Vi K tyttöiAimiitilï eeft ons de ruimte, Advertenties houden u op de hoogte en helpen u bij het maken van de juiste keus. llededap leöerdap KRAANMACHINISTEN 34.50 SLUITER.. VAN MARWIJK KRAANVERHUUR KOETS^ÜIS het steengrillei LEIDSE COURANT VRIJDAG 17 FEBRUARI Heden overleed, voorzien van het Sacrament van de ziekenzalving, na een langdurig verblijf in het verpleeghuis Van Wijckerslooth Rustenborgh, onze broer, zwager, oom, neef en huisgenoot Mgr. Prof. Dr. HENRI VAN LAER 15-7-1906 t 15-2-1989 te Swalmen te Oegstgeest Priester van het bisdom Roermond. Geheim kamerheer van de Pausen Pius XII, Joannes XXIII en Paulus VI. Capellanus van Paus Paulus VI en zijn opvolgers. Oud-leraar Bisschoppelijk College Roermond. Emeritus-hoogleraar Rijksuniversiteit Leiden. Hij diende geloof en wetenschap in grote toewijding. Roermond: L. van Laer-Welters Kinderen en kleinkinderen H. van Laer H. van Laer-Kuijpers Kinderen en kleinkinderen Heythuysen: H. van Laer pr. Leiden: Zrs. Franciscanessen Familie Bors Familie Van Laer Leiden. 15 februari 1989. Haagweg 49. Correspondentieadres: Godsweerdersingel 15, 6041 GJ Roermond. Op zaterdag 18 februari te 14.00 uur zal in de kapel van het verpleeghuis Van Wijckerslooth Rusten borgh, Van Wijckersloothplein 3 te Oegstgeest, een Eucharistieviering te zijner gedachtenis worden ge houden, waarna gelegenheid tot afscheid nemen en gelegenheid tot schriftelijke condoléance. Op maandag 20 februari vanaf 9.45 uur bestaat de mogelijkheid tot schriftelijke condoléance in de kerk van de H. Lambertus, Markt te Swalmen, waarbij eveneens gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal om 10.30 uur de plechtige uitvaart dienst worden gehouden, waarna de bijzetting volgt in het familiegraf op het R.-K. kerkhof aldaar. Mocht U onverhoopt geen aankondiging ontvangen hebben, gelieve dan deze als zodanig te beschou wen. Geopend Donderdag: 10-17.30 uur 19-21.00 uur Vrijdag: 10-17.30 uur Zaterdag: 10-17.00 uur v.d. Werfstraat 39 (achter de Haarlemmerstraat) 2312 VT Leiden. Telefoon 071-124872/141830 SCHILDERWERKEN BV ft-1- LEIDEN - LEIDERDORP - 071-120666 Mededeling voor de adverteerders van deze krant Het is helaas niet mogelijk van tevoren toe zeggingen te doen over de plaats waar advertenties in de krant zullen worden opgenomen. Op 6 februari 1989 heeft de Arrondissementsrecht bank te 's-Gravenhage de heer Cornelis Hartevelt, geboren op 18 januari 1942 te Leiden, wonende te Noordwijk aan de Zwar- teweg 20, onder curatele gesteld wegens een gees telijke stoornis. Tot curator is benoemd: C. J. A. Flan- derhijn-Hartevelt, wonende té Leiden, Potgieterlaan 11a. Mededeling Familieberichten kun nen dagelijks tot 8.30 uur 's-morgens wor den aangeboden. Voor de zaterdag krant tot vrijdag avond 17.00 uur. Van aanlevering na genoemde tijdstippen kan plaatsing NIET worden gegaran deerd Voorbereidingsbesluit "Boterhuispolder". De gemeenteraad van Leiderdorp heeft op 30 januari 1989 een voorbereidingsbesluit genomen voor het gebied dat omgrensd wordt door de secundaire weg 5, de dwars- watering en de gemeentegrenzen met de gemeenten Leiden, Warmond en Alkemade Dit houdt in dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor dat gebied. Aan het voorbereidingsbesluit is een aanleg- vergunningenstelsel verbonden. Dat betekent dat bepaalde werken en werkzaamheden (zoals het aanbrengen van oppervlakte verharding, vellen van bomen, dempen van sloten e.d.) alleen mogen worden uitgevoerd mits vooraf van burgemeester en wethouders vergunning is verkregen (aanlegvergunning). Het voorbereidingsbesluit treedt in werking op 20 februari 1989 en ligt met ingang van die datum voor iedereen ter inzage op de gemeentesecretarie (gemeentehuis, Statendaalder 1kamer 208). Toelichting: Deze bekendmaking vloeit voort uit de wet op de ruimtelijke ordening (artikel 22). Leiderdorp, 17 februari 1989. De burgemeester van Leiderdorp. A.J.A.L. Bruggeman. Ook dit voorjaar gaat ons bedrijf opnieuw uitbreiden met enkele nieuwe kranen. Het gevolg daarvan is, dat enige plaatsen van de nu in gebruik zijnde kranen beschikbaar komen en daarom kunnen wij opnieuw enkele of personen die met enige technische basiskennis dit vak zouden willen leren. Het werk bestaat uit het bedienen van een hydraulische autokraan, waarmede hoofdzakelijk werkzaamheden worden uitgevoerd In de bouw. Degenen die belangstelling hebben, moeten In het bezit zijn van een groot rijbewijs. Heeft u interesse voor deze zelfstandige baan? Bel dan voor een afspraak, dagelijks tussen 8.00-17.00 uur Produktieweg 36 - Zoeterwoude Telefoon 071-899344 Voorbereidingsbesluit deel bestemmingsplan "Elisabethhof De gemeenteraad van Leiderdorp heeft op 30 januari 1989 een voorbereidingsbesluit genomen voor het gebied rond het Texaco- benzinestation aan de Persant Snoepweg (deel van het bestemmingsplan "Elisabethhof"). Dit houdt in dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor dat gebied. Het voorbereidingsbesluit treedt in werking op 20 februari 1989 en ligt met ingang van die datum voor iedereen ter inzage op de gemeentesecretarie (gemeentehuis, Statendaalder 1, kamer 208). Toelichting: Deze bekendmaking vloeit voort uit de wet op de ruimtelijke ordening (artikel 22). Leiderdorp, 17 februari 1989. De burgemeester van Leiderdorp, A.J.A.L. Bruggeman. Lees ik hier dat 'n Rus zijn koningin kwijt is. Hoe kan dat nou? de "Burcht" LEIDEN introduceert naast de uitgebreide la Carte-kaart, als eerste in Leiden Gezellig en gezond uit eten van^f (ook voor gezelschappen^ Dagelijks (m.u.v. dinsdag) keukei vanaf 12 uur geopend. ELF' Rei] Inlichtingen en reserveringenienbe 071-121688 - Dat zoeken we even op. rd'fte I In de'Uit'bijlage natuurlijkM31 Cos ba heef: dè oplossing in huis voor slaap-, studeer-, woon-, werk- en hobbykamer rot aan het kleinste kamertje toe. Op elke maat. Dus geef ons de ruimte die u nodig hebt en wij zorgen voorde oplossing. Bekende merkkasten in veel kleuren en uitvoeringen met onbegrensde mogelijkheden. Von piepklein tot kamerbreed en budgetvnende/ijk op de koop toe! itte r -Tize J giona 1 beh rvoei rmd, •orde ncie n eer orden ugust 2s in rer d< ;t op gen eursti ele te he Ui k be Jgust keke irvoe:

Leidse Courant | 1989 | | pagina 4