0 secretaris m/v KRAANMACHINISTEN Hans (23), reeds één jaar in opleiding voor accountant, is op zoek naar een collega. met het heao-diploma op zak en de ambitie om door te groeien. Deloitte Dijker Van Dien EDP AUDITORS M/V VAN MARWIJK KRAANVERHUUR pensioen - en vut-zaken ziekenverzorgenden, |D polec porselein-technicus prothese-technicus |p polec PAGINA 20 LEIDSE COURANT 2ATERDAG 18 FEBRUARI 198 Bij VB voelde ik mij meteen thuis. Elke dag is anders. Ik werk in steeds wisselende teams. Ik heb zo'n 30 collega's. Wij werken prima samen, van hoog tot laag. We hebben het alleen wat druk. Vandaar dat wij er graag nog iemand bij willen hebben. Die, net als ik vorig jaar, binnenstapt met een HEAO (RA/BE)-diploma en er tegenaan wil. Vöor mij was dit de start van een boeiende baan, waarin ik werk en studie combineer. Ik kom bij ver schillende cliënten en word voor uiteenlopende problemen geplaatst Zo leer je veel en kun je snel doorgroeien. VB is een veelzijdig accountantskantoor met een dertigtal vestigingen in Nederland. Voor onze cliënten ver zorgen wij de controle, maar zij vragen ons ook als adviseur bij informatievoorziening, organisatieverandering en belas tingvraagstukken. Mijn salaris is prima. De verdere arbeidsvoorwaarden (auto, PC, verlof) hoor je in een persoonlijk gesprek. Die zet ik niet allemaal in deze advertentie. Lijkt het je wat? Dat komt goed uit We hebben plaats in onze vestiging ZOETERMEER. Stuur onderstaande coupon in. Je stoel staat al klaar. VB ACCOUNTANTSKANTOOR VNG Nassaulaan 12, postbus 19331,2500 CH 's-Gravenhage, tel. 070-738388 ij bellen vooreen al ;rdc envelop zenden naar: VB Accountantskantoor VNG, afdeling Personeel Organisatie, antwoordnummer 1652,2501 VB VGravenhagc. j Deloitte Dijker Van Dien stelt kwaliteit centraal. Daartoe zijn carrière-trajecten zorgvuldig gepland en bieden medewerkers vele uitdagende mogelijkheden zich op hoog niveau te bewijzen. De maatschap is te karakteriseren als innovatief, veelzijdig en stimu lerend. Deloitte Dijker Van Dien is nationaal een van de grootste organi saties van accountants, belasting adviseurs en organisatiedeskundigen. Met 3800 medewerkers heeft Deloitte Dijker Van Dien de voor specialisatie vereiste schaalgrootte: zoals subsidie adviezen, bedrijfsfinanciële en - economische expertise bij management buy-out, privatisering of bij voor beeld EDP-audit. Internationaal maakt de maatschap deel uit van Deloitte Haskins Sells Internatio nal, een organisatie met 35.000 mede werkers in 84 landen. Haar veelzij digheid wordt benadrukt door grens overschrijdende activiteiten, zowel in de specialismen als in de bij dragen aan verdere vaktechnische ontwikkelingen in internationaal ver band. Grote, middelgrote en kleinere organisaties in de profit en non-profit sector behoren tot de cliënten van Deloitte Dijker Van Dien. Daarmee koppelt de maatschap kwaliteit en veelzijdigheid aan een uitdagende toekomst. EDP A udirors vervullen een belangrijke rol in de dienstverle ning van de accountantspraktijk. De bedrijfsvoering van onze cliënten wordt in toenemende mate afhankelijk van de goede werking van de geautomatiseerde informatieverzorging. Onze Audit Plus controle-aanpak gaat dan ook uit van de systematische beoordeling van de produktiefaktor geautomati seerde informatieverzorging. Wij zoeken ervaren en beginnende EDP Auditors voor ons kantoor te Den Haag. Wat wij vragen. Onder (ervaren) EDP Auditors verstaan wij registeraccountants en (register)-informatici, die enkele jaren praktische ervaring hebben in hel beoordelen van informatie systemen en automatiseringsorganisaties. Leeftijd tot circa 40 jaar. Wat wij bieden. Het beoordelen van automatiseringsorganisa ties en informatiesystemen is een uitdagend werkterrein, zeker in onze gevarieerde cliëntenportefeuille. Voor deze werk zaamheden zijn automatiseringshulpmiddelen en -technieken beschikbaar. Op het gebied van soflwarekeuring heeft Deloitte Dijker Van Dien EDP Audit een toonaangeven de positie. Ook bij advisering door consultants op grond van Informatie Diagnose worden EDP Auditors ingeschakeld. Aan beginnende