprek. MEIDENTELEFOON 141616, bereikbaar maandag 18.30- donderdag 19.00-22.00. 170083, 215332 of 312556. rdei iter. 00 PLUS 1-PUZZEL Door telkens één letter bij de voor afgaande te voegen, kunnen woorden van navolgende betekenis worden verkregen: 5 hiostorisch overhe.oupersoon; 6 bedrijf, beroep: 7 voorwerp van behandeling: 8 middellijn. JSSï )msi uitir nstr eer »4, rke rze et o iel, ■nk

Leidse Courant | 1989 | | pagina 12