EDP Auditors bieden wij opleidingsfacili teiten, ook post-doctorale opleidingen en een gevarieerde 'on the jobtraining. Een uitdaging? Wie meent onze cliënten als EDP A uditor van dienst te kunnen zijn, willen wij graag leren kennen door middel van een sollicitatie gericht aan Deloitte Dijker Van'Dien t.a.v. deheerR.Hvan Ede, Hoofd Personeelszaken, Fizeaustraat 2, 1097 SC Amsterdam, voor telefonische inlich tingen kunt u zich wenden tot: de heer Dis. F. Hoek RA, Rl, tel. privé 03464-1463 of op kantoor tel. 070-426111. Ook dit voorjaar gaat ons bedrijf opnieuw uitbreiden met enkele nieuwe kranen. Het gevolg daarvan is, dat enige plaatsen van de nu in gebruik zijnde kranen beschikbaar komen en daarom kunnen wij opnieuw enkele plaatsen of personen die met enige technische basiskennis dit vak zouden willen leren. Het werk bestaat uit het bedienen van een hydraulische autokraan, waarmede hoofdzakelijk werkzaamheden worden uitgevoerd in de bouw. Degenen die belangstelling hebben, moeten in het bezit zijn van een groot rijbewijs. Heeft u interesse voor deze zelfstandige baan? Bel dan voor een afspraak, dagelijks tussen 8.00-17.00 uur Produktieweg 36 - Zoeterwoude Telefoon 071-899344 Het Gemeenschappelijk Administratiekantoor (GAK) voed voor 16 bedrijfsverenigingen sociale verzekerings wetten uit: de nieuwe werkloosheidswet, de ziektewet, de de administratie van 21 bedrij/spensioentondsen, een groot aantal VUT-stichtingen en de Gemeenschappelijke Medische Dienst. Het GAK beheert 21 bedrijfspensioenfondsen en verzorgt de administratie voor circa 50 VUT-stichtingen en sociale fondsen. De afdeling bedrijfspensioenfondsen- algemene zaken (bpf-az), gevestigd in ons hoofdkantoor te Amsterdam, verricht de beleidsvoorbereidende-, wetstechnische- en secretariaatswerkzaamheden voor de besturen van deze instellingen. Hier is een vacature ontstaan voor een secretariaats medewerker. Functie-inhoud Als secretariaatsmedewerker bereidt u bestuursvergaderingen voor, stelt voorleggers en nota's op voor deze vergade ringen, notuleert en werkt de genomen besluiten uit. U verstrekt algemene informatie over pensioen- en VUT-regelingen aan werk gevers en verzorgt de daarbij behorende correspondentie. Het zal u duidelijk zijn dat het hier om een administratief georiënteerde functie gaat. Wat wij vragen en bieden U bent een man of vrouw met een opleiding op HBO-niveau, bij voorkeur HEAO-EJ. U hebt organisatorische en analytische kwali teiten en kunt mondeling en schriftelijk uitstekend formuleren. Verder hebt u uitgesproken contactuele eigenschappen en bij voorkeur enige kennis van pensioenverzekeringen. Jaarlijks verzorgt het GAK voor 15 miljard aan uitkeringen. De beleggingen van de aangesloten tondsen bedragen ruim 19miljard. Er werken zo'n 14.000 medewerkers bij het GAK, van wie 3.000 op het hoofdkantoor in Amsterdam en 11.000 op 30 districtskantoren en op een groot aantal kleine vestigingen. Uiteraard beschikt u over enige relevante werkervaring voor deze secretariaatsfunctie. Het salaris bedraagt afhankelijk van opleiding en ervaring, minimaal 3.074,- en maximaal 4.590,- bruto per maand exclusief een vakantietoeslag van 8% en een 13e maand.. Daarnaast kent het GAK een goede spaar-, reiskosten- en pensioenregeling. Volledigheidshalve: bij het GAK is een arbeidstijdverkorting van 5% ingevoerd. Geïnteresseerd? Voor nadere informatie over de functie kunt u bellen met de heer R. Taverne of met de heer G. Dijkstra, telefoon 020-872462/ 871208. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure; rapportage door de psycholoog aan de selectiecommissie vindt alleen plaats na uw toestemming. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan het Gemeenschappelijk Administratie kantoor, afdeling Personeelszaken-Hoofd kantoor, Bos en Lommerplantsoen 1 1055 AA Amsterdam, onder vermelding van BPF-AZ. 1103 Stichting Aanvullende Thuiszorg Nederland De Stichting Aanvullende Thuiszorg Nederland verleent aanvullende ver pleegkundige zorg in situaties, waarin de bestaande verpleeg- en verzorgmogelijk- heden aan huis niet toereikend zijn. Hierbij is de afstemming van taken tussen de verschillende zorgverleners goed geregeld. Vanwege een snel groeiende vraag naar aanvullende thuiszorg zoeken wij, binnen Zuid-Holland, met spoed verpleegkundigen verpleeghulpen die als freelance zorgverlener in de thuissituatie werkzaam willen zijn. Het betreft werkzaamheden die zowel overdag als 's nachts uitgevoerd worden; het aandeel van de nachtverpleging is daarbij het grootst. Bovendien is er een toenemende vraag naar interne 24-uurs zorgverle ning. Wij zoeken gemotiveerde zorgverleners (m/v) die - naast de vereiste vakdiploma's - affiniteit hebben met het werkterrein van de intensieve thuiszorg. Erva ring is niet vereist, maar strekt wel tot aanbeveling. Herintreders worden aangemoedigd te solliciteren. Van onze kant kunt u rekenen op een gedegen begeleiding en bijscholing en een salariëring op uurbasis. Bellen of schrijven Voor meer informatie en/of toezending van een sollicitatieformulier A kunt u tijdens kantooruren bellen met Tine Bolt of Erna van de Kamp. Telefoon 06 - 821 21 62. Meteen solliciteren kan ook. U kunt uw brief richten aan de Stichting Aanvullende Thuiszorg Nederland, Postbus 234,2700 AE Zoetermeer. Technisch projectenbureau zoekt voor de afdeling ELEKTROTECHNIEK CAD-tekenaar MTS-Elektro of Wtb. Electrical Engineer ervaring in offshore of petrochemie Senior Engineer ervaring met industriële meetapparatuur MTS-er Elektronica met medische achtergrond Calculator t.b.v. utiliteit Voor uitgebreide informatie en sollicitatie: Polec, Laan van Meerdervoort 178 2517 BH 's-Gravenhage. Polec, Haagseveer 60-62 3011 DA Rotterdam. Telefoon (070) 4514 00. Telefoon (010) 411 7111 Polec levert ruim 20 jaar] specialisme op maat zoetermeers tandtechnisch laboratorium bv Wij vragen een allround porselein-technicus en een aankomend prothese-technicus met enige jaren ervaring. Voor de juiste personen bieden wij een goed salaris, een prettige werksfeer en goede toekomst mogelijkheden. Ons moderne laboratorium is gespecialiseerd in gnathologie, keramiek en de vervaardiging van suprastrukturen op implantaten. Op onze prothese afdeling worden o.a. diverse typen splints, combinatiewerkstukken en suprastrukturen vervaardigd. Schriftelijke sollicitaties richten aan het Zoetermeers Tandtechnisch Laboratorium bv, Darwinstraat 2,2722 PX Zoetermeer. C H - I N G Stichting ALBA (Algemene Leidse Beheersadministratievoert de ad ministratie voor drie woningbouw verenigingen met in totaal circa 12.000 woningen. Binnen de Financieel Economische Dienst van de stichting is er de afde ling Financiële Administratie met negen medewerkers. De Financiële Administratie verzorgt de boekhou ding en subadministraties, stelt jaar verslagen en begrotingen samen en verstrekt managementinformatie. Voor deze Financiële Administratie zoeken wij voor een periode van twee jaar een full-time medewerker m/v het voeren van de geautomatiseerde crediteurenadministratie het verwerken van dagafschriften van kas, bank en giro het leveren van bijdragen t.b.v. begrotingen, jaarverslagen en afreke ning stook- en servicekosten. Functie-eisen Praktijkdiploma Boekhouden bij voorkeur studeren voor MBA snel en precies kunnen werken Het maximum salaris bedraagt 3.200,00 bruto per maand. In de loop van 1989 wordt de functie definitief beschreven en ingeschaald. De CAO voor personeel in dienst van woningcorporaties is van toepas sing. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij de coördinator van de afdeling, me vrouw R. Matai, tel. 071-255740. Belangstellenden verzoeken wij vóór 1 maart a.s. een briefte schrijven aan het bestuur van Stichting ALBA, Schuttersveld 9, 2316 XG Leiden. Technisch projectenbureau zoekt voor de afdeling WERKTUIGBOUW Calculator AC/CV enkele jaren ervaring vereist Technicus AC/CV met MIT Tek./Constmcteur Staal Tek./Constmcteur Wtb. Voor uitgebreide informatie en sollicitatie: Polec, Laan van Meerdervoort 178 2517 BH 's-Gravenhage. Polec, Haagseveer 60-62 3011 DA Rotterdam. Teli .oon (070) 4514 00. Telefoon (010) 411 7111. Polec levert ruim 20 jaar specialisme op maat

Leidse Courant | 1989 | | pagina 